Μετάβαση σε περιεχόμενο

2023 ευχές θα στείλω για υγεία, τύχη, χαρές και πολλά χαμόγελα στα χείλη από τα θετικά τα τεστ!!!! 😁❤️


marinamanoulitsa

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 292
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις πριν 9 ώρες, ο/η Raf123 είπε:

Κορίτσια καλημέρα ❤️❤️❤️ 
 

εχει λίγο καιρό να μπω, με το μωρό πραγματικά τελειώνουν οι ώρες!!! 
 

ποσο μου ελειψαν οι συζητήσεις κ τα συμπτώματα κ τα τεστ ωορρηξιας!!!

εγω να σας πω ότι κάθε φορά είχα συμπτώματα κ κάθε φορά δεν ήμουν εγκυος 😂😂😂 το μήνα που έμεινα εγκυος είχα απλά καθυστέρηση κ το τεστ μ το έδειξε!! 
 

ευχομαι σε ολες σας να μας πείτε τα ευχάριστα ❤️❤️

Ραφαελα μου τι κανεις;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Girly είπε:

Εγώ πάντως είχα μετρήσει θερμοκρασία 3 μέρες μετά την ωορηξια μου(δεν είχα τεστ την κατάλαβα από τους πόνους)  γιατί νόμιζα ήταν ζεστός ο μικρός μου και από συνήθεια μέτρησα και εμένα και κου έδειξε το αξιοσημείωτο για τα δεδομένα μου 36.1 που δεν έχει τύχει να ξαναματαδω ποτέ! Συνήθως είμαι στο 36.6 ...και φυσικά είπα στον άντρα μου "έχεις αγώνα σήμερα αγάπη "( για όσες ξέρουν την παλιά διαφήμιση θα το καταλάβουν)! 

Οι απώλειες,επειδή δεν έχω διαβάσει ιστορικό που οφείλονταν τελικά? Το έχεις ψάξει?

Είμαι στην ανομονη των αποτελεσμάτων. Για αρχή φαίνεται κάτι που σχετίζεται με θρομβοφιλια αλλά μέχρι την Παρασκευή θα έχω ολοκληρωμένη εικόνα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η Elli13 είπε:

Είμαι στην ανομονη των αποτελεσμάτων. Για αρχή φαίνεται κάτι που σχετίζεται με θρομβοφιλια αλλά μέχρι την Παρασκευή θα έχω ολοκληρωμένη εικόνα..

Ωραία λοιπόν αναμένουμε να μάθουμε ποιο είναι το πρόβλημα. Μαθαίνοντας το πρόβλημα έχει ήδη επιτευχθεί η μισή λύση. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Girly είπε:

Ωραία λοιπόν αναμένουμε να μάθουμε ποιο είναι το πρόβλημα. Μαθαίνοντας το πρόβλημα έχει ήδη επιτευχθεί η μισή λύση. 

Μακάρι να ειναι αυτό, τουλα΄χιστον σε επόμενη εγκυμοσύνη να ξέρω ότι βρήκαμε το πρόβλημα και το αντιμετωπίζουμε. Ψυχολογικά τουλάχιστον θα είμαι πιο ήρεμη.. Αν και ξέρω ότι αυτός ο φόβος πλέον δεν θα μου φύγει ποτέ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια, μπαινω διστακτικά στην παρέα σας καθώς ξεκινήσαμε αυτό το μήνα προσπάθειες για το δεύτερο μωράκι μας😊 καλή χρονιά εύχομαι σε όλες και με ότι επιθυμεί η καθεμία

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Καλημέρα κορίτσια, μπαινω διστακτικά στην παρέα σας καθώς ξεκινήσαμε αυτό το μήνα προσπάθειες για το δεύτερο μωράκι μας😊 καλή χρονιά εύχομαι σε όλες και με ότι επιθυμεί η καθεμία

Καλημέρα, καλωσήρθες!! Με το καλό εύχομαι το δεύτερο μωράκι ☺️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια μου τι κάνετε?? Καλό μήνα να έχουμε όλες με πολλά θετικά τέστ μιας κ ο Ιανουάριος δεν μας έκανε το χατίρι.. είδα ότι είμαστε αρκετές στην αναμονή για το θετικό τέστ.. μακάρι να έχουμε όλες τα επιθυμητά αποτελέσματα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 ώρες, ο/η Elli13 είπε:

Μακάρι να ειναι αυτό, τουλα΄χιστον σε επόμενη εγκυμοσύνη να ξέρω ότι βρήκαμε το πρόβλημα και το αντιμετωπίζουμε. Ψυχολογικά τουλάχιστον θα είμαι πιο ήρεμη.. Αν και ξέρω ότι αυτός ο φόβος πλέον δεν θα μου φύγει ποτέ!!

Φυσικά και θα φύγει! Και θα φύγει και πολύ σύντομα. Το θετικό είναι ότι μένεις έγκυος. Από εκεί και πέρα όλα αντιμετωπίζονται. Εφόσον υπάρχει λειτουργική μήτρα και λειτουργικό σπέρμα όλα τα υπόλοιπα απλά θα βρουν το δρόμο τους με την κατάλληλη θεραπεία. 

Οπότε βαθιές ανασούλες και οοοολα θα πάνε καλά ! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 51 λεπτά, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Καλημέρα κορίτσια, μπαινω διστακτικά στην παρέα σας καθώς ξεκινήσαμε αυτό το μήνα προσπάθειες για το δεύτερο μωράκι μας😊 καλή χρονιά εύχομαι σε όλες και με ότι επιθυμεί η καθεμία

Καλημέρα!!! Καλώς ήρθες! Εύχομαι να πετύχεις με την πρώτη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η Girly είπε:

Καλημέρα!!! Καλώς ήρθες! Εύχομαι να πετύχεις με την πρώτη!

Ευχαριστώ πολύ, μακάρι για όλες να πάνε όλα καλά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 56 λεπτά, ο/η Rena92 είπε:

Καλημέρα, καλωσήρθες!! Με το καλό εύχομαι το δεύτερο μωράκι ☺️

Ευχαριστώ πολύ, και σε σένα εύχομαι αυτό που επιθυμεις😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Καλημέρα κορίτσια, μπαινω διστακτικά στην παρέα σας καθώς ξεκινήσαμε αυτό το μήνα προσπάθειες για το δεύτερο μωράκι μας😊 καλή χρονιά εύχομαι σε όλες και με ότι επιθυμεί η καθεμία

Καλώς ήρθες! Θα συνεχίσουμε στην ομάδα του Φεβρουαρίου να ξέρεις να μπαίνεις εκεί 

Να χαίρεστε το παιδάκι σας!  Με το καλό να έρθει το δεύτερο.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 31 λεπτά, ο/η Elk είπε:

Καλώς ήρθες! Θα συνεχίσουμε στην ομάδα του Φεβρουαρίου να ξέρεις να μπαίνεις εκεί 

Να χαίρεστε το παιδάκι σας!  Με το καλό να έρθει το δεύτερο.. 

ευχαριστώ πολύυ🥰 ναι την είδα την ομάδα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 31/1/2023 at 11:44 ΠΜ, ο/η Girly είπε:

Έλα ντε! Κάθε φορά τα ίδια..και όσο είπα ότι αυτή τη φορά δε θα κοιτάξω τίποτα ,τόσο μόλις έρθει η ώρα και έχω κανένα "σύμπτωμα" λέω "μωρέ λες?!"..αλλά το διασκεδάζω ακόμα. Δεν αγχώνομαι αλλά αυτή η γλυκιά ανυπονησια ομολογώ μου είχε λείψει! 

Να σου ζήσει το μωράκι σου! Τα καλύτερα έρχονται πίστεψέ με! Και οι ώρες δε θα σου φτάνουν όχι γιατί θα έχεις να νταντευεις αλλά γιατί δε θα σου φτάνουν να το μυρίζεις να το αγκαλιάζεις και να το χαίρεσαι!!

Κ εγώ έτσι ελεγα κάθε φορά 😝😝😝 ολες τελικά τα ίδια κάνουμε!!! 
 

ευχαριστώ!!! Καλή επιτυχία ❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 ώρες, ο/η Princess28 είπε:

Ραφαελα μου τι κανεις;;

Κορίτσι μου είμαστε καλά!! Άρχισε να μου χαμόγελα και λιώνω!!!! Είμαι ερωτευμένη με το γιο μου!!! Ειναι ενας κούκλος όχι πως είμαι η μάνα του 😂😂😂😂

σταματησα τον θηλασμό δεν ενιωθα καλά ήμουν λίγο καπως στεναχωρημένη όλη την ημέρα, έκλαιγα, γενικά ένα Δράμα! Όποτε αποφάσισα να τον σταματήσω, θήλασα μέχρι κ το Σάββατο π μας πέρασε, από τότε δε. Ξανά βαρεσε το στήθος μου ούτε πονούσα όποτε δεν τον ξανά έβαλα στο στήθος! Περίπου 1.5 μήνα θήλασα, μακάρι να μπορούσα περισσότερο…του έδινα ξένο κ έκλαιγα από πάνω του δεν ήταν κατάσταση αυτή…βοήθεια δεν έχω εργάζονται κ η μαμα κ η πεθερά όποτε απηύδησα! 
 

ευτυχως τώρα όλα καλά! Είμαστε πιο χαρούμενοι! 
 

εσυ πως είσαι;;; Ποσό μηνών είσαι τώρα;; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 36 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

Κορίτσι μου είμαστε καλά!! Άρχισε να μου χαμόγελα και λιώνω!!!! Είμαι ερωτευμένη με το γιο μου!!! Ειναι ενας κούκλος όχι πως είμαι η μάνα του 😂😂😂😂

σταματησα τον θηλασμό δεν ενιωθα καλά ήμουν λίγο καπως στεναχωρημένη όλη την ημέρα, έκλαιγα, γενικά ένα Δράμα! Όποτε αποφάσισα να τον σταματήσω, θήλασα μέχρι κ το Σάββατο π μας πέρασε, από τότε δε. Ξανά βαρεσε το στήθος μου ούτε πονούσα όποτε δεν τον ξανά έβαλα στο στήθος! Περίπου 1.5 μήνα θήλασα, μακάρι να μπορούσα περισσότερο…του έδινα ξένο κ έκλαιγα από πάνω του δεν ήταν κατάσταση αυτή…βοήθεια δεν έχω εργάζονται κ η μαμα κ η πεθερά όποτε απηύδησα! 
 

ευτυχως τώρα όλα καλά! Είμαστε πιο χαρούμενοι! 
 

εσυ πως είσαι;;; Ποσό μηνών είσαι τώρα;; 

Μην νιώθεις άσχημα κορίτσι μου το παιδί σου δεν θέλει μια στεναχωρημένη μαμα τόσο μπόρεσες τόσο έδωσες 😊

Εσεις να ειστε χαρούμενοι 💕

μην νομίζεις και εγω μια τα πάνω μου μια τα κάτω έχω πιστεύω όμως όταν σταματήσω τον θηλασμό να μην είναι τόσο κυκλοθυμική.. σήμερα κάναμε την πρώτη απόπειρα να αντικαταστήσω ένα γεύμα μας με κρέμα.. εντάξει δεν πήγε και πολύ καλά μπορω να πω αλλά δεν πειράζει 😅 πρώτη επαφή είναι 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...