Μετάβαση σε περιεχόμενο

Πολύποδας ενδομητρίου 2x2,5 mm


Παναγιώτα Τ

Recommended Posts

Καλημέρα σας!ο γιατρός βρήκε τον πολύποδα αυτόν και μου είπε πως είναι πολύ μικρός και να μην με απασχολεί και να συνεχίσουμε τις προσπάθειες..αν σ έναν χρόνο δεν υπάρξει εγκυμοσύνη μόνο τότε να το δούμε..έχει καμία σας παρόμοια εμπειρία;έχω αγχωθει όσο να ναι..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Παναγιώτα Τ είπε:

Κάποια να με διαφωτίσει;;

Καλησπέρα!! Με ποια εξέταση στον βρήκε, αν επιτρέπεται; Γιατί κ μένα μου μίλησε για υπόνοια πολύποδα στο ίδιο σημείο αλλά η εξακρίβωση θα γίνει με υστεροσκοπηση. Πάντως κ εμένα μου είπε πως γνώμη του είναι να περιμένω και να δώσω χρόνο γιατί ακόμη και με αυτό υπάρχουν πιθανότητες. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Rena92 είπε:

Καλησπέρα!! Με ποια εξέταση στον βρήκε, αν επιτρέπεται; Γιατί κ μένα μου μίλησε για υπόνοια πολύποδα στο ίδιο σημείο αλλά η εξακρίβωση θα γίνει με υστεροσκοπηση. Πάντως κ εμένα μου είπε πως γνώμη του είναι να περιμένω και να δώσω χρόνο γιατί ακόμη και με αυτό υπάρχουν πιθανότητες. 

Με τον υπέρηχο το βρήκε..μακάρι να γίνει και στις δύο μας γρήγορα και να μην χρειαστεί αφαίρεση!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 14/1/2023 at 10:09 ΜΜ, ο/η Παναγιώτα Τ είπε:

Με τον υπέρηχο το βρήκε..μακάρι να γίνει και στις δύο μας γρήγορα και να μην χρειαστεί αφαίρεση!

Να αφαιρεση παντως ειναι πανευκολο.παρε αλλη μια γνωμη απο αλλον γιατρο απλα για να εισαι σιγουρη ,μη προσπαθεις και εμποδιζει καπως ..εγω ειχα και εκανα αφαιρεση αλλιως δεν με προχωραγε σε εξωσωματικη -βεβαια σιγουρα παιζει ρολο που ακριβως βρισκεται κ ποσο . Δε θυμαμαι τη περιπτωση μου . μια αλλη γνωμη σιγουρα να παρεις και μετα θα εισαι οκ ! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα.πριν 5 μήνες μετα από υπέρηχο βρήκα κ εγώ ένα μικρό πολυποδακι.ο γιατρός Μ είπε ότι δεν είναι επικίνδυνος.επειδη κ εμείς προσπαθούμε για παιδί τον ρώτησα αν θα Μ δημιουργησει πρόβλημα.Μ είπε ότι αν μείνω έγκυος μπορεί στην εγκυμοσύνη..κ χωρίς καμία σκέψη τ είπα ν τ αφαιρέσουμε.δεν είναι τπτ..μικρή νάρκωση τ τέταρτου.επεμβαση ρουτίνας.πονος πολύ μικρός λες κ έχεις περίοδο..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...