Μετάβαση σε περιεχόμενο

Φλεβάρη Κουτσοφλέβαρε, αν τύχει και φλεβίσεις όλες τις κοιλίτσες μας μωράκια να γεμίσεις!!!! ​🍼 ​💞 ​​💞 ​​🌈


Elli13

Recommended Posts

στις On 3/2/2023 at 2:59 ΜΜ, ο/η Girly είπε:

Έχω ναι! Έχω έναν τεράστιο έρωτα που τον Μάιο θα γίνει 5 χρόνων! 

Άντε Χριστιανη μου πήγαινε κάνε ένα τεστακι!! Πώς κρατιεσαι?! Εδώ εγώ ανυπομονώ για σένα!!! Χαχαχαχαχα πραγματικά σου βγάζω το καπέλο! Εγώ τα γκυκοκοιταζω τα τεστ μου. Αλλά γαμωτο δεν είναι πρώιμης ανίχνευσης και δεν θα δείξει αν κάνω έστω και μια μέρα νωρίτερα! Σήμερα είπα να κάνω το πρωί το παλιό γιατροσοφι τεστ με τη ζάχαρη και από την παλαβωμαρα μου πάνω που συλλεξα τα ούρα του δωσα μια και μετά καθάριζα το μπάνιο σαν τρελή πριν τη δουλειά!! 

Σαλπιγγογραφια πάντως εγώ δεν πόνεσα πολύ. Μια στιγμή μονάχα. Είχα πάρει 2 παναντολ αναβραζοντα 1 ώρα πριν. 

@Elkεγώ στην καμπύλη έμαθα ότι έχω ανεβασμένο ζάχαρο και ;πο εκείνη τη μέρα μέχρι που γέννησα δεινοπάθησα. Δυστυχώς υπάρχει πιθανότητα σε επικείμενη εγκυμοσύνη να έχω και πάλι μου είχε πει τότε η γιατρός .. εύχομαι να κάνει λάθος! Ήταν ζόρικο. 

@Mpourmpouloκαλως μας ήρθες! Άντε να γινόμαστε πολλές να έχουμε και πολλά χαρμόσυνα! 

 

Σε αγαπώ εσένα.. 😘

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η Natasha24 είπε:

Κοριτσιααααα καλημερααααααααα πείτε μου ότι το βλέπετε κι εσείς?????

20230204_090309.jpg

με το καλοοοο κορίτσι μου, μια καλή και τελειομηνη εγκυμοσύνη σου εύχομαι από την καρδιά μου❤

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Natasha24 @Tinasardin8689 μπράβο κορίτσια! Μια καλή και τελειομηνη εγκυμοσύνη να έχετε! ❤️ Με το καλό να ακολουθήσουν και οι άλλες κοπέλες 😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 ώρες, ο/η Nandia- είπε:

Εγω όταν γέννησα πριν 1 μήνα το 3ο μου παιδί έμαθα ότι έχω δικερο μήτρα..  ιδέα δεν είχα πριν .. ο προηγούμενος γυναικολόγος δεν μου το είχε πει ...η δικερος μήτρα λίγο που το έψαξα από περιέργεια είναι σαν να είναι μοιρασμένη στα δύο..  έγραφε ότι δυσκολεύει την σύλληψη..η αλήθεια είναι ότι είχα λίγο θέμα ειδικά τώρα στην 3η εγκυμοσύνη.. ζόριζομουν.. δεν είχε χώρο το μωρο .. γέννησα και τα 3 μωρά πιο νωρίς.. η δικερος προκαλεί πρόωρο τοκετό..  τον μικρό τον γέννησα 37&2.. τα άλλα δύο 38 και κάτι (δεν θυμάμαι..πέρασαν πολλά χρόνια 14μιση και 9μιση)

μην σε αγχώνει.. μπορεί να δυσκολευτείς λίγο αλλά όλα μια χαρά θα πάνε 

Μακάρι να πάνε όλα καλά ❤️ σε ευχαριστωωω πολύ να χαίρεσαι τα παιδάκια σου με υγεία 😍

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η Natasha24 είπε:

Κοριτσιααααα καλημερααααααααα πείτε μου ότι το βλέπετε κι εσείς?????

20230204_090309.jpg

Συγχαρητήρια κορίτσι μου ❤️σου εύχομαι μια πολύ όμορφη και τελειομηνη εγκυμοσύνη.. άντε να δούμε κι αλλά θετικά τεστακια από όλες μας😍

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η annitakianna είπε:

Κορίτσι μου τι κάνεις? Περίμενα νέα σου να μας πεις και εσύ κανένα ευχάριστο.. αν θυμάμαι καλά ΔΕΝ περιμένεις αυτές τις μέρες σωστά?? 

Ναιιιι κοπέλα μου.. Σημερα περίμενα περίοδο.. Δεν ήρθε ακόμα... Θα περιμένω καθυστέρηση και μετά θα κάνω.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Ναιιιι κοπέλα μου.. Σημερα περίμενα περίοδο.. Δεν ήρθε ακόμα... Θα περιμένω καθυστέρηση και μετά θα κάνω.. 

Περιμένουμε τα ευχάριστα!!!  🤞🤞🤞🤞

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Natasha24 @Tinasardin8689τι ευχάριστα νέα είναι αυτά! Συγχαρητήρια κορίτσια μου!

@marinamanoulitsaεύχομαι να είσαι η επόμενη αγαπημένη μου! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 1/2/2023 at 10:00 ΠΜ, ο/η Elli13 είπε:

Καλό μήναααααα!!! Εύχομαι ολόψυχα αυτός ο μήνας να μας φέρει τα πολυπόθητα σποράκια μας!! Ελπίζω να σας φέρω γου΄ρι και το νέο θεματάκι μας να γεμίσει θετικά τεστάκια και φουσκωμένες χοριακές ❤️🌈🙏

Για να μαζευόμαστε...

Καλό σας βρήκα!!!!καλό μήνα και όμορφα νέα με το καλό!!! Αμήν!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 ώρες, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Αγαπηηη μουυυυυ με το καλοοοοοο!!!! Και εσυ για το τρίτο προσπαθούσες σαν εμένα.. Καλά θυμάμαι;;;;; 😘😘💖💖 αυτό με τα νεύρα το Ειχα στον γιο μου τον μεγάλο!!! Άπειρα νεύρα.. Αφού έλεγα "καλά τι έγινε γιατί τόσα νεύρα;;;" χαχαχαχα

σας ευχαριστώ πολύ όλες μια προς μια εύχομαι να ακολουθήσουν κι άλλα θετικά τεστακια πολύ σύντομα 💗💗💗

το 2ο είναι κορίτσι μου😚😚😚😚

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γκουνττττ (μπρρρρρρ )μορνινγκκκκ 

Για καιρικές αναφορές εδώ!! Χαχαχα που χιονίζει ,που έχει ζέστη(να έρθουμε και εμείς),που το έστρωσε! (Τα λέω για να είμαι και στο κλίμα της ημέρας βεβαίως βεβαίως).

Έλα, ποια έχει σειρά σήμερα για τεστακι???έλα να ζεσταθούμε λιγοοο. Έτσι όπως πάμε εδώ θα κάνω και γω που έχω αρνητική χοριακη και ίσως βγει θετικό!!

Τι χαρά έχω πάρει! Πολλά υποσχόμενος ο μήνας και νομίζω και ο επόμενος θα είναι το ίδιο υποσχόμενος..σίγουρακι σας λέω! 

 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέεεερες!!

Καλά που δίνω μαθήματα και περνάνε οι μέρες μέχρι την αναμενόμενη ημερομηνία.. Αύριο έχω ραντεβού στον γυναικολόγο μου. Φαντάζομαι θα μπορέσει να δει αν έκανα ωορρηξία έτσι;; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Elli13 είπε:

Καλημέεεερες!!

Καλά που δίνω μαθήματα και περνάνε οι μέρες μέχρι την αναμενόμενη ημερομηνία.. Αύριο έχω ραντεβού στον γυναικολόγο μου. Φαντάζομαι θα μπορέσει να δει αν έκανα ωορρηξία έτσι;; 

Εννοείται ότι θα μπορέσει να δει! Είμαι σίγουρη ότι όλα πήγαν τέλεια! Ωωχχ εξεταστική?? Ακόμη καμιά φορά βλέπω στον ύπνο μου οτι έχω εξεταστική χαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια να έχετε μια όμορφη Κυριακή!!! Καλή επιτυχία με τις εξετάσεις @Elli13 αλλά και με τον γυναικολόγο 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 43 λεπτά, ο/η Girly είπε:

Εννοείται ότι θα μπορέσει να δει! Είμαι σίγουρη ότι όλα πήγαν τέλεια! Ωωχχ εξεταστική?? Ακόμη καμιά φορά βλέπω στον ύπνο μου οτι έχω εξεταστική χαχαχα

Ανάθεμα την ώρα και την στιγμή που αποφάσισα να κάνω μεταπτυχιακό 😂😂 Πρώτο εξάμηνο και συνέπεσε με εγκυμοσύνη, αποβολή, προσπάθεια ξανά για εγκυμοσύνη... Καλά με πήγε αυτο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσι μου γλυκά και από μένα!!!!! Χάρηκα πολύ για τα θετικά τεστ τεστακια και εύχομαι σε όλες μας να έχουμε και μείς σύντομα ένα μεγάλο +++++++!!!! Εμείς καναμε αυτό το μήνα επαναληπτικό σπερμοδιαγραμμα όπου είναι λίγο καλύτερο από το πρώτο όσον αφορά ποσότητα κινητικότητα αλλά η μορφολογία παραμένει ακόμα να μας προβληματίζει!!! Περιμένουμε αποτελέσματα από οξειδωτικό στρες και από καλλιέργεια σπέρματος αναερόβια!!!! Βέβαια όλο αυτό συνέπεσε με ένα ταξίδι μας στο εξωτερικό όπου  κ θεωρώ χαλάρωσαμε και του σώσαμε και κατάλαβε !!! Κι φυσικά συνεχίζουμε μέχρι ν μ ρθει περίοδος μέρα παρά μέρα !!! ( περιμένω περίοδο 18 τ μήνα) 

Δωστε τη θετική σας ενέργεια κορίτσια μου !!! Και σείς wanna be μανούλες και in real μανούλες σκορπίστε λίγο μπεμπεδοσκονη και για εμάς 🥰🥰🥰🥰🥰🥰

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 31 λεπτά, ο/η Kate1992 είπε:

Καλησπέρα κορίτσι μου γλυκά και από μένα!!!!! Χάρηκα πολύ για τα θετικά τεστ τεστακια και εύχομαι σε όλες μας να έχουμε και μείς σύντομα ένα μεγάλο +++++++!!!! Εμείς καναμε αυτό το μήνα επαναληπτικό σπερμοδιαγραμμα όπου είναι λίγο καλύτερο από το πρώτο όσον αφορά ποσότητα κινητικότητα αλλά η μορφολογία παραμένει ακόμα να μας προβληματίζει!!! Περιμένουμε αποτελέσματα από οξειδωτικό στρες και από καλλιέργεια σπέρματος αναερόβια!!!! Βέβαια όλο αυτό συνέπεσε με ένα ταξίδι μας στο εξωτερικό όπου  κ θεωρώ χαλάρωσαμε και του σώσαμε και κατάλαβε !!! Κι φυσικά συνεχίζουμε μέχρι ν μ ρθει περίοδος μέρα παρά μέρα !!! ( περιμένω περίοδο 18 τ μήνα) 

Δωστε τη θετική σας ενέργεια κορίτσια μου !!! Και σείς wanna be μανούλες και in real μανούλες σκορπίστε λίγο μπεμπεδοσκονη και για εμάς 🥰🥰🥰🥰🥰🥰

 

Σου εύχομαι να έχεις ένα θετικό τεστακι❤️ και εγώ τότε περιμένω την ακατανόμαστη όποτε αναμένουμε μαζί 😊 και συνεχίζουμε με πολύ σεξ😂😋

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 42 λεπτά, ο/η Kate1992 είπε:

Καλησπέρα κορίτσι μου γλυκά και από μένα!!!!! Χάρηκα πολύ για τα θετικά τεστ τεστακια και εύχομαι σε όλες μας να έχουμε και μείς σύντομα ένα μεγάλο +++++++!!!! Εμείς καναμε αυτό το μήνα επαναληπτικό σπερμοδιαγραμμα όπου είναι λίγο καλύτερο από το πρώτο όσον αφορά ποσότητα κινητικότητα αλλά η μορφολογία παραμένει ακόμα να μας προβληματίζει!!! Περιμένουμε αποτελέσματα από οξειδωτικό στρες και από καλλιέργεια σπέρματος αναερόβια!!!! Βέβαια όλο αυτό συνέπεσε με ένα ταξίδι μας στο εξωτερικό όπου  κ θεωρώ χαλάρωσαμε και του σώσαμε και κατάλαβε !!! Κι φυσικά συνεχίζουμε μέχρι ν μ ρθει περίοδος μέρα παρά μέρα !!! ( περιμένω περίοδο 18 τ μήνα) 

Δωστε τη θετική σας ενέργεια κορίτσια μου !!! Και σείς wanna be μανούλες και in real μανούλες σκορπίστε λίγο μπεμπεδοσκονη και για εμάς 🥰🥰🥰🥰🥰🥰

 

Και εμείς θα σου πω μις μέρα μετά την επέμβαση διπλής κιρσοκήλης μάθαμε ότι είμαι ήδη έγκυος!!! Όταν πήγαμε στον γιατρό με τον άντρα μου να του βγάλει τα ράμματα του ανακοινώσαμε και την εγκυμοσύνη μου! Χαχα σας εύχομαι να μη προλάβετε να κάνετε το δεύτερο! Να σας έχουν προλάβει τα νέα τα καλά!!

@marinamanoulitsaτι γίνεται?!?! Αναμένουμε νεότερα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Elli13 είπε:

Ανάθεμα την ώρα και την στιγμή που αποφάσισα να κάνω μεταπτυχιακό 😂😂 Πρώτο εξάμηνο και συνέπεσε με εγκυμοσύνη, αποβολή, προσπάθεια ξανά για εγκυμοσύνη... Καλά με πήγε αυτο...

Μια φίλη μου έτσι στο μεταπτυχιακό της και αυτή και συνέχισε μετά με την όμορφη κοιλίτσα της και τον παίδαρο της μέσα..και φυσικά ήταν και γουρλης ο κύριος αφού στο τέλος και λόγω "της κατάστασης της" πήρε και το μεταπτυχιακό της και τον γιο της αγκαλιά! Σου εύχομαι τα ίδια ακριβώς!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια σας ευχαριστώ πολύ για τα ωραία σας λόγια..γενικά με έχει πάρει πολύ από κάτω…έχω κάτι λίγα καφέ αλλά το ψυχολογικό δεν παλεύεται…εννοείται πως θα το έχουν περάσει πολλές πολλές κοπέλες…τις παλινδρομες εννοώ…αλλά εγώ φοβάμαι να σηκωθώ ακόμα κ από τον καναπέ…νομίζω ότι έτσι θα μειώσω τις πιθανότητες που ουδεμία σχέση έχει το ένα με το άλλο..φτάνει Δευτέρα να πάω για δουλειά και νομίζω ότι πρέπει να ανέβω το Έβερεστ…μιλάμε για προβληματαρα, όχι αστεία…Ελπίζω, αν προχωρήσει, να χαλαρώσω καπως…

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Tinasardin8689 είπε:

Κορίτσια σας ευχαριστώ πολύ για τα ωραία σας λόγια..γενικά με έχει πάρει πολύ από κάτω…έχω κάτι λίγα καφέ αλλά το ψυχολογικό δεν παλεύεται…εννοείται πως θα το έχουν περάσει πολλές πολλές κοπέλες…τις παλινδρομες εννοώ…αλλά εγώ φοβάμαι να σηκωθώ ακόμα κ από τον καναπέ…νομίζω ότι έτσι θα μειώσω τις πιθανότητες που ουδεμία σχέση έχει το ένα με το άλλο..φτάνει Δευτέρα να πάω για δουλειά και νομίζω ότι πρέπει να ανέβω το Έβερεστ…μιλάμε για προβληματαρα, όχι αστεία…Ελπίζω, αν προχωρήσει, να χαλαρώσω καπως…

Εεειιιιιιιι !!!! Καφέ είχα και εγώ. Και λίγο αιματακι είχα και τελικά πήρα utrogestan (νομίζω έτσι τα έλεγαν) και λίγο ξάπλα και όλα μια χαρά!!

Αποδέχομαι απόλυτα τον φόβο σου και είναι απόλυτα λογικός. Αλλά εσύ είσαι πιο λογική και πιο μεγάλη από εκείνον. Μην τον αφήσεις να νικήσει! Είσαι σε μια κατάσταση που έχεις φτάσει στην πηγή! Ευχαριστησου του και γιόρτασε το! Θα πιεις και νεράκι,ένα πράγμα τη φορά! Μίλα με τον γιατρό σου και θα σε κατευθύνει. Ενημέρωσε τον για όλα όσα έχεις στο μυαλό σου και ;φησε τον να σε κάνει να νιώσεις ασφάλεια. Έχεις ένα μικρακι μέσα σου που χρειάζεται ασφάλεια και σιγουριά και πρέπει να την αντλήσει από σένα..κάθε φορά που φοβάσαι πιάσε την κοιλίτσα σου και πες της ότι μαζί θα τα καφερετε αρκεί να είστε ενωμένοι! Θα δουλέψει ! Θα δεις!!! Σου στέλνω φιλιά στην κοιλιά 😜

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βρε κορίτσια, απόψε έχω σαλταρει... Έχω νεύρα, κακή ψυχολογία, μου φταινε όλα!! Και την πληρώνει ο καημένος ο άντρας μου.. Ορμονικό θα είναι, αλλά τι κακό πράγμα είναι αυτό! Θα με κλείσουν σε κάνα δωμάτιο με άσπρη μπλουζιτσα 😂😂 Πάντως αν τα υγρά είναι συμπτωμα εγκυμοσύνης εγώ που είμαι πιο στεγνή και από την Σαχάρα να το ξεχάσω για αυτόν τον μήνα ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 58 λεπτά, ο/η Elli13 είπε:

Βρε κορίτσια, απόψε έχω σαλταρει... Έχω νεύρα, κακή ψυχολογία, μου φταινε όλα!! Και την πληρώνει ο καημένος ο άντρας μου.. Ορμονικό θα είναι, αλλά τι κακό πράγμα είναι αυτό! Θα με κλείσουν σε κάνα δωμάτιο με άσπρη μπλουζιτσα 😂😂 Πάντως αν τα υγρά είναι συμπτωμα εγκυμοσύνης εγώ που είμαι πιο στεγνή και από την Σαχάρα να το ξεχάσω για αυτόν τον μήνα ..

Καλέ άσε τον άνθρωπο ήσυχο! Εμείς τι ρόλο βαράμε εδώ?!?

Αν σε κάνει να νιώσεις καλύτερα θα σου πω το εξής...η αναζήτηση μου το τελευταίο 5πτο είναι "αρνητική χοριακη αλλά έγκυος"... Πιο χαζή πεθαίνεις σου λέω! Και ακόμη ΔΕΝ έχω καθυστέρηση ε! Αλλά αμφισβητω την χοριακη και την παίζω στα ίσα! Όχι κυρία χοριακη μου κάνεις λάθος! Θα γίνεις θετική ως δια μαγείας και εγώ από μεθαυριο θα έχω καθυστερηση!  

...και μετά λες για άσπρες μπλούζες ΕΣΥ! Εγω από πού να το σκάσα άραγε?!?(και ψηφίζω κιόλας εεεε για όσους αναρωτιούνται "Ω ρε αυτή ψηφίζει κιόλας δηλαδή;"

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χαχαχα κορίτσια καλησπέρα, τελικά μια δόση την έχουμε όλες μας, κ εγώ πάντως σήμερα καθόλου καλά δεν είμαι πολύ εκνευρισμένη! εγώ  καθόλου αισιόδοξη δεν είμαι δεν έχω κανένα απολύτως σύμπτωμα και την βλέπω την Τριτη να έρχεται κανονικά η κυρία περιοδος🙄 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Ελπίζω να έχουν φωλιάσει τα μωράκια ♥️ αν δεν δω να σκουραίνει το τέστ μου είναι δύσκολο να το πιστέψω... Αλλά ελπίζω...🥰 Annie μου λέγε μου τετοιααααα 🤪 15η είμαι από την ovitrelle 🤪🤪 ίσως κάνω αύριο πάλι ένα να δω μήπως αλλάξει κάτι μην μου βγαίνουν τα μάτια για να δω μια γραμμή... Μέχρι κ ωορρηξίας έκανα 🥴🫣 κ είναι σκούρο... Λένε ότι σκουραίνει στην εγκυμοσύνη... Μπορεί κ να μην ισχύει δεν ξέρω... Πόσο θέλω να το πιστέψω... Ααα ωραία κόκκινη γραμμή 🥰 χωρίς αμφιβολία θετικότατο!!!! Ελπίζω να γίνει κ εμένα έτσι!
    • Οντως είναι μεγάλο ποσοστό, εγώ εκανα την νιπτ σε ποσοστό τύπου 1:200 αν θυμάμαι καλά!    αλλα τεσπα καλά έκανες από το να το σκέφτεσαι κ να αγχώνεσαι καλύτερα να είσαι ξέγνοιαστη!!! Άντε θα περιμένουμε τα αποτελέσματα π είμαι σίγουρη θα είναι πολύ καλά 
    • Ναι το ξέρω πως βοηθάει αλλά δεν μου έχει δώσει γιατί την τελευταία φορά που πήγα δεν είχα θέμα με κραμπες τώρα άρχισαν όποτε λογικά θα παρω όταν πάω ξανά θα του το πω 
    • Εεε θέλει λίγο προσοχή γιατί καποιες τα χάνουν εύκολα τα κιλά καποιες πάλι όχι μετά θα είναι ζόρικο εμένα το σωμα μου μετά την εγκυμοσύνη άλλαξε πολύ και η αληθεια είναι δεν θα επανέλθει  κιολας όχι μόνο από θέμα κιλών αλλά έχω κάνει και λίγο περιφέρεια ενώ δεν είχα άνοιξε η λεκάνη 🤷‍♀️ εεε αυτό δεν μαζεύει 
    • Κοιτα αν ξεκινάς από χαμηλά σε παίρνει να πας και κάπως παρά πάνω αλλά γενικα βάζουν χερι οι γιατροί είναι αλήθεια.. 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...