Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μάης κι έχει η γης φορέσει τα καλά της για ν’ αρέσει. Ο κυρ-Ήλιος την κοιτά και τον πελαργό διατάζει να κατέβει να μας φέρει μωρουδακια αφράτα, μοσχοβολιστα🌸


marinamanoulitsa

Recommended Posts

Κορίτσια μου σας ευχαριστώ παρα πολύ όλες σας .. Εύχομαι αυτο το μήνα να γεμίσουμε με θετικά τεστακια .. Ακόμη δεν μπορώ να το πιστέψω .. περιμένω βέβαια και τη χοριακη μου για να είμαι απόλυτα σίγουρη .. πηγα και έκανα πριν αλλά μου ειπαν ότι μάλλον αύριο θα βγουν τα αποτελέσματα .. από σύμπτωμα να σας πω ότι έχει πρηστεί παρα πολύ το στήθος μου , έχω παρα πολλά υγρά και με πονάει και η μέση μου … 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.6k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις πριν 22 λεπτά, ο/η Girly είπε:

Είδες που όλα πήγαν καλά??!!! Μπράβο κουκλάκι μου!! Να μη σκέφτεσαι μέρες και ωορηξιες αυτόν τον μήνα. Βγάλε τα ματάκια σου ωραία και καλά και αν είναι η ώρα του θα έρθει! Βλέπεις το κορίτσι μας σήμερα! Με μια επαφή το τσακώσε! Και γω στα κουτουρου θα πάω αυτόν τον μήνα! Και ότι είναι να γίνει θα γίνει!

Ναιιιι όλα πήγαν τελεια❤️❤️❤️ ναι ναι ότι είναι να γίνει θα γίνει🙏🙏🙏 αν είναι να έρθει ερχετε και με μόνο μια επαφή 💕🌺

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η annitakianna είπε:

Κορίτσι μου είδες που είναι μια χαρά οι σάλπιγγες σου!!! Αν όχι αυτόν,τον επόμενο μήνα θα είσαι έγκυος 🤰♥️♥️ θα δεις!!! Όσο για τον πόνο δεν πειράζει κορίτσι μου μπροστά στα ευχάριστα νέα δεν είναι τίποτα 🥰🥰🥰🥰

Ναι όλα καλά ευτυχώς ❤️ ναι ναι η αλήθεια είναι δεν το σκέφτομαι πολύ έντονα και έχω χαλαρώσει λιγακι ! Πιστεύω στους επόμενους μήνες ότι θα πιάσω το σπορακι αφού είναι όλα καλά εκεί κατω❤️🐣

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Dimitra24 είπε:

Κορίτσια μου σας ευχαριστώ παρα πολύ όλες σας .. Εύχομαι αυτο το μήνα να γεμίσουμε με θετικά τεστακια .. Ακόμη δεν μπορώ να το πιστέψω .. περιμένω βέβαια και τη χοριακη μου για να είμαι απόλυτα σίγουρη .. πηγα και έκανα πριν αλλά μου ειπαν ότι μάλλον αύριο θα βγουν τα αποτελέσματα .. από σύμπτωμα να σας πω ότι έχει πρηστεί παρα πολύ το στήθος μου , έχω παρα πολλά υγρά και με πονάει και η μέση μου … 

Μια χαρα θα είναι και η χοριακουλα σου και όλα θα πανε τελειαααα❤️❤️❤️❤️❤️ περιμενουμε τα νέα σου 🙏🙏🙏 έχεις δλδ τα κλασσικά συμπτώματα περιόδου 😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Mpourmpoulo μπράβο όλα καλά πήγαν με αυτήν την εξέταση πάει πέρασε  😊 ελπίζω να τωρα που βοηθάει και αυτήν να είναι ο τυχερός σου μήνας αλλά λένε ότι βοηθάει όχι μόνο το μήνα που την κανείς αλλά και για τους επόμενους 🍀

@Dimitra24 περιμένουμε την χοριακη σου που είμαι σίγουρη ότι θα είναι μια χαρά 🌸💕

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 58 λεπτά, ο/η Elk είπε:

@Mpourmpoulo μπράβο όλα καλά πήγαν με αυτήν την εξέταση πάει πέρασε  😊 ελπίζω να τωρα που βοηθάει και αυτήν να είναι ο τυχερός σου μήνας αλλά λένε ότι βοηθάει όχι μόνο το μήνα που την κανείς αλλά και για τους επόμενους 🍀

@Dimitra24 περιμένουμε την χοριακη σου που είμαι σίγουρη ότι θα είναι μια χαρά 🌸💕

Σε ευχαριστώ κοριτσάκι μου ❤️❤️❤️ και σε σενα εύχομαι πολύ συντομα❤️❤️❤️🫶🫶🫶

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Dimitra24 είπε:

Καλημέρα κορίτσια και Καλό μήνα !! Δεν είχα μπει τόσες μέρες .. εύχομαι αυτός ο μήνας να είναι γεμάτος με θετικά τεστακια.. και ελπίζω να κάνω εγώ την αρχή … η περίοδος δεν μου έχει έρθει ακόμη έτσι σήμερα πήρα και έκανα ένα τεστ .. για δείτε και εσείς !! 

180148A9-6B09-4B56-8FCC-F988B2641598.jpeg

Συγχαρητήρια!!! Όλα να πάνε κατ' ευχήν!!!!! ❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@efakii @Girly  για κάντε μας ένα refresh... Νομιζω είστε κοντά στην ωορρηξία σιγά σιγά;;; αντε κορίτσια μια μια να καταστείτε έγκυος.. Να το πω και κομψά 😂😜

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Mpourmpoulo Πολύ χαίρομαι κορίτσι μου για σένα!!! μπράβο σου όλα είναι καλά!!🥰🥰

Αντε να δούμε και με μένα αύριο!!

Όχι δε μου είπαν για διαφορά τιμής!! Ευχαριστώ για την ενημέρωση!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η singing in the rain είπε:

@Mpourmpoulo Πολύ χαίρομαι κορίτσι μου για σένα!!! μπράβο σου όλα είναι καλά!!🥰🥰

Αντε να δούμε και με μένα αύριο!!

Όχι δε μου είπαν για διαφορά τιμής!! Ευχαριστώ για την ενημέρωση!

Και για σενα όλα θα πανε τελειαααα κορίτσι μουυυ❤️❤️❤️ είναι πολύ γρήγορη η διαδικασία και πολύ καλός και ο γιατρός αλλά και η βοηθός η οποία μου κρατούσε και το χέρι❤️! Εμένα στοίχισε 220€ ! Πρώτα θα σου κάνει έναν κολπικο υπερηχο για να σε δει και έπειτα θα προχωρήσει στη διαδικασία και ταυτόχρονα θα σου λέει που περνάει το υγρό κτλ🙏 όταν τελειώσεις θα περιμενεις στο σαλονάκι μέχρι να σε φωνάξουν για να σου δώσουν και γραπτώς τα αποτελέσματα μαζί με φωτογραφίες της εξέτασης ! καλή επιτυχια κοριτσάκι μου! Πιες μια ωρα πριν μποσκοπαν πλας 😍

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 λεπτά, ο/η marinamanoulitsa είπε:

@efakii @Girly  για κάντε μας ένα refresh... Νομιζω είστε κοντά στην ωορρηξία σιγά σιγά;;; αντε κορίτσια μια μια να καταστείτε έγκυος.. Να το πω και κομψά 😂😜

Αγαπημένη μου εγω λογικά σημερα αυριο κανω ωορηξια …. Άλλος ένας μήνας χωρίς τεστακια ωορηξιας … το αφηνω στο ελεύθερο όπως και τις επαφουλες μας … δεν πιέζομαι … (μεταξύ μας το εχω πάρει απόφαση πως θα παω για εξωσωματική μετα το καλοκαίρι) !!! 
@Girly εσυ που βρίσκεσαι;;;;; Σε τι φαση δε πετυχαίνουμε;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Mpourmpoulo μπράβο για τα εξαιρετικά αποτελέσματα! Με το καλό σύντομα και με θετικό τεστάκι!

@Dimitra24 συγχαρητήρια με το καλό μία τέλεια τελειόμηνη κύηση. Μακάρι να ακολουθήσουν πολλά θετικά τεστάκια αυτό το μήνα! :x

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η efakii είπε:

Αγαπημένη μου εγω λογικά σημερα αυριο κανω ωορηξια …. Άλλος ένας μήνας χωρίς τεστακια ωορηξιας … το αφηνω στο ελεύθερο όπως και τις επαφουλες μας … δεν πιέζομαι … (μεταξύ μας το εχω πάρει απόφαση πως θα παω για εξωσωματική μετα το καλοκαίρι) !!! 
@Girly εσυ που βρίσκεσαι;;;;; Σε τι φαση δε πετυχαίνουμε;;;

Εσύ κυρία μου άσε τις εξωσωματικές προς το παρόν. Πνιχτο το κουνέλι με όλα τα κομφορ και ε ε έρχεται!!!!

Εγώ κορίτσια μου είμαι στα καθάρισματα από περίοδο. Αυτή τη φορά είχα λίγο αίμα και με πάει πιο πολλές μέρες έτσι.. από αύριο πιστεύω να καθαρίσω και θα μπω στο παιχνίδι και γω! Έχω και Σάββατο ρεπό -απιστευτο- και έχουμε μια ελπίδα μήπως μας κρατήσει κανείς τον μικρό και βγούμε για κανένα ποτάκι..αν και χλωμό το βλέπω αλλά ελπίζω! Όπως και να χει όμως βουρ στον πατσά!!! Τα είπε και η φίλη μας η Άση Μπήλιου...ευνοείται ο ερχομός νέου μέλους στην οικογένεια! Να την διαψεύσω?! Δεν είναι σωστοοοοοο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Dimitra24 είπε:

Κορίτσια μου βγήκε η χοριακη μου και είναι 30 !! 

Συγχαρητήρια κορίτσι μου με το καλό ! 💕🍼

Μίλησες με τον γιατρό σου ;
εύχομαι μια τελειομηνη εγκυμοσύνη 😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Dimitra24 είπε:

Κορίτσια μου βγήκε η χοριακη μου και είναι 30 !! 

Μπραβοοο κορίτσι μουυυυ❤️❤️❤️ συγχαρητήρια 😍😍😍 μίλησες με τον γιατρό σου;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η efakii είπε:

Αγαπημένη μου εγω λογικά σημερα αυριο κανω ωορηξια …. Άλλος ένας μήνας χωρίς τεστακια ωορηξιας … το αφηνω στο ελεύθερο όπως και τις επαφουλες μας … δεν πιέζομαι … (μεταξύ μας το εχω πάρει απόφαση πως θα παω για εξωσωματική μετα το καλοκαίρι) !!! 
@Girly εσυ που βρίσκεσαι;;;;; Σε τι φαση δε πετυχαίνουμε;;;

Κορίτσι μου αφεσουυυ και θα έρθει το σπορακι ❤️ είμαι σιγουρη ότι θα σε προλάβει το μπεμπινι και δεν θα χρειαστεί καν να πας σε εξωσωματικη🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Girly είπε:

Εσύ κυρία μου άσε τις εξωσωματικές προς το παρόν. Πνιχτο το κουνέλι με όλα τα κομφορ και ε ε έρχεται!!!!

Εγώ κορίτσια μου είμαι στα καθάρισματα από περίοδο. Αυτή τη φορά είχα λίγο αίμα και με πάει πιο πολλές μέρες έτσι.. από αύριο πιστεύω να καθαρίσω και θα μπω στο παιχνίδι και γω! Έχω και Σάββατο ρεπό -απιστευτο- και έχουμε μια ελπίδα μήπως μας κρατήσει κανείς τον μικρό και βγούμε για κανένα ποτάκι..αν και χλωμό το βλέπω αλλά ελπίζω! Όπως και να χει όμως βουρ στον πατσά!!! Τα είπε και η φίλη μας η Άση Μπήλιου...ευνοείται ο ερχομός νέου μέλους στην οικογένεια! Να την διαψεύσω?! Δεν είναι σωστοοοοοο

Αντε κορίτσι μου κάνε χαμουληηηη🥰🥰🥰 σεξ και πάλι σεξ 🤞για ποια ζώδια είπε έτσι;;;; Για πεσσσς😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η Elk είπε:

Συγχαρητήρια κορίτσι μου με το καλό ! 💕🍼

Μίλησες με τον γιατρό σου ;
εύχομαι μια τελειομηνη εγκυμοσύνη 😊

 

στις πριν 14 λεπτά, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Μπραβοοο κορίτσι μουυυυ❤️❤️❤️ συγχαρητήρια 😍😍😍 μίλησες με τον γιατρό σου;

Ευχαριστώ πολύ κορίτσια μου !!! Είχα μιλήσει το πρωί και τώρα του εστειλα τα αποτελέσματα και περιμένω να μου απαντήσει !! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 λεπτά, ο/η Dimitra24 είπε:

Κορίτσια μου βγήκε η χοριακη μου και είναι 30 !! 

Με το καλο δημητρα !!!!! Με τελειομηνη εγκυμοσύνη Ευχομαι !!! 👏🏼👏🏼👏🏼🍼🍼🍼

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 24 λεπτά, ο/η Dimitra24 είπε:

Κορίτσια μου βγήκε η χοριακη μου και είναι 30 !! 

Μπραβοοοοοοοο!!! Τι υπέροχα νέα!!!!! Όλα με το καλό σου εύχομαι κορίτσι μου!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Girly είπε:

Εσύ κυρία μου άσε τις εξωσωματικές προς το παρόν. Πνιχτο το κουνέλι με όλα τα κομφορ και ε ε έρχεται!!!!

Εγώ κορίτσια μου είμαι στα καθάρισματα από περίοδο. Αυτή τη φορά είχα λίγο αίμα και με πάει πιο πολλές μέρες έτσι.. από αύριο πιστεύω να καθαρίσω και θα μπω στο παιχνίδι και γω! Έχω και Σάββατο ρεπό -απιστευτο- και έχουμε μια ελπίδα μήπως μας κρατήσει κανείς τον μικρό και βγούμε για κανένα ποτάκι..αν και χλωμό το βλέπω αλλά ελπίζω! Όπως και να χει όμως βουρ στον πατσά!!! Τα είπε και η φίλη μας η Άση Μπήλιου...ευνοείται ο ερχομός νέου μέλους στην οικογένεια! Να την διαψεύσω?! Δεν είναι σωστοοοοοο

Τα ευνοεί όλα τα ζώδια ;;; Να ξέρω δηλαδή, να δωσω πόνο ή Οχι;;;! 🤣🤣🤣

κοριτσια θα αφεθώ … το αποφάσισα … σημερα πχ που πιθανότατα εχω ωορηξια δεν θα εχουμε επαφουλα … έτυχε να είχαμε χθες … είδωμεν… 

@Girly & @Mpourmpoulo επενδύω πανω σας για ωραιότατα θετικά τεστακια !!!!! Δώστε πόνο !!!!!! 
μπουρμπουλακι πηρες αντιβίωση τελικα ; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Αντε κορίτσι μου κάνε χαμουληηηη🥰🥰🥰 σεξ και πάλι σεξ 🤞για ποια ζώδια είπε έτσι;;;; Για πεσσσς😂

Εγώ για μένα είδα μόνο! Σκορπιός είμαι εγώ ! Οι σκορπίνες εδώ μέσα να ξέρετε! Ε ε ερχεταιιιιιιι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 25 λεπτά, ο/η Dimitra24 είπε:

 

Ευχαριστώ πολύ κορίτσια μου !!! Είχα μιλήσει το πρωί και τώρα του εστειλα τα αποτελέσματα και περιμένω να μου απαντήσει !! 

Θα περιμένουμε νέα σου από τον γιατρό 😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...