Μετάβαση σε περιεχόμενο

Φλεβάρη Κουτσοφλέβαρε, αν τύχει και φλεβίσεις όλες τις κοιλίτσες μας μωράκια να γεμίσεις!!!! ​🍼 ​💞 ​​💞 ​​🌈


Elli13

Recommended Posts

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Eliza Kats είπε:

Αφού δεν έχεις συμπτώματα περιόδου γιατί πιστεύεις ότι δεν είσαι έγκυος; 😛 Μην προδικαζεις τα πράγματα, έχεις μέρες ακόμα για να μάθεις 😊

Γιατί θεωρώ ότι έχασα την ημέρα της ωορρηξίας.. σε όλο τον κύκλο έχω επαφές μέρα παρά μέρα αλλά όταν είδα το θετικό τεστ ωορρηξίας του δωσα και κατάλαβε 😆😆.. και τώρα σκέφτομαι ότι ίσως το τέστ έκανε λάθος μιας κ είμαι 4 μέρες πριν την περίοδο και ακόμα δεν έχω πόνους περιόδου. Πάντα μια βδομάδα πριν ξεκινάνε οι πόνοι μου. Και είναι αρκετά έντονοι.. είναι πολυ δύσκολο να μετράς τις μέρες όταν έχεις άστατο κύκλο. Πραγματικά δεν ξέρεις αν πρέπει να εμπιστευτείς τα τεστ η τα συμπτώματα ωορρηξίας η αν έκανες καν ωορρηξία.. παράνοια πραγματικά 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Girly είπε:

Ναι! Ένα μεγαλοπρεπές 1.27 ! 😁

Μην σου φουσκώσω τα μυαλά, γιατί φαντάζομαι είναι ανάλογα και το εργαστήριο, αλλά όταν εγώ είχα κάνει αρνητική χοριακη ήταν 0.5 😛 Αν δεν σου έρθει μέχρι αύριο, κάνε ένα τεστ με τα πρωινά 😉

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Girly είπε:

Σήμερα ναι αλλά άφαντη! 

Βρε εγώ μπορώ να κάνω γάιδαρο να πετάει! Μια χοριακη δε μπορώ να θετικοποιησω?! Η αλήθεια είναι ότι το πρωί ξέχασα να κάνω. Και έχω 2 στο ντουλάπι. Αύριο με τα πρώτα πρωινά αν δε έχει έρθει θα κάνω. Ααχχχ ψοφαω για χαζομαρεεεεςςςς! Αλλά τι να πω? Να παω κόντρα στο ένστικτο μου? 

Βρε κάνε και πότε δε ξερεις😁 να σου πω κ εγώ τώρα αν με ρωτάς ενώ τι πρωί πίστεψα ότι έρχεται η περίοδος με το καφέ που είδα, τώρα κάνω δεύτερες σκέψεις επειδή δεν ξανά είδα τπτ😅 μέχρι να την δούμε εμείς θα σκεφτόμαστε αυτό που θεμε😏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η annitakianna είπε:

Γιατί θεωρώ ότι έχασα την ημέρα της ωορρηξίας.. σε όλο τον κύκλο έχω επαφές μέρα παρά μέρα αλλά όταν είδα το θετικό τεστ ωορρηξίας του δωσα και κατάλαβε 😆😆.. και τώρα σκέφτομαι ότι ίσως το τέστ έκανε λάθος μιας κ είμαι 4 μέρες πριν την περίοδο και ακόμα δεν έχω πόνους περιόδου. Πάντα μια βδομάδα πριν ξεκινάνε οι πόνοι μου. Και είναι αρκετά έντονοι.. είναι πολυ δύσκολο να μετράς τις μέρες όταν έχεις άστατο κύκλο. Πραγματικά δεν ξέρεις αν πρέπει να εμπιστευτείς τα τεστ η τα συμπτώματα ωορρηξίας η αν έκανες καν ωορρηξία.. παράνοια πραγματικά 

Χαχα μου φαίνεται περίεργος ο συλλογισμός σου 😅 Γιατί όσα λες είναι πολύ θετικά για εγκυμοσύνη 😊 Εγώ δεν θα έχανα τις ελπίδες μου από τώρα 😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Eliza Kats είπε:

Μην σου φουσκώσω τα μυαλά, γιατί φαντάζομαι είναι ανάλογα και το εργαστήριο, αλλά όταν εγώ είχα κάνει αρνητική χοριακη ήταν 0.5 😛 Αν δεν σου έρθει μέχρι αύριο, κάνε ένα τεστ με τα πρωινά 😉

Καλέ ποια μυαλά ? Τα φουσκωμένα?!? Χαχαχα εγώ και μόνη μου μια χαρά τα φουσκώνω! Και άλλη μία φορά που έκανα ήταν 0 αλλά διάβασα ότι μέχρι 5 θεωρείται αρνητικη. Οπότε αυτό οκ το δέχομαι. 

Κατά τ αλλά αν αύριο δε μου ρθει ( που δε θα ρθει σας λέω, το ξέρω 🤪🤪🤪) θα κάνω ένα τεστακι και βλέπουμε. 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 32 λεπτά, ο/η annitakianna είπε:

Γιατί θεωρώ ότι έχασα την ημέρα της ωορρηξίας.. σε όλο τον κύκλο έχω επαφές μέρα παρά μέρα αλλά όταν είδα το θετικό τεστ ωορρηξίας του δωσα και κατάλαβε 😆😆.. και τώρα σκέφτομαι ότι ίσως το τέστ έκανε λάθος μιας κ είμαι 4 μέρες πριν την περίοδο και ακόμα δεν έχω πόνους περιόδου. Πάντα μια βδομάδα πριν ξεκινάνε οι πόνοι μου. Και είναι αρκετά έντονοι.. είναι πολυ δύσκολο να μετράς τις μέρες όταν έχεις άστατο κύκλο. Πραγματικά δεν ξέρεις αν πρέπει να εμπιστευτείς τα τεστ η τα συμπτώματα ωορρηξίας η αν έκανες καν ωορρηξία.. παράνοια πραγματικά 

Κι εγώ νόμιζα ότι είχα χάσει τον κύκλο γενικά και την ωορρηξία μου, δεν είχα χρησιμοποιήσει καν τεστ ωορρηξίας γιατι ήμασταν σε απόσταση κ λέω χαμένος μήνας και τελικά τότε έμεινα έγκυος 😋 ποτέ μην λες ποτέ 🙈

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 45 λεπτά, ο/η annitakianna είπε:

Γιατί θεωρώ ότι έχασα την ημέρα της ωορρηξίας.. σε όλο τον κύκλο έχω επαφές μέρα παρά μέρα αλλά όταν είδα το θετικό τεστ ωορρηξίας του δωσα και κατάλαβε 😆😆.. και τώρα σκέφτομαι ότι ίσως το τέστ έκανε λάθος μιας κ είμαι 4 μέρες πριν την περίοδο και ακόμα δεν έχω πόνους περιόδου. Πάντα μια βδομάδα πριν ξεκινάνε οι πόνοι μου. Και είναι αρκετά έντονοι.. είναι πολυ δύσκολο να μετράς τις μέρες όταν έχεις άστατο κύκλο. Πραγματικά δεν ξέρεις αν πρέπει να εμπιστευτείς τα τεστ η τα συμπτώματα ωορρηξίας η αν έκανες καν ωορρηξία.. παράνοια πραγματικά 

Βρε κορίτσι μου... Έχεις πάντα πόνους περιόδου μια εβδομάδα πριν και σου έρχεται. Άραααααα τώρα που δεν έχεις δεν θα σου έρθει 😃😃😃 εγώ στη θέση σου θα ήμουν πολύ αισιόδοξη αν δεν είχα τα κλασικά συμπτώματα περιόδου, σημαίνει ότι κάτι διαφορετικό γίνεται!!! Τις μέρες του θετικού τεστ ωορρηξίας είχες και αυτά τα υγρά σαν ασπράδι αυγού;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου ήθελα να πω ευχαριστώ σε όλες που με συμβουλεύατε από την αρχή κ με δεχτηκατε στην παρέα σας.. έπαθα αποβολή σήμερα έκανα αποξεση κ παίρνω τα κομμάτια μου για μια νέα αρχή! Εύχομαι σε όλες σας ότι καλύτερο να γεμίσουν οι κοιλιτσες σας κ όμορφες εγκυμοσύνες κ θα χαρώ να βλέπω τα νέα σας να ξεχνιέμαι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η cat12 είπε:

Κορίτσια μου ήθελα να πω ευχαριστώ σε όλες που με συμβουλεύατε από την αρχή κ με δεχτηκατε στην παρέα σας.. έπαθα αποβολή σήμερα έκανα αποξεση κ παίρνω τα κομμάτια μου για μια νέα αρχή! Εύχομαι σε όλες σας ότι καλύτερο να γεμίσουν οι κοιλιτσες σας κ όμορφες εγκυμοσύνες κ θα χαρώ να βλέπω τα νέα σας να ξεχνιέμαι!!!

Λυπαμαι πολύ κορίτσι μου😔 φαντάζομαι πόσο δύσκολο είναι! Ευχομαι να μαλακώσει ο πόνος σας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Λυπαμαι πολύ κορίτσι μου😔 φαντάζομαι πόσο δύσκολο είναι! Ευχομαι να μαλακώσει ο πόνος σας!

Είναι πραγματικά γιατί έγινε πολύ ξαφνικά δεν είχα δείγματα... Αλλά θα περάσει κ αυτό όλα θέλουν το χρόνο τους... Σε ευχαριστώ πολύ 🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η cat12 είπε:

Κορίτσια μου ήθελα να πω ευχαριστώ σε όλες που με συμβουλεύατε από την αρχή κ με δεχτηκατε στην παρέα σας.. έπαθα αποβολή σήμερα έκανα αποξεση κ παίρνω τα κομμάτια μου για μια νέα αρχή! Εύχομαι σε όλες σας ότι καλύτερο να γεμίσουν οι κοιλιτσες σας κ όμορφες εγκυμοσύνες κ θα χαρώ να βλέπω τα νέα σας να ξεχνιέμαι!!!

Λυπάμαι πολύ...πάρε τον χρόνο σου και μάζεψε τις δυνάμεις σου. Θρήνησε με όποιον τρόπο επιλέξεις και όταν είσαι έτοιμη βάλε το χαμόγελο σου και τη καλή σου διάθεση και φύγαμε ξανά για να αναζητήσουμε όλες μαζί συμπτώματα, καθυστερηση και το πολυπόθητο θετικό τεστ!! Είμαστε εδώ όλες για μια και μια για όλες! Ζητωωωω 

Είσαι στο σωστό μέρος πάντως! Όλο και θα φτάσει το χειλάκι σου με τις τρελές μας εδώ!!

Σου στέλνω αγκαλιά 😚

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 46 λεπτά, ο/η cat12 είπε:

Κορίτσια μου ήθελα να πω ευχαριστώ σε όλες που με συμβουλεύατε από την αρχή κ με δεχτηκατε στην παρέα σας.. έπαθα αποβολή σήμερα έκανα αποξεση κ παίρνω τα κομμάτια μου για μια νέα αρχή! Εύχομαι σε όλες σας ότι καλύτερο να γεμίσουν οι κοιλιτσες σας κ όμορφες εγκυμοσύνες κ θα χαρώ να βλέπω τα νέα σας να ξεχνιέμαι!!!

Κορίτσι μου τι έγινε ; Πώς το κατάλαβες ; Λυπάμαι πολύ γιατί ήσουν η πρώτη που μίλησα ! Ελπίζω κι εύχομαι να είσαι καλά. Σου στέλνω μια αγκαλιά ! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 32 λεπτά, ο/η Girly είπε:

Λυπάμαι πολύ...πάρε τον χρόνο σου και μάζεψε τις δυνάμεις σου. Θρήνησε με όποιον τρόπο επιλέξεις και όταν είσαι έτοιμη βάλε το χαμόγελο σου και τη καλή σου διάθεση και φύγαμε ξανά για να αναζητήσουμε όλες μαζί συμπτώματα, καθυστερηση και το πολυπόθητο θετικό τεστ!! Είμαστε εδώ όλες για μια και μια για όλες! Ζητωωωω 

Είσαι στο σωστό μέρος πάντως! Όλο και θα φτάσει το χειλάκι σου με τις τρελές μας εδώ!!

Σου στέλνω αγκαλιά 😚

 

Σε ευχαριστώ πάρα πολύ για τα καλά σου λόγια🙏🙏🙏 μια νέα αρχή.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Amp92 είπε:

Κορίτσι μου τι έγινε ; Πώς το κατάλαβες ; Λυπάμαι πολύ γιατί ήσουν η πρώτη που μίλησα ! Ελπίζω κι εύχομαι να είσαι καλά. Σου στέλνω μια αγκαλιά ! 

Σε ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου... Ξαφνικά σήμερα φουλ αιμορραγία κ δεν προλάβαμε να κάνουμε τίποτα...  Σου Εύχομαι ότι καλύτερο🙏🙏🙏 κ να μαθαίνω νέα σου να χαίρομαι!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η cat12 είπε:

Σε ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου... Ξαφνικά σήμερα φουλ αιμορραγία κ δεν προλάβαμε να κάνουμε τίποτα...  Σου Εύχομαι ότι καλύτερο🙏🙏🙏 κ να μαθαίνω νέα σου να χαίρομαι!!

Ανυπομονώ να πάθω ότι τα έχεις καταφέρει ξανά ! Αλήθεια ! Νιώθω ότι οι κοπέλες που μιλάμε εδώ δενομαστε με κάποιον τρόπο μαγικό! Και ειδικά εσύ ήσουν η πρώτη που μοιραστηκαμε το γεγονος. Εύχομαι γρήγορη ανάρρωση ! Θα τα ξαναπούμε όποτε νιώσεις έτοιμη ! ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η cat12 είπε:

Κορίτσια μου ήθελα να πω ευχαριστώ σε όλες που με συμβουλεύατε από την αρχή κ με δεχτηκατε στην παρέα σας.. έπαθα αποβολή σήμερα έκανα αποξεση κ παίρνω τα κομμάτια μου για μια νέα αρχή! Εύχομαι σε όλες σας ότι καλύτερο να γεμίσουν οι κοιλιτσες σας κ όμορφες εγκυμοσύνες κ θα χαρώ να βλέπω τα νέα σας να ξεχνιέμαι!!!

Λυπάμαι μέσα από την ψυχή μου... 16/12 έκανα την αποξεση και παρακάλεσα την Παναγία καμία άλλη γυναίκα να μην νιώσει αυτόν τον τεράστιο πόνο, που ακόμα δεν μπορώ να πω ότι μαλάκωσε... Αν χρειαστείς να μιλήσεις είμαι εδώ... Σου στέλνω μια τεράστια αγκαλιά, και σου εύχομαι καλό κουράγιο και δύναμη!! Κρύβουμε τεράστια δυναμη μέσα μας και μετά από αυτό το συμβάν δεν είμαστε ποτέ ξανά οι ίδιες.. Είμαστε μαχητριες και θα αγωνιζομαστε μέχρι να τα καταφέρουμε, μην το ξεχάσεις ποτέ !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η cat12 είπε:

Κορίτσια μου ήθελα να πω ευχαριστώ σε όλες που με συμβουλεύατε από την αρχή κ με δεχτηκατε στην παρέα σας.. έπαθα αποβολή σήμερα έκανα αποξεση κ παίρνω τα κομμάτια μου για μια νέα αρχή! Εύχομαι σε όλες σας ότι καλύτερο να γεμίσουν οι κοιλιτσες σας κ όμορφες εγκυμοσύνες κ θα χαρώ να βλέπω τα νέα σας να ξεχνιέμαι!!!

Κορίτσι μου λυπάμαι πολύ … εύχομαι να περάσει ο πόνος και να επανέλθεις όποτε νιώσεις εσύ έτοιμη! ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Έχω επισκέπτρια...της άνοιξα με χαρά αν και αύριο βλέπω θα με ζορισει γιατί κατάλαβε ότι δεν την ήθελα...της είπα να μη ξανάρθει ακάλεστη και συμφώνησε! Τα βρήκαμε νομίζω! Καλού κακου πήρα και κάτι φίλες από την step one, ώστε να την εμποδίσουμε τον επόμενο μήνα να ξανάρθει έτσι ακάλεστη. Την καλωσορισα αλλά έριξα αλάτι και έβαλα και τη σκούπα ανάποδα . Άντε καλώς μας ήρθες φιλενάδα, κάτσε λιγάκι και μετά μη σε κρατάμε κιόλας θα έχεις και δουλειές...

Φιλάκια κορίτσια μου.αναμενω νέα σας με μεγάλη ανυπομονησία!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η Girly είπε:

Έχω επισκέπτρια...της άνοιξα με χαρά αν και αύριο βλέπω θα με ζορισει γιατί κατάλαβε ότι δεν την ήθελα...της είπα να μη ξανάρθει ακάλεστη και συμφώνησε! Τα βρήκαμε νομίζω! Καλού κακου πήρα και κάτι φίλες από την step one, ώστε να την εμποδίσουμε τον επόμενο μήνα να ξανάρθει έτσι ακάλεστη. Την καλωσορισα αλλά έριξα αλάτι και έβαλα και τη σκούπα ανάποδα . Άντε καλώς μας ήρθες φιλενάδα, κάτσε λιγάκι και μετά μη σε κρατάμε κιόλας θα έχεις και δουλειές...

Φιλάκια κορίτσια μου.αναμενω νέα σας με μεγάλη ανυπομονησία!

Χαχαχαχα δεν υπάρχεις!! Διώξε την γρήγορα και μετά πάρτι! 😂😂 Ο Φεβρουάριος θα είναι τυχερός μήνας είπαμε..και τα αποτελέσματα ας τα δούμε στο τέλος του 🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Cat 12, λυπάμαι πολύ!!!😥 Ο Θεός  μας προστατεύει, να μην το ξεχνάς ποτέ αυτό... Πάρε το χρόνο  που χρειάζεσαι, και συνέχισε με πίστη και αισιοδοξία!! ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Eliza Kats είπε:

Χαχα μου φαίνεται περίεργος ο συλλογισμός σου 😅 Γιατί όσα λες είναι πολύ θετικά για εγκυμοσύνη 😊 Εγώ δεν θα έχανα τις ελπίδες μου από τώρα 😊

Έχει κολλήσει το μυαλό μου κάπως και θεωρώ ότι αν δεν κάνω σεξ κάθε μέρα στις γόνιμες μέρες δεν θα πιάσω παιδί 😆😆😅 ναι είμαι παράλογη το ξέρω αλλά μυαλό είναι αυτό και δεν ξεκολλάει. και τώρα θεωρώ ότι έχασα την ωορρηξία μου άρα πάει ο μήνας. Φυσικά αν σκεφτώ λογικά έχω πολλές πιθανότητες γιατί όπως είπα έχω επαφές όλο το μήνα.. 😃 έχεις δίκιο πάντως ο συλλογισμός μου είναι περίεργος 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Elli13 είπε:

Βρε κορίτσι μου... Έχεις πάντα πόνους περιόδου μια εβδομάδα πριν και σου έρχεται. Άραααααα τώρα που δεν έχεις δεν θα σου έρθει 😃😃😃 εγώ στη θέση σου θα ήμουν πολύ αισιόδοξη αν δεν είχα τα κλασικά συμπτώματα περιόδου, σημαίνει ότι κάτι διαφορετικό γίνεται!!! Τις μέρες του θετικού τεστ ωορρηξίας είχες και αυτά τα υγρά σαν ασπράδι αυγού;;

Τις γόνιμες ναι έχω αυτά τα υγρά. Άλλες φορές πιο πολύ άλλες λιγότερο αλλά τα έχω πάντα. Έτσι το ψιλιαστικα και έκανα τεστ ωορρηξίας τόσο νωρίς.. μωρέ καλά λες. Μέχρι να μου έρθει περίοδος δεν χάνουμε την ελπίδα μας

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η cat12 είπε:

Κορίτσια μου ήθελα να πω ευχαριστώ σε όλες που με συμβουλεύατε από την αρχή κ με δεχτηκατε στην παρέα σας.. έπαθα αποβολή σήμερα έκανα αποξεση κ παίρνω τα κομμάτια μου για μια νέα αρχή! Εύχομαι σε όλες σας ότι καλύτερο να γεμίσουν οι κοιλιτσες σας κ όμορφες εγκυμοσύνες κ θα χαρώ να βλέπω τα νέα σας να ξεχνιέμαι!!!

Λυπάμαι πολύ κορίτσι μου. Πάρε το χρόνο σου. Κουράγιο και όλα σιγά σιγά θα φτιάξουν.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Eliza Kats εσύ κορίτσι μου θα μας πεις τα δικά σου νέα?? Να μην λέμε μόνο για μας που είμαστε στην αναμονή.. στείλτε λίγο μπεμπιδοσκονη πείτε μας τι κάνουν τα σπορακια σας?? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...