Μετάβαση σε περιεχόμενο

Καθυστερημένη σύλληψη ή απλά μεγαλύτερος κύκλος?


Recommended Posts

Καλησπέρα κορίτσια! 

Τον Νοέμβριο γέννησα ένα μωράκι 39εβ. ήταν όμως νεκρό μετά από περίδεση. από εκεί και έπειτα έχω 25-26 ημέρες κύκλο με διάφορα τον τελευταίο που ήταν 19ημερες. Τελευταία περίοδος 10/4. Χθές ή σήμερα ήταν να αδιαθετησω. Τπτ όμως. Την Τετάρτη είχα ένα αχνό θετικό τέστ. Την Πέμπτη χωριακη 2. Ο γιατρός μου είπε να την επαναλάβω την Δευτέρα. Έχω ήπια πονακια περιόδου από την Δευτέρα και πολλά υγρά. Επίσης να σημειωθεί αυτό που με έβαλε σε σκέψεις ότι έχω βγάλει ξανά τις ίδιες παναδες που είχα από τόσο νωρίς και στην προηγούμενη εγκυμοσύνη μου. Λέτε να μιλάμε για καθυστερημένη σύλληψη ή απλά για αλλαγή του κύκλου? Ευχαριστώ πολύ ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 ώρες, ο/η stepmother είπε:

Καλησπέρα κορίτσια! 

Τον Νοέμβριο γέννησα ένα μωράκι 39εβ. ήταν όμως νεκρό μετά από περίδεση. από εκεί και έπειτα έχω 25-26 ημέρες κύκλο με διάφορα τον τελευταίο που ήταν 19ημερες. Τελευταία περίοδος 10/4. Χθές ή σήμερα ήταν να αδιαθετησω. Τπτ όμως. Την Τετάρτη είχα ένα αχνό θετικό τέστ. Την Πέμπτη χωριακη 2. Ο γιατρός μου είπε να την επαναλάβω την Δευτέρα. Έχω ήπια πονακια περιόδου από την Δευτέρα και πολλά υγρά. Επίσης να σημειωθεί αυτό που με έβαλε σε σκέψεις ότι έχω βγάλει ξανά τις ίδιες παναδες που είχα από τόσο νωρίς και στην προηγούμενη εγκυμοσύνη μου. Λέτε να μιλάμε για καθυστερημένη σύλληψη ή απλά για αλλαγή του κύκλου? Ευχαριστώ πολύ ❤️

Λυπάμαι πολύ για αυτό που πέρασες.  Νωρίς εκανες τη χοριακη σου . Ίσως τη Δευτέρα έχεις καλύτερη εικόνα ας είσαι πριν τη καθυστέρηση . Εύχομαι να είναι καθυστερημένη σύλληψη κ να έχεις σύντομα το μωράκι σου αγκαλιά. Περιμένουμε τα νέα σου!❤

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να είσαι καλά κούκλα μου μακάρι το εύχομαι!!!🙏 Σκέφτομαι μήπως άργησα να κάνω ωορρηξία και γι'αυτό. Αχ μακάρι να είναι έτσι. Έχω συχνοουρια από χθές και ανακατεύωμε δεν ξέρω αν όλα αυτά είναι ιδέα μου 🤔

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 23 ώρες, ο/η stepmother είπε:

Καλησπέρα κορίτσια! 

Τον Νοέμβριο γέννησα ένα μωράκι 39εβ. ήταν όμως νεκρό μετά από περίδεση. από εκεί και έπειτα έχω 25-26 ημέρες κύκλο με διάφορα τον τελευταίο που ήταν 19ημερες. Τελευταία περίοδος 10/4. Χθές ή σήμερα ήταν να αδιαθετησω. Τπτ όμως. Την Τετάρτη είχα ένα αχνό θετικό τέστ. Την Πέμπτη χωριακη 2. Ο γιατρός μου είπε να την επαναλάβω την Δευτέρα. Έχω ήπια πονακια περιόδου από την Δευτέρα και πολλά υγρά. Επίσης να σημειωθεί αυτό που με έβαλε σε σκέψεις ότι έχω βγάλει ξανά τις ίδιες παναδες που είχα από τόσο νωρίς και στην προηγούμενη εγκυμοσύνη μου. Λέτε να μιλάμε για καθυστερημένη σύλληψη ή απλά για αλλαγή του κύκλου? Ευχαριστώ πολύ ❤️

Τι δύσκολο κομμάτι αυτό ; Μπράβο για την γενναιότητα σου ! Τα λόγια περιττά … 

Σου εύχομαι να είσαι έγκυος ψυχή μου και να το κρατήσεις στην αγκαλιά σου ! ❤️❤️❤️

 

Να είσαι πάντα καλα και υγιής με όσα παιδάκια θέλεις ! Στο εύχομαι από καρδιάς ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Lina_Lily είπε:

Τι δύσκολο κομμάτι αυτό ; Μπράβο για την γενναιότητα σου ! Τα λόγια περιττά … 

Σου εύχομαι να είσαι έγκυος ψυχή μου και να το κρατήσεις στην αγκαλιά σου ! ❤️❤️❤️

 

Να είσαι πάντα καλα και υγιής με όσα παιδάκια θέλεις ! Στο εύχομαι από καρδιάς ❤️

Σε ευχαριστώ ειλικρινά ❤️ μακάρι μακάρι μακάρι ❤️ 5 χρόνια προσπαθούσαμε πριν έρθει ο άγγελος μας...είναι βαρύς ο σταυρός αλλά δεν βαρυγκομαω...έχουν δεί πολύ χειρότερα τα μάτια μου...3 μέρες τον είχα νεκρό στην κοιλιά μου... ευχαριστώ τον Θεό που ζω και μπορώ να κάνω ξανά ένα μωράκι 🙏 την γλίτωσα στο φτερό! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 7/5/2023 at 7:15 ΜΜ, ο/η Lina_Lily είπε:

Τι δύσκολο κομμάτι αυτό ; Μπράβο για την γενναιότητα σου ! Τα λόγια περιττά … 

Σου εύχομαι να είσαι έγκυος ψυχή μου και να το κρατήσεις στην αγκαλιά σου ! ❤️❤️❤️

 

Να είσαι πάντα καλα και υγιής με όσα παιδάκια θέλεις ! Στο εύχομαι από καρδιάς ❤️

Κορίτσια δυστυχώς αδιαθετησα... γύρισε η περίοδος μου στα προ εγκυμοσύνης μάλλον. 28 ημερών... ίσως την επόμενη φορά 🥺σας ευχαριστώ πολύ όλες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 10/5/2023 at 11:20 ΠΜ, ο/η stepmother είπε:

Κορίτσια δυστυχώς αδιαθετησα... γύρισε η περίοδος μου στα προ εγκυμοσύνης μάλλον. 28 ημερών... ίσως την επόμενη φορά 🥺σας ευχαριστώ πολύ όλες!!!

Μη φοβάσαι αγάπη μου ! Προχωρα και κάνε τις προσπάθειες σου και θα ανταμειφθείς. ❤️🫶🏽

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 10/5/2023 at 11:20 ΠΜ, ο/η stepmother είπε:

Κορίτσια δυστυχώς αδιαθετησα... γύρισε η περίοδος μου στα προ εγκυμοσύνης μάλλον. 28 ημερών... ίσως την επόμενη φορά 🥺σας ευχαριστώ πολύ όλες!!!

Κορίτσι μου εύχομαι σύντομα να είσαι έγκυος κ να γεμίσει η αγκαλιά σου. Είναι σκληρό να είμαστε μαμάδες με άδεια αγκαλιά. ❤❤❤

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...