Μετάβαση σε περιεχόμενο

Θετικό τέστ ωορρηξίας


annitakianna

Recommended Posts

Κορίτσια μου καλησπέρα σας. Ελπίζω όλες να είστε καλά. Σας διαβάζω τακτικά αλλά έχει πέσει πολύ δουλειά και δεν προλαβαίνω να μπαίνω τόσο συχνά. Χθες ξεκίνησα τέστ ωορρηξίας τα one step. βρίσκομαι στην 13 μέρα κυκλου και συνήθως ο κύκλος μου είναι 33-35 μέρες. Γι'αυτό έκανα το one step τόσο νωρίς λόγο οικονομίας και είχα σκοπό σε μερικές μέρες να κάνω τα clear blue . Παρόλα αυτά πρώτη φορά βλέπω θετικό τέστ ωορρηξίας one step. Δεν μου έχει ξανά τύχει ποτέ. Αυτό που άλλαξε είναι ότι άλλαξα τα inofert   με inofert plus και αναρωτιέμαι είναι δυνατόν να βοήθησαν κιόλας και να έγινε ο κύκλος μου καλύτερος η να κάνω καλή ωορρηξία?? Εξού και το θετικό one step? Παραθέτω και την φωτογραφία με το χθεσινό αρνητικό τέστ και το σημερινό θετικό 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η annitakianna είπε:

Κορίτσια μου καλησπέρα σας. Ελπίζω όλες να είστε καλά. Σας διαβάζω τακτικά αλλά έχει πέσει πολύ δουλειά και δεν προλαβαίνω να μπαίνω τόσο συχνά. Χθες ξεκίνησα τέστ ωορρηξίας τα one step. βρίσκομαι στην 13 μέρα κυκλου και συνήθως ο κύκλος μου είναι 33-35 μέρες. Γι'αυτό έκανα το one step τόσο νωρίς λόγο οικονομίας και είχα σκοπό σε μερικές μέρες να κάνω τα clear blue . Παρόλα αυτά πρώτη φορά βλέπω θετικό τέστ ωορρηξίας one step. Δεν μου έχει ξανά τύχει ποτέ. Αυτό που άλλαξε είναι ότι άλλαξα τα inofert   με inofert plus και αναρωτιέμαι είναι δυνατόν να βοήθησαν κιόλας και να έγινε ο κύκλος μου καλύτερος η να κάνω καλή ωορρηξία?? Εξού και το θετικό one step? Παραθέτω και την φωτογραφία με το χθεσινό αρνητικό τέστ και το σημερινό θετικό

 

IMG20230125153851.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Wow πολύ απότομη κορύφωση της ορμόνης μέσα σε μια μέρα. Ο,τι και αν συνετέλεσε σε αυτό, κοίτα να το εκμεταλλευτείς δέοντος σήμερα και τις επόμενες δύο μέρες, και καλή επιτυχιααα 😋

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η annitakianna είπε:

 

IMG20230125153851.jpg

Θετικό το τεστ ωορρηξιας 

το inofert plus βοηθανε πιο πολύ στο να γίνει ωορρηξία και εγω τα πήρα  😊 εύχομαι σε λιγες βδομαδες να μας στείλεις και το θετικό  τεστ 💕

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 47 λεπτά, ο/η Elli13 είπε:

Wow πολύ απότομη κορύφωση της ορμόνης μέσα σε μια μέρα. Ο,τι και αν συνετέλεσε σε αυτό, κοίτα να το εκμεταλλευτείς δέοντος σήμερα και τις επόμενες δύο μέρες, και καλή επιτυχιααα 😋

Άρα όντως είναι θετικό έτσι?? Γιατί ακόμα δεν είμαι σίγουρη αν διαβάζω σωστά τα συγκεκριμένα τέστ.. :) ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου μακάρι να είναι τυχερός αυτός ο μήνας..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 31 λεπτά, ο/η Elk είπε:

Θετικό το τεστ ωορρηξιας 

το inofert plus βοηθανε πιο πολύ στο να γίνει ωορρηξία και εγω τα πήρα  😊 εύχομαι σε λιγες βδομαδες να μας στείλεις και το θερινό τεστ 💕

Ελπίζω όντως να βοήθησαν γιατί πραγματικά δεν έχω δει τέτοια γραμμή ξανά στα one step.. ευχαριστώ πολύ για τις όμορφες ευχές 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η annitakianna είπε:

Άρα όντως είναι θετικό έτσι?? Γιατί ακόμα δεν είμαι σίγουρη αν διαβάζω σωστά τα συγκεκριμένα τέστ.. :) ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου μακάρι να είναι τυχερός αυτός ο μήνας..

Ναι είναι θετικοτατο το δεύτερο(δεν χρειάζεται να κανεις άλλο τεστ ) το πρώτο είναι αρνητικό 

κοιτα να έχεις επαφες τις επόμενες 3 μερες του τεστ σίγουρα και να μην πας αμέσως τουαλέτα κάθησε κανένα 20 λεπτό 😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...