Μετάβαση σε περιεχόμενο

Γράμμα θα στείλω στον Άγιο Βασίλη χαρά να φέρει σε όλα τα χείλη. Αυτόν το Δεκέμβρη κάθε λαμπάκι να γίνει το φως για ένα μωράκι. 🎄🎅🥂🎉👶


misofeggaro

Recommended Posts

στις πριν 9 ώρες, ο/η Raf123 είπε:

Κορίτσια γέννησα ένα αγοράκι 2500 υγιέστατο!! Η ώρα 17:38 μετά από 9 ώρες! Χωρις να ταλαιπωρηθώ!! Ήταν ενας εύκολος τοκετός τελικά!! Είμαι ευτυχισμένη!! Το θήλασα μολις ήρθα στο δωμάτιο μου, δεν ξέρω ποσό κ τι ηπιε αλλά θα το ταΐσω ξανά στις 11! Πάντως δεν έκλαψε μετά τον θηλασμό! Με δυσκόλεψε ένα στήθος έβαλα ψευδό θηλή…θα μιλήσω κ με τη παιδίατρο γιατί ισως χρειαστεί κ λίγο φόρμουλα γιατί είναι μικρούλης 

Μπράβο κορίτσι να σου ζήσει το μωράκι σου. Γερό κ ευτυχισμένο να είναι. Αντε και στα δικά μας οι υπόλοιπες :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 525
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλημέρα κορίτσια και συγνώμη που  θα ρωτήσω κάτι άσχετο αλλά έχει καταντήσει αηδία αυτό το πράγμα. Πόσο καιρό θα είμαι δοκιμαστικό μέλος? Ευχήθηκα στην Ραφ για το μωράκι της και όταν το δει το παιδί θα έχει φτάσει φαντάρος. Δηλαδή για ποιο λόγο τόση καθυστέρηση για να εμφανίζει τα μυνήματα μου. Ποιος ο λόγος? Έλεος δηλαδή 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η Raf123 είπε:

Κορίτσια γέννησα ένα αγοράκι 2500 υγιέστατο!! Η ώρα 17:38 μετά από 9 ώρες! Χωρις να ταλαιπωρηθώ!! Ήταν ενας εύκολος τοκετός τελικά!! Είμαι ευτυχισμένη!! Το θήλασα μολις ήρθα στο δωμάτιο μου, δεν ξέρω ποσό κ τι ηπιε αλλά θα το ταΐσω ξανά στις 11! Πάντως δεν έκλαψε μετά τον θηλασμό! Με δυσκόλεψε ένα στήθος έβαλα ψευδό θηλή…θα μιλήσω κ με τη παιδίατρο γιατί ισως χρειαστεί κ λίγο φόρμουλα γιατί είναι μικρούλης 

Έλειψα ένα διάστημα και τώρα διαβάζω τα νέα σας…πόσο χαίρομαι!!!!!!!! Να σου ζήσει!!!❤️💜❤️

 

στις On 7/12/2022 at 12:44 ΜΜ, ο/η vou.95 είπε:

Κοριτσιααααα , αύριο έχω αυχενική διαφάνεια ...Να πω οτι τρέμω ? Ναι ....σείομαιιι !!!!! 🙄🤐😬

Τι έγινε με την αυχενική σου κορίτσι μου; Εγώ έχω την Πέμπτη ραντεβού!!! Θυμάμαι είμαστε αρκετά κοντά! Πόσο εβδομάδων είσαι; Εγώ είμαι 11w4d

 

@Elli13 @Eliza Kats πόσο χαίρομαι που προχωράνε οι εγκυμοσύνες σας ☺️ είμαστε κοντά! Πόσο εβδομάδων είστε ακριβώς;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η Raf123 είπε:

Κορίτσια γέννησα ένα αγοράκι 2500 υγιέστατο!! Η ώρα 17:38 μετά από 9 ώρες! Χωρις να ταλαιπωρηθώ!! Ήταν ενας εύκολος τοκετός τελικά!! Είμαι ευτυχισμένη!! Το θήλασα μολις ήρθα στο δωμάτιο μου, δεν ξέρω ποσό κ τι ηπιε αλλά θα το ταΐσω ξανά στις 11! Πάντως δεν έκλαψε μετά τον θηλασμό! Με δυσκόλεψε ένα στήθος έβαλα ψευδό θηλή…θα μιλήσω κ με τη παιδίατρο γιατί ισως χρειαστεί κ λίγο φόρμουλα γιατί είναι μικρούλης 

Να σας ζησειιιιι! Αν δεν έκλαψε έφαγε μια χαρά και χόρτασε ,αν έχεις ενδοιασμούς δώσε και φόρμουλα και μην ακούς τίποτα και κανέναν. Οι μαμάδες ξέρουν . Εμείς είχαμε διαφορά στην αρχή και ενώ είχα πει θα δίνω και φόρμουλα αν χρειαστεί με σταμάτησε ένας γιατρός και ευτυχώς δεν τον άκουσα. Το μωρό ήταν με ίκτερο και κάναμε 13 μέρες λάμπες και μια νοσηλεία.ειχε αφυδατωθεί γιατί δεν έτρωγε καλά και φυσικά έκλαιγε όλη μέρα. Συμβουλεωου τον παιδίατρο σου αλλά να ξέρεις η μαμά πάντα ξέρει καλύτερα. Και μην ενοχοποιεις το ξένο γάλα σκόνη ,όταν χρειάζεται σε συνδυασμό με το δικό σου σε κάποια γεύματα κάνει θαύματα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Στην φορά με έδωσες κακουργία 🤣🤣🤣 έχει κορίτσια δυο γραμμές το τεστ της , και μια γραμμή το άλλο. 

Στην φώτο μου φαίνονται  1-2 εβδομάδες έγκυος. Όπως το είδα εγώ.  Αχ 🙏🙏🙏 να είναι θετικό 🥰🥰🥰

Α ρε Παρασκευαιδου μου! Μετά από τόσα χρόνια ξανά εδώ! Ψωμί και αλάτι φάγαμε μαζιιιιιι!!!

Κορίτσια με αυτό το κορίτσι εδώ γνωριστήκαμε εδώ μέσα όταν καρδιοχτυπουσαμε να μείνουμε έγκυες στα πρώτα μας παιδιά! Γιατί το λέω αυτό? Γιατί κορίτσια μου εδώ μέσα ,μέσα από τα άγχη που μοιραζόμαστε,τα πιο βαθιά μας μυστικά και σκέψεις, γεννιούνται και αληθινές φιλίες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η Raf123 είπε:

Κορίτσια γέννησα ένα αγοράκι 2500 υγιέστατο!! Η ώρα 17:38 μετά από 9 ώρες! Χωρις να ταλαιπωρηθώ!! Ήταν ενας εύκολος τοκετός τελικά!! Είμαι ευτυχισμένη!! Το θήλασα μολις ήρθα στο δωμάτιο μου, δεν ξέρω ποσό κ τι ηπιε αλλά θα το ταΐσω ξανά στις 11! Πάντως δεν έκλαψε μετά τον θηλασμό! Με δυσκόλεψε ένα στήθος έβαλα ψευδό θηλή…θα μιλήσω κ με τη παιδίατρο γιατί ισως χρειαστεί κ λίγο φόρμουλα γιατί είναι μικρούλης 

Συγχαρητήρια! Τέλος καλό όλα καλά! 

Να σας ζήσει, να είναι γερός και τυχερός και να χαίρεστε την οικογένειά σας! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 ώρες, ο/η Raf123 είπε:

Κορίτσια γέννησα ένα αγοράκι 2500 υγιέστατο!! Η ώρα 17:38 μετά από 9 ώρες! Χωρις να ταλαιπωρηθώ!! Ήταν ενας εύκολος τοκετός τελικά!! Είμαι ευτυχισμένη!! Το θήλασα μολις ήρθα στο δωμάτιο μου, δεν ξέρω ποσό κ τι ηπιε αλλά θα το ταΐσω ξανά στις 11! Πάντως δεν έκλαψε μετά τον θηλασμό! Με δυσκόλεψε ένα στήθος έβαλα ψευδό θηλή…θα μιλήσω κ με τη παιδίατρο γιατί ισως χρειαστεί κ λίγο φόρμουλα γιατί είναι μικρούλης 

Να σου ζήσει ο πρίγκιπας σου !! Να είναι γερός και καλότυχος 💕💕 Πάντα έτσι ευτυχισμένη να είσαι, και με το καλό να πάτε σπίτι σας 💝

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 ώρες, ο/η Raf123 είπε:

Κορίτσια γέννησα ένα αγοράκι 2500 υγιέστατο!! Η ώρα 17:38 μετά από 9 ώρες! Χωρις να ταλαιπωρηθώ!! Ήταν ενας εύκολος τοκετός τελικά!! Είμαι ευτυχισμένη!! Το θήλασα μολις ήρθα στο δωμάτιο μου, δεν ξέρω ποσό κ τι ηπιε αλλά θα το ταΐσω ξανά στις 11! Πάντως δεν έκλαψε μετά τον θηλασμό! Με δυσκόλεψε ένα στήθος έβαλα ψευδό θηλή…θα μιλήσω κ με τη παιδίατρο γιατί ισως χρειαστεί κ λίγο φόρμουλα γιατί είναι μικρούλης 

 

στις πριν 11 ώρες, ο/η Raf123 είπε:

Κορίτσια η πίεση μου είχε πάει και 16 10 κ 15 με 10! Η γιατρος ήταν αυτή που μου είπε μάλλον είμαι το σύνδρομο άσπρη μπλούζα! Αλλά κ στο σπίτι μου με 3 πιεσόμετρα ήταν ψηλή! Η ημερομηνία δεν ήταν πρόβλημα γιατί μου είπε ότι δεν είχε σκοπο να πάει κάπου έχει κ αλλες κοπελες εγκυες εκείνες τις ημερομηνιεσ!! Αν δεν ήταν υπέρ του φυσιολογικού δε θα με περίμενε ούτε 9 ώρες ούτε καν θα προσπαθούσε θα με έβαζε σε καισαρικη με πίεση 16 με 10 

Να σας ζήσει κοπέλα μου ότι καλύτερο εύχομαι καλοτυχος να ειναι και πάντα ευτυχισμένος 💕 

Γρήγορη ανάρρωση στην μανούλα 

με τον θηλασμό να μην έχεις άγχος στην αρχή δεν έχουν ανάγκη τόσο το φαγητό το στομαχάκι είναι πολύ μικρό του φτάνει αυτό που πίνει να ξέρεις πιο πολύ ανάγκη έχει την αγκαλιά σου τώρα 

και εγω στην θέση σου το ίδιο θα έκανε θα άκουγα τον γιατρό μου όπως και έκανα και πήγα με πρόκληση.. σημασία έχει που είστε καλά και οι ίδιοι 😊 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η PinkPearl είπε:

Έλειψα ένα διάστημα και τώρα διαβάζω τα νέα σας…πόσο χαίρομαι!!!!!!!! Να σου ζήσει!!!❤️💜❤️

 

Τι έγινε με την αυχενική σου κορίτσι μου; Εγώ έχω την Πέμπτη ραντεβού!!! Θυμάμαι είμαστε αρκετά κοντά! Πόσο εβδομάδων είσαι; Εγώ είμαι 11w4d

 

@Elli13 @Eliza Kats πόσο χαίρομαι που προχωράνε οι εγκυμοσύνες σας ☺️ είμαστε κοντά! Πόσο εβδομάδων είστε ακριβώς;

Όλα να πάνε καλά την Πέμπτη και να έχεις μια τέλεια αυχενική !! 

Εμενα υπερηχογραφικά βγήκε 5 μέρες μικρότερο , που το γνώριζα εξαρχής βέβαια λόγω τεστ ωορρηξίας . Οπότε  κράτησα  την υπερηχογραφικη  εβδομάδα κύησης. Αύριο πρώτα ο Θεός κλείνω την 8η ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 ώρες, ο/η Raf123 είπε:

Κορίτσια γέννησα ένα αγοράκι 2500 υγιέστατο!! Η ώρα 17:38 μετά από 9 ώρες! Χωρις να ταλαιπωρηθώ!! Ήταν ενας εύκολος τοκετός τελικά!! Είμαι ευτυχισμένη!! Το θήλασα μολις ήρθα στο δωμάτιο μου, δεν ξέρω ποσό κ τι ηπιε αλλά θα το ταΐσω ξανά στις 11! Πάντως δεν έκλαψε μετά τον θηλασμό! Με δυσκόλεψε ένα στήθος έβαλα ψευδό θηλή…θα μιλήσω κ με τη παιδίατρο γιατί ισως χρειαστεί κ λίγο φόρμουλα γιατί είναι μικρούλης 

Να σου ζήσει το μωράκι σου!! Να είναι γερό και καλότυχο!! Καλή ανάρρωση σε εσένα ! Ευτυχία στην οικογένεια σας !!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 1/12/2022 at 1:23 ΜΜ, ο/η kaounmar είπε:

Εγώ είμαι στη 17η εβδομάδα αισίως, ήταν μα κα΄νουμε εμβρυομεταφορά αλλά τελικά ήρθε φυσική σύλληψη! Έχουμε ένα θεματάκι στην κινητικότητα για αυτό μπηκαμε στο κομμάτι της εξωσωματικής και για να μην περνάει ο καιρός! Μακάρι όλα να συνεχίσουν έτσι! Σου εύχομαι σύντομα χαρές!!!

Καλημέρα κορίτσι μου! Πήρες τα αποτελέσματα από το νιπτ? Εύχομαι τα καλύτερα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Tokyo είπε:

Καλημέρα κορίτσι μου! Πήρες τα αποτελέσματα από το νιπτ? Εύχομαι τα καλύτερα!

Καλημέρα φίλη μου, ναι εδώ και μία εβδομάδα! Δεν μπήκα να γραψω γιατί δεν είχα χρόνο, ευτυχώς όλα καλά! Φυσιολογικά για τα σύνδρομα που περιελάμβανε το πλήρες πακέτο! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 ώρες, ο/η Girly είπε:

Ωωω αλήθεια?? Πφφφφ και πάνω που πήγα λιιγο να το πιστέψω ..θα κάνω αύριο το τεστ το πρωί ΣΩΣΤΑ και βλέπουμε..

Επίσης ερώτηση...αυτά τα ψηφιακά που δεν αναφέρουν ότι είναι early  πρόβλεψη,μπορούν να το δουν 3 μέρες πριν την περίοδο?!

Το καλησπέρα καπέλα μου το έκανες το τεστ σήμερα ; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 36 λεπτά, ο/η Elk είπε:

Το καλησπέρα καπέλα μου το έκανες το τεστ σήμερα ; 

Το έκανα δε κρατήθηκα..βγήκε ακριβώς όπως χθες. Με τη διαφορά ότι το έκανα σωστά και το ανοιξα αμέσως όταν έγραψε αρνητικό.

Βέβαια εδώ μια φίλη με ενημέρωσε ότι όταν χρησιμοποησε το ίδιο και το άνοιξε και τελικά δεν ήταν έγκυος είχε μόνο μία γραμμή...τι να πω! Όλα για καλό ! Έκανα χαζομάρα που δεν πήρα τεστ early  τύπου...

Θα περιμενω άλλες 3 μερουλες να δούμε αν θα μου ρθει..σήμερα πάντως δεν έχω καθόλου πόνους 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η Girly είπε:

Α ρε Παρασκευαιδου μου! Μετά από τόσα χρόνια ξανά εδώ! Ψωμί και αλάτι φάγαμε μαζιιιιιι!!!

Κορίτσια με αυτό το κορίτσι εδώ γνωριστήκαμε εδώ μέσα όταν καρδιοχτυπουσαμε να μείνουμε έγκυες στα πρώτα μας παιδιά! Γιατί το λέω αυτό? Γιατί κορίτσια μου εδώ μέσα ,μέσα από τα άγχη που μοιραζόμαστε,τα πιο βαθιά μας μυστικά και σκέψεις, γεννιούνται και αληθινές φιλίες!

Αχ τι στιγμές. .. δεν ξεχνιούνται αυτές οι στιγμές. 😀 οπότε κατσε να πάω να κοιμηθώ να δω απ τα δικά μου τα όνειρα 😁😁😁 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 ώρες, ο/η Raf123 είπε:

Κορίτσια γέννησα ένα αγοράκι 2500 υγιέστατο!! Η ώρα 17:38 μετά από 9 ώρες! Χωρις να ταλαιπωρηθώ!! Ήταν ενας εύκολος τοκετός τελικά!! Είμαι ευτυχισμένη!! Το θήλασα μολις ήρθα στο δωμάτιο μου, δεν ξέρω ποσό κ τι ηπιε αλλά θα το ταΐσω ξανά στις 11! Πάντως δεν έκλαψε μετά τον θηλασμό! Με δυσκόλεψε ένα στήθος έβαλα ψευδό θηλή…θα μιλήσω κ με τη παιδίατρο γιατί ισως χρειαστεί κ λίγο φόρμουλα γιατί είναι μικρούλης 

Να σου ζήσει γερό κ καλοτυχο να είναι!!! Μακάρι να νιώσουμε όλες αυτή την ευτυχία!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 1/12/2022 at 8:49 ΜΜ, ο/η Elli13 είπε:

Καλό μήνα κορίτσια !! Έκανα τον υπέρηχο , ακούσαμε καρδούλα 💖 Μαγική στιγμή !! Ο καλός μου δίπλα δακρυσε !! 

Βάσει περιόδου είμαι 7+2 αλλά υπερηχογραφικα 6+4 που το γνώριζα αφού παρακολουθούσα την ωορρηξία με τεστακια .  Πήρα μια μεγααααλη ανάσα που είδα και άκουσα το μωράκι .. Μέχρι να περάσει το πρώτο τρίμηνο πιστεύω δεν θα ηρεμήσω.

Τώρα μου έχει γράψει εξετάσεις , αποφάσισα να κάνω το φουλ πακέτο για κυστική ίνωση και ας μην το καλύψει το ταμείο. Επίσης μου έγραψε το εμβόλιο για τη γρίπη και τριπλεξ καρδιάς. Μου είπε δεν υπάρχει λόγος να παίρνω τα utrogestan. Είναι ο νέος γιατρός που επισκέφθηκα σήμερα , καθηγητής πανεπιστημίου και ειλικρινά , με το χέρι στη καρδιά ο καλύτερος γιατρός που έχω πάει ποτέ !! Απίστευτος , με χιούμορ και επεξηγηματικός . Αφού μου είπε ότι το επόμενο ραντεβού θα έχει διάρκεια 1 ώρα για να μου εξηγήσει τα πάντα !

Συγχαρητήρια 💗💗💗💗 

Εγω ειμαι 33 και τα έκανα όλα τα πακέτα και έχω ήρεμο το κεφάλι μου.  Επίσης εκανα κ το εμβόλιο της γρίπης.  Δεν πήρα προγεστερονη πάρα μόνο όταν είδα λιγακι αιμτακι (είχα ένα μικρό αιματωμα) 

Μέχρι να περάσουν πολλά πολλά πολλά χρόνια θα έχεις άγχος..  βασικά τι λέω ποτε δε σταματάει το άγχος της μάνας.  Κάθε φορά και άλλα άγχη.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η kaounmar είπε:

Καλημέρα φίλη μου, ναι εδώ και μία εβδομάδα! Δεν μπήκα να γραψω γιατί δεν είχα χρόνο, ευτυχώς όλα καλά! Φυσιολογικά για τα σύνδρομα που περιελάμβανε το πλήρες πακέτο! 

Συγχαρητήρια! Τι ευχάριστα νέα!  Με το καλό το παιδάκι σας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 54 λεπτά, ο/η Girly είπε:

Το έκανα δε κρατήθηκα..βγήκε ακριβώς όπως χθες. Με τη διαφορά ότι το έκανα σωστά και το ανοιξα αμέσως όταν έγραψε αρνητικό.

Βέβαια εδώ μια φίλη με ενημέρωσε ότι όταν χρησιμοποησε το ίδιο και το άνοιξε και τελικά δεν ήταν έγκυος είχε μόνο μία γραμμή...τι να πω! Όλα για καλό ! Έκανα χαζομάρα που δεν πήρα τεστ early  τύπου...

Θα περιμενω άλλες 3 μερουλες να δούμε αν θα μου ρθει..σήμερα πάντως δεν έχω καθόλου πόνους 

Περίμενε και την καθυστέρηση να δεις εύχομαι να μην έρθει 😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Raf123 μου να σας ζήσει το αγοράκι σας 💙💙💙💙 να είναι γερό, ευτυχισμένο, ευλογημένο σε όλη του την ζωή 🙏💙❣️❣️❣️ καλή λοχεία και σε εσένα 😘😘😘 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 9/12/2022 at 10:44 ΜΜ, ο/η Raf123 είπε:

Κορίτσια γέννησα ένα αγοράκι 2500 υγιέστατο!! Η ώρα 17:38 μετά από 9 ώρες! Χωρις να ταλαιπωρηθώ!! Ήταν ενας εύκολος τοκετός τελικά!! Είμαι ευτυχισμένη!! Το θήλασα μολις ήρθα στο δωμάτιο μου, δεν ξέρω ποσό κ τι ηπιε αλλά θα το ταΐσω ξανά στις 11! Πάντως δεν έκλαψε μετά τον θηλασμό! Με δυσκόλεψε ένα στήθος έβαλα ψευδό θηλή…θα μιλήσω κ με τη παιδίατρο γιατί ισως χρειαστεί κ λίγο φόρμουλα γιατί είναι μικρούλης 

Συγχαρητήρια κορίτσι μου εύχομαι υγεία και κάθε ευτυχία σε όλη την οικογένεια τωρα💕

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η vou.95 είπε:

@MyNa @PinkPearl κοριτσια μουυ, την εκανα την αυχενικη ναιιι , βγηκε και η PAPP-A και η κυστική ίνωση . Όλα καλα πηγαν , με εβγαλε μια μερα μεγαλυτερη και ΠΗΤ 19 ιουνιου ,12w 5d ειμαι τώρα με βάση την μετρήση της και 12w 4d με το ημερολογιο μου ...β επιπεδου στις 9 φεβρουαριου. Βεβαια κουραστηκα λιγο . γιατι δεν πολυ κουνιοταν να γυρισει ! Επινα νερο, ετρωγα γλυκα, εβηχα, περπατουσαα ύστερα πιεζε την κοιλια την σκουνταγε τιποτααα το μπεμπινι!!! !! Και μετα στο 3D εκει που το ανοιξε γυρισε στο πλαι και εβαλε τα χερια στα αυτιααα...ωραια πηγε η πρωτη γνωριμια αχαχα..Μου ειπε με επιφυλαξη εχουμε αγορακιιι 💙💙💙
@PinkPearl ευχομαι να πανε ολα καλαα και σε εσενα και να το ευχαριστηθειις. ενα δυωρακι παραπανω γνωριμιας και μιας τεραστιας ανακουφισης . Δεν ξερω πως μετα απο την αυχενικη ανακουφιστηκα τοσο πολυ ελπιζω να συνεχισει ετσι , γιατι δοξα τω θεω δεν εχω τιποτα απο συμπτωματα ουτε λιγουρες ουτε εμετους ναυτιες κτλ παρα μονο συχνοουρια ! Επισης τωρα μου εγραψε ο γιατρος ασβεστιο, μαγνησιο και σιδηρο που ειναι μαζι με φυλλικο . το οποιο μπορει να μου κανει δυσκοιλιοτητα ! αυτααα .... ❤️

Κοπέλα μου πόσο χαίρομαι με αυτά που διαβάζω! Τι καλά που ανακουφίστηκες τώρα, από εδώ και στο εξής θα το χαρείς πραγματικά! Περιμένω και εγώ πως και πως!

από συμπτώματα και εγώ συχνοουρία και τη νύχτα, ένα απίστευτο πρήξιμο στην κοιλιά (φαίνομαι ήδη έγκυος 😂) και ευαισθησία στις θηλές!

θα ενημερώσω για την αυχενική μου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Raf123μου κορίτσι μου γλυκό να σου ζήσει το λουκουμαδακι σου. Πάντα γερο και τυχερό. Μπήκα στα γρήγορα από το κινητό. Μου ήρθε η σιχαμενη πρωί πρωί σήμερα στην 24η μέρα του κύκλου. Θα μιλήσω αύριο ξανά με την γιατρό μου και η αλήθεια είναι πως ψάχνω να βρω γιατρό και για μια δεύτερη γνωμη  

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια να έχετε όλες μια όμορφη Κυριακή. Ήθελα να ρωτήσω κάτι αν έχει τύχει σε κάποια κοπέλα κάτι αντίστοιχο. Ήρθε η περίοδος 4 μέρες νωρίτερα και κράτησε μόλις 4 μέρες. Πάντα έχω 6 μέρες περίοδο δηλαδή τις 4 πρώτες μέρες κανονική ροή κ 2 τελευταίες καφέ ροή. Ενώ τώρα είχα 2 μέρες κανονική ροή και 2 καφέ. Συγνώμη για την περιγραφή.  Λέτε να υπάρχει κάποιο ορμονικό θέμα? Έχει τύχει σε κάποια κοπέλα κάτι τέτοιο? Είναι φυσιολογικό?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...