Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μάης κι έχει η γης φορέσει τα καλά της για ν’ αρέσει. Ο κυρ-Ήλιος την κοιτά και τον πελαργό διατάζει να κατέβει να μας φέρει μωρουδακια αφράτα, μοσχοβολιστα🌸


marinamanoulitsa

Recommended Posts

στις On 27/5/2023 at 8:39 ΜΜ, ο/η vasiliki 16 είπε:

Περιμένω  τη δεύτερη  χοριακη  η οποία  πρέπει να διπλασιαστεί.  Τη Δευτέρα! 

Σε ευχαριστώ  πολύ πολύ!!!

Εσύ σε τι φάση βρίσκεσαι; 

Καλημέρα κορίτσια 

Πηγες για χοριακη ; Να μας στείλεις τα νέα σου 😊🍼💕

@marinamanoulitsa περίμενε με την καθυστέρηση αφού  λες ότι είναι ροζ γραμμή το τεστ… να δεις και εσυ σίγουρα τι παίζει με τα τεστ.. αυτά πρώτη φορά τα παίρνεις εσυ ;

@Mpourmpoulo πάμε δυναμικά τον επόμενο μηνα 😊 

Κορίτσια να ρωτήσω κάτι τεστ τις ταινιες home test από που αγοράζεται εσεις ; 
 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.6k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Elk είπε:

Καλημέρα κορίτσια 

Πηγες για χοριακη ; Να μας στείλεις τα νέα σου 😊🍼💕

@marinamanoulitsa περίμενε με την καθυστέρηση αφού  λες ότι είναι ροζ γραμμή το τεστ… να δεις και εσυ σίγουρα τι παίζει με τα τεστ.. αυτά πρώτη φορά τα παίρνεις εσυ ;

@Mpourmpoulo πάμε δυναμικά τον επόμενο μηνα 😊 

Κορίτσια να ρωτήσω κάτι τεστ τις ταινιες home test από που αγοράζεται εσεις ; 
 

 

Πρώτη φορά τα παίρνω ναι... Αν γράψεις στο. ,Google hometest θα στο βγάλει..δεν θυμάμαι και εγώ πως λέγεται..αλλά να ξες αυτά δείχνουν πάνω από 25 μονάδες.ποτε περιμένεις;;;;

Ναι θα περιμένω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Elk είπε:

Καλημέρα κορίτσια 

Πηγες για χοριακη ; Να μας στείλεις τα νέα σου 😊🍼💕

@marinamanoulitsa περίμενε με την καθυστέρηση αφού  λες ότι είναι ροζ γραμμή το τεστ… να δεις και εσυ σίγουρα τι παίζει με τα τεστ.. αυτά πρώτη φορά τα παίρνεις εσυ ;

@Mpourmpoulo πάμε δυναμικά τον επόμενο μηνα 😊 

Κορίτσια να ρωτήσω κάτι τεστ τις ταινιες home test από που αγοράζεται εσεις ; 
 

 

Αχ όλο για δον επόμενο μηνα δυναμικα λέμε 😳 να δω ποτέ θα είναι ο μηνας που θα έρθει ! Εγώ ωορρηξιας παιρνω από hometest.gr και εγκυμοσύνης παιρνω one step!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η singing in the rain είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου!! Πώς πέρασε τόσο γρήγορα κι αυτός ο μήνας!! Αναμένουμε @marinamanoulitsa @Mpourmpoulo τεστάκια σας!! Ποιες άλλες περιμένουμε? @annitakianna? Eπίσης το απόγευμα θα έχω τις εξετάσεις μου τις ορμονικές! Αναμένουμε και της @cat12!

** Χθες μου τελείωσε η περίοδος και ναι σήμερα ξεκίνησα τα τεστάκια ωορρηξίας ήδη! 

Θέλω να δω πώς κυμαίνεται η ορμόνη! Επίσης θα μπω από σήμερα στο love zone.. χαλαρά βέβαια! χεχεχε

 

Ναι το απόγευμα κ εγώ τις περιμενωωω... Εν τω μεταξύ δεν έχω κάνει τεστ ωορρηξίας για πρώτη φορά το ξέχασα γιατί κανονιζα για το ταξίδι ΚΤΕΛ πλοία τι θα πάρω... Καλά το απόγευμα τελευταία στιγμή με βλέπω για βαλίτσα... Αύριο πάω στον άντρα μου έκανα αμάν να μπορέσω να πάω για να προλάβω έστω οριακά τις γονιμες κ δεν ξέρω καν σε τι φάση είμαι στην ωορρηξία 😜. Λογικά το πολύ μέχρι 2 του μήνα θα έχω θετικό... Εκτός αν τα cyclacur επηρεάζουν τόσο γρήγορα κ αλλάξει κάτι...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η annitakianna είπε:

@marinamanoulitsa η αλήθεια είναι ότι με έχουν απογοητεύσει αυτά τα τεστ γιατί εμένα προσωπικά μου βγαίνει πάντα μια γκι γραμμή! 4 στις 5 φορές! Πάντως εσένα το τέστ την 9η μέρα ήταν πολύ ξεκάθαρο ροζ και μου κάνει εντύπωση γιατί κανονικά η εξάτμισης δεν είναι ροζ! Οι επόμενες μέρες θα ξεκαθαρίσουν το τοπίο! Εύχομαι να είναι θετικό

@Girly εύχομαι να περάσει γρήγορα αυτό το μικρόβιο που ακόμα δεν έχω καταλάβει πως λέγεται 😁 όσο για την σπερματεγχυση δεν ξέρω τι να σου πω μιας και δεν έχω κάνει αλλά δεν ακούω και τα καλύτερα. Δηλαδή δεν έχουν και τρομερή επιτυχία από ότι έχω διαβάσει!

@singing in the rain κορίτσι μου νομίζω θα είναι μια χαρά οι ορμονικές σου θα δεις!! Περιμένουμε εντυπώσεις από τα τεστ που πήρες αν είναι καλά να τα πάρουμε και εμείς 🥰🥰

Είχα το ίδιο θέμα με τα τεστ αυτά. Αλλά ευτυχώς τις τελευταίες φορές δεν έβγαζαν...άσε που μετά ήθελα να γλυκαθω και έλεγε εεε έστω να βγάλει μια γραμμή φάντασμα! Χαχαχαχαχ

 Για την σπερματεγχυση ακόμη το δουλεύω στο μυαλό μου..δε ξέρω αν θα την κάνω...απλά σκέφτομαι να το δοκιμάσω σε έναν κύκλο..βέβαια ας τελειώνω πρώτα με αντιβιωσεις κλπ ας φύγει το μικρόβιο και βλέπουμε..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Καλημερα κοριτσια μου❤️ και το σημερινο τεστακι ολόλευκο όποτε αύριο θα αδιαθετησω! Τώρα γτ το στήθος μου αυτή τη φορά δεν πονούσε  δεν ξερω ! Τεσπα πάμε δυναμικα για τον επόμενο κύκλο και τελευταίο για το καλοκαιρι!μετα πάμε για Σεπτέμβρη! Στον καινούργιο κύκλο θα μου δώσει πάλι κλομιφαινη για διεγερση για να δούμε!

@marinamanoulitsaδεν μπορώ να καταλάβω τι γινετε με τα τεστ πραγματικά ! Σου εύχομαι να είσαι εγκυουλα κορίτσι μου! 🙏🙏🙏🙏❤️❤️❤️

@Girly μου είχε πει και εμένα κάποια στιγμή ο γιατρός να κάνω σπερματεγχυνση και έχω διαβάσει ότι πετυχαίνει όταν δεν υπάρχει κάποιο θέμα στο ζευγάρι! 
 

@singing in the rain και @cat12περιμενουμε τις εξετάσεις σας ❤️❤️❤️

...και μένα για καιρό το στήθος μου δεν συνδεόταν σε τίποτα ! Ούτε με τις μέρες προ Περίδου ούτε τίποτα . Δεν πονούσε καθόλου δεν πρηζοταν.  Στους τελευταίους κύκλους άρχισε να μπαίνει στο κλίμα και αυτό! 

Όσο για το τεστ...καλοκαιράκι έρχεται..λίγο κρασί λίγο η θάλασσα λίγο το αγόρι σου...θα γίνει που θα πάει! Δε θα ξεφύγει!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Elk είπε:

Καλημέρα κορίτσια 

Πηγες για χοριακη ; Να μας στείλεις τα νέα σου 😊🍼💕

@marinamanoulitsa περίμενε με την καθυστέρηση αφού  λες ότι είναι ροζ γραμμή το τεστ… να δεις και εσυ σίγουρα τι παίζει με τα τεστ.. αυτά πρώτη φορά τα παίρνεις εσυ ;

@Mpourmpoulo πάμε δυναμικά τον επόμενο μηνα 😊 

Κορίτσια να ρωτήσω κάτι τεστ τις ταινιες home test από που αγοράζεται εσεις ; 
 

 

Εγώ μέχρι τώρα έπαιρνα και εγκυμοσύνης και ωορηξιας one step.  Τώρα θα κάνω ότι και το μπουρμπουλακι. Θα παίρνω ωορηξιας. hometest γιατί τα βλέπω πιο δυναμικά! Εγκυμοσύνης δεν αλλάζω ,ότι και να βγάζουν δε μπορώ να πάραβλεψω ότι πιάνουν πολύ νωρίς την εγκυμοσύνη σε σχέση με άλλες ταινίες και είναι πολύ οικονομικά. Αλλά ωορηξιας με μπερδεύουν γιατί μάλλον επειδή είναι τόσο ευαίσθητα βγάζουν μια δυο μέρες θετικό αποτέλεσμα σκούρο...οπότε θα πάω hometest για αυτά.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η cat12 είπε:

Ναι το απόγευμα κ εγώ τις περιμενωωω... Εν τω μεταξύ δεν έχω κάνει τεστ ωορρηξίας για πρώτη φορά το ξέχασα γιατί κανονιζα για το ταξίδι ΚΤΕΛ πλοία τι θα πάρω... Καλά το απόγευμα τελευταία στιγμή με βλέπω για βαλίτσα... Αύριο πάω στον άντρα μου έκανα αμάν να μπορέσω να πάω για να προλάβω έστω οριακά τις γονιμες κ δεν ξέρω καν σε τι φάση είμαι στην ωορρηξία 😜. Λογικά το πολύ μέχρι 2 του μήνα θα έχω θετικό... Εκτός αν τα cyclacur επηρεάζουν τόσο γρήγορα κ αλλάξει κάτι...

Άφου έκατσε έτσι ,άσε τα τέστ και απλά απολαύστε τις στιγμές σας! Όλα για κάποιο λόγο γίνονται!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 27/5/2023 at 8:39 ΜΜ, ο/η vasiliki 16 είπε:

Περιμένω  τη δεύτερη  χοριακη  η οποία  πρέπει να διπλασιαστεί.  Τη Δευτέρα! 

Σε ευχαριστώ  πολύ πολύ!!!

Εσύ σε τι φάση βρίσκεσαι; 

Περιμένουμε τότε τη 2η χοριακη σου!

Εγώ είμαι έγκυος στον 8ο πλέον 😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 55 λεπτά, ο/η cat12 είπε:

Ναι το απόγευμα κ εγώ τις περιμενωωω... Εν τω μεταξύ δεν έχω κάνει τεστ ωορρηξίας για πρώτη φορά το ξέχασα γιατί κανονιζα για το ταξίδι ΚΤΕΛ πλοία τι θα πάρω... Καλά το απόγευμα τελευταία στιγμή με βλέπω για βαλίτσα... Αύριο πάω στον άντρα μου έκανα αμάν να μπορέσω να πάω για να προλάβω έστω οριακά τις γονιμες κ δεν ξέρω καν σε τι φάση είμαι στην ωορρηξία 😜. Λογικά το πολύ μέχρι 2 του μήνα θα έχω θετικό... Εκτός αν τα cyclacur επηρεάζουν τόσο γρήγορα κ αλλάξει κάτι...

Τελεια κοριτσάκι μουυυυυ ❤️ κάνε το απόγευμα κορίτσι μου τεστακι! Καλό ταξίδι να έχεις και να περασετεεε τελειααα❤️ για πόσες μέρες θα πας;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 44 λεπτά, ο/η Girly είπε:

...και μένα για καιρό το στήθος μου δεν συνδεόταν σε τίποτα ! Ούτε με τις μέρες προ Περίδου ούτε τίποτα . Δεν πονούσε καθόλου δεν πρηζοταν.  Στους τελευταίους κύκλους άρχισε να μπαίνει στο κλίμα και αυτό! 

Όσο για το τεστ...καλοκαιράκι έρχεται..λίγο κρασί λίγο η θάλασσα λίγο το αγόρι σου...θα γίνει που θα πάει! Δε θα ξεφύγει!

Εγώ πρώτη φορά το παθαίνω με το στήθος μου! Κάθε μηνα 6-7 μέρες πριν την περίοδο πονούσε το στήθος ενώ τώρα τίποτα! Δυστυχώς τελευταία ευκαιρία για το καλοκαιρι θα είναι τώρα τον Ιούνιο γιατι Ιουλίου Αύγουστο θα λείπει όποτε δεν! Θα παρω 3η μέρα περιόδου κλομιφαινη για διεγερση και ελπιζω να με πιάσει γτ την άλλη φορά δε με έπιασε! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 49 λεπτά, ο/η Girly είπε:

Άφου έκατσε έτσι ,άσε τα τέστ και απλά απολαύστε τις στιγμές σας! Όλα για κάποιο λόγο γίνονται!!!! 

Έχεις δίκιο!! Μπορεί να είναι το τυχερό να μην ξέρω την ωορρηξία 🙂 για να δούμε!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Τελεια κοριτσάκι μουυυυυ ❤️ κάνε το απόγευμα κορίτσι μου τεστακι! Καλό ταξίδι να έχεις και να περασετεεε τελειααα❤️ για πόσες μέρες θα πας;

Ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου!!! Για μια εβδομάδα 🥰🥰🥰 μπας κ χαλαρώσω λίγο κ να νιώσω διακοπές... Γιατί θα είναι δύσκολο καλοκαίρι με τη δουλειά!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Πρώτη φορά τα παίρνω ναι... Αν γράψεις στο. ,Google hometest θα στο βγάλει..δεν θυμάμαι και εγώ πως λέγεται..αλλά να ξες αυτά δείχνουν πάνω από 25 μονάδες.ποτε περιμένεις;;;;

Ναι θα περιμένω

@Mpourmpoulo @Girly Στο Σκρουτζ ένα μαγαζί βρήκα στην Θεσσαλονίκη που τα πουλάνε από εκεί παραγγελνετε κορίτσια ; Εγω μια φορά είχα πάρει πριν ένα χρόνο και δεν θυμάμαι αν τα πήρα από εκει

Hometest παίρνω ωορρηξιας και εγκυμοσυνης και μου έχουν τελειώσει μόνο λίγα ωορρηξιας έχω ακόμα 

σε μια βδομάδα περιμένω περίοδο 4 του μήνα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Elk είπε:

@Mpourmpoulo @Girly Στο Σκρουτζ ένα μαγαζί βρήκα στην Θεσσαλονίκη που τα πουλάνε από εκεί παραγγελνετε κορίτσια ; Εγω μια φορά είχα πάρει πριν ένα χρόνο και δεν θυμάμαι αν τα πήρα από εκει

Hometest παίρνω ωορρηξιας και εγκυμοσυνης και μου έχουν τελειώσει μόνο λίγα ωορρηξιας έχω ακόμα 

σε μια βδομάδα περιμένω περίοδο 4 του μήνα 

Τα ωορρηξιας τα παιρνω από την hometest.gr  τα εγκυμοσύνης onestep δεν θυμαμαι να σου πω την αλήθεια γτ τα πήρα μόνο αυτόν τον μηνα! Πάστα από το Σκρουτζ κορίτσι μου αφού τα βρήκες εκεί!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η cat12 είπε:

Ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου!!! Για μια εβδομάδα 🥰🥰🥰 μπας κ χαλαρώσω λίγο κ να νιώσω διακοπές... Γιατί θα είναι δύσκολο καλοκαίρι με τη δουλειά!!!

Τελεια μια εβδομαδααα❤️❤️❤️❤️ μακάρι να είναι ο τυχερος μας μηνας ο Ιούνιος μια και θα λείπουν οι δικοί μας τους υπόλοιπους🙏🙏🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Elk είπε:

@Mpourmpoulo @Girly Στο Σκρουτζ ένα μαγαζί βρήκα στην Θεσσαλονίκη που τα πουλάνε από εκεί παραγγελνετε κορίτσια ; Εγω μια φορά είχα πάρει πριν ένα χρόνο και δεν θυμάμαι αν τα πήρα από εκει

Hometest παίρνω ωορρηξιας και εγκυμοσυνης και μου έχουν τελειώσει μόνο λίγα ωορρηξιας έχω ακόμα 

σε μια βδομάδα περιμένω περίοδο 4 του μήνα 

Εύχομαι να μην έρθει η περίοδος κορίτσι μου❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Αχ όλο για δον επόμενο μηνα δυναμικα λέμε 😳 να δω ποτέ θα είναι ο μηνας που θα έρθει ! Εγώ ωορρηξιας παιρνω από hometest.gr και εγκυμοσύνης παιρνω one step!

Θα ερθει κορίτσι μου λίγο υπομονή εκανες και την εξέταση βοηθάει λένε δώσε λίγο χρόνο 😊🍼💕

παρακολουθήσει ωορρηξιας κάνετε ακόμα με τον γιατρό ;  Ή κανείς μόνο τα τεστακια ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Τα ωορρηξιας τα παιρνω από την hometest.gr  τα εγκυμοσύνης onestep δεν θυμαμαι να σου πω την αλήθεια γτ τα πήρα μόνο αυτόν τον μηνα! Πάστα από το Σκρουτζ κορίτσι μου αφού τα βρήκες εκεί!

Αα το ίδιο είναι… στην ίδια σελίδα με βγάζει και το skroutz αρα θα παραγγείλω από εκεί και εγω ευχαριστώ 😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 27/5/2023 at 11:24 ΜΜ, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Κορίτσι μου είναι πολυυυυ νωρις❤️ δωσε χρόνοο και αν δεις μετά από κάποιους μήνες ότι δεν ερχετε τοτε να κανεις εξετάσεις 😍 σου εύχομαι να έρθει πολύ συντομα το σπορακι σου🙏❤️

 

στις On 28/5/2023 at 12:44 ΜΜ, ο/η annitakianna είπε:

Κορίτσι μου καλός ήρθες . Τα μηνύματα σου θα αργούν να εμφανίζονται γιατί είσαι καινούριο μέλος αλλά μετά τα 20 θα φαίνονται κατευθείαν! Θα σου πω την δική μου εμπειρία. Εγώ όταν ξεκίνησα τις προσπάθειες πήγα στους 4 μήνες στην γιατρό μου για εξετάσεις γιατί είχα ΣΠΩ και ήξερα ότι θα δυσκολευτω πολύ! Έτσι και έκανα κάποιες εξετάσεις ορμονικές για να είμαι πιο ήρεμη εγώ! Και το έκανα μόνο και μόνο γιατί είχα ΣΠΩ. Εσύ πιστεύω ότι αν είσαι οκευ με τον κύκλο σου και ξέρεις την ωορρηξία σου δεν χρειάζεσαι εξετάσεις ακόμα. Αν όμως έχεις άγχος και πιστεύεις ότι κάτι εμποδίζει την εγκυμοσύνη θα σου έλεγα να πας από τώρα! Στο κάτω κάτω οι ορμονικές εξετάσεις δεν τις κάνουμε μόνο για την εγκυμοσύνη! Θέλω να πω ότι είναι να γνωρίζουμε περίπου τι γίνεται στο σώμα μας! Εγώ στην θέση σου θα περίμενα 6 μήνες και αν δεν ερχόταν το επιθυμούν θα πήγαινα μετά! Εύχομαι όμως να μην χρειαστεί! Όσο για το Φ. οξύ ναι είναι καλό να παίρνεις πριν μείνεις έγκυος αλλά όχι απαραίτητο. Και το inofert plus  είναι συμπλήρωμα διατροφής και δεν χρειάζεται συνταγή γιατρού αλλά καλό είναι να ρωτήσεις! Εγώ το παίρνω γιατί έχω άστατο κύκλο και με έχει βοηθήσει πολύ αλλά επίσης κάνει καλής ποιότητας ωάρια! Η αδελφή μου ας πούμε χωρίς όλα αυτά τα "βοηθήματα" έχει μείνει 4 φορές έγκυος εγώ πάλι καμία. Οπότε όπως καταλαβαίνεις είναι στον οργανισμό της κάθε μίας! Ελπίζω να μην χρειαστείς τίποτα από συμπληρώματα και εξετάσεις και να μας πεις τα ευχάριστα σύντομα 

Ευχαριστώ πολύ κορίτσια για τις απαντήσεις σας! Και τις υπόλοιπες που με καθησυχάσατε! Νομίζω θα το πάρουμε πιο χαλαρά και θα δούμε πώς θα πάει. Θα αφήσω και το καλοκαίρι να περάσει και θα μιλησω ξανά με την γυναικολόγο μετά για να δούμε αν χρειάζονται περαιτέρω ενέργειες. 
 

Με το καλό εύχομαι σε όλες ένα θετικό τεστακι!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Elk είπε:

Θα ερθει κορίτσι μου λίγο υπομονή εκανες και την εξέταση βοηθάει λένε δώσε λίγο χρόνο 😊🍼💕

παρακολουθήσει ωορρηξιας κάνετε ακόμα με τον γιατρό ;  Ή κανείς μόνο τα τεστακια ;

Κάνω ακόμη και με τον γιατρό και τεστακια! Τώρα με την περίοδο θα παρω πάλι χάπια διέγερσης μήπως και γίνει τπτ 10η μέρα θα πάω να με δει για ωορρηξια και ποσά ωάρια έκανα! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Elk είπε:

Αα το ίδιο είναι… στην ίδια σελίδα με βγάζει και το skroutz αρα θα παραγγείλω από εκεί και εγω ευχαριστώ 😊

Για μένα πάρε ωορρηξιας από εκεί και εγκυμοσύνης πάρε one step!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Elk είπε:

@Mpourmpoulo @Girly Στο Σκρουτζ ένα μαγαζί βρήκα στην Θεσσαλονίκη που τα πουλάνε από εκεί παραγγελνετε κορίτσια ; Εγω μια φορά είχα πάρει πριν ένα χρόνο και δεν θυμάμαι αν τα πήρα από εκει

Hometest παίρνω ωορρηξιας και εγκυμοσυνης και μου έχουν τελειώσει μόνο λίγα ωορρηξιας έχω ακόμα 

σε μια βδομάδα περιμένω περίοδο 4 του μήνα 

Ναι ένα μαγαζί στην Θεσσαλονίκη είναι .εγώ από εκεί παρήγγειλα.λογικα το ίδιο που είδες θα είναι. 

Εγώ θα παραγγείλω hometest ωορηξιας,αλλά δε ξέρω πόσο καιρό θα κάνουν να έρθουν Θεσσαλονίκη. Τα one step μου έρχονται την επόμενη μερα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Girly είπε:

Ναι ένα μαγαζί στην Θεσσαλονίκη είναι .εγώ από εκεί παρήγγειλα.λογικα το ίδιο που είδες θα είναι. 

Εγώ θα παραγγείλω hometest ωορηξιας,αλλά δε ξέρω πόσο καιρό θα κάνουν να έρθουν Θεσσαλονίκη. Τα one step μου έρχονται την επόμενη μερα

 δεν με πειράζει εδώ που βρίσκομαι επειδή είναι απομακρυσμένη περιοχή πάντα αργούν τα δέματα και με βάζουν να πληρώνω πιο πολλά μεταφορικά @Mpourmpoulo όποτε δεν με βολεύει να παίρνω από δυο διαφορετικά μαγαζιά 😕

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...