Μετάβαση σε περιεχόμενο

Τέστ ωορρηξίας


annitakianna

Recommended Posts

στις πριν 14 ώρες, ο/η Βούλα1991 είπε:

καλησπέρα,  εγώ θα σε ρωτήσω επειδή είπες για Σπω αν σου έδωσε ο γιατρός σου να πάρεις κάποιες βιταμίνες...έχω και εγώ και μου πρότεινε κάποιες...ήταν βέβαια ακριβές  αλλά με βοήθησαν πολύ. 

Καλημέρα. Μόνο inofert σε σκόνη μου έδωσε να πίνω. Αλλά σκέφτομαι να το αλλάξω να το κάνω inofert plus 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 λεπτά, ο/η annitakianna είπε:

Καλημέρα. Μόνο inofert σε σκόνη μου έδωσε να πίνω. Αλλά σκέφτομαι να το αλλάξω να το κάνω inofert plus 

Κατάλαβα εμένα μου πρότεινε κάποιες πολύ γνωστές και ακριβές που λένε ότι βοηθάνε τις γυναίκες με ΣΠΩ να συλλάβουν... Στην αρχή μου ρύθμισαν τον κύκλο τον πρώτο μήνα... Γενικά με βοήθησαν πολύ.. φαντάζομαι ότι και το inofert που μου λες ενδείκνυται για αυτό και στο πρότεινε.

Εύχομαι να έχεις σύντομα ένα μωράκι στην κοιλίτσα και να πάνε όλα καλά για όλες τις εγκύους 💓

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια καλησπέρα.. τελικά σ αυτο το κύκλο δοκίμασα τα home test για πιο οικονομική λυση. Δεν βγήκε η γραμμή το ίδιο έντονη με τη γραμμή ελέγχου αλλά νομίζω ότι η ταινία με τον αριθμό 7 δείχνει τη μέρα της ωορρηξίας μου. Μπερδεύουν λίγο οι γραμμές τελικά. Νομίζετε ότι το αποτέλεσμα είναι σωστό βάσει του πως φαίνονται? Αναμένω περίοδο 25 του μήνα.. ελπίζω να μην έρθει αυτή τη φορά! 

IMG_20221214_161321.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η blue rain είπε:

Κορίτσια καλησπέρα.. τελικά σ αυτο το κύκλο δοκίμασα τα home test για πιο οικονομική λυση. Δεν βγήκε η γραμμή το ίδιο έντονη με τη γραμμή ελέγχου αλλά νομίζω ότι η ταινία με τον αριθμό 7 δείχνει τη μέρα της ωορρηξίας μου. Μπερδεύουν λίγο οι γραμμές τελικά. Νομίζετε ότι το αποτέλεσμα είναι σωστό βάσει του πως φαίνονται? Αναμένω περίοδο 25 του μήνα.. ελπίζω να μην έρθει αυτή τη φορά! 

IMG_20221214_161321.jpg

Κορίτσι μου έχει υπόψη σου ότι όταν βρεις θετικό τεστ ωορρηξίας, η ωορρηξία θα γίνει μέσα στις επόμενες δύο μέρες. Στο λέω για να μην ΄χάνεις τις επόμενες δύο, και επικεντρωθείς μόνο στην συγκεκριμένη. Βέβαια ενα υγιές σπέρμα ζει για να καλύψει και τις 3 μέρες, αλλά καλού κακού να έχεις επαφή καθημερινά τις μέρες αυτές.

 

Καλή επιτυχία, σου εύχομαι να μας πεις τα ευχάριστα νέα πολύ συντομα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Elli13 είπε:

Κορίτσι μου έχει υπόψη σου ότι όταν βρεις θετικό τεστ ωορρηξίας, η ωορρηξία θα γίνει μέσα στις επόμενες δύο μέρες. Στο λέω για να μην ΄χάνεις τις επόμενες δύο, και επικεντρωθείς μόνο στην συγκεκριμένη. Βέβαια ενα υγιές σπέρμα ζει για να καλύψει και τις 3 μέρες, αλλά καλού κακού να έχεις επαφή καθημερινά τις μέρες αυτές.

 

Καλή επιτυχία, σου εύχομαι να μας πεις τα ευχάριστα νέα πολύ συντομα!!!

Σ ευχαριστώ πολύ! Ελπίζω να έχουμε θετικά αποτελέσματα αυτή τη φορά!🙏🤗

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η blue rain είπε:

Κορίτσια καλησπέρα.. τελικά σ αυτο το κύκλο δοκίμασα τα home test για πιο οικονομική λυση. Δεν βγήκε η γραμμή το ίδιο έντονη με τη γραμμή ελέγχου αλλά νομίζω ότι η ταινία με τον αριθμό 7 δείχνει τη μέρα της ωορρηξίας μου. Μπερδεύουν λίγο οι γραμμές τελικά. Νομίζετε ότι το αποτέλεσμα είναι σωστό βάσει του πως φαίνονται? Αναμένω περίοδο 25 του μήνα.. ελπίζω να μην έρθει αυτή τη φορά! 

IMG_20221214_161321.jpg

Το 7 μου φαίνεται θετικό. Με αυτά τα τεστ και εγώ δεν κατάφερα να βρω την ωορρηξία μου δυστυχώς. Αλλά είναι αρκετά οικονομικά και μπορείς να κάνεις πολλά για να τα συγκρίνεις όπως έκανες εσύ. Ελπίζω να τα καταφέρεις ολόψυχα στο εύχομαι και να μας πεις τα ευχάριστα σε λίγες μέρες. Εγώ ξεκινάω ξανά τις προσπάθειες αφού τελείωσε η περίοδος τώρα. Μακάρι ο Δεκέμβρης να είναι ο μήνας μας κορίτσια 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 ώρες, ο/η annitakianna είπε:

Το 7 μου φαίνεται θετικό. Με αυτά τα τεστ και εγώ δεν κατάφερα να βρω την ωορρηξία μου δυστυχώς. Αλλά είναι αρκετά οικονομικά και μπορείς να κάνεις πολλά για να τα συγκρίνεις όπως έκανες εσύ. Ελπίζω να τα καταφέρεις ολόψυχα στο εύχομαι και να μας πεις τα ευχάριστα σε λίγες μέρες. Εγώ ξεκινάω ξανά τις προσπάθειες αφού τελείωσε η περίοδος τώρα. Μακάρι ο Δεκέμβρης να είναι ο μήνας μας κορίτσια 

Ναι.. κάποιες ημέρες έκανε διπλό τεστ για να είμαι σίγουρη.. εύχομαι να είναι πραγματικά ο μήνας μας ο Δεκέμβρης! Μπεμπεδοσκονη παντουυυυυυ! 🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 13/12/2022 at 5:35 ΜΜ, ο/η elena1990 είπε:

Μοιάζει λιγάκι η περίπτωσή μας. Εγώ δεν έμαθα ποτέ ξεκάθαρα αν έχω ΣΠΩ η όχι. Μάλιστα, πριν λίγες μέρες που βγήκε η ΑΜΗ 2.29 έμαθα ότι με τέτοιο αριθμό δεν παίζει να έχω ΣΠΩ. Άλλοι γιατροί μου λέγανε ότι έχω, άλλοι ότι δεν έχω.

Και εγώ το τεστ στο πρώτο μου παιδάκι, το έκανα μετά από πολλές πιέσεις. Έκανα λαπαροσκόπηση στις 7 Μάη, με τελευταία περίοδο στις 14 Απρίλη. Περίμενα γύρω στις 14 με 16 Μάη να αδιαθετησω ώστε να κάνω ένεση διακοπής περιόδου για έξι μήνες, αλλά δεν ήρθε ποτέ περίοδος. Νόμιζα ότι είχα καθυστέρηση λόγω της επέμβασης. Εν τέλει, έκανα τεστ στις 29 Μάη οπότε και βγήκε θετικό.

 

Εύχομαι, ωστόσο, να μη χρειαστεί να κάνω πάλι λαπαροσκόπηση για να μείνω έγκυος!

Καλησπέρα έτσι ακριβώς κ εγώ κάποιοι γιατρόι(γιατί κατά καιρους και για δευτερεσ Γνώμες αλλά λόγω και συχνών μετακομίσεων έχω αλλάξει αρκετούς) μ λέγαν ότι δεν έχω ΣΠΩ αλλά έχω όλα τα συμπτώματα και η ωορρηξία μ δεν γίνεται σωστά.  Και εγώ σ εύχομαι να μην ξανά  χρειαστεί και από την στιγμή που είναι μόνο το πρόβλημα τ ΣΠΩ και από την στιγμή που έχεις ξανά μείνει έγκυος και έχουν πάει όλα καλά ! 
Εάν έχετε ξεκινήσετε τις προσπάθειες σου εύχομαι σύντομα ένα θετικό τεστ ! ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπέρα κοριτσια!!και εγω στην ίδια διαδικασία είμαι.περιμενω περίοδο 24 με 25 Δεκεμβρη χρησιμοποιώντας τα τεστακια της hometest!ελπίζω να ναι ο τυχερός μηνας για όλες μας Παναγια μου!!🙏🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 14/12/2022 at 11:21 ΠΜ, ο/η Βούλα1991 είπε:

Κατάλαβα εμένα μου πρότεινε κάποιες πολύ γνωστές και ακριβές που λένε ότι βοηθάνε τις γυναίκες με ΣΠΩ να συλλάβουν... Στην αρχή μου ρύθμισαν τον κύκλο τον πρώτο μήνα... Γενικά με βοήθησαν πολύ.. φαντάζομαι ότι και το inofert που μου λες ενδείκνυται για αυτό και στο πρότεινε.

Εύχομαι να έχεις σύντομα ένα μωράκι στην κοιλίτσα και να πάνε όλα καλά για όλες τις εγκύους 💓

Καλησπέρα βούλα μου εμένα μου είπε το inofert σκόνη γιατί δεν είχα τεράστιο κύκλο. Μέχρι 45 μέρες. Ίσα ίσα λέει να σταθεροποιηθεί γιατί ωορρηξία κάνω κανονικά. Και οι ορμονολογικες είναι σχετικά καλές για άτομο με ΣΠΩ. Επιτρέπεται να ρωτήσω τι βιταμίνες πήρες?  Ευχαριστώ πολύ για τις ευχές σου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 ώρες, ο/η georgiar.1989 είπε:

καλησπέρα κοριτσια!!και εγω στην ίδια διαδικασία είμαι.περιμενω περίοδο 24 με 25 Δεκεμβρη χρησιμοποιώντας τα τεστακια της hometest!ελπίζω να ναι ο τυχερός μηνας για όλες μας Παναγια μου!!🙏🙏

Αντε κορίτσια μακάρι να έχετε θετικά τέστ όλες και να μας δώσετε γούρι να είμαστε οι επόμενες :) εύχομαι τα καλύτερα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 ώρες, ο/η Alex11 είπε:

Καλησπέρα έτσι ακριβώς κ εγώ κάποιοι γιατρόι(γιατί κατά καιρους και για δευτερεσ Γνώμες αλλά λόγω και συχνών μετακομίσεων έχω αλλάξει αρκετούς) μ λέγαν ότι δεν έχω ΣΠΩ αλλά έχω όλα τα συμπτώματα και η ωορρηξία μ δεν γίνεται σωστά.  Και εγώ σ εύχομαι να μην ξανά  χρειαστεί και από την στιγμή που είναι μόνο το πρόβλημα τ ΣΠΩ και από την στιγμή που έχεις ξανά μείνει έγκυος και έχουν πάει όλα καλά ! 
Εάν έχετε ξεκινήσετε τις προσπάθειες σου εύχομαι σύντομα ένα θετικό τεστ ! ❤️

Καλημέρα Άλεξ. Οι πολυκυστικες φαίνονται με έναν απλό υπέροχο αλλά για να έχεις ΣΠΩ πρέπει να το επιβεβαιώσουν οι ορμονολογικες εξετάσεις. Μήπως απλά έχεις πολυκυστικες και όχι ΣΠΩ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 ώρες, ο/η georgiar.1989 είπε:

καλησπέρα κοριτσια!!και εγω στην ίδια διαδικασία είμαι.περιμενω περίοδο 24 με 25 Δεκεμβρη χρησιμοποιώντας τα τεστακια της hometest!ελπίζω να ναι ο τυχερός μηνας για όλες μας Παναγια μου!!🙏🙏

Καλημέρα!!! Εγώ δοκίμασα πρώτη φορά clearblue κ μου βρήκε ότι έκανα 3 μέρες νωρίτερα ωορηξια!! Κ εγώ περιμένω στις 22 λογικά γιατί έχω περίεργο κύκλο!! Περίπου μαζί είμαστε!! Αλλά πώς θα περάσουν οι μέρες?😮💨

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 ώρες, ο/η annitakianna είπε:

Καλησπέρα βούλα μου εμένα μου είπε το inofert σκόνη γιατί δεν είχα τεράστιο κύκλο. Μέχρι 45 μέρες. Ίσα ίσα λέει να σταθεροποιηθεί γιατί ωορρηξία κάνω κανονικά. Και οι ορμονολογικες είναι σχετικά καλές για άτομο με ΣΠΩ. Επιτρέπεται να ρωτήσω τι βιταμίνες πήρες?  Ευχαριστώ πολύ για τις ευχές σου

καλημέρα, φυσικά και θα σου πω.... μου είπε να πάρω τις profertil.... μου ρύθμισαν τον κύκλο και με βοήθησαν. λογικά  ο κάθε γιατρός θα προτείνει κάτι συγκεκριμένο... εγώ με τον κύκλο είχα θέμα.. κάτι φορές ειδικά λόγω άγχους ξεπερνούσε τις 35 μέρες... όταν τις πήρα όμως σταθεροποιήθηκε στις 29... και ένοιωθα και εγώ καλύτερα... συν όπως διάβασα τις οδηγίες βοηθάει και για την σύλληψη και την υπόλοιπη διαδικασία...

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Βούλα1991 είπε:

καλημέρα, φυσικά και θα σου πω.... μου είπε να πάρω τις profertil.... μου ρύθμισαν τον κύκλο και με βοήθησαν. λογικά  ο κάθε γιατρός θα προτείνει κάτι συγκεκριμένο... εγώ με τον κύκλο είχα θέμα.. κάτι φορές ειδικά λόγω άγχους ξεπερνούσε τις 35 μέρες... όταν τις πήρα όμως σταθεροποιήθηκε στις 29... και ένοιωθα και εγώ καλύτερα... συν όπως διάβασα τις οδηγίες βοηθάει και για την σύλληψη και την υπόλοιπη διαδικασία...

Η Αλήθεια είναι ότι όντως είναι πολύ ακριβά τα profertil. Και εγώ σκεφτόμουν μήπως είναι καλύτερα από το inofert αλλά οι κριτικές που έχει με απογοήτευσαν αρκετά. Και φυσικά και η τιμή του. Τώρα θα πάω σε inofert plus και αν δεν δω αποτέλεσμα θα πάω σε profertil.. όλα θα τα δοκιμάσω :) εσύ είχες επιτυχία με το profertil?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η annitakianna είπε:

Η Αλήθεια είναι ότι όντως είναι πολύ ακριβά τα profertil. Και εγώ σκεφτόμουν μήπως είναι καλύτερα από το inofert αλλά οι κριτικές που έχει με απογοήτευσαν αρκετά. Και φυσικά και η τιμή του. Τώρα θα πάω σε inofert plus και αν δεν δω αποτέλεσμα θα πάω σε profertil.. όλα θα τα δοκιμάσω :) εσύ είχες επιτυχία με το profertil?

γεια και πάλι ..τα ξεκίνησα 1/9 και τώρα είμαι έγκυος στην 8 εβδομάδα περίπου.... έχω κάτι ροζ και καφέ υγρά από αποκολλήσεις και φοβάμαι.. εύχομαι να είναι όλα καλά όμως και το ίδιο ελπίζω για όλες τις κοπέλες που είναι έγκυες και πραγματικά όσες προσπαθούν να κάνουν ένα μωράκι να το καταφέρουν!!! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Βούλα1991 είπε:

γεια και πάλι ..τα ξεκίνησα 1/9 και τώρα είμαι έγκυος στην 8 εβδομάδα περίπου.... έχω κάτι ροζ και καφέ υγρά από αποκολλήσεις και φοβάμαι.. εύχομαι να είναι όλα καλά όμως και το ίδιο ελπίζω για όλες τις κοπέλες που είναι έγκυες και πραγματικά όσες προσπαθούν να κάνουν ένα μωράκι να το καταφέρουν!!! :)

Αχ μπράβο ρε κορίτσι μου. Τι ωραία.. εύχομαι όλα να πάνε καλέ και με το καλό να έρθει το μωράκι σου. Προσπαθούσατε καιρό με τον άντρα σου? Μην στεναχωριέσαι καθόλου και να ξεκουράζεσαι. Όλα καλά θα πάνε η αποκόλληση θέλει ξεκούραση από ότι ξέρω 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η annitakianna είπε:

Αχ μπράβο ρε κορίτσι μου. Τι ωραία.. εύχομαι όλα να πάνε καλέ και με το καλό να έρθει το μωράκι σου. Προσπαθούσατε καιρό με τον άντρα σου? Μην στεναχωριέσαι καθόλου και να ξεκουράζεσαι. Όλα καλά θα πάνε η αποκόλληση θέλει ξεκούραση από ότι ξέρω 

γενικά είχαμε ξεκινήσει προσπάθειες προς τα τέλη του 2021... δεν ήταν πάντα βέβαια συνεχώς ..αλλά και αρκετές φορές που ήταν οι γόνιμες μέρες μου δεν είχαμε δει αποτέλεσμα.... τώρα προσεύχομαι και ελπίζω κάθε μέρα να πάνε όλα καλά...

το ξέρω για την ξεκούραση και προσπαθώ... αλλά είναι και η δουλειά στην μέση... και πρέπει να το κάνω και αυτό... προσέχω όσο μπορώ και κάνω μόνο τα απαιραίτητα....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η Βούλα1991 είπε:

γενικά είχαμε ξεκινήσει προσπάθειες προς τα τέλη του 2021... δεν ήταν πάντα βέβαια συνεχώς ..αλλά και αρκετές φορές που ήταν οι γόνιμες μέρες μου δεν είχαμε δει αποτέλεσμα.... τώρα προσεύχομαι και ελπίζω κάθε μέρα να πάνε όλα καλά...

το ξέρω για την ξεκούραση και προσπαθώ... αλλά είναι και η δουλειά στην μέση... και πρέπει να το κάνω και αυτό... προσέχω όσο μπορώ και κάνω μόνο τα απαιραίτητα....

Κάνεις βαριά δουλειά αν επιτρέπεται? Εύχομαι ολόψυχα να πάνε όλα καλά. τουλάχιστον στο σπίτι προσπάθησε να κάνεις όσο λιγότερα γίνεται.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η annitakianna είπε:

Κάνεις βαριά δουλειά αν επιτρέπεται? Εύχομαι ολόψυχα να πάνε όλα καλά. τουλάχιστον στο σπίτι προσπάθησε να κάνεις όσο λιγότερα γίνεται.

όχι δουλειά γραφείου κάνω... καθιστή είμαι σχεδόν όλη την ώρα στην δουλειά... έχω λίγα σκαλιά μόνο που μπορεί να ανέβω- κατέβω 3-4 φορές  αλλά προσπαθώ να τα πάω πολύ σιγά... ούτε βάρη σηκώνω  τίποτα... δουλειές στο σπίτι πολύ σπάνια... και για αυτό αγχώνομαι με τα υγρά... ελπίζω και εγώ να πάνε όλα τέλεια :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η cat12 είπε:

Καλημέρα!!! Εγώ δοκίμασα πρώτη φορά clearblue κ μου βρήκε ότι έκανα 3 μέρες νωρίτερα ωορηξια!! Κ εγώ περιμένω στις 22 λογικά γιατί έχω περίεργο κύκλο!! Περίπου μαζί είμαστε!! Αλλά πώς θα περάσουν οι μέρες?😮💨

αχ έλα ντε!!δε περνανε καθόλου!!εμένα 13η μέρα θετικο με κύκλο 27 με 29 το πολύ μέρες!!Με το καλο να έχουμε θετικά τεστακια!!😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η annitakianna είπε:

Αντε κορίτσια μακάρι να έχετε θετικά τέστ όλες και να μας δώσετε γούρι να είμαστε οι επόμενες :) εύχομαι τα καλύτερα 

Μακαρι για όλες μας!!Το εύχομαι μέσα από τη καρδιά μου!!😊😊

 

στις πριν 4 ώρες, ο/η annitakianna είπε:

Αντε κορίτσια μακάρι να έχετε θετικά τέστ όλες και να μας δώσετε γούρι να είμαστε οι επόμενες :) εύχομαι τα καλύτερα 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η georgiar.1989 είπε:

Μακαρι για όλες μας!!Το εύχομαι μέσα από τη καρδιά μου!!😊😊

 

 

Και εσύ στην αναμονή είσαι κορίτσι μου? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 ώρες, ο/η georgiar.1989 είπε:

καλησπέρα κοριτσια!!και εγω στην ίδια διαδικασία είμαι.περιμενω περίοδο 24 με 25 Δεκεμβρη χρησιμοποιώντας τα τεστακια της hometest!ελπίζω να ναι ο τυχερός μηνας για όλες μας Παναγια μου!!🙏🙏

Μακαριιιι... Αναμένω νέα μας τέλος του μήνα! Ελπίζω ευχάριστα! 🙏🙏🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια καλημέρα!! Εδώ και κάποιους μήνες κάνω τα ψηφιακά τεστ και μόλις δω το χαμογελακι σταματάω, όπως λένε οι οδηγίες. Παράλληλα βλέπω και τις γραμμές, όταν αφαιρώ το στικ κ πχ χθες που είδα χαμόγελο ήταν πολύ έντονες. Σήμερα όμως είπα από περιέργεια να κάνω πάλι και βγήκε αρνητικό και η γραμμή άχνη. Είναι φυσιολογικό αυτό; Δεν θα έπρεπε για 2 μέρες πχ να βγαίνει θετικό; Δεδομένου ότι το τεστ λέει πως ανιχνεύει τις δυο πιο γόνιμες μέρες. Αναρωτιέμαι απλά μήπως είναι πολύ σύντομη η ωορρηξία μου ( δεν ξέρω καν αν είναι σωστό αυτό που λέω). 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...