Μετάβαση σε περιεχόμενο

Οποια εχει κόρη ακριβή, το Μάρτη ήλιος μην τη δει, και όποια ένα μωράκι θέλει, αυτός ο Μάρτης να το φέρει​👶​🍼​ ❤️


Elli13

Recommended Posts

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Kate1992 είπε:

Ααααα καλε εγώ γιατί σε είχα για Θεσσαλονικιά ;;; Μάλλον το ταπεραμέντο σου😜😜

Χαχαχχαχα όχι όχι αν και θα ήθελα ❤️ ούτε από Αθήνα είμαι😂 αλλά μένω εδώ είμαι ερωτικός μετανάστης 😻

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 2.8k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλημέρα κοριτσαρεες μουυ! Πώς είμαστε σήμερα;; 

Εγώ οταν σηκώθηκα ένιωσα ένα πολύ ήπιο πόνο περιόδου για πολύ λίγο. Ίσως έρθει και στην ώρα της αυτή τη φορά η ακατανομαστη. Ίσως και να μην έρθει βέβαια 😜

@efakii αντέχουμε;;;; Κράτα γερά! Μια μέρα έμεινε!!

@Girly εσενα χθές δεν σε "είδα". Τι έγινε;; Στις πόσες μέρες είμαστε;;

Ποια άλλη μετράει αντίστροφα;; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η marinaP είπε:

Καλημέρα κοριτσαρεες μουυ! Πώς είμαστε σήμερα;; 

Εγώ οταν σηκώθηκα ένιωσα ένα πολύ ήπιο πόνο περιόδου για πολύ λίγο. Ίσως έρθει και στην ώρα της αυτή τη φορά η ακατανομαστη. Ίσως και να μην έρθει βέβαια 😜

@efakii αντέχουμε;;;; Κράτα γερά! Μια μέρα έμεινε!!

@Girly εσενα χθές δεν σε "είδα". Τι έγινε;; Στις πόσες μέρες είμαστε;;

Ποια άλλη μετράει αντίστροφα;; 

Καλημέρα κορίτσια μου!!!έτρεχα χθες να ετοιμάσω τη στολή του γιου μου. Σήμερα έχουν γιορτουλα και τον έντυσα τσολιά! Είμαι 7 μέρες μετα την ωορρηξία. Χθες το βράδυ όταν ξάπλωσα να κοιμηθώ είχα ένα έντονο στιγμιαίο πόνο στη δεξιά πλευρά. Πρώτα δύο τσιμπήματα που ήταν έντονα . Λέω Ώπα! Αλλά μετά λέω χαλάρωσε και κοιμήσου ..μετά από 1-2 λεπτά ένα μικρό ακόμη και μετά ένα νταν! Έντονο πολύ. Τινάχτηκα έκανα ένα αααουτς! Μου λέει ο άντρας μου τι έπαθες? Του λέω τίποτα κάτι με πόνεσε λίγο κοιμήσου. Και κοιμήθηκα και εγώ . Τίποτα άλλο. 

Βέβαια από τη μια χάρηκα και λέω λες???από την άλλη όμως σκέφτηκα ότι πονακια είχα και τον προηγούμενο μήνα. Βέβαια όταν έχω πονακια τέτοια είναι πάντα αριστερά. Χθες μου έκανε την έκπληξη από δεξιά. Θα δείξει η πορεία. Προς το παρόν κρατάω μικρό καλάθι! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Girly είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου!!!έτρεχα χθες να ετοιμάσω τη στολή του γιου μου. Σήμερα έχουν γιορτουλα και τον έντυσα τσολιά! Είμαι 7 μέρες μετα την ωορρηξία. Χθες το βράδυ όταν ξάπλωσα να κοιμηθώ είχα ένα έντονο στιγμιαίο πόνο στη δεξιά πλευρά. Πρώτα δύο τσιμπήματα που ήταν έντονα . Λέω Ώπα! Αλλά μετά λέω χαλάρωσε και κοιμήσου ..μετά από 1-2 λεπτά ένα μικρό ακόμη και μετά ένα νταν! Έντονο πολύ. Τινάχτηκα έκανα ένα αααουτς! Μου λέει ο άντρας μου τι έπαθες? Του λέω τίποτα κάτι με πόνεσε λίγο κοιμήσου. Και κοιμήθηκα και εγώ . Τίποτα άλλο. 

Βέβαια από τη μια χάρηκα και λέω λες???από την άλλη όμως σκέφτηκα ότι πονακια είχα και τον προηγούμενο μήνα. Βέβαια όταν έχω πονακια τέτοια είναι πάντα αριστερά. Χθες μου έκανε την έκπληξη από δεξιά. Θα δείξει η πορεία. Προς το παρόν κρατάω μικρό καλάθι! 

Να τον χαίρεσαι κορίτσι μου τον τσολιά σ💙

Σημειώνεις τα συμπτώματα κάθε μήνα και την ημέρα που τα έχεις έτσι;. Εμένα με βοήθησε πολύ αυτό γιατί γυρνάω πίσω και πολλές φορές έχω συμπτώματα την ίδια μέρα του κύκλου με τον προηγούμενο. Εγώ το μόνο που δεν είχα τους προηγούμενους μήνες είναι η φαγούρα στις θηλές και η υπερβολική ναυτία. 

Αν είσαι 7 μέρες μετά, λογικά σε 3-5 μέρες θα μπορείς να κάνεις κάνα τεστακι 😜

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η marinaP είπε:

Να τον χαίρεσαι κορίτσι μου τον τσολιά σ💙

Σημειώνεις τα συμπτώματα κάθε μήνα και την ημέρα που τα έχεις έτσι;. Εμένα με βοήθησε πολύ αυτό γιατί γυρνάω πίσω και πολλές φορές έχω συμπτώματα την ίδια μέρα του κύκλου με τον προηγούμενο. Εγώ το μόνο που δεν είχα τους προηγούμενους μήνες είναι η φαγούρα στις θηλές και η υπερβολική ναυτία. 

Αν είσαι 7 μέρες μετά, λογικά σε 3-5 μέρες θα μπορείς να κάνεις κάνα τεστακι 😜

Σε ευχαριστώ πάρα πολύ! Σύντομα όλες να καμαρωνετε τα παιδακια σας σε γιορτουλες!! Ναι ναι τα σημειώνω και γω και ανατρέχω να δω το έγραφα! Τον προηγούμενο μήνα είχα σαν ελαφρύ πόνο ωορηξιας αριστερα. Μετά σαν σήμερα έγραψα ότι είχα το βράδυ πονακια στο κέντρο στη μήτρα..γιναυτο δε ξεσηκώνομαι..σίγουρα δεν είχα αυτην την έντονη σουβλιά αλλά δε μπορώ να το κάνω και υπόψιν εφόσον είχα γενικά πονακια! Έχω 8 τεστ εγκυμοσύνης. Και είπα θα κάνω  count down  8 μέρες πριν . Θα ξεκινήσω και θα βλέπω! Αλλά δε ξέρω πότε είναι 8 μέρες ακριβώς πριν μιας και είχα ωορηξια 9η ή 10η μέρα! Με μπέρδεψε! Χαχαχαχ 

Εσένα πάντως νομίζω όλες εδώ περιμένουμε το τεστακι σου πιο πολύ από σένα!!! Εγώ ανυπομονώ αφάνταστα! απορώ ειλικρινά με την υπομονή σου και πώς κρατιεσαι! Θα μας σκάσεις καλέ! 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Girly είπε:

Σε ευχαριστώ πάρα πολύ! Σύντομα όλες να καμαρωνετε τα παιδακια σας σε γιορτουλες!! Ναι ναι τα σημειώνω και γω και ανατρέχω να δω το έγραφα! Τον προηγούμενο μήνα είχα σαν ελαφρύ πόνο ωορηξιας αριστερα. Μετά σαν σήμερα έγραψα ότι είχα το βράδυ πονακια στο κέντρο στη μήτρα..γιναυτο δε ξεσηκώνομαι..σίγουρα δεν είχα αυτην την έντονη σουβλιά αλλά δε μπορώ να το κάνω και υπόψιν εφόσον είχα γενικά πονακια! Έχω 8 τεστ εγκυμοσύνης. Και είπα θα κάνω  count down  8 μέρες πριν . Θα ξεκινήσω και θα βλέπω! Αλλά δε ξέρω πότε είναι 8 μέρες ακριβώς πριν μιας και είχα ωορηξια 9η ή 10η μέρα! Με μπέρδεψε! Χαχαχαχ

Κ εγώ έχω πολύ πόνους περιόδου κ χθες είχα μια σουβλιά κ κάποια υγρά... Μια χαρά σε βρίσκω!!! 8 τέστ??? Εγώ θυμήθηκα ότι μου είχε μείνει ένα ψηφιακό κ το κρατάω για την καθυστέρηση αν θα εχω... Αν κ από τους πόνους που έχω φοβάμαι ότι έρχεται η περίοδος 😞... Αν είχα ταινίες θα ξεκινούσα κ εγώ αύριο!!! Είμαι κ εγώ 8 μέρες από την ωορρηξία!!!! Πω πω δεν αντέχω αυτήν την αναμονηηηηηη!!! 😭😭

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια!!! Σήμερα τα αγόρια μου έχουν σχολική γιορτουλα στο σχολείο... Σε λίγο σχολανε... Εχθες οκ είχαμε την επαφή μας... Παμε τώρα για σήμερα... Και αύριο πρέπει να γίνει;;;; γιατί γράφει στο κουτί την ημέρα του θετικού και την επόμενη μέρα η επαφή πρέπει να γίνει.. Για πείτε 😘😘

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Girly είπε:

Σε ευχαριστώ πάρα πολύ! Σύντομα όλες να καμαρωνετε τα παιδακια σας σε γιορτουλες!! Ναι ναι τα σημειώνω και γω και ανατρέχω να δω το έγραφα! Τον προηγούμενο μήνα είχα σαν ελαφρύ πόνο ωορηξιας αριστερα. Μετά σαν σήμερα έγραψα ότι είχα το βράδυ πονακια στο κέντρο στη μήτρα..γιναυτο δε ξεσηκώνομαι..σίγουρα δεν είχα αυτην την έντονη σουβλιά αλλά δε μπορώ να το κάνω και υπόψιν εφόσον είχα γενικά πονακια! Έχω 8 τεστ εγκυμοσύνης. Και είπα θα κάνω  count down  8 μέρες πριν . Θα ξεκινήσω και θα βλέπω! Αλλά δε ξέρω πότε είναι 8 μέρες ακριβώς πριν μιας και είχα ωορηξια 9η ή 10η μέρα! Με μπέρδεψε! Χαχαχαχ 

Εσένα πάντως νομίζω όλες εδώ περιμένουμε το τεστακι σου πιο πολύ από σένα!!! Εγώ ανυπομονώ αφάνταστα! απορώ ειλικρινά με την υπομονή σου και πώς κρατιεσαι! Θα μας σκάσεις καλέ! 

 

Καλά και εγώ δεν ειμαι σίγουρη και πολύ για την μέρα ωορρηξίας μου, είχα θετικό στις 14/03 και στις 15 έπεσε πολύ απότομα, αλλά από τις 11/03- 13/03 δεν εκανα τεστ οπότε παίρνω ως δεδομένο τις 14/3.

Ούτε εγώ δεν ξέρω πως αντέχω, νομίζω έφαγα τα μούτρα μου τόσες πολλές φορές που δεν αντέχω άλλη μία 🤣.. Και εγώ καμία 10αρια τεστακια έχω. Αλλά Κυριακή θα ξεκινήσω, θα είμαι 3 μέρες πρίν 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 56 λεπτά, ο/η marinaP είπε:

Καλημέρα κοριτσαρεες μουυ! Πώς είμαστε σήμερα;; 

Εγώ οταν σηκώθηκα ένιωσα ένα πολύ ήπιο πόνο περιόδου για πολύ λίγο. Ίσως έρθει και στην ώρα της αυτή τη φορά η ακατανομαστη. Ίσως και να μην έρθει βέβαια 😜

@efakii αντέχουμε;;;; Κράτα γερά! Μια μέρα έμεινε!!

@Girly εσενα χθές δεν σε "είδα". Τι έγινε;; Στις πόσες μέρες είμαστε;;

Ποια άλλη μετράει αντίστροφα;; 

Καλημερούδια στην αγαπημένη μου κοινότητα !!!!τι κάνετε κορίτσια; Φυσικά και δεν κρατήθηκα και για ακόμη άλλη μια μέρα έκανα τεστ ..νομίζω πως τα μάτια μου έχουν αρχίσει να κάνουν από μόνα τους γραμμούλες😂😂😂  και είμαι πεπεισμένη  ότι δεν υπάρχει τίποτα στο βάθος!!!!  Εχω όλα τα συμπτώματα πριν τη περίοδο κλασσικά… στήθος πρησμένο μέση ποναει σπυριά σε αρκετα εμφανές σημείο 😖😖😖…. Το μονο που μου φαίνεται διαφορετικό ειναι πως η κοιλια κου ξεκίνησε να ποναει μια βδομάδα μετα την ωορηξια ακριβως !!!

δεν εχω πια πολλές ελπίδες ! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η cat12 είπε:

Κ εγώ έχω πολύ πόνους περιόδου κ χθες είχα μια σουβλιά κ κάποια υγρά... Μια χαρά σε βρίσκω!!! 8 τέστ??? Εγώ θυμήθηκα ότι μου είχε μείνει ένα ψηφιακό κ το κρατάω για την καθυστέρηση αν θα εχω... Αν κ από τους πόνους που έχω φοβάμαι ότι έρχεται η περίοδος 😞... Αν είχα ταινίες θα ξεκινούσα κ εγώ αύριο!!! Είμαι κ εγώ 8 μέρες από την ωορρηξία!!!! Πω πω δεν αντέχω αυτήν την αναμονηηηηηη!!! 😭😭

Άντε όλες κοντά κοντά είμαστε.εγω είμαι 10η μέρα. Μακάρι να έχουμε όλες δυο κατακόκκινες γραμμουλες και χαλαλι η αναμονή ♥️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Καλημέρα κορίτσια!!! Σήμερα τα αγόρια μου έχουν σχολική γιορτουλα στο σχολείο... Σε λίγο σχολανε... Εχθες οκ είχαμε την επαφή μας... Παμε τώρα για σήμερα... Και αύριο πρέπει να γίνει;;;; γιατί γράφει στο κουτί την ημέρα του θετικού και την επόμενη μέρα η επαφή πρέπει να γίνει.. Για πείτε 😘😘

Απ την ημέρα που θα βγει το θετικό οι σημαντικές μέρες ειναι η ιδια και οι επόμενες 2 λένε !!γιορταστε το καλε κ σεις οι ενήλικες !!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Καλημέρα κορίτσια!!! Σήμερα τα αγόρια μου έχουν σχολική γιορτουλα στο σχολείο... Σε λίγο σχολανε... Εχθες οκ είχαμε την επαφή μας... Παμε τώρα για σήμερα... Και αύριο πρέπει να γίνει;;;; γιατί γράφει στο κουτί την ημέρα του θετικού και την επόμενη μέρα η επαφή πρέπει να γίνει.. Για πείτε 😘😘

Καλημερααα!!! Σίγουρα κ σήμερα μην σου πω κ αύριο!!!! 😊😊😊😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 ώρες, ο/η Evg93 είπε:

Σήμερα μόνο βγήκε έκανα 2 τεστ ένα το πρωί και ένα το μεσημέρι. Να δούμε αύριο τι θα βγει .. να σου πω με την ωορρηξία μπερδεύτηκα λίγο γιατί πρώτη φορά χρησιμοποιώ τεστ στις 11-12/3 βγήκε θετικό από 13 και μετά έβγαινε αρνητικό άρα κάπου εκεί είμαι κ εγώ 10-12 μέρες .. ισως να είναι νωρίς και για τις 2μας κορίτσι μ . Μέχρι και 12 μερες μετά μπορεί να γίνει η εμφύτευση . Μπορούμε ακόμα να ελπίζουμε ! Πάντως σήμερα ποναω πολύ έντονα λες και θα ερθει η περίοδος αν κ είναι νωρίς ακόμα .. 

μακαρι να μην μας ερθει ❤️❤️

Κοριτσι μου Καλημερα αν βλέπεις γραμμουλα και με τα μεσημεριανά ουρά εισαι σε πολυ καλο δρομο !!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Καλημέρα κορίτσια!!! Σήμερα τα αγόρια μου έχουν σχολική γιορτουλα στο σχολείο... Σε λίγο σχολανε... Εχθες οκ είχαμε την επαφή μας... Παμε τώρα για σήμερα... Και αύριο πρέπει να γίνει;;;; γιατί γράφει στο κουτί την ημέρα του θετικού και την επόμενη μέρα η επαφή πρέπει να γίνει.. Για πείτε 😘😘

Καλημέρα κορίτσι μου να τα χαίρεσαι 💙💙.

Το ιδανικό όπως Μ εξήγησαν τα κορίτσια είναι να έχεις επαφές την μέρα του θετικού και τις επόμενες 2-3 μέρες! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η efakii είπε:

Καλημερούδια στην αγαπημένη μου κοινότητα !!!!τι κάνετε κορίτσια; Φυσικά και δεν κρατήθηκα και για ακόμη άλλη μια μέρα έκανα τεστ ..νομίζω πως τα μάτια μου έχουν αρχίσει να κάνουν από μόνα τους γραμμούλες😂😂😂  και είμαι πεπεισμένη  ότι δεν υπάρχει τίποτα στο βάθος!!!!  Εχω όλα τα συμπτώματα πριν τη περίοδο κλασσικά… στήθος πρησμένο μέση ποναει σπυριά σε αρκετα εμφανές σημείο 😖😖😖…. Το μονο που μου φαίνεται διαφορετικό ειναι πως η κοιλια κου ξεκίνησε να ποναει μια βδομάδα μετα την ωορηξια ακριβως !!!

δεν εχω πια πολλές ελπίδες ! 

καλά μόνο εγώ είμαι η τρελή τελικα που περιμένω 🤣 θα τα ξεκινήσω και εγώ αύριο Μ φαίνεται, κακή επιρροή είστε 🤣 

Τίποτα δεν μας λένε αυτά τα συμπτώματα, και η εγκυμοσύνη τα ίδια έχει, οπότε υπομονουλα και δεν θα σου πω μην κάνεις αλλο, αφού θα κάνεις 🤣🤣 μέχρι να δούμε αίμα δεν τελειώνει τίποτα 🤞🤞

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η efakii είπε:

Καλημερούδια στην αγαπημένη μου κοινότητα !!!!τι κάνετε κορίτσια; Φυσικά και δεν κρατήθηκα και για ακόμη άλλη μια μέρα έκανα τεστ ..νομίζω πως τα μάτια μου έχουν αρχίσει να κάνουν από μόνα τους γραμμούλες😂😂😂  και είμαι πεπεισμένη  ότι δεν υπάρχει τίποτα στο βάθος!!!!  Εχω όλα τα συμπτώματα πριν τη περίοδο κλασσικά… στήθος πρησμένο μέση ποναει σπυριά σε αρκετα εμφανές σημείο 😖😖😖…. Το μονο που μου φαίνεται διαφορετικό ειναι πως η κοιλια κου ξεκίνησε να ποναει μια βδομάδα μετα την ωορηξια ακριβως !!!

δεν εχω πια πολλές ελπίδες ! 

Κορίτσι μου να έχεις ελπίδες μέχρι να έρθει η περίοδος!!! Μπορεί να έχει γίνει αργήσει να γίνει η εμφύτευση!!! Εάν έρθει όμως βουρ καινούριος κύκλος!!! Κ εγώ όταν έκανα το τεστ έλεγα τσάμπα το κάνω αφού έχω έντονους πόνους περιόδου κ τελικά βγήκε θετικό!!! Εύχομαι να δεις θετικό τεστακι🥰🙏🥰🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Άρα σήμερα και αύριο επαφές.. Κατάλαβα 😘😁😁😁  τέλεια..!! Πάμε να τσακωσουμε το σποράκι!! 

@efakii εννοείται θα βάλεις φώτο!!! Αντε περιμένουμε 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 40 λεπτά, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Άρα σήμερα και αύριο επαφές.. Κατάλαβα 😘😁😁😁  τέλεια..!! Πάμε να τσακωσουμε το σποράκι!! 

@efakii εννοείται θα βάλεις φώτο!!! Αντε περιμένουμε 

Εσεις μου το ζητήσατε δεν φταίω εγω😂😂😂😂

μαρινακι πιστεύω πως εισαι καλυμμένη αν εχεις σημερα αυριο… μετρούν και οι προηγούμενες μέρες ☺️☺️

331984FA-9C86-4E20-9AB5-1A1C6DD0143E.jpeg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 ώρες, ο/η Evg93 είπε:

Αχ δεν ξέρω πως μπορώ να ανεβάσω φωτό . Δεν βρίσκω κάποια επιλογή ισως να μην μου επιτρέπει ακόμα η σελίδα . Επίσης σε λίγο δεν θα μπορώ να σας γράψω άλλο γιατί μ έχει περιορισμό στα μηνύματα την ημέρα . Ποσό σπαστικό 😏

Έτσι κ αλλιώς όμως δύσκολα να το διακρίνεις από την φωτό είναι σχεδόν ανύπαρκτες οι γραμμές, σαν να πήγαν να βγουν κ να το μετάνιωσαν ένα πράγμα 😂😂 

Α ναι είσαι καινούργιο μέλος για αυτό ❤️ ελπιζω σε λίγες μέρες να μας ανεβάσεις το τεστακι σου που θα είναι έντονο 🫶

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Girly είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου!!!έτρεχα χθες να ετοιμάσω τη στολή του γιου μου. Σήμερα έχουν γιορτουλα και τον έντυσα τσολιά! Είμαι 7 μέρες μετα την ωορρηξία. Χθες το βράδυ όταν ξάπλωσα να κοιμηθώ είχα ένα έντονο στιγμιαίο πόνο στη δεξιά πλευρά. Πρώτα δύο τσιμπήματα που ήταν έντονα . Λέω Ώπα! Αλλά μετά λέω χαλάρωσε και κοιμήσου ..μετά από 1-2 λεπτά ένα μικρό ακόμη και μετά ένα νταν! Έντονο πολύ. Τινάχτηκα έκανα ένα αααουτς! Μου λέει ο άντρας μου τι έπαθες? Του λέω τίποτα κάτι με πόνεσε λίγο κοιμήσου. Και κοιμήθηκα και εγώ . Τίποτα άλλο. 

Βέβαια από τη μια χάρηκα και λέω λες???από την άλλη όμως σκέφτηκα ότι πονακια είχα και τον προηγούμενο μήνα. Βέβαια όταν έχω πονακια τέτοια είναι πάντα αριστερά. Χθες μου έκανε την έκπληξη από δεξιά. Θα δείξει η πορεία. Προς το παρόν κρατάω μικρό καλάθι! 

Καλημερα κορίτσι μου ❤️ αχ τι ωραία να  χαρείς το μικρά κι σου❤️ και του χρόνου❤️ χμμμμ ιδανική μέρα για τέτοια πονάκια ❤️ βλέπω σε λίγες μέρες να εμφανίζονται πολλα θετικα τεστακια στο θεματάκι μας ❤️❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η efakii είπε:

Εσεις μου το ζητήσατε δεν φταίω εγω😂😂😂😂

μαρινακι πιστεύω πως εισαι καλυμμένη αν εχεις σημερα αυριο… μετρούν και οι προηγούμενες μέρες ☺️☺️

331984FA-9C86-4E20-9AB5-1A1C6DD0143E.jpeg

Εγώ ξαναλέω η όραση Μ δεν είναι καθόλου καλή, δεν βλέπω κάτι 😜 για αυτό και όταν κανω και εγώ θα σας τα ανεβαζω γιατί είμαι ικανή να υπάρχει γραμμή και εγώ να μην την δω😁

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η marinaP είπε:

Καλημέρα κοριτσαρεες μουυ! Πώς είμαστε σήμερα;; 

Εγώ οταν σηκώθηκα ένιωσα ένα πολύ ήπιο πόνο περιόδου για πολύ λίγο. Ίσως έρθει και στην ώρα της αυτή τη φορά η ακατανομαστη. Ίσως και να μην έρθει βέβαια 😜

@efakii αντέχουμε;;;; Κράτα γερά! Μια μέρα έμεινε!!

@Girly εσενα χθές δεν σε "είδα". Τι έγινε;; Στις πόσες μέρες είμαστε;;

Ποια άλλη μετράει αντίστροφα;; 

Υπομονή λίγες μέρες ακόμη 🙏 πονάκια περιόδου = ίσως πονάκια εγκυμοσύνης ❤️αναμενουμεεεεεε🤞😍😍😍

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Καλημέρα κορίτσια!!! Σήμερα τα αγόρια μου έχουν σχολική γιορτουλα στο σχολείο... Σε λίγο σχολανε... Εχθες οκ είχαμε την επαφή μας... Παμε τώρα για σήμερα... Και αύριο πρέπει να γίνει;;;; γιατί γράφει στο κουτί την ημέρα του θετικού και την επόμενη μέρα η επαφή πρέπει να γίνει.. Για πείτε 😘😘

Και του χρόνου για τα παιδάκια σου 😻 κάνε και αύριο ακόμη μια επαφουλα για πιο σίγουρα❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Girly είπε:

Σε ευχαριστώ πάρα πολύ! Σύντομα όλες να καμαρωνετε τα παιδακια σας σε γιορτουλες!! Ναι ναι τα σημειώνω και γω και ανατρέχω να δω το έγραφα! Τον προηγούμενο μήνα είχα σαν ελαφρύ πόνο ωορηξιας αριστερα. Μετά σαν σήμερα έγραψα ότι είχα το βράδυ πονακια στο κέντρο στη μήτρα..γιναυτο δε ξεσηκώνομαι..σίγουρα δεν είχα αυτην την έντονη σουβλιά αλλά δε μπορώ να το κάνω και υπόψιν εφόσον είχα γενικά πονακια! Έχω 8 τεστ εγκυμοσύνης. Και είπα θα κάνω  count down  8 μέρες πριν . Θα ξεκινήσω και θα βλέπω! Αλλά δε ξέρω πότε είναι 8 μέρες ακριβώς πριν μιας και είχα ωορηξια 9η ή 10η μέρα! Με μπέρδεψε! Χαχαχαχ 

Εσένα πάντως νομίζω όλες εδώ περιμένουμε το τεστακι σου πιο πολύ από σένα!!! Εγώ ανυπομονώ αφάνταστα! απορώ ειλικρινά με την υπομονή σου και πώς κρατιεσαι! Θα μας σκάσεις καλέ! 

 

Αν είχες 9η και 10η μέρα ωορρηξια ξεκινά τα τεστακια 16η μέρα αφού θέλεις 8 μέρες πριν να τα ξεκινήσεις 🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η cat12 είπε:

Κ εγώ έχω πολύ πόνους περιόδου κ χθες είχα μια σουβλιά κ κάποια υγρά... Μια χαρά σε βρίσκω!!! 8 τέστ??? Εγώ θυμήθηκα ότι μου είχε μείνει ένα ψηφιακό κ το κρατάω για την καθυστέρηση αν θα εχω... Αν κ από τους πόνους που έχω φοβάμαι ότι έρχεται η περίοδος 😞... Αν είχα ταινίες θα ξεκινούσα κ εγώ αύριο!!! Είμαι κ εγώ 8 μέρες από την ωορρηξία!!!! Πω πω δεν αντέχω αυτήν την αναμονηηηηηη!!! 😭😭

Αχ ποιος την αντέχει αυτήν την αναμονή κανεισσσς🤪 υπομονηηηη❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...