Μετάβαση σε περιεχόμενο

Αυχενική διαφάνεια στη Θεσσαλονίκη


Recommended Posts

Καλησπέρα! 

Θα ήθελα να ρωτήσω αν κάποια κοπέλα έχει κάνει αυχενική στον Αθανασιάδη (προγεννητική διάγνωση) και ποια η εμπειρία της. Μου τον πρότεινε η γιατρός μου ως τον καλύτερο στη Θεσσαλονίκη. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Emily2 είπε:

Καλησπέρα! 

Θα ήθελα να ρωτήσω αν κάποια κοπέλα έχει κάνει αυχενική στον Αθανασιάδη (προγεννητική διάγνωση) και ποια η εμπειρία της. Μου τον πρότεινε η γιατρός μου ως τον καλύτερο στη Θεσσαλονίκη. 

Καλησπέρα κορίτσι μου.! Εγώ την έκανα εκεί τώρα 10/02. Το πρώτο μου παιδάκι. Μου τον είχαν προτείνει κ εμένα για τον ίδιο λόγο. Σύγχρονα μηχανήματα και πολύ αναλυτικός μου είχαν πει. Όντως πήγα αλλά με εξέτασε μια συνεργάτης του. Πολύ καλή κι αναλυτική. Μου είχαν πει ότι γενικά αργεί στα ραντεβού , εμένα με πήρε αμέσως απλώς επειδή το μωρό δεν άλλαζε θέση για να ολοκληρωθεί η εξέταση μου είπε να κάνω βόλτα , να φάω γλυκό κ να ξαναπάω. Όταν πήγα όντως περίμενα κάποια ώρα... Μισή σίγουρα. Αλλά λογικό αφού δεν ολοκλήρωσα κ πηγα μετά ξανά... Εγώ εκει θα πάω και για την επόμενη. Ασχολήθηκαν μαζί μας και μας τα εξηγούσε όλα όσο βλέπαμε. Δεν έχω βέβαια άλλη εμπειρία 😋

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η Emily2 είπε:

Καλησπέρα! 

Θα ήθελα να ρωτήσω αν κάποια κοπέλα έχει κάνει αυχενική στον Αθανασιάδη (προγεννητική διάγνωση) και ποια η εμπειρία της. Μου τον πρότεινε η γιατρός μου ως τον καλύτερο στη Θεσσαλονίκη. 

Καλημέρα κοπέλα μου! Είναι εγγύηση ο αθανασίαδης! Απλά αν δεν τον ζητήσεις κλείνοντας ραντεβού πολύ πιθανό να σε εξετάσει κάποιος από τους συνεργάτες του. Κ αυτοί εξαιρετικοί είναι πάντως! Αναλύουν τα πάντα και σου εξηγούν κάθε τι που εξετάζουν.

Με το καλό το μωράκι!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 ώρες, ο/η Amp92 είπε:

Καλησπέρα κορίτσι μου.! Εγώ την έκανα εκεί τώρα 10/02. Το πρώτο μου παιδάκι. Μου τον είχαν προτείνει κ εμένα για τον ίδιο λόγο. Σύγχρονα μηχανήματα και πολύ αναλυτικός μου είχαν πει. Όντως πήγα αλλά με εξέτασε μια συνεργάτης του. Πολύ καλή κι αναλυτική. Μου είχαν πει ότι γενικά αργεί στα ραντεβού , εμένα με πήρε αμέσως απλώς επειδή το μωρό δεν άλλαζε θέση για να ολοκληρωθεί η εξέταση μου είπε να κάνω βόλτα , να φάω γλυκό κ να ξαναπάω. Όταν πήγα όντως περίμενα κάποια ώρα... Μισή σίγουρα. Αλλά λογικό αφού δεν ολοκλήρωσα κ πηγα μετά ξανά... Εγώ εκει θα πάω και για την επόμενη. Ασχολήθηκαν μαζί μας και μας τα εξηγούσε όλα όσο βλέπαμε. Δεν έχω βέβαια άλλη εμπειρία 😋

 

στις πριν 3 ώρες, ο/η Bestrong είπε:

Καλημέρα κοπέλα μου! Είναι εγγύηση ο αθανασίαδης! Απλά αν δεν τον ζητήσεις κλείνοντας ραντεβού πολύ πιθανό να σε εξετάσει κάποιος από τους συνεργάτες του. Κ αυτοί εξαιρετικοί είναι πάντως! Αναλύουν τα πάντα και σου εξηγούν κάθε τι που εξετάζουν.

Με το καλό το μωράκι!!

Σας ευχαριστώ πολύ για τις πληροφορίες!! 

Θα πάρω σήμερα να κλείσω ραντεβού και θα ζητήσω να γίνει με τον Αθανασιάδη. 

❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...