Μετάβαση σε περιεχόμενο

Αυγουστιατικες μελλουσες μαμαδες!!..κ οχι μονο!


Recommended Posts

Καλημέρα κοριτσάκια!

Είστε πάρα πολλές οι Αυγουστομαμάδες!

Εγώ έχω ΠΗΤ 06/10!

Επομένως, θα ενημερώνομαι από εσάς!!!

Δεν είχα ποτέ αναγούλες, εμμετούς, καούρες...

Πονάει ο γοφός κάποιες φορές...

Έβαλα 2 κιλά και ανυπομονώ να νιώσω την πρώτη κλωτσιά, να αρχίσει να ακούει για να του διαβάζω τα παραμυθάκια που του αγόρασα και φυσικά να μάθω το φύλο!

Όλοι μου λένε οτι είναι κοριτσάκι, αλλά εγώ είμαι σίγουρη οτι είναι αγοράκι:)

Την Παρασκευή θα πάμε γιατρό κι ελπίζω να το δούμε!

Τώρα είμαι 13 εβδομάδων + 6!

Όσο για τη ζέστη, σκεφτείτε οτι υπάρχουν και χειρότερα!

Εγώ ζω στην Κύπρο και το ΣΚ είχαμε 25 βαθμούς υπό σκιά...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 3.3k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Νανούκα καλημέρα

εχουμε ακριβώς την ίδια ΠΗΤ !!!6/10

και εγω είμαι 13+6

Μετράω τις μέρες μια μια και ανυπομονώ να γεννησω το μωράκι μου και να το κρατησω στην αγκαλιά μου!!

και εγώ δεν έιχα ούτε έναν εμετο -- τίποτα-- καθόλου δε με έχει ταλαιπωρήσει το πουλάκι μου!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαζί την κάναμε τη "δουλειά", Χρυσούλα μου :laugh: :laugh: :laugh:

Με το καλό να υποδεχτούμε όλες τα μωράκια μας!

Εγώ θα γεννήσω στην Κύπρο!

Άντε. έλα και συ εδώ για να έχω παρεούλα :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

KALHMERA ΚΙ ΑΠΟ ΜΕΝΑ ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΛΙΓΟ ΝΩΡΙΣ ΓΙΑ ΕΣΑΣ ΕΧΩ ΠΗΤ 6-07 ΑΛΛΑ ΠΟΛΥ ΠΙΘΑΝΟΝ ΝΑ ΒΓΕΙ ΙΟΥΝΙΟ Ο ΜΠΟΜΠΙΡΑΣ...ΘΥΜΑΜΑΙ ΟΤΑΝ ΠΗΓΑ ΓΙΑ Β ΕΠΙΠΕΔΟΥ ΗΤΑΝ 450ΓΡ. ΚΑΙ ΠΡΙΝ 20ΜΕΡΕΣ ΗΤΑΝ 730ΓΡ.ΚΑΙ ΣΗΜΕΡΑ ΘΑ ΞΑΝΑΠΑΩ ΠΑΛΙ ΣΗΜΕΡΑ ΜΠΑΙΝΩ ΣΤΟΝ 7 ΟΠΟΤΕ ΠΙΣΤΕΥΩ Ο ΜΙΚΡΟΥΛΗΣ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑ ΚΙΛΟ...ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ Β ΕΠΙΠΕΔΟΥ ΗΤΑΝ ΜΙΑ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΑ ΕΜΠΕΙΡΙΑ ΕΒΛΕΠΑ ΤΟΝ ΜΙΚΡΟΥΛΗ ΓΙΑ ΜΙΑ ΩΡΑ ΣΤΟ ΜΟΝΙΤΟΡ ΚΑΙ ΕΙΔΑΜΕ ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΧΕΡΙΑ ΠΟΔΙΑ ΔΑΧΤΥΛΑ ΚΕΦΑΛΙ ΜΕΣΗ ΧΤΥΠΟΥΣ ΚΑΡΔΙΑΣ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ ΚΑΡΔΙΑΣ ΝΕΦΡΑ ΟΜΦΑΛΙΟΣ ΛΩΡΟΣ ΟΛΑ ΟΛΑ ΜΑ ΟΛΑ...ΚΙ ΕΚΕΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΜΑΛΛΟΝ Ο ΜΠΕΜΠΗΣ ΜΟΥ ΘΑ ΒΓΕΙ ΜΕΓΑΛΟΥΤΣΙΚΟΣ ΑΝ ΠΑΡΩ ΟΛΟ ΤΟ ΜΗΝΑ...ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΑ ΗΤΑΝ ΚΑΙ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΕΙΔΑ ΤΟ ΠΡΟΣΩΠΟ ΤΟΥ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΠΑΝ ΟΤΙ ΕΧΕΙ ΜΑΛΛΑΚΙΑ ΚΑΙ ΟΤΙ ΜΟΙΑΖΕΙ ΣΤΟ ΜΠΑΜΠΑ ΤΟΥ ΓΑΜΩΤΟ... ΔΕΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙ ΠΑΛΙ ΟΜΟΡΦΟΣ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΑΦΟΥ ΕΧΩ ΟΜΟΡΦΟ ΑΝΤΡΑ ΧΙΧΙΧΙΧΙ..ΓΕΡΟ ΠΑΙΔΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΠΟ ΚΛΩΤΣΙΕΣ ΑΛΛΟ ΤΙΠΟΤΑ ΠΛΕΟΝ ΕΙΝΑΙ ΣΑΝ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ ΤΟΥ ΛΕΩ ΝΑ ΜΕ ΚΛΩΤΣΗΣΕΙ ΤΑΚ ΜΟΥ ΔΙΝΕΙ ΚΑΙ ΠΛΕΟΝ ΔΥΝΑΤΕΣ ΓΙΑΤΙ ΜΕΓΛΩΝΕΙ...ΟΣΟ ΑΦΟΡΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΡΧΗ ΕΜΕΤΟΥΣ ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΥΠΝΗΛΙΑ ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΔΕΝ ΧΩΝΕΥΑ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ ΓΙΑ ΩΡΕΣ ΑΠΟ ΤΗ ΠΡΩΤΗ ΣΤΙΓΜΗ ΠΟΝΑΚΙΑ ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΧΩ ΕΙΧΑ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΤΡΙΜΗΝΟ ΕΝΤΟΝΟΥΣ ΠΟΝΟΚΕΦΑΛΟΥΣ ΠΟΥ ΕΥΤΥΧΩΣ ΠΕΡΑΣΑΝ.ΓΕΝΙΚΑ ΔΟΞΑ ΤΟ ΘΕΟ ΕΧΩ ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΚΑΤΑ 3 ΜΗΝΑ ΕΧΩ ΤΑΣΕΙΣ ΓΙΑ ΚΑΤΙ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΣΤΑ ΦΡΟΥΤΑ ΔΕΥΤΕΡΟ ΑΛΜΥΡΑ ΚΙ ΚΥΡΙΩΣ ΤΥΡΙ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΓΛΥΚΑ ΜΕΧΡΙ ΣΤΙΓΜΗΣ ΕΒΑΛΑ 8 ΚΙΛΑ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΤΡΙΜΗΝΟ ΝΑ ΕΙΧΑ ΒΑΛΕΙ 2 ΜΕ ΤΟ ΖΟΡΙ ΤΩΡΑ ΑΡΧΙΣΑΝ ΝΑ ΜΠΑΙΝΟΥΝ...ΑΑΑ ΚΙ ΣΤΗΘΟΣ ΕΧΩ ΑΛΛΑΞΕΙ 2,5 ΝΟΥΜΕΡΑ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΕΙ ΦΟΡΟΥΣΑ 3 ΜΕ 3,5 ΚΙ ΤΩΡΑ ΕΙΜΑΙ ΣΤΟ 6 ΚΑΙ ΖΟΡΙΖΟΜΑΙ....ΑΧ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!!!:)

Εγω εχω ΠΗΤ 03/09 αλλα υπαρχει μεγαλη πιθανοτητα να ερθει Αυγουστο το μωρακι μας! Ακομη δεν εχουμε κανει τη Β επιπεδου μαλλον στις 23/04.

Εμετο εκανα μονο 2 φορες αλλα ειχα καθημερινα ζαλαδες:blink: και ανακατοσουρα. Υπνηλια παρα πολυ οπως και πονακια στη κοιλια τα οποια τα εχω και μεχρι σημερα!! Φυσικα μαζι με το ασβεστιο παιρνω και μαγνησιο και εχουν μειωθει κατα πολυ μαζι με τους πονοκεφαλους που ειχα καθημερινα!

Οσο αφορα το φαγητο θελω να τρωω κρυα φαγητα κυριως σαλατες και παγωτο;) ! Εχω παρει μεχρι σημερα 3.5 κιλα!!!:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Anastacia καλε μαζι τα πιασαμε τα μωρα μας απιστευτο!! εγω θα παω για β επιπεδου 22 απριλιου, αντε να μαθω και το φυλλο του μωρου γιατι δεν ανοιγε τα ποδια του να το δουμε. που θα γεννησεις εσυ; εγω εχω παρει 7 κιλα :( φιλια σε ολες τις μανουλες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kalimera koritsakiaaaaa!!!! PHT exo 6/9 k gennao stin Geniki Kliniki!!!! O mallon mpompiras mas (o giatros mou eipe oti tha sigourepsoume to fillo stin B epipedou pou tha kano 23/4) prin 6 meres pou ton eidame itan 200gr, diplasiase to varos tou mesa se 3 ebdomades!!! Emetous, kaoures, zalades klp klp den eixa katholou gi'auto k katafera na paro 6 kila... sssssss min to peite pouthena!!!!!! Oi sispaseis mas talaiporoun akoma alla kathe fora pou epivevaiono tin sosti anaptixi tou paidiou perno kouragio!!!!!!!!

Aaaaaaaaaaaaxxxx ti exoume na travixoume olo to kalokairi....auto pou me agxonei perisotero einai otan gennithoun ta morakia mas pos tha ta drosizoume....euxomai o kausonas na min mas protimisei fetos!!! Filakia polla se olessssss:kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΓΩ ΓΕΝΝΑΩ ΠΡΩΤΑ Ο ΘΕΟΣ ΜΕΧΡΙ 8 ΣΕΠΤΕΜΒΡΗ!!! ΕΓΩ ΕΧΩ ΓΕΝΝΕΘΛΙΑ 10 ΣΕΠΤΕΜΒΡΗ. ΜΑΖΙ ΜΕ ΤΗΝ ΜΑΜΑ ΜΟΥ ΣΥΛΛΑΒΑΜΕ!!:P ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΤΟ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΟΛΟΙ ΣΤΟ ΣΟΙ ΜΟΥ, ΑΔΕΛΦΙΑ, ΘΕΙΕΣ ΚΤΛ, ΟΛΕΣ ΑΥΓΟΥΣΤΟ ΣΕΠΤΕΜΒΡΗ ΓΕΝΝΑΜΕ... ΜΑΣ ΠΙΑΝΕΙ ΦΑΙΝΕΤΕ Ο ΧΕΙΜΩΝΑΣ ΚΑΙ ΚΑΝΟΥΜΕ ΑΓΓΑΛΙΤΣΕΣ ΓΙΑ ΝΑ ΖΕΣΤΑΘΟΥΜΕ!!! ΧΑΧΑΧΑ...:laugh: ΜΕΤΡΗΣΕΙΣ ΔΕΝ ΜΟΥ ΕΧΟΥΝΕ ΚΑΝΕΙ. ΘΑ ΠΡΕΠΕ? ΜΟΝΟ ΣΤΗΝ ΑΥΧΕΝΙΚΗ ΠΟΥ ΜΟΥ ΕΙΠΑΝ ΑΠΛΑ ΟΤΙ ΟΛΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ:dry: ΓΕΝΝΑΩ ΣΤΟ ΙΑΣΩ!!! ΚΑΠΟΥ 3000 ΕΧΩ ΑΚΟΥΣΕΙ ΟΤΙ ΠΑΕΙ ΤΟ ΠΑΚΕΤΑΚΙ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσαρεςςςςςςςςςςςςςςςς.Εγώ έχω ΠΗΤ 24/8/9.Ειμαι θεσσαλονικιά και μάλλον θα γεννησω στην Γενικη Κλινικη.Η γιατρός μου μου ξεγενναει και στη Γενικη και στο Γενεσις.Ακόμη δεν εχω αποφασίσει.Το μπεμπακι μου το νιλωθω όχι σαν κλωτσια οπως λετε αλλα σαν γουργουρισμα σαν γαργαλητο σαν να μετακινειται κατι τελοσπαντων.Ακόμη δεν ξερω τι ειναι ειχα απει τελευται α στις 13/3/9 και ηταν 236 γραμμαρια Τωρα εχω ραντεβου μηνιαιο στις 10/4/9 και θα κλεισω ακι για Β επιπεδου.Α!Σνιφ κιλα 6 το αριθμό!!!Καλοκαιρινα μωρακια σας περιμενουμε!!

μου αρεσει να τρωω πολλα και διαφορα,κυριως λιχουδιές αλλα το παλευω να μην παρασειρομαι πολύ παο τις επυθυμίες μου.

Φλακια στις μελλουσες μαμαδες...ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΝΑ ΜΑΣ ΠΑΝΕ!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

marianda έγραψε:

Anastacia καλε μαζι τα πιασαμε τα μωρα μας απιστευτο!! εγω θα παω για β επιπεδου 22 απριλιου, αντε να μαθω και το φυλλο του μωρου γιατι δεν ανοιγε τα ποδια του να το δουμε. που θα γεννησεις εσυ; εγω εχω παρει 7 κιλα :( φιλια σε ολες τις μανουλες

Πραγματι Μαριαντα μου!!!Κι εγω στις 23 θα παω για β επιπεδου!!Εμενα τα ανοιξε τα ποδαρακια της η κυρια,κι οχι μια φορα!Πολλες!!!Ξεδιαντροπο κοριτσι!!!!Η γιατρος μου ειπε πως συνηθως τα αγορακια δεν ανοιγουν τα ποδια τους!Σαν να αισθανονται ανασφαλεια επειδη....Κατι τους κρεμεται!!!χαχαχχαχαχαχα

Θα μας πεις οταν πας!!!

Θα γεννησω στο Γαληνο ειναι μια θεια του αντρα μου εκει μαια.Αν αλλαξει κατι στη Γενικη.

Κι εγω σχεδον 7 πανω με ζυγισε η γιατρος αλλα την τελευταια βδομαδα προσεχα κ η ζυγαρια εδειξε σχεδον 1 κατω!Αρα θα λεω 6!!!χαχαχαχα

Εισαι απο Θεσ/νικη?Αν ναι που θα κανεις την β επιπεδου?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μελλουσες μαμαδες, οποτε θα πατε για β επιπεδου μην ξεχασετε να παρετε μαζι σας ενα dvd γιατι σε καποια κεντρα υπαρχει η δυνατοτητα να σας το γραψουν.Θα παθετε πλακα με την εξεταση και ειδικα αν σας το κανουν και τρισδιαστατο!!Εγω εχω dvd και απο τα 2 μου παιδακια.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ βρε αναστασια μου μακρυα ειμαστε, εγω ειμαι απο Αθηνα, κριμα και ελεγα βρηκα συγκατοικο για το μαιευτηριο, χαχα, εμενα παλι μου εχουν πει οτι τα κοριτσια ντρεπονται να ανοιξουν ποδια τι να πεις ο καθενας λεει και κατι διαφορετικο προφανως, οταν μαθω το φυλλο θα το βροντοφωναξω παντως θα το μαθεις. φιλια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

xntou έγραψε:

μελλουσες μαμαδες, οποτε θα πατε για β επιπεδου μην ξεχασετε να παρετε μαζι σας ενα dvd γιατι σε καποια κεντρα υπαρχει η δυνατοτητα να σας το γραψουν.Θα παθετε πλακα με την εξεταση και ειδικα αν σας το κανουν και τρισδιαστατο!!Εγω εχω dvd και απο τα 2 μου παιδακια.

dvd-R να παρω μαζι; γιατι ξερω οτι ο γιατρος που θα μου κανει την β επιπεδου εχει μηχανημα που γραφει απλα φοβαμαι μην παρω λαθος dvd, γιαυτο κατοτοπιστεμε να παρω απλο dvd, dvd-R,;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας, αυγουστιάτιες μαμάδες... Μπαίνω κι εγώ στην παρέα μια κι έχω ΠΗΤ 6/8/2009... Δε σας τρομάζουν οι ζέστες που θα περάσουμε??? Πάω αύριο για το Β΄επιπέδου και ομολογώ ότι είμαι λίγο αγχωμένη. Πίστευα ότι είναι μια απλή εξέταση, σήμερα συνειδητοποίησα ότι υπάρχει περίπτωση να μην είναι όλα θετικά... Όμως, σκεφτόμαστε θετικά έτσι? Σύμφωνα με τον τελευταί υπέρηχο στις 24/3/2009, ο γιος μου είναι ψηλός (σύνολο 24 εκατοστά - και τα πόδια μετρήσαμε) και περίπου 420 γραμμάρια - θα μοιάσει στον μπαμπά του στη σωματική διάπλαση... Όσο γα τη μαμά του, έχω πάρει γύρω στα 6,5 κιλά, τα οποία προέρχονται από τις διπλές μερίδες φαγητού που τρώω τελευταία... Μα να μη χορταίνω με τίποτα??? Ανυπομονώ για αύριο... Καλή συνέχεια σε όλες μας... Φιλιά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαριαντα εχεις δικιο,ο καθενας λεει τα δικα του!!!Αντε με το καλο και οι εξετασεις μας!

Οσο για τις ζεστες...Νομιζω καλύτερα που θα τις τραβηξουμε εμεις παρα να ψαχνουμε ασφαλεις τροπους να δροσισουμε τα μωρα...Εεεε?Ετσι δεν ειναι? Εμεις κανονιζουμε τα αιρκοντισιον αλλα για τα μωρα?Μην ειναι δυνατα,μην ειναι στον ιδιο χωροκλπ!

Ελενιτ κι εγω οπως κ ολες μας πιστευω εχουμε αγχος για τη β επιπεδου αλλα οπως το ειπες!Σκεφτομαστε θετικα!!!!Ολα καλα θα μας πανε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

elenit... μαζί τα πιάσαμε τα μπομπιράκια?? Και εμένα 06/08 μου έδωσε!! :)

Εγώ θα την κάνω την Παρασκευή την β-επιπέδου! Μην αγχώνεσαι! Να σκέφτεσαι θετικά! Και εμένα αγοράκι είναι!! Όσο για τις μερίδες του φαγητού... άστα!! Και εμένα δεν χορταίνει με τίποτα!! :laugh: :laugh:

Αλλά τι να κάνουμε?? Άντρακλες θα βγάλουμε... θέλει και θυσίες.. Θα τα χάσουμε μετά!!

Κοριτσάρες καλή μας συνέχεια...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κι από εμένα..:cheer:Είμαι καινούρια στην παρέα σας!

Έχω Π.Η.Τ 3-8-09 και περιμένω αγοράκι.Έχω κάνει το υπερηχογράφημα β΄επιπέδου την προηγούμενη εβδομάδα στη Θεσ/νίκη και το μωρό ζύγιζε 495 γρ. Από κιλά επειδή προσέχω βέβαια σ' αυτήν την εγκυμοσύνη μου πήρα μέχρι στιγμής 4.Στην προηγούμενη είχα πάρει ήδη 10 κιλά.Τα είχα πάρει απότομα και παρουσίασα τότε διαβήτη κύησης.Να δούμε φέτος στην καμπύλη ζαχάρου που θα κάνω μέσα στον Μάιο.

Κατά τ' άλλα όλα καλά..Εμετούς και ζαλάδες δεν έχω.

Πολλά φιλιά σ'όλες..:cheer: :cheer: :cheer:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα, σας διαβαζω αρκετο καιρο, αλλα πρωτη φορα αποφασισα να μοιραστω τις σκεψεις μου.εγω γενναω με το καλο απο 17/08 μεχρι 17/09,αρα ανηκω στην κατηγορια των αυγουστιατικων μαμαδων? β επιπεδου θα κανω τον μαιο.εχω μελλον ακομα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γλυκεια μου marimari εμεις οι δυο πα΄με μαζι αν θυμαμαι καλα (24/8 δεν εχεις ΠΗΤ?)Ακόμη βεβαια εγω δεν εχω κλεισει για β επιπεδου μαλλον την Παρασκευη θακλεισω γιατι εχω την επίσκεψη το μηνα..το ξερω αυτο το αγχος που νιώθεις..μια απο τα ιδια.ενω πιστευω οτι ειναι ολα καλα.η αγωνια ειναι εμφυτη νομιζω σε ολες μας...

ολα καλα σου ευχομαι (ειμαι σιγουρη οτι ολα θα ναι τελεια, απλα περιμενω λεπτομερειες)και περιμενω νεα........

ΦΙΛΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κι απο μενα...τη Δευτερα θα παω για τη Β επιπεδου εγω οποτε απο Τριτη θα σας πω....ευχομαι να πανε ολα καλα και για μενα και για ολες σας και ειδικα για σενα marimari που εχεις σημερα την εξεταση. Πες μας ποση διαρκεια ειχε και τι σου ειπαν γενικως οταν την κανεις να ξερουμε τι να περιμενουμε κι εμεις! ευχομαι να'ναι ολα τελεια!!! στο Ιασω γεννας κι εσυ ε;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να μαι και εγώ!!!!!!! Εχω ΠΗΤ 4/9 οποτε μάλλον τελος Αυγούστου θα εχουμε την μπεμπα μας(ετσι μας ειπε ο γιατρός αλλα μεχρι το Β επιπεδου ο αντρουλης μου γελαει λεγοντας μου οτι ειναι γιος και κρυβεται).

Τι ωραια!!! Βλεπω με χαρα οτι θα ειμαστε αρκετες αυτες που θα λιωνουμε απο τη ζεστη και θα ειμαστε αγκαλια με ενα air condition.

Πρεπει να βρουμε καμμια ωραια και ΚΑΘΑΡΗ παραλια για να περασουμε το καλοκαιρακι γιατι αλλιώς καηκαμε!!!

Με το καλό σε όλες μας και σε ολες τις κοπελες να εχουν συντομα αυτο που επιθυμουν

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

marimari

καλη επιτυχία με το β' επιπέδου!!!

περιμενουμε και τις λεπτομερειες από το Μedimall

Κορίτσια σε όλες καλή επιτυχία με τις εξετασεις σας!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...