Μετάβαση σε περιεχόμενο

Emvriometafora


Χριστίνα36

Recommended Posts

Καλησπέρα κορίτσια έκτη μέρα εμβρυομεταφοράς σήμερα και δεν έχω ούτε ένα σύμπτωμα με έχει πάρει πολύ από κάτω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η Χριστίνα36 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια έκτη μέρα εμβρυομεταφοράς σήμερα και δεν έχω ούτε ένα σύμπτωμα με έχει πάρει πολύ από κάτω

καλησπέρα! ποια προσπάθεια σου είναι? τα συμπτώματα δεν σημαίνουν τίποτα απολύτως!! στην 1η μου ανεπιτυχή προσπάθεια είχα όλα τα συμπτώματα περιόδου. Στη 2η, που βρίσκομαι ήδη στην 5η ημέρα και αναμένω για τη β χοριακή, πέρα από πρησμένο στήθος δε νιώθω κάτι άλλο... να επισημάνω πως η αγωγή που παίρνουμε προκαλεί τα σύμπτωμα μας! χαλάρωσε όσο μπορείς και μη ψάχνεις, μόνο αρνητικά μπορεί να επιδράσει στη ψυχολογία σου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 ώρες, ο/η anelia είπε:

καλησπέρα! ποια προσπάθεια σου είναι? τα συμπτώματα δεν σημαίνουν τίποτα απολύτως!! στην 1η μου ανεπιτυχή προσπάθεια είχα όλα τα συμπτώματα περιόδου. Στη 2η, που βρίσκομαι ήδη στην 5η ημέρα και αναμένω για τη β χοριακή, πέρα από πρησμένο στήθος δε νιώθω κάτι άλλο... να επισημάνω πως η αγωγή που παίρνουμε προκαλεί τα σύμπτωμα μας! χαλάρωσε όσο μπορείς και μη ψάχνεις, μόνο αρνητικά μπορεί να επιδράσει στη ψυχολογία σου! Είμαι κορίτσι μου στην

Είμαι κορίτσι μου στην δεύτερη εξωσωματική μετά από δύο αποτυχημένες έμβρυο μεταφορές και μία αποτυχημένη εγκυμοσύνη δημιουργήθηκε ο σάκος αλλά όχι το έμβρυο στην 5η εβδομάδων πέσαν τα επίπεδα της χοριακής μου πότε είχα μόνο πρήξιμο στήθους τίποτα άλλο ενώ αυτή τη φορά είμαι στην έβδομη μέρα σήμερα και δεν έχω κανένα σύμπτωμα μα κανέναν ούτε καφέ είδα ούτε ροζ ούτε πόνους περιόδου νιώθω απλά ένα βάρος κάτω ότι μπορεί και να έρθει περίοδος

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 ώρες, ο/η Χριστίνα36 είπε:

Είμαι κορίτσι μου στην δεύτερη εξωσωματική μετά από δύο αποτυχημένες έμβρυο μεταφορές και μία αποτυχημένη εγκυμοσύνη δημιουργήθηκε ο σάκος αλλά όχι το έμβρυο στην 5η εβδομάδων πέσαν τα επίπεδα της χοριακής μου πότε είχα μόνο πρήξιμο στήθους τίποτα άλλο ενώ αυτή τη φορά είμαι στην έβδομη μέρα σήμερα και δεν έχω κανένα σύμπτωμα μα κανέναν ούτε καφέ είδα ούτε ροζ ούτε πόνους περιόδου νιώθω απλά ένα βάρος κάτω ότι μπορεί και να έρθει περίοδος

Καλημερά Χριστίνα!

Διαάβασα πως καφέ ή ροζ (αιμορραγία εμφυτευσης) έχει ένα μικρό ποσοστό - 25% - των γυναικών. Βρίσκομαι στην ίδια κατάσταση με σένα, χωρίς βέβαια να έχει υπάρξει εγκυμοσύνη για μενα, κάτι που σίγουρα επιδρά πιο έντονα στη ψυχοσύνθεση της αναμονής.

Πότε έχεις β χοριακή? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα!Μην ψάχνεις για συμπτώματα γιατί πιθανόν να μην υπάρξουν, στην τρίτη μου προσπάθεια και τυχερή δεν είχα τίποτα, ούτε πρησμενο στηθος,ούτε τίποτα και τώρα διανύω τον 8ο μηνα,ήμουν σίγουρη ότι αποτύχαμε, η χοριακη μου ήταν 250 ,δεν το περίμενα!καλά αποτελέσματα και θετική ενέργεια να έχεις!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η popcorn είπε:

Καλησπέρα!Μην ψάχνεις για συμπτώματα γιατί πιθανόν να μην υπάρξουν, στην τρίτη μου προσπάθεια και τυχερή δεν είχα τίποτα, ούτε πρησμενο στηθος,ούτε τίποτα και τώρα διανύω τον 8ο μηνα,ήμουν σίγουρη ότι αποτύχαμε, η χοριακη μου ήταν 250 ,δεν το περίμενα!καλά αποτελέσματα και θετική ενέργεια να έχεις!

με το καλό το μωρακι σας popcorn 🍿  μου έδωσες κ εμένα δύναμη με αυτό το μήνυμα γιατί, όπως ανέφερα κ παραπανω, είμαι στην αναμονή και εγώ και όσο περνάνε οι μέρες, είναι σα να μην έχω υποβληθεί σε καμία διαδικασία! 😜

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 20/1/2023 at 6:53 ΜΜ, ο/η anelia είπε:

με το καλό το μωρακι σας popcorn 🍿  μου έδωσες κ εμένα δύναμη με αυτό το μήνυμα γιατί, όπως ανέφερα κ παραπανω, είμαι στην αναμονή και εγώ και όσο περνάνε οι μέρες, είναι σα να μην έχω υποβληθεί σε καμία διαδικασία! 😜

Υπομονη,ξέρω δεν είναι εύκολο αλλά πρέπει,εγώ τον πρώτο καιρό είχα πονακια σαν να περίμενα περίοδο και το στήθος μου πρηστηκε  κάποιες εβδομάδες αργότερα, οπότε μην το ψάχνεις,κάθε οργανισμός είναι διαφορετικός,ούτε αναγούλες είχα ούτε εμετούς που εχουν συνηθως ,μια ψιλοαηδια μόνο για κάποιες τροφές π.χ σάλτσες,κατά τα άλλα τίποτα το φοβερό.Καλη επιτυχία κορίτσι μου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η popcorn είπε:

Υπομονη,ξέρω δεν είναι εύκολο αλλά πρέπει,εγώ τον πρώτο καιρό είχα πονακια σαν να περίμενα περίοδο και το στήθος μου πρηστηκε  κάποιες εβδομάδες αργότερα, οπότε μην το ψάχνεις,κάθε οργανισμός είναι διαφορετικός,ούτε αναγούλες είχα ούτε εμετούς που εχουν συνηθως ,μια ψιλοαηδια μόνο για κάποιες τροφές π.χ σάλτσες,κατά τα άλλα τίποτα το φοβερό.Καλη επιτυχία κορίτσι μου!

Σ ευχαριστώ πολύ! 

και κάθε οργανισμός και κάθε προσπάθεια του ίδιου οργανισμού ακόμη! όλα καλά να πάνε σε όλες μας!!! ❤

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...