Μετάβαση σε περιεχόμενο

Οποια εχει κόρη ακριβή, το Μάρτη ήλιος μην τη δει, και όποια ένα μωράκι θέλει, αυτός ο Μάρτης να το φέρει​👶​🍼​ ❤️


Elli13

Recommended Posts

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Elk είπε:

Ναι για αυτό ρωταω αν κανείς ωορρηξία τώρα θα έρθει στις 38 μερες  ( ελπίζω να μην έρθει καθόλου ) και εγω κάπως έτσι είμαι αν έκανα ωορρηξία εχτές θα μου έρθει στις 40 μερες.. 

Κοριτσάκι μου θα προσευχηθώ να μην μας έρθει καθόλου και από τα ωορρηξίας να κοιτάμε τα τεστ εγκυμοσύνης❤️ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 2.8k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις πριν 1 ώρα, ο/η Cat96 είπε:

Να σε ρωτήσω λοιπόν αφού το γνωρίζεις το ηλεκτρονικό, το έκανες μια φόρα την μέρα και πότε πρωί μεσημέρι ή βράδυ;

Εγώ το έκανα μόνο πρωί! Νομίζω κάτι τέτοιο έγραφε στις ταινίες.. κ επίσης μια φορά. Κάποιες φορές από περιέργεια έκανα κ απόγευμα για να δω αν συνεχίζει αλλά κατά βάση 1. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Με το καλό λοιπόν το πρώτο σας παιδάκι ❤️ όλα να πάνε καλά και να το κρατήσετε αγκαλιά σας🙏

Ευχαριστούμε πολύ πολύ!! Εύχομαι κ σε σένα να μεγαλώσει κ άλλο η οικογένεια σου ❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Cat96 είπε:

Να σε ρωτήσω λοιπόν αφού το γνωρίζεις το ηλεκτρονικό, το έκανες μια φόρα την μέρα και πότε πρωί μεσημέρι ή βράδυ;

Εγω το έκανα κάθε μερα γύρω στις 12-1 το πρωι !!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Cat96 είπε:

το clear blue έκανες και εσύ κοριτσάκι μου ;

Ναι ναι!!! Και να σ πω .. στην αρχή είχα ξεκινήσει με πρωινό μονο …εχει τύχει να κανω το πρωι στις 8 να βγει αρνητικό και μετα να κανω στις 2 και να βγει θετικό!οποτε πιστεύω πως ετσι «καλύπτεις» καλύτερα το 24ωρο και τις πιθανότητες 😋😋😋

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η efakii είπε:

Ναι ναι!!! Και να σ πω .. στην αρχή είχα ξεκινήσει με πρωινό μονο …εχει τύχει να κανω το πρωι στις 8 να βγει αρνητικό και μετα να κανω στις 2 και να βγει θετικό!οποτε πιστεύω πως ετσι «καλύπτεις» καλύτερα το 24ωρο και τις πιθανότητες 😋😋😋

Αχχχ κορίτσια νιωθω ευτυχία ξαναέκανα τωρα που ήταν ευκαιρία κοντεύω να αφυδάτωση σήμερα και νομίζω αυξήθηκε και άλλο νιωθω ότι ίσως αύριο έχω το θετικό πείτε και εσείς πείτε πείτε 

20230329_234051.jpg

VideoCapture_20230329-234221.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Cat96 είπε:

Αχχχ κορίτσια νιωθω ευτυχία ξαναέκανα τωρα που ήταν ευκαιρία κοντεύω να αφυδάτωση σήμερα και νομίζω αυξήθηκε και άλλο νιωθω ότι ίσως αύριο έχω το θετικό πείτε και εσείς πείτε πείτε 

20230329_234051.jpg

VideoCapture_20230329-234221.jpg

Εισαι παρα πολυ κοντα πιστεύω !!! Σε ποια μερα του κύκλου εισαι;;; Υπάρχουν κ τα digital clear blue τα μωβ που σου βγάζουν τις γόνιμες και τις ΠΟΛΥ γόνιμες μέρες σου !  Τα εχεις δει αυτα;; Τα εχω χρησιμοποιήσει.ισως επειδή διάβασα οτι εχεις πολυ μεγάλο κύκλο σε βοηθήσουν περισσότερο. 

6C35977E-0B43-4D62-8369-DA83A2CF25CE.png

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η Cat96 είπε:

Αχχχ κορίτσια νιωθω ευτυχία ξαναέκανα τωρα που ήταν ευκαιρία κοντεύω να αφυδάτωση σήμερα και νομίζω αυξήθηκε και άλλο νιωθω ότι ίσως αύριο έχω το θετικό πείτε και εσείς πείτε πείτε 

20230329_234051.jpg

VideoCapture_20230329-234221.jpg

Κορίτσι τα χρησιμοποιούσα και εγώ αυτά από πέρσι μέχρι τον προηγούμενο μήνα απλά για αυτό τον μήνα πήρα ταινίες γιατί ήταν πιο οικονομικές. Παρόλα αυτά είμαι πολύ ευχαριστημένη από αυτά. Εγώ τα έκανα απόγευμα πάντα την ίδια ώρα γύρω στις 4. Και εγώ το δικό σου το βλέπω αύριο μεθαύριο να βγαίνει θετικό. Έχεις κάποιο σύμπτωμα στην ωορρηξία; Πχ εγώ έχω ένα ιδιαίτερο πόνο και τα έκανα αυτά απλά για επιβεβαίωση και πότε δεν έπεσαν έξω! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 28 λεπτά, ο/η efakii είπε:

Εισαι παρα πολυ κοντα πιστεύω !!! Σε ποια μερα του κύκλου εισαι;;; Υπάρχουν κ τα digital clear blue τα μωβ που σου βγάζουν τις γόνιμες και τις ΠΟΛΥ γόνιμες μέρες σου !  Τα εχεις δει αυτα;; Τα εχω χρησιμοποιήσει.ισως επειδή διάβασα οτι εχεις πολυ μεγάλο κύκλο σε βοηθήσουν περισσότερο. 

6C35977E-0B43-4D62-8369-DA83A2CF25CE.png

Είμαι στην 24η ημέρα θέλω να πιστεύω ότι αύριο θα γίνει η ωορρηξία δεν μπορώ να περιμένω άλλο πρώτη φορά τα χρησιμοποίησα και έκανα τον μεγαλύτερο κύκλο μου.

Τα έχω δει λέω να τα πάρω τον επόμενο μήνα αν χρειαστεί ελπίζω και εύχομαι ότι δεν θα χρειαστεί 🤰 ! με τις ταινίες πάντως δεν βγάζω άκρη και θέλω και τα ηλεκτρονικά ιδανικά να τα κάνω μια φορά την ημέρα λόγω τιμής αλλά σήμερα δεν άντεξα πήραν τα μυαλά μου αέρα 😜

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 25 λεπτά, ο/η marinaP είπε:

Κορίτσι τα χρησιμοποιούσα και εγώ αυτά από πέρσι μέχρι τον προηγούμενο μήνα απλά για αυτό τον μήνα πήρα ταινίες γιατί ήταν πιο οικονομικές. Παρόλα αυτά είμαι πολύ ευχαριστημένη από αυτά. Εγώ τα έκανα απόγευμα πάντα την ίδια ώρα γύρω στις 4. Και εγώ το δικό σου το βλέπω αύριο μεθαύριο να βγαίνει θετικό. Έχεις κάποιο σύμπτωμα στην ωορρηξία; Πχ εγώ έχω ένα ιδιαίτερο πόνο και τα έκανα αυτά απλά για επιβεβαίωση και πότε δεν έπεσαν έξω! 

Κανονικά δεν είχα αλλά και τον προηγούμενο μήνα κα ισε αυτόν νιώθω ένα οξύ πόνο στην δεξιά ωοθήκη, όχι όλη μέρα κατά διαστήματα και αυτό τον μήνα είχα χθες κάτι τσιμπήματα στο δεξί στήθος. Δεν ξέρω αν αυτό σημαίνει ωορρηξία αλλά αυτά νιώθω 3 μέρες τώρα. Γενικά δεν είχα μπει σε διαδικασία να τα κοιτάω και να δίνω σημασία στο κύκλο μου, ξεκίνησα τώρα και δεν μπορώ να διαβάσω τα  σημάδια.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η Cat96 είπε:

Κανονικά δεν είχα αλλά και τον προηγούμενο μήνα κα ισε αυτόν νιώθω ένα οξύ πόνο στην δεξιά ωοθήκη, όχι όλη μέρα κατά διαστήματα και αυτό τον μήνα είχα χθες κάτι τσιμπήματα στο δεξί στήθος. Δεν ξέρω αν αυτό σημαίνει ωορρηξία αλλά αυτά νιώθω 3 μέρες τώρα. Γενικά δεν είχα μπει σε διαδικασία να τα κοιτάω και να δίνω σημασία στο κύκλο μου, ξεκίνησα τώρα και δεν μπορώ να διαβάσω τα  σημάδια.

 Πίστεψε με τα σημάδια κάθε φορά είναι και διαφορετικά. Εγώ βέβαια κατάλαβα αυτό το πόνο οτι είναι ωορρηξία κάνοντας το τεστ μόλις τον ένιωσα. Κατά τα αλλα δεν έχω κάποιο αλλο σημάδι Συνέχισε και σήμερα τα τεστ ίσως δεις θετικό, είναι πολύ πιθανό με βάση το χθεσινό σου. Θα περιμένουμε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα στην όμορφη ομάδα!!! Από σήμερα περιμένω την περίοδο.... Ακόμα πονάω κ έχω χάλια στομάχι... Κ κόπωση Τα τέστ δεν ήρθαν ακόμα 😭 δεν με θέλει μάλλον... Ελπίζω για σήμερα η θα πάω να τα πάρω εγώ μόλις τελειώσω από τη δουλειά... Νιώθω όμως ότι μου έρχεται η καταραμένη... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσιααααααα μουυυ, 

Δύσκολη η νύχτα χθές, πολύς πόνος. Ξεκίνησε να έρχεται... Ο γιατρός μου είπε να τον πάρω τηλ μόλις έχω κανονική ροή να ξεκινήσουμε την διαδικασία 🤞🙏🏻

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η marinaP είπε:

Καλημέρα κορίτσιααααααα μουυυ, 

Δύσκολη η νύχτα χθές, πολύς πόνος. Ξεκίνησε να έρχεται... Ο γιατρός μου είπε να τον πάρω τηλ μόλις έχω κανονική ροή να ξεκινήσουμε την διαδικασία 🤞🙏🏻

Καλημέρααα!!! Αν έρθει ξεκινάς με τον γιατρό σου και έρχεσαι ένα βήμα πιο κοντά στο μωράκι σου❤️ θα έρθει σύντομα είμαι σίγουρη 💕

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια... Πάλι σερνομουν το πρωί... Φοβερή υπνηλία... @Rena92 εσύ είχες υπνηλία σαν σύμπτωμα τώρα ε; πριν μάθεις ότι είσαι έγκυος;

Λίστα με τα συμπτώματα μου 😁

✔️Υπνηλία 

✔️Λευκά υγρά πηχτα με καφέ βλεννη 

✔️ Πρησμένο στήθος από σήμερα 

✔️Πονακια χαμηλά στην κοιλιά 

Να κάνει η καθεμία τέτοια λίστα να ξέρουμε αν κάποια βγει έγκυος τι είχε περίπου 😜

 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Καλημέρααα!!! Αν έρθει ξεκινάς με τον γιατρό σου και έρχεσαι ένα βήμα πιο κοντά στο μωράκι σου❤️ θα έρθει σύντομα είμαι σίγουρη 💕

Δεν σας κρύβω με εχει κυριεύσει ένα άγχος, αν θα τα καταφέρω. Με τόσα αρνητικά τεστ π έβλεπα τόσους μήνες... Σκέφτομαι μήπως κάτι δεν πάει καλά γιατί ούτε με αυτή ξέρεις ότι θα έχεις 100% επιτυχία. Ξέρω ότι πολύ κακά κάνω που αρχίζω με αυτό το mood κάτι τόσο σημαντικό αλλά καμία φορά δεν μπορείς να το ελέγξεις. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 37 λεπτά, ο/η cat12 είπε:

Καλημέρα στην όμορφη ομάδα!!! Από σήμερα περιμένω την περίοδο.... Ακόμα πονάω κ έχω χάλια στομάχι... Κ κόπωση Τα τέστ δεν ήρθαν ακόμα 😭 δεν με θέλει μάλλον... Ελπίζω για σήμερα η θα πάω να τα πάρω εγώ μόλις τελειώσω από τη δουλειά... Νιώθω όμως ότι μου έρχεται η καταραμένη... 

Καλημέρα κορίτσι μου!! Η αναμονή ελπίζω να εξελιχθεί σε έκπληξη 🤞🏼😍

 

στις πριν 25 λεπτά, ο/η marinaP είπε:

Δεν σας κρύβω με εχει κυριεύσει ένα άγχος, αν θα τα καταφέρω. Με τόσα αρνητικά τεστ π έβλεπα τόσους μήνες... Σκέφτομαι μήπως κάτι δεν πάει καλά γιατί ούτε με αυτή ξέρεις ότι θα έχεις 100% επιτυχία. Ξέρω ότι πολύ κακά κάνω που αρχίζω με αυτό το mood κάτι τόσο σημαντικό αλλά καμία φορά δεν μπορείς να το ελέγξεις. 

Μαρίνα μου, θα έχεις 100% επιτυχία!! Δεν υπάρχει άλλη επιλογή, αυτό να σκέφτεσαι! Είναι αποφασισμένο ήδη ότι όλα θα πάνε καλά!!❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 26 λεπτά, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Καλημέρα κορίτσια... Πάλι σερνομουν το πρωί... Φοβερή υπνηλία... @Rena92 εσύ είχες υπνηλία σαν σύμπτωμα τώρα ε; πριν μάθεις ότι είσαι έγκυος;

Λίστα με τα συμπτώματα μου 😁

✔️Υπνηλία 

✔️Λευκά υγρά πηχτα με καφέ βλεννη 

✔️ Πρησμένο στήθος από σήμερα 

✔️Πονακια χαμηλά στην κοιλιά 

Να κάνει η καθεμία τέτοια λίστα να ξέρουμε αν κάποια βγει έγκυος τι είχε περίπου 😜

 

 

Μια μέρα πριν το τεστ, την Κυριακή, δεν μπορούσα να πάρω τα πόδια μου!! Νύσταζα άπειρα κ παρά τον καφέ δε ξύπνησα ποτέ! Απ την μέρα του τεστ όμως κ λογικά λόγω αναστάτωσης, δεν έχω κοιμηθεί κανένα βράδυ και το πρωί νυστάζω! (Ελάττωσα κ τον καφέ)

Πάντως ειδικά αυτό με τα υγρά που έχεις, μου ακούγεται σούπερ θετικό 🥰🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 46 λεπτά, ο/η cat12 είπε:

Καλημέρα στην όμορφη ομάδα!!! Από σήμερα περιμένω την περίοδο.... Ακόμα πονάω κ έχω χάλια στομάχι... Κ κόπωση Τα τέστ δεν ήρθαν ακόμα 😭 δεν με θέλει μάλλον... Ελπίζω για σήμερα η θα πάω να τα πάρω εγώ μόλις τελειώσω από τη δουλειά... Νιώθω όμως ότι μου έρχεται η καταραμένη... 

Καλημέρα αγπ μου. Κάνε υπομονή να δούμε αν έρθει! Σου εύχομαι να μην φανεί για τους επόμενους 9 μήνες. 🙏🏻Αν μπορείς ναι πέρνα να τα πάρεις εσύ ή πάρε ένα από το φαρμακείο αν δεν έρθει μέχρι αύριο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 49 λεπτά, ο/η marinaP είπε:

Καλημέρα κορίτσιααααααα μουυυ, 

Δύσκολη η νύχτα χθές, πολύς πόνος. Ξεκίνησε να έρχεται... Ο γιατρός μου είπε να τον πάρω τηλ μόλις έχω κανονική ροή να ξεκινήσουμε την διαδικασία 🤞🙏🏻

Συμφωνώ με Ρενα!!! Είμαστε όλες καταδικασμένες να γίνουμε μανούλες !!! Και θα γίνουμε!!! Εγώ απ όταν ξεκίνησα ν μιλάω μαζί σας νιώθω πιο σίγουρη γ τν εαυτό μου και ότι έχει έρθει το πλήρωμα τ χρόνου για ν γίνω και γώ μανούλα σύντομα!!!! 
Ξεκίνησα προσπάθειες με τον σύζυγο και το σκεπτικό μου μέχρι κ πριν δυο τρεις μήνες ήταν ότι δν θα τα καταφέρω ποτέ!!!! Έχετε καταφέρει ν μου αλλάξετε τη ψυχολογία μου όλη !!!! 
 Μαρινακι μου θα πάνε όλα κατ ευχήν!!! Ήρθε και για σένα η στιγμή σου 🥰🥰🥰🙏🙏🙏🧿🧿🧿

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 40 λεπτά, ο/η marinaP είπε:

Δεν σας κρύβω με εχει κυριεύσει ένα άγχος, αν θα τα καταφέρω. Με τόσα αρνητικά τεστ π έβλεπα τόσους μήνες... Σκέφτομαι μήπως κάτι δεν πάει καλά γιατί ούτε με αυτή ξέρεις ότι θα έχεις 100% επιτυχία. Ξέρω ότι πολύ κακά κάνω που αρχίζω με αυτό το mood κάτι τόσο σημαντικό αλλά καμία φορά δεν μπορείς να το ελέγξεις. 

Καλημέρα κοριτσάκι μου, λογικό να έχεις άγχος, όλα όμως θα πάνε καλά θα το δεις, να προσπαθείς να σκέφτεσαι θετικά😊 εύχομαι με την πρώτη φορά να έχετε το θετικό αποτέλεσμα🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 41 λεπτά, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Καλημέρα κορίτσια... Πάλι σερνομουν το πρωί... Φοβερή υπνηλία... @Rena92 εσύ είχες υπνηλία σαν σύμπτωμα τώρα ε; πριν μάθεις ότι είσαι έγκυος;

Λίστα με τα συμπτώματα μου 😁

✔️Υπνηλία 

✔️Λευκά υγρά πηχτα με καφέ βλεννη 

✔️ Πρησμένο στήθος από σήμερα 

✔️Πονακια χαμηλά στην κοιλιά 

Να κάνει η καθεμία τέτοια λίστα να ξέρουμε αν κάποια βγει έγκυος τι είχε περίπου 😜

 

 

Και μένα τα συμπτώματα αυτά που ακούγονται σούπερ τέλεια!!!! Ποια μέρα τ κύκλου σ είσαι;;; Αυτή η καφέ βλέννη μπορεί ν ναι και εμφύτευσης !!! 🧿🙏❤️

αντε να έχουμε και άλλο θετικό τεστακι να γινει χαμουλης 🙏🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 53 λεπτά, ο/η marinaP είπε:

Καλημέρα κορίτσιααααααα μουυυ, 

Δύσκολη η νύχτα χθές, πολύς πόνος. Ξεκίνησε να έρχεται... Ο γιατρός μου είπε να τον πάρω τηλ μόλις έχω κανονική ροή να ξεκινήσουμε την διαδικασία 🤞🙏🏻

Καλημερουδια μαρινακι μου !! Όλα θα πάνε καλα !!! Όπως λεει και ο γυναικολόγος μου ,οποία γυναίκα εχει μήτρα γινεται μητέρα!!! 
Προσπάθησε να σκέφτεσαι όσο πιο θετικά μπορεις! Θα κανεις μια διαδικασία για να ερθεις πιο κοντα στη μητρότητα !! Και γω μετα το καλοκαιράκι ξεκινάω !! Όλες μαζι εδω θα τα λεμε !’ 😘🥰🥰🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 45 λεπτά, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Καλημέρα κορίτσια... Πάλι σερνομουν το πρωί... Φοβερή υπνηλία... @Rena92 εσύ είχες υπνηλία σαν σύμπτωμα τώρα ε; πριν μάθεις ότι είσαι έγκυος;

Λίστα με τα συμπτώματα μου 😁

✔️Υπνηλία 

✔️Λευκά υγρά πηχτα με καφέ βλεννη 

✔️ Πρησμένο στήθος από σήμερα 

✔️Πονακια χαμηλά στην κοιλιά 

Να κάνει η καθεμία τέτοια λίστα να ξέρουμε αν κάποια βγει έγκυος τι είχε περίπου 😜

 

 

Τρέλανε μας εσυ και τα συμπτώματα σου !!! Σε 2-3 μέρες μήπως να κανεις κανενα τεστακι;;;;; 😋😋😋

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...