Μετάβαση σε περιεχόμενο

Οποια εχει κόρη ακριβή, το Μάρτη ήλιος μην τη δει, και όποια ένα μωράκι θέλει, αυτός ο Μάρτης να το φέρει​👶​🍼​ ❤️


Elli13

Recommended Posts

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Cat96 είπε:

Πλάκα στην πλάκα αν το παρατηρήσει καμία σας αυτή την γραμμή να προυπαρχει μη κάνετε το τεστ να στείλετε φωτο στην εταιρία στα παράπονα και το σύνηθες είναι να στέλνουν δωρεάν δείγματα. Τουλάχιστον να βγει κάτι καλό από την όλη ιστορία μπορεί κάποια από εμάς να βρεθεί με δωρεάν τεστακια από ένα ελαττωματικό 

Χμμ εγώ δεν έχω πετύχει σε αυτές τις ταινίες πάντως να προϋπάρχουν. Απλά να εμφανίζονται μετά! Δε θα ήταν κακή ιδέα όμως αν όντως έβλεπε κάποια κάτι τέτοιο να το κοινοποιουσε στην εταιρεία!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 2.8k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Κορίτσια μετά τις γονιμες κάτι έχω πάθει και πεινάω συνεχώς.. Δεν μπορώ να χορτασω 🙄🙄 οοο ρε φίλε με βλέπω να μένω έγκυος και να πάρω πάλι 30 κιλά 😂😂 γουρουνιαση πάλι... Έτσι και τότε πεινούσα συνεχώς 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Κορίτσια μετά τις γονιμες κάτι έχω πάθει και πεινάω συνεχώς.. Δεν μπορώ να χορτασω 🙄🙄 οοο ρε φίλε με βλέπω να μένω έγκυος και να πάρω πάλι 30 κιλά 😂😂 γουρουνιαση πάλι... Έτσι και τότε πεινούσα συνεχώς 

Έλα να ετοιμάζονται τα επόμενα θετικά τεστακιααα!!! Έλα τώρα που γυριζειιιιιι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Δεν νιώθω να έχω άγχος αλλά καμία φορά  παει κ υποσυνείδητα αυτό βέβαια! Αλλά ναι θα το δω αν συνεχίσει. 

Ναι κ εγώ στην εγκυμοσύνη ειδικά στο τέλος είχα αρκετές φορές! Αλλά τότε διακιολογειται γτ ζορίζεται κ το σώμα το έρμο να ανταπεξέλθει 

Στις περιπτώσεις ταχυκαρδίας τσεκάρουμε πρώτα θυρεοειδή ,σιδηρο φερριτινη !!! Αν αυτα ειναι οκ… ελέγχουμε την καρδιά … στις περισσότερες περιπτώσεις ειναι απλα άγχος ! Στο λεω λόγω «δουλειάς»!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η efakii είπε:

Στις περιπτώσεις ταχυκαρδίας τσεκάρουμε πρώτα θυρεοειδή ,σιδηρο φερριτινη !!! Αν αυτα ειναι οκ… ελέγχουμε την καρδιά … στις περισσότερες περιπτώσεις ειναι απλα άγχος ! Στο λεω λόγω «δουλειάς»!! 

Ααα μάλιστα, ευχαριστώ κορίτσι μου, οπότε θα κάνω αίματος για αρχή να δω αν όλα είναι καλά αρχικά εκεί 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Elk είπε:

Απλά αν χρειαστεί  να δεις τις ορμόνες σου ξανά η γνωμη μου είναι να πας σε ενδοκρινολόγο οι γυναικολόγοι δεν το γνωρίζουν τόσο καλά αυτά τα θέματα με τις ορμόνες μας..

εύχομαι να χαλαρώσεις (όσο γίνεται) να απολαύσεις τις επαφες και ότι σε τρώει να μας τα λες εδώ να βγάζεις από μέσα σου.. βοηθάει..  όλα θα γίνουν απλά θέλουν λίγο το χρόνο τους 😊 

Ναι ναι μάλλον ο επομένως γιατρός που θα επισκεφτώ θα είναι ενδοκρινολόγος αν δεν δω καμία βελτίωση!

Σε ευχαριστώ κοριτσάκι μου, σας τα λέω και μέτα νιώθω πολύ καλύτερα είστε οι ψυχοθεραπεύτριες μου θα πρέπει να σας δίνω και 50αρα αχαχ 🤣

                                                                                                                

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Girly είπε:

Χμμ εγώ δεν έχω πετύχει σε αυτές τις ταινίες πάντως να προϋπάρχουν. Απλά να εμφανίζονται μετά! Δε θα ήταν κακή ιδέα όμως αν όντως έβλεπε κάποια κάτι τέτοιο να το κοινοποιουσε στην εταιρεία!

Σίγουρα δεν είναι κακή ιδέα, πρέπει να τα τσεκάρουμε πρώτα πριν τα χρησιμοποιήσουμε ποτέ δεν ξέρεις.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Elk είπε:

Ρε κορίτσια το βλέπετε για θετικό ; Έχω μπερδευτεί λίγο 

* έχουν λήξη τον Ιανουάριο 

A7D6BAAD-1B27-4E1A-A80D-876EF9EB57BA.jpeg 
 

Κορίτσι μου εγώ το βλέπω για θετικό, οκ εμένα ηταν πιο έντονη η γραμμή αλλά από οτι είδα και από άλλες κοπέλες στη κάθε μία είναι διαφορετικό. Τώρα για το ότι έχουν λήξει δεν ξέρω να σου απαντήσω αν επηρεάζει δεν μου έτυχε. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η marinaP είπε:

Κορίτσι μου εγώ το βλέπω για θετικό, οκ εμένα ηταν πιο έντονη η γραμμή αλλά από οτι είδα και από άλλες κοπέλες στη κάθε μία είναι διαφορετικό. Τώρα για το ότι έχουν λήξει δεν ξέρω να σου απαντήσω αν επηρεάζει δεν μου έτυχε. 

Εχω μπερδευτεί γιατί 16 η μέρα του κύκλου είχα υγρά δεν κανω τεστ μμ λέω μάλλον ωορρηξία πάω γιατρό μετά από 2 μερες με κοιτάει λέει ωορρηξία έκανα αρα λέω οκ 

σήμερα 26 μέρα του κύκλου πάω τουαλέτα πάλι υγρά λέω τώρα τι γίνεται ; Κάνω ένα τεστ και βγήκε αυτό 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Elk είπε:

Εχω μπερδευτεί γιατί 16 η μέρα του κύκλου είχα υγρά δεν κανω τεστ μμ λέω μάλλον ωορρηξία πάω γιατρό μετά από 2 μερες με κοιτάει λέει ωορρηξία έκανα αρα λέω οκ 

σήμερα 26 μέρα του κύκλου πάω τουαλέτα πάλι υγρά λέω τώρα το γίνεται ; Κάνω ένα τεστ και βγήκε αυτό 

Χμμμ κοίτα 3 ενδεχόμενα παίζουν εδώ... Ή κανείς δεύτερη φορά ωορρηξία ή επηρεάζει το γεγονός οτι είναι ληγμένα ή να πρέπει να κάνεις και ένα τεστ εγκυμοσύνης,  😜😜✌️✌️ γιατί υγρά έχεις και στην εγκυμοσύνη από οσο διαβάζω,αλλά και όταν περιμένεις περίοδο και όταν έχεις ωορρηξία 🤷🤷 οπότε οτι και να σου πω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η marinaP είπε:

Χμμμ κοίτα 3 ενδεχόμενα παίζουν εδώ... Ή κανείς δεύτερη φορά ωορρηξία ή επηρεάζει το γεγονός οτι είναι ληγμένα ή να πρέπει να κάνεις και ένα τεστ εγκυμοσύνης,  😜😜✌️✌️ γιατί υγρά έχεις και στην εγκυμοσύνη από οσο διαβάζω,αλλά και όταν περιμένεις περίοδο και όταν έχεις ωορρηξία 🤷🤷 οπότε οτι και να σου πω...

θα δείξει τώρα ποτε θα αδιαθετήσω πιστεύω αν έκανα 16 μέρα του κύκλου ωορρηξία  λογικά στην 30 μερα του κύκλου θα πρέπει έχω περίοδο δηλαδή σε 4 μερες αν δεν έρθει λογικά θα κάνω ωορρηξία σήμερα.. όποτε θα περιμένω σε 14 μερες περίοδο ελπίζω να μην με τραβήξει τόσο πολύ πάλι 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 40 λεπτά, ο/η Elk είπε:

Ρε κορίτσια το βλέπετε για θετικό ; Έχω μπερδευτεί λίγο 

* έχουν λήξη τον Ιανουάριο 

A7D6BAAD-1B27-4E1A-A80D-876EF9EB57BA.jpeg 
 

Δεν ξέρω αν είναι θετικό πάντως είναι σίγουρα υψηλό 🤔

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η Elk είπε:

θα δείξει τώρα ποτε θα αδιαθετήσω πιστεύω αν έκανα 16 μέρα του κύκλου ωορρηξία  λογικά στην 30 μερα του κύκλου θα πρέπει έχω περίοδο δηλαδή σε 4 μερες αν δεν έρθει λογικά θα κάνω ωορρηξία σήμερα.. όποτε θα περιμένω σε 14 μερες περίοδο ελπίζω να μην με τραβήξει τόσο πολύ πάλι 

Συμφωνώ με το Μαρίνακι κορίτσι μου, αν έχεις τεστ εγκυμοσύνης κανε ένα για σιγουριά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Συμφωνώ με το Μαρίνακι κορίτσι μου, αν έχεις τεστ εγκυμοσύνης κανε ένα για σιγουριά!

Έχω εγκυμοσυνης αλλά ειναι ληγμένα και αυτα 😅 

Αλλα είναι σχεδόν απίθανο να είμαι εγκυος δεν είχα επαφές πολλές  και δεν ξεκίνησα ακόμα προσπάθεια για μωρακι ειπα από τον επόμενο μήνα θα ξεκινήσω να προσπαθώ και να κάνω τεστ 

απλά μου έκανε εντύπωση γιατί ο γιατρός μου είπε έκανα ωρρηξια 

Ευχαριστώ κορίτσια για τις απαντήσεις σας 💕

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Elk είπε:

θα δείξει τώρα ποτε θα αδιαθετήσω πιστεύω αν έκανα 16 μέρα του κύκλου ωορρηξία  λογικά στην 30 μερα του κύκλου θα πρέπει έχω περίοδο δηλαδή σε 4 μερες αν δεν έρθει λογικά θα κάνω ωορρηξία σήμερα.. όποτε θα περιμένω σε 14 μερες περίοδο ελπίζω να μην με τραβήξει τόσο πολύ πάλι 

Ρε συ κάνε τεστ εγκυμοσύνης... Βγαίνει θετικό το ωορρηξίας λένε αν είσαι έγκυος!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 50 λεπτά, ο/η Elk είπε:

Έχω εγκυμοσυνης αλλά ειναι ληγμένα και αυτα 😅 

Αλλα είναι σχεδόν απίθανο να είμαι εγκυος δεν είχα επαφές πολλές  και δεν ξεκίνησα ακόμα προσπάθεια για μωρακι ειπα από τον επόμενο μήνα θα ξεκινήσω να προσπαθώ και να κάνω τεστ 

απλά μου έκανε εντύπωση γιατί ο γιατρός μου είπε έκανα ωρρηξια 

Ευχαριστώ κορίτσια για τις απαντήσεις σας 💕

Και ληγμένο να είναι θα δείξει.. Έτσι η κολλητή μου είχε ένα ληγμένο βγήκε θετικό και ήταν έγκυος!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Elk είπε:

θα δείξει τώρα ποτε θα αδιαθετήσω πιστεύω αν έκανα 16 μέρα του κύκλου ωορρηξία  λογικά στην 30 μερα του κύκλου θα πρέπει έχω περίοδο δηλαδή σε 4 μερες αν δεν έρθει λογικά θα κάνω ωορρηξία σήμερα.. όποτε θα περιμένω σε 14 μερες περίοδο ελπίζω να μην με τραβήξει τόσο πολύ πάλι 

Για καλό και για κακο κάνε και επαφουλες σήμερα αύριο μήπως είναι δεύτερη ωορρηξια! Εγώ εκανα ωορρηξια αποδεδειγμένη με ορμονικές εξετάσεις την ίδια μέρα που αδιαθέτησα ! 
ευχομαι ωστόσο ν είναι εγκυμοσύνη 🙏🧿💕

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου θα ήθελα την γνώμη σας για κάτι που με προβληματίζει. Στην δουλειά μου παίρνω 2 λεωφορεία για να πάω και 2 για να έρθω.. η ταλαιπωρία για όποια μετακινείται με αστικά είναι γνωστή.. Ο άντρας μου επιμένει να μην πηγαίνω, τουλάχιστον για 2 εβδομάδες μέχρι να με δει ο γιατρός, αλλά αυτό προϋποθέτει και γνωστοποίηση στους εργοδότες. Δεν είναι η θέση μου τέτοια ώστε να τους «κρεμάσω» και γενικά θα χαρούν κιόλας να το μάθουν..απλά προβληματίζομαι γιατί λέω μήπως είναι υπερβολικό και νωρίς. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 31 λεπτά, ο/η Rena92 είπε:

Κορίτσια μου θα ήθελα την γνώμη σας για κάτι που με προβληματίζει. Στην δουλειά μου παίρνω 2 λεωφορεία για να πάω και 2 για να έρθω.. η ταλαιπωρία για όποια μετακινείται με αστικά είναι γνωστή.. Ο άντρας μου επιμένει να μην πηγαίνω, τουλάχιστον για 2 εβδομάδες μέχρι να με δει ο γιατρός, αλλά αυτό προϋποθέτει και γνωστοποίηση στους εργοδότες. Δεν είναι η θέση μου τέτοια ώστε να τους «κρεμάσω» και γενικά θα χαρούν κιόλας να το μάθουν..απλά προβληματίζομαι γιατί λέω μήπως είναι υπερβολικό και νωρίς. 

Ο γιατρός μου μου είχε πει απλά να μην σηκώνω βάρη να μην κάνω γενική καθαριότητα βαριά στο σπίτι κ να μην ανεβαίνω πολλές σκάλες... Στη δουλειά μου είπε κατά λέξη ότι δεν χρειάζεται να βγω ο υπάλληλος της χρονιάς αν κ εμένα η δουλειά μου είναι μόνο βάρη αλλά είχα βρει τρόπο να μην τα σηκώνω τότε κ με βοηθούσαν κ τα μαγαζιά. Βασικά εμένα η δουλειά μου είναι να πηγαίνω σε διαφορες αλυσιδες σούπερ μάρκετ κ να γεμίζω τα ράφια με εβαπορε κ γάλατα ψυγείου... Συνήθως σκέψου προσλαμβανε παλιά η εταιρεία μόνο άντρες γιατί δεν είναι για γυναίκες... Αλλά εγώ μια ζωή κουβαλούσα είτε πωλήτρια ρούχων είτε οποιαδήποτε άλλη δουλειά... Οπότε δεν μου είναι θέμα... Οπότε στην δική σου περίπτωση απλά φαντάζομαι κ εσύ να μην σηκώνεις βάρη η να ανεβαίνεις σκάλες πολλές ?? Όπως είχε πει ο γιατρός μου δεν είσαι άρρωστη έγκυος είσαι... Εγώ δεν χρειάστηκε να το πω στη δουλειά παρά μόνο στον υπεύθυνο μου κ θα το έλεγα όταν θα επιβεβαίωνα ότι όλα ήταν καλά. Δεν πρόλαβα βέβαια.

 Αλλά θα ακούσεις πρώτα από όλα ότι σου πει ο γιατρός σου!!!! Μπορείς να τον πάρεις να τον ρωτήσεις για να είσαι κ πιο ήρεμη... Αλλά τα βασικά σίγουρα θα τα πει για βάρη φαντάζομαι...  Αχ κορίτσι μουυυυυ 🥰🥰🥰🥰 να ευχαριστήθεις το κάθε λεπτό κ να μην αγχώνεσαι για τίποτα θα πάνε όλα τέλεια 🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 24 λεπτά, ο/η Rena92 είπε:

Κορίτσια μου θα ήθελα την γνώμη σας για κάτι που με προβληματίζει. Στην δουλειά μου παίρνω 2 λεωφορεία για να πάω και 2 για να έρθω.. η ταλαιπωρία για όποια μετακινείται με αστικά είναι γνωστή.. Ο άντρας μου επιμένει να μην πηγαίνω, τουλάχιστον για 2 εβδομάδες μέχρι να με δει ο γιατρός, αλλά αυτό προϋποθέτει και γνωστοποίηση στους εργοδότες. Δεν είναι η θέση μου τέτοια ώστε να τους «κρεμάσω» και γενικά θα χαρούν κιόλας να το μάθουν..απλά προβληματίζομαι γιατί λέω μήπως είναι υπερβολικό και νωρίς. 

Κορίτσι μου τον καταλαβαίνω κ τον άντρα σου έχει την αγωνια του, ίσως αν ρωτούσες τον γιατρό να δεις την αποψη του, η δουλειά σου είναι βαρια; με βαρύ κτλ; αλλιώς αν γίνεται να σου γράψει 2 βδομάδες αναρρωτική κ μετά το ξανά βλέπετε; η αν μπορείς να ζητήσεις έστω 1 βδομάδα από την κανονική σου άδεια αν δεν θες να το πεις ακόμα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Rena92 καταλαβαίνω απόλυτα την ανησυχία του άντρα σου, και είναι λογικό και επόμενο. Η ταλαιπωρία με τα δικά μας αστικά είναι αφόρητη στη Θεσσαλονίκη μιας και είναι το μόνο μέσο μετακίνησης και μέσα σε αυτά γίνεται ο Κάκος χαμός. Αν το λεωφορεία που παίρνεις είναι τύπου 10αρι που για να μπεις καμιά φορά χρειάζεται να σε πρωξουν μέσα οι πίσω λες και είμαστε στην Κίνα ,τότε ναι και εγώ δε θα πήγαινα..εγώ πήγαινα κάθε εβδομάδα στο Ιπποκράτειο για εξετάσεις αίματος και με την κοιλιά στο στόμα οι μισοί που ζητούσα να κάτσω στραβομουτσουνιαζαν... Αν είναι οκ το αστικό και σχετικά άδειο και έχει να κάτσεις τότε πήγαινε κανονικά αλλά μη το παρακάνεις στη δουλειά...αν είναι δουλειά γραφείου φρόντισε να σηκώνεσαι για κανένα διλεπτο ανά ένα δίωρο τουλάχιστον. Αν δε θέλεις καθόλου να πας η γνώμη μου είναι να πας σε έναν ορθοπεδικό να ενημερώσεις για την κατάσταση και να σου δώσει 10 μέρες άδεια για ίλιγγο λόγω αυχένα. Είναι το πιο εύκολο πράγμα του κόσμου. Έχω συνεδελφουε που το έχουν κάνει- είχαν βέβαια όντως θέμα αλλά οι 10ηνερες πήγαιναν φωτιά 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 36 λεπτά, ο/η Rena92 είπε:

Κορίτσια μου θα ήθελα την γνώμη σας για κάτι που με προβληματίζει. Στην δουλειά μου παίρνω 2 λεωφορεία για να πάω και 2 για να έρθω.. η ταλαιπωρία για όποια μετακινείται με αστικά είναι γνωστή.. Ο άντρας μου επιμένει να μην πηγαίνω, τουλάχιστον για 2 εβδομάδες μέχρι να με δει ο γιατρός, αλλά αυτό προϋποθέτει και γνωστοποίηση στους εργοδότες. Δεν είναι η θέση μου τέτοια ώστε να τους «κρεμάσω» και γενικά θα χαρούν κιόλας να το μάθουν..απλά προβληματίζομαι γιατί λέω μήπως είναι υπερβολικό και νωρίς. 

Νομίζω θα μπορούσες να κανείς μια ερώτηση τον γιατρό σου το πρόβλημα είναι το πως θα πας ; Γιατί δεν νομίζω να είναι τόσο θέμα αυτό αλλά για σιγουριά ρώτησε τον.

θα μπορούσες να πάρεις καποια άδεια ; Χωρίς να τους πεις τι και πως ; Αυτό θα ήταν το καλύτερο πιστεύω 😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Elk τρέχα κατουρα μη σε περιλαβω. Μαρηηηη έχω δει ένα κάρο βιντεακια με άλλες που δεν είχαν εγκυμοσύνης και έκαναν ωορηξιας για να δουν αν είναι έγκυες!!!! Αναμένουμε κατουρημενο και ληγμένο θετικό τεστακι!!! Έλα και πήραμε φορααααα 

Υγ. Έκανα εννοείται και εγώ αλλά δεν είχα τόσο έντονη γραμμή. Αλλά για να μη με λες ζηλιάρα έκανα πριν δω το δικό σουυυυυ (τώρα ήρθα σπιτι)😆😆😆😆

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Elk είπε:

Έχω εγκυμοσυνης αλλά ειναι ληγμένα και αυτα 😅 

Αλλα είναι σχεδόν απίθανο να είμαι εγκυος δεν είχα επαφές πολλές  και δεν ξεκίνησα ακόμα προσπάθεια για μωρακι ειπα από τον επόμενο μήνα θα ξεκινήσω να προσπαθώ και να κάνω τεστ 

απλά μου έκανε εντύπωση γιατί ο γιατρός μου είπε έκανα ωρρηξια 

Ευχαριστώ κορίτσια για τις απαντήσεις σας 💕

Θα προτεινα να κανεις και ενα τεστακι εγκυμοσύνης !!! Το χω πει αλλα θα το ξαναπώ !!! Η αδερφή μου έκανε τεστ ωορηξιας γιατι δν είχαμε εγκυμοσύνης ,η γραμμή της ήταν ετσι έντονη… μάντεψε … ήταν έγκυος !!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Ωορρηξία ξέρεις πότε έκανες όμως ακριβώς πότε εμφυτεύτηκε δεν το γνωριζεις. Εδώ σε εξωσωματική δεν το ξέρουμε. Εδώ με υπερήχους και στο πρώτο μου παιδί μετά την β επιπέδου καταλάβαμε ότι ήταν μεγαλύτερος 1 εβδ.  Κάνε λιγάκι υπομονή . Ξέρω πως νιώθεις αλλά σκέψου τίποτα δεν μπορείς να αλλάξεις παρά μόνο να οπλιστείτε με υπομονή
    • Αχ σαν νερό παίρνει ο καιρός.. ο χρόνος . Αχ και αυτός ο χρόνος. Όταν θηλαζω συνήθως έχω πιο ελευθερία 🤫🤫 όχι με τίποτα 3 , ξεκίνησα αντισυλληπτικά χάπια. Ο μικρός αποδεικνύεται θηρίο και εγώ μεγάλωσα για 3 😅 ο δε πρώτος έχει την ζήλια του λογικο αλλά τρελαίνεται για τον αδελφό του.  Εσύ πώς είσαι κοριτσάκι μου. Ξεχνάς τα δικά σου στηρίγματα.. εκεί βράχος δίπλα μου 
    • Ναι βρε συ... εννοειται δν επιλεγουμε εμεις...😊 απλα φευγαμε χθες απο τους κουμπαρους μας κ λεγαμε γ τα κουκουνια μας (εχουμε ξετρελαθει κ λογικο ειναι...) κ του ανεφερα οτι σκεφτομαι κι αυτο π παλευει να εξελιχθει κ του πηρε παραπανω χρονο. Κ γνκ ο αντρας μου αν δει εναν ανθρωπο πιο "αδυναμο" η "ντροπαλο" παντα τον στηριζει, ειναι ετσι σαν ανθρωπος, κ πανω εκει το ειπε..  Οσο γ την ετ, ναι μπορει να αναθαρρυσαμε κ να αφεθηκαμε, αλλα σιγουρα δν εχουμε "δεσει" κατι... ισα ισα, μεχρι τωρα νομιζαμε οτι εχουμε θεμα στη συλληψη (γτ περυσι ειχα παλινδρομη με κενο σακο π σημαινει οτι το εμβρυακι "διαλυθηκε" σε πολυ πρωιμο σταδιο) κ λογω του οτι δν ξερουμε τι φταιει τοσα χρονια π προσπαθουμε, φοβαμαι ολα τα σταδια... Ακομα κ θετικη χοριακη ν δω θα τρεμω.. γτ κ περυσι η χοριακη μου υπερδιπλασιαζοταν σε 48 ωρες κ δν ειδαμε ποτε λεκιθικο ασκο κ εμβρυικα στοιχεια στον 1ο υπερηχο....😢 (6+1 ημουν) Σε ευχαριστω πολυ. ❤️🥰 Μιλαμε τοσο καιρο κ ξερω οτι μου τα λες γ να ειμαι προετοιμασμενη για ολα!! Αλλωστε το εχουμε πει πολλες φορες οτι μετριες βλαστοκυστες εχουν δωσει υγιη μωρακια κ αριστες δυστυχως δν εχουν προχωρησει σε κυηση... Ειναι κι αυτο μια ενδειξη! Ας ελπισουμε οτι θα ειναι υπερ μας! 🙏
    • Ευχαριστω Γιαννα μου!!! ❤️ Να το χαιρεσαι το αντρακι σου!!! Να ειναι γερο κ καλοτυχο!!🙏💙🥰
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...