Μετάβαση σε περιεχόμενο

κυηση και ζακχαρο


fanoyla

Recommended Posts

κοριτσια sos εχτες πηγα στο γιατρο το μωρο ειναι λιγο μεγαλυτερο απο οτι πρεπει ειμαι 28 εβδομαδων και το μωρο ο υπεριχος το δειχνει 30 εβδομαδων και 1500γρ μπορει να ειναι και απο το ζακχαρο μου ειπε τωρα αυτες τις 2 εβδομαδες θα το παρακολουθω με διαιτα και μπορει να χρειαστει να κανω και ινσουλινη.τι να κανω λετε το παιδακι μου να εχει παθει κατι?εχει αντιμετωπισει καποια κοπελα κατι παρομοιο?σας ευχαριστω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Agapi mou kalimera...

Ola einai mia xara Fanoulla mou,,,

Min anisixeis gia tipota...

To mwraki sou einai kala...

To eixa pathei kai egw stin prwti mou egkumwsini...

Apla apo dw kai mpros DIAITA...

Insoulini den ekana...

Sou euxwme ola ta kalitera agapi mou....

Kali sunexeia me tin egkumwsini...

Kai o theoullis mazi sas...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τζοανα μου σ ευχαριστω παρα πολυ.πραγματικα παιδευτικα πολυ για να μεινω εγκυος ηταν η δευτερη εξωσωματικη θα τρελεθω αν παθει κατι το μωρακι μου.να εισαι καλα μαζι με τα ζουζουνακια σου ο θεος μαζι σας.σ ευχαριστω παρα παρα πολυ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 4 months later...

tjeyje τελικαεκανα διαιτα βρηκα μια πολυ καλη ενδοκρινολογο,χρειαστικε να κανω ινσουλινι,μου ειπε οτι δεν επιρεαζει το μωρο,δεν πηρα αλλα κιλα στην εγκυμοσυνη ισα ισα εχασα και 3.και απεκτησα ενα υγειεστατο αγορακι 3560,ο παιδιατρος τα εχασε μολις τον ειδε γιατι μου ειπε πως ειχα πολυ καλα ριθμισμενο τα ζακχαρο και το παιδι δεν το επιρεασε καθολου ηταν φυσιολογικοτατο και κανονικα κιλα,και τωρα ο ζουζουνος μου ειναι 1 μηνος και 26 ημερον.με το καλο να ερθει και το δικο σου μωρακι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...