Μετάβαση σε περιεχόμενο

Φλεβάρη Κουτσοφλέβαρε, αν τύχει και φλεβίσεις όλες τις κοιλίτσες μας μωράκια να γεμίσεις!!!! ​🍼 ​💞 ​​💞 ​​🌈


Elli13

Recommended Posts

@Elli13 τρελενομαιιιιιιιι ΜΕ ΤΟ Καλοοοοοο αυτή τη φορά με ένα μπεμπε στην αγκαλια εύχομαι 💞💞💞💞❣️❣️❣️❣️

@annitakianna εγώ πιστεύω είσαι!!!!!!! Αντε κάνε τεστ εγκυμοσύνης 😘💞❣️

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η marinamanoulitsa είπε:

@Elli13 τρελενομαιιιιιιιι ΜΕ ΤΟ Καλοοοοοο αυτή τη φορά με ένα μπεμπε στην αγκαλια εύχομαι 💞💞💞💞❣️❣️❣️❣️

@annitakianna εγώ πιστεύω είσαι!!!!!!! Αντε κάνε τεστ εγκυμοσύνης 😘💞❣️

 

Αμήν Παναγία μου... Ανταποδίδω την ευχή για όλες μας ❣️❣️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η Elli13 είπε:

Μήπως είμαι τρελοοος, μήπως τα χω χαμεναααα... Εντάξει μη βαρατε είναι πολύ νωρίς ακόμα, έχω τερματίσει τα κοντέρ των τεστ!!

19700101_021236.jpg

Εννοείται τη βλέπω κι εγωωω…Αχ μακάρι…Όλα καλά να πάνε…❣️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η annitakianna είπε:

Κορίτσια δεν έχω άλλες καρδούλες διαβάζω τα μυνήματα σας και  σας ευχαριστώ όλες για την στήριξη.. και εγώ με το ζόρι κρατιέμαι να μην κάνω τέστ. Ίσως να κάνω το βράδυ. Να αφήσω μερικές ώρες να περάσουν για να μην έχω καταναλώσει πολλά υγρά μιας και πριν κάνα 2 Ώρο έκανα το τέστ ωορρηξίας.. καλά είμαι πολύ ουφο ΕΕ? Πώς μου ήρθε να κάνω ωορρηξίας και όχι εγκυμοσύνης έλεος μερικες φορές και εγώ απορώ με τον εαυτό μου. Το θέμα ειναι ότι δεν έχω απολύτως τίποτα από συμπτώματα. Ούτε στήθος πρισμενο ούτε πόνους περιόδου. Απολύτως τίποτα 

 

στις πριν 7 ώρες, ο/η Elli13 είπε:

Μην σε προβληματίζει αυτό, αν κάνουμε ένα γκάλοπ οι μισές δεν είχαν συμπτώματα. Δεν θέλω να σου φουσκώνω τα μυαλά και ΚΟΥΦΙΑ Η ΩΡΑ να απογοητευτείς, αλήθεια, αλλά αυτό με το τεστ ωορρηξίας το έχω διαβάσει άπειρες φορές να καταλη΄γει σε θετικό τεστ εγκυμοσύνης! Θα περιμένουμε νέα σου και σου στέλνω άαααααπειρη θετική ενέργεια ❤️

Είμαι παλια καραβάνα και παρακολουθώ την @Girly οπότε έπεσα στα μηνύματα σας. .. 

Αυτά είναι τα δικά μου τεστ. Σήμερα μπήκα στην 27 εβδομάδα  🥰🥰 το πρώτο τεστ που γράφει π = πρωί, α=απογευμα β=βραδυ είναι 5 μέρες πριν την αναμενόμενη περίοδο . Και το τεστ ωορηξια είχε αρχίσει πάλι να δείχνει γραμμή. 

20220904_105633.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

 

Είμαι παλια καραβάνα και παρακολουθώ την @Girly οπότε έπεσα στα μηνύματα σας. .. 

Αυτά είναι τα δικά μου τεστ. Σήμερα μπήκα στην 27 εβδομάδα  🥰🥰 το πρώτο τεστ που γράφει π = πρωί, α=απογευμα β=βραδυ είναι 5 μέρες πριν την αναμενόμενη περίοδο . Και το τεστ ωορηξια είχε αρχίσει πάλι να δείχνει γραμμή. 

20220904_105633.jpg

Με το καλό να υποδεχτείς το μωράκι σου ❣️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια μου!! Πείτε μου ότι βλέπετε κάτι και εσείς!! Σήμερα φαίνεται, όχι όπως χτες που μαντευα αν υπάρχει κάτι...

IMG_20230208_071057.jpg

IMG_20230208_071138.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 35 λεπτά, ο/η Elli13 είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου!! Πείτε μου ότι βλέπετε κάτι και εσείς!! Σήμερα φαίνεται, όχι όπως χτες που μαντευα αν υπάρχει κάτι...

IMG_20230208_071057.jpg

IMG_20230208_071138.jpg

Καλημέρα εγώ την βλέπω ξεκάθαρα την γραμμή.. ΣΥΓΧΑΡΗΤΉΡΙΑ ΕΙΣΑΙ ΈΓΚΥΟΣ 🤰🤰🤰 🥰🥰🥰🥰🥰 μπράβο ρε κορίτσι μου αν και δεν είχα καμία αμφιβολία για σένα :) εύχομαι όλα να πάνε καλά αυτή τη φορά και να κρατήσεις το μωράκι σου αγκαλιά σε 9 μήνες.. εγώ μόλις έκανα το τέστ και είναι αρνητικό. Παραθέτω και φωτογραφία. Δεν με πήρε καθόλου από κάτω είναι η αλήθεια ( ίσως γιατί μέσα μου το ήξερα) απλά ανησύχησα με το θετικό τεστ ωορρηξίας μάλλον πάλι κάτι έπαθε ο κύκλος μου... 

IMG20230207193035.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 39 λεπτά, ο/η Elli13 είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου!! Πείτε μου ότι βλέπετε κάτι και εσείς!! Σήμερα φαίνεται, όχι όπως χτες που μαντευα αν υπάρχει κάτι...

IMG_20230208_071057.jpg

IMG_20230208_071138.jpg

Συγχαρητήρια κορίτσι μου!! Σήμερα φαίνεται περισσότερο πράγματι! Η πιο όμορφη γραμμουλα!! Είμαι σίγουρη πως όλα θα εξελιχθούν πανέμορφα! 😍

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η annitakianna είπε:

Καλημέρα εγώ την βλέπω ξεκάθαρα την γραμμή.. ΣΥΓΧΑΡΗΤΉΡΙΑ ΕΙΣΑΙ ΈΓΚΥΟΣ 🤰🤰🤰 🥰🥰🥰🥰🥰 μπράβο ρε κορίτσι μου αν και δεν είχα καμία αμφιβολία για σένα :) εύχομαι όλα να πάνε καλά αυτή τη φορά και να κρατήσεις το μωράκι σου αγκαλιά σε 9 μήνες.. εγώ μόλις έκανα το τέστ και είναι αρνητικό. Παραθέτω και φωτογραφία. Δεν με πήρε καθόλου από κάτω είναι η αλήθεια ( ίσως γιατί μέσα μου το ήξερα) απλά ανησύχησα με το θετικό τεστ ωορρηξίας μάλλον πάλι κάτι έπαθε ο κύκλος μου... 

IMG20230207193035.jpg

Εφόσον λοιπόν ήταν πράγματι ωορρηξία κοιτά να την εκμεταλλευτείς!! Ίσως αυτή η ωορρηξία είναι και η τυχερη σου 🤞🏼🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα και από μένα κορίτσια! Εγώ τώρα δειλά δειλά μπαίνω στις γόνιμες μέρες, ωορρηξία το πιθανότερο να έχω την Κυριακή-Δευτέρα, αλλά με βρίσκει με ουρολοίμωξη και δε ξέρω πως θα το χειριστώ 😭 πήγε να με πάρει λίγο από κάτω, αλλά μετά σκέφτηκα ότι αν είναι να συμβεί, θα συμβεί. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Rena92 είπε:

Καλημέρα και από μένα κορίτσια! Εγώ τώρα δειλά δειλά μπαίνω στις γόνιμες μέρες, ωορρηξία το πιθανότερο να έχω την Κυριακή-Δευτέρα, αλλά με βρίσκει με ουρολοίμωξη και δε ξέρω πως θα το χειριστώ 😭 πήγε να με πάρει λίγο από κάτω, αλλά μετά σκέφτηκα ότι αν είναι να συμβεί, θα συμβεί. 

Καλημέρα. Τι σου είπε ο γιατρός σου? Δεν κάνει να έχεις επαφές?? Μέχρι την Κυριακή δεν θα φύγει η ουρολοίμωξη λες?? Ρωτάω γιατί δεν ξέρω τι είδους θεραπεία χρειάζεται 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η annitakianna είπε:

Καλημέρα. Τι σου είπε ο γιατρός σου? Δεν κάνει να έχεις επαφές?? Μέχρι την Κυριακή δεν θα φύγει η ουρολοίμωξη λες?? Ρωτάω γιατί δεν ξέρω τι είδους θεραπεία χρειάζεται 

Μου έδωσε αντιβίωση για 2 μέρες (σήμερα-αύριο) και μ είπε πως οι επαφές είναι ο κυριότερος λόγος επαναμολυνσης. Εγώ θα το ρισκάρω, αλλά είναι πολύ άσχημη και η αίσθηση αλλά και φοβάμαι μην μολυνθώ πάλι και η σημερινή είναι η δεύτερη αντιβίωση σε ένα μήνα (για άλλο λόγο η πρώτη). Αυτά γενικά, μόνο κ μόνο απ τα συμπτώματα που έχω χαλάει η διάθεση μου αλλά προσπαθώ να το δω θετικά γιατί πίστευα πολύ σε αυτόν τον μήνα 🥹

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Rena92 είπε:

Μου έδωσε αντιβίωση για 2 μέρες (σήμερα-αύριο) και μ είπε πως οι επαφές είναι ο κυριότερος λόγος επαναμολυνσης. Εγώ θα το ρισκάρω, αλλά είναι πολύ άσχημη και η αίσθηση αλλά και φοβάμαι μην μολυνθώ πάλι και η σημερινή είναι η δεύτερη αντιβίωση σε ένα μήνα (για άλλο λόγο η πρώτη). Αυτά γενικά, μόνο κ μόνο απ τα συμπτώματα που έχω χαλάει η διάθεση μου αλλά προσπαθώ να το δω θετικά γιατί πίστευα πολύ σε αυτόν τον μήνα 🥹

Εγώ είχα κάνει βλακεία όταν είχαμε ουρεοπλασμα. Ο άντρας μου ήταν θετικός εγώ αρνητική εκείνος έκανε θεραπεία και εγώ δεν ήθελα να χάσουμε έναν μήνα ακόμα και τον έπεισα για επαφές ελεύθερες με αποτέλεσμα να ξανά κολλήσω και χάσαμε εν τέλη 3 μήνες .. κάνε υπομονή για να μην σε ταλαιπωρεί και τον επόμενο μήνα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η annitakianna είπε:

Ρε κορίτσια βλέπω μια 2η πολύ πολύ άχνη γραμμή στο τέστ.. τα χω παίξει μου φαίνεται!!!! 

Δεν κανεις μια χοριακη τώρα το πρωί;; Μέχρι το μεσημέρι θα ξέρεις!! Αν κ από όσο έχω καταλάβει, στις ταινίες αν βλέπεις υπόνοια γραμμής, υπάρχει!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Rena92 είπε:

Δεν κανεις μια χοριακη τώρα το πρωί;; Μέχρι το μεσημέρι θα ξέρεις!! Αν κ από όσο έχω καταλάβει, στις ταινίες αν βλέπεις υπόνοια γραμμής, υπάρχει!

Αχ μόλις πήγα τουαλέτα και στο χαρτί είδα λίγο καφέ και λευκά υγρα .. κανένα σύμπτωμα παριοδου.. να τι στο καλό συμβαίνει στον οργανισμό μου θα τρελαθώ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γκουνττττ μορνινγκκκκκκ!!!!

@Elli13 είσαι ΕΓΚΥΟΟΟΟΟΟΟΣΣΣΣΣΣ!!!!ΝΑΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ

@annitakianna μαρή τι μπαρμπουτσαλα λες!! Εγώ βλέπω τη γραμμή σου!!!είσαι ΕΓΚΥΟΟΟΟΣΣΣ ΚΑΙ ΕΣΥΥΥΥΥ

ΚΟΛΑΣΗ ΤΟ ΦΕΙΜ ΣΤΟΡΙΙΙΙΙΙΙΙ!!!!!!!

Κορίτσια μου γλυκά! Τρέξτε για χοριακες είστε έγκυες!!!! Εγώ τις είδα και στις δύο τις γραμμές! Συγχαρητήρια!!!!!! Μπραβοοοοο!!!!

Περίμενα πως και πως να ανοίξω τα μνμ σας και να δω τα ευχάριστα! Ήμουν σίγουρη από χθες! Σας εύχομαι οοολα να κυλήσουν ομαλά και χωρίς άγχος και  να κρατήσετε τα μωράκια σας σε λίγους μήνες στις αγκαλίτσες σας!!!!!

@Rena92 καλύτερα να μιλήσεις πρώτα με τον γυναικολογο σου να δεις αν αξίζει να το ρισκάρεις. Παραθεσε του τις σκέψεις σου και σίγουρα θα σου πει αν μπορείς να πάρεις το ρίσκο ή αν παίρνοντας το διακινδυνευσεις αλλά πράγματα. Αναμένουμε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Girly είπε:

Γκουνττττ μορνινγκκκκκκ!!!!

@Elli13 είσαι ΕΓΚΥΟΟΟΟΟΟΟΣΣΣΣΣΣ!!!!ΝΑΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ

@annitakianna μαρή τι μπαρμπουτσαλα λες!! Εγώ βλέπω τη γραμμή σου!!!είσαι ΕΓΚΥΟΟΟΟΣΣΣ ΚΑΙ ΕΣΥΥΥΥΥ

ΚΟΛΑΣΗ ΤΟ ΦΕΙΜ ΣΤΟΡΙΙΙΙΙΙΙΙ!!!!!!!

Κορίτσια μου γλυκά! Τρέξτε για χοριακες είστε έγκυες!!!! Εγώ τις είδα και στις δύο τις γραμμές! Συγχαρητήρια!!!!!! Μπραβοοοοο!!!!

Περίμενα πως και πως να ανοίξω τα μνμ σας και να δω τα ευχάριστα! Ήμουν σίγουρη από χθες! Σας εύχομαι οοολα να κυλήσουν ομαλά και χωρίς άγχος και  να κρατήσετε τα μωράκια σας σε λίγους μήνες στις αγκαλίτσες σας!!!!!

@Rena92 καλύτερα να μιλήσεις πρώτα με τον γυναικολογο σου να δεις αν αξίζει να το ρισκάρεις. Παραθεσε του τις σκέψεις σου και σίγουρα θα σου πει αν μπορείς να πάρεις το ρίσκο ή αν παίρνοντας το διακινδυνευσεις αλλά πράγματα. Αναμένουμε!

 

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Girly είπε:

Γκουνττττ μορνινγκκκκκκ!!!!

@Elli13 είσαι ΕΓΚΥΟΟΟΟΟΟΟΣΣΣΣΣΣ!!!!ΝΑΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ

@annitakianna μαρή τι μπαρμπουτσαλα λες!! Εγώ βλέπω τη γραμμή σου!!!είσαι ΕΓΚΥΟΟΟΟΣΣΣ ΚΑΙ ΕΣΥΥΥΥΥ

ΚΟΛΑΣΗ ΤΟ ΦΕΙΜ ΣΤΟΡΙΙΙΙΙΙΙΙ!!!!!!!

Κορίτσια μου γλυκά! Τρέξτε για χοριακες είστε έγκυες!!!! Εγώ τις είδα και στις δύο τις γραμμές! Συγχαρητήρια!!!!!! Μπραβοοοοο!!!!

Περίμενα πως και πως να ανοίξω τα μνμ σας και να δω τα ευχάριστα! Ήμουν σίγουρη από χθες! Σας εύχομαι οοολα να κυλήσουν ομαλά και χωρίς άγχος και  να κρατήσετε τα μωράκια σας σε λίγους μήνες στις αγκαλίτσες σας!!!!!

@Rena92 καλύτερα να μιλήσεις πρώτα με τον γυναικολογο σου να δεις αν αξίζει να το ρισκάρεις. Παραθεσε του τις σκέψεις σου και σίγουρα θα σου πει αν μπορείς να πάρεις το ρίσκο ή αν παίρνοντας το διακινδυνευσεις αλλά πράγματα. Αναμένουμε!

Καλέ που το είδες?? Εγώ έχω αυτό το μηχάνημα με το άσπρο φως που βγάζει και το είδα αλλά στην φωτογραφία δεν φαίνεται.. x ray όραση έχεις αν όντως την είδες την γραμμή.. και το καφέ που είχα στο χαρτί πριν λίγο? Λέτε να είναι τίποτα βιοχημική? Χοριακη θα πάω κατά της 11 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Girly είπε:

Γκουνττττ μορνινγκκκκκκ!!!!

@Elli13 είσαι ΕΓΚΥΟΟΟΟΟΟΟΣΣΣΣΣΣ!!!!ΝΑΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ

@annitakianna μαρή τι μπαρμπουτσαλα λες!! Εγώ βλέπω τη γραμμή σου!!!είσαι ΕΓΚΥΟΟΟΟΣΣΣ ΚΑΙ ΕΣΥΥΥΥΥ

ΚΟΛΑΣΗ ΤΟ ΦΕΙΜ ΣΤΟΡΙΙΙΙΙΙΙΙ!!!!!!!

Κορίτσια μου γλυκά! Τρέξτε για χοριακες είστε έγκυες!!!! Εγώ τις είδα και στις δύο τις γραμμές! Συγχαρητήρια!!!!!! Μπραβοοοοο!!!!

Περίμενα πως και πως να ανοίξω τα μνμ σας και να δω τα ευχάριστα! Ήμουν σίγουρη από χθες! Σας εύχομαι οοολα να κυλήσουν ομαλά και χωρίς άγχος και  να κρατήσετε τα μωράκια σας σε λίγους μήνες στις αγκαλίτσες σας!!!!!

@Rena92 καλύτερα να μιλήσεις πρώτα με τον γυναικολογο σου να δεις αν αξίζει να το ρισκάρεις. Παραθεσε του τις σκέψεις σου και σίγουρα θα σου πει αν μπορείς να πάρεις το ρίσκο ή αν παίρνοντας το διακινδυνευσεις αλλά πράγματα. Αναμένουμε!

Καλημέρα και από μένα ξέχασα να πω 😁😁😆 τα έχω χασει

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η annitakianna είπε:

 

Καλέ που το είδες?? Εγώ έχω αυτό το μηχάνημα με το άσπρο φως που βγάζει και το είδα αλλά στην φωτογραφία δεν φαίνεται.. x ray όραση έχεις αν όντως την είδες την γραμμή.. και το καφέ που είχα στο χαρτί πριν λίγο? Λέτε να είναι τίποτα βιοχημική? Χοριακη θα πάω κατά της 11 

Καλέ αυτό γραμμή δεν είναι???IMG_20230208_091358.thumb.jpg.301dd0aada6dda90f0abbaa5b7632b2e.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Girly είπε:

Καλέ αυτό γραμμή δεν είναι???IMG_20230208_091358.thumb.jpg.301dd0aada6dda90f0abbaa5b7632b2e.jpg

😆😆😆 Όχι είναι το βουναλακι που κάνει το τέστ.. αυτά τα τεστ έχουν γραμμή εξάτμισης??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η annitakianna είπε:

 

Καλέ που το είδες?? Εγώ έχω αυτό το μηχάνημα με το άσπρο φως που βγάζει και το είδα αλλά στην φωτογραφία δεν φαίνεται.. x ray όραση έχεις αν όντως την είδες την γραμμή.. και το καφέ που είχα στο χαρτί πριν λίγο? Λέτε να είναι τίποτα βιοχημική? Χοριακη θα πάω κατά της 11 

Εγώ πα΄ντως στο χτεσινό μου τεστ δεν έβλεπα γραμμή, μόνο υπό εντονο φως. Σήμερα από κοντά την βλέπω καθαρά. Άρααααααα κάνε χοριακή να ηρεμήσεις, εγώ δεν ξέρω πότε θα κάνω, μου έχει μείνει ψυχολογικό!!!

 

Αχ βρε κοριτσια στον άντρα μου δεν το είπα ακόμα. Όσο και να τρέμω με τις δύο απώλειες που είχα κατέληξα στα εξής:

  1. όπως φαίνεται συλλαμβάνω με την πρώτη προσπάθεια ( και τις 3 φορές) και ευχαριστώ το Θεό γι αυτό, ασχετα από την κατάληξη
  2.  όσο και αν τρέμω αυτή τη στιγμή από το φόβο μου, αποφάσισα να μεταδώσω μόνο θετική ενεργεια σε αυτό το σποράκι και να μην είμαι όπως στην προηγούμενη εγκυμοσυνη μου, αρνητική και απαισιόδοξη. Θα το χαρώ και ο΄,τι ειναι να γινει θα γίνει, λες και αν δεν χαρώ θα πονέσει λιγότερο η απώλεια. Οπόοοτε αισιοδοξία και χαμόγελο!!!! ❤️🌈🙏
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Girly είπε:

Καλέ αυτό γραμμή δεν είναι???IMG_20230208_091358.thumb.jpg.301dd0aada6dda90f0abbaa5b7632b2e.jpg

Εγώ βλέπω εδώ την γραμμή.. δεν ξέρω αν φαίνεται στην. Φωτό αλλά εγώ το βλέπω από κοντά 

IMG_20230208_092241.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η annitakianna είπε:

😆😆😆 Όχι είναι το βουναλακι που κάνει το τέστ.. αυτά τα τεστ έχουν γραμμή εξάτμισης??

Τα one step;  Έχω κάνει άπειρα, καθώς τα ξεκινάω πριν τη σύλληψη χαχαχαχα όχι δεν μου έχει τύχει ποτέ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η annitakianna είπε:

Εγώ βλέπω εδώ την γραμμή.. δεν ξέρω αν φαίνεται στην. Φωτό αλλά εγώ το βλέπω από κοντά 

IMG_20230208_092241.jpg

Καλέεεεεεε το βλέπωωωωωωωωωωω!!!!!!!!!!! ΝΑΙΙΙΙΙΙΙΙ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Κορίτσι μου όλα θα είναι μια χαρά,  όπως είπε και άλλη κοπέλα πιθανόν να δει και αν έκανες ή θα κάνεις ωορρηξία....και μένα τότε το είχε δει πως θα εκανα ωορρηξία ή ειχα κανει δε θυμαμαι καλα ,περίοδος όμως δεν είχε έρθει μετά από 14 μέρες αλλά πιο μετά....ελπίζω και σένα να ρθει στην ώρα της η περιοδος και να ξεκινήσετε κατευθείαν με οποια διαδικασία πάτε ❤️ περιμένουμε νέα σου 🤞 Αχ κορίτσι κου ήρθε τελικά...πφφφ😮‍💨 Να τον πάρεις να δείτε πως θα προχωρήσετε  Εγώ παράγγειλα και για αυτό το κύκλο τεστακια ...λογικά θα τα χρησιμοποιήσω   
    • εγώ μπορεί να είμαι 4.5 πάνω.. αλλά ξεκίνησα την εγκυμοσύνη με +10 απο τα φυσιολογικά μου..τα οποια τα εβαλα απο Σεπτέμβρη μέχρι Νοέμβρη... οπότε μου είναι δύσκολη η όλη αλλαγη στο σώμα μου... δηλαδή ήμουν πάντα γύρω στα 58 και τώρα είμαι 72.5🤷🤷
    • Ναι παίρνω ακόμα όχι ότι μου έκανε και εξετάσεις να δούμε που έχει πάει, έτσι τα παίρνουμε μπορεί και να μην χρειάζεται αλλά τέλος πάντων 🤷‍♀️
    • Να πω εγω που θήλασα αποκλείστηκα 13 μήνες πως δεν πήρα ποτε θηλαστρο επισης ούτε αποστειρωτη  Το θηλαστρο είναι μεγάλη παγίδα δεν το χρησιμοποιούμε ποτε στην αρχή ο σκοπός του κανονικά είναι όταν το γαλα εδραιωθεί και θέλεις πχ να επιστρέψεις στην δουλειά σου να βγάζεις γαλα ώστε να αφήνεις στο σπίτι να το δίνει κάποιος άλλος Αν το κανείς στην αρχή το θηλαστρο μπορεί να έχεις αποτελέσματα που δεν θέλεις όπως να κοπεί το γαλα σου ή να αυξήσεις την παραγωγή που και αυτό είναι κακο γιατί μπορεί να πάθεις μαστίτιδα  Αποστειρωτη δεν χρειάζεται αν θηλάσεις δεν θα έχεις κάτι να αποστειρώνεις και αν θες να αποστειρώσεις κάτι μια κατσαρόλα με βραστό νερό κάνει μια χαρά δουλειά 😊 άσε που μέχρι τους πρώτους 3 μήνες θέλουν αποστείρωση τα πράγματα τους μετά σταματαει και αυτό 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...