Μετάβαση σε περιεχόμενο

Αυγουστιατικες μελλουσες μαμαδες!!..κ οχι μονο!


Recommended Posts

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΟΜΟΡΦΟΥΛΕΣ ΜΑΝΟΥΛΕΣ!!!!!ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ;;ΕΜΕΙΣ ΚΟΙΜΟΜΑΣΤΕ ΚΑΙ ΕΙΠΑ ΝΑ ΜΠΩ ΛΙΓΟ ΝΑ ΤΑ ΠΟΥΜΕ!!!ΝΤΑΛΑΚΙ ΜΟΥ ΜΑΚΙΑ ΣΤΟ ΝΙΝΙ ΣΟΥ!!ΦΟΥΛΙΝΕΛ ΜΟΥ ΠΟΛΥ ΣΚ.....Ο ΜΕ ΤΟ ΣΥΜΠΑΘΕΙΟ!!ΚΙ ΕΓΩ ΤΗΝ ΑΛΛΑΖΩ ΚΑΙ ΣΕ 5 ΛΕΠΤΑ ΠΟΥ ΞΑΝΑΧ...ΕΙ!!!ΑΣΤΑ ΤΑ ΠΑΜΠΕΡΣ ΤΑ ΑΓΟΡΑΖΩ ΜΕ ΤΗ ΣΕΣΟΥΛΑ!!!!!!ΑΦΟΥ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΛΕΕΙ : ΚΑΛΑ ΤΟΣΟ ΜΙΚΡΟ ΚΑΙ ΚΑΝΕΙ ΤΟΣΟ ΣΚ...Ο;;;;;;;:P ΧΑΛΑΛΙ ΟΜΩΣ ΔΕΝ ΤΗΝ ΑΛΛΑΖΩ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ!!!!!!!!!ΛΕΝΙ ΜΟΥ ΜΑΚΙΑ ΚΑΙ ΣΕ ΣΕΝΑ !!ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ;;;;:kiss: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 3.3k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

τι κάνετε μανουλίτσες του Αυγούστου;;;; πολύ χαίρομαι που πλέον μαζευόμαστε και λέμε για τα μωράκια μας και όχι για τις κοιλίτσες μας. και εγώ έχω πάθει μεγάλο έρωτα με την κοράκλα μου, άστα να πάνε..... είναι τέλεια φατσούλα.... dalia μου και εμένα κάνει κακάκια κάθε 3 μέρες μπορεί και περισσότερο, είναι φυσιολογικό λες αυτό? και εγώ θηλάζω αποκλειστικά. ζουζουνίτσα μου καλά είσαι?????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλώς τη ζουζουνίτσα μας......

Τί κάνεις κοριτσάκι;; Σε σκεφτόμουν!! Πώς είναι η κοράκλα σου;

Εμείς κοιμόμαστε!!! Σήμερα ήταν ξύπνια από τις 11 το πρωί ως τις 4 το μεσημέρι! Εχει κολικούς το κουκλάκι μου και ποναει!!

Εσάς κορίτσια έχουν κολικούς τα μωράκια σας; Αν ναι τί κάνετε; Εμένα η παιδίατρος μου είπε να της δώσω λίγο χαμομηλάκι αλλά η μπουμπού μου μόλις καταλαβαίνει τη γεύση κάνει μια γκριμάτσα του στυλ μπλιαχ και κλεινει το στόμα της! Τί το κλείνει δλδ, το σφραγίζει!!!! Πολύ γέλιο!!!

Αλλά δε μπορώ βρε κοριτσια να τη βλέπω να πονάει και να μη μπορώ να κάνω τίποτα!! Από κακάκια πάντως μια χαρά πάμε!

Τί αλλο μπορώ να κάνω;;;;

Φιλάκιαααα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λενάκι.. Τι να πω...!!! Ο γιατρός λέει ότι είναι νορμάλ και να μην ανησυχώ! Βέβαια εγώ έχω και γάλα σκόνη το Almiron pepti που βοηθά στους κολικούς! Δεν δίνω συνέχεια ούτε καθημερινά! Κι αν δώσω θα είναι μόνο 30 μλ! Και μόνο μια φορά ήπιε 120 από τα οποία έβγαλε πολλές γουλιές.. αφού η μάνα μου άλλα της λέω κι άλλα κάνει τελικά.. :angry: που έπρεπε να πάω στον γυναικολόγο και ακόμα δεν είχε σταθερό ωράριο για να τον υπολογίσω καλά!!

Ευάκι, εγώ ξέρεις τι έκανα με το χαμομηλάκι;; Έβαλα 30 μλ χαμομηλάκι, και 1 μεζούρα γαλατάκι σκόνη! Μια χαρά μου το πίνει!! Όλα τα σφάζει, όλα τα μαχαιρώνει!! Ότι του βάλω ρε παιδιά στο στόμα αυτού του παιδιού... :P Κυρίως βεβαία παίρνει ζυζάκι.. αλλά όταν είδα ότι είχε να κάνει 4 μέρες κακάκια του, ενώ με το συμπάθειο με έχεζε 4 και 5 φορές την μέρα... τα χρειάστηκα!! Κολικούς περνάει βέβαια αλλά όχι έντονα! Τον πιάνει που και που.. κρατά κάνα 20λεπτο με μισή ώρα, αλλά περνάει! Ευτυχώς έχει πολλά αέρια! Αυτό μου είπε κι ο παιδίατρος ότι να χαίρομαι που έχει αέρια!!!

Λοιπόν.. να σας πω και τα νέα μας!! Σήμερα πήγαμε στον παιδίατρο...

Βάρος μωρού: 4.850 kg!!! ( Γεννήθηκε 3.650, και βγήκε από το μιευτήριο 3.450!!)

Πόντους: 59 ( γεννήθηκε 53 )

Μια χαρά λέει ο λεβέντης μας!! :P

Και στις 2 Οκτωβρίου θα κάνουμε το πρώτο μας εμβολιάκι!! :blink: Θα μου τρυπήσουν το νινάκι μου... :S Αχ, αν αρχίσει το μωράκι μου να κλαίει και να τσιρίζει και να πονάει θα κλαίω κι εγώ!! Λέτε να ορμήξω στον γιατρό; :dry: Είναι κι αυτό το μητρικό ένστικτο που λένε.. :P

Κοριτσάρες... πάω να ηρεμήσω τον Μητσάκο μου γιατί ψιλογκρινιάζει!! Έχει κολικάκια... Πάλι!! Και εύχομαι να κοιμηθούμα σύντομα!! Πολλά φιλάκια και σύντομα πάλι κοντά σας με την πρώτη ευκαιρία!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Και η συνέχεια θέλει να κλειδώνεται και αυτό το θέμα καθώς μετράμε και εδώ 331 σελίδες!!!!! Τελικά είμαστε πολυλογούδες οι γυναίκες.....:silly: :laugh:

Συνέχεια στο "Αυγουστιατικες μελλουσες μαμαδες!!..κ οχι μονο! Νο 2"

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...