Μετάβαση σε περιεχόμενο

Γράμμα θα στείλω στον Άγιο Βασίλη χαρά να φέρει σε όλα τα χείλη. Αυτόν το Δεκέμβρη κάθε λαμπάκι να γίνει το φως για ένα μωράκι. 🎄🎅🥂🎉👶


misofeggaro

Recommended Posts

στις πριν 3 ώρες, ο/η Elli13 είπε:

Καλημέρα! Επαφές μια φορά τη μέρα, παραπα΄νω δεν χρειάζεται και αποδυναμώνει το σπέρμα.Θεωρώ δεν εχει νοημα να κανεις κ αλλο τεστ αφου βρηκες θετικό ήδη. Εγώ θα σου πω τι έκανα και τους δυο μήνες που προσπάθησα και εμεινα εγκυος. Είχα επαφές μέρα παρά μερα μόλις μου τελειωνε η περιοδος. Τις μερες που θεωρουσα οτι ειχα ωορρηξια εκανα καθε μερα (2-3 μερες αυτο).Μετά συνεχιζα τις επαφες καθε 2-3 μερες ώστε να καλυψω όλα τα ενδεχόμενα. Σε εμένα έπιασε πάντως με 100% επιτυχία. Μην βασιστείς μόνο στις γονιμες δηλαδη. Καλυτερα να εχεις τις επαφές σου όλες τις μέρες, χωρίς πίεση , γιατί ο καλός μου κάποια στιγμη αγχώθηκε και δεν μπορουσε να αποδώσει με ολο αυτο το αγχος των γονιμων...

Θα το κάνω όπως λες για να καλύψω κ εγώ όλο το διάστημα να είμαι σίγουρη.. αν δεν τα καταφέρω κ αυτόν τον μήνα θα κάνω αμέσως μετά την περίοδο να δοκιμάσω αυτό που έκανες κ εσύ.. είναι άγχος αυτό το πράγμα κάθε μήνα ή αλήθεια... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 525
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις πριν 1 ώρα, ο/η efakii είπε:

ΛΕΝΕ ΠΩΣ ΟΤΑΝ ΔΕΙΣ ΤΟ ΧΑΜΟΓΕΛΑΚΙ ΚΑΛΟ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΤΗΝ ΙΔΙΑ ΚΑΙ ΤΙΣ ΕΠΟΜΕΝΕΣ 2 ΗΜΕΡΕΣ ΕΠΑΦΗ.ΚΑΤΑ ΤΗΝ ΑΠΟΨΗ ΜΟΥ ΑΝ ΕΧΕΙΣ ΕΚΕΙΝΗ ΚΑΙ ΤΗΝ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΕΙΝΑΙ ΕΠΙΣΗΣ.ΓΙΑ ΝΑ ΠΡΟΛΑΒΕΙ ΛΙΓΟ ΤΟ ΣΠΕΡΜΑ ΝΑ ΔΥΝΑΜΩΣΕΙ!!

ΕΓΩ ΚΑΝΩ ΤΕΣΤ 1 ΤΗΝ ΗΜΕΡΑ ΓΥΡΩ ΣΤΙΣ 12-1 ΟΠΟΥ ΚΑΛΥΠΤΕΙ ΓΙΑ ΕΝΑ 24ΩΡΟ ΣΧΕΔΟΝ.ΜΗΝ ΚΑΝΕΙΣ 2 ΤΗΝ ΗΜΕΡΑ ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΑΚΡΙΒΑ ΤΑ ΑΤΙΜΑ.

Όντως είναι ακριβά.. δεν συμφέρει κάθε μήνα.. αν κ μου έχουν μείνει αλλά 5 οπότε έχω κ για την επόμενη. Είχαμε επαφή χθες κ λέω να έχω σήμερα κ αύριο. Άντε να δούμε αν θα καταφέρουμε κάτι αυτόν τον μήνα... Έχω απογοητευτεί μετά από τόσο καιρό...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 32 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

κορίτσια να ρωτήσω…σημάδια ότι κοντεύεις για να γεννήσεις εκτός από το πονο κ το σπάσιμο των νερών υπάρχει;; 

Μπορεί να δεις λίγο αίμα και αυτό είναι σημάδι ότι ξεκινάει ο τοκετός  

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@vou.95 βάση κύκλου 28 ημερών (βέβαια εγώ έρχεται πάντα 2-3-4 μέρες νωρίτερα.) Βγαίνει στις 15/12. Όπως τα υπόλογιζω όμως εγώ περιμένω περίπου 12/12. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Raf123εγώ στην πρώτη γέννα είχα αίμα 2 εβδομάδες. Και με έπιασαν οι πόνοι σιγά σιγά. Στην δεύτερη έσπασαν τα νερα 3 μέρες πριν την πητ χωρίς πονακια χωρίς τίποτα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Raf123 είπε:

κορίτσια να ρωτήσω…σημάδια ότι κοντεύεις για να γεννήσεις εκτός από το πονο κ το σπάσιμο των νερών υπάρχει;; 

Εμένα με έπιαναν πονοι έντονοι που δεν μπορείς να ησυχάσεις με τίποτα... 

Η νύφη μου τώρα που γέννησε πριν λίγο καιρό.. Είδε καφέ αίμα και αίματακι πήρε τον γιατρό και λέει γέννας έλα κλινική (ήταν 39η εβδομάδα).. Οπότε αν δεις αίμα έχε το νου σου 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Raf123 είπε:

Παλιά έψαχνα συμπτώματα εγκυμοσύνης τώρα συμπτώματα ότι φτάνω στις μερες μου 😝😝😝

Μη φοβάσαι, θα το καταλάβεις όταν έρθει η ώρα. Πιο νωρίς μπορεί να το καταλάβεις μπορεί όχι. Η κολλητή μου τίποτα απολύτως, σηκώθηκε να πάει τουαλέτα και όταν στάθηκε έκαναν πλαφ τα νερα και έσπασαν. Μετά μέχρι να φτάσει μαιευτήριο (χωρίς βιασύνη να φύγουν από το σπίτι και με 1 ώρα διαδρομή) άρχισαν οι πόνοι. Απλά για να είσαι εντελώς χαλαρή πρέπει να είναι διάφανα, καθαρά τα νερα. Αλλιώς βιάζεσαι λίγο πιο πολύ. Εγώ είχα καφέ βλεννα μια στο τόσο από νωρίς που είναι το πώμα. Κάποιες γυναίκες το χάνουν ξαφνικά και βλέπουν πιο πολλή μαζεμένη. Εκεί ειδοποιείς γιατρό - μαία και περιμένεις να έρθουν οι πόνοι με συχνότητα μεγαλύτερη του 1 στα 5' που μπορεί να κάνουν από ώρες έως εβδομάδες μετά το πώμα. Μου είχαν πει μόνο αν δω αίμα κανονικά, πολύ και κόκκινο, τρέχω στο μαιευτήριο όσο πιο γρήγορα μήπως είναι πλακουντας που αποτελεί επείγον περιστατικό. Δεν υπάρχει περίπτωση να γεννάς και να μην το καταλάβεις πάντως. Πιο πιθανό είναι να μπερδέψεις προπαρασκευαστικους πόνους με πόνους τοκετού παρά να μην προσέξεις τους πόνους τοκετού. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η MyNa είπε:

Μη φοβάσαι, θα το καταλάβεις όταν έρθει η ώρα. Πιο νωρίς μπορεί να το καταλάβεις μπορεί όχι. Η κολλητή μου τίποτα απολύτως, σηκώθηκε να πάει τουαλέτα και όταν στάθηκε έκαναν πλαφ τα νερα και έσπασαν. Μετά μέχρι να φτάσει μαιευτήριο (χωρίς βιασύνη να φύγουν από το σπίτι και με 1 ώρα διαδρομή) άρχισαν οι πόνοι. Απλά για να είσαι εντελώς χαλαρή πρέπει να είναι διάφανα, καθαρά τα νερα. Αλλιώς βιάζεσαι λίγο πιο πολύ. Εγώ είχα καφέ βλεννα μια στο τόσο από νωρίς που είναι το πώμα. Κάποιες γυναίκες το χάνουν ξαφνικά και βλέπουν πιο πολλή μαζεμένη. Εκεί ειδοποιείς γιατρό - μαία και περιμένεις να έρθουν οι πόνοι με συχνότητα μεγαλύτερη του 1 στα 5' που μπορεί να κάνουν από ώρες έως εβδομάδες μετά το πώμα. Μου είχαν πει μόνο αν δω αίμα κανονικά, πολύ και κόκκινο, τρέχω στο μαιευτήριο όσο πιο γρήγορα μήπως είναι πλακουντας που αποτελεί επείγον περιστατικό. Δεν υπάρχει περίπτωση να γεννάς και να μην το καταλάβεις πάντως. Πιο πιθανό είναι να μπερδέψεις προπαρασκευαστικους πόνους με πόνους τοκετού παρά να μην προσέξεις τους πόνους τοκετού. 

 

στις πριν 3 ώρες, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Εμένα με έπιαναν πονοι έντονοι που δεν μπορείς να ησυχάσεις με τίποτα... 

Η νύφη μου τώρα που γέννησε πριν λίγο καιρό.. Είδε καφέ αίμα και αίματακι πήρε τον γιατρό και λέει γέννας έλα κλινική (ήταν 39η εβδομάδα).. Οπότε αν δεις αίμα έχε το νου σου 

 

στις πριν 3 ώρες, ο/η Pepe le pew είπε:

@Raf123εγώ στην πρώτη γέννα είχα αίμα 2 εβδομάδες. Και με έπιασαν οι πόνοι σιγά σιγά. Στην δεύτερη έσπασαν τα νερα 3 μέρες πριν την πητ χωρίς πονακια χωρίς τίποτα 

 

στις πριν 4 ώρες, ο/η Elk είπε:

Μπορεί να δεις λίγο αίμα και αυτό είναι σημάδι ότι ξεκινάει ο τοκετός  

 

στις πριν 5 ώρες, ο/η vou.95 είπε:

Απο την νυφη μου (4 γεννες ) και γενικα την αδερφη μου φιλες κτλ τιποτα απολυτως δεν ειχαν . η νυφη μου μαλιστα περσι που γεννησε ηταν για καφε χαχαχαχα . και μια φιλη μου φετος στα μετεωρα  και οταν γυρισε σπιτι της (γιαννενα) αρχισε να πονα . απλα πονοι εντονοι κ τα νερα δε τα εχουν νιωσει ολες ,να πουν δηλαδη εσπασαν τα νερα γενναω

Ευχαριστώ βρε κορίτσια άρα η νερό η αιμα ή πόνους…οπως το ξέρω δλδ! Επειδή μου είπανε ότι φούσκωσε το πρόσωπο μου κ ότι κόντεψα 😝😝😝😝 κ το πηρα λίγο σοβαρά λεω λες;; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Raf123 είπε:

 

 

 

 

Ευχαριστώ βρε κορίτσια άρα η νερό η αιμα ή πόνους…οπως το ξέρω δλδ! Επειδή μου είπανε ότι φούσκωσε το πρόσωπο μου κ ότι κόντεψα 😝😝😝😝 κ το πηρα λίγο σοβαρά λεω λες;; 

Εγω όταν είχα μπει στο μηνα μου  είχα πρηστεί στο πρόσωπο.. πριν δεν είχα πρηξίματα μόνο στα πόδια και όχι συνέχεια 

Αυτά είναι τα σημάδια τοκετού και εγω αυτά ξέρω.. 

Μόνο ενα βράδυ είχα πονακια και με είπε η μαία αν έχω πόνους να μπω να κάνω ένα ζεστο μπάνιο και να ξαπλώσω αν συνεχίσουν μάλλον ειναι πόνοι τοκετου εγω πάλι ξάπλωσα και κοιμήθηκα μου είχαν περάσει 😂

δεν ήταν πόνοι τοκετού 

 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η Pepe le pew είπε:

Αχ και εγω τον τελευταίο χρόνο η περίοδος μου είναι ότι να ναι. Ξεκινάει πάντα νωρίτερα απο 28 μέρες και για κανα δυο μερες με εχει μονο με καφε/ροζ υγρα και ετσι δεν ξερω πραγματικα ποια μερα να μετρήσω. η γυν λέει να ξεκινάω να μετράω από τη μέρα που θα δω κόκκινο. έτσι πόμως φτάνει η διάρκεια της περιόδου 10 μέρες σχεδόν

Ναι κανονικά από τη μέρα που έχουμε κόκκινο αίμα μετράμε... Καλέ ποιες δέκα μέρες η δικιά μου το περισσότερο που έχει κρατήσει όλα τα χρόνια που έχω περίοδο είναι 5 μέρες μαζί με τα τελειώματα και αυτό το μήνα δεν ξέρω καν αν αυτό που είχα θεωρείται περιοδος

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η cat12 είπε:

Όντως είναι ακριβά.. δεν συμφέρει κάθε μήνα.. αν κ μου έχουν μείνει αλλά 5 οπότε έχω κ για την επόμενη. Είχαμε επαφή χθες κ λέω να έχω σήμερα κ αύριο. Άντε να δούμε αν θα καταφέρουμε κάτι αυτόν τον μήνα... Έχω απογοητευτεί μετά από τόσο καιρό...

ειδα πως ειστε στη προσπαθεια απο περυσι τον σεπτεμβριο.εχετε κανει ολες τις απαραιτητες εξετασεις?εσυ σαλπιγγοραφια και ο συζυγος ενα σπερμοδιαγραμμα?γιατι ειναι αρκετα σημαντικο να εχεις μια εικονα της καταστασης σου.

εμεις προσπαθουμε απο περυσι τον μαρτιο.. 😪😪😪

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 ώρες, ο/η Elk είπε:

Εγω όταν είχα μπει στο μηνα μου  είχα πρηστεί στο πρόσωπο.. πριν δεν είχα πρηξίματα μόνο στα πόδια και όχι συνέχεια 

Αυτά είναι τα σημάδια τοκετού και εγω αυτά ξέρω.. 

Μόνο ενα βράδυ είχα πονακια και με είπε η μαία αν έχω πόνους να μπω να κάνω ένα ζεστο μπάνιο και να ξαπλώσω αν συνεχίσουν μάλλον ειναι πόνοι τοκετου εγω πάλι ξάπλωσα και κοιμήθηκα μου είχαν περάσει 😂

δεν ήταν πόνοι τοκετού 

 

 

Εγώ δεν έχω καθόλου πρήξιμο! Κ το πρόσωπο απλά έκανα μάγουλα γιατί πάχυνα 😝😝😝😝

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 ώρες, ο/η efakii είπε:

ειδα πως ειστε στη προσπαθεια απο περυσι τον σεπτεμβριο.εχετε κανει ολες τις απαραιτητες εξετασεις?εσυ σαλπιγγοραφια και ο συζυγος ενα σπερμοδιαγραμμα?γιατι ειναι αρκετα σημαντικο να εχεις μια εικονα της καταστασης σου.

εμεις προσπαθουμε απο περυσι τον μαρτιο.. 😪😪😪

Κ εσύ προσπαθείς μήνες ε? Ναι η σαλπιγγογραφια ήταν η τελευταία εξέταση που έκανα.. πιο πριν είχα κάνει κ ορμονικές κ μου βγήκαν καλές κ ο γιατρός μου είπε ότι προχωράω κανονικά τις προσπάθειες... Τώρα τι να πω... Δεν ξέρω τι άλλες εξετάσεις μπορεί να κάνουν... Τον ρώτησα τον γιατρό μήπως το ψάξουμε κ άλλο με εξετάσεις κ μου είπε όχι κ ότι μπορώ να συλλάβω με φυσικό τρόπο.. Απο Ιανουάριο αν δεν τα έχουμε καταφέρει θα ξαναπάμε κ το βλέπουμε... Αλλά αυτή η αναμονή κ η ελπίδα κάθε μήνα με έχει τσακίσει ψυχολογικά... Όλο νομίζω ότι κάτι έχω κ δεν έχει συμβεί κ ότι δεν το έχουν βρει οι γιατροί... Εσύ τι εξετάσεις σου είχαν δώσει να κάνεις? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 6/12/2022 at 8:06 ΠΜ, ο/η annitakianna είπε:

Καλημέρα σε όλα τα κορίτσια. Εύχομαι αυτός ο μήνας να φέρει σε όλες μας αυτό που τόσο επιθυμούμε και σε όσα κορίτσια έχουν ήδη το σπορακι τους να έχουν μια υπέροχη εγκυμοσύνη. Είμαι μια εβδομάδα μετά την ωορρηξία με βάση τον υπέροχο της γιατρού μου και οι μέρες δεν περνάνε με τίποτα. Αυτή η αναμονή είναι ότι χειρότερο. Ψάχνω συμπτώματα συνέχεια αλλά δεν βρίσκω τίποτα και η απελπισία μου μεγαλώνει. Αχ βρε κορίτσια είναι τόσο δύσκολες αυτές οι μέρες. Αλλά οι μέρες μετά το αρνητικό αποτέλεσμα είναι οι χειρότερες που δεν περνάνε με τίποτα και κάπως πρέπει να βρεις την δύναμη να συνεχίσεις γιατί έρχεται καινούργιος μήνας. Μόνο αυτο έρχεται συνέχεια στο μυαλό μου. Το αρνητικό αποτέλεσμα και πως θα το ξεπεράσω για ακόμη μια φορά. Σας διαβάζω παίρνω δύναμη και κουράγιο. Ευχαριστώ που υπάρχετε. Μου έχετε κάνει παρέα αρκετούς δύσκολους μήνες 

Καλημέρα κορίτσι μου 

Σε νιώθω τόσο πολύ 💓 και εγώ στην ίδια κατάσταση βρίσκομαι. Ξερω πως είναι🥺 αυτό το άγχος, το να ψάχνεις συνέχεια συμπτώματα,τεστ εγκυμοσύνης, και μετά ξανά απογοήτευση.

Υπομονή σου εύχομαι αυτός ο μήνας να είναι και ο τυχερός σου! Και σε όλες τις κοπέλες που βρίσκονται στην ίδια θέση να μας έρθει σύντομα αυτό που τοσο επιθυμούμε. 💓💓

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Raf123 είπε:

Εγώ δεν έχω καθόλου πρήξιμο! Κ το πρόσωπο απλά έκανα μάγουλα γιατί πάχυνα 😝😝😝😝

Ουτε εγώ είχα ιδιαίτερο πρήξιμο. Άντε να πεις ότι μου έκαναν πιο μικρά τα δαχτυλίδια (φοριούνταν στα σωστά δάχτυλα) ενώ τώρα μου είναι πολύ άνετα, αλλά ήταν και καλοκαίρι που πάντα λίγο πρήζονται τα ακρα μου στη ζέστη. Στο πρόσωπο ένιωθα ότι είχα λίγο πρησμένο προγουλι και δε μου άρεσε όπως έβγαινα στις φωτογραφίες! 

Απι περιέργεια, τώρα που έχει περάσει η ημερομηνία που θα ήταν ο γάμος τι σκέφτεσαι; καλώς τον αναβαλατε ή θεωρείς θα ήσουν οκ; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 λεπτά, ο/η vou.95 είπε:

Κοριτσιααααα , αύριο έχω αυχενική διαφάνεια ...Να πω οτι τρέμω ? Ναι ....σείομαιιι !!!!! 🙄🤐😬

Λογικό να αγχώνεσαι... Προσπάθησε να μην το σκέφτεσαι 😅 Καλή επιτυχία και ολα καλά θα πάνε! Στείλε μας μετά πώς πήγε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η marinaP είπε:

Καλημέρα κορίτσι μου 

Σε νιώθω τόσο πολύ 💓 και εγώ στην ίδια κατάσταση βρίσκομαι. Ξερω πως είναι🥺 αυτό το άγχος, το να ψάχνεις συνέχεια συμπτώματα,τεστ εγκυμοσύνης, και μετά ξανά απογοήτευση.

Υπομονή σου εύχομαι αυτός ο μήνας να είναι και ο τυχερός σου! Και σε όλες τις κοπέλες που βρίσκονται στην ίδια θέση να μας έρθει σύντομα αυτό που τοσο επιθυμούμε. 💓💓

Είναι δύσκολη αυτή η αναμονή. Ευτυχώς αυτές τις μέρες είχα αρκετή δουλειά κ ξεχάστηκα λίγο αλλιώς δεν περνάνε με τίποτα. Και εσύ στην αναμονή είσαι κορίτσι μου? Εγώ περιμένω στις 12-12 να μου έρθει (μακάρι να μην έρθει δηλαδή) 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 47 λεπτά, ο/η vou.95 είπε:

Κοριτσιααααα , αύριο έχω αυχενική διαφάνεια ...Να πω οτι τρέμω ? Ναι ....σείομαιιι !!!!! 🙄🤐😬

Και εμένα έτρεμε το φυλλοκαρδι μου! Και μου λέει η μαμά μου θα ντυθείς θα βάφτεις και θα πας σαν να έχεις ραντεβού.

Όχι ότι βοηθάει κάπου στο αποτέλεσμα αλλά βοηθάει την διαδικασία! 

Καλά αποτελέσματα! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η MyNa είπε:

Ουτε εγώ είχα ιδιαίτερο πρήξιμο. Άντε να πεις ότι μου έκαναν πιο μικρά τα δαχτυλίδια (φοριούνταν στα σωστά δάχτυλα) ενώ τώρα μου είναι πολύ άνετα, αλλά ήταν και καλοκαίρι που πάντα λίγο πρήζονται τα ακρα μου στη ζέστη. Στο πρόσωπο ένιωθα ότι είχα λίγο πρησμένο προγουλι και δε μου άρεσε όπως έβγαινα στις φωτογραφίες! 

Απι περιέργεια, τώρα που έχει περάσει η ημερομηνία που θα ήταν ο γάμος τι σκέφτεσαι; καλώς τον αναβαλατε ή θεωρείς θα ήσουν οκ; 

Νομίζω ότι θα ήμουν εντάξει γιατί να πω την αλήθεια τώρα αρχισα να κουράζομαι στις 37 εβδομαδες…αλλά να σου πω καλύτερα γιατί το νυφικό δεν θα έδειχνε ωραία αν κ δεν είχα τεράστια κοιλια! Τώρα στο μήνα μου έκανα κοιλια…μεγαλώνει με την ήμερα! Είχαμε κ αλλά πράγματα να τακτοποιήσουμε έχουμε το σπίτι τρέχαμε κ εκεί, το μωρό να πάρουμε τα πράγματα, ετοίμασα κ βαλίτσες τοτε, να είχα κ το γάμο θα ήταν πολύ κουραστικό…

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 52 λεπτά, ο/η vou.95 είπε:

Κοριτσιααααα , αύριο έχω αυχενική διαφάνεια ...Να πω οτι τρέμω ? Ναι ....σείομαιιι !!!!! 🙄🤐😬

Μοα χαρά θα είναι όλα!!! Να μας πεις τα νέα σου!! Είναι ενας ωραίος υπέρηχος!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η vou.95 είπε:

Κοριτσιααααα , αύριο έχω αυχενική διαφάνεια ...Να πω οτι τρέμω ? Ναι ....σείομαιιι !!!!! 🙄🤐😬

Λογικό είναι! Όλες τρεμαμε όταν πλησίαζε! Όλα θα πάνε τέλεια, θα έχεις μια όμορφη εμπειρία που θα δεις πιο αναλυτικά το μωράκι! Κάνε πράγματα να ξεχνιέσαι μέχρι τότε. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η vou.95 είπε:

Κοριτσιααααα , αύριο έχω αυχενική διαφάνεια ...Να πω οτι τρέμω ? Ναι ....σείομαιιι !!!!! 🙄🤐😬

Όλα να πάνε τέλεια εύχομαι.! Κάνε θετικές σκέψεις και κοίτα να το χαρείς! ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια είμαι με γαστρεντεριτιδα 😢😢😢😢 με κόλλησε ο μικρός μου.... Ήταν έτσι το Σαββατοκύριακο... Αχ είμαι χάλια... Το χειρότερο μου είναι. Δεν μπορώ να φάω τίποτα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 39 λεπτά, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Κορίτσια είμαι με γαστρεντεριτιδα 😢😢😢😢 με κόλλησε ο μικρός μου.... Ήταν έτσι το Σαββατοκύριακο... Αχ είμαι χάλια... Το χειρότερο μου είναι. Δεν μπορώ να φάω τίποτα 

Ωχ Περαστικά και στους δυο.. 

γίνεται ένας χαμός αυτόν τον καιρό πολύς κόσμος άρρωστος… 

μακάρι να περάσει γρήγορα η γαστρεντερίτιδα είναι ζόρικη 😕

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 ώρες, ο/η cat12 είπε:

Κ εσύ προσπαθείς μήνες ε? Ναι η σαλπιγγογραφια ήταν η τελευταία εξέταση που έκανα.. πιο πριν είχα κάνει κ ορμονικές κ μου βγήκαν καλές κ ο γιατρός μου είπε ότι προχωράω κανονικά τις προσπάθειες... Τώρα τι να πω... Δεν ξέρω τι άλλες εξετάσεις μπορεί να κάνουν... Τον ρώτησα τον γιατρό μήπως το ψάξουμε κ άλλο με εξετάσεις κ μου είπε όχι κ ότι μπορώ να συλλάβω με φυσικό τρόπο.. Απο Ιανουάριο αν δεν τα έχουμε καταφέρει θα ξαναπάμε κ το βλέπουμε... Αλλά αυτή η αναμονή κ η ελπίδα κάθε μήνα με έχει τσακίσει ψυχολογικά... Όλο νομίζω ότι κάτι έχω κ δεν έχει συμβεί κ ότι δεν το έχουν βρει οι γιατροί... Εσύ τι εξετάσεις σου είχαν δώσει να κάνεις? 

ΕΙΧΑ ΚΑΝΕΙ ΟΡΜΟΝΟΛΟΓΙΚΕΣ ΚΑΙ ΣΑΛΠΙΓΓΟΡΑΦΙΑ.. Ο ΣΥΖΥΓΟΣ 1-2 ΣΠΕΡΜΟΔΙΑΓΡΑΜΜΑΤΑ ΚΑΙ ΟΛΑ ΔΕΙΧΝΟΥΝ ΠΩΣ  ΚΥΛΟΥΝ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΑ.ΠΡΙΝ ΛΙΓΟ ΚΑΙΡΟ ΠΗΓΑΜΕ ΣΕ ΓΙΑΤΡΟ ΠΟΥ ΕΙΔΙΚΕΥΕΤΑΙ ΣΕ IVF.ME ΒΑΣΗ ΤΙΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΜΑΣ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΝΑ ΤΡΕΝΑΡΩ ΤΗΝ ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ KAI MΑΣ ΠΑΡΕΠΕΜΨΕ ΣΕ  ΣΠΕΡΜΑΤΕΓΧΥΣΗ ΔΙΧΩΣ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΒΕΒΑΙΑ.

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΑΚΟΜΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΝΑ ΜΟΥ ΚΑΤΕΒΕΙ Η ΠΕΡΙΟΔΟΣ ,Η ΚΟΙΛΙΑ ΜΟΥ ΠΟΝΑΕΙ ΠΟΛΥ ΚΑΙ ΕΧΩ ΜΟΝΟ ΚΑΤΙ ΚΑΦΕ ΥΓΡΑ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...