Μετάβαση σε περιεχόμενο

Οποια εχει κόρη ακριβή, το Μάρτη ήλιος μην τη δει, και όποια ένα μωράκι θέλει, αυτός ο Μάρτης να το φέρει​👶​🍼​ ❤️


Elli13

Recommended Posts

στις πριν 32 λεπτά, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Ο γαμπρός μου είχε θέμα με το σπερμα και έκοψε το κανονικό τσιγάρο και πήρε ηλεκτρονικό , ξεκίνησε διατροφή και αερόβια άσκηση και έπειτα από λίγο καιρό το σπερμα βελτιώθηκε αρκετά όποτε πιστεύω ότι όλα αυτά βοήθησαν 😀

Κάπως έτσι θα το πάμε και εμείς!! Πιστεύω όλα γίνονται για κάποιον λόγο, ίσως γιατί είχαμε πάθει εμμονή με το ποτε θα έρθει το μωράκι και τώρα «αναγκαστικά» θα χαλαρώσουμε, εφόσον δεν είναι τόσο στο χέρι μας..

 

στις πριν 21 λεπτά, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Εγώ σε αλλά νέα κοριτσια μου εκανα χθες σεξακι 🙈 σήμερα εκανα τεστ ωορρηξιας το οποίο είναι πιο σκουρο από το χθεσινό αλλά όμως αρνητικο. Θα κάνω και το μεσημέρι ένα να δω🤞ελπιζω να δειξει αυτές τις μέρες θετικο 🤞

Να συνεχίσεις καααθε μέρα αν μπορείς! Κακό δε κανει😜 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 2.8k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Rena92 είπε:

Κάπως έτσι θα το πάμε και εμείς!! Πιστεύω όλα γίνονται για κάποιον λόγο, ίσως γιατί είχαμε πάθει εμμονή με το ποτε θα έρθει το μωράκι και τώρα «αναγκαστικά» θα χαλαρώσουμε, εφόσον δεν είναι τόσο στο χέρι μας..

 

Να συνεχίσεις καααθε μέρα αν μπορείς! Κακό δε κανει😜 

Χαλαρώστε και θα δεις ότι θα έρθει από εκεί που δεν το περιμένεις 🥰 θα συνεχίσω και βλέπουμε 😚

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

σε ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου, μπα δεν βλέπω τίποτα κ έτσι!! δεν πειράζει πάμε για τον επόμενο μήνα πιστεύω😊

Και εγώ δεν βλέπω κάτι. Ποτέ είναι να αδιαθετήσεις ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Και εγώ δεν βλέπω κάτι. Ποτέ είναι να αδιαθετήσεις ;

την Τριτη λογικά αν κατάλαβα σωστά την ωορρηξία μου! ναι κ εγώ δεν ειχα πολλές ελπίδες γιατί αυτό το μήνα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

την Τριτη λογικά αν κατάλαβα σωστά την ωορρηξία μου! ναι κ εγώ δεν ειχα πολλές ελπίδες γιατί αυτό το μήνα!

Ίσως ακόμη να μη φαινόταν κάτι κάνε και ένα τεστακι την Δευτέρα και σου εύχομαι να είναι θετικο❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Ίσως ακόμη να μη φαινόταν κάτι κάνε και ένα τεστακι την Δευτέρα και σου εύχομαι να είναι θετικο❤️❤️❤️

ναι αν δεν έχει έρθει εκεί γύρω θα κάνω άλλο ένα, ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου🥰🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Rena92 είπε:

Καλημέρα!! Ναι ναι το έχουμε κάνει όλα και τώρα μένει ο καρυοτυπος! Αυτό μας είπε στην ουσία ο γιατρός, ότι επειδή 2 μήνες πριν αρρώστησε το αποτέλεσμα βγήκε έτσι και επειδή αρρώστησε κ τώρα (!!) θα πρέπει να περιμένουμε άλλους 3 μήνες!! 

Ναι πιστευω πως θα θέλει πάλι λίγο να περίμενε να το ξανά δείτε.. 

Όσο για το τσιγάρο δεν ξέρω να σου απαντήσω εμείς καπνιζαμε και οι δυο από ένα πακέτο την μέρα ο καθενας

όταν αποφασίσαμε για παιδάκι το κόψαμε μαζί μαχαίρι 3 μήνες πριν ξεκινήσουμε τις ελεύθερες επαφες.. τώρα έχουμε να καπνίσουμε 3 χρόνια 

την εξέταση σπέρματος την είχε κάνει ενώ είχε κόψει 1,5 χρόνο το τσιγάρο 

Αφού δεν καπνίζετε πολύ η γνωμη μου είναι να το κόψετε και οι δυο.. ειναι το καλύτερο δώρο που μπορείτε να κάνετε στο εαυτό σας 😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Elk είπε:

Ναι πιστευω πως θα θέλει πάλι λίγο να περίμενε να το ξανά δείτε.. 

Όσο για το τσιγάρο δεν ξέρω να σου απαντήσω εμείς καπνιζαμε και οι δυο από ένα πακέτο την μέρα ο καθενας

όταν αποφασίσαμε για παιδάκι το κόψαμε μαζί μαχαίρι 3 μήνες πριν ξεκινήσουμε τις ελεύθερες επαφες.. τώρα έχουμε να καπνίσουμε 3 χρόνια 

την εξέταση σπέρματος την είχε κάνει ενώ είχε κόψει 1,5 χρόνο το τσιγάρο 

Αφού δεν καπνίζετε πολύ η γνωμη μου είναι να το κόψετε και οι δυο.. ειναι το καλύτερο δώρο που μπορείτε να κάνετε στο εαυτό σας 😊

Πω πω μπράβο σας!! Από πριν κιόλας!! Μακάρι να τα καταφέρουμε γιατί έρχονται και κάτι νευράκια μετά 😛🤞🏼

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια μου έκανα και πριν λίγο τεστ ωορρηξιας και βγήκε από ότι βλέπω θετικο😊 σας ανεβάζω και φωτό να μου πείτε γνώμες ☺️

630CDEF5-DD2F-425F-AEE5-083A2C0251E4.jpeg

6D75F9EB-8DB3-4808-A0D9-9920D015E6A0.jpeg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια γύρισα από γιατρό…έκανε τούμπες και χαιρετούσε σήμερα..Δεν ξέρω αν σας έχω πει ότι πάω πάντα μόνη μου στον γιατρό γιατί δεν θέλω παρέα…Τον άντρα μου θα τον πάρω στην αυχενική.15/3 λοιπόν η αυχενική…Σήμερα ήταν 4 εκατοστά..να σας πω ήταν η πρώτη φορά από όλες τις Παρασκευές που βγήκα από τον γιατρό χαρούμενη..Μου είπε ότι μετά την αυχενική δεν χρειάζεται να με βλέπει κάθε εβδομάδα αλλά θα μπούμε στην κανονική ροή παρακολούθησης…

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Tinasardin8689 είπε:

Κορίτσια γύρισα από γιατρό…έκανε τούμπες και χαιρετούσε σήμερα..Δεν ξέρω αν σας έχω πει ότι πάω πάντα μόνη μου στον γιατρό γιατί δεν θέλω παρέα…Τον άντρα μου θα τον πάρω στην αυχενική.15/3 λοιπόν η αυχενική…Σήμερα ήταν 4 εκατοστά..να σας πω ήταν η πρώτη φορά από όλες τις Παρασκευές που βγήκα από τον γιατρό χαρούμενη..Μου είπε ότι μετά την αυχενική δεν χρειάζεται να με βλέπει κάθε εβδομάδα αλλά θα μπούμε στην κανονική ροή παρακολούθησης…

Αχ τι ωραία νεααααααα❤️❤️❤️❤️ μπραβο κορίτσι μου σου εύχομαι μια τελεια εγκυμοσυνη😘😘😘😘 όλα θα πανε τελεια κορίτσι μου💕

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 30 λεπτά, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Κοριτσια μου έκανα και πριν λίγο τεστ ωορρηξιας και βγήκε από ότι βλέπω θετικο😊 σας ανεβάζω και φωτό να μου πείτε γνώμες ☺️

630CDEF5-DD2F-425F-AEE5-083A2C0251E4.jpeg

6D75F9EB-8DB3-4808-A0D9-9920D015E6A0.jpeg

Ωω ναι θετικό είναι!! Πιστεύω ότι το βράδυ η αύριο θα το πετύχεις στην κορύφωση! Αλλά και να μην βρεις την κορύφωση και αυτό θεωρείται θετικότατο!! Άντε βουρ στο πατσά σήμερα αύριο μεθαύριο 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 31 λεπτά, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Κοριτσια μου έκανα και πριν λίγο τεστ ωορρηξιας και βγήκε από ότι βλέπω θετικο😊 σας ανεβάζω και φωτό να μου πείτε γνώμες ☺️

630CDEF5-DD2F-425F-AEE5-083A2C0251E4.jpeg

6D75F9EB-8DB3-4808-A0D9-9920D015E6A0.jpeg

ναι θετικό φαίνεται κορίτσι μου, αντε με το καλό να έχετε καλή επιτυχία😊😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 27 λεπτά, ο/η Tinasardin8689 είπε:

Κορίτσια γύρισα από γιατρό…έκανε τούμπες και χαιρετούσε σήμερα..Δεν ξέρω αν σας έχω πει ότι πάω πάντα μόνη μου στον γιατρό γιατί δεν θέλω παρέα…Τον άντρα μου θα τον πάρω στην αυχενική.15/3 λοιπόν η αυχενική…Σήμερα ήταν 4 εκατοστά..να σας πω ήταν η πρώτη φορά από όλες τις Παρασκευές που βγήκα από τον γιατρό χαρούμενη..Μου είπε ότι μετά την αυχενική δεν χρειάζεται να με βλέπει κάθε εβδομάδα αλλά θα μπούμε στην κανονική ροή παρακολούθησης…

Επιτέλους κορίτσι ηρεμησες και εσύ!!! Όλα καλά θα πάνε ειδικά μετά την αυχενική είναι όλα πιο εύκολα!! ♥️♥️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 27 λεπτά, ο/η Tinasardin8689 είπε:

Κορίτσια γύρισα από γιατρό…έκανε τούμπες και χαιρετούσε σήμερα..Δεν ξέρω αν σας έχω πει ότι πάω πάντα μόνη μου στον γιατρό γιατί δεν θέλω παρέα…Τον άντρα μου θα τον πάρω στην αυχενική.15/3 λοιπόν η αυχενική…Σήμερα ήταν 4 εκατοστά..να σας πω ήταν η πρώτη φορά από όλες τις Παρασκευές που βγήκα από τον γιατρό χαρούμενη..Μου είπε ότι μετά την αυχενική δεν χρειάζεται να με βλέπει κάθε εβδομάδα αλλά θα μπούμε στην κανονική ροή παρακολούθησης…

τέλεια νέα κορίτσι μου, μπράβο όλα πάνε υπέροχα, με το καλό να είναι να χαρείς την εγκυμοσύνη σου🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η annitakianna είπε:

Ωω ναι θετικό είναι!! Πιστεύω ότι το βράδυ η αύριο θα το πετύχεις στην κορύφωση! Αλλά και να μην βρεις την κορύφωση και αυτό θεωρείται θετικότατο!! Άντε βουρ στο πατσά σήμερα αύριο μεθαύριο 

Το βράδυ θα γίνει χαμουλης 😂 και αύριο και μεθαύριο μόνο πρωί θα μπορέσουμε γτ ο δικός μου θα πάει για δουλειά το πρωί της κυριακης και θα γυρίσει την Δευτέρα 😔 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

ναι θετικό φαίνεται κορίτσι μου, αντε με το καλό να έχετε καλή επιτυχία😊😊

Ευχαριστωωω πολύ κοριτσιιιι μου ❤️❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 40 λεπτά, ο/η Tinasardin8689 είπε:

Κορίτσια γύρισα από γιατρό…έκανε τούμπες και χαιρετούσε σήμερα..Δεν ξέρω αν σας έχω πει ότι πάω πάντα μόνη μου στον γιατρό γιατί δεν θέλω παρέα…Τον άντρα μου θα τον πάρω στην αυχενική.15/3 λοιπόν η αυχενική…Σήμερα ήταν 4 εκατοστά..να σας πω ήταν η πρώτη φορά από όλες τις Παρασκευές που βγήκα από τον γιατρό χαρούμενη..Μου είπε ότι μετά την αυχενική δεν χρειάζεται να με βλέπει κάθε εβδομάδα αλλά θα μπούμε στην κανονική ροή παρακολούθησης…

Τέλεια ❣️❣️❣️❣️❣️ με το καλό η αυχενική😍

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Tinasardin8689 είπε:

Κορίτσια γύρισα από γιατρό…έκανε τούμπες και χαιρετούσε σήμερα..Δεν ξέρω αν σας έχω πει ότι πάω πάντα μόνη μου στον γιατρό γιατί δεν θέλω παρέα…Τον άντρα μου θα τον πάρω στην αυχενική.15/3 λοιπόν η αυχενική…Σήμερα ήταν 4 εκατοστά..να σας πω ήταν η πρώτη φορά από όλες τις Παρασκευές που βγήκα από τον γιατρό χαρούμενη..Μου είπε ότι μετά την αυχενική δεν χρειάζεται να με βλέπει κάθε εβδομάδα αλλά θα μπούμε στην κανονική ροή παρακολούθησης…

Τέλεια όλα καλά πηγαίνουν με το καλό κορίτσι μου μια τέλεια εγκυμοσύνη να έχεις 😊

Πως αντέχει ο άντρας σου να μην έρθει…εμένα θα έτρωγε και τους τοίχους αν τον έλεγα να πάω μόνη μου 😂

με το καλό η αυχενική ποτε είναι να την κανείς ; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Elk είπε:

Τέλεια όλα καλά πηγαίνουν με το καλό κορίτσι μου μια τέλεια εγκυμοσύνη να έχεις 😊

Πως αντέχει ο άντρας σου να μην έρθει…εμένα θα έτρωγε και τους τοίχους αν τον έλεγα να πάω μόνη μου 😂

με το καλό η αυχενική ποτε είναι να την κανείς ; 

Δεν έχει κανένα πρόβλημα..χα χα…καλά πριν κ να τον έπαιρνα τι να δει..την προηγούμενη Παρασκευή και αυτή φάνηκε καθαρά μωράκι…στην αυχενική θα έρθει και μετά είπαμε αν συνεχίζουμε καλά, θα έρχεται…στις 15/3..κάντε καμία προσευχή για εμένα να πάνε όλα καλά…🙏❤️..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Rena92 είπε:

Πω πω μπράβο σας!! Από πριν κιόλας!! Μακάρι να τα καταφέρουμε γιατί έρχονται και κάτι νευράκια μετά 😛🤞🏼

Το έκανα γιατί δεν ηθελα να είμαι εγκυος, να έχω να κόψω και το τσιγάρο θα μου ήταν πιο δύσκολο… φυσικά έπρεπε να με βοηθήσει και ο αντρας μου σε αυτό δεν μπορούσα εγω να προσπαθώ να το κόψω και αυτός να καπνίζει 

Στην αρχή είναι λίγο δύσκολο ειδικά 1-2 βδομαδες.. αλλά πίστεψε με αξίζει τον κόπο.. μπορείτε να το κάνετε αρκεί να το προσπαθείτε μαζί να το βάλετε στόχο 😁

 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Tinasardin8689 είπε:

Δεν έχει κανένα πρόβλημα..χα χα…καλά πριν κ να τον έπαιρνα τι να δει..την προηγούμενη Παρασκευή και αυτή φάνηκε καθαρά μωράκι…στην αυχενική θα έρθει και μετά είπαμε αν συνεχίζουμε καλά, θα έρχεται…στις 15/3..κάντε καμία προσευχή για εμένα να πάνε όλα καλά…🙏❤️..

Όλα θα πάνε υπέροχα!! Μέσα απ την καρδιά μου το εύχομαι κ το πιστεύω  🥰🥰🥰 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Tinasardin8689 είπε:

Δεν έχει κανένα πρόβλημα..χα χα…καλά πριν κ να τον έπαιρνα τι να δει..την προηγούμενη Παρασκευή και αυτή φάνηκε καθαρά μωράκι…στην αυχενική θα έρθει και μετά είπαμε αν συνεχίζουμε καλά, θα έρχεται…στις 15/3..κάντε καμία προσευχή για εμένα να πάνε όλα καλά…🙏❤️..

άντε λίγο υπομονή ακόμα δεν έμεινε μακριά η αυχενική

Στο εύχομαι μέσα από την καρδιά να πάνε όλα καλά.. 🙏💕

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Elk είπε:

Το έκανα γιατί δεν ηθελα να είμαι εγκυος, να έχω να κόψω και το τσιγάρο θα μου ήταν πιο δύσκολο… φυσικά έπρεπε να με βοηθήσει και ο αντρας μου σε αυτό δεν μπορούσα εγω να προσπαθώ να το κόψω και αυτός να καπνίζει 

Στην αρχή είναι λίγο δύσκολο ειδικά 1-2 βδομαδες.. αλλά πίστεψε με αξίζει τον κόπο.. μπορείτε να το κάνετε αρκεί να το προσπαθείτε μαζί να το βάλετε στόχο 😁

 

 

Μετά την 1-2 βδομάδα, έχω τόσα νεύρα δεν μπορώ να κοιτάξω άνθρωπο!! 🤣🤣🤣 επειδή το έχω προσπαθήσει αρκετές φορές.. που να κάπνιζα και πολύ δλδ.. το ένα τσιγάρο φαντάσου 😜 Απλά είπα εφόσον θα περιμένουμε βελτίωση και στο τρίμηνο ας κάνουμε κ αυτό σαν στόχο να πάει καλύτερα! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Rena92 είπε:

Μετά την 1-2 βδομάδα, έχω τόσα νεύρα δεν μπορώ να κοιτάξω άνθρωπο!! 🤣🤣🤣 επειδή το έχω προσπαθήσει αρκετές φορές.. που να κάπνιζα και πολύ δλδ.. το ένα τσιγάρο φαντάσου 😜 Απλά είπα εφόσον θα περιμένουμε βελτίωση και στο τρίμηνο ας κάνουμε κ αυτό σαν στόχο να πάει καλύτερα! 

χαχαχαχα 🤣 είναι ζόρικο το καταλαβαίνω ίσως βρείτε μια άλλη λύση τότε ίσως κάποιο ηλεκτρονικό ; Δεν ξέρω αν είναι και καλά εγω δεν έκανα 

Στριφτό κάπνιζα και ειπα να το κόψω μια και έξω ώστε να αποφύγω να το ξανά αρχίσω αργότερα..

Μακάρι να το καταφέρετε 😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...