Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΚΑΦΕ ΕΚΡΙΣΕΙΣ ΑΝΤΙ ΓΙΑ ΠΕΡΙΟΔΟ ΕΙΝΑΙ ΕΝΔΕΙΞΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ???


Recommended Posts

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΕ ΟΛΕΣ!!

ΜΕ ΣΤΑΘΕΡΟ ΚΥΚΛΟ 28 ΜΕΡΕΣ, ΤΗΝ 28η ΜΕΡΑ ΤΟΥ ΚΥΚΛΟΥ ΑΝΤΙ ΓΙΑ ΑΙΜΑ ΕΙΔΑ ΚΑΦΕ... (ΟΠΩΣ ΤΑ ΠΡΩΤΑ ΚΑΦΕ ΠΟΥ ΒΛΕΠΟΥΜΕ ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ ΤΗΣ ΠΕΡΙΟΔΟΥ)

ΤΑ ΚΑΦΕ ΤΑ ΕΙΧΑ ΜΟΝΟ ΤΗΝ 28η ΜΕΡΑ.. 29η ΚΑΙ 30η ΠΟΥ ΔΙΑΝΥΩ ΣΗΜΕΡΑ ΤΙΠΟΤΑ...

ΛΕΤΕ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΙ ΚΑΛΟ, ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ???

ΔΕΝ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΣΥΜΒΕΙ ΠΟΤΕ ΚΑΤΙ ΑΝΑΛΟΓΟ ΜΕΧΡΙ ΤΑ 35 ΜΟΥ ΧΡΟΝΙΑ.....

ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΓΝΩΜΕΣ, ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η CHRISTYKAP είπε:

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΕ ΟΛΕΣ!!

ΜΕ ΣΤΑΘΕΡΟ ΚΥΚΛΟ 28 ΜΕΡΕΣ, ΤΗΝ 28η ΜΕΡΑ ΤΟΥ ΚΥΚΛΟΥ ΑΝΤΙ ΓΙΑ ΑΙΜΑ ΕΙΔΑ ΚΑΦΕ... (ΟΠΩΣ ΤΑ ΠΡΩΤΑ ΚΑΦΕ ΠΟΥ ΒΛΕΠΟΥΜΕ ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ ΤΗΣ ΠΕΡΙΟΔΟΥ)

ΤΑ ΚΑΦΕ ΤΑ ΕΙΧΑ ΜΟΝΟ ΤΗΝ 28η ΜΕΡΑ.. 29η ΚΑΙ 30η ΠΟΥ ΔΙΑΝΥΩ ΣΗΜΕΡΑ ΤΙΠΟΤΑ...

ΛΕΤΕ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΙ ΚΑΛΟ, ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ???

ΔΕΝ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΣΥΜΒΕΙ ΠΟΤΕ ΚΑΤΙ ΑΝΑΛΟΓΟ ΜΕΧΡΙ ΤΑ 35 ΜΟΥ ΧΡΟΝΙΑ.....

ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΓΝΩΜΕΣ, ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ!!

Ενδέχεται να είναι και αίμα εμφυτευσης, ειδικά αφού κράτησε μια μέρα. Ένα τεστ ή ακόμα καλύτερα μια χοριακη θα σου λύσουν κάθε απορία!! Πολύ πολύ καλή επιτυχία εύχομαι, μακάρι να είναι το σπορακι στην κοιλίτσα σου που τα κάνει αυτά ❤️ Να μας γράψεις νέα σου!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η CHRISTYKAP είπε:

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΕ ΟΛΕΣ!!

ΜΕ ΣΤΑΘΕΡΟ ΚΥΚΛΟ 28 ΜΕΡΕΣ, ΤΗΝ 28η ΜΕΡΑ ΤΟΥ ΚΥΚΛΟΥ ΑΝΤΙ ΓΙΑ ΑΙΜΑ ΕΙΔΑ ΚΑΦΕ... (ΟΠΩΣ ΤΑ ΠΡΩΤΑ ΚΑΦΕ ΠΟΥ ΒΛΕΠΟΥΜΕ ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ ΤΗΣ ΠΕΡΙΟΔΟΥ)

ΤΑ ΚΑΦΕ ΤΑ ΕΙΧΑ ΜΟΝΟ ΤΗΝ 28η ΜΕΡΑ.. 29η ΚΑΙ 30η ΠΟΥ ΔΙΑΝΥΩ ΣΗΜΕΡΑ ΤΙΠΟΤΑ...

ΛΕΤΕ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΙ ΚΑΛΟ, ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ???

ΔΕΝ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΣΥΜΒΕΙ ΠΟΤΕ ΚΑΤΙ ΑΝΑΛΟΓΟ ΜΕΧΡΙ ΤΑ 35 ΜΟΥ ΧΡΟΝΙΑ.....

ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΓΝΩΜΕΣ, ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ!!

Το ίδιο ακριβώς μου συνέβη στην πρώτη μου εγκυμοσύνη. Μετά είχα κι άλλα καφέ για καμμία 10 άρια μέρες ! Τρέχα για χοριακή ! 

Καλά αποτελέσματα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 ώρες, ο/η CHRISTYKAP είπε:

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΕ ΟΛΕΣ!!

ΜΕ ΣΤΑΘΕΡΟ ΚΥΚΛΟ 28 ΜΕΡΕΣ, ΤΗΝ 28η ΜΕΡΑ ΤΟΥ ΚΥΚΛΟΥ ΑΝΤΙ ΓΙΑ ΑΙΜΑ ΕΙΔΑ ΚΑΦΕ... (ΟΠΩΣ ΤΑ ΠΡΩΤΑ ΚΑΦΕ ΠΟΥ ΒΛΕΠΟΥΜΕ ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ ΤΗΣ ΠΕΡΙΟΔΟΥ)

ΤΑ ΚΑΦΕ ΤΑ ΕΙΧΑ ΜΟΝΟ ΤΗΝ 28η ΜΕΡΑ.. 29η ΚΑΙ 30η ΠΟΥ ΔΙΑΝΥΩ ΣΗΜΕΡΑ ΤΙΠΟΤΑ...

ΛΕΤΕ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΙ ΚΑΛΟ, ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ???

ΔΕΝ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΣΥΜΒΕΙ ΠΟΤΕ ΚΑΤΙ ΑΝΑΛΟΓΟ ΜΕΧΡΙ ΤΑ 35 ΜΟΥ ΧΡΟΝΙΑ.....

ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΓΝΩΜΕΣ, ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ!!

καλησπερα. αιμα ειχα στην πρωτη μου εγκυμοσυνη για πολυ λιγο και μετα απο λιγες μερες ειχα θετικη χοριακη ασχετα που μετα το εχασα. ενω στην δευτερη εγκυμοσυνη μου δεν ειχα αιμα, πηγαν ολα καλα και πριν λιγους μηνες γεννησα ενα υγιεστατο μωρακι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 28/2/2023 at 4:32 ΜΜ, ο/η CHRISTYKAP είπε:

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΕ ΟΛΕΣ!!

ΜΕ ΣΤΑΘΕΡΟ ΚΥΚΛΟ 28 ΜΕΡΕΣ, ΤΗΝ 28η ΜΕΡΑ ΤΟΥ ΚΥΚΛΟΥ ΑΝΤΙ ΓΙΑ ΑΙΜΑ ΕΙΔΑ ΚΑΦΕ... (ΟΠΩΣ ΤΑ ΠΡΩΤΑ ΚΑΦΕ ΠΟΥ ΒΛΕΠΟΥΜΕ ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ ΤΗΣ ΠΕΡΙΟΔΟΥ)

ΤΑ ΚΑΦΕ ΤΑ ΕΙΧΑ ΜΟΝΟ ΤΗΝ 28η ΜΕΡΑ.. 29η ΚΑΙ 30η ΠΟΥ ΔΙΑΝΥΩ ΣΗΜΕΡΑ ΤΙΠΟΤΑ...

ΛΕΤΕ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΙ ΚΑΛΟ, ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ???

ΔΕΝ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΣΥΜΒΕΙ ΠΟΤΕ ΚΑΤΙ ΑΝΑΛΟΓΟ ΜΕΧΡΙ ΤΑ 35 ΜΟΥ ΧΡΟΝΙΑ.....

ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΓΝΩΜΕΣ, ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ!!

Σίγουρα! Τρέξε για τεστακι ή χοριακη! Περιμένουμε τα καλά νέα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 2 weeks later...
στις On 1/3/2023 at 12:39 ΜΜ, ο/η eva96 είπε:

καλησπερα. αιμα ειχα στην πρωτη μου εγκυμοσυνη για πολυ λιγο και μετα απο λιγες μερες ειχα θετικη χοριακη ασχετα που μετα το εχασα. ενω στην δευτερη εγκυμοσυνη μου δεν ειχα αιμα, πηγαν ολα καλα και πριν λιγους μηνες γεννησα ενα υγιεστατο μωρακι.

Καλησπέρα κ από μένα!! Εγώ περιμένω σε δυο μέρες περίοδο! Όμως αυτή τη φορά δν έχω καθόλου καφέ υγρά πριν που εγώ ακόμα και βδομάδα πριν την περίοδο είχα πάντα καφέ! Εκανα ένα τεστ και βγήκε αρνητικό σήμερα ! Παρασκευή είναι ν μ ρθει περίοδος ! Τι λέτε να συμβαίνει;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μακάρι να είστε και οι δύο..

Κι εγώ έχω καθυστέρηση μόλις μια μέρα αλλά έχω όλα τα συμπτώματα περιόδου, οπότε την περιμένω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η Kate1992 είπε:

Καλησπέρα κ από μένα!! Εγώ περιμένω σε δυο μέρες περίοδο! Όμως αυτή τη φορά δν έχω καθόλου καφέ υγρά πριν που εγώ ακόμα και βδομάδα πριν την περίοδο είχα πάντα καφέ! Εκανα ένα τεστ και βγήκε αρνητικό σήμερα ! Παρασκευή είναι ν μ ρθει περίοδος ! Τι λέτε να συμβαίνει;;

Δεν ξέρω τι μπορεί να συμβαίνει, πάντως αν δεν ήταν πρώιμης ανίχνευσης το τεστ δεν θα δείξει πριν την καθυστέρηση.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Eliza Kats είπε:

Δεν ξέρω τι μπορεί να συμβαίνει, πάντως αν δεν ήταν πρώιμης ανίχνευσης το τεστ δεν θα δείξει πριν την καθυστέρηση.

Πρώιμης ήταν! Το early predictor αυτό το ροζ κουτί ! Αλλά έδειξε αρνητικό 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 λεπτά, ο/η Kate1992 είπε:

Πρώιμης ήταν! Το early predictor αυτό το ροζ κουτί ! Αλλά έδειξε αρνητικό 

Τότε ή μπορεί να μην μπόρεσε να ανιχνεύσει τυχόν εγκυμοσύνη ακόμα ή συμβαίνει κάτι άλλο. Κάνε λίγες μέρες υπομονή μέχρι την καθυστέρηση και αν είναι κάνεις πάλι τεστ ή χοριακη. 

Σου εύχομαι ένα θετικό αποτέλεσμα 😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Eliza Kats είπε:

Τότε ή μπορεί να μην μπόρεσε να ανιχνεύσει τυχόν εγκυμοσύνη ακόμα ή συμβαίνει κάτι άλλο. Κάνε λίγες μέρες υπομονή μέχρι την καθυστέρηση και αν είναι κάνεις πάλι τεστ ή χοριακη. 

Σου εύχομαι ένα θετικό αποτέλεσμα 😊

Ευχαριστώ πολύ !!!! Τι άλλο μπορεί ν εξναι; Με ορμονικές καλες , υπέρηχο άψογο και τεστ ωορρηξιας θετικό σε τον τον κύκλο όλα! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 15/3/2023 at 11:16 ΠΜ, ο/η Kate1992 είπε:

Καλησπέρα κ από μένα!! Εγώ περιμένω σε δυο μέρες περίοδο! Όμως αυτή τη φορά δν έχω καθόλου καφέ υγρά πριν που εγώ ακόμα και βδομάδα πριν την περίοδο είχα πάντα καφέ! Εκανα ένα τεστ και βγήκε αρνητικό σήμερα ! Παρασκευή είναι ν μ ρθει περίοδος ! Τι λέτε να συμβαίνει;;

περιμενε μετα την καθυστερηση να κανεις β χοριακη που θα δειξει στα σιγουρα. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Απαντήσεις

    • Ετσι ειναι!!! Κι αυτος ο ανθρωπος ησουν εσυ γ μενα!!❤️🫶 Μια κοπελα π δν ξερω καλα καλα κ π μου σταθηκε καλυτερα κ απο φιλη!! 😍 Δε λεω κ ο αντρας μου διπλα μου σε ολα! Βραχος... αλλα ειναι αλλιως οταν ο αλλος το εχει ζησει κ εχει τις ιδιες αγωνιες.. περναει τα ιδια σκαμπανεβασματα, εχει κ τις ορμονες να βαρανε κοκκινο, μπαινει στη θεση σου γτ το ξερει πως ειναι κ σε νιωθει με μια λεξη π θα πεις..  Σε ευχαριστω πααααααρα πολυ!!💞💞💞
    • Ευχαριστω Ραμ μου!!!! 🥰 με το καλο ολα!!! 🙏❤️ Καλη αρχη στη νεα προσπαθεια κ με το καλο να μεγαλωσετε την οικογενεια σας!!!💫
    • Γλυκο μου μισοφεγγαρο!!! 🫶❤️🫶 Σε ευχαριστω για ολες τις ευχες!!! 🥰 Μακαρι ο θεος ν μας αξιωσει να γινουμε γονεις!!! Ελπιζω να πανε ολα καλα σε αυτο το ταξιδι π μολις ξεκινησε μεχρι το τελος!!! 🥹
    • Η αλήθεια είναι ότι και εμένα μου φάνηκε κάπως όμως δεν μου έδωσε περιθώρια ο γιατρός να το επεξεργαστώ! Με κοίταξε μου λέει είναι όλα καθαρά ντύσουν και έλα να τα πούμε! Μας ξεκίνησε με τις έρευνες και μας διάβαζε διαφορα πράγματα που είχε μελετήσει και μας λέγε το θα κάνουμε και πως θα προχωρήσουμε όποτε δεν πρόλαβα να σκεφτώ την παλινδρομη! Ναι δεν υπάρχει λογος για εξωσωματικη για την ωρα! Θα δούμε και τις εξετάσεις και τι θα μου δώσει και μετά αν δεν είναι εδώ ο σύντροφος θα καταψηξουμε σπερμα και θα κάνω σπερματεγχυνση! Μου είπε ότι μπορεί να αργησει να έρθει η περίοδος λόγω ΣΠΩ όχι όμως ότι είναι απόλυτο! Απλά για να μην ανησυχήσω! Ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου🙏
    • Τοκυο μου!!!! ❤️ Σε ευχαριστω κι εσενα για ολα!!! 🥰 Αληθεια αν δεν ησουν εσυ ν τα λεμε με dm κ να μου συστησεις αυτο τον τρομερο γιατρο (γενικα ειχα φτασει σ ενα σημειο π ειχα μπλοκαρει κ με ξεμπλοκαρες..), μπορει ακομα να εχανα χρονο κ να ημασταν στο μηδεν οπως τοσα χρονια π ψαχναμε ψαχναμε κ ακρη δε βγαζαμε!!!  Να εισαι καλα κ να χαιρεσαι την οικογενεια σου!!!😊 Με το καλο ν ερθει κ το 2ο παιδακι σας γερο και καλοτυχο!!!🙏💫🎈 Μακαρι κι εμας τα εμβρυακια μας να ερθουν στην αγκαλια μας καποια μερα!🙏
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...