Μετάβαση σε περιεχόμενο

Απρίλη που φέρνεις την δροσιά και όμορφα λουλουδάκια, γέμισε τις κοιλίτσες μας αφράτα μωρουδάκια 🌺🌸🌷💐🍼🍼


Rena92

Recommended Posts

στις πριν 1 ώρα, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Είχα ένα εναπομεινοντα τεστ ωορρηξίας στο ντουλάπι και λέω δεν κάνω να δω αν θα βγει γραμμή;;; γιατί κάποιες λένε βγαίνει κι αυτό με γραμμή όταν είσαι έγκυος.. Και για δείτε... Δεν είναι τελείως αρνητικό!!!

@Girly @Mpourmpoulo έχω πει δεν ξανακάνω τεστ από νωρίς... Θα περιμένω μετα κόπο και βασάνων έως Παρασκευή... Μέχρι να δούμε θετικό τεστ δεν παίρνουμε τίποτα ως δεδομένο!! Μακάρι αυτή την φορά να είναι συμπτώματα εγκυμοσύνης όντως!!! 

IMG_20230402_122605.jpg

σαν να βλεπω μια γραμμουλα.. για κανε αυριο με τα πρωινα να δεις τι θα γινει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Είχα ένα εναπομεινοντα τεστ ωορρηξίας στο ντουλάπι και λέω δεν κάνω να δω αν θα βγει γραμμή;;; γιατί κάποιες λένε βγαίνει κι αυτό με γραμμή όταν είσαι έγκυος.. Και για δείτε... Δεν είναι τελείως αρνητικό!!!

@Girly @Mpourmpoulo έχω πει δεν ξανακάνω τεστ από νωρίς... Θα περιμένω μετα κόπο και βασάνων έως Παρασκευή... Μέχρι να δούμε θετικό τεστ δεν παίρνουμε τίποτα ως δεδομένο!! Μακάρι αυτή την φορά να είναι συμπτώματα εγκυμοσύνης όντως!!! 

IMG_20230402_122605.jpg

Και παρά πολύ καλά θα κάνεις κορίτσι μου γλυκό! Λίγες μέρες έμειναν για να μάθουμε και εύχομαι να δούμε τις δύο πολυπόθητες γραμμουλες!!! 

Το τεστ ωορηξιας ακόμη είναι πολύ αχνό για να δείξει εγκυμοσύνη (εκ όσων έχω δει δλδ στο ίντερνετ,δεν έχω προσωπική εμπειρία) . Υποτίθεται πρέπει να είναι σχεδόν το ίδιο με την γραμμή ελέγχου ή πολύ κοντά στο χρώμα της γραμμής ελέγχου. Υπομονή! Λίγες μέρες έμειναν και θα μάθουμε!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Girly είπε:

Και παρά πολύ καλά θα κάνεις κορίτσι μου γλυκό! Λίγες μέρες έμειναν για να μάθουμε και εύχομαι να δούμε τις δύο πολυπόθητες γραμμουλες!!! 

Το τεστ ωορηξιας ακόμη είναι πολύ αχνό για να δείξει εγκυμοσύνη (εκ όσων έχω δει δλδ στο ίντερνετ,δεν έχω προσωπική εμπειρία) . Υποτίθεται πρέπει να είναι σχεδόν το ίδιο με την γραμμή ελέγχου ή πολύ κοντά στο χρώμα της γραμμής ελέγχου. Υπομονή! Λίγες μέρες έμειναν και θα μάθουμε!!!

Βασικά δεν ξέρω πως γίνεται της ωορρηξίας να βγαίνει θετικό ενώ είναι άλλη ορμόνη από της εγκυμοσύνης;;; 🙄 δεν το έχω καταλάβει... Η Ναντια νομίζω είχε κάνει και είχε έτσι γραμμούλα όχι ίδια με την άλλη πιο αχνή στο τεστ ωορρηξίας αλλά επειδή δεν ήταν τελείως αρνητικό έλεγε είναι έγκυος και όντως ήταν!!! Αντε να δούμε... Εντός ολίγων ημερών θα μάθουμε 😘 αχ καλά που έχουμε η μία την άλλη και τα λέμε κάπου και τα βγάζουμε από μέσα μας 😊☺️😍 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 1/4/2023 at 1:20 ΜΜ, ο/η Girly είπε:

Ευχαριστώ κουκλάκι μου! Μαζί με την άνοιξη να ανθίσει και ένα σπορακι σε κάθε κοιλίτσα κάθε μαμάς που το επιθυμεί! Ευτυχώς θα κάνει και ο άντρας μου το σπερμοδιαγραμμα και θα έχουμε απαντήσεις πριν ξεκινήσουμε love zone , βέβαια ότι και να δείξουμε εμείς θα συνεχίσουμε κανονικά γιατί όπως είδαμε θαύματα γίνονται!!!

Μια χαρα θα είναι και το σπερμοδιαγραμμα κορίτσι μουυυυυ❤️ αντε να τελειώνει η περίοδος και να ξεκινήσεις τις σκανταλιές με τον αντρουλη σου και να έρθει το ανοιξιάτικο σπορακι❤️❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Βασικά δεν ξέρω πως γίνεται της ωορρηξίας να βγαίνει θετικό ενώ είναι άλλη ορμόνη από της εγκυμοσύνης;;; 🙄 δεν το έχω καταλάβει... Η Ναντια νομίζω είχε κάνει και είχε έτσι γραμμούλα όχι ίδια με την άλλη πιο αχνή στο τεστ ωορρηξίας αλλά επειδή δεν ήταν τελείως αρνητικό έλεγε είναι έγκυος και όντως ήταν!!! Αντε να δούμε... Εντός ολίγων ημερών θα μάθουμε 😘 αχ καλά που έχουμε η μία την άλλη και τα λέμε κάπου και τα βγάζουμε από μέσα μας 😊☺️😍 

 

Στις οδηγίες των τεστ ωορρηξίας του homotest αναφέρει πως σε περίπτωση ύπαρξης ορμόνης της εγκυμοσύνης δύναται να επηρεάσει τα αποτελέσματα του τεστ. 🤷‍♀️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 ώρες, ο/η Kate1992 είπε:

Κορίτσια μου την καλησπέρα μου!!!! Εγώ σήμερα είχα πόνο δεξιά στην ωοθηκών όποτε λογικά εκανα ωορρηξια!!! Μιας και κάθε φορά που θα έχω πόνο και θ κανω τεστακι θα βγει θετικό!!! 
Τεστακι δν εκανα γιατί είμαστε εκδρομουλα αλλά αυτές τις μέρες τ έχουμε δώσει κ έχει καταλάβει!!! Έχουμε ξεκινήσει και με το τέλος της περιόδου επαφές μέρα παρά μέρα και από προχθές κάνουμε κάθε μέρα μια δορά την ημέρα !!!! ΕλπιΩ ν μην αδυνατΙζει το σπερμα !!! Γιατί λογικά θ το συνεχίσουνε και Τία επόμενες μέρες και μετά ξανά μερα παρά μερα μέχρι ν ρθει περίοδος !!

για πείτε εσείς ποτέ έχετε επαφές ;;; 

Ωωωωωωω πολλές επαφουλες περισσότερες πιθανότητες❤️❤️❤️ σου εύχομαι κοριτσάκι μου να έρθει το σπορακιιι αυτόν τον μήνα😻🫶🤞

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Cat96 είπε:

Στις οδηγίες των τεστ ωορρηξίας του homotest αναφέρει πως σε περίπτωση ύπαρξης ορμόνης της εγκυμοσύνης δύναται να επηρεάσει τα αποτελέσματα του τεστ. 🤷‍♀️

Ααα άρα επηρεάζεται κατάλαβα .. Καλά τώρα το θέμα είναι να περάσουν οι μέρες και να βγει θετικό της εγκυμοσύνης.. Οπότε αναμένουμε 😊  εσύ σε τι φάση είσαι; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Βασικά δεν ξέρω πως γίνεται της ωορρηξίας να βγαίνει θετικό ενώ είναι άλλη ορμόνη από της εγκυμοσύνης;;; 🙄 δεν το έχω καταλάβει... Η Ναντια νομίζω είχε κάνει και είχε έτσι γραμμούλα όχι ίδια με την άλλη πιο αχνή στο τεστ ωορρηξίας αλλά επειδή δεν ήταν τελείως αρνητικό έλεγε είναι έγκυος και όντως ήταν!!! Αντε να δούμε... Εντός ολίγων ημερών θα μάθουμε 😘 αχ καλά που έχουμε η μία την άλλη και τα λέμε κάπου και τα βγάζουμε από μέσα μας 😊☺️😍 

 

Δεν θέλω να σου φουσκώσω τα μυαλά και το ξαναείπα πριν λίγες μέρες ότι είμαι σιγουρη ότι είσαι εγκυουλαααααα❤️ περιμενουμε με αγωνία να περάσουν οι μέρες για να κανεις τεστακι🙏😻

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Ααα άρα επηρεάζεται κατάλαβα .. Καλά τώρα το θέμα είναι να περάσουν οι μέρες και να βγει θετικό της εγκυμοσύνης.. Οπότε αναμένουμε 😊  εσύ σε τι φάση είσαι; 

Τις δυο προηγούμενες μέρες βγήκαν θετικά τα τεστ ωορρηξίας και σήμερα έπεσε τελείως η ορμόνη, είχαμε επαφούλες αυτή την βδομάδα Τρίτη, Πέμπτη, Παρασκευή και χθες.

Βρε κορίτσια ήθελα να σας ρωτήσω, πιστεύεται έχει νόημα να κάνουμε αι σήμερα, γιατί τον κακομοίρη δεν τον έχω αφήσει να πάρει ανάσα με βλέπει και αλλάζει δωμάτιο αν και εγώ θέλω εκείνος δεν αντέχει άλλο, τι λέτε;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Ααα άρα επηρεάζεται κατάλαβα .. Καλά τώρα το θέμα είναι να περάσουν οι μέρες και να βγει θετικό της εγκυμοσύνης.. Οπότε αναμένουμε 😊  εσύ σε τι φάση είσαι; 

α ρε φιλενάδα, την έπιασες την κόρη .

αναμένω με αγωνία το θετικό εγκυμοσύνης την Παρασκευή!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια πριν λίγο έκανα τεστ ωορρηξιας και σκουρυνε παρά πολυυυ σε σχέση με τις προηγούμενες μέρες 🙏 σήμερα είμαι 11η μέρα του κύκλου και πιστεύω πως αύριο ή μεθαύριο θα βγει θετικο ! Εντωμεταξύ πριν κάνω τεστ είχα αρκετά υγρα στο εσώρουχο που εγώ γενικα υστερώ από υγρα 😂 και πονάκια δεξια χαμηλά και λέω τι στο καλό ερχετε η ωορρηξια τόσο νωρίς;;; Ο γιατρός που με είδε την Παρασκευή μου είπε ότι ακόμη δεν θα κάνω και να πάω την Τετάρτη να με δει πάλι για να δούμε ποτέ θα κάνω ωορρηξια  και ότι μάλλον η ωορρηξια μου θα γίνει από την δεξια ωοθηκη ! Μάλλον θα γίνει νωρίτερα και θα προλάβει τον γιατρό 😂

δειτε την φωτό να μου πείτε γνώμες ❤️

Υ.Γ : κάνω ωορρηξια συνήθως 18η-20η και σήμερα το τεστακι ήταν έτσι 👇

DFCFE9B0-6117-444D-ABA7-8E80A399A1F2.jpeg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Cat96 είπε:

Τις δυο προηγούμενες μέρες βγήκαν θετικά τα τεστ ωορρηξίας και σήμερα έπεσε τελείως η ορμόνη, είχαμε επαφούλες αυτή την βδομάδα Τρίτη, Πέμπτη, Παρασκευή και χθες.

Βρε κορίτσια ήθελα να σας ρωτήσω, πιστεύεται έχει νόημα να κάνουμε αι σήμερα, γιατί τον κακομοίρη δεν τον έχω αφήσει να πάρει ανάσα με βλέπει και αλλάζει δωμάτιο αν και εγώ θέλω εκείνος δεν αντέχει άλλο, τι λέτε;;;;

Παρασκευή και Σάββατο είχες θετικα τεστ;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@marinamanoulitsa εγώ αντί για τεστ εγκυμοσύνης έκανα ωορρηξίας την ημέρα αναμονής περιόδου και βγήκε η φατσούλα και το κατάλαβα..και δεν έκανα εγκυμοσύνης (είχα ταινίες) παρά μόνο μια εβδομάδα μετά μια ταινία για να το δω πώς συνεχίζεται…δλδ απ ότι καταλάβατε έδειξα τρομερή εμπιστοσύνη στο ωορρηξίας….έτσι…χωρίς γνώση…😂..σου εύχομαι τα καλύτερα από καρδιάς…

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 λεπτά, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Κοριτσια πριν λίγο έκανα τεστ ωορρηξιας και σκουρυνε παρά πολυυυ σε σχέση με τις προηγούμενες μέρες 🙏 σήμερα είμαι 11η μέρα του κύκλου και πιστεύω πως αύριο ή μεθαύριο θα βγει θετικο ! Εντωμεταξύ πριν κάνω τεστ είχα αρκετά υγρα στο εσώρουχο που εγώ γενικα υστερώ από υγρα 😂 και πονάκια δεξια χαμηλά και λέω τι στο καλό ερχετε η ωορρηξια τόσο νωρίς;;; Ο γιατρός που με είδε την Παρασκευή μου είπε ότι ακόμη δεν θα κάνω και να πάω την Τετάρτη να με δει πάλι για να δούμε ποτέ θα κάνω ωορρηξια  και ότι μάλλον η ωορρηξια μου θα γίνει από την δεξια ωοθηκη ! Μάλλον θα γίνει νωρίτερα και θα προλάβει τον γιατρό 😂

δειτε την φωτό να μου πείτε γνώμες ❤️

Υ.Γ : κάνω ωορρηξια συνήθως 18η-20η και σήμερα το τεστακι ήταν έτσι 👇

DFCFE9B0-6117-444D-ABA7-8E80A399A1F2.jpeg

Ναιιιι φαίνεται ότι ανεβαίνει!!! Για την Τρίτη το κόβω να είναι φουλ θετικό!! Κ εάν θες ξεκινά κ επαφές σήμερα αύριο 🥰🥰🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ κορίτσια τρίτη μέρα περιόδου κ τελικά κ αυτός ο μήνας περιόδου ήταν τζουφιος... Λίγο παραπάνω αίμα από την προηγούμενη φορά αλλά φανταστείτε την έβγαλα με τα πολύ μικρά σερβιετακια πιο πολύ... Την πρώτη μέρα έβαλα κανονική κ είχα λίγο παραπάνω αίμα αλλά μετά σταγόνες... Κ ντρέπομαι να ξαναπάρω τον γιατρό να ρωτήσω... Γιατί στην προηγούμενη φορά μου είπε ότι υπάρχει κ αυτή η πιθανότητα να έχω ελάχιστη ροή μετά την αποβολή... Τώρα να τον πάρω να του πω ότι κ η δεύτερη φορά είναι λίγη ροή θα μου πει να μην αγχώνομαι κ ότι όλα είναι καλά... Όχι ότι έχω παράπονο 😂 την έβγαλα ωραία πάλι... Λες κ είμαι ακόμα έγκυος κ απλά βγάζω λίγο... Απλά αγχώθηκα πάλι με την λίγη ροή... Οι δικοί μου λένε ότι με τόσο αίμα που έβγαλα στην αποβολή προσπαθεί προφανώς να συνέλθει ο οργανισμός μου γιατί ήταν κ οι γονείς μου μαζί εκείνη την ημέρα κ είδαν πόσο άσχημα ήταν το αίμα που δεν σταματούσε..  κ εγώ αυτό σκέφτομαι ότι όντως μπορεί ο οργανισμός να συνέλθει ακόμα... Εσείς τι λέτε? Άντε να αρχίσω κ εγώ τα τεστ ωορρηξίας 🥰 νομίζω θα είναι ο μήνας μας κορίτσια σε όλες μας!! Με τόσο όμορφη παρέα κ να μην γίνει είμαστε τυχερές που έχουμε η μία την άλλη εδώ μέσα ❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 42 λεπτά, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Κοριτσια πριν λίγο έκανα τεστ ωορρηξιας και σκουρυνε παρά πολυυυ σε σχέση με τις προηγούμενες μέρες 🙏 σήμερα είμαι 11η μέρα του κύκλου και πιστεύω πως αύριο ή μεθαύριο θα βγει θετικο ! Εντωμεταξύ πριν κάνω τεστ είχα αρκετά υγρα στο εσώρουχο που εγώ γενικα υστερώ από υγρα 😂 και πονάκια δεξια χαμηλά και λέω τι στο καλό ερχετε η ωορρηξια τόσο νωρίς;;; Ο γιατρός που με είδε την Παρασκευή μου είπε ότι ακόμη δεν θα κάνω και να πάω την Τετάρτη να με δει πάλι για να δούμε ποτέ θα κάνω ωορρηξια  και ότι μάλλον η ωορρηξια μου θα γίνει από την δεξια ωοθηκη ! Μάλλον θα γίνει νωρίτερα και θα προλάβει τον γιατρό 😂

δειτε την φωτό να μου πείτε γνώμες ❤️

Υ.Γ : κάνω ωορρηξια συνήθως 18η-20η και σήμερα το τεστακι ήταν έτσι 👇

DFCFE9B0-6117-444D-ABA7-8E80A399A1F2.jpeg

Σε δυο μέρες φαίνεται όντως να γίνεται θετικό κορίτσι μου!! Άντε τέλεια! Είσοδος στην love zone νωρίτερα, που σημαίνει μικρότερη αναμονή 🥰🤞🏼 Πάντως πες το στον γιατρό σου όταν πας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η cat12 είπε:

Εγώ κορίτσια τρίτη μέρα περιόδου κ τελικά κ αυτός ο μήνας περιόδου ήταν τζουφιος... Λίγο παραπάνω αίμα από την προηγούμενη φορά αλλά φανταστείτε την έβγαλα με τα πολύ μικρά σερβιετακια πιο πολύ... Την πρώτη μέρα έβαλα κανονική κ είχα λίγο παραπάνω αίμα αλλά μετά σταγόνες... Κ ντρέπομαι να ξαναπάρω τον γιατρό να ρωτήσω... Γιατί στην προηγούμενη φορά μου είπε ότι υπάρχει κ αυτή η πιθανότητα να έχω ελάχιστη ροή μετά την αποβολή... Τώρα να τον πάρω να του πω ότι κ η δεύτερη φορά είναι λίγη ροή θα μου πει να μην αγχώνομαι κ ότι όλα είναι καλά... Όχι ότι έχω παράπονο 😂 την έβγαλα ωραία πάλι... Λες κ είμαι ακόμα έγκυος κ απλά βγάζω λίγο... Απλά αγχώθηκα πάλι με την λίγη ροή... Οι δικοί μου λένε ότι με τόσο αίμα που έβγαλα στην αποβολή προσπαθεί προφανώς να συνέλθει ο οργανισμός μου γιατί ήταν κ οι γονείς μου μαζί εκείνη την ημέρα κ είδαν πόσο άσχημα ήταν το αίμα που δεν σταματούσε..  κ εγώ αυτό σκέφτομαι ότι όντως μπορεί ο οργανισμός να συνέλθει ακόμα... Εσείς τι λέτε? Άντε να αρχίσω κ εγώ τα τεστ ωορρηξίας 🥰 νομίζω θα είναι ο μήνας μας κορίτσια σε όλες μας!! Με τόσο όμορφη παρέα κ να μην γίνει είμαστε τυχερές που έχουμε η μία την άλλη εδώ μέσα ❤️❤️❤️

Κορίτσι μου θα μπορούσες με κάποια άλλη αφορμή να τον πάρεις και να του πεις κ αυτό; Εννοώ για κάποια εξέταση που εκκρεμεί ή οτιδήποτε μπορείς να σκεφτείς. Αφού στο είπε ως φυσιολογικό τον προηγούμενο μήνα, είναι αρκετά πιθανό να σου πει και για αυτόν το ίδιο, αλλά σε κάθε περίπτωση καλό θα ήταν να του το πεις και να μην νιώθεις άσχημα, καθώς είναι απόλυτα φυσιολογικό να έχεις το άγχος σου μετά από ότι πέρασες! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Κοριτσια πριν λίγο έκανα τεστ ωορρηξιας και σκουρυνε παρά πολυυυ σε σχέση με τις προηγούμενες μέρες 🙏 σήμερα είμαι 11η μέρα του κύκλου και πιστεύω πως αύριο ή μεθαύριο θα βγει θετικο ! Εντωμεταξύ πριν κάνω τεστ είχα αρκετά υγρα στο εσώρουχο που εγώ γενικα υστερώ από υγρα 😂 και πονάκια δεξια χαμηλά και λέω τι στο καλό ερχετε η ωορρηξια τόσο νωρίς;;; Ο γιατρός που με είδε την Παρασκευή μου είπε ότι ακόμη δεν θα κάνω και να πάω την Τετάρτη να με δει πάλι για να δούμε ποτέ θα κάνω ωορρηξια  και ότι μάλλον η ωορρηξια μου θα γίνει από την δεξια ωοθηκη ! Μάλλον θα γίνει νωρίτερα και θα προλάβει τον γιατρό 😂

δειτε την φωτό να μου πείτε γνώμες ❤️

Υ.Γ : κάνω ωορρηξια συνήθως 18η-20η και σήμερα το τεστακι ήταν έτσι 👇

DFCFE9B0-6117-444D-ABA7-8E80A399A1F2.jpeg

κοριτσι μου η ορμονη εχει ανεβει οντως αρκετα σε σχεση με το χθεσινο!! μπορει και αυριο βραδακι να εχει θετικοποιηθει!!! τι κυκλο εχεις??μηπως κανεις 2πλη ωορηξια ;; 😋😋😋

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Rena92 είπε:

Κορίτσι μου θα μπορούσες με κάποια άλλη αφορμή να τον πάρεις και να του πεις κ αυτό; Εννοώ για κάποια εξέταση που εκκρεμεί ή οτιδήποτε μπορείς να σκεφτείς. Αφού στο είπε ως φυσιολογικό τον προηγούμενο μήνα, είναι αρκετά πιθανό να σου πει και για αυτόν το ίδιο, αλλά σε κάθε περίπτωση καλό θα ήταν να του το πεις και να μην νιώθεις άσχημα, καθώς είναι απόλυτα φυσιολογικό να έχεις το άγχος σου μετά από ότι πέρασες! 

@cat12 συμφωνω και εγω δω με την εγκυουλα μας!!μιλα μαζι του να σου δωσει καποιες εξετασεις 'η εστω να σε καθησυχασει!! μπορει και να ειναι φυσιολογικο να ναι ετσι η περιοδος σου για καποιους μηνες! αμα δεν επηρεαζεται η ωορηξια σου εισαι οκ...😜😜😜

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Rena92 εσυ εγκυουλα μας πως εισαι???απο συμπτωματα πως ειμαστε??

@Girly κατεβηκε η σιχαμενη  ή ακομα σε ταλαιπωρει??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η misofeggaro είπε:

α ρε φιλενάδα, την έπιασες την κόρη .

αναμένω με αγωνία το θετικό εγκυμοσύνης την Παρασκευή!! 

Με ανατρίχιασες αλήθεια!!! Μακάρι ρε αγάπη μου... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Cat96 είπε:

Τις δυο προηγούμενες μέρες βγήκαν θετικά τα τεστ ωορρηξίας και σήμερα έπεσε τελείως η ορμόνη, είχαμε επαφούλες αυτή την βδομάδα Τρίτη, Πέμπτη, Παρασκευή και χθες.

Βρε κορίτσια ήθελα να σας ρωτήσω, πιστεύεται έχει νόημα να κάνουμε αι σήμερα, γιατί τον κακομοίρη δεν τον έχω αφήσει να πάρει ανάσα με βλέπει και αλλάζει δωμάτιο αν και εγώ θέλω εκείνος δεν αντέχει άλλο, τι λέτε;;;;

😂😂😂😂 Τι τραβάνε και αυτοί ρε γαμωτο!!! Μεταξύ μας εμείς τα τραβάμε όλα... Και όταν μείνουμε έγκυες και μετά αφού γεννηθούν τα μωρά.. Οπότε ας κάνουν και αυτοί κάτι!!! Εγώ πιστεύω είστε οκ.. Και εγώ τις 2 ημέρες που είδα φατσουλα κάναμε... Και την τρίτη που βγήκε αρνητικο δεν κάτσαμε 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 53 λεπτά, ο/η Tinasardin8689 είπε:

@marinamanoulitsa εγώ αντί για τεστ εγκυμοσύνης έκανα ωορρηξίας την ημέρα αναμονής περιόδου και βγήκε η φατσούλα και το κατάλαβα..και δεν έκανα εγκυμοσύνης (είχα ταινίες) παρά μόνο μια εβδομάδα μετά μια ταινία για να το δω πώς συνεχίζεται…δλδ απ ότι καταλάβατε έδειξα τρομερή εμπιστοσύνη στο ωορρηξίας….έτσι…χωρίς γνώση…😂..σου εύχομαι τα καλύτερα από καρδιάς…

Ααααα εσύ τοοσοοοο σίγουρο το είχες ότι είσαι έγκυος!! Χαρά στο κουράγιο σου που δεν έκανες τεστ.. Εγώ με το ζόρι κρατιέμαι ως την Παρασκευή 😂😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 41 λεπτά, ο/η cat12 είπε:

Εγώ κορίτσια τρίτη μέρα περιόδου κ τελικά κ αυτός ο μήνας περιόδου ήταν τζουφιος... Λίγο παραπάνω αίμα από την προηγούμενη φορά αλλά φανταστείτε την έβγαλα με τα πολύ μικρά σερβιετακια πιο πολύ... Την πρώτη μέρα έβαλα κανονική κ είχα λίγο παραπάνω αίμα αλλά μετά σταγόνες... Κ ντρέπομαι να ξαναπάρω τον γιατρό να ρωτήσω... Γιατί στην προηγούμενη φορά μου είπε ότι υπάρχει κ αυτή η πιθανότητα να έχω ελάχιστη ροή μετά την αποβολή... Τώρα να τον πάρω να του πω ότι κ η δεύτερη φορά είναι λίγη ροή θα μου πει να μην αγχώνομαι κ ότι όλα είναι καλά... Όχι ότι έχω παράπονο 😂 την έβγαλα ωραία πάλι... Λες κ είμαι ακόμα έγκυος κ απλά βγάζω λίγο... Απλά αγχώθηκα πάλι με την λίγη ροή... Οι δικοί μου λένε ότι με τόσο αίμα που έβγαλα στην αποβολή προσπαθεί προφανώς να συνέλθει ο οργανισμός μου γιατί ήταν κ οι γονείς μου μαζί εκείνη την ημέρα κ είδαν πόσο άσχημα ήταν το αίμα που δεν σταματούσε..  κ εγώ αυτό σκέφτομαι ότι όντως μπορεί ο οργανισμός να συνέλθει ακόμα... Εσείς τι λέτε? Άντε να αρχίσω κ εγώ τα τεστ ωορρηξίας 🥰 νομίζω θα είναι ο μήνας μας κορίτσια σε όλες μας!! Με τόσο όμορφη παρέα κ να μην γίνει είμαστε τυχερές που έχουμε η μία την άλλη εδώ μέσα ❤️❤️❤️

Κορίτσι μου εμένα δεν με είχε καθαρίσει καλά και πήγα με αιμορραγια σε κλινική σε άλλο γιατρό και ξαναέκανα αποξεση.. Οπότε να είσαι χαρούμενη γι αυτό.. Σημαίνει ότι έκανε καλή δουλειά... Συνέχισε να προσπαθείς!!! Σε φιλώ 😍❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...