Μετάβαση σε περιεχόμενο

Φλεβάρη Κουτσοφλέβαρε, αν τύχει και φλεβίσεις όλες τις κοιλίτσες μας μωράκια να γεμίσεις!!!! ​🍼 ​💞 ​​💞 ​​🌈


Elli13

Recommended Posts

στις πριν 18 λεπτά, ο/η annitakianna είπε:

Καλέ τι έχουμε εδώ?? Κι άλλη εγκυμοσύνη?? Καλά ο μήνας πάει τρένο 🚆🚆🚆 μπράβο ρε κορίτσια συνεχίστε έτσι!! Κορίτσια και εγώ σήμερα τελείωσα με την περίοδο και δεν ξέρω πότε να ξεκινήσω τα τεστ ωορρηξίας.. αλλά καλύτερα νωρίς παρά αργά σκέφτομαι.. τον προηγούμενο μήνα το βρήκα με την 2η προσπάθεια.. ευτυχώς έχω αρκετά 

Καλύτερα νωρίς για να μη τυχόν χάσεις την ωορυξια😁

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η Tinasardin8689 είπε:

Εμένα εχθές το στήθος μου είχε ανεβεί δυο νούμερα ξαφνικά….και σήμερα τίποτα…και δεν έχω πού να πω τον πόνο μου….

Δεν νομίζω ότι κάτι συμβαίνει.. δεν είμαι γιατρός αλλά έχω διαβάσει ότι πολλές κοπέλες είχαν αυξομειώσεις ή και πονάγανε μια μέρα στο στήθος την επόμενη όχι και ξανά την επόμενη ναι. Μην το βάζεις στο μυαλό σου και αγχώνεσαι. Ποτέ είναι να ξαναπάς στο γιατρό σου;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Δεν νομίζω ότι κάτι συμβαίνει.. δεν είμαι γιατρός αλλά έχω διαβάσει ότι πολλές κοπέλες είχαν αυξομειώσεις ή και πονάγανε μια μέρα στο στήθος την επόμενη όχι και ξανά την επόμενη ναι. Μην το βάζεις στο μυαλό σου και αγχώνεσαι. Ποτέ είναι να ξαναπάς στο γιατρό σου;

Παρασκευή..μα είμαι όλη μέρα στον καναπέ..τι συμπτώματα λέω να καταλάβω;…αφού όλα είναι σε αδράνεια…🤣..έτσι θα περάσουν τόσοι μήνες;…α γ χ ο ς..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Eliza Kats είπε:

Προσωπικά το hometest μου έδειξε πολύ άχνη γραμμή τη μέρα που περίμενα περίοδο. Οπότε αν θες κάνε ένα αύριο με τα πρωινά που θα είσαι μια μέρα πριν την περίοδο, αλλά αν δεν δεις θετικό μην απογοητευτείς αμέσως.

Νομιζω θα κάνω την μέρα που θα περιμένω, δεν θα αντέξω άλλο αρνητικό... Μια μέρα είναι θα περάσει,θα μπαίνω εδώ να διαβάζω για τα θετικά τεστ  να σας χαίρομαι μέχρι να περάσει ♥️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Tinasardin8689 είπε:

Παρασκευή..μα είμαι όλη μέρα στον καναπέ..τι συμπτώματα λέω να καταλάβω;…αφού όλα είναι σε αδράνεια…🤣..έτσι θα περάσουν τόσοι μήνες;…α γ χ ο ς..

Χαχαχαχχα.. δεν είναι όλες οι εγκυμοσύνες ίδιες και δεν έχουν όλες τα ίδια συμπτώματα. Κάνε υπομονή να περάσουν οι μέρες για να πας στον γιατρό για να ξεαγχωθεις. Γτ μόνο αυτός θα σε κάνει να ανακουφιστείς. Αχ αυτό το άγχος το άτιμο! Και εγώ είμαι στην αναμονή για να κάνω τεστ και δεν περνάνε με τπτ οι μέρες και στο τελος θα τρελαθώ 😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσιαααα!! 72.75 η χοριακη μου 🤩🤩 Μίλησα με τη γιατρό μου και είπε να ξεκινήσω από το βράδυ τα filicine και να επαναλάβω τη χοριακη την Τετάρτη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η elen. είπε:

Κορίτσιαααα!! 72.75 η χοριακη μου 🤩🤩 Μίλησα με τη γιατρό μου και είπε να ξεκινήσω από το βράδυ τα filicine και να επαναλάβω τη χοριακη την Τετάρτη!

Συγχαρητήρια!!! Να έχεις μια τέλεια εγκυμοσύνη κορίτσι μου! 😍😍😍

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η marinaP είπε:

Συγχαρητήρια!!! Να έχεις μια τέλεια εγκυμοσύνη κορίτσι μου! 😍😍😍

Ευχαριστώ πολύυυυυ 🫶🫶

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η elen. είπε:

Κορίτσιαααα!! 72.75 η χοριακη μου 🤩🤩 Μίλησα με τη γιατρό μου και είπε να ξεκινήσω από το βράδυ τα filicine και να επαναλάβω τη χοριακη την Τετάρτη!

Μπραβοοοοοο❤️ να έχεις μια τελεια εγκυμοσύνη🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 42 λεπτά, ο/η elen. είπε:

Κορίτσιαααα!! 72.75 η χοριακη μου 🤩🤩 Μίλησα με τη γιατρό μου και είπε να ξεκινήσω από το βράδυ τα filicine και να επαναλάβω τη χοριακη την Τετάρτη!

Συγχαρητήρια κορίτσι μου!! Σου εύχομαι τα καλύτερα!! 🫶🏼🫶🏼❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Tinasardin8689 είπε:

Εμένα εχθές το στήθος μου είχε ανεβεί δυο νούμερα ξαφνικά….και σήμερα τίποτα…και δεν έχω πού να πω τον πόνο μου….

Και εμένα το στήθος μου μια πονούσε μια όχι.. με τις μερες του ήταν μην το δίνεις σημασία 😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η elen. είπε:

Κορίτσιαααα!! 72.75 η χοριακη μου 🤩🤩 Μίλησα με τη γιατρό μου και είπε να ξεκινήσω από το βράδυ τα filicine και να επαναλάβω τη χοριακη την Τετάρτη!

Μπράβο  😊 με το καλό να έχεις μια υπέροχη εγκυμοσύνη εύχομαι!  

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η elen. είπε:

Κορίτσιαααα!! 72.75 η χοριακη μου 🤩🤩 Μίλησα με τη γιατρό μου και είπε να ξεκινήσω από το βράδυ τα filicine και να επαναλάβω τη χοριακη την Τετάρτη!

συγχαρητήρια κορίτσι μου με το καλό, μια καλή εγκυμοσύνη να έχεις🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η elen. είπε:

Κορίτσιαααα!! 72.75 η χοριακη μου 🤩🤩 Μίλησα με τη γιατρό μου και είπε να ξεκινήσω από το βράδυ τα filicine και να επαναλάβω τη χοριακη την Τετάρτη!

Συγχαρητήρια!!!!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Elli13 λοιπόν μέχρι να μείνουμε όλες έγκυες θα ανοίγεις θέματα αβέρτα, δεν το συζητώ καν😂😂😂😂😂😂😂 καλά εσύ μιλάμε είσαι γουρλού με τρέλα!!!! Μάρτιο έχω και Γενέθλια, κάνε μια προσευχή και για εμένα να γίνει το θαύμα και στείλε μπεμπέ δοσκονη 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η marinamanoulitsa είπε:

@Elli13 λοιπόν μέχρι να μείνουμε όλες έγκυες θα ανοίγεις θέματα αβέρτα, δεν το συζητώ καν😂😂😂😂😂😂😂 καλά εσύ μιλάμε είσαι γουρλού με τρέλα!!!! Μάρτιο έχω και Γενέθλια, κάνε μια προσευχή και για εμένα να γίνει το θαύμα και στείλε μπεμπέ δοσκονη 

Χαχαχαχα σκέψου την 1η του μήνα ήμουν τόσο απαισιόδοξη για μένα, είχα τσακωθεί και με τον άντρα μου για το θέμα αυτό, γιατί κρατούσα θερμοκρασία και ήμουν σίγουρη ότι δεν έκανα ωορρηξία και είχα νεύρα. Τελευταία στιγμή είπα όχι, θα πας κόντρα στις κακές σου σκέψεις και θα το ανοίξεις το θέμα όπως σκοπευες εξαρχής. Μέχρι που κανονίσαμε 3μερο για την Καθαρά Δευτέρα και υπολόγιζα να πέσω στις γόνιμες (τελικά το 3ημερο θα το πάμε έτσι κ αλλιώς 😋 )

Μακάρι Παναγία μου να φέρω γούρι σε πολλές πολλές ακόμα και ας ανοίγω θέματα για κάνα χρόνο ακόμα 😂😂 Μια από μας να ανακοινώνει εγκυμοσύνη τη μέρα, που θα πάει, θα είμαστε όλες στο τέλος!!!!

Στέλνω αααααπειρη μπεμπεδοσκονη, να σβήσεις κεράκια με σπορακι στην κοιλίτσα 🙏💓💓

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η elen. είπε:

Κορίτσιαααα!! 72.75 η χοριακη μου 🤩🤩 Μίλησα με τη γιατρό μου και είπε να ξεκινήσω από το βράδυ τα filicine και να επαναλάβω τη χοριακη την Τετάρτη!

ΣΥΓΧΑΡΗΤΉΡΙΑΑΑΑΑΑ υπέροχα νέα 💖🎊🎉🙏 Καλή και τελειομηνη εγκυμοσύνη να έχεις κορίτσι μου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 ώρες, ο/η elen. είπε:

Κορίτσιαααα!! 72.75 η χοριακη μου 🤩🤩 Μίλησα με τη γιατρό μου και είπε να ξεκινήσω από το βράδυ τα filicine και να επαναλάβω τη χοριακη την Τετάρτη!

Συγχαρητήρια!!!!! εύχομαι να πάνε όλα υπέροχα 😍😍😍

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσάκια μου!!

Πήγα μόνη μου και εκανα μια χοριακη πριν ερθω στη δουλειά και κατά τις 12 θα ξερω.. Κάντε μια προσευχου΄λα για μενα ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Elli13 είπε:

Καλημέρα κοριτσάκια μου!!

Πήγα μόνη μου και εκανα μια χοριακη πριν ερθω στη δουλειά και κατά τις 12 θα ξερω.. Κάντε μια προσευχου΄λα για μενα ❤️

Καλή επιτυχία με την καλύτερη άνοδο 🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημεραα Βαλεντίνες!!!

@elen. Συγχαρητήρια!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Θα κάνεις το πιο υπέροχο δώρο στον αντρουλη σου!!! Σου εύχομαι μια υπέροχη εγκυμοσύνη!! 

Για εμάς τις υπόλοιπες εεε σήμερα και λόγω της ημέρας βεβαιως βεβαίως "ως τα ξημερώματα θα καίνε τα πατώματα" !!! Τώρα που γυρίζει κορίτσια και κληρωνειιιι. 

Νομίζω πια πως πρέπει να μπει ειδική σήμανση στο θεματακι μας να γραφει "προσοχή! Εισερχεστε με δική σας ευθύνη! Υψηλός κίνδυνος να εθιστειτε στα τεστακια και ακόμη μεγαλύτερος να έχετε θετική χοριακη!" 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Elli13 είπε:

Καλημέρα κοριτσάκια μου!!

Πήγα μόνη μου και εκανα μια χοριακη πριν ερθω στη δουλειά και κατά τις 12 θα ξερω.. Κάντε μια προσευχου΄λα για μενα ❤️

Κοριτσάκι μου! Οοολα θα είναι υπέροχα!! Αναμένουμε τα αποτελέσματα σου που εμείς βέβαια ξέρουμε ήδη ότι είναι μια χαρά. Μόλις τα λάβεις  θα νιώσεις και εσύ καλύτερα είμαι σίγουρη. Αλλά μετά...θα σ 'αρπαξω από την κοτσίδα και θα στη δώσω να τη φας αν δεν κάτσεις ήσυχα και ήρεμα στα αβγά σου! Και με αυτό το ήρεμο μηνυματακι σου στέλνω φιλάκια!! Χαχαχχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια μου 

Εγώ σε άλλα νέα, δεν άντεξα και έκανα σήμερα ένα clear Blue 🤣 

Ναι εγώ είμαι. Αυτή που χθες βράδυ έγραψε οτι δεν θα κανει τεστ ταινία. Οχι μόνο εκανα, αλλά αγόρασα και της clear 🤣🤣Αρνητικό βγήκε. Αύριο περιμένω την ακατανομαστη.. το στήθος μου κανένα σημάδι, μονο φούσκωμα κατω χαμηλά στη κοιλιά και που και που ήπια τσιμπηματακια 🤷

Πάμε για τον άλλο μήνα και πάλι 🤞🤞

@Elli13 σου στέλνω ολη μου τη θετική ενέργεια ♥️

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Girly είπε:

Κοριτσάκι μου! Οοολα θα είναι υπέροχα!! Αναμένουμε τα αποτελέσματα σου που εμείς βέβαια ξέρουμε ήδη ότι είναι μια χαρά. Μόλις τα λάβεις  θα νιώσεις και εσύ καλύτερα είμαι σίγουρη. Αλλά μετά...θα σ 'αρπαξω από την κοτσίδα και θα στη δώσω να τη φας αν δεν κάτσεις ήσυχα και ήρεμα στα αβγά σου! Και με αυτό το ήρεμο μηνυματακι σου στέλνω φιλάκια!! Χαχαχχαχα

αχαχχαχαχχαχα μακαρι να σε ειχα κοντα μου να μου λες τετοια να με συνεφέρνεις, ειλιρκινα ❤️

Δώσε πόνο σήμερα κοριτσάρα μου, μέρα που ειναι 🙈 Εμένα έστρωσε ο άντρας μου χτες κόκκινα σεντόνια. Του λέω για τον Α΄γιο Βαλεντίνο τα εβαλες; Θα το γιορτάσουμε; "Ξένχα το, δεν σε ακουμπάω" είπε, και με προσγειωσε ανώμαλα....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αυτό που κάθε μέρα δεν έχω άλλες καρδιες... Μερα που είναι επρεπε να εχω απεριοριστες!! ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΑ ΘΕΤΙΚΑ ΜΗΝΥΜΑΤΑ ❤️ ❤️ ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...