Μετάβαση σε περιεχόμενο

Οποια εχει κόρη ακριβή, το Μάρτη ήλιος μην τη δει, και όποια ένα μωράκι θέλει, αυτός ο Μάρτης να το φέρει​👶​🍼​ ❤️


Elli13

Recommended Posts

στις Just now, ο/η marinaP είπε:

Κορίτσι μου και εγώ πρώτη φορά τα χρησιμοποίησα αυτό το μήνα, και θα σου πως ότι ναι! Εμένα πχ βγήκε θετικοτατο και την επόμενη την ίδια ώρα ηταν πολυ αχνό, έπεσε απότομα. Τώρα αν ανεβαίνει και αποτομα θα στο απαντήσουν τα κορίτσια γιατί εγώ δεν εκανα την προηγούμενη πριν το θετικό άρα δεν έχω εικόνα πως θα ήταν. Πάντως κάνε καθε μέρα ίδια ώρα. 😐

*άκυρη η φατσούλα,♥️ ήθελα να βάλω ♥️♥️♥️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 2.8k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις πριν 1 ώρα, ο/η marinamanoulitsa είπε:

@efakii και εγώ την βλέπω την γραμμή!!! Δες που την έκανα επεξεργασία φαίνεται καλύτερα.... Εκεί την βλέπεις και εσύ;;; από κοντά φαίνεται καθαρά ε; 

Screenshot_20230324_123852_com.android.chrome_edit_533547454701399.jpg

Κορίτσια πως είστε δεν κατάφερα να μπω σήμερα μέχρι τώρα! Κ εγώ τη βλέπω Κορίτσια εκειιι, μακάρι να ναι κορίτσι μου🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η Cat96 είπε:

Αγαπημένες μου καλησπέρα!!! Έχω αρχίσει να πέφτω ψυχολογικά και να αγχώνομαι. Είναι ο πρώτος μήνας μετά την βιοχημικη κύηση των προσπαθειών και έβαλα και στο παιχνίδι τα τεστ ωορρηξιας. Λόγω μη σταθερού κύκλου ο γιατρός μου είπε να κάνω προσπάθειες την 15 με 25 μέρα του κύκλου. Είναι στην 19 και ακόμα είναι αχνά και αρνητικά. Το προηγούμενο μήνα είχα κάνει ωορρηξια σίγουρα μετά τις 20 του μήνα, θα μου πείτε αρα γιατί αγχώνομαι. Επειδή κάθε μέρα το βλέπω το ίδιο αχνό ίσως και περισσότερο αντί να το βλέπω όλο και πιο έντονο. Υπάρχει η δυνατότητα απλα από την μια μέρα στην άλλη να αλλάξει απότομα ή γίνεται σταδιακά; 

Κορίτσι μου κ εγώ πρώτη φορά αυτό το μήνα τα χρησιμοποιησα, κ εμένα πολύ αχνό ήταν κ ανέβηκε απότομα την μέρα που βγήκε θετικό κ την επόμενη ξανά έπεσε! Είχα αγχωθεί κ εγώ αλλά εδώ τα κορίτσια μου έλεγαν κ εμένα ότι συμβαίνει σε κάποιες γυναίκες κ ανεβαίνει απότομα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η marinaP είπε:

Κορίτσι μου και εγώ πρώτη φορά τα χρησιμοποίησα αυτό το μήνα, και θα σου πως ότι ναι! Εμένα πχ βγήκε θετικοτατο και την επόμενη την ίδια ώρα ηταν πολυ αχνό, έπεσε απότομα. Τώρα αν ανεβαίνει και αποτομα θα στο απαντήσουν τα κορίτσια γιατί εγώ δεν εκανα την προηγούμενη πριν το θετικό άρα δεν έχω εικόνα πως θα ήταν. Πάντως κάνε καθε μέρα ίδια ώρα. 😐

Σε ευχαριστώ κορίτσι μου, ας ανέβει σε θετικό και μετα ας πέσει στα ταρταρα😋

Με εχει αγχώσει αρκετά το θέμα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια μου!! Ελπίζω το ΣΚ να έρθουν όλα τα θετικά τεστακια που περιμένουμε!! Με πρόχειρους υπολογισμούς, τα μωράκια αυτού του μήνα θα είναι Χριστουγεννιάτικα 🥰🥰🥰 πολύ θα το ήθελα κ εγώ ένα χριστουγεννιάτικο μωρό, αλλά πάω και για το 24, δεν πειράζει 😊😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Κορίτσι μου κ εγώ πρώτη φορά αυτό το μήνα τα χρησιμοποιησα, κ εμένα πολύ αχνό ήταν κ ανέβηκε απότομα την μέρα που βγήκε θετικό κ την επόμενη ξανά έπεσε! Είχα αγχωθεί κ εγώ αλλά εδώ τα κορίτσια μου έλεγαν κ εμένα ότι συμβαίνει σε κάποιες γυναίκες κ ανεβαίνει απότομα!

Αχχχ μακάρι να συμβεί έτσι και σε μένα!  Σε ευχαριστω κοριτσάκι μου για την απάντηση 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 37 λεπτά, ο/η Cat96 είπε:

Αγαπημένες μου καλησπέρα!!! Έχω αρχίσει να πέφτω ψυχολογικά και να αγχώνομαι. Είναι ο πρώτος μήνας μετά την βιοχημικη κύηση των προσπαθειών και έβαλα και στο παιχνίδι τα τεστ ωορρηξιας. Λόγω μη σταθερού κύκλου ο γιατρός μου είπε να κάνω προσπάθειες την 15 με 25 μέρα του κύκλου. Είναι στην 19 και ακόμα είναι αχνά και αρνητικά. Το προηγούμενο μήνα είχα κάνει ωορρηξια σίγουρα μετά τις 20 του μήνα, θα μου πείτε αρα γιατί αγχώνομαι. Επειδή κάθε μέρα το βλέπω το ίδιο αχνό ίσως και περισσότερο αντί να το βλέπω όλο και πιο έντονο. Υπάρχει η δυνατότητα απλα από την μια μέρα στην άλλη να αλλάξει απότομα ή γίνεται σταδιακά; 

Μάλλον οι ορμόνες ειναι λιγο μπερδεμένες ακομα αγαπημένη μου !!! Αλλα να δεις πως θα γινει όπως με το κατερινακι μας εδω που ανέβηκε απότομα και ξαφνικά !!! Θα σου βγει το θετικό τεστακι σιγουρα κάνε λιγάκι υπομονή !!!! Ισως ο κύκλος σου αυτο το μήνα θα ειναι πιο μεγάλος !! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Rena92 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια μου!! Ελπίζω το ΣΚ να έρθουν όλα τα θετικά τεστακια που περιμένουμε!! Με πρόχειρους υπολογισμούς, τα μωράκια αυτού του μήνα θα είναι Χριστουγεννιάτικα 🥰🥰🥰 πολύ θα το ήθελα κ εγώ ένα χριστουγεννιάτικο μωρό, αλλά πάω και για το 24, δεν πειράζει 😊😊

Απο το στόμα σου και στου θεου το αυτί κοριτσι μου !!!!! Ο άντρας καθότι χριστουγεννιάτικο μωρο ,όταν λέγαμε ποτε θα ήθελε να γεννήσω μετρούσε τους μήνες ανάποδα για να δει ποιον μήνα πρέπει να μήνα έγκυος για να γεννήσω Δεκέμβριο. 😂😂😂😂 

ααααααχ ας μυρίσει μωρουδιλα τον Δεκέμβριο , να πλυμμηρισουμε απο χαρα εδω μεσα! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η efakii είπε:

Απο το στόμα σου και στου θεου το αυτί κοριτσι μου !!!!! Ο άντρας καθότι χριστουγεννιάτικο μωρο ,όταν λέγαμε ποτε θα ήθελε να γεννήσω μετρούσε τους μήνες ανάποδα για να δει ποιον μήνα πρέπει να μήνα έγκυος για να γεννήσω Δεκέμβριο. 😂😂😂😂 

ααααααχ ας μυρίσει μωρουδιλα τον Δεκέμβριο , να πλυμμηρισουμε απο χαρα εδω μεσα! 

Κορίτσι μου σου εύχομαι η γραμμουλες σου να γίνουν πολύ πολύ έντονες και να γεμίσουμε μπεμπεδοσκονη στο θεματάκι ❤️🤞🏼

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 22/3/2023 at 9:43 ΠΜ, ο/η efakii είπε:

Σας ευχαριστω πολυ για το support…. 
χθες λιγο ξέρετε σαν να το πίστεψα ενα Τσακ… εχω κ αυτούς τους μόνιμους πόνους κατω χαμηλά στη κοιλιά που δεν ξέρω… μήπως πρέπει να αρχίσω να ανησυχώ ;;; Εχω μια μόνιμη πίεση ,ειναι χαμηλά κατω πρησμένη η κοιλιά μου… 

7CE9C0A2-2941-466D-8F13-D619D211F924.jpeg

@marinamanoulitsa μπορεις βρε αγαπη να επεξεργαστεις και αυτην?ειναι το χθεσινο.... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Rena92 είπε:

Κορίτσι μου σου εύχομαι η γραμμουλες σου να γίνουν πολύ πολύ έντονες και να γεμίσουμε μπεμπεδοσκονη στο θεματάκι ❤️🤞🏼

ευχαριστω παρα πολυ κοριτσια μου ειλικρινα!!! ειστε οι μονες που το εχω μοιραστει...αυτη την αγωνια τη περνω μοχανη μου...δεν θελω να πω κατι στον αντρα μου και να χαρει τσαμπα..... εσυ τη βλεπεις τη γραμμουλα??

χθες που εκανα iq test βρε κοριτσια γιατι δν εβγαλε κατι?κατι αυτο λεει 10iu ξεκιναει να ανιχνευει...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Cat96 είπε:

Αγαπημένες μου καλησπέρα!!! Έχω αρχίσει να πέφτω ψυχολογικά και να αγχώνομαι. Είναι ο πρώτος μήνας μετά την βιοχημικη κύηση των προσπαθειών και έβαλα και στο παιχνίδι τα τεστ ωορρηξιας. Λόγω μη σταθερού κύκλου ο γιατρός μου είπε να κάνω προσπάθειες την 15 με 25 μέρα του κύκλου. Είναι στην 19 και ακόμα είναι αχνά και αρνητικά. Το προηγούμενο μήνα είχα κάνει ωορρηξια σίγουρα μετά τις 20 του μήνα, θα μου πείτε αρα γιατί αγχώνομαι. Επειδή κάθε μέρα το βλέπω το ίδιο αχνό ίσως και περισσότερο αντί να το βλέπω όλο και πιο έντονο. Υπάρχει η δυνατότητα απλα από την μια μέρα στην άλλη να αλλάξει απότομα ή γίνεται σταδιακά; 

Όχι βρε κορίτσι μου! Εννοείται ότι από τη μια μέρα στην άλλη μπορεί να εκτοξευτεί! Σε κάποιους κύκλους μπορεί να γίνει σιγά σιγά σε άλλους μπορεί να κάνει ένα πικ ξαφνικά! Ξέρω ότι ανυπομονείς να βγει θετικό για να ξεκινήσεις αλλά μη βάζεις κακό με το νου σου!  Ίσως κάνεις μεγαλύτερο κύκλο αυτό το μήνα! Μη στεναχωριέσαι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η marinamanoulitsa είπε:

@efakii στο χθεσινό δε φαίνεται... Μπορεί να μην φαινόταν... Κάνε και ενα predictor... 

Screenshot_20230324_154420_com.android.chrome_edit_544394407862764.jpg

Εεε δε σε πρόλαβα. Πάνω που εγραφα να μη κάνεις το χθεσινό της αλλά το σημερινό της σε "αρνητικό" φόντο...

αύριο θα φαίνεται ακόμη περισσότερο πιστεύω και θέλω να ελπίζω. Εσύ μη πεις τίποτα εννοείται ακόμη εφακι μου ..κάτσε να δούμε και αύριο και μεθαύριο και όταν πια αρχίσουμε να βλέπουμε ξεκαθαρα τις γραμμές τότε του το λες ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Cat96 είπε:

Αγαπημένες μου καλησπέρα!!! Έχω αρχίσει να πέφτω ψυχολογικά και να αγχώνομαι. Είναι ο πρώτος μήνας μετά την βιοχημικη κύηση των προσπαθειών και έβαλα και στο παιχνίδι τα τεστ ωορρηξιας. Λόγω μη σταθερού κύκλου ο γιατρός μου είπε να κάνω προσπάθειες την 15 με 25 μέρα του κύκλου. Είναι στην 19 και ακόμα είναι αχνά και αρνητικά. Το προηγούμενο μήνα είχα κάνει ωορρηξια σίγουρα μετά τις 20 του μήνα, θα μου πείτε αρα γιατί αγχώνομαι. Επειδή κάθε μέρα το βλέπω το ίδιο αχνό ίσως και περισσότερο αντί να το βλέπω όλο και πιο έντονο. Υπάρχει η δυνατότητα απλα από την μια μέρα στην άλλη να αλλάξει απότομα ή γίνεται σταδιακά; 

Κορίτσι μου μην αγχώνεσαι!!! Έχεις ακόμα!!! Έτσι ξαφνικά γίνεται φανερά πιο έντονο... Να συνεχίσεις να κάνεις τα τεστακια κ θα το δεις το θετικό!!! Αφού σου είπε κ ο γιατρός μέχρι 25!!! Μπορεί να γίνει κ αύριο!!! Μην σε παίρνει από κάτω!!!! Θα έρθει το θετικουλι🥰🥰🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 55 λεπτά, ο/η efakii είπε:

Μάλλον οι ορμόνες ειναι λιγο μπερδεμένες ακομα αγαπημένη μου !!! Αλλα να δεις πως θα γινει όπως με το κατερινακι μας εδω που ανέβηκε απότομα και ξαφνικά !!! Θα σου βγει το θετικό τεστακι σιγουρα κάνε λιγάκι υπομονή !!!! Ισως ο κύκλος σου αυτο το μήνα θα ειναι πιο μεγάλος !! 

 

στις πριν 17 λεπτά, ο/η Girly είπε:

Όχι βρε κορίτσι μου! Εννοείται ότι από τη μια μέρα στην άλλη μπορεί να εκτοξευτεί! Σε κάποιους κύκλους μπορεί να γίνει σιγά σιγά σε άλλους μπορεί να κάνει ένα πικ ξαφνικά! Ξέρω ότι ανυπομονείς να βγει θετικό για να ξεκινήσεις αλλά μη βάζεις κακό με το νου σου!  Ίσως κάνεις μεγαλύτερο κύκλο αυτό το μήνα! Μη στεναχωριέσαι!

 

στις πριν 7 λεπτά, ο/η cat12 είπε:

Κορίτσι μου μην αγχώνεσαι!!! Έχεις ακόμα!!! Έτσι ξαφνικά γίνεται φανερά πιο έντονο... Να συνεχίσεις να κάνεις τα τεστακια κ θα το δεις το θετικό!!! Αφού σου είπε κ ο γιατρός μέχρι 25!!! Μπορεί να γίνει κ αύριο!!! Μην σε παίρνει από κάτω!!!! Θα έρθει το θετικουλι🥰🥰🥰

Αχχ κοριτσάκια μου σας ευχαριστώ πολύ για τα λόγια σας, νιώθω καλύτερα τώρα εύχομαι να πάει καλά ίσως φταίει και η βιοχημικη μαι έχουν τρελαθεί οι ορμόνες τι να πω..θα περιμένω και ελπίζω να βγει σύντομα το χαμογελάκι!

 

Ευτυχως κορίτσια μου που είστε εδώ και μοιραζόμαστε όλες τις ανησυχίες μας. Ούτε στον άντρα μου δεν μπορώ να τα πω γιατί με κοροϊδεύει και μετα θυμωνει μαζί μου που αγχώνομαι με το παραμικρό και μου είπε πως αν γίνω εμμονικη με τα τεστ ωορρηξιας θα μου τα πετάξει. 

Οποτε καταλαβαίνετε όταν με βλέπει το παίζω κουλ και άνετη και από πίσω του κάθομαι πάνω από τα τεστ και εύχομαι 🤣🤣 τις τρελής μέσα στο σπίτι. Τουλάχιστον τα λέω εδώ σε εσάς και κάπως αποφορτιζομαι γιατί δεν αντέχονται όλες αυτές οι σκέψεις μέσα στο κεφάλι χωρίς να τις λες καπου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η efakii είπε:

ευχαριστω παρα πολυ κοριτσια μου ειλικρινα!!! ειστε οι μονες που το εχω μοιραστει...αυτη την αγωνια τη περνω μοχανη μου...δεν θελω να πω κατι στον αντρα μου και να χαρει τσαμπα..... εσυ τη βλεπεις τη γραμμουλα??

χθες που εκανα iq test βρε κοριτσια γιατι δν εβγαλε κατι?κατι αυτο λεει 10iu ξεκιναει να ανιχνευει...

Οι περισσότερες πιστεύω εδώ μέσα δεν μοιραζόμαστε τα πάντα απ αυτό το κομμάτι! Κ εγώ νιώθω πολύ καλά που έχουμε εδώ αυτό το φόρουμ κ τα λέμε κ κρατιόμαστε όλες! 
Στο τεστακι αγάπη βλέπω κάτι ναι, και ελπίζω από αύριο να αρχίσει να παίρνει χρωμα!! 🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 49 λεπτά, ο/η Cat96 είπε:

 

 

Αχχ κοριτσάκια μου σας ευχαριστώ πολύ για τα λόγια σας, νιώθω καλύτερα τώρα εύχομαι να πάει καλά ίσως φταίει και η βιοχημικη μαι έχουν τρελαθεί οι ορμόνες τι να πω..θα περιμένω και ελπίζω να βγει σύντομα το χαμογελάκι!

 

Ευτυχως κορίτσια μου που είστε εδώ και μοιραζόμαστε όλες τις ανησυχίες μας. Ούτε στον άντρα μου δεν μπορώ να τα πω γιατί με κοροϊδεύει και μετα θυμωνει μαζί μου που αγχώνομαι με το παραμικρό και μου είπε πως αν γίνω εμμονικη με τα τεστ ωορρηξιας θα μου τα πετάξει. 

Οποτε καταλαβαίνετε όταν με βλέπει το παίζω κουλ και άνετη και από πίσω του κάθομαι πάνω από τα τεστ και εύχομαι 🤣🤣 τις τρελής μέσα στο σπίτι. Τουλάχιστον τα λέω εδώ σε εσάς και κάπως αποφορτιζομαι γιατί δεν αντέχονται όλες αυτές οι σκέψεις μέσα στο κεφάλι χωρίς να τις λες καπου

Κ εγώ κάπως έτσι 😂 το παίζω άνετη κ μετά ξανατσεκαρω τα τεστ όταν λείπει!!!!  Νομίζω όλες κάπως έτσι είμαστε!!! Ισχύει είναι πολύ όμορφη παρέα εδώ μέσα κ εμένα προσωπικά με έχετε βοηθήσει όλες!!! Κάθε μέρα μπαίνω να δω νέα σας να σας πω κ εγώ κ βοηθάει πολύ στην ψυχολογία μας αυτό γιατί μόνο εδώ πέρα νιώθουμε πως νιώθει η άλλη... Τα άγχη μας τις απορίες μας πράγματα που δεν θα λέγαμε στο κοντινό περιβάλλον... Εγώ γενικά δεν μιλάω πολύ για να μην τους αγχωνω ότι στεναχωριέμαι κ μου έχει γίνει έμμονη ιδέα... Βασικά μου έχει γίνει έμμονη ιδέα😜😂 στο μυαλό μου βλέπω θετικά τέστ παντού😂😂😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια.......... Τι μου κάνατε???!!! Ζήλεψα θα ψάξω να παραγγείλω τεστακια 😂 δεν μπορώ να περιμένω μια εβδομάδα!!!!! Της ωορρηξίας μου ήρθαν σε δύο μέρες ελπίζω να έρθουν κ αυτά γρήγορα.. Ποια λέτε να πάρω?? Αν θυμάμαι καλά είχατε πει τα one step είναι καλά??? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η cat12 είπε:

Κορίτσια.......... Τι μου κάνατε???!!! Ζήλεψα θα ψάξω να παραγγείλω τεστακια 😂 δεν μπορώ να περιμένω μια εβδομάδα!!!!! Της ωορρηξίας μου ήρθαν σε δύο μέρες ελπίζω να έρθουν κ αυτά γρήγορα.. Ποια λέτε να πάρω?? Αν θυμάμαι καλά είχατε πει τα one step είναι καλά??? 

One step και Άγιος ο θεός !!!!! Ευλόγησον !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου θα συμφωνήσω με όλες σας. Να προσθέσω οτι εγώ μας φαντάζομαι κάποτε να βρεθούμε από κοντά και να έχουμε μαζι μας τα παιδάκια μας ♥️ ♥️ ♥️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 34 λεπτά, ο/η marinaP είπε:

Κορίτσια μου θα συμφωνήσω με όλες σας. Να προσθέσω οτι εγώ μας φαντάζομαι κάποτε να βρεθούμε από κοντά και να έχουμε μαζι μας τα παιδάκια μας ♥️ ♥️ ♥️

Μα δε θα ήταν ωραίο να υπάρχει μια λέσχη κ να Μαζευόμασταν κ τώρα, να δείχναμε τα τεστακια από κοντά;; 🤣🤣🤣 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η efakii είπε:

ευχαριστω παρα πολυ κοριτσια μου ειλικρινα!!! ειστε οι μονες που το εχω μοιραστει...αυτη την αγωνια τη περνω μοχανη μου...δεν θελω να πω κατι στον αντρα μου και να χαρει τσαμπα..... εσυ τη βλεπεις τη γραμμουλα??

χθες που εκανα iq test βρε κοριτσια γιατι δν εβγαλε κατι?κατι αυτο λεει 10iu ξεκιναει να ανιχνευει...

Τζιζ κακά μακριά από το iq. Το έχω ξαναπεί, είχα κάνει στην προηγούμενη εγκυμοσύνη και ηταν αρνητικό. Με τα ίδια ούρα το one step πολυυυυ αχνό θετικό.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 49 λεπτά, ο/η marinaP είπε:

Κορίτσια μου θα συμφωνήσω με όλες σας. Να προσθέσω οτι εγώ μας φαντάζομαι κάποτε να βρεθούμε από κοντά και να έχουμε μαζι μας τα παιδάκια μας ♥️ ♥️ ♥️

Ποσό όμορφο θ ήταν αυτό αγάπες!!!!! 
@efakii στο σημερινό κατι να βλέπω κ γώ κορίτσι μου!!! 🙏🙏🙏🙏 τος επίμονες μέρες θα δείξει καλυτερα!!!! 
κοριτσια έτσι είναι , κ γώ σας βρήκα εδώ μέσα και από εδώ κ στο εξής είστε η παρέα μου και το γούρι μου!!! ❤️❤️

ευχομαι ν γεμίσουν όλες οι κοιλίτσες μια προς μια κ τ Χριστούγεννα να έχουμε όλες Santa babies 👶😍🧿🙏

εγώ σήμερα νιώθω βάρος στη κοιλιά χαμηλά κ εκει που νόμιζα πως είχαν τελειώσει τ καφέ σήμερα ξανά έχω !!! Εκανα τεστ ωορρηξιας είναι πολύ άχνη η γραμμή !!! 
 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Kate1992 είπε:

Ποσό όμορφο θ ήταν αυτό αγάπες!!!!! 
@efakii στο σημερινό κατι να βλέπω κ γώ κορίτσι μου!!! 🙏🙏🙏🙏 τος επίμονες μέρες θα δείξει καλυτερα!!!! 
κοριτσια έτσι είναι , κ γώ σας βρήκα εδώ μέσα και από εδώ κ στο εξής είστε η παρέα μου και το γούρι μου!!! ❤️❤️

ευχομαι ν γεμίσουν όλες οι κοιλίτσες μια προς μια κ τ Χριστούγεννα να έχουμε όλες Santa babies 👶😍🧿🙏

εγώ σήμερα νιώθω βάρος στη κοιλιά χαμηλά κ εκει που νόμιζα πως είχαν τελειώσει τ καφέ σήμερα ξανά έχω !!! Εκανα τεστ ωορρηξιας είναι πολύ άχνη η γραμμή !!! 
 

Αχ κοριτσια μου όλες για όλες είμαστε η παρηγοριά μας , η ψυχολόγος μας, μια ομάδα στην οποία καμία δεν ξερει την άλλη αλλά ξερει πως νοιωθει, τι αισθάνεται  και επισης έχουμε ενα κοινό, ενα όνειρο που θα γίνει πραγματικότητα σε όλες μας! Μακάρι κοριτσια μου μέσα από την καρδιά μου όλες μας όλες μας να εχουμε αυτή τη χρόνια το μωράκι μας στην αγκαλιτσα μας! Βέβαια πρώτα από ολα να εχουμε υγεια και ευημερία στις οικογένειες μας! ❤️🙏❤️

κοριτσι μου εννοείς πήγε να τελειώσει η περίοδος και ξανά είχες καφέ; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Ωορρηξία ξέρεις πότε έκανες όμως ακριβώς πότε εμφυτεύτηκε δεν το γνωριζεις. Εδώ σε εξωσωματική δεν το ξέρουμε. Εδώ με υπερήχους και στο πρώτο μου παιδί μετά την β επιπέδου καταλάβαμε ότι ήταν μεγαλύτερος 1 εβδ.  Κάνε λιγάκι υπομονή . Ξέρω πως νιώθεις αλλά σκέψου τίποτα δεν μπορείς να αλλάξεις παρά μόνο να οπλιστείτε με υπομονή
    • Αχ σαν νερό παίρνει ο καιρός.. ο χρόνος . Αχ και αυτός ο χρόνος. Όταν θηλαζω συνήθως έχω πιο ελευθερία 🤫🤫 όχι με τίποτα 3 , ξεκίνησα αντισυλληπτικά χάπια. Ο μικρός αποδεικνύεται θηρίο και εγώ μεγάλωσα για 3 😅 ο δε πρώτος έχει την ζήλια του λογικο αλλά τρελαίνεται για τον αδελφό του.  Εσύ πώς είσαι κοριτσάκι μου. Ξεχνάς τα δικά σου στηρίγματα.. εκεί βράχος δίπλα μου 
    • Ναι βρε συ... εννοειται δν επιλεγουμε εμεις...😊 απλα φευγαμε χθες απο τους κουμπαρους μας κ λεγαμε γ τα κουκουνια μας (εχουμε ξετρελαθει κ λογικο ειναι...) κ του ανεφερα οτι σκεφτομαι κι αυτο π παλευει να εξελιχθει κ του πηρε παραπανω χρονο. Κ γνκ ο αντρας μου αν δει εναν ανθρωπο πιο "αδυναμο" η "ντροπαλο" παντα τον στηριζει, ειναι ετσι σαν ανθρωπος, κ πανω εκει το ειπε..  Οσο γ την ετ, ναι μπορει να αναθαρρυσαμε κ να αφεθηκαμε, αλλα σιγουρα δν εχουμε "δεσει" κατι... ισα ισα, μεχρι τωρα νομιζαμε οτι εχουμε θεμα στη συλληψη (γτ περυσι ειχα παλινδρομη με κενο σακο π σημαινει οτι το εμβρυακι "διαλυθηκε" σε πολυ πρωιμο σταδιο) κ λογω του οτι δν ξερουμε τι φταιει τοσα χρονια π προσπαθουμε, φοβαμαι ολα τα σταδια... Ακομα κ θετικη χοριακη ν δω θα τρεμω.. γτ κ περυσι η χοριακη μου υπερδιπλασιαζοταν σε 48 ωρες κ δν ειδαμε ποτε λεκιθικο ασκο κ εμβρυικα στοιχεια στον 1ο υπερηχο....😢 (6+1 ημουν) Σε ευχαριστω πολυ. ❤️🥰 Μιλαμε τοσο καιρο κ ξερω οτι μου τα λες γ να ειμαι προετοιμασμενη για ολα!! Αλλωστε το εχουμε πει πολλες φορες οτι μετριες βλαστοκυστες εχουν δωσει υγιη μωρακια κ αριστες δυστυχως δν εχουν προχωρησει σε κυηση... Ειναι κι αυτο μια ενδειξη! Ας ελπισουμε οτι θα ειναι υπερ μας! 🙏
    • Ευχαριστω Γιαννα μου!!! ❤️ Να το χαιρεσαι το αντρακι σου!!! Να ειναι γερο κ καλοτυχο!!🙏💙🥰
    • Σώπα ρε!!!! Τι λες τώρα!!! Πάει ένας χρόνος.. Φτου φτου φτου φτου το παιδάκι!!! Μπράβο!! Πως πέρασε έτσι ο καιρός;;! Έλα βρε αγάπη, μπράβο!! Να τον χαίρεσαι!! Να τους χαίρεστε και τους δύο βασικά, υγιεστατους πάνω από όλα στη ζωή τους πάντα!!!  Δεν θες ένα ακόμα καλέ;; Μπορεί να έρθει και η κόρη επιτέλους;! 😝🤣🤣🤣 Όχι, πέρα από τη πλάκα, το ξέρω και μπράβο που συνεχίζεις να στηρίζεις τα κορίτσια! Απορώ που βρίσκεις το χρόνο βέβαια..!!! 😄😄  
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...