Μετάβαση σε περιεχόμενο

Τεστ εγκυμοσύνης


Recommended Posts

Κορίτσια, αυριο 21/11 περιμένω περίοδο.Μέρα ωορρηξίας 5/11. 

Πριν 10 μέρες είχα πόνους περιόδου. Σήμερα μια μέρα πρίν την περίοδο δεν εχω καθόλου πόνους παρά μόνο το στήθος μου.

Εκανα τεστ εγκυμοσύνης 16/11 γιατί είμαι λίγο ανυπόμονη 😁 αρνητικό. Ήταν πολύ νωρίς για να δείξει; Ή αν ήμουν έγκυος θα έδειχνε έστω θολή γραμμή;

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 ώρες, ο/η marinaP είπε:

Κορίτσια, αυριο 21/11 περιμένω περίοδο.Μέρα ωορρηξίας 5/11. 

Πριν 10 μέρες είχα πόνους περιόδου. Σήμερα μια μέρα πρίν την περίοδο δεν εχω καθόλου πόνους παρά μόνο το στήθος μου.

Εκανα τεστ εγκυμοσύνης 16/11 γιατί είμαι λίγο ανυπόμονη 😁 αρνητικό. Ήταν πολύ νωρίς για να δείξει; Ή αν ήμουν έγκυος θα έδειχνε έστω θολή γραμμή;

 

Καλημέρα ! Η αλήθεια είναι ότι αν κάνεις νωρίς τεστ κατά πάσα πιθανότητα θα βγει αρνητικό γιατί και έγκυος να είσαι μπορεί η σύλληψη να έγινε αργότερα και να μην φανεί ! 

Τα πρώιμα συμπτώματα της εγκυμοσύνης είναι ίδια με της αναμενόμενης περιόδου οπότε κανείς δε ξέρει τι από τα 2 ισχύει. Για μένα το καλύτερο που έχεις να κάνεις είναι μια β χοριακή στη πρώτη ημέρα καθυστέρησης για να είσαι σίγουρη. Και πιο αξιόπιστη εξέταση και πιο οικονομική αν γραφτεί. Σου εύχομαι θετικό αποτέλεσμα ❤️ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 ώρες, ο/η marinaP είπε:

Κορίτσια, αυριο 21/11 περιμένω περίοδο.Μέρα ωορρηξίας 5/11. 

Πριν 10 μέρες είχα πόνους περιόδου. Σήμερα μια μέρα πρίν την περίοδο δεν εχω καθόλου πόνους παρά μόνο το στήθος μου.

Εκανα τεστ εγκυμοσύνης 16/11 γιατί είμαι λίγο ανυπόμονη 😁 αρνητικό. Ήταν πολύ νωρίς για να δείξει; Ή αν ήμουν έγκυος θα έδειχνε έστω θολή γραμμή;

 

Περίμενε 2 μερες ακόμα και ξανά κανε εγω πριν την καθυστέρηση είχα αρνητικό τεστ.. 

εγω κάνω τις ταινιες τα τεστ σκέψου είχα κάνει την 30 μέρα του κύκλου και ήταν αρνητικό και ξανά έκανα 32 και τότε ήταν αχνό θετικό μακάρι να είσαι εγκυος 😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Elk είπε:

Περίμενε 2 μερες ακόμα και ξανά κανε εγω πριν την καθυστέρηση είχα αρνητικό τεστ.. 

εγω κάνω τις ταινιες τα τεστ σκέψου είχα κάνει την 30 μέρα του κύκλου και ήταν αρνητικό και ξανά έκανα 32 και τότε ήταν αχνό θετικό μακάρι να είσαι εγκυος 😊

Ευχαριστώ κορίτσια μου για την απάντηση. Ήρθε η περίοδος τελικά σήμερα 🥺 για πρώτη φορά ήρθε ακριβώς την ημερομηνία που την περίμενα. Ίσως τα femara να μην δούλεψαν στη σύλληψη,αλλα τουλάχιστον ρυθμίστηκε ο κύκλος μου.

Παμε για τον επόμενο μήνα 💓

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η marinaP είπε:

Ευχαριστώ κορίτσια μου για την απάντηση. Ήρθε η περίοδος τελικά σήμερα 🥺 για πρώτη φορά ήρθε ακριβώς την ημερομηνία που την περίμενα. Ίσως τα femara να μην δούλεψαν στη σύλληψη,αλλα τουλάχιστον ρυθμίστηκε ο κύκλος μου.

Παμε για τον επόμενο μήνα 💓

Επλιζω ο επόμενος μήνας να είναι ο τυχερός και να έρθει γρήγορα το μωρακι σας 💕

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Elk είπε:

Επλιζω ο επόμενος μήνας να είναι ο τυχερός και να έρθει γρήγορα το μωρακι σας 💕

Σε ευχαριστώ πολύ 💓💓💓 μακάρι να δούμε και εμείς την πολυπόθητη κόκκινη γραμμουλα επιτέλους 🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...