Μετάβαση σε περιεχόμενο

Οποια εχει κόρη ακριβή, το Μάρτη ήλιος μην τη δει, και όποια ένα μωράκι θέλει, αυτός ο Μάρτης να το φέρει​👶​🍼​ ❤️


Elli13

Recommended Posts

στις πριν 2 ώρες, ο/η Girly είπε:

Αχχαχαχχαχ 

Αιντεεε σου είπα πήρε μπρος!! Ναι είναι σαφώς πολυυυ πιο θετικοοο! Λογικά μέχρι το βράδυ θα είναι αρκετά έντονο και σήμερα αύριο θα φτάσει στο πικ. Σημείωση . Σεξ σεξ σεξ και μη ξεχνάμε το αβγό απελευθερώνεται και γονιμοποιείται έως 24 ώρες μετά την ωορηξια. Σήκωσε μανίκια σήμερα ,θα πέσει πολύ δουλειά!!!

Εσένα σε έχω λατρέψει… ήθελα απλά να στο πω και να εκφράσω τον θαυμασμό μου στο πρόσωπό σου! 😍🤩

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 2.8k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Cat96 είπε:

 

 

 

 

Το ηλεκτρονικό βγήκε πάλι αρνητικό άλλα η ταινία έδωσε ρέστα (και την κακολόγησα), ωστόσο νομίζω πως την παίρνει και άλλο να σκουρύνει, δεν ξέρω κιόλας καθότι πρωτάρα στο σπορ για αυτό έκανα και το ηλεκτρονικό.

Θα κάνω και το απογευματάκι γύρω στις 6 μισή με 7 που κάνω να δω πως πάει. Πιστεύω πως σήμερα θα δω το χαμογελάκι (ή τουλάχιστον έτσι θέλω να πιστεύω) όπως και να χει εγω από σήμερα και για 3 μέρες έχω πολύ σκληρή δουλειά και έχω σκεφτεί και ολόκληρη κατάσταση να του ετοιμάσω του δικού μου. Ευτυχώς θα λείπει το απόγευμα για να έχω χρόνο να ετοιμαστώ ελπίζω στο μεταξύ να έχω και τα επιθυμητά αποτελέσματα.

Αχ κορίτσια είχατε δίκιο ήθελε υπομονή απλά εγώ δεν είμαι τόσο υπομονετικός άνθρωπος, νομίζω το καταλάβατε

 

 

Σε καταλαβαίνουμε σίγουρα όλες!!! Να μας στείλεις κ όταν όταν κάνεις το τεστακι το απόγευμα 🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Cat96 είπε:

Εσένα σε έχω λατρέψει… ήθελα απλά να στο πω και να εκφράσω τον θαυμασμό μου στο πρόσωπό σου! 😍🤩

Χαχχαχα ο άντρας μου τώρα θα έλεγε " δε τη ξέρετε για αυτό τα λέτε !!! Χαχαχα 

Καλέ μη λες τέτοια και κοκκινιζω και δε μπορώωωω. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 ώρες, ο/η efakii είπε:

Ειναι τέλεια η χοριακη σου !!!! 👏🏼👏🏼👏🏼

Κοριτσάκι μου είναι τελεια η χοριακη σου μπραβοοοο❤️❤️❤️❤️ όλα θα πανε κατευχην🙏 απόλαυσε την εγκυμοσύνη σ ου❤️❤️❤️❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η cat12 είπε:

Καλημέρα στην όμορφη ομάδα!!! Από σήμερα περιμένω την περίοδο.... Ακόμα πονάω κ έχω χάλια στομάχι... Κ κόπωση Τα τέστ δεν ήρθαν ακόμα 😭 δεν με θέλει μάλλον... Ελπίζω για σήμερα η θα πάω να τα πάρω εγώ μόλις τελειώσω από τη δουλειά... Νιώθω όμως ότι μου έρχεται η καταραμένη... 

κοριτσάκι μου μακάρι να μην έρθει η ρουφιανα🙏 όμως και να έρθει θα μπεις δυναμικα στο love zone ❤️και το σπορακι θα έρθει 💕

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η marinaP είπε:

Καλημέρα κορίτσιααααααα μουυυ, 

Δύσκολη η νύχτα χθές, πολύς πόνος. Ξεκίνησε να έρχεται... Ο γιατρός μου είπε να τον πάρω τηλ μόλις έχω κανονική ροή να ξεκινήσουμε την διαδικασία 🤞🙏🏻

Κοριτσάκι μου  εύχομαι αυτά τα συμπτώματα να είναι εγκυμοσύνης και όχι της ακατανόμαστη! Αν πάλι έρθει ξεκινάτε την διαδικασία και να θυμάσαι είσαι πολλα βήματα κοντά στο μωράκι ❤️ και η αδερφη μου έκανε εξωσωματικη και τώρα έχω την ανηψουλα μου η οποία είναι 16 μηνών❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Καλημέρα κορίτσια... Πάλι σερνομουν το πρωί... Φοβερή υπνηλία... @Rena92 εσύ είχες υπνηλία σαν σύμπτωμα τώρα ε; πριν μάθεις ότι είσαι έγκυος;

Λίστα με τα συμπτώματα μου 😁

✔️Υπνηλία 

✔️Λευκά υγρά πηχτα με καφέ βλεννη 

✔️ Πρησμένο στήθος από σήμερα 

✔️Πονακια χαμηλά στην κοιλιά 

Να κάνει η καθεμία τέτοια λίστα να ξέρουμε αν κάποια βγει έγκυος τι είχε περίπου 😜

 

 

Υπεροχα συμπτωματαααααα! Αχ εύχομαι σε λίγες μέρες να δούμε το θετικο τεστακι σου όπως της Ρένας ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Cat96 είπε:

Κοριτσάρες καλημερααα!! Είδα λέει όνειρο πως πήγαινα για τεστ ωορρηξίας και τελικά μου ήρθε η περίοδος και μίλαγα μόνη μου σαν την τρελή στο μπάνιο και έλεγα μα καλά πως ποτέ έγινε η ωορρηξία και την έχασα αφού έκανα τεστ μα πως;

Οπότε σηκώθηκα τρέχοντας για τουαλέτα και ενώ είπα ότι θα κάνω ένα homotest που δεν με νοιάζονται τόσο οι ταινίες το κάνω και τι να δω... κοκκινησε ( σας το αντιπαράθετω και με τα χθεσινά να δείτε διαφορά)

Τωρα το λέτε εσείς θετικό εγω είμαι και ναι και οχι μπορεί ίσως και παραπάνω και λεω για να μην σε τρώνε τα ερωτηματικά κάνε στο ίδιο δείγμα και ένα clear blue το οποίο μου φαίνεται ίδιο με χθες θα έλεγα και δεν μου έβγαλε ακόμα το φατσακι. 

Τι να κάνω; ;; είμαι ένα βήμα πριν βγω με τις πιτζάμες και το μαλλί ανακατο στους δρόμους να φωνάζω θελω την ωορρηξία μου που πήγε η ωορρηξια μου. ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΘ ΨΥΧΡΑΙΜΗ 

20230330_093341.jpg

20230330_093537.jpg

20230330_094653.jpg

Κορίτσι μουυυυυ σκουρυνε φουλ το τεστακι σουυυυυυ❤️ κάνε και το απόγευμα-βράδυ ένα ακόμη❤️ πιστεύω το βράδυ ή αύριο θα είσαι στο πικκκ. Προφανώς και έρχεσαι σε επαφή σήμερα αύριο και μεθαύριο σιγουραααααααα❤️ αντε βουρ στο ψητοοοο και καλή επιτυχιααααα❤️❤️❤️❤️🤞🤞🤞

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκια μου εσείς που είστε στην αναμονή σας ευχομαιιι να δείτε το θετικο τεστακι σας αυτές τις μέρες αλλά αν δεν … ειπαμεεεεεεεε πάμε δυναμικα στον επόμενο κύκλο !❤️ και το κορίτσι μας που θα πάει για εξωσωματικη (αν πάει… εύχομαι να την προλάβει το σπορακι! Όμως και πάλι αν δεν.. είναι βήματα κοντά στο σπορακι❤️) το άλλο το κορίτσι που είχε φουλ σκουρο τεστακι ωορρηξιας πρέπει να βγάλει τα ματάκια της αυτές τις μέρες και εύχομαι καλή επιτυχια🫶🤞

 

Εγω σήμερα έχω ραντεβού στον γιατρό να δούμε τι θα μου πει και τι θέλει να δει  τελος πάντων😂!  Σήμερα είμαι στην 8η μέρα του κύκλου και σκέφτηκα μα ξεκινήσω τα τεστ ωορρηξιας αν και για εμένα είναι νωρίς γτ κάνω ωορρηξια 18η-20η μέρα του κύκλου μου αλλά επειδη είχα πάρει τα χάπια μήπως βοήθησαν στο να έχω αυτή τη φορά μικρό κύκλο! Λέω λοιπόν να κάνω ένα τεστ ωορρηξιας σε λίγο δλδ να ξεκινήσω από σήμερα ! Αυτααααα τα ολιγά από εμένα❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Κοριτσάκια μου εσείς που είστε στην αναμονή σας ευχομαιιι να δείτε το θετικο τεστακι σας αυτές τις μέρες αλλά αν δεν … ειπαμεεεεεεεε πάμε δυναμικα στον επόμενο κύκλο !❤️ και το κορίτσι μας που θα πάει για εξωσωματικη (αν πάει… εύχομαι να την προλάβει το σπορακι! Όμως και πάλι αν δεν.. είναι βήματα κοντά στο σπορακι❤️) το άλλο το κορίτσι που είχε φουλ σκουρο τεστακι ωορρηξιας πρέπει να βγάλει τα ματάκια της αυτές τις μέρες και εύχομαι καλή επιτυχια🫶🤞

 

Εγω σήμερα έχω ραντεβού στον γιατρό να δούμε τι θα μου πει και τι θέλει να δει  τελος πάντων😂!  Σήμερα είμαι στην 8η μέρα του κύκλου και σκέφτηκα μα ξεκινήσω τα τεστ ωορρηξιας αν και για εμένα είναι νωρίς γτ κάνω ωορρηξια 18η-20η μέρα του κύκλου μου αλλά επειδη είχα πάρει τα χάπια μήπως βοήθησαν στο να έχω αυτή τη φορά μικρό κύκλο! Λέω λοιπόν να κάνω ένα τεστ ωορρηξιας σε λίγο δλδ να ξεκινήσω από σήμερα ! Αυτααααα τα ολιγά από εμένα❤️

Καλά θα κάνεις κορίτσι μου γιατί και εγώ σε αυτό τον κύκλο πίστευα με βάση το πρόγραμμα οτι θα κάνω ωορρηξία στις 19/03, και τυχαία έκανα τέστ 14/03 και ήταν σούπερ θετικό!! Πότε δεν ξέρεις. Αν δεις οτι σήμερα είναι παρααααπολυ άχνη η γραμμή μην κάνεις αύριο (σε περίπτωση που θες να κάνεις οικονομία στα τεστ αν δεν έχεις πολλά)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Κοριτσάκια μου εσείς που είστε στην αναμονή σας ευχομαιιι να δείτε το θετικο τεστακι σας αυτές τις μέρες αλλά αν δεν … ειπαμεεεεεεεε πάμε δυναμικα στον επόμενο κύκλο !❤️ και το κορίτσι μας που θα πάει για εξωσωματικη (αν πάει… εύχομαι να την προλάβει το σπορακι! Όμως και πάλι αν δεν.. είναι βήματα κοντά στο σπορακι❤️) το άλλο το κορίτσι που είχε φουλ σκουρο τεστακι ωορρηξιας πρέπει να βγάλει τα ματάκια της αυτές τις μέρες και εύχομαι καλή επιτυχια🫶🤞

 

Εγω σήμερα έχω ραντεβού στον γιατρό να δούμε τι θα μου πει και τι θέλει να δει  τελος πάντων😂!  Σήμερα είμαι στην 8η μέρα του κύκλου και σκέφτηκα μα ξεκινήσω τα τεστ ωορρηξιας αν και για εμένα είναι νωρίς γτ κάνω ωορρηξια 18η-20η μέρα του κύκλου μου αλλά επειδη είχα πάρει τα χάπια μήπως βοήθησαν στο να έχω αυτή τη φορά μικρό κύκλο! Λέω λοιπόν να κάνω ένα τεστ ωορρηξιας σε λίγο δλδ να ξεκινήσω από σήμερα ! Αυτααααα τα ολιγά από εμένα❤️

Μπουρμπουλο μου ανάμενουμε τα αποτελέσματα από το γιατρό!!! Και ο, τι οδηγίες σ δώσει να Τία μεταλαμπαδεύσεις και σε εμάς  τα μαθητούδια 😂😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η marinaP είπε:

Καλά θα κάνεις κορίτσι μου γιατί και εγώ σε αυτό τον κύκλο πίστευα με βάση το πρόγραμμα οτι θα κάνω ωορρηξία στις 19/03, και τυχαία έκανα τέστ 14/03 και ήταν σούπερ θετικό!! Πότε δεν ξέρεις. Αν δεις οτι σήμερα είναι παρααααπολυ άχνη η γραμμή μην κάνεις αύριο (σε περίπτωση που θες να κάνεις οικονομία στα τεστ αν δεν έχεις πολλά)

Ωωωωω έκανες στην ουσία ωορρηξια 5 μέρες νωρίτερα ❤️ μακάρι να κάνω και εγώ νωρίς και να προλάβω τον δικό μου να μην έχει φύγει με την δουλειά🙏 λογικα θα δει και ο γιατρός αν κάνω νωρίτερα ωορρηξια πιστεύω σήμερα που θα με δει ❤️ έχω πολλα τεστακια ευτυχώς 😂 είχα πάρει 40 χαχχαχα και έχω σίγουρα καμία 30αρια . Αν βγει πολύ αχνό βέβαια θα κάνω μεθαύριο πάλι 🤪

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Kate1992 είπε:

Μπουρμπουλο μου ανάμενουμε τα αποτελέσματα από το γιατρό!!! Και ο, τι οδηγίες σ δώσει να Τία μεταλαμπαδεύσεις και σε εμάς  τα μαθητούδια 😂😂

Εννοειταιιιιιιιιιιιιιι το απόγευμα θα σας τα πω όλα με λεπτομέρειες 😂😂😂🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 27 λεπτά, ο/η Mpourmpoulo είπε:

κοριτσάκι μου μακάρι να μην έρθει η ρουφιανα🙏 όμως και να έρθει θα μπεις δυναμικα στο love zone ❤️και το σπορακι θα έρθει 💕

Για να δουμεεεε 🙏🙏🙏🙏🙏🙏 μόλις έβγαλα λίγα υγρά με πολύ ελάχιστο χρώμα... Αλλά δεν έχω πόνο τώρα... Περιμένω να πάω σπίτι να κάνω τέστ... Αλλιώς ξεκινάμε καινούριο κύκλο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η cat12 είπε:

Το αστείο ποιο είναι? Στα μαγαζιά όλοι θαυμάζουν την ηρεμία μου κ που δεν αγχώνομαι ποτέ 😂😂😂 αφού το λέω στον άντρα μου κ μου λέει εσύ? Τρελοί είναι που βλέπουν την ηρεμία σε σένα??? Έχω την ίδια απορία 😂😂😂😂😂

Και εγώ έτσι ειμαι!!! Γενικά δν αγχώνομαι αλλά για το συγκεκριμένο θέμα είχα αγχωθεί πριν ακόμα ξεκινήσουμε τις προσπάθειες !!! Σκέψου εξετάσεις εκανα πριν καν πούμε ότι προσπαθούμε γ παιδι!!! Άρα όπως καταλαβαίνεις το άγχος στα ύψη και η ψυχολογία μηδέν καθώς έψαχνα μανιωδώς κατι να βρω!!! 
και γώ υπάρχουν στιγμές που με αγχώνει και πέφτω και πάλι ψυχολογικά και σκέφτομαι μα αυτή την έξεταση δν την έχω κάνει μήπως θ πρεπε ν την κάνω.; Να δεις που αυτό θ φταίει!!! Και μετά λέω συνέλθε κατερινα συνέλθε !! 
ε και τούμπαλιν έτσι!!!! Φαύλος κύκλος 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η cat12 είπε:

Για να δουμεεεε 🙏🙏🙏🙏🙏🙏 μόλις έβγαλα λίγα υγρά με πολύ ελάχιστο χρώμα... Αλλά δεν έχω πόνο τώρα... Περιμένω να πάω σπίτι να κάνω τέστ... Αλλιώς ξεκινάμε καινούριο κύκλο...

Μακαριιιιιιι 🙏τα υγρα αυτά να είναι εγκυμοσύνης περιμενουμε πως και πως ! Τι ωρα γυρνάς σπίτι;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Κοριτσάκια μου εσείς που είστε στην αναμονή σας ευχομαιιι να δείτε το θετικο τεστακι σας αυτές τις μέρες αλλά αν δεν … ειπαμεεεεεεεε πάμε δυναμικα στον επόμενο κύκλο !❤️ και το κορίτσι μας που θα πάει για εξωσωματικη (αν πάει… εύχομαι να την προλάβει το σπορακι! Όμως και πάλι αν δεν.. είναι βήματα κοντά στο σπορακι❤️) το άλλο το κορίτσι που είχε φουλ σκουρο τεστακι ωορρηξιας πρέπει να βγάλει τα ματάκια της αυτές τις μέρες και εύχομαι καλή επιτυχια🫶🤞

 

Εγω σήμερα έχω ραντεβού στον γιατρό να δούμε τι θα μου πει και τι θέλει να δει  τελος πάντων😂!  Σήμερα είμαι στην 8η μέρα του κύκλου και σκέφτηκα μα ξεκινήσω τα τεστ ωορρηξιας αν και για εμένα είναι νωρίς γτ κάνω ωορρηξια 18η-20η μέρα του κύκλου μου αλλά επειδη είχα πάρει τα χάπια μήπως βοήθησαν στο να έχω αυτή τη φορά μικρό κύκλο! Λέω λοιπόν να κάνω ένα τεστ ωορρηξιας σε λίγο δλδ να ξεκινήσω από σήμερα ! Αυτααααα τα ολιγά από εμένα❤️

Μια χαρά θα σου πει κ λογικά πότε περίπου είναι η ωορρηξία!!!! Ποτέ δεν ξέρεις μπορεί να γίνει νωρίτερα!!!Με το καλό να εμφανίστει σύντομα θετικό τεστακι ωορηξιας 🥰🥰🥰🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Kate1992 είπε:

Και εγώ έτσι ειμαι!!! Γενικά δν αγχώνομαι αλλά για το συγκεκριμένο θέμα είχα αγχωθεί πριν ακόμα ξεκινήσουμε τις προσπάθειες !!! Σκέψου εξετάσεις εκανα πριν καν πούμε ότι προσπαθούμε γ παιδι!!! Άρα όπως καταλαβαίνεις το άγχος στα ύψη και η ψυχολογία μηδέν καθώς έψαχνα μανιωδώς κατι να βρω!!! 
και γώ υπάρχουν στιγμές που με αγχώνει και πέφτω και πάλι ψυχολογικά και σκέφτομαι μα αυτή την έξεταση δν την έχω κάνει μήπως θ πρεπε ν την κάνω.; Να δεις που αυτό θ φταίει!!! Και μετά λέω συνέλθε κατερινα συνέλθε !! 
ε και τούμπαλιν έτσι!!!! Φαύλος κύκλος 

Και εγώ αγχώνομαι πολύ γτ πιστεύω ότι κάτι φταίει και με τρώει που δεν έχω κάνει ακόμη σαλπιγγογραφια γτ μου έχει κάτσει στο μυαλό μήπως έχω φραγμένες σάλπιγγες και γ αυτό δεν γινετε 😞

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η cat12 είπε:

Μια χαρά θα σου πει κ λογικά πότε περίπου είναι η ωορρηξία!!!! Ποτέ δεν ξέρεις μπορεί να γίνει νωρίτερα!!!Με το καλό να εμφανίστει σύντομα θετικό τεστακι ωορηξιας 🥰🥰🥰🥰

Μακάρι μακαριιιιιιιι❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Μακαριιιιιιι 🙏τα υγρα αυτά να είναι εγκυμοσύνης περιμενουμε πως και πως ! Τι ωρα γυρνάς σπίτι;

4 σχολαω αλλά σήμερα βρίσκομαι σε μακρινή περιοχή από το σπίτι μου οπότε με βλέπω κατά τις 5 να είμαι σπίτι... Εκτός αν καταφέρω να τελειώσω πιο γρήγορα θα δείξει... Θέλω να έχω ελπίδες ρε γμτ αλλά κρατιεμαι.... Μακάρι να σημαίνει κάτι με αυτά τα υγρά... Αν κ την προηγούμενη φορά δεν είχα τίποτα κ δεν μπορώ να συγκρίνω μήπως έγινε το θαύμα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Ωωωωω έκανες στην ουσία ωορρηξια 5 μέρες νωρίτερα ❤️ μακάρι να κάνω και εγώ νωρίς και να προλάβω τον δικό μου να μην έχει φύγει με την δουλειά🙏 λογικα θα δει και ο γιατρός αν κάνω νωρίτερα ωορρηξια πιστεύω σήμερα που θα με δει ❤️ έχω πολλα τεστακια ευτυχώς 😂 είχα πάρει 40 χαχχαχα και έχω σίγουρα καμία 30αρια . Αν βγει πολύ αχνό βέβαια θα κάνω μεθαύριο πάλι 🤪

Νταξει τότε μια χαρά εγώ είχα μόνο 10! Οπότε έκανα καθε δυο μέρες,από τη μερα π τη βρήκα εκανα κάθε μέρα μέχρι να πέσει 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Mpourmpoulo τι γλυκό κορίτσι είσαι. Πάντα με τον καλό λόγο στο στόμα! Αναμένουμε τα αποτελέσματα σου και τι θα πει ο γιατρός! 

@cat12 εγώ θα είμαι δουλειά αλλά θα δω στο διάλειμμα το αποτέλεσμα σου και ευχομαι να μην έχεις αλλά χρωματιστά υγρά αλλά χρωματιστή γραμμή!!

Εγώ κορίτσια δε κρατηθηκα 😅🤣🤣 έκανα ένα τεστ πριν λίγο. Βέβαια δε περίμενα ώρες, είχα μία ώρα και κάτι που ήπια τον καφέ και πήγα και τουαλέτα αλλά ήταν ξεκάθαρα ολόλευκο!! Οπότε πιστέψτε με δε χωράει αμφιβολία! Απλα εύχομαι να μην αργήσει και να έρθει just στις 14 μέρες μετά το τεστ δλδ αύριο! Να μη με ταλαιπωρήσει και χάνουμε χρόνο! Είμαι έτοιμη για νέα προσπάθεια!!! Ορίστε και οι αποδείξεις μου παρακάτω!! 

IMG_20230330_143601.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 27 λεπτά, ο/η cat12 είπε:

4 σχολαω αλλά σήμερα βρίσκομαι σε μακρινή περιοχή από το σπίτι μου οπότε με βλέπω κατά τις 5 να είμαι σπίτι... Εκτός αν καταφέρω να τελειώσω πιο γρήγορα θα δείξει... Θέλω να έχω ελπίδες ρε γμτ αλλά κρατιεμαι.... Μακάρι να σημαίνει κάτι με αυτά τα υγρά... Αν κ την προηγούμενη φορά δεν είχα τίποτα κ δεν μπορώ να συγκρίνω μήπως έγινε το θαύμα...

Περιμενουμε πως και πως ❤️❤️❤️ στο εύχομαι μέσα από την καρδιά μου κορίτσι μου🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Girly είπε:

@Mpourmpoulo τι γλυκό κορίτσι είσαι. Πάντα με τον καλό λόγο στο στόμα! Αναμένουμε τα αποτελέσματα σου και τι θα πει ο γιατρός! 

@cat12 εγώ θα είμαι δουλειά αλλά θα δω στο διάλειμμα το αποτέλεσμα σου και ευχομαι να μην έχεις αλλά χρωματιστά υγρά αλλά χρωματιστή γραμμή!!

Εγώ κορίτσια δε κρατηθηκα 😅🤣🤣 έκανα ένα τεστ πριν λίγο. Βέβαια δε περίμενα ώρες, είχα μία ώρα και κάτι που ήπια τον καφέ και πήγα και τουαλέτα αλλά ήταν ξεκάθαρα ολόλευκο!! Οπότε πιστέψτε με δε χωράει αμφιβολία! Απλα εύχομαι να μην αργήσει και να έρθει just στις 14 μέρες μετά το τεστ δλδ αύριο! Να μη με ταλαιπωρήσει και χάνουμε χρόνο! Είμαι έτοιμη για νέα προσπάθεια!!! Ορίστε και οι αποδείξεις μου παρακάτω!! 

IMG_20230330_143601.jpg

Μη το βάζεις κατω κοριτσακιιιιιιιιι μουυυυυυυ🙏 είναι ολόλευκο το ρημάδι 😞   Αντε να ερθει τοτε γρήγορα να τελειώνει και να ξεκινήσεις ζουζουνιες❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Girly είπε:

@Mpourmpoulo τι γλυκό κορίτσι είσαι. Πάντα με τον καλό λόγο στο στόμα! Αναμένουμε τα αποτελέσματα σου και τι θα πει ο γιατρός! 

@cat12 εγώ θα είμαι δουλειά αλλά θα δω στο διάλειμμα το αποτέλεσμα σου και ευχομαι να μην έχεις αλλά χρωματιστά υγρά αλλά χρωματιστή γραμμή!!

Εγώ κορίτσια δε κρατηθηκα 😅🤣🤣 έκανα ένα τεστ πριν λίγο. Βέβαια δε περίμενα ώρες, είχα μία ώρα και κάτι που ήπια τον καφέ και πήγα και τουαλέτα αλλά ήταν ξεκάθαρα ολόλευκο!! Οπότε πιστέψτε με δε χωράει αμφιβολία! Απλα εύχομαι να μην αργήσει και να έρθει just στις 14 μέρες μετά το τεστ δλδ αύριο! Να μη με ταλαιπωρήσει και χάνουμε χρόνο! Είμαι έτοιμη για νέα προσπάθεια!!! Ορίστε και οι αποδείξεις μου παρακάτω!! 

IMG_20230330_143601.jpg

Εεε ρε γαμωτο τζάμπα μας ξεσηκώνουν αυτά τα ψευδως θετικά τεστ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...