Μετάβαση σε περιεχόμενο

Επιλογή γιατρού για γέννα


Recommended Posts

Καλησπέρα κορίτσια 😊

Είμαι 2 μηνών έγκυος και ψάχνω για γυναικολογο να με αναλάβει (Θεσσαλονίκη). Μου πρότειναν τον Μαμοπουλο και τον Γκουτζιουλη. Έχει καμία σας άποψη για τους συγκεκριμένους γιατρούς;

Ευχαριστώ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 28/5/2023 at 11:26 ΜΜ, ο/η Paparouna12 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια 😊

Είμαι 2 μηνών έγκυος και ψάχνω για γυναικολογο να με αναλάβει (Θεσσαλονίκη). Μου πρότειναν τον Μαμοπουλο και τον Γκουτζιουλη. Έχει καμία σας άποψη για τους συγκεκριμένους γιατρούς;

Ευχαριστώ!

Καλημέρα!

Γιατί αναζητάς νέο γιατρό? Ο γιατρός που σε παρακολουθούσε έως τώρα δεν τον εμπιστευεσαι πια για να παρακολουθήσει και την εγκυμοσύνη? 

Συγγνώμη που ρωτάω, απλά ο γιατρός ειναι πολύ προσωπικό θέμα. Κατα τη γνώμη μου, δεν ειναι ευκολο μια γυναίκα να σου πει πηγαινε στον ταδε και χτυπα ξυλο κάτι να παει λάθος και να έχει η κοπέλα τύψεις μια ζωή. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 28/5/2023 at 11:26 ΜΜ, ο/η Paparouna12 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια 😊

Είμαι 2 μηνών έγκυος και ψάχνω για γυναικολογο να με αναλάβει (Θεσσαλονίκη). Μου πρότειναν τον Μαμοπουλο και τον Γκουτζιουλη. Έχει καμία σας άποψη για τους συγκεκριμένους γιατρούς;

Ευχαριστώ!

Καλησπέρα! Δεν έχω προσωπική εμπειρία για τους συγκεκριμένους, αλλά έχω ακούσει πολύ πολύ καλά σχόλια!

Σιγουρα πάντως, όπως λέει κ η κοπέλα παραπάνω, ο γυναικολόγος είναι προσωπική υπόθεση και δεν αρκούν μόνο τα θετικά σχόλια. Πρέπει να υπάρχει και «χημεία» θεωρώ σε αυτό το ταξίδι...

Να έχεις μία όμορφη εγκυμοσύνη και με το καλό το μωράκι σου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...