Μετάβαση σε περιεχόμενο

Αυγουστιατικες μελλουσες μαμαδες!!..κ οχι μονο!


Recommended Posts

Πολύ χαίρομαι βρε κορίτσια για όλες σας που έχετε κάνει ήδη τη Β επιπέδου και όλα σας έχουν παει καλα!!! μπράβο πολύ ευχάριστο αυτό! μακάρι να'ναι και το δικό μου καλά, τη Δευτέρα πάω να κάνω τη Β επιπέδου κι έχω σκάσει απο αγωνία....όσο για το φύλο μας έχουν πει ότι κατά 98% είναι κοριτσάκι...φαντάζεστε να μας βγει κανας μουστακαλής τη Δευτερα;:P μωρέ καλά να'ναι κι ο'τι να'ναι πραγματικά! να ρωτήσω και κάτι άλλο μήπως καμια σας ξέρει...έχω εδω και μια βδομάδα ένα πόνο (κυρίως όταν σηκώνομαι απο το κρεβατι ή την καρεκλα) χαμηλά δεξια, όταν περπατω δεν μ'ενοχλει τοσο, τι λετε να'ναι;βαζω το χερι μου απο κατω (σαν να σηκωνω την κοιλια αν και δεν ειναι τοσο μεγαλη και μ'ανακουφιζει) δεν πηρα το γιατρο να ρωτησω γιατι θα παω για την εξεταση τη Δευτερα οποτε θα δω εκει αλλα με προβληματιζει λιγο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 3.3k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Εννοείται οτι θέλουμε να είναι καλά το μωράκι μας!

Αυτό είναι αυτονόητο!

Απλώς είμαι και πολύ περίεργη:cheer:

Πιο πολύ γιατί θέλω να του ψωνίσω πραγματάκια...

Φυσικά κι έχω πάρει μερικά ουδέτερα...

Ελπίζω να μάθουμε σήμερα!

Εσύ marimari μου, έχεις ψωνίσει για τα επόμενα 2 χρόνια :cheer:

Evidod, αν σε ανησυχεί αυτός ο πόνος, ακλύτερα να τηλεφωνήσεις στο γιατρό σου απλώς για να ηρμίσεις!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

EVIDOD μου καλη επιτυχια για τη δευτερα!!Θα πανε ολα καλα με το 98%κοριτσακι σου:) !κ φυσικα μετα περιμενουμε να μοιραστουμε τη χαρα σου!! οσο για τον πονο ,μηπως πιεζει εκει το μωρακι καποιο νευρο?

εγω τελευταια οταν σηκωνομαι αποτομα ή φτερνιζομαι πονανε οι συνδεσμοι που κρατανε τη μητρα μου..δεξια κ αριστερα..κ πονανε αρκετα..αλλα ευτυχως για λιγο! τη δευτερα αφου θα πας στο γιατρο σου..θα ρωτησεις..ΜΗΝ ξεχαστεις με την ομορφια που θα βλεπεις..κ φυγεις χωρις να πεις αυτα που θελεις..γιατι παιζει και αυτο!!:)

νανουκα μου καλη σου επιτυχια σημερα!!Αντε μαθε για να δουμε τι ειναι τα περισσοτερα αυγουστιατικα μωρα...αγορια ή κοριτσια?:)

Λες να με προλαβει η αναστασια ,αυτη η χαλια και παρλατζου ταβλαδορος κ κανει αυτη πρωτη το β επιπεδου?γμτο το εκλεισα αργα γιατι μου πε οτι φαινονται καλυτερα τα οργανα του ..πως θα αντεξω μεχρι το μαη?

marimari ξερεις αλλα υπεροχα σαιτ ή τα λες μονο στην αλεξ σου? ζηλευω:lol: παντως ξετρελαθηκα με τα καθισματακια κ τα τριροδα καροτσακια, καιτα τελεια καθισματα φαγητου και τους υπνοσακους και..και..και...αχχχ καημενουλη αντρουλη μου..θα χεις πρησμενα ποδια και αδειες τσεπες σε λιγακι!!:)

η ritadri που πηγε βρε κοριτσια ?θα εκανε το β αυτη την εβδομαδα..που χαθηκε η καλη μας?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χα χα χα ας γελασω τρις!!!!!!:P

Συμπεθερα δε με προσεχεις πια....Απ'την αρχη του θεματος σου ειπα πως εχω ραντεβου για β επιπεδου 23 Απριλιουου!!!Φυσικα κ θα σε προλαβω!!!!!Μπουουουουκακακακα!!!!!!:P :P

Φιλακια σου εστειλα σημερα????????? :kiss: :kiss: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

EVIVOD ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΘΕΙΣ...ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΚΑΙ ΓΩ ΝΕΑ ΣΟΥ..

ΜΑRIMARI ΜΟΥ ΜΕ ΞΕΣΗΚΩΣΕΣ ΓΙΑ ΨΩΝΙΑ...ΑΛΛΑ ΚΡΑΤΙΕΜΑΙ ΝΑ ΜΑΘΩ ΤΟ ΦΥΛΛΟ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΟΧΙ ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΑ ΓΙΑ ΤΟ ΡΟΖ ΚΑΙ ΤΟ ΓΑΛΑΖΙΟ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΜΥΟ ΑΡΕΣΟΥΝ ΟΥΤΕ ΤΟ ΕΝΑ ΤΟΥΤΕ ΤΟ ΑΛΛΟ.ΑΛΛΑ ΓΙΑ ΝΑ ΦΑΝΤΑΖΟΜΑΙ ...ΑΧ!!!!!!!!!!!!!!!!

ΚΟΛΟΚΥΘΑΚΙΑ ΣΛΟΥΡΠ!ΕΧΩ ΜΙΑ ΠΕΙΝΑ ΤΩΡΑ ΕΙΑΜΙ ΣΤΗ ΔΟΥΛΕΙ ΑΚΑΙ ΕΦΑΓΑ ΕΝΑ ΓΙΑΟΥΡΤΙ ΜΕ ΚΕΛΟΞ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΠΑΩ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΠΙΣΚΕΨΗ ΤΟΥ ΜΗΝΑ ΚΑΙ ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΓΙΑ Β ΕΠΙΠ.ΑΓΩΝΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!"

ΣΗΜΕΡΑ ΑΝΕΒΗΚΑ ΣΤΗ ΖΥΓΑΡΙΑ ΞΑΝΑ ΚΑΙ ΣΥΝΟΛΟ ΚΙΛΩΝ 6!!!!!!!!ΑΡΑΓΕ ΠΟΣΑ ΓΡΑΜΜΑΡΙΑ ΕΧΟΥΝ ΠΑΕΙ ΣΤΟ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ;;;;;;;;;;;;;;;;

ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΟΥ ΣΑΣ ΕΥΧΟΜΑΙ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΝΕΑ!!!!!!!!!ΦΙΛΑΚΙΑ ΣΤΙΣ ΚΟΙΛΙΤΣΕΣ ΣΑΣ!!!!

)

ΤΙ ΛΕΤΕ MANTEYOYME ΤΙ ΜΠΕΜΠΑΚΙ ΘΑ ΚΑΝΕΙ Η MARIMARI;ΕΓΩ ΛΕΩ ΑΓΟΡΙ!MARI MARI DEN SE PHRAZEI;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΟΛΟΙ αγόρι το λένε..............

..................μα όόόόλοι!!! Γιατί?

Φουλινάκι , εννοείται ότι δεν με πειράζει, παιδί μου,,

πλάκα έχει που το διασκεδάζουμε!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φουλινάκι

καλή επιτυχία παιδί μου!!!

Ξεχάστηκα με τις βλακείες...

Να μας ενημερώσεις και να μην έχεις άγχος, όλα θα πάνε καλά!

Νανούκα , για κανα 8-μηνο είναι τα ρουχαλάκια του σποράκου μας............

..................μετά θα πάρουμε καινούργια!!!

evidod καλή επιτυχία και σε σένα.............

Με το καλό σε όλες μας!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΔΕΝ ΞΕΡΩ MARIMARI ΜΟΥ ΕTSΙ Η ΠΡΩΤΗ ΜΟΥ ΣΚΕΨΗ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΗ, ΜΟΥ ΚΑΝΕΙΣ ΓΙΑ ΜΑΝΟΥΛΑ ΕΝΟΣ ΟΜΟΡΦΟΥ ΜΑΓΚΑΚΟΥ...ΕΤΣΙ ΑΠΛΑ ΠΕΣ ΕΝΣΤΙΚΤΟ!ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΠΑΛΙ ΕΝΣΤΙΚΤΟ ΔΕΝ ΕΧΩ...(XIXI)OYTE KAI ΠΡΟΤΙΜΗΣΗ..ΕΧΩ ΠΟΛΥ ΟΜΩΣ ΠΕΡΙΕΡΓΕΙΑ.ΜΑ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΟΜΩΣ!!ΜΗΝ ΜΟΥ ΠΕΙΣ ΕΜΕΝΑ ΟΙΤ ΞΕΡΕΙΣ ΚΑΤΙ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΚΑΙ ΘΑ ΜΟΥ ΤΟ ΠΕΙΣ ΤΑΔΕ ΤΟΥ ΜΗΝΟΣ,ΘΑ ΣΚΑΣΩ..

ΦΙΛΑΚΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ..ΣΕ ΟΛΕΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι παραπάνω να ξέρω? Δεν σε κατάλαβα...

Πάντως ούτε εγώ έχω ένστικτο.....................

..................ούτε για μένα, ούτε για σένα!!! χιχιχι!!!

Φιλάάάάάάάκια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΝΝΟΩ ΤΟ ΓΕΓΟΝΟΣ ΞΕΡΙ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ,ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙ ΚΑΙ ΔΕ ΜΟΥ ΛΕΙ ΕΜΕΝΑ ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΛΕΩ..ΑΦΟΥ ΚΑΘΕ ΦΟΡΑ ΤΗΣ ΕΛΕΓΑ,ΣΙΓΟΥΡΑ ΔΕ ΒΛΕΠΕΙΣ;ΑΛΗΘΕΙΑ ΜΟΥ ΛΕΣ;ΓΙΑ ΚΟΙΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ;

ΑΛΛΑ ΓΕΝΙΚΑ ΛΕΩ ΕΙΜΑΙ ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΝΑΥΠΟΜΟΝΟΣ.Ο ΚΑΚΟΜΟΙΡΗΣ Ο ΑΝΔΡΑΣ ΜΟΥ ΜΟΥ ΠΕΡΝΕ ΔΩΡΟ ΑΣ ΠΟΥΜΕ ΔΥΟ ΜΕΡΕΣ ΝΩΡΙΤΕΡΑ;ΟΤΑΝ ΕΜΕΝΑ ΜΟΝΗ...ΤΟ ΑΝΟΙΓΑ.ΤΗΝ ΤΕΛΕΥΑΤΙΑ ΦΟΡΑ ΜΟΥ ΤΟ ΚΛΕΙΔΩΣΕ ΣΕ ΕΝΑ ΣΕΝΟΤΚΙ ΜΕ ΛΟΥΚΕΤΟ ΚΑΙ ΕΚΡΥΨΕ ΤΟ ΚΛΕΙΔΙ...1 ΟΛΟΚΛΗΡΗ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΤΟΝ ΕΣΚΑΣΑ!!

ΟΠΟΤΕ ΦΑΝΤΑΣΟΥ ΓΙΑ ΤΟ ΠΑΙΔΙ...ΑΧ!!!ΕΙΜΑΙ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ!"

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Το ίδιο ανυμομονή είμαι και εγώ..!!!

Δεν έχουν καταφέρει ποτέ να μου κάνουν έκπληξη, της προκοπής, γιατι προσπαθώ να τα εξιχνιάσω όλα..... και επίσης ανοίγω ακόμα και τα δώρα κάτω από το δέντρο (πριν την Πρωτοχρονιά) γιατι σκάω από περιέργεια!!!

Δεν ξέρω με το θέμα του σποράκου , πως δεν μου βγαίνει αυτό....

Ισα - ίσα.......... Τι να πω??? Ανωμαλίες της φύσης μου!!!

υγ:φαντάζομαι θα τον έχεις τρελάνει και εσύ τον άντρα σου,

τον καημένο....................!!!

Φιλιά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια γειά σας και από εμένα, πολλές ευχές σε όλες για τα μωράκια σας. Παρακολουθώ από την αρχή τις συζητήσεις σας σε αυτήν την ενότητα και ταυτίζομαι απόλυτα με τα συναισθήματα και ανησυχίες σας αφού είμαι και εγώ στην 19η εβδομάδα και περιμένω με αγωνία την 7η Μαίου για την Β' επιπέδου.

:dry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλως ηρθατε καλοκαιρινες μανουλες!Κι εγω juliax μου για αρχες Σεπτεμβριου ημουν..αλλα θα το κανω περιπου στις 10 Αυγουστου..λογω ειδικης ..μητρας!!:)

Εγω εχω αγορακι,η αναστασια κοριτσακι κι η μαριμαρι μας..εκπληξη!

Σοφια εσυ ξερεις τι εχεις? Κοντα ειμαστε..εγω θα το κανω το β επιπεδου στις 4..οποτε θα τα μαθεις απο πρωτο χερι!!:)

αντε με το καλο..καλως ορισατε στο κλαμπ !!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΙ ΕΓΩ 11/8 ΕΧΩ ΠΗΤ.ΜΑΛΛΟΝ ΣΤΟ ΕΛΕΝΑ ΘΑ ΓΕΝΝΗΣΩ.ΕΚΑΝΑ ΧΘΕΣ Β ΕΠΙΠΕΔΟΥ ΚΑΙ ΗΤΑΝ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΑΛΛΑ ΠΟΛΥ ΖΟΡΙΚΗ Η ΕΞΕΤΑΣΗ ΣΕ ΖΟΥΛΑΕΙ ΤΟΣΟ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΠΟΥ ΛΕΣ ΤΩΡΑ ΘΑ ΜΟΥ ΦΥΓΕΙ ΤΟ ΠΑΙΔΙ,ΑΠΟ ΤΗ ΜΙΑ ΠΙΕΖΕ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΚΛΩΤΣΑΓΕ Ο ΜΙΚΡΟΣ!ΣΤΟ ΛΗΤΩ ΤΗΝ ΕΚΑΝΑ ΚΑΙ ΠΡΙΝ ΛΙΓΕΣ ΜΕΡΕΣ ΑΛΛΑΞΑΝΕ ΚΑΙ ΤΙΜΕΣ ΑΠΟ 80 ΠΗΓΕ 100.. ΑΛΛΑ ΧΑΛΑΛΙ ΤΟΥ ΤΟΥ ΜΠΕΜΠΗ ΠΟΥ ΕΙΧΕ ΤΟ ΧΕΡΑΚΙ ΣΤΟ ΣΤΟΜΑ..!ΚΑΛΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ ΘΑ ΒΑΖΟΥΜΕ ΤΑ ΦΟΡΕΜΑΤΑΚΙΑ ΜΑΣ ΓΙΑΤΙ ΤΩΡΑ ΠΑΛΕΥΩ ΝΑ ΝΤΥΘΩ ΠΟΥ ΝΑ ΒΑΛΩ ΜΠΟΤΕΣ ΚΑΙ ΚΑΛΣΟΝ ΟΥΤΕ ΝΑ ΣΚΥΨΩ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ..ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΜΑΣ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

juliax έγραψε:

ασε που εχω την εντυπωση οτι το 80 % πρεπει να ειματε αγορομανες ...

χι χι χι εμεις κατα 99,99% έχουμε κοριτσακι. Αντε βρε κοριτσια με τα αγόρακια σας ΜΠΡΑΒΟ γιατί τελευταία μόνο κορίτσια ακούω και αναρωτιέμαι ΠΩΣ ΘΑ ΓΙΝΟΥΝ ΜΑΝΕΣ ολες αυτές οι μπουμπούκες αν δεν υπάρχουν αντρες τότε?

Εγώ έκλεισα β επιπέδου για τις 27/04 (ΠΗΤ 04/09) και ΑΝΥΠΟΜΟΝΩ.

(Μεταξύ μας ο άντρας μου τρέφει και μια κρυφή ελπίδα οτι μπορεί να είναι γιος.... ειδωμεν)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα και από εμένα!!!

Εγώ έχω ΠΗΤ 5/8! Έκανα την β επιπέδου στις 8/4 και όλα πήγαν καλά!!! Στις 23 εβδομάδες το αγοράκι μου ήταν 578gr. Όσο για τα κιλά ας το αφήσουμε καλύτερα...ξεκίνησα την εγκυμοσύνη μου 62 κιλά με ύψος 1.73 και ως τώρα έχω πάρει ήδη 11 κιλά. Δεν αγχώνομαι πολύ αλλά είναι ένα θέμα που έχω στο μυαλό μου. Προσπαθώ να συγκρατούμαι αλλά... Εύχομαι σε όλες τα καλύτερα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αν και ήμουν έτοιμη για να το φυλάξω για έκπληξη, ο άντρας μου δεν κρατιόταν. Έχουμε λοιπόν αγοράκι (αν και στην αυχενική μας είχαν πει κοριτσάκι και το αλλάξανε μετά). Λέτε να μας το ξανααλλάξουν??:P

Happy mom, αν επιτρέπεται, τι το ειδικό έχει η μήτρα σου?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτια γεια σας....τελικα ολα καλα χθες με την αυχενικη μου...αν και με κρατησαν μονο για κανα τεταρτο, ολες οι μετρησεις ηταν καλες και επιβεβαιωθηκε οτι περιμενουμε κοριτσαρο!!! ευχομαι και σε ολες σας το ιδιο καλα αποτελεσματα....

βρε κοριτσια επειδη διαβαζω διαφορα εσας ποση ωρα σας εκαναν την εξεταση;;;:dry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΜΕΛΟΥΣΕΣ ΜΑΝΟΥΛΙΤΣΕΣ.ΝΑ ΣΑΣ ΡΩΤΗΣΩ ΚΑΤΙ?ΕΧΕΤΕ ΚΑΝΕΙ ΚΑΜΠΥΛΗ ΖΑΧΑΡΟΥ?ΑΝΕΒΗΚΕ ΤΟ ΖΑΧΑΡΟ ΜΟΥ ΣΤΟ 90 ΚΑΙ ΑΥΡΙΟ ΠΡΩΙ ΠΡΩΙ ΘΑ ΠΑΩ ΣΤΟ ΜΙΚΡΟΒΙΟΛΟΓΙΚΟ ΓΙΑ 3 ΟΛΟΚΛΗΡΕΣ ΩΡΕΣ.ΦΟΒΑΜΑΙ ΛΙΓΑΚΙ ΓΙΑ ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ.ΘΕΛΩ ΓΛΥΚΑΚΙ ΚΑΙ ΦΟΒΑΜΑΙ.ΑΣΕ ΠΟΥ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΠΩΣ ΘΑ ΤΟ ΠΙΩ ΑΥΤΟ ΤΟ ΠΡΑΓΜΑ.ΠΕΙΤΕ ΜΟΥ ΑΝ ΤΗΝ ΕΧΕΤΕ ΚΑΝΕΙ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αυγουστιάτικες μανούλες γεια σας!! Έκανα την Παρασκευή που μας πέρασε την β-επιπέδου και ξαναείδαμε τον άντρακλα! Οι μετρήσεις όλες τέλειες, 25 εκατοστά και 557 γραμμάρια ο τζουτζούκος μου! Αλλά έχει πάρει θέση και με πιέζει χαμηλά δεξιά στην κοιλίτσα ο μπόμπιρας! :( Βέβαια μετά από κάποια μικροπονάκια ξαναπήγα εχθες στο γιατρό και μου είπε ότι ο τράχηλος είναι μακρύς και κλειστός, 3 εκατοστα, και το κεφάλι του μωρού είναι πιο ψηλά από κει! Ευτυχώς!!! :laugh: Αλλά το τράβηγμα... στην κοιλιά, τράβηγμα! :S

Ας είναι καλά το μπουμπούκι μου... Και δεν με νοιάζει για μένα! Πάντως απ'ότι βλέπω, υπερισχύει το αρσενικό φέτος! Να ισορροπηθούμε λιγάκι!! Είχαμε βγει πολλές γυναίκες!! :P

Καλή συνέχεια κοριτσάρες μου να 'χουμε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κider, δεν την έχω κάνει ακόμα την καμπύλη ζαχάρου και την τρέμω από τώρα! Όχι για τα τσιμπήματα! Γι'αυτήν την γλυκόζη! Απ'όσο ξέρω την κάνουν στον 7ο μήνα! Απ'όσο ξέρω το σάκχαρο σου δεν είναι ιδιαίτερα ανεβασμένο! Εμένα ήταν 79 στην τελευταία εξέταση στις 26/03/2009. Τα ερυθρά Αιμοσφαίρια, η Αιμοσφαιρίνη και ο Αιματοκρίτης μου ήταν χαμηλά! Αλλά παίρνω ένα χαπάκι σιδήρου παραπάνω!

Καλή επιτυχία στην εξέταση σου, να έχεις τα καλύτερα αποτελέσματα και καλό κουράγιο με την γλυκόζη!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κι απο μενα κοριτσια!

Ειμαι καινουρια στο site και εχω Π.Η.Τ. 15/8.

Θα κανω την β' επιπεδου μεθαυριο κι ελπιζω να πανε ολα καλα.

Περιμενω και την επιβεβαιωση για το φυλο και μετα θα τα βαψω ολα ροζ!!

Με το ζορι κρατιεμαι να μην σηκωσω τα μαγαζια!

Ειναι η πρωτη μου εγκυμοσυνη και μεχρι στιγμης ολα βαινουν καλως.

Απο συμπτωματα αυτο που με ενοχλει περισσοτερο ειναι η κουραση ππου αισθανομαι πολυ ευκολα, κατι πονακια στην κοιλια και την μεση το 1ο τριμηνο, και μερικες φορες αισθανομαι τσουξιμο στις θηλες (ξερετε κατι για αυτο; πως αντιμετωπιζεται;). Στο 1ο τριμηνο επισης ενιωθα αρκετα συχνα φουσκωμα, αλλα ποτε ναυτιες. Οσο για το βαρος, με απογοητευσατε:( γιατι εχω ηδη βαλει 8 κιλα, τα 4 πριν καν ακομα ακουσουμε την καρδουλα, και δεν ημουν αδυνατη!

Το καλοκαιρι θα ειμαι σαν φρατζολακι!αχχχ!

Καμια απο θεσσαλονικη?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Ετσι ειναι!!! Κι αυτος ο ανθρωπος ησουν εσυ γ μενα!!❤️🫶 Μια κοπελα π δν ξερω καλα καλα κ π μου σταθηκε καλυτερα κ απο φιλη!! 😍 Δε λεω κ ο αντρας μου διπλα μου σε ολα! Βραχος... αλλα ειναι αλλιως οταν ο αλλος το εχει ζησει κ εχει τις ιδιες αγωνιες.. περναει τα ιδια σκαμπανεβασματα, εχει κ τις ορμονες να βαρανε κοκκινο, μπαινει στη θεση σου γτ το ξερει πως ειναι κ σε νιωθει με μια λεξη π θα πεις..  Σε ευχαριστω πααααααρα πολυ!!💞💞💞
    • Ευχαριστω Ραμ μου!!!! 🥰 με το καλο ολα!!! 🙏❤️ Καλη αρχη στη νεα προσπαθεια κ με το καλο να μεγαλωσετε την οικογενεια σας!!!💫
    • Γλυκο μου μισοφεγγαρο!!! 🫶❤️🫶 Σε ευχαριστω για ολες τις ευχες!!! 🥰 Μακαρι ο θεος ν μας αξιωσει να γινουμε γονεις!!! Ελπιζω να πανε ολα καλα σε αυτο το ταξιδι π μολις ξεκινησε μεχρι το τελος!!! 🥹
    • Η αλήθεια είναι ότι και εμένα μου φάνηκε κάπως όμως δεν μου έδωσε περιθώρια ο γιατρός να το επεξεργαστώ! Με κοίταξε μου λέει είναι όλα καθαρά ντύσουν και έλα να τα πούμε! Μας ξεκίνησε με τις έρευνες και μας διάβαζε διαφορα πράγματα που είχε μελετήσει και μας λέγε το θα κάνουμε και πως θα προχωρήσουμε όποτε δεν πρόλαβα να σκεφτώ την παλινδρομη! Ναι δεν υπάρχει λογος για εξωσωματικη για την ωρα! Θα δούμε και τις εξετάσεις και τι θα μου δώσει και μετά αν δεν είναι εδώ ο σύντροφος θα καταψηξουμε σπερμα και θα κάνω σπερματεγχυνση! Μου είπε ότι μπορεί να αργησει να έρθει η περίοδος λόγω ΣΠΩ όχι όμως ότι είναι απόλυτο! Απλά για να μην ανησυχήσω! Ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου🙏
    • Τοκυο μου!!!! ❤️ Σε ευχαριστω κι εσενα για ολα!!! 🥰 Αληθεια αν δεν ησουν εσυ ν τα λεμε με dm κ να μου συστησεις αυτο τον τρομερο γιατρο (γενικα ειχα φτασει σ ενα σημειο π ειχα μπλοκαρει κ με ξεμπλοκαρες..), μπορει ακομα να εχανα χρονο κ να ημασταν στο μηδεν οπως τοσα χρονια π ψαχναμε ψαχναμε κ ακρη δε βγαζαμε!!!  Να εισαι καλα κ να χαιρεσαι την οικογενεια σου!!!😊 Με το καλο ν ερθει κ το 2ο παιδακι σας γερο και καλοτυχο!!!🙏💫🎈 Μακαρι κι εμας τα εμβρυακια μας να ερθουν στην αγκαλια μας καποια μερα!🙏
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...