Μετάβαση σε περιεχόμενο

Οποια εχει κόρη ακριβή, το Μάρτη ήλιος μην τη δει, και όποια ένα μωράκι θέλει, αυτός ο Μάρτης να το φέρει​👶​🍼​ ❤️


Elli13

Recommended Posts

στις πριν 2 ώρες, ο/η Girly είπε:

Και ας δούμε άλλη μια γραμμή φάντασμα 👻!! Γιατι μπορούμε! Γιατί πρέπει να τις βλέπουμε μέχρι να χωνέψουμε ότι όντως υπάρχουν και αυτές!! Δεν ξέρω αν μεταφέρεται και μπορείτε να τη δείτε αλλά μου αν ήμουν στην Αμερική και κατά σύμπτωση και δικηγόρος θα έκανα μηνυσεις για πλάκα 

IMG_20230328_125254.jpg

Στείλτη στο instagram στη σελίδα τους να δούμε τι θα απαντήσουν. Ή με email, απαντάνε γενικά σε όλα πολύ γρήγορα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 2.8k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Elli13 είπε:

Στείλτη στο instagram στη σελίδα τους να δούμε τι θα απαντήσουν. Ή με email, απαντάνε γενικά σε όλα πολύ γρήγορα!

Η απάντηση θα είναι κάπως έτσι.. σας ευχαριστούμε που επικοινωνήσατε! Η γραμμή φαίνεται να είναι γραμμή εξάτμισης ή intend line. Για πιο σίγουρα αποτελέσματα παρακαλούμε επαναλάβετε πάλι σε δύο μέρες το τέστ! Σας ευχαριστούμε για την εμπιστοσύνη,η ομάδα της one step! Χαχαχ 

Επανέλαβαν το τεστ μόλις. Δεν υπάρχει γραμμή. Μη δώσετε σημασία στα μπλε είχα μελάνι στο χέρι και δε το κατάλαβα! 

 

IMG_20230328_152628.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Girly είπε:

Η απάντηση θα είναι κάπως έτσι.. σας ευχαριστούμε που επικοινωνήσατε! Η γραμμή φαίνεται να είναι γραμμή εξάτμισης ή intend line. Για πιο σίγουρα αποτελέσματα παρακαλούμε επαναλάβετε πάλι σε δύο μέρες το τέστ! Σας ευχαριστούμε για την εμπιστοσύνη,η ομάδα της one step! Χαχαχ 

Επανέλαβαν το τεστ μόλις. Δεν υπάρχει γραμμή. Μη δώσετε σημασία στα μπλε είχα μελάνι στο χέρι και δε το κατάλαβα! 

 

IMG_20230328_152628.jpg

Περιμένουμε και το αυριανό σου🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Girly είπε:

Θα σου πω γιατί! Γιατί αν υπήρχε κάτι θα ήταν έστω και αμυδρά χρωματισμένη! ενώ εδώ υπάρχει διαφάνεια. Σκιά. Απλά επειδή όλο την πατάμε τις ανεβάζω για αν δούμε τι δεν είναι θετικό...θα ήθελα άπειρα να είναι θετικό αλλά δεν είναι δυστυχώς.. φυσικά αύριο θα κάνω άλλο ένα δε σταματώ εδώ! Είναι η γραμμή που έλεγε η Έλλη. Είναι ουσιαστικά το αυλάκι που θα χρωνατιζμοταν αν ήμουν έγκυος. Τώρα είναι κενό και σε κάποιες ταινίες φαίνεται. Αν είμαι πάντως χρωστάω κεράσματα να ξέρεις!!!χαχαχαχ

 

IMG_20230328_132624.jpg

Εγω δεν μπορω να καταλάβω γιατί στο τελευταίο φαίνεται ενώ στα αλλά πιο πάνω όχι 🤔 αυτό με μπερδεύει.. αφού είναι ίδια τεστ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Elk είπε:

Πωπω πηγες στον 6ο; Πως πέρασε ο καιρός.. Μπαμ μπαμ..  μόνο όταν ήμουν εγω εγκυος δεν περνουσε ο καιρός με τίποτα..😂

άντε κοριτσι μου με το καλό! τι έχετε αγοράκι ή κοριτσάκι ;

Χαχα για μένα δεν περνάει με τίποτα! Ειδικά το πρώτο τρίμηνο! Τώρα ξεχνιέμαι κάπως 😅 Κοριτσάκι περιμένουμε, τέλη Ιουλίου με το καλό!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Elk είπε:

Εγω δεν μπορω να καταλάβω γιατί στο τελευταίο φαίνεται ενώ στα αλλά πιο πάνω όχι 🤔 αυτό με μπερδεύει.. αφού είναι ίδια τεστ 

Έτσι κάνουν. Κάποια βγάζουν κάποια όχι. Πίστευα ότι είναι επειδή τα βουτούσα μέχρι τη μαύρη γραμμή(χωρίς να την ξεπερνάω εννοείται) αλλά σήμερα το πρωινό το έβαλα ως τη μέση. Και πάλι έβγαλε. Όμως γιναυτο τα ποσταρω. Για να μη πέφτουμε στη λουπα και νομίζουμε ότι είναι θετικά. Δε ξέρω γιατί γίνεται αυτό όμως.  Α ρε να μη ζω στο Αμέρικα να τρέφομαι από τέτοιου είδους καταγγελίες! Εκεί αυτά τα κάνουν για πλάκα και αποζημιώνονται!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Cat96 είπε:

@marinaP και εγώ κορίτσι μου πιστεύω πως δεν θα μας αφήσει ο Θεός, θα έρθει η ώρα μας και υπάρχει σίγουρα λόγος που γίνονται όλα , το μόνο που μπορούμε να κάνουμε προς ώρας εμείς έιναι να πιστεύουμε να ελπίζουμε και να υπομένουμε ❤️ 

@Κατερίνα!!! Το σκέφτηκα και αύτο, τι να πω μάκαρι έστω να εγινε και αυτό.

@marinamanoulitsa έχεις απόλυτο δίκιο η κάθε μια μας είναι μοναδική ❤️ 

@Elk τα έχω δει όλα τα ορμονικά μου κοριτσάκι μου λόγω των πολυκυστικών που ανακαλύψαμε τον Φεβρουάριο, η προλακτίνη είναι οκ 16,99. Ούτε εγώ ήθελα ακόμα να πάω σε ενδοκρινολόγο από την άποψη ότι είναι νωρίς και είχα μια επιτυχημένη σύλληψη αλλά αν δω ότι συνεχίζω να έχω τόσο άγχος ίσως τον επισκεφτώ νωρίτερα.

@Elk @Mpourmpoulo θα τα συνεχίσω και τα τεστακια μέχρι να δω περίοδο δεν σταματάω και εφόσον λετε ότι θέλουν χρόνο τα inofert να κάνουν δούλειακ ια ίσως λόγω της βιοχημικής πάλι να κάνω μεγάλο κυκλό, ποιός ξέρει... θα δείξει!

 

Όπως και να έχει σας ευχαριστώ όλες μία προς μία που μου απαντάτε και δίνεται προσοχή στις ανησυχίες μου. Ότι και αν γίνει δεν σταματάμε μέχρι να πέτυχουμε τον στόχο μας όπου δεν είναι άλλος από το να γίνουμε όλες μανουλίτσες! Σας λατρεύω όλες!! ❤️ ❤️ ❤️ Αν δεν έχουμε το επιθυμητό αποτέλεσμα αυτό τον μήνα για τον επόμενο θα είμαι πιο καλά προετοιμασμένη κι θα σας δείχνω ανά τεστ να δω τι λέτε και εσείς γιατί τώρα έχω μπλέξει τα μπούτια μου ❤️

 

Απλά αν χρειαστεί  να δεις τις ορμόνες σου ξανά η γνωμη μου είναι να πας σε ενδοκρινολόγο οι γυναικολόγοι δεν το γνωρίζουν τόσο καλά αυτά τα θέματα με τις ορμόνες μας..

εύχομαι να χαλαρώσεις (όσο γίνεται) να απολαύσεις τις επαφες και ότι σε τρώει να μας τα λες εδώ να βγάζεις από μέσα σου.. βοηθάει..  όλα θα γίνουν απλά θέλουν λίγο το χρόνο τους 😊 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Eliza Kats είπε:

Χαχα για μένα δεν περνάει με τίποτα! Ειδικά το πρώτο τρίμηνο! Τώρα ξεχνιέμαι κάπως 😅 Κοριτσάκι περιμένουμε, τέλη Ιουλίου με το καλό!

Αχ και εγω έτσι δεν περνούσε ο χρόνος με τίποτα.. έβλεπα άλλες κοπέλες έγκυες και έλεγα μα καλά ποτε πέρασε ο καιρός και γέννησαν αλλά όταν ήρθε η δίκη μου η σειρά ατελείωτες μου φάνηκαν οι 40 εβδομάδες 😂   

Πωπω κοριτσάκι! Τι καλα 💕🌸 και εγω κοριτσάκι έχω 🥰 με το καλό να έρθει η λιονταρίνα σας (λογικά) 😋

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια εγώ όλη μέρα σήμερα είμαι με ταχυπαλμια, το έπαθα μια μερα κ την περασμένη βδομάδα ένα απόγευμα, δεν ξέρω  αν είναι υποσυνείδητο άγχος αλλά και με έχει τρομάξει κ με έχει κουράσει σήμερα αυτή η αίσθηση,η πίεση μου που την μέτρησα είναι χαμηλή όπως πάντα! Σας έχει τύχει κάτι παρόμοιο; αν συνεχίσει θα πάω να κάνω τσεκ τις επόμενες μέρες 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Κορίτσια εγώ όλη μέρα σήμερα είμαι με ταχυπαλμια, το έπαθα μια μερα κ την περασμένη βδομάδα ένα απόγευμα, δεν ξέρω  αν είναι υποσυνείδητο άγχος αλλά και με έχει τρομάξει κ με έχει κουράσει σήμερα αυτή η αίσθηση,η πίεση μου που την μέτρησα είναι χαμηλή όπως πάντα! Σας έχει τύχει κάτι παρόμοιο; αν συνεχίσει θα πάω να κάνω τσεκ τις επόμενες μέρες 

Έχεις θέμα με τον θυρεοειδή;; νερό έχεις πιει σήμερα;; η αφυδάτωση προκαλεί ταχυπαλμια. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Elk είπε:

Αχ και εγω έτσι δεν περνούσε ο χρόνος με τίποτα.. έβλεπα άλλες κοπέλες έγκυες και έλεγα μα καλά ποτε πέρασε ο καιρός και γέννησαν αλλά όταν ήρθε η δίκη μου η σειρά ατελείωτες μου φάνηκαν οι 40 εβδομάδες 😂   

Πωπω κοριτσάκι! Τι καλα 💕🌸 και εγω κοριτσάκι έχω 🥰 με το καλό να έρθει η λιονταρίνα σας (λογικά) 😋

Να σου ζήσει η μικρή!

Ελπίζω λιονταρινα, γιατί έχω ΠΗΤ 24/7, οπότε αν βγει νωρίτερα πάει για καρκινακι και δεν τα πάω καλά με τους Καρκίνους 🤣🤣🤣 (αυτά να είναι τα προβλήματα μας 🤣)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η misofeggaro είπε:

Έχεις θέμα με τον θυρεοειδή;; νερό έχεις πιει σήμερα;; η αφυδάτωση προκαλεί ταχυπαλμια. 

Όχι δεν είχα ποτέ θέμα με τον θυρεοειδή τελευταίες αίματος έκανα πριν τα Χριστούγεννα, απο νερό άλλο τπτ πίνω πολύ γενικα😐

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Eliza Kats είπε:

Να σου ζήσει η μικρή!

Ελπίζω λιονταρινα, γιατί έχω ΠΗΤ 24/7, οπότε αν βγει νωρίτερα πάει για καρκινακι και δεν τα πάω καλά με τους Καρκίνους 🤣🤣🤣 (αυτά να είναι τα προβλήματα μας 🤣)

Ευχαριστώ! 😍

Εγώ είμαι ταύρος και τα πάω καλά με τα λιοντάρια ίσως επειδή έχω ωροσκόπο λέων και ηθελα και η μικρή μου να είναι λιονταράκι αλλά δεν μου την έκανε την χάρη βγήκε παρθένος με ωροσκόπο παρθένο (27/8)  δεν ήθελε να βγει λίγο νωρίτερα 🤣 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Girly είπε:

Σημερινό είναι κουκλάκι μου αλλά είναι αχρωμοοοο. Η εγω έχω αχρωματοψία!!! Θα ήθελα τοοοοοσο πολύ να ήταν θετικό αλλά δεν είναι. Κ για αυτό το κάνω όλο αυτό. Για να μάθουμε να τα ξεχωρίζουμε επιτέλους!! 

Θα δουμε και το αυριανό ομως !!! 🤞και που ξερεις ;;;; 😋😋

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Όχι δεν είχα ποτέ θέμα με τον θυρεοειδή τελευταίες αίματος έκανα πριν τα Χριστούγεννα, απο νερό άλλο τπτ πίνω πολύ γενικα😐

Το πιο πιθανό είναι να είναι από το άγχος σου δες όμως πως θα πάει και πηγαινε να δεις έτσι για να σου φύγει 

εγω στην εγκυμοσύνη προς το τέλος είχα τέτοιο θέμα αλλά ήμουν και μέσα στον Αύγουστο ζορίστηκα από την ζεστη και εκεί που έβλεπα τηλεόραση στον καναπε ανέβαζα παλμούς θυμάμαι είχα φτάσει μέχρι 120 χώρις να κάνω τίποτα.. η πιεση μου ήταν καλή 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Επίσης για να δεις ότι έχω δίκιο.. Η γραμμή φάντασμα είναι λεπτή και γκρι.. Αυτή είναι παχιά όπως η άλλη και έχει και χρώματακι.. Πάρε επεξεργασία να δεις.. 😘😋😋💞💞💞Άιντε πήραμε φορα.. Όπως έλεγε και η Τσαπανιδου... "παμεεεε παμεεεε με φόρα" 🤣🤣🤣

Screenshot_20230328_131705_com.android.chrome_edit_102250454530230.jpg

Όντως περίεργο...

Σας στέλνω να δείτε και τη δική μου άχνη γραμμή όταν ανακάλυψα ότι είμαι έγκυος. Είναι one step και η γραμμή φάνηκε στα 9 λεπτά από τα 10 που έλεγε το τεστ. Παραλίγο να μην την δω! Ευτυχώς στο φως φαινόταν καλύτερα. Η χοριακη μου τότε ήταν 20! Η δεξιά φωτογραφία είναι δύο μέρες μετά, δεν ξέρω πόση χοριακη είχα ακριβώς, αλλά υποθέτω κάτω από 100.

InCollage_20221114_082107877.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Elk είπε:

Το πιο πιθανό είναι να είναι από το άγχος σου δες όμως πως θα πάει και πηγαινε να δεις έτσι για να σου φύγει 

εγω στην εγκυμοσύνη προς το τέλος είχα τέτοιο θέμα αλλά ήμουν και μέσα στον Αύγουστο ζορίστηκα από την ζεστη και εκεί που έβλεπα τηλεόραση στον καναπε ανέβαζα παλμούς θυμάμαι είχα φτάσει μέχρι 120 χώρις να κάνω τίποτα.. η πιεση μου ήταν καλή 

Δεν νιώθω να έχω άγχος αλλά καμία φορά  παει κ υποσυνείδητα αυτό βέβαια! Αλλά ναι θα το δω αν συνεχίσει. 

Ναι κ εγώ στην εγκυμοσύνη ειδικά στο τέλος είχα αρκετές φορές! Αλλά τότε διακιολογειται γτ ζορίζεται κ το σώμα το έρμο να ανταπεξέλθει 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Όχι δεν είχα ποτέ θέμα με τον θυρεοειδή τελευταίες αίματος έκανα πριν τα Χριστούγεννα, απο νερό άλλο τπτ πίνω πολύ γενικα😐

Και εμένα με πιάσει πάντως κάποια βραδυα όμως, όταν χαλαρώνω στον καναπέ ή λόγο πριν κοιμηθώ. Συνήθως παίρνω βαθιές ανάσες, πίνω λίγο νερό και περνάει. Εννοείται πως αν σε ανησυχεί να πας να το δεις. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Με τόσα τεστ που ανεβάσατε σήμερα θα παω τώρα σπίτι να κανω ακόμη ένα 🤣🤣🤣 ε τι; 5 τεστ έχω να πάνε έτσι ανεκμετάλλευτα; Αύριο έρχεται η ακατανομαστη, κρίμα είναι να μείνουν.

Άργησα να τα ξεκινήσω αλλααααααα,θα τα τελειώσω μέχρι αύριο 😁😁😁

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Eliza Kats είπε:

Όντως περίεργο...

Σας στέλνω να δείτε και τη δική μου άχνη γραμμή όταν ανακάλυψα ότι είμαι έγκυος. Είναι one step και η γραμμή φάνηκε στα 9 λεπτά από τα 10 που έλεγε το τεστ. Παραλίγο να μην την δω! Ευτυχώς στο φως φαινόταν καλύτερα. Η χοριακη μου τότε ήταν 20! Η δεξιά φωτογραφία είναι δύο μέρες μετά, δεν ξέρω πόση χοριακη είχα ακριβώς, αλλά υποθέτω κάτω από 100.

InCollage_20221114_082107877.jpg

Το θέμα είναι ότι η δική σου φαίνεται κάπως χρωματισμένη ενώ η δική μου όχι. Επισηε η δική σου τραβήχτηκε στα 9 λεπτά εμένα σίγουρα μετά από ένα τέταρτο. Πάντως ακολούθησα την συμβουλή της Έλλης και έστειλα στην εταιρεία mother2be  που έχει αυτά τα τέστ, στο ινσταγκραμ και ρώτησα να μου πουν αν γνωρίζουν για ποιο λόγο εμφανίζονται. Αν μου απαντήσουν θα σας ενημερώσω φυσικά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Girly είπε:

Το θέμα είναι ότι η δική σου φαίνεται κάπως χρωματισμένη ενώ η δική μου όχι. Επισηε η δική σου τραβήχτηκε στα 9 λεπτά εμένα σίγουρα μετά από ένα τέταρτο. Πάντως ακολούθησα την συμβουλή της Έλλης και έστειλα στην εταιρεία mother2be  που έχει αυτά τα τέστ, στο ινσταγκραμ και ρώτησα να μου πουν αν γνωρίζουν για ποιο λόγο εμφανίζονται. Αν μου απαντήσουν θα σας ενημερώσω φυσικά!

Α η φωτογραφία τραβήχτηκε πιο μετά... Δεν ξέρω πόση ώρα πέρασε αλλά λιγότερο από μισή. Και έχω την εντύπωση ότι όσο πέρασε η ώρα έγινε και λίγο πιο έντονη.

Θα περιμένουμε νέα σου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 47 λεπτά, ο/η Girly είπε:

Έτσι κάνουν. Κάποια βγάζουν κάποια όχι. Πίστευα ότι είναι επειδή τα βουτούσα μέχρι τη μαύρη γραμμή(χωρίς να την ξεπερνάω εννοείται) αλλά σήμερα το πρωινό το έβαλα ως τη μέση. Και πάλι έβγαλε. Όμως γιναυτο τα ποσταρω. Για να μη πέφτουμε στη λουπα και νομίζουμε ότι είναι θετικά. Δε ξέρω γιατί γίνεται αυτό όμως.  Α ρε να μη ζω στο Αμέρικα να τρέφομαι από τέτοιου είδους καταγγελίες! Εκεί αυτά τα κάνουν για πλάκα και αποζημιώνονται!

τα home test που έκανα  δεν θυμάμαι να έβγαζαν τέτοια γραμμή αλλά τα πετούσα δεν τα κρατούσα για να τα παρατηρήσω τόσο πολύ ίσως να είχαν δεν ξέρω 

Κανονικά δεν θα έπρεπε να μας αποζημιώνουν για αυτες τις ψευδείς γραμμές; δωρεάν τεστ Εγκυμοσυνης για έναν χρόνο για εμάς και για δυο φίλες μας  😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η misofeggaro είπε:

Και εμένα με πιάσει πάντως κάποια βραδυα όμως, όταν χαλαρώνω στον καναπέ ή λόγο πριν κοιμηθώ. Συνήθως παίρνω βαθιές ανάσες, πίνω λίγο νερό και περνάει. Εννοείται πως αν σε ανησυχεί να πας να το δεις. 

Δεν θυμάμαι έτσι στο άκυρο να το χω πάθει γι αυτό με ανησύχησε, αν συνεχίσει θα το δω ναι😊

Αυτό έτσι βράδυ το πάθαινα κ εγώ μια περίοδο πριν κάμποσα χρόνια που δεν ήμουν καθόλου καλά ψυχολογικά κ με άγχος αλλά ήξερα ρε παιδί μου ότι φταίει αυτό κατάλαβες; θα φανεί!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Elk είπε:

τα home test που έκανα  δεν θυμάμαι να έβγαζαν τέτοια γραμμή αλλά τα πετούσα δεν τα κρατούσα για να τα παρατηρήσω τόσο πολύ ίσως να είχαν δεν ξέρω 

Κανονικά δεν θα έπρεπε να μας αποζημιώνουν για αυτες τις ψευδείς γραμμές; δωρεάν τεστ Εγκυμοσυνης για έναν χρόνο για εμάς και για δυο φίλες μας  😂

 Ωωωωωωω τέλεια ιδεαααα. Νομίζω θα την προωθήσω στο αρμόδιο τμήμα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Girly είπε:

 Ωωωωωωω τέλεια ιδεαααα. Νομίζω θα την προωθήσω στο αρμόδιο τμήμα!!!

Πλάκα στην πλάκα αν το παρατηρήσει καμία σας αυτή την γραμμή να προυπαρχει μη κάνετε το τεστ να στείλετε φωτο στην εταιρία στα παράπονα και το σύνηθες είναι να στέλνουν δωρεάν δείγματα. Τουλάχιστον να βγει κάτι καλό από την όλη ιστορία μπορεί κάποια από εμάς να βρεθεί με δωρεάν τεστακια από ένα ελαττωματικό 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...