Μετάβαση σε περιεχόμενο

Οποια εχει κόρη ακριβή, το Μάρτη ήλιος μην τη δει, και όποια ένα μωράκι θέλει, αυτός ο Μάρτης να το φέρει​👶​🍼​ ❤️


Elli13

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 2.8k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις πριν 6 λεπτά, ο/η efakii είπε:

@Mpourmpoulo ποτε θα κλεισεις ραντεβού για την σαλπιγγογραφια ;;;

Αχ δεν ξερω ακόμη! Δεν μου έχει πει κάτι ο γιατρός! Περιμενω να με πάρει τηλ σήμερα για να μου πει τι έχει σκοπό να κάνουμε 😂 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 32 λεπτά, ο/η peacock είπε:

Σαν χθες μοιάζει..... 

Αχ τα διάβαζα και σκέφτηκα τι κάνουν τα κορίτσια εκείνα?έβλεπα την Κάρεν που με έλεγε Ράμπο και γελούσα μόνη μου... πραγματικά μου φαίνεται τόσο παλιά και συνάμα τόσο πρόσφατα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Αχ δεν ξερω ακόμη! Δεν μου έχει πει κάτι ο γιατρός! Περιμενω να με πάρει τηλ σήμερα για να μου πει τι έχει σκοπό να κάνουμε 😂 

Αναμένουμε στο ακουστικό μας για τις οδηγιες που θα λάβεις !!!! 
δν εχω προλάβει να διαβάσω ακομα οοοοοοολα τα νέα σας…. Εγω σημερα προφανώς κ έπεσα στη λουμπα να κανω τεστ .. φυσικά και ήταν αρνητικό … 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Girly είπε:

Ρένα μου οι πιθανότητες είναι πολλές! Στην περίπτωση μου να συνυπολογίσουμε ότι από τους 4 μήνες οι δύο πρώτοι ουσιαστικά ήταν ο ένας που πήγε έτσι γιατί είχαμε βρει τον πολύποδα που εμπόδιζε (στον τράχηλο) και ο επόμενος που είχα κάνει την επέμβαση και νομίζω δε μπορούσα να έχω επαφή η κάτι τέτοιο...τον επόμενο ουσιαστικα δεν έμεινα έγκυος και τον αμέσως επόμενο έμεινα! 

Σου εύχομαι πολύ καλή επιτυχία, και ειλικρινά οοολα θα πάνε καλά!

Ναι τον πρώτο μήνα δεν «επιτρέπεται» να προσπαθείς ή κάτι τέτοιο τελοσπαντων!! 
κορίτσια μου όλες μου φτιάξατε την διάθεση και σας ευχαριστώ!! Εύχομαι όλα τα μαγιό να μας είναι μικρά φέτος το καλοκαίρι!! Και όχι από τα παγωτά 😂😂 μου τελείωσαν οι καρδούλες ❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 30 λεπτά, ο/η efakii είπε:

Αναμένουμε στο ακουστικό μας για τις οδηγιες που θα λάβεις !!!! 
δν εχω προλάβει να διαβάσω ακομα οοοοοοολα τα νέα σας…. Εγω σημερα προφανώς κ έπεσα στη λουμπα να κανω τεστ .. φυσικά και ήταν αρνητικό … 

Ναιιι περιμενω πως και πως🙏 είναι νωρίς ακόμη κορίτσι μου όποτε μη το βάζεις στο μυαλό σου γτ δεν ισχύει αυτο που σου έδειξε 🤞κάνε λιγάκι υπομονή ακομηηηηη❤️❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 30 λεπτά, ο/η efakii είπε:

Αναμένουμε στο ακουστικό μας για τις οδηγιες που θα λάβεις !!!! 
δν εχω προλάβει να διαβάσω ακομα οοοοοοολα τα νέα σας…. Εγω σημερα προφανώς κ έπεσα στη λουμπα να κανω τεστ .. φυσικά και ήταν αρνητικό … 

Καλε! Είπαμε το Σάββατο!! Με ποια θα αγχώνομαι εγωωω όλο το σκ 😜 προφανώς και δεν το μετράμε το σημερινό! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Rena92 είπε:

Ναι τον πρώτο μήνα δεν «επιτρέπεται» να προσπαθείς ή κάτι τέτοιο τελοσπαντων!! 
κορίτσια μου όλες μου φτιάξατε την διάθεση και σας ευχαριστώ!! Εύχομαι όλα τα μαγιό να μας είναι μικρά φέτος το καλοκαίρι!! Και όχι από τα παγωτά 😂😂 μου τελείωσαν οι καρδούλες ❤️❤️

Όλες μασσς μαγιό 2 με 3 νουμερο μεγαλύτερο 😂 αντε να ανανεώνονται οι Καρδάρομπες για το καλοκαίρι και ας είναι με μεγαλύτερα νουμερα❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 38 λεπτά, ο/η Rena92 είπε:

Ναι τον πρώτο μήνα δεν «επιτρέπεται» να προσπαθείς ή κάτι τέτοιο τελοσπαντων!! 
κορίτσια μου όλες μου φτιάξατε την διάθεση και σας ευχαριστώ!! Εύχομαι όλα τα μαγιό να μας είναι μικρά φέτος το καλοκαίρι!! Και όχι από τα παγωτά 😂😂 μου τελείωσαν οι καρδούλες ❤️❤️

Καρδούλες παντουυυυυυ ❤️❤️❤️❤️

μακαριιιιιιιιι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 58 λεπτά, ο/η marinaP είπε:

Καλε! Είπαμε το Σάββατο!! Με ποια θα αγχώνομαι εγωωω όλο το σκ 😜 προφανώς και δεν το μετράμε το σημερινό! 

Εχεις και συ τα δικια σου καλεεεεε!!!!!! 🤣🤣😝😝😝  βρε κορίτσια δεν μπορω να χωνέψω το οτι πριν 2 μέρες ειδα άχνη γραμμουλα στο τεστ και τωρα τιποτα…. Με ξεσήκωσε το άτιμο !!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια μου μόλις με πήρε η γραμματέας του γιατρού μου και μου είπε να πάω 30 του μήνα ! Δεν μου είπε να παρω κάτι παρά μονο μου έκλεισε ραντεβού να με δει! Τοτε θα είμαι 8η μέρα του κύκλου μου!  Ποιος ξέρει το έχει στο μυαλό του ;🤔Αυτά ☺️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Κοριτσια μου μόλις με πήρε η γραμματέας του γιατρού μου και μου είπε να πάω 30 του μήνα ! Δεν μου είπε να παρω κάτι παρά μονο μου έκλεισε ραντεβού να με δει! Τοτε θα είμαι 8η μέρα του κύκλου μου!  Ποιος ξέρει το έχει στο μυαλό του ;🤔Αυτά ☺️

Εκείνη την ημέρα θα κανεις και την σαλπιγγογραφια ;;;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η efakii είπε:

Εκείνη την ημέρα θα κανεις και την σαλπιγγογραφια ;;;;;;

Όχι όχι δεν κάνει  σαλπιγγογραφια ο γιατρός μου ! Δεν μου είπε τπτ παραπάνω μόνο ότι 30 του μήνα να πάω να με δει τπτ άλλο🤔 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η efakii είπε:

Εχεις και συ τα δικια σου καλεεεεε!!!!!! 🤣🤣😝😝😝  βρε κορίτσια δεν μπορω να χωνέψω το οτι πριν 2 μέρες ειδα άχνη γραμμουλα στο τεστ και τωρα τιποτα…. Με ξεσήκωσε το άτιμο !!!!

Μακάρι να μην δεις αχνη γραμμουλα το Σάββατο! Να δεις 2 κατακόκκινες!!!! Κανε υπομονή μαζί μουυυ✌️✌️✌️✌️♥️♥️♥️♥️♥️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Κοριτσια μου μόλις με πήρε η γραμματέας του γιατρού μου και μου είπε να πάω 30 του μήνα ! Δεν μου είπε να παρω κάτι παρά μονο μου έκλεισε ραντεβού να με δει! Τοτε θα είμαι 8η μέρα του κύκλου μου!  Ποιος ξέρει το έχει στο μυαλό του ;🤔Αυτά ☺️

Υπομονή μέχρι τις 30 τότε κορίτσι μου! Χαλάρωσε τώρα αφού ήρθε και η περίοδος και όλα θα γίνουν όπως πρέπει ♥️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 λεπτά, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Όχι όχι δεν κάνει  σαλπιγγογραφια ο γιατρός μου ! Δεν μου είπε τπτ παραπάνω μόνο ότι 30 του μήνα να πάω να με δει τπτ άλλο🤔 

Τι αινιγματικό ραντεβού είναι αυτό ;

 🤔

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η marinaP είπε:

Υπομονή μέχρι τις 30 τότε κορίτσι μου! Χαλάρωσε τώρα αφού ήρθε και η περίοδος και όλα θα γίνουν όπως πρέπει ♥️

Τι να κάνω δεν γινετε και αλλιώς😂 υπομονή υπομονή υπομονή 😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 27 λεπτά, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Όχι όχι δεν κάνει  σαλπιγγογραφια ο γιατρός μου ! Δεν μου είπε τπτ παραπάνω μόνο ότι 30 του μήνα να πάω να με δει τπτ άλλο🤔 

Και μένα στον τελευταίο μου κύκλο ζήτησε να με δει στα καθαρισματα της περιόδου και μετά ξανά από δύο εβδομάδες. Στην πρώτη επίσκεψη λοιπόν είδε τα αυγουλάκια μου, την μήτρα κλπ (καλά εγώ προερχομουν και από αποξεση). Δεν κατάλαβα τι είχε στο μυαλό του και δεν έμαθα και ποτέ γιατί στη δεύτερη επίσκεψη είχα θετικό τεστ στα χέρια μου και δεν κάναμε τελικά τον υπέρηχο, και δεν με ένοιαζε πλέον να ρωτήσω!! Εύχομαι ολόψυχα να σου συμβεί ακριβώς το ίδιο ❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Cat96 είπε:

Τι αινιγματικό ραντεβού είναι αυτό ;

 🤔

Αντε ντεεεε! Πάντως την αγωγή που πήρα δεν νομίζω να μου την δώσει γτ θα έπρεπε να την ξεκινήσω 3η μέρα της περιόδου όποτε δεν ξερω τι έχει κατά νου ίσως με αφήσει έτσι αυτόν το κύκλο δεν ξερω! Όταν μου έκλεισε το ραντεβού θα είμαι 8η μέρα του κύκλου και για να με δει για ωορρηξια είναι πολύ νωρίς για εμένα καθώς συνήθως κάνω ωορρηξια 18η-20η ! Εκτός αν με την προγεστερονη και τα οιστρογονα θα είναι μικρότερος ο κύκλος αυτός ! Θα δειξει!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Elli13 είπε:

Και μένα στον τελευταίο μου κύκλο ζήτησε να με δει στα καθαρισματα της περιόδου και μετά ξανά από δύο εβδομάδες. Στην πρώτη επίσκεψη λοιπόν είδε τα αυγουλάκια μου, την μήτρα κλπ (καλά εγώ προερχομουν και από αποξεση). Δεν κατάλαβα τι είχε στο μυαλό του και δεν έμαθα και ποτέ γιατί στη δεύτερη επίσκεψη είχα θετικό τεστ στα χέρια μου και δεν κάναμε τελικά τον υπέρηχο, και δεν με ένοιαζε πλέον να ρωτήσω!! Εύχομαι ολόψυχα να σου συμβεί ακριβώς το ίδιο ❤️❤️❤️

Μακάρι κορίτσι μου μακαριιιιιιιιι❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ κοιτά το καλό είναι ότι γενικα γράφει τα πάντα στον φάκελο μου δλδ στο ιστορικό μου ότι κάνουμε ! Όποτε σίγουρα τα κοίταξε και μάλλον κάτι έχει στο μυαλό του ποιος ξερει! Είναι πολύ ψειρας γενικότερα ( φανταστείτε οτι για κάθε νόσημα ή εξέταση την γράφει με διαφορετικό χρώμα στιλο) έχει πάνω στο γραφείο του πάνω από 10 στιλό το ένα δίπλα στο άλλο στοιχισμένα 😂 ,το μόνο μείον (αν ειναι μείον) ειναι οτι δεν σου λέει από τηλ και γενικότερα δεν σου αναλύει τι κάνουν τα χάπια που σου δίνει ίσως για να μη με αγχώσει ! Θα λυθεί το μυστήριο την άλλη Πέμπτη 🧐

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Αντε ντεεεε! Πάντως την αγωγή που πήρα δεν νομίζω να μου την δώσει γτ θα έπρεπε να την ξεκινήσω 3η μέρα της περιόδου όποτε δεν ξερω τι έχει κατά νου ίσως με αφήσει έτσι αυτόν το κύκλο δεν ξερω! Όταν μου έκλεισε το ραντεβού θα είμαι 8η μέρα του κύκλου και για να με δει για ωορρηξια είναι πολύ νωρίς για εμένα καθώς συνήθως κάνω ωορρηξια 18η-20η ! Εκτός αν με την προγεστερονη και τα οιστρογονα θα είναι μικρότερος ο κύκλος αυτός ! Θα δειξει!

Ίσως να θέλει να κάνει απλά έναν έλεγχο που γίνεται μόνο τέλη περιόδου. Μου το είπαν κ μένα αυτό, λόγω του ότι στα μισά του κύκλου έχει παχύνει κάπως το ενδομήτριο και δεν έχουν τόσο «καθαρή» εικόνα. Πάντως αν το κάνει γι αυτόν τον λόγο, μπράβο του που είναι τόσο λεπτομερής! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Μακάρι κορίτσι μου μακαριιιιιιιιι❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ κοιτά το καλό είναι ότι γενικα γράφει τα πάντα στον φάκελο μου δλδ στο ιστορικό μου ότι κάνουμε ! Όποτε σίγουρα τα κοίταξε και μάλλον κάτι έχει στο μυαλό του ποιος ξερει! Είναι πολύ ψειρας γενικότερα ( φανταστείτε οτι για κάθε νόσημα ή εξέταση την γράφει με διαφορετικό χρώμα στιλο) έχει πάνω στο γραφείο του πάνω από 10 στιλό το ένα δίπλα στο άλλο στοιχισμένα 😂 ,το μόνο μείον (αν ειναι μείον) ειναι οτι δεν σου λέει από τηλ και γενικότερα δεν σου αναλύει τι κάνουν τα χάπια που σου δίνει ίσως για να μη με αγχώσει ! Θα λυθεί το μυστήριο την άλλη Πέμπτη 🧐

Χαχαχα πολύ φίλος μου ο γιατρός!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσιαααα επιτέλους μου χαμογέλασε 😁😁😁😁

Μπήκαμε στην ωορρηξία επίσημα λοιπόν... 🙏 Πάμε δυνατά... Έτοιμη για 3ημερο ξεσάλωμα 😜😋🤣 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 49 λεπτά, ο/η efakii είπε:

Εχεις και συ τα δικια σου καλεεεεε!!!!!! 🤣🤣😝😝😝  βρε κορίτσια δεν μπορω να χωνέψω το οτι πριν 2 μέρες ειδα άχνη γραμμουλα στο τεστ και τωρα τιποτα…. Με ξεσήκωσε το άτιμο !!!!

Κορίτσι μου σε καταλαβαίνω! Υπομονή λίγες μέρες για μια καθαρή εικόνα! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Κορίτσιαααα επιτέλους μου χαμογέλασε 😁😁😁😁

Μπήκαμε στην ωορρηξία επίσημα λοιπόν... 🙏 Πάμε δυνατά... Έτοιμη για 3ημερο ξεσάλωμα 😜😋🤣 

 

Μια χαρά!!!!! Έκατσε κ κοντά στο σκ!!!!! 😁😁😁😁😁 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Ωορρηξία ξέρεις πότε έκανες όμως ακριβώς πότε εμφυτεύτηκε δεν το γνωριζεις. Εδώ σε εξωσωματική δεν το ξέρουμε. Εδώ με υπερήχους και στο πρώτο μου παιδί μετά την β επιπέδου καταλάβαμε ότι ήταν μεγαλύτερος 1 εβδ.  Κάνε λιγάκι υπομονή . Ξέρω πως νιώθεις αλλά σκέψου τίποτα δεν μπορείς να αλλάξεις παρά μόνο να οπλιστείτε με υπομονή
    • Αχ σαν νερό παίρνει ο καιρός.. ο χρόνος . Αχ και αυτός ο χρόνος. Όταν θηλαζω συνήθως έχω πιο ελευθερία 🤫🤫 όχι με τίποτα 3 , ξεκίνησα αντισυλληπτικά χάπια. Ο μικρός αποδεικνύεται θηρίο και εγώ μεγάλωσα για 3 😅 ο δε πρώτος έχει την ζήλια του λογικο αλλά τρελαίνεται για τον αδελφό του.  Εσύ πώς είσαι κοριτσάκι μου. Ξεχνάς τα δικά σου στηρίγματα.. εκεί βράχος δίπλα μου 
    • Ναι βρε συ... εννοειται δν επιλεγουμε εμεις...😊 απλα φευγαμε χθες απο τους κουμπαρους μας κ λεγαμε γ τα κουκουνια μας (εχουμε ξετρελαθει κ λογικο ειναι...) κ του ανεφερα οτι σκεφτομαι κι αυτο π παλευει να εξελιχθει κ του πηρε παραπανω χρονο. Κ γνκ ο αντρας μου αν δει εναν ανθρωπο πιο "αδυναμο" η "ντροπαλο" παντα τον στηριζει, ειναι ετσι σαν ανθρωπος, κ πανω εκει το ειπε..  Οσο γ την ετ, ναι μπορει να αναθαρρυσαμε κ να αφεθηκαμε, αλλα σιγουρα δν εχουμε "δεσει" κατι... ισα ισα, μεχρι τωρα νομιζαμε οτι εχουμε θεμα στη συλληψη (γτ περυσι ειχα παλινδρομη με κενο σακο π σημαινει οτι το εμβρυακι "διαλυθηκε" σε πολυ πρωιμο σταδιο) κ λογω του οτι δν ξερουμε τι φταιει τοσα χρονια π προσπαθουμε, φοβαμαι ολα τα σταδια... Ακομα κ θετικη χοριακη ν δω θα τρεμω.. γτ κ περυσι η χοριακη μου υπερδιπλασιαζοταν σε 48 ωρες κ δν ειδαμε ποτε λεκιθικο ασκο κ εμβρυικα στοιχεια στον 1ο υπερηχο....😢 (6+1 ημουν) Σε ευχαριστω πολυ. ❤️🥰 Μιλαμε τοσο καιρο κ ξερω οτι μου τα λες γ να ειμαι προετοιμασμενη για ολα!! Αλλωστε το εχουμε πει πολλες φορες οτι μετριες βλαστοκυστες εχουν δωσει υγιη μωρακια κ αριστες δυστυχως δν εχουν προχωρησει σε κυηση... Ειναι κι αυτο μια ενδειξη! Ας ελπισουμε οτι θα ειναι υπερ μας! 🙏
    • Ευχαριστω Γιαννα μου!!! ❤️ Να το χαιρεσαι το αντρακι σου!!! Να ειναι γερο κ καλοτυχο!!🙏💙🥰
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...