Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ποιες είναι στην αναμονή μετά από εμβρυομεταφορα;;;


Emily2

Recommended Posts

στις On 21/1/2023 at 12:31 ΠΜ, ο/η Χριστίνα36 είπε:

Εγώ έκανα ετ στις 13.1 2 εξωσωματική με 4 ημερών μωριδιο στις 24.1 έχω β χωρηακη με έχει καταβάλει το άγχος γιατί δεν έχω καμία ενόχληση από τίποτα ούτε στήθος ορισμένο ούτε κωποση ούτε κυλιδες.δεν αντέχω μέχρι την Τρίτη 

Χριστίνα, έκανες / πήρες τα αποτελέσματα;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 25/1/2023 at 7:54 ΜΜ, ο/η anelia είπε:

:) Στέλνω όοοολη τη θετική μου ενέργεια!!! 

Σε ευχαριστω κορίτσι μου!Αυριο θα ξέρω!!θα ενημερώσω!!😘

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 20/1/2023 at 12:19 ΜΜ, ο/η misofeggaro είπε:

Βγήκε η χοριακή σου ;;

 

Ναι βγήκε στις 16/01/23. Πετύχαμε! Ήταν η τρίτη μου εμβρυομεταφορά. Στις προηγούμενες 2 δεν γινόταν εμφύτευση. Σε αυτή είχα συγκεκριμένα και διαφορετικά πονάκια από αυτά της περιόδου που ξεκίνησαν μια μέρα μετά την εμβρυομεταφορά και κράτησαν περίπου 5 μέρες. Μετά, στην ημέρα που θα ξεκινούσε η περίοδος, είχα κράμπες  αλλά πιο ήπιες από εκείνες της περιόδου. Γι' αυτό μην απογοητεύεστε για όποιο σύμπτωμα κι αν έχετε. Χθες είδαμε και τον σάκο! Θετική σκέψη κορίτσια και να είστε σίγουρες ότι θα έρθει αυτή η μέρα για όλες!  ❣️🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η lilika86 είπε:

Ναι βγήκε στις 16/01/23. Πετύχαμε! Ήταν η τρίτη μου εμβρυομεταφορά. Στις προηγούμενες 2 δεν γινόταν εμφύτευση. Σε αυτή είχα συγκεκριμένα και διαφορετικά πονάκια από αυτά της περιόδου που ξεκίνησαν μια μέρα μετά την εμβρυομεταφορά και κράτησαν περίπου 5 μέρες. Μετά, στην ημέρα που θα ξεκινούσε η περίοδος, είχα κράμπες  αλλά πιο ήπιες από εκείνες της περιόδου. Γι' αυτό μην απογοητεύεστε για όποιο σύμπτωμα κι αν έχετε. Χθες είδαμε και τον σάκο! Θετική σκέψη κορίτσια και να είστε σίγουρες ότι θα έρθει αυτή η μέρα για όλες!  ❣️🙏

Συγχαρητήρια!!! Είμαι σίγουρη ότι κάθε θυσία και διαδικασία άξιζε για αυτή τη χαρά! Όλα θα ανταμοιφθούν μόλις το πάρεις αγκαλιά! Καλή συνέχεια!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η lilika86 είπε:

Ναι βγήκε στις 16/01/23. Πετύχαμε! Ήταν η τρίτη μου εμβρυομεταφορά. Στις προηγούμενες 2 δεν γινόταν εμφύτευση. Σε αυτή είχα συγκεκριμένα και διαφορετικά πονάκια από αυτά της περιόδου που ξεκίνησαν μια μέρα μετά την εμβρυομεταφορά και κράτησαν περίπου 5 μέρες. Μετά, στην ημέρα που θα ξεκινούσε η περίοδος, είχα κράμπες  αλλά πιο ήπιες από εκείνες της περιόδου. Γι' αυτό μην απογοητεύεστε για όποιο σύμπτωμα κι αν έχετε. Χθες είδαμε και τον σάκο! Θετική σκέψη κορίτσια και να είστε σίγουρες ότι θα έρθει αυτή η μέρα για όλες!  ❣️🙏

Αχ μπραβοοοο κοριτισι μου!!! να έχεις μια όμορφη εγκυμοσύνη!!! ευχαριστούμε για τη θετική ενέργεια!!! εύχομαι κ εγώ σε όλες να τα καταφέρουμε! :) <3

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...