Μετάβαση σε περιεχόμενο

Αυγουστιατικες μελλουσες μαμαδες!!..κ οχι μονο!


Recommended Posts

Καλα μου κοριτσια..αυτο το θεματακιτο εχω δει αλλου κ το ζηλεψα!!

θελω να μαθω, να συζηταω κ να μιλαω συνεχεια..για τα συμπτωματα,τα κιλα,τις ιδιοτροπιες μου,τις χαρες ,τις κλωτσιες κ τα πονακια με κοπελες που περνανε τα ιδια!Απλα δεν θελω να κουραζω τις υπολοιπες..

να ρωτησω για το βαρος του μωρου στις 17-20 εβδομαδες?

να ρωτησω για υψος,κεφαλακι?

κιλα που πηρατε?:P

Αντε θα ερχεστε που κ που να μου λετε?:)

Εγω ας πουμε πηρα 1,5 κιλα κ το μωρακι στις 17εβδομαδες +2 ημερες ηταν 197 γραμμαρια..

Το μηκος του τραχηλου..(πολυ σημαντικο)40mm

Δεν εχω καουρες αλλα ουτε αλλα δυσαρεστα συμπτωματα..

Μου αρεσει ο υπνος κ τα συναισθηματα λογω των ορμονων ..ισως κ της ηλικιας μου ανεβοκατεβαινουν!!

αντε πεστε καλε κατι!!! φυσικα μπορει να γραψει οποια θελει κι ας μη γενναει Αυγουστο!!Σας αγαπαω κ θελω να σας ακουω ολες!!:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 3.3k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Happy mom

olo idees eisai.... Bravo sou!!!

Egw exw P.I.T. 20/8

..... Ta Augoustiatika mwrakia mas

tha einai ta kalytera ,,, xixixi!!!

Den thymamai kamia metrisi na sou pw,

kai kamia diastasi(!).... Otan paw spiti

tha se enimerwsw....

(((an kai PISTEVW den exoun kamia ma kamia

simasia oi sygkriseis, an o giatros einai ok!))))

Ponous stis koilia: astamatitoi, apo tin prwti mera,,

ypofertoi omws!

Diathesi: gamw.............!!!

Kathe mera, kathe wra.........

Extra varos diko mou: ouden sxolio!

Happy mom, ME TO KALO!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

xaxaxxxaxa marimari μου την προλαβες τη σαλονικια κι απαντησες πρωτη!!

Οι συγκρισεις κ μενα δεν με ενδιαφερουν απλα ..ειμαι:P περιεργη!!

Εγω εχω ΠΗΤ 2/3 αλλα λογω της μητρας μου θα γεννησω μαλλον κοντα με σενα!!μπορει κ την ιδια μερα!!:laugh: ΚΑΙ στα κιλα θα σε φτασω κ θα τα παρω ολα μαζεμενα!!

αληθεια μαγνησιο παιρνεις?βοηθαει στους πονους..εγω παιρνω..οπως κ σιδηρο κ ασβεστιο!

Γλυκια μου σε ευχαριστω κ συ με το καλο να νιωσεις αυτη τη χαρα !!ειναι κατι το φοβερο....

σοφακι ναι ναι!!!ειμαστε πολυ κοντα!!!λεγε λεγε ...ανυπομονω να σε ακουσω!!!τα Συγχαρητηρια μου κ καλως ορισες στο κλαμπακι!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κι εγώ τον Αύγουστο περιμένω....13-23 το υπολογίζει ο γιατρός μου....μάλλον περιμένω κοριτσακι εσυ; κατά τ'αλλα αναμενω να κανω τη Β επιπεδου στις 13 του μηνα κι ευχομαι να'ναι ολα καλα...που θα γεννήσεις με το καλο;

happy mom έγραψε:

Καλα μου κοριτσια..αυτο το θεματακιτο εχω δει αλλου κ το ζηλεψα!!

θελω να μαθω, να συζηταω κ να μιλαω συνεχεια..για τα συμπτωματα,τα κιλα,τις ιδιοτροπιες μου,τις χαρες ,τις κλωτσιες κ τα πονακια με κοπελες που περνανε τα ιδια!Απλα δεν θελω να κουραζω τις υπολοιπες..

να ρωτησω για το βαρος του μωρου στις 17-20 εβδομαδες?

να ρωτησω για υψος,κεφαλακι?

κιλα που πηρατε?:P

Αντε θα ερχεστε που κ που να μου λετε?:)

Εγω ας πουμε πηρα 1,5 κιλα κ το μωρακι στις 17εβδομαδες +2 ημερες ηταν 197 γραμμαρια..

Το μηκος του τραχηλου..(πολυ σημαντικο)40mm

Δεν εχω καουρες αλλα ουτε αλλα δυσαρεστα συμπτωματα..

Μου αρεσει ο υπνος κ τα συναισθηματα λογω των ορμονων ..ισως κ της ηλικιας μου ανεβοκατεβαινουν!!

αντε πεστε καλε κατι!!! φυσικα μπορει να γραψει οποια θελει κι ας μη γενναει Αυγουστο!!Σας αγαπαω κ θελω να σας ακουω ολες!!:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κορίτσια by the way όσες γεννάτε στο Ιασώ τον Αύγουστο, μήπως έχετε μάθει πόσο θα μας γδάρουν;;;; γιατί αυτό σίγουρα δεν το γλυτώνουμε.... αλήθεια στο jumbo μήπως ξεγενάνε κιόλας για να είμαστε σίγουρες ότι δεν θα μας γδάρουν!...:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

EVIDOD μου καλως ορισες καλη μου!!κ εγω τοτε πρωτα ο Θεος,υπολογιζω οτι θα γεννησω..λογω καισαρικης φυσικα!!

Εχω αγορακι..κ απο τωρα ανησυχω για τη β επιπεδου που θα την κανω μετα το Πασχα!

Θα μας τα πεις ολα στις 13 ε? Σου ευχομαι καλη επιτυχια απο τωρα!!!

Αν κ ειμαι απο θεσσαλονικη ,θα γεννησω αθηνα στο Μητερα ή στο Λητω..αλλαξα γιατρο οποτε κ μαιευτηριο!εσυ??

γιουπι..ειμαστε πολλες!!Δεν θα τρωω μονη μο τις ζεστες!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ κορίτσια γεννάω γύρω στις 5 Αυγούστου.Είμαι πολύ μέσα στο θέμα έτσι?Στις 20 βδομάδες,πριν 10 ημέρες δηλαδή,η μπέμπα μου ήταν 400gr.Πάντως είναι πολύ ζωηρή.Συνέχεια με κλωτσάει.Συμπτώματα όπως αναγούλες κτλ δεν έχω εδώ και καιρό.Εχω αρχίσει να τρώω και να να λαχταρώ να φάω διάφορα.Βέβαια δεν μπορώ να φάω ποσότητα γιατί δεν χωράει στην κοιλιά μου και χορταίνω γρήγορα.Εχω βάλει 2 κιλά μέχρι τώρα.Αυτό που με ενοχλεί πάρα πολύ είναι ότι όταν ξαπλώνω με πονάει πολύ δεξιά του γοφού μου και χτυπάει και στο πόδι.Δεν μπορώ να γυρίσω πλευρά από τον πόνο και πολλές φορές δεν μπορώ καν να σηκωθώ.Τι να κάνουμε όμως,αυτά είναι μες το πρόγραμμα.Και φαντάζομαι πως όσο φουσκώνω θα είναι όλο και πιο δύσκολα.Αχ μόλις μου έδωσε η κόρη μου μια κλωτσιά!!!!!φιλάκια σε όλες και καλή συνέχεια.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σου HAPPY MOM ό'τι καλύτερο κι σ'εσένα και σε όλες μας εύχομαι....κρίμα που δεν γεννάς στο Ιασώ να κλείναμε μαζί δωμάτιο...φυσικά θα ενημερώσω για τα αποτελέσματα της β επιπέδου (ελπίζω να κάνουμε καλό Πάσχα)...

κατά τ'άλλα τα βράδια έχω λίγο πρόβλημα γιατί ξυπνω κάθε βράδυ με το ρολόι στις 2μιση για το καθιερωμενο πλεον πιπι ρουμ....και μετα δεν με ξαναπαιρνει ο υπνος με τιποτα/?!!! ασε που νιωθω οτι πονανε τα κοκκαλα μου, η μεση μου κι ολα γενικως κατω απο το στηθος....εσεις εχετε τετοια; που να ειχα παρει και βαρος...ευτυχως στην αρχη της εγκυμοσυνης μου εχασα 4-5 κιλα κι ακομα δεν εχω καλυψει τη διαφορα αυτη!:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΓΩ ΦΕΤΟΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΘΑ ΚΑΝΩ ΔΙΑΚΟΠΕΣ ΤΟΝ ΑΥΓΟΥΣΤΟ ΣΤΟ ΟΛΥΜΠΙΟΝ ΣΤΗΝ ΠΑΤΡΑ ΓΙΑΤΙ ΣΤΗΣ 13 ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ ΘΑ ΜΑΣ ΕΠΙΣΚΕΥΤΗ Η ΚΟΡΟΥΛΑ ΜΟΥ ΠΟΥ ΤΗΝ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΜΕ ΤΡΕΛΗ ΧΑΡΑ!!!!!!!!!!!!!

ΤΗΝ ΔΕΥΤΕΡΑ 6 ΑΠΡΙΛΙΟΥ ΘΑ ΚΑΝΩ ΤΗΝ Β ΕΠΙΠΕΔΟΥ ΚΑΙ ΕΧΩ ΤΡΕΛΗ ΑΓΩΝΙΑ ΑΛΛΑ ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΟΤΕ ΤΕΛΙΚΑ ΘΑ ΣΤΑΜΑΤΗΣΟΥΝ ΟΙ ΕΜΕΤΟΙ? ΜΟΥ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΟΤΙ ΘΑ ΚΑΝΩ ΕΜΕΤΟΥΣ ΜΕΧΡΙ ΤΟ ΤΕΛΟΣ ΤΗΣ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ ΤΕΛΙΚΑ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΒΑΡΙΕΣΑΙ Η ΖΟΥΖΟΥΝΑ ΜΟΥ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ.

ΚΑΛΗ ΛΕΥΤΕΡΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΜΑΣ ΚΑΙ ΣΕ ΟΣΕΣ ΚΟΠΕΛΕΣ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΝ ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΕΧΟΥΝ ΣΥΝΤΟΜΑ ΚΑΛΑ ΝΕΑ.:kiss: :kiss: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ωραιο θεματακι Εφη μου!

Λοιπον,οπως ξερεις εχω ΠΗΤ 30/8!Περιμενω την τσαχπινα μου(νυφη σου)!!!

Η μπεμπα 18εβδομαδων ηταν 238γρ(Ξερεις με πολυ μυαλο και μοιραια μαυρα μαλλια:P :P )Αρκετα ανεπτυγμενη για την ηλικια της(ειπε η γιατρος) αφου σε 3 βδομασες πηρε 100γρ!!Αλλα πως να μην παρει το μωρο αφου κ η μανουλα πηρε 3 κιλα στο ιδιο διαστημα!!!

Σχεδον 6,8κιλα παραπανω μετραω μολις μπηκα στον 5ο!!!

Κατα τ'αλλα... Δινουμε τις σκουντιες μας και τις κλωτσιες μας συχνα!!!Οχι καθε μερα αλλα την εχω πρηξει τη δολια!!Ολο της μιλαω,τη ρωταω,της μαθαινω,της τραγουδαω!!!!!

Να συμπληρωσω: Εμετους συνολο 4!

Αναγουλες μεχρι τον 3ο διαρκεια 1ωρας το απογευμα!!!!

Καουρες μεχρι τον 3ο ελαφριες(θεραπεια το φαγητο!)

Αλλες μετρησεις δεν γνωριζω!Θα παμε για β επιπεδου 23/4.

Φιλακια Αυγουστομαμαδες και μη!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Enidod κ γω ιασω θα γεννουσα μεχρι πριν ενα μηνα..αλλα δυστυχως δεν με καλυπτε ο γιατρος..ηταν επιστημονας αλλα οχι ανθρωπος!

Τα ιδια παθαινω κ γω μερικες φορες τη νυχτα..που να δεις στη συνεχεια με το καλο..που θα κατεβουν τα μωρακια πιο..κατω!!το πιπι ρουμ ..θαναι συνεχεια κατελειμμενο!!:) Θα κανετε ενα τελειο Πασχα!!!σιγουρα!!

επισης εχασα 2-3 κιλα στην αρχη γιαυτο τωρα καμαρωνω..χεχε που πηρα τοσο λιγο..αυτα που εχασα κ ξαναβαλα κανω κατεργαριες κ δεν τα βαζω!!

Εγω δεν εχω πονους..αλλα η καημενη η marimari συμπασχει μαζι σου!!

Μπουμπιτσα καλως μας ηρθατε με τη μπεμπουλα σου τη ζωηρουλα !!400γρ ε? πω πω τοσο λες να γινει κ ο δικος μου στις 20 εβδομαδες? αχχ τελεια!!

ποσο χαιρομαι που σας ακουω..:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κι εγώ Αυγουστιάτικο μωρό περιμένω!!!!! 30-8 ειναι η ΠΗΤ μου. Στο Ιασώ, όσο για τις τιμές να τους πάρετε τηλ. να σας τα στείλουν με φαξ. Μόλις τις δείτε...... ένα κάτι τις θα σας έρθει!!!!!! Τέλος πάντων :S καλά να είμαστε και με το καλό να φάμε και τις ζέστες!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσια και απο μενα εγω εχω πητ 30-8-09 η γιατρος μου λεει να υπολογιζω γυρω στις 20 αυγουστου να γεννησω, αν γεννησω με βαση το πρωτο παιδι που πηρα μονο μια εβδομαδα απο τον ενατο με βλεπω και αρχες αυγουστου χαχα θα ειναι ενα αινιγμα το ποτε. παντως θα φαμε ολη τη ζεστη αυτο ειναι το μονο σιγουρο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Άλλη μια Αυγουστιατικη μέλλουσα μανούλα είναι εδώ. Εγώ έχω ΠΗΤ 23/08 και γεννάω στο Ιασώ. Η μπεμπούλα μου πριν από μια βδομάδα περίπου ήταν 235 γραμμάρια και περίπου 22 εκατοστά. Έχει αρχίσει πλέον και με κλωτσάει συνέχεια και έχω τρελαθεί από την χαρά μου......:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Μέχρι τώρα στον 5ο μήνα έχω πάρει 2 κιλά, καλά δεν είναι?

Άντε με ποιες κοπέλες θα γεννήσω στο Ιασώ και στο ίδιο δωμάτιο, χιχιχιχιχ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Rantevou sto Iasw loipon OLES

oses genname ekei.....

Egw exw kleisei dwmatio me tin Giota.d. (xixi)

........... vre, pes mas k times afou ksereis!!!

Happy mom kai asvestio k magnisio

k sidiro pairnw... Kai dyskoiliotita den exw.....

Kai syxnoouria exw...... Kai ponaw-ponaw-ponaw

alla den einai ston xaraktira mou na gkriniazw ((...poly!))

Epitrepto den einai na ononazoume giatrous?

Poion allakses? Poion exeis?

Egw ton Xydia...

B'epipedou tin Triti, sto Medimall...

Skaw apo agwnia alla.... anamenw!!!

Filiaaaaaaa

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πω πω ποσο κοντα ειμαστε ολες!!

RITADRI32 μου εισαι μεχρι τωρα η πρωτη που θα εγκαινιασεις το β επιπεδου!!Θα περιμενουμε αναλυτικα ολα τα νεα!!καλη επιτυχια!!!!

Αναστασια αργησες..αλλα μας βρηκες!!

Εγω κοριτσια φανταζομουν να μασταν ολες μαζι σε ενα παραθαλασσιο θερετρο..(σαν τις γυναικες του στεπφορντ..οχι χωρις μυαλο,με την νικολ κιτμαν..σπιτια ,χαμαμ,κηπους,βιλιτσες κ.α.) με τα νεογεννητα κ τους αντρες μας....αυτοι να καναν τα δικα τους οταν ηθελαν κ μεις..σε αυτο το ιδανικο περιβαλλον μαζι με μωρουλια μας νεογεννητα να θηλαζαμε,να γυμναζομασταν ,να πιναμε καφεδακια με τα καροτσακια μας...να μιλουσαμε κ να γελουσαμε κατω απ τον ηλιο....

χωρις δουλειες ,χωρις εγνοιες ,αγχηκαι καταθλιψεις...αφοσιωμενες μονο σε εκεινες τις μαγικες στιγμες...μεχρι κ τα ξενυχτια μου φανταζομαι ομορφα....μαζι σας κ τα ζουζουνια...αχχχ

marianda που γεννας? αντε με το καλο!!

giota d ασε τα ειδα...επαθα το πρωτο σοκ μου!!

καλως ορισατε κουκλες!!πολλα φιλια ...αποχωρω προς το παρον!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι ωραιαααα!!!Εγω ετοιμη ειμαι!!!Που να παμε????Ποιος θα δουλευει για να μας ταιζει?Οι αντρες μας ή θα καθονται κι αυτοι???Γινεται να το κανονισουμε απο τωρα?:P :P :P

Βρε κοριτσια μηπως εκλεισα αργα ραντεβου για β επιπεδου?Αλλα ηταν κ το Πασχα στη μεση... Εφη εσυ ποτε ειπες???Το ειπες?Να παω να ξαναδω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Orgiazei i fantasia sou Happy Mom!!!!!!

Na rwtisw kati?

Ekei..... stin fantasia sou.... mporoume na paroume

k kanan extra antra mazi

i'paei set mama/mpampas/paidi???

Tha doulevoun oloi mera ((me tooosa eksoda)),

an xreiastoume kapoion na mas kanei aera,

na mas valei ladi stin platoula, ti tha kanoume??????

Kane mou ena plano, se parakalw

k an symfwnw ISWS erthw k gw...........!!!

Aaaaaaaaax!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Άλλη μια Αυγουστιάτικη μαμάκα στο προσκήνιο! Έχω ΠΗΤ στις 06/08/2009, αν και έχω ένα προαίσθημα ότι μάλλον θα μου βγει Ιούλιο! Το καλό είναι ότι δεν θα φάω πολύ ζέστη.. Τουλάχιστον τον Αύγουστο! Κουράγιο στις μαμάδες που έχουν όλο το καλοκαίρι!

ΙΑΣΩ είμαι και εγώ! Ο γιατρός μου, μου έδωσε κάποιες τιμές για το Ιασώ. Τουλάχιστον για τα δωμάτια!

3κλινο: 3400

4κλινο: 3200

6κλινο: 2450

Όσο για τις μετρήσεις μου...

Στις 09/03/2009, είχα την τελευταία μέχρι στιγμής επίσκεψη στον γιατρό! Τα κιλά μου ήταν 5 περίπου παραπάνω από τότε που ξεκίνησα την εγκυμοσύνη! Σήμερα βέβαια που ζυγίστηκα έδειξαν να'ναι 8! Δεν με πειράζει ιδιαίτερα, θα τα χάσω μετά! Το καλό είναι ότι δεν έχω καθόλου ναυτίες, εμετούς, ζαλάδες και τέτοια! το μωρό ζύγιζε 250 γραμμάρια στις 09/03/2009, και τώρα στις 10 Απριλίου έχω να κάνω την β επιπέδου! Οπότε θα σας ενημερώσω για νεότερα!

Αυτάάάά...

Καλή μας συνέχεια...Και μ'έναν πόνο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

hoppy mom...zilepsa kai egw me tin fantasia sou ayth...peirazei na erthw kai egw????den tha einai neogennito kai den tha thilazw alla ola ta alla(mazi kai me ayta tis marimari.........xaxaxxaxaxaxaxxaxaposo gelasa)mporw na ta kanw!!!!!!!!!!!!

koritsakia mou ME ENAN PONO SE OLES SAS:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΑΙ ΑΠΟ ΜΕΝΑ.ΕΧΩ ΠΗΤ ΜΕΧΡΙ 9-8 ΓΕΝΝΑΩ ΣΤΟ ΙΑΣΩ.ΣΤΙΣ 16 ΕΒΔΟΜΑΔΕΣ Η ΖΟΥΖΟΥΝΑ ΜΟΥ ΗΤΑΝ 197 ΓΡΑΜΜΑΡΙΑ.ΠΟΝΑΚΙΑ ΕΧΩ ΑΡΚΕΤΑ ΑΛΛΑ ΑΝΤΕΧΟΝΤΑΙ.ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΠΟΝΑΕΙ ΠΟΛΥ ΣΥΧΝΑ ΤΟ ΔΕΞΙ ΜΟΥ ΠΟΔΙ ΜΕΧΡΙ ΨΗΛΑ.ΠΗΡΑ ΜΟΝΟ 2,5 ΚΙΛΑ ΑΛΛΑ Η ΟΡΕΞΗ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΑΝΟΙΞΕΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ.ΑΥΡΙΟ ΠΑΩ ΓΙΑ Β ΕΠΙΠΕΔΟΥ ΚΑΙ ΕΧΩ ΤΡΟΜΕΡΗ ΑΓΩΝΙΑ.ΑΥΤΗ Η ΣΥΧΝΟΟΥΡΙΑ ΔΕΝ ΠΑΛΕΥΕΤΑΙ ΟΛΟ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΤΡΕΧΩ ΚΑΙ ΔΕΝ ΚΟΙΜΑΜΑΙ ΑΛΛΑ ΧΑΛΑΛΙ.ΦΙΛΑΚΙΑ ΘΑ ΣΑΣ ΠΩ ΑΥΡΙΟ ΤΑ ΝΕΑ ΚΑΙ ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ.ΦΙΛΑΚΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσια!!!

Εγώ εχω ΠΗΤ στις 13 Αυγούστου και θα κάνω αγοράκι!!Την Πέμπτη έκανα τη β'επιπέδου και ήταν όλα οκ!Ειχα κανει κ αμνιοπαρακέντηση και ευτηχώς όλα καλα ήτανε.Το μωρό σύμφωνα με το β'επιπέδου είναι 426γρ και εγω εχω πάρει 6 κιλά.

Απο εμετούς ευτηχώς δεν είχα,είχα μονο συχνοουρία.Σταμάτησε για λίγο καιρο και τώρα μου ξαναπαρουσιάστηκε..ουφ..

Κοριτσια τι σας αρέσει να τρώτε??Ασε εγω εχω κόλλημα με το παγωτό..νιαμ,νιαμ...Αυτη τη χρονιά τα ξεκίνησα πολυ νωρις..τι να κανω ? Αφου μ'αρεσουν...

Α',ξέχασα να σας πω..Θα γεννήσω στα Χανιά με καισαρική..εχω μυωπία αλλα το προτιμώ κιολας !!

Αυτα ..!!

Φιλάκια σε όλες!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΑΙ ΑΠΟ ΜΙΑ ΑΚΟΜΗ ΑΥΓΟΥΣΤΙΑΤΙΚΗ ΜΑΝΟΥΛΑ ΚΑΙ ΚΑΙΝΟΥΡΙΑ ΣΤΗΝ ΠΑΡΕΑ ΣΑΣ!!!

ΠΗΤ ΣΤΙΣ 13/8/2009, ΟΠΟΤΕ ΟΛΟ ΤΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ ΘΑ ΤΟ ΠΕΡΑΣΟΥΜΕ ΚΑΛΑ....ΑΠΟ ΚΙΛΑ ΠΗΡΑ 5 ΜΕΧΡΙ ΤΩΡΑ, ΕΚΑΝΑ Β' ΕΠΙΠΕΔΟΥ ΤΗΝ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ, ΤΟ ΜΩΡΟ ΕΙΝΑΙ ΑΓΟΡΑΚΙ (ΑΝ ΚΑΙ ΔΕΝ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΤΟ ΜΑΘΩ ΚΑΤΑΛΑΘΟΣ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΤΟ ΕΙΠΕ...), ΕΙΝΑΙ 495 ΓΡ ΚΑΙ ΜΙΑ ΧΑΡΑ!!ΤΗΝ ΤΡΙΤΗ ΟΜΩΣ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΞΑΝΑΠΑΩ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΕΙΧΕ ΚΑΛΗ ΘΕΣΗ ΚΑΙ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΣΕ ΝΑ ΜΕΤΡΗΣΕΙ ΤΑ ΔΑΧΤΥΛΑ ΤΟΥ ΕΝΟΣ ΧΕΡΙΟΥ!(ΑΚΟΥΣΟΝ, ΑΚΟΥΣΟΝ!!!)

ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΓΕΝΝΗΣΩ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΑ,ΑΝ ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΦΟΒΙΤΣΙΑΡΑ, ΑΛΛΑ ΙΔΩΜΕΝ...ΑΛΛΑ ΣΧΕΔΙΑ ΕΧΟΥΜΕ ΕΜΕΙΣ ΚΑΙ ΑΛΛΑ ΤΑ ΜΩΡΑ ΜΑΣ! ΑΥΤΑ ΚΑΝΟΥΝ ΚΟΥΜΑΝΤΟ!

ΣΑΣ ΧΑΙΡΕΤΩ ΚΑΙ ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα Αυγουστομαμαδες!!!Ειμαστε αρκετες τελικα!!!!

Κοριτσακια εσεις που κανατε β επιπεδου και οσες θα κανετε απο εδω κ μπρος να σας ζητησω μια χαρη?

Γραψτε μας λιγες παραπανω λεπτομερειες!!!Οσο να πεις ενα αγχος το εχουμε ολες για αυτην την εξονυχιστικη εξεταση!Πειτε κι αλλα!!!:) :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...