Μετάβαση σε περιεχόμενο

Φλεβάρη Κουτσοφλέβαρε, αν τύχει και φλεβίσεις όλες τις κοιλίτσες μας μωράκια να γεμίσεις!!!! ​🍼 ​💞 ​​💞 ​​🌈


Elli13

Recommended Posts

στις Just now, ο/η Elli13 είπε:

Καλέεεεεεε το βλέπωωωωωωωωωωω!!!!!!!!!!! ΝΑΙΙΙΙΙΙΙΙ!!!

Αχ μακάρι να μην είναι καμία γραμμή εξάτμισης.. άσε τώρα έχω και το άγχος από τα καφέ υγρά που είχα πριν λίγο.. ποτέ θα πάει 11 να πάω για χοριακή.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Elli13 είπε:

Τα one step;  Έχω κάνει άπειρα, καθώς τα ξεκινάω πριν τη σύλληψη χαχαχαχα όχι δεν μου έχει τύχει ποτέ!!!

Αχαχχαχαχαχαχαχαχ με πέθανες,μου βγήκε ο καφές από το ρουθούνι χαχαχαχαχαχαχχαχα.χαχαχαχχαχαχαχαχαχααχ 

@annitakianna όπως κατάλαβες έχω να κάνω χρόνια τέτοια τεστ και ούτε που θυμόμουν ότι εκεί είναι το βουναλακι...πάνε κάνε τη χοριακη σου να μας την δείξεις καθαρή και ξαστερη.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Elli13 είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου!! Πείτε μου ότι βλέπετε κάτι και εσείς!! Σήμερα φαίνεται, όχι όπως χτες που μαντευα αν υπάρχει κάτι...

IMG_20230208_071057.jpg

IMG_20230208_071138.jpg

Είσαι και πριν την περίοδο ούτε καν έχεις καθυστέρηση από όσο θυμάμαι ! Άρα φαντάσου πώς θα γίνει σε λίγο ! Είσαι έγκυος ❤️❤️❤️μπράβο κορίτσι μου! Εύχομαι κι ελπίζω να είναι η τρίτη και η καλύτερη ❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 27 λεπτά, ο/η Elli13 είπε:

Εγώ πα΄ντως στο χτεσινό μου τεστ δεν έβλεπα γραμμή, μόνο υπό εντονο φως. Σήμερα από κοντά την βλέπω καθαρά. Άρααααααα κάνε χοριακή να ηρεμήσεις, εγώ δεν ξέρω πότε θα κάνω, μου έχει μείνει ψυχολογικό!!!

 

Αχ βρε κοριτσια στον άντρα μου δεν το είπα ακόμα. Όσο και να τρέμω με τις δύο απώλειες που είχα κατέληξα στα εξής:

  1. όπως φαίνεται συλλαμβάνω με την πρώτη προσπάθεια ( και τις 3 φορές) και ευχαριστώ το Θεό γι αυτό, ασχετα από την κατάληξη
  2.  όσο και αν τρέμω αυτή τη στιγμή από το φόβο μου, αποφάσισα να μεταδώσω μόνο θετική ενεργεια σε αυτό το σποράκι και να μην είμαι όπως στην προηγούμενη εγκυμοσυνη μου, αρνητική και απαισιόδοξη. Θα το χαρώ και ο΄,τι ειναι να γινει θα γίνει, λες και αν δεν χαρώ θα πονέσει λιγότερο η απώλεια. Οπόοοτε αισιοδοξία και χαμόγελο!!!! ❤️🌈🙏

Η αλήθεια είναι ότι είναι δύσκολο μετά από αυτά που πέρασες να το ξεπεράσεις και να είσαι χωρίς άγχος αλλά πρέπει να το προσπαθήσεις το χρωστάς σε σένα πρώτα.. δυστυχώς η ζωή είναι γεμάτη με άσχημες κατάστασης αλλά ίσως γι'αυτό είναι ωραία... Η ευτυχία δεν θα είχε νόημα χωρίς την πικρία. Αυτό μου λέει συνέχεια ο άντρας μου!!! Εγώ μέσα από βάθη της καρδιάς μου θα ευχηθώ τα καλύτερα και θα ανάψω και κεράκι στην εκκλησία της Παναγίας που έχουμε δίπλα για το σπορακι σου και όλα θα πάνε καλά..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Amp92 είπε:

Είσαι και πριν την περίοδο ούτε καν έχεις καθυστέρηση από όσο θυμάμαι ! Άρα φαντάσου πώς θα γίνει σε λίγο ! Είσαι έγκυος ❤️❤️❤️μπράβο κορίτσι μου! Εύχομαι κι ελπίζω να είναι η τρίτη και η καλύτερη ❤️❤️

Μακάρι Παναγία μου, από το στόμα σου και στου Θεού τ' αυτί!!! Θα το καλοπιάσω να μείνει μαζί μου αυτό το μπεμπάκι, θα του τάξω λούνα παρκ κάθε Σαββατο 😂🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η annitakianna είπε:

Η αλήθεια είναι ότι είναι δύσκολο μετά από αυτά που πέρασες να το ξεπεράσεις και να είσαι χωρίς άγχος αλλά πρέπει να το προσπαθήσεις το χρωστάς σε σένα πρώτα.. δυστυχώς η ζωή είναι γεμάτη με άσχημες κατάστασης αλλά ίσως γι'αυτό είναι ωραία... Η ευτυχία δεν θα είχε νόημα χωρίς την πικρία. Αυτό μου λέει συνέχεια ο άντρας μου!!! Εγώ μέσα από βάθη της καρδιάς μου θα ευχηθώ τα καλύτερα και θα ανάψω και κεράκι στην εκκλησία της Παναγίας που έχουμε δίπλα για το σπορακι σου και όλα θα πάνε καλά..

Σε υπερευχαριστώ.. με συγκίνησες 😢

Έλα να μας πεις και εσυ τα ευχάριστα, να γεννήσουμε και τον ίδιο μήνα (προτρέχω το ξέρω, αλλά μόνο έτσι θα κρατηθούμε στον αγώνα μας, με όνειρα!!! )  ❤️😁

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Elli13 είπε:

Σε υπερευχαριστώ.. με συγκίνησες 😢

Έλα να μας πεις και εσυ τα ευχάριστα, να γεννήσουμε και τον ίδιο μήνα (προτρέχω το ξέρω, αλλά μόνο έτσι θα κρατηθούμε στον αγώνα μας, με όνειρα!!! )  ❤️😁

Εδώ εγώ ακόμα δεν ξέρω αν είμαι σίγουρα έγκυος και χαζεύω ήδη καρότσια στο Google 😆😆😆😆  νομίζεις ότι εσύ προτρεχεις???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 51 λεπτά, ο/η annitakianna είπε:

Εγώ βλέπω εδώ την γραμμή.. δεν ξέρω αν φαίνεται στην. Φωτό αλλά εγώ το βλέπω από κοντά 

IMG_20230208_092241.jpg

Αυτήν την γραμμή την βλέπω κ εγώ ❤️ Αναμένουμε τα ευχάριστα!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η annitakianna είπε:

Εγώ είχα κάνει βλακεία όταν είχαμε ουρεοπλασμα. Ο άντρας μου ήταν θετικός εγώ αρνητική εκείνος έκανε θεραπεία και εγώ δεν ήθελα να χάσουμε έναν μήνα ακόμα και τον έπεισα για επαφές ελεύθερες με αποτέλεσμα να ξανά κολλήσω και χάσαμε εν τέλη 3 μήνες .. κάνε υπομονή για να μην σε ταλαιπωρεί και τον επόμενο μήνα 

Εμένα ευτυχώς ο άντρας μου παίρνει ήδη αντιβίωση εδώ και μία βδομάδα για άλλον λόγο, οπότε θεωρώ πως ίσως έχει προστατευτεί. Σαν σωστή υστερική όμως που είμαι, τον έβαλα και αυτόν να κάνει εξετάσεις για να είμαστε σίγουροι ότι δεν θα μολύνει ο ένας τον άλλον. Πραγματικά για ψυχολογικούς και μόνο λόγους, προτιμώ να προσπαθώ χωρίς να έχω το επιθυμητό αποτέλεσμα, παρά να αφήσω να περάσει ο μήνας. Τρελό το ξέρω, αλλά έτσι μου βγαίνει 😝

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 31 λεπτά, ο/η annitakianna είπε:

Εδώ εγώ ακόμα δεν ξέρω αν είμαι σίγουρα έγκυος και χαζεύω ήδη καρότσια στο Google 😆😆😆😆  νομίζεις ότι εσύ προτρεχεις???

Αν βρεις κανένα οικονομικό στείλε μου και μένα 😂😂😂😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η annitakianna είπε:

Εγώ βλέπω εδώ την γραμμή.. δεν ξέρω αν φαίνεται στην. Φωτό αλλά εγώ το βλέπω από κοντά 

IMG_20230208_092241.jpg

καλημεραααα, κ εγώ την βλέπω σε αυτή τη φώτο😁 δεν κάνεις μια χοριακη να λύσει κάθε σου αμφιβολία; εγώ νομίζω πάντως είναι θετικο😜

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

καλημεραααα, κ εγώ την βλέπω σε αυτή τη φώτο😁 δεν κάνεις μια χοριακη να λύσει κάθε σου αμφιβολία; εγώ νομίζω πάντως είναι θετικο😜

Καλημέρα τώρα πάω για χοριακή. Την βλέπω και εγώ την γραμμή αλλά τα καφέ υγρά συνεχίζονται.. παρόλαυτα εγώ θα κάνω την χοριακή να είμαι σίγουρη για το αποτέλεσμα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η annitakianna είπε:

Καλημέρα τώρα πάω για χοριακή. Την βλέπω και εγώ την γραμμή αλλά τα καφέ υγρά συνεχίζονται.. παρόλαυτα εγώ θα κάνω την χοριακή να είμαι σίγουρη για το αποτέλεσμα 

μπορεί να είναι αίμα εμφύτευσης η να χρειάζεσαι να σε καθοδηγήσει ο γιατρός αν συνεχιστούν τα καφέ, αν είναι θετική που θα είναι παρε τον γιατρό να του πεις κ για τα καφέ! πες μας όταν μαθεις🥰✌️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Rena92 είπε:

Εμένα ευτυχώς ο άντρας μου παίρνει ήδη αντιβίωση εδώ και μία βδομάδα για άλλον λόγο, οπότε θεωρώ πως ίσως έχει προστατευτεί. Σαν σωστή υστερική όμως που είμαι, τον έβαλα και αυτόν να κάνει εξετάσεις για να είμαστε σίγουροι ότι δεν θα μολύνει ο ένας τον άλλον. Πραγματικά για ψυχολογικούς και μόνο λόγους, προτιμώ να προσπαθώ χωρίς να έχω το επιθυμητό αποτέλεσμα, παρά να αφήσω να περάσει ο μήνας. Τρελό το ξέρω, αλλά έτσι μου βγαίνει 😝

Καλημέρα κορίτσια 

Κανονικά αν έχεις ουρολοίμωξη έχει δεν έχει ο σύντροφος πρέπει κάνετε μαζί θεραπεία με αντιβίωση δεν μπορεί να κάνει μόνο ο ένας.. 

Εμένα ο σύζυγος είχε ένα μικρόβιο όταν κάναμε σπερμοδιαγραμμα και πηραμε και οι δυο αντιβίωση εγω δεν ξέρω αν το ειχα αυτό το μικρόβιο αλλά έπρεπε να παρω και εγω 

Πηραμε αντιβίωση για 1 μήνα και οι δυο.. επαφες είχαμε κανονικά με την αντιβίωση και έμεινα έγκυος τότε.. 

 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Elli13 είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου!! Πείτε μου ότι βλέπετε κάτι και εσείς!! Σήμερα φαίνεται, όχι όπως χτες που μαντευα αν υπάρχει κάτι...

IMG_20230208_071057.jpg

IMG_20230208_071138.jpg

Ναι φαίνεται τώρα η γραμμή πιο καθαρά είσαι εγκυος 💕 συγχαρητήρια 

θα πας για χοριακη ; Έχεις καθόλου συμπτώματα ; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η annitakianna είπε:

Καλημέρα τώρα πάω για χοριακή. Την βλέπω και εγώ την γραμμή αλλά τα καφέ υγρά συνεχίζονται.. παρόλαυτα εγώ θα κάνω την χοριακή να είμαι σίγουρη για το αποτέλεσμα 

Στην πρώτη φωτο δεν φαινόταν κάτι είναι η αλήθεια 

Στην δεύτερη κάτι φάνηκε πήγε για χοριακη θα περιμένουμε νέα σου 😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Elk είπε:

Ναι φαίνεται τώρα η γραμμή πιο καθαρά είσαι εγκυος 💕 συγχαρητήρια 

θα πας για χοριακη ; Έχεις καθόλου συμπτώματα ; 

Μακάρι να εξελιχθεί καλα, σ ευχαριστώ!! Χοριακή προς ώρας δεν θέλω να κάνω, έχω ψυχολογικό από την προηγούμενη εγκυμοσύνη και δεν αντέχω να ξαναπεράσω αυτόν τον εφιάλτη. Αύριο μετατέθηκε το ραντεβού μου με τον γιατρό οπότε αν μου πει ότι πρέπει να κανω υποχρεωτικά, θα παω εννοείται. Συμπ΄τωματα τώρα, αυτά που γ΄ραφω εδώ και 3-4 μέρες, πονάκια περιόδου, πολύ πονο στη μέση και την πλάτη, και ένα αίσθημα σαν να μου ανεβαίνει το φαγητό μόλις τρώω.. Εγώ είχα και κάτι άλλο στην προηγουμενη εγκυμοσυνη μου που το έπαθα και τώρα. Ενώ γενικά νυστάζω πολυ και έχω υπνηλία, ξαφνικά αυ΄τες τις μέρες ξυπνάω από το άγριο χάραμα και μετά δεν μπορώ να ξανακοιμηθώ. Επίσης, και στην προηγούμενη εγκυμοσύνη μου ένιωσα την εμφύτευση. Σαν να με τρυπάει βελόνα σε ένα σημείο της μητρας για δευτερόλεπτα. Τόσο οξύς πόνος όμως που με κάνει να πετάγομαι πάνω. Τον Νοέμβρη το ένιωσα πρωτη φορά και 3 μέρες μετά είχα θετικό τεστ. Κ τώρα ακριβώς το ίδιο. Το παράδοξο είναι ότι αυτή τη φορά δεν νιώθω πόνο στο στήθος. Ακόμα τουλάχιστον. Εχω σίγουρα άλλες 4 μέρες για την καθυστέρηση, οπότε θα δούμε.

Αναμένω με αγωνία την Παρασκευή τις εξετάσεις που έκανα μετά την παλίνδρομη, ώστε αν χρειάζομαι αντιπηκτικές να τις ξεκινήσω άμεσα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 53 λεπτά, ο/η annitakianna είπε:

Καλημέρα τώρα πάω για χοριακή. Την βλέπω και εγώ την γραμμή αλλά τα καφέ υγρά συνεχίζονται.. παρόλαυτα εγώ θα κάνω την χοριακή να είμαι σίγουρη για το αποτέλεσμα 

Καλά αποτελέσματα να έχεις κορίτσι μου!!!! όλη μας η θετική ενέργεια μαζί σου ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η Elli13 είπε:

Μακάρι να εξελιχθεί καλα, σ ευχαριστώ!! Χοριακή προς ώρας δεν θέλω να κάνω, έχω ψυχολογικό από την προηγούμενη εγκυμοσύνη και δεν αντέχω να ξαναπεράσω αυτόν τον εφιάλτη. Αύριο μετατέθηκε το ραντεβού μου με τον γιατρό οπότε αν μου πει ότι πρέπει να κανω υποχρεωτικά, θα παω εννοείται. Συμπ΄τωματα τώρα, αυτά που γ΄ραφω εδώ και 3-4 μέρες, πονάκια περιόδου, πολύ πονο στη μέση και την πλάτη, και ένα αίσθημα σαν να μου ανεβαίνει το φαγητό μόλις τρώω.. Εγώ είχα και κάτι άλλο στην προηγουμενη εγκυμοσυνη μου που το έπαθα και τώρα. Ενώ γενικά νυστάζω πολυ και έχω υπνηλία, ξαφνικά αυ΄τες τις μέρες ξυπνάω από το άγριο χάραμα και μετά δεν μπορώ να ξανακοιμηθώ. Επίσης, και στην προηγούμενη εγκυμοσύνη μου ένιωσα την εμφύτευση. Σαν να με τρυπάει βελόνα σε ένα σημείο της μητρας για δευτερόλεπτα. Τόσο οξύς πόνος όμως που με κάνει να πετάγομαι πάνω. Τον Νοέμβρη το ένιωσα πρωτη φορά και 3 μέρες μετά είχα θετικό τεστ. Κ τώρα ακριβώς το ίδιο. Το παράδοξο είναι ότι αυτή τη φορά δεν νιώθω πόνο στο στήθος. Ακόμα τουλάχιστον. Εχω σίγουρα άλλες 4 μέρες για την καθυστέρηση, οπότε θα δούμε.

Αναμένω με αγωνία την Παρασκευή τις εξετάσεις που έκανα μετά την παλίνδρομη, ώστε αν χρειάζομαι αντιπηκτικές να τις ξεκινήσω άμεσα.

Συγχαρητήρια κορίτσια μου ! Χάρηκα παρά πολύ με τα ευχάριστα νέα σας ❤️ σας εύχομαι τα καλυτερααααα για τα σπορακια σας 😍 εγώ είμαι  στην αναμονή. Ελπίζω οι επαφές μου να ήταν επαρκής καθώς ήταν την προηγούμενη μέρα από το θετικό τεστ ωορυξιας, την ημέρα του θετικού τεστ και την επόμενη.. σε 10 μέρες περίπου περιμένω την ακατανομαστη.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ αυτό που αργούν να ανέβουν τα μηνυματα μου ποσό με νευριαζει. Γκρρ.. Βρε κορίτσια ποτέ λέτε να κάνω τεστακι να περιμένω μέχρι την αναμενόμενη ή να κάνω νωρίτερα; ( βέβαια θέλω ακόμη μέχρι τότε). Εντωμεταξύ έχω κάτι ελαφρά πονάκια χαμηλά στην κοιλιά αλλα μάλλον θα είναι καταφαντασιαν καθώς έχουν περάσει μόνο τέσσερις μέρες από την τελευταία επαφή😂. Περιμενω να δω τις χωριακες σας έχω αγωνία ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 55 λεπτά, ο/η Elli13 είπε:

Καλά αποτελέσματα να έχεις κορίτσι μου!!!! όλη μας η θετική ενέργεια μαζί σου ❤️

Ευχαριστώ πολύ τελικά αντί για 11 μπήκα μέσα 11:30 και κατά τις 3 το μεσημέρι να περιμένω τα αποτελέσματα μου είπαν.. αρκετές ώρες είναι. Εγώ νόμιζα ας κάνα 2 ωρο θα ήταν έτοιμα. Όπως και να έχει είτε είμαι είτε δεν είμαι δεν θα με πάρει από κάτω. Μου τελείωσαν οι καρδούλες κιόλας.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Elli13 είπε:

Μακάρι να εξελιχθεί καλα, σ ευχαριστώ!! Χοριακή προς ώρας δεν θέλω να κάνω, έχω ψυχολογικό από την προηγούμενη εγκυμοσύνη και δεν αντέχω να ξαναπεράσω αυτόν τον εφιάλτη. Αύριο μετατέθηκε το ραντεβού μου με τον γιατρό οπότε αν μου πει ότι πρέπει να κανω υποχρεωτικά, θα παω εννοείται. Συμπ΄τωματα τώρα, αυτά που γ΄ραφω εδώ και 3-4 μέρες, πονάκια περιόδου, πολύ πονο στη μέση και την πλάτη, και ένα αίσθημα σαν να μου ανεβαίνει το φαγητό μόλις τρώω.. Εγώ είχα και κάτι άλλο στην προηγουμενη εγκυμοσυνη μου που το έπαθα και τώρα. Ενώ γενικά νυστάζω πολυ και έχω υπνηλία, ξαφνικά αυ΄τες τις μέρες ξυπνάω από το άγριο χάραμα και μετά δεν μπορώ να ξανακοιμηθώ. Επίσης, και στην προηγούμενη εγκυμοσύνη μου ένιωσα την εμφύτευση. Σαν να με τρυπάει βελόνα σε ένα σημείο της μητρας για δευτερόλεπτα. Τόσο οξύς πόνος όμως που με κάνει να πετάγομαι πάνω. Τον Νοέμβρη το ένιωσα πρωτη φορά και 3 μέρες μετά είχα θετικό τεστ. Κ τώρα ακριβώς το ίδιο. Το παράδοξο είναι ότι αυτή τη φορά δεν νιώθω πόνο στο στήθος. Ακόμα τουλάχιστον. Εχω σίγουρα άλλες 4 μέρες για την καθυστέρηση, οπότε θα δούμε.

Αναμένω με αγωνία την Παρασκευή τις εξετάσεις που έκανα μετά την παλίνδρομη, ώστε αν χρειάζομαι αντιπηκτικές να τις ξεκινήσω άμεσα.

Όλα καλά θα είναι θα πάρεις και της εξετάσεις και θα δεις πως θα σε καθοδήγηση ο γιατρός 

εγω δεν θα άντεχα να πω την αλήθεια θα πήγαινα για χοριακη αλλά να κανείς ότι νιώθεις μπορείς να περιμενεις να δεις τι θα πει και ο γιατρός 😊

Ααα έχεις συμπτώματα .. και εγω πόνο στην πλάτη είχα αρκετό (στην μέση όχι )  

Όλα καλά θα πάνε 💕

Εγω κορίτσια ακόμα προσπάθειες για δεύτερο μωρο δεν έχω αρχίσει ειπα να ξεκινήσω σε 3-4 μηνες από τώρα ( να κάνω κάτι εξετάσεις που θέλω να κόψω και τον θηλασμό ) αλλά έτσι όπως σας διαβάζω θα με κάνετε να αρχίσω από τώρα 😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 26 λεπτά, ο/η Elk είπε:

Όλα καλά θα είναι θα πάρεις και της εξετάσεις και θα δεις πως θα σε καθοδήγηση ο γιατρός 

εγω δεν θα άντεχα να πω την αλήθεια θα πήγαινα για χοριακη αλλά να κανείς ότι νιώθεις μπορείς να περιμενεις να δεις τι θα πει και ο γιατρός 😊

Ααα έχεις συμπτώματα .. και εγω πόνο στην πλάτη είχα αρκετό (στην μέση όχι )  

Όλα καλά θα πάνε 💕

Εγω κορίτσια ακόμα προσπάθειες για δεύτερο μωρο δεν έχω αρχίσει ειπα να ξεκινήσω σε 3-4 μηνες από τώρα ( να κάνω κάτι εξετάσεις που θέλω να κόψω και τον θηλασμό ) αλλά έτσι όπως σας διαβάζω θα με κάνετε να αρχίσω από τώρα 😂

Εγώ πάντως είμαι της άποψης ότι θα ήθελα ιδανικά να έχω τα παιδιά σε σχετικά κοντινή ηλικία για να παίζουν μαζί . Σίγουρα είναι κουραστικό να έχεις 2 παιδιά μικρά αλλά βλεπω τα ανίψια μου που πάντα έχει ο ένας τον άλλον και είναι πολύ ωραίο...  Να σε ρωτήσω τα inofert τα έχεις κόψει? Πώς είναι ο κύκλος σου μετά την γέννα? Γιατί έχεις και εσύ πολυκυστικες γι'αυτό ρωτάω 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 42 λεπτά, ο/η annitakianna είπε:

Ευχαριστώ πολύ τελικά αντί για 11 μπήκα μέσα 11:30 και κατά τις 3 το μεσημέρι να περιμένω τα αποτελέσματα μου είπαν.. αρκετές ώρες είναι. Εγώ νόμιζα ας κάνα 2 ωρο θα ήταν έτοιμα. Όπως και να έχει είτε είμαι είτε δεν είμαι δεν θα με πάρει από κάτω. Μου τελείωσαν οι καρδούλες κιόλας.. 

Κορίτσι μου σου εύχομαι ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΊΑ και το απολεσμα είναι λίγη ώρα μακριά...καλού κακου σκρολαρε εσύ ανά δεκάλεπτο γιατί πολλές φορές τα στέλνουν νωρίτερα..χαχαχα εγώ σκρολαρα  όλη την ώρα και ήρθε νωρίτερα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Girly είπε:

Κορίτσι μου σου εύχομαι ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΊΑ και το απολεσμα είναι λίγη ώρα μακριά...καλού κακου σκρολαρε εσύ ανά δεκάλεπτο γιατί πολλές φορές τα στέλνουν νωρίτερα..χαχαχα εγώ σκρολαρα  όλη την ώρα και ήρθε νωρίτερα!

Καθόλου μακριά δεν είναι μόλις μου ήρθε το ε Μάιλ... Τιμή αναφοράς λέει 5 τιμή αποτελέσματος 9.5 

Όχι ότι κατάλαβα κάτι 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...