Μετάβαση σε περιεχόμενο

Φλεβάρη Κουτσοφλέβαρε, αν τύχει και φλεβίσεις όλες τις κοιλίτσες μας μωράκια να γεμίσεις!!!! ​🍼 ​💞 ​​💞 ​​🌈


Elli13

Recommended Posts

στις πριν 9 λεπτά, ο/η annitakianna είπε:

Στις 25 είχα θετικό τέστ άρα αύριο ακριβώς κλείνω 2 βδομάδες.. γι'αυτό λέω μήπως να κάνω αύριο κ δείξει κάτι ..και εγώ έχω αγωνία για τα δικά σας αποτελέσματα 

Εννοειται θα δειξει!! Αλλά κάνε ενα πρωιμης ανίχνευσης καλύτερα!!! Με το καλόοοοο να μας στελεις δευτερη γραμμούλα ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μήπως είμαι τρελοοος, μήπως τα χω χαμεναααα... Εντάξει μη βαρατε είναι πολύ νωρίς ακόμα, έχω τερματίσει τα κοντέρ των τεστ!!

19700101_021236.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Elli13 είπε:

Μήπως είμαι τρελοοος, μήπως τα χω χαμεναααα... Εντάξει μη βαρατε είναι πολύ νωρίς ακόμα, έχω τερματίσει τα κοντέρ των τεστ!!

19700101_021236.jpg

Την ειδαααααααααα την ειδαααααααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Girly είπε:

Την ειδαααααααααα την ειδαααααααααα

Από όραση σκίζουμε όταν πρόκειται για τεστ χαχαχα Δεν ενθουσιάζομαι, θα δείξουν οι επόμενες μέρες....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η elen. είπε:

Καλήμερα καλημέρα! Παρακολουθώ συνέχεια αυτά που γράφετε κορίτσια αλλά είτε θα είμαι στη δουλειά είτε βαριέμαι να γράψω γιατί αργούν να ανέβουν. Περιμένω κι εγώ την ακατανομαστη σε 6 μέρες . Από σήμερα πρησμενο στήθος με ελάχιστο πόνο. Τίποτα άλλο που να προμηνύει  θετικό τεστακι οπότε είπα να κάνω τεστ μόνο σε περίπτωση καθυστέρησης αυτή τη φορά .

Αν γ΄ραψεις μερικά σχόλια ακόμα, θα στα ανεβάζει κατευθείαν. Μωρέ χαράς την υπομονή σας, μπράβο, όχι σαν εμένα χαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Elli13 είπε:

Εγώ ικανή θα ήμουν, τόσο νωρίς που τα ξεκινάω. Γι αυτο παίρνω πακέτα των 30 για να έχω να κατουράω κυπελάκια 😂

Εγώ έχω παραγγείλει 20 και έχω μαλώσει 2 φορές με την εταιρεία κούριερ γιατί αργούν, λες κ δε θα προλάβω 😂😂😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 51 λεπτά, ο/η Elli13 είπε:

Μήπως είμαι τρελοοος, μήπως τα χω χαμεναααα... Εντάξει μη βαρατε είναι πολύ νωρίς ακόμα, έχω τερματίσει τα κοντέρ των τεστ!!

19700101_021236.jpg

Καλέ κ εγώ την βλεπωωωωω 🤞🏼😍

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 λεπτά, ο/η Elli13 είπε:

Αν γ΄ραψεις μερικά σχόλια ακόμα, θα στα ανεβάζει κατευθείαν. Μωρέ χαράς την υπομονή σας, μπράβο, όχι σαν εμένα χαχα

Είπα να το παίξω έτσι αυτή τη φορά μπας και είναι το γούρι 🙏 κατά τα άλλα τρωγομαι με τα ρούχα μου μέχρι να περάσουν οι μέρες 😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Rena92 είπε:

Εγώ έχω παραγγείλει 20 και έχω μαλώσει 2 φορές με την εταιρεία κούριερ γιατί αργούν, λες κ δε θα προλάβω 😂😂😂

@Rena92 ποιά παίρνεις εσύ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 ώρες, ο/η Liza57 είπε:

Στις 27/1 είχα απλά λίγο αιματακι μετά την επαφή. Δύο τρις μέρες πριν όπως είπα είχα αίμα σαν της πρώτης μέρας περιόδου και πόνο που είναι σαν να μην έχει κατέβει απλά το αίμα. Δεν είχα ροή. Απλά στο σκούπισμα και λίγο καφέ στο σερβιετακι το μικρό. Δεν νομίζω να είναι από τραυματισμό λόγω του πόνου που είχα σαν πόνοι περιόδου. Η γιατρός μου έχει πει να γίνονται προσπάθειες δύο βδομάδες μετα την περίοδο και για μια βδομάδα μέρα παρά μέρα οπότε κι εμένα κάπως πιο μετά είναι ωορρηξία μου. Απλά με προβληματίζει εκείνο το στάδιο με το αίμα μετά την περίοδο..μην τυχόν και ήταν ωορρηξία και έχασα τις μέρεε για προσπάθειες..τώρα που περιμένω να αδιαθετησω σε καμία βδομάδα έχω κάτι ελαφρια πονακια χαμηλά αριστερα και ελαφρα ευαισθησία στο στήθος.. δεν προσπαθούμε καιρό αν έχει περίπου 8-9 μήνες που έχουμε ελεύθερες επαφές. Αλλά προσπάθειες η αλήθεια τώρα δύο μήνες έχουμε ξεκινήσει 

 

Μμμ δεν ξέρω να σε βοηθήσω  μπορεί να είναι και από την ωορρηξία το αίμα 

υπάρχει περίπτωση να είναι εμφύτευσης ; Ειχες επαφες καθόλου πριν από το αίμα ; αυτά τα πονακια και το στήθος τα έχεις και πριν από την περίοδο 


Εύχομαι να είσαι έγκυος 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 39 λεπτά, ο/η Elk είπε:

Μμμ δεν ξέρω να σε βοηθήσω  μπορεί να είναι και από την ωορρηξία το αίμα 

υπάρχει περίπτωση να είναι εμφύτευσης ; Ειχες επαφες καθόλου πριν από το αίμα ; αυτά τα πονακια και το στήθος τα έχεις και πριν από την περίοδο 


Εύχομαι να είσαι έγκυος 

 

 

στις πριν 39 λεπτά, ο/η Elk είπε:

Μμμ δεν ξέρω να σε βοηθήσω  μπορεί να είναι και από την ωορρηξία το αίμα 

υπάρχει περίπτωση να είναι εμφύτευσης ; Ειχες επαφες καθόλου πριν από το αίμα ; αυτά τα πονακια και το στήθος τα έχεις και πριν από την περίοδο 


Εύχομαι να είσαι έγκυος 

 

Σε ευχαριστώ πάρα πολύ για την βοήθεια!

Είχα επαφή αλλα.δεν νομίζω να ήταν εμφύτευσης γιατί η επαφή ηταν αμεσως μετά το τελείωμα της περίοδο και μόλις 1-2 μέρες πριν το αίμα και επιπλέον για μια στιγμή θυμάμαι είχα πάρα πολύ δυνατο πόνο τύπου να αδιαθετησω. Απ' όσο έχω διαβάσει πόνο κατά την εμφύτευση δεν υπάρχει..δεν ξέρω τι να πω! Όλα περίεργα. Και από χθες βράδυ έχω υγρά άσπρα πηχτα. ο,τι να ναι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα σε όλες!!!! Θα ήθελα τα φώτα σας!!! Αποφάσισα να δοκιμάσω τα τεστ να νιώσω πιο σίγουρη οτι προσπαθώ σε σωστες μερές, εχθες πρώτο τεστ της clear blue 11η με΄ρα του κύκλου (εχω σταθερό κυκλο 28 μέρες) είπα να το κανω γτ ετσι έλεγαν οι οδηγιες το θεωρούσα πολύ νωρίς αλλα βγηκε θετικό , μετα απο ώρες λεω ας ξανα δοκιμάσω και βγαίνει αρνητικό , πως γίνεται ? έχει τύχει σε καμία ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Rena92 είπε:

Καλέ κ εγώ την βλεπωωωωω 🤞🏼😍

Αχνοφαίνεται στο βάθος αχαχαχα Είναι τόσο αχνή που προς ώρας την εκλαμβάνω ως αρνητική, μην απογοητευτώ αύριο μεθαύριο.. 16του μήνα έχω γενέθλια, και ελπίζω σε ένα θαύμα, να μου έρθει το καλύτερο δώρο της ζωής μου ❤️ Αλλιώς, ο καημένος ο α΄ντρας μου θα δεινοπαθήσει πα΄λι, χάνει και εύκολα κιλα, θα τον αφήσω μισό από την υπερκόπωση αχαχαχ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η Elli13 είπε:

Αχνοφαίνεται στο βάθος αχαχαχα Είναι τόσο αχνή που προς ώρας την εκλαμβάνω ως αρνητική, μην απογοητευτώ αύριο μεθαύριο.. 16του μήνα έχω γενέθλια, και ελπίζω σε ένα θαύμα, να μου έρθει το καλύτερο δώρο της ζωής μου ❤️ Αλλιώς, ο καημένος ο α΄ντρας μου θα δεινοπαθήσει πα΄λι, χάνει και εύκολα κιλα, θα τον αφήσω μισό από την υπερκόπωση αχαχαχ

Αχ ποσο στο εύχομαι αλήθεια μέσα απ την ψυχή μου! Εγώ έχω πολύ καλό vibe για σένα να ξέρεις ❤️ 
Χαχαχα καλά κ εγώ τα ίδια με τον δικό μου.. αφού με ρωτάει «ποτε ξεκινάει η περίοδος αναπαραγωγής;» 🤣🤣

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Elli13 είπε:

Μήπως είμαι τρελοοος, μήπως τα χω χαμεναααα... Εντάξει μη βαρατε είναι πολύ νωρίς ακόμα, έχω τερματίσει τα κοντέρ των τεστ!!

19700101_021236.jpg

Εύχομαι να είναι θετικό 😊

πάντως και εγω κάτι βλέπω… όντως υπάρχει μια μικρή γραμμή…  αυτά τα τεστ έχουν και μεγάλη διάρκεια ισχύει το αποτελέσματα τους κανένα μισάωρο αν θυμάμαι καλά πόσες μερες πριν την καθυστέρηση είσαι ; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Elk είπε:

Εύχομαι να είναι θετικό 😊

πάντως και εγω κάτι βλέπω… όντως υπάρχει μια μικρή γραμμή…  αυτά τα τεστ έχουν και μεγάλη διάρκεια ισχύει το αποτελέσματα τους κανένα μισάωρο αν θυμάμαι καλά πόσες μερες πριν την καθυστέρηση είσαι ; 

Είχα θετικό τεστ ωορρηξίας το προηγούμενο Σαββατο και Κυριακή. Δεν εχω σταθερό κύκλο οπότε δεν γνωρίζω ακριβώς... Τα έκανα και πρώτη φορά, άρα δεν έχω εικόνα πόσο διαρκεί η ωχρινική μου φάση. Θα δείξει τις επόμενες μέρες, αν είναι θετικό θα πρέπει να γίνει πιο ξεκάθαρη η γραμμή μέσα στην εβδομάδα... Μακάρι, μετά την απόξεση του Δεκεμβρίου, ειναι το μόνο πράγμα που θα με κάνει ξανά ευτυχισμένη... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Rena92 είπε:

Εγώ έχω παραγγείλει 20 και έχω μαλώσει 2 φορές με την εταιρεία κούριερ γιατί αργούν, λες κ δε θα προλάβω 😂😂😂

Αργούν όντως;;; Εμένα ερχονται την επόμενη κιόλας μέρα. Καλά εγώ έχω γίνει VIP μέλος. Στην εγκυμοσύνη μου έκανα κάθε μέρα (χώρια οι χοριακές) για να βλέπω τη γραμμή να σκουραίνει. Προς ενημέρωσή σας, οι ΄δυο γραμμές έγιναν ίδιες με χοριακή 4000 μονάδες!!!!!! Ναι μεν την ανιχνεύουν νωρίς, αλλά αργου΄ν υπερβολικά να σκουρύνουν. Εκεί στις 4770 μονάδες σταμάτησα να κάνω, λίγο πριν μου τα πετάξει ο άντρας μου από το μπαλκόνι 😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Elli13 είπε:

Μήπως είμαι τρελοοος, μήπως τα χω χαμεναααα... Εντάξει μη βαρατε είναι πολύ νωρίς ακόμα, έχω τερματίσει τα κοντέρ των τεστ!!

19700101_021236.jpg

Ρε συ μη με πεις τρελή αλλά εγώ όντως βλέπω γραμμή..😃

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια από χθες έχω κάποια υγρά μόλις γύρισα σπίτι και έκανα τεστ ωορρηξίας γιατί σαν να μοιάζουν τα υγρά αυτά με αυτά τις ωορρηξίας και νομίζω ότι βγήκα κάπως θετικό.. αρνητικό σίγουρα δεν το λες.. έχει πλάκα να κάνω τώρα ωορρηξία 🤔🤔🤔

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η annitakianna είπε:

Κορίτσια από χθες έχω κάποια υγρά μόλις γύρισα σπίτι και έκανα τεστ ωορρηξίας γιατί σαν να μοιάζουν τα υγρά αυτά με αυτά τις ωορρηξίας και νομίζω ότι βγήκα κάπως θετικό.. αρνητικό σίγουρα δεν το λες.. έχει πλάκα να κάνω τώρα ωορρηξία 🤔🤔🤔

Κάνω και εγώ παράθεση το μύνημα μου σαν την @Girly 😆😆😆 για να βάλω φωτό 

IMG20230207140201.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η annitakianna είπε:

Κάνω και εγώ παράθεση το μύνημα μου σαν την @Girly 😆😆😆 για να βάλω φωτό 

IMG20230207140201.jpg

Καλε σε ποια μερα του κύκλου εισαι; εγώ πάντως με τεστ ωορηξιας είχα δει την πρώτη μου εγκυμοσύνη πριν κάνω κανονικό τεστ κ μετά χοριακη😅 και ψάχνοντας το μετά είδα ότι οι 2 ορμόνες κάτι κοινό έχουν κ αντιδράει κ στην Β χοριακη το τεστ ωορηξιας! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα κορίτσια, εμένα με επισκέφθηκε η γλυκούλα οπότε πάμε για τον επόμενο μηνα😊 εγγλεζα πάντως δεν έχω παράπονο😅

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Elli13 είπε:

Είχα θετικό τεστ ωορρηξίας το προηγούμενο Σαββατο και Κυριακή. Δεν εχω σταθερό κύκλο οπότε δεν γνωρίζω ακριβώς... Τα έκανα και πρώτη φορά, άρα δεν έχω εικόνα πόσο διαρκεί η ωχρινική μου φάση. Θα δείξει τις επόμενες μέρες, αν είναι θετικό θα πρέπει να γίνει πιο ξεκάθαρη η γραμμή μέσα στην εβδομάδα... Μακάρι, μετά την απόξεση του Δεκεμβρίου, ειναι το μόνο πράγμα που θα με κάνει ξανά ευτυχισμένη... 

στο εύχομαι κορίτσι μου να σου δώσει αυτήν την χαρά την μέρα τον γενεθλίων σου να έρθει αυτό το δώρο 🥰 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Εννοείται ακολουθούμε το ένστικτο μας! Εγώ κ την πρώτη φορά είχαμε 2 επαφές ολες κ όλες μια βράδυ κ μια το πρωί κ είχαμε πει να έχουμε κ μια το βράδυ ξανά, Ε μας ενημερώνουν αργά το απόγευμα  ότι  πέθανε ο παππούς του άντρα μου Ε εγώ κατάλαβα χαμένος μηνας ούτε καν μετρούσα τις ημερες για να δω αν έχω καθυστέρηση ήτανε η πρώτη φορά π πέρασαν οι 15 μερες έτσι γρήγορα… πάμε στην δεύτερη εγκυμοσύνη, είπαμε να αρχίσουμε ελεύθερες επαφές κ πιο στοχευμένα τώρα μετά το Πάσχα! Είχα πάρει τεστ ωορρηξιας απλά για να δω λίγο τον κύκλο μου τώρα μετά την εγκυμοσύνη πως είναι! Ξεκιναω τα τεστ θετικό δεν βρήκα ποτέ, είχα ένα έντονο μεν αλλά όχι θετικό είχαμε 2-3 επαφές κοντά σε αυτό το τεστ, μη στα πολυλογώ περνούν οι μερες εγώ δεν περίμενα καν ότι έμεινα εγκυος βλέπω το ημερολόγιο μου 2 μερες καθυστέρηση κάνω τεστ θετικο κάνω χοριακη την επόμενη 495 ποσό ήταν… είναι να βρεις κ το τάιμινγκ κ να εχεις πίστη κ όλα θα έρθουν!!! 
    • Έχω 26αρι κύκλο κ επειδή έπεφτε του Αγίου Βαλεντίνου λέω αν ξυπνήσω κ  δεν έχει  έρθει θα πάω για χοριακή.  Εν τω μεταξύ εκανα κ ένα τεστ που τ είχα δύο χρόνια στο ντουλάπι βγήκε θετικο,  λέω ληγμένο είναι... που να το πιστέψω μετά από 2,5 χρόνια ελεύθερο κ καμια σύλληψη... αλλά είχαμε πολλές επαφές.  Ήταν αυτό που λέμε προσπάθεια.
    • Θετής μου σε ευχαριστώ πολύ για τις ευχές!! Εύχομαι κ εγώ σύντομα να εχεις ένα μωράκι στην κοιλια!!! ❤️❤️ που είμαι σίγουρη ότι θα έρθει εχεις μια πολύ καλή ομάδα γιατρών!!!    Κορίτσι μου εγώ θα σου ελεγα να παρεις κ μια δεύτερη γνώμη…έχετε κάνει ολες τις εξετάσεις κ εσυ κ ο άντρας σου; Συγγωμη αν το είπες αλλ ισως δε το διάβασα  κειτ μου σε ευχαριστώ παρά πολύ!!! Εύχομαι από την καρδιά μου σύντομα να γίνεις μανούλα που τόσο πολύ το θες ❤️❤️❤️  Άννα  μου σε ευχαριστώ παρά πολύ για τις ευχές! μακάρι να έρθει αυτό που θες που είμαι σίγουρη ότι θα έρθει σύντομα 💕💕 Πηγές σήμερα για β επιπέδου;; Πως πέρασε ο καιρός…. Άντε με το καλό!!!! ❤️❤️❤️ τώρα σε μέτρησε κολπικά ή πάλι κοιλιακά;    εχεις πάντα σταθερό κύκλο;; Γιατί μπορεί να κανεις κ αργότερα… εγώ θα σου ελεγα να εχεις επαφές γιατί ποτέ δε ξερεις ❤️   
    • Σε ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου με το καλό το μωράκι σου 💕💕 Σε ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου!!! Εύχομαι σύντομα με ένα σποράκι στην κοιλια ❤️ Σε ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου ❤️❤️  Σε ευχαριστω πολύ ελκ μου!!! Με το καλό το μωράκι σου!!! Να χαίρεσαι την οικογένεια σου ❤️❤️❤️  σε ευχαριστώ πολύ για τις ευχές σου κορίτσι μου!!! Εύχομαι κ εσυ σύντομα να εχεις ένα μωράκι στην κοιλια σου!! 💕
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...