Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μωράκια Νοεμβρίου 2023 ❤️❤️❤️❤️


Recommended Posts

Ανοίγω αυτή την όμορφη συζήτηση για να δούμε πόσες είμαστε τον Νοέμβριο 2023 ❤️ εύχομαι σε όλες μας να πάνε όλα με το καλό, να έχουμε μπόλικη υγεία σε όλη την εγκυμοσύνη και να πάρουμε υγιέστατα μωράκια στην αγκαλίτσα μας! Πρώτη μου εγκυμοσύνη , ποιες είστε μαζί μου; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θα ευχηθώ και εγω υγεία σε όλες μας και με το καλό να κρατήσουμε τα μπεμπακια μας στην αγκαλίτσα μας!! 
Και εμένα είναι η πρώτη μου εγκυμοσύνη!!Καλη μας αρχη σε αυτό το υπέροχο και μαγικό ταξίδι της εγκυμοσύνης !!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα!!!Με το καλο τα μωράκια μας,θα είμαστε μαζί στο ταξίδι αυτό!💓Εμένα είναι η δεύτερη εγκυμοσύνη μου,αλλά πάλι νιώθω σαν να είναι πρώτη φορά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Από ότι φαίνεται κ εγώ για Νοέμβρη κορίτσια μου. Δεν το πιστεύω. Μετά από τόση προσπάθεια αρνούμαι.. ζήτησα να κάνω και 3η χοριακη αύριο παρόλο που ο γιατρός μου είπε ότι δεν χρειάζεται εφόσον διπλασιαστηκε + στις πρώτες 2. Δεν έχω κανένα συμπτωμα, δεν έχω ακούσει καρδούλα κ γενικά κοντεύω να φρικάρω. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Από συμπτώματα πως πάτε κορίτσια μου? Εγώ έχω που και που πονακια όπως στην περίοδο,για τα οποία μου είπε ο γιατρος να μην ανησυχώ και ότι είναι φυσιολογικα...αλλά εγώ και πάλι , όταν έρχονται αγχώνομαι λίγο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα σας!🌸και εμένα η πρώτη μου εγκυμοσύνη μετά από προσπάθεια και δεν μπορώ να το πιστέψω!Προσπαθώ να μην αγχώνομαι αν και δεν είναι εύκολο.Με το καλό εύχομαι σε όλες μας!💕

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας και από εμένα κοριτσια... Εμένα είναι η 4η εγκυμοσυνη μου 😊 είμαι στη 10η εβδομάδα με ΠΗΤ 1 Νοεμβρίου... Αχ κορίτσια μου είμαι στη φάση με μυρωδιές,αναγουλες κτλ... Συνήθως στις προηγούμενες εγκυμοσύνες μου τα συμπτώματα υποχωρούσαν περίπου στον 4ο μήνα ευελπιστώ να γίνει και εδώ το ίδιο... Εύχομαι σε όλες μια όμορφη εγκυμοσυνη και μια ακόμα πιο όμορφη γεννα σαν νερό 💕💕💕 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας και από εμένα κορίτσια. 4η εγκυμοσύνη με ΠΗΤ 2/11.Σήμερα ακριβώς 10 εβδομάδων.  Θα χαρώ να τα λέμε

Με το καλό σε όλες μας

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 3 months later...

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Απαντήσεις

    • Να προστεθώ και εγώ σε αυτό το θεματάκι! Έχω και εγώ ΣΠΩ αλλά το θετικο είναι ότι κάνω ωορρηξια καθώς το παρακολουθούσαμε για αρκετούς μήνες με υπερήχους! Προσπαθούμε 1,5 χρόνο ! Είχα δυο συλλήψεις και τις δυο με σπερματεγχυνση! Η μια ήταν βιοχημικη και η άλλη ήταν παλινδρομη στην 9η εβδομάδα όπου πριν από 15 μέρες έκανα απόξεση ! Το πρόβλημα μας στην ουσια είναι το ΣΠΩ!  Τα χάπια διέγερσης δεν με πιανουν έχω αντίσταση σε αυτά και έκανα μόνο ένα ωάριο όπως και χωρίς τα χάπια αυτά! Οι ενέσεις με έπιασαν και έκανα 2 ωάρια (τελευταια εγκυμοσυνη -η παλινδρομη που ανέφερα) ! Όπως και να έχει κοριτσια μου θα τα καταφέρουμε είτε με τον απλό τρόπο είτε με τον πιο δύσκολο τρόπο (εξωσωματικη)! Μην την φοβάστε την εξωσωματικη δεν είναι και τόσο δύσκολη όλη η διαδικασία, βέβαια το χρηματικό κόστος είναι μεγάλο και γενικα λίγο χρονοβόρα διαδικασία αλλά όμως αξίζει ! Εύχομαι βέβαια να έρθει πριν μπούμε σε αυτή την διαδικασία 🙏❤️ πρέπει να το παλέψουμε γιατί το αξίζουμε όλες μας να γίνουμε μανούλες 🙏 θα περιμενω νέα σας σε αυτό το θεματάκι 🤞 σήμερα θα πάω και εγώ στον γιατρό να δούμε πως είναι η μητρα και να συζητήσουμε πως θα προχωρήσουμε και τι μας προτείνει🙏
    • Εγώ κάνω ανταύγειες μόνο, που δεν ακουμπούν τη ρίζα... οπότε φαντάζομαι ότι ούτε με φυτική θα με άφηνε. Αλλά δε με πειράζει. Είμαι αρκετά ανοιχτή ούτως η άλλως και θα ξανθίνουν κι άλλο με τον ήλιο. Και στην τελική... Χαλάλι της, της μπουμπούς μου!
    • Μακάρι να μπορέσετε κορίτσι μου!!! Θα περιμένουμε! Κ να είσαι πάντα αισιόδοξη κ να βλέπεις το ποτήρι πάντα μισό γεμάτο 😜❤️
    • Μπορεί να το έκανε κρυφά ή να έτρωγε μόνο "βλακείες" με πολλές θερμίδες και λιπαρά...
    • Προσπαθώ να σκέφτομαι θετικα όσο μπορώ! Αυτό που θα με ανακουφίσει και θα με κάνει να νοιωσω καλά είναι να καταφέρουμε να προσπαθησουμε όσο πιο συντομα γινετε! Μακάρι να μας πει κάτι τέτοιο🙏 πάντως για προσπάθειες μόνοι μας μας το είπε και την ημέρα της απόξεσης ότι μπορούμε αφού μου έρθει η πρώτη περίοδος! Θα με χαροποιούσε πολύ όμως αν μου έλεγε πάμε για μια σπερματεγχυνση ακόμη με τον καινούργιο κύκλο🙏 μου έχουν περισσέψει και ενέσεις διέγερσης από την προηγούμενη φορά! Μακάρι μακάρι🙏🙏🙏
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...