Μετάβαση σε περιεχόμενο

Εμβρυομεταφορά-αίμα πριν την οριακή


Recommended Posts

Κορίτσια καλημέρα σε όλες! Ευχομαι ολες να πετύχουμε αυτό το αυτονόητο που προσπαθούμε! Ήθελα τη στήριξη σας και αν κάποια είχε ανάλογη εμπειρία να τη μοιραστεί. Έκανα εμβρυομεταφορα την προηγούμενη Δευτέρα δυο βλαστοκύστεων. Και αύριο θα πάω για τη χοριακη μου. Από την Κυριακή το πρωι και μέχρι χτες το βράδυ είχα λίγο ροζ και καφέ υγρά . Ο γιατρός που αύξησε την προγεστερονη. Από χτες το βράδυ και σήμερα το πρωι μου ήρθε κανονικά αιμα. Είναι η 4η προσπάθεια. Έχω κάνει δυο ωοληψιες και αυτή ήταν η 4η εμβρυομεταφορα. Πόση απογοήτευση και στεναχώρια να νιώσει κάνεις;!πόση δύναμη ακόμη για να προχωρησουμε παρακάτω;!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 36 λεπτά, ο/η Alexia23 είπε:

Κορίτσια καλημέρα σε όλες! Ευχομαι ολες να πετύχουμε αυτό το αυτονόητο που προσπαθούμε! Ήθελα τη στήριξη σας και αν κάποια είχε ανάλογη εμπειρία να τη μοιραστεί. Έκανα εμβρυομεταφορα την προηγούμενη Δευτέρα δυο βλαστοκύστεων. Και αύριο θα πάω για τη χοριακη μου. Από την Κυριακή το πρωι και μέχρι χτες το βράδυ είχα λίγο ροζ και καφέ υγρά . Ο γιατρός που αύξησε την προγεστερονη. Από χτες το βράδυ και σήμερα το πρωι μου ήρθε κανονικά αιμα. Είναι η 4η προσπάθεια. Έχω κάνει δυο ωοληψιες και αυτή ήταν η 4η εμβρυομεταφορα. Πόση απογοήτευση και στεναχώρια να νιώσει κάνεις;!πόση δύναμη ακόμη για να προχωρησουμε παρακάτω;!

Σε αυτή τη ζωή μπορούν να συμβούν τα πάντα, όλα είναι για όλους κορίτσι μου. Σε άλλους έρχονται πιο εύκολα, σε άλλους πιο δύσκολα. καταλαβαίνω την απογοητευση σου, τη στεναχωρια σου, το θυμό σου, όλα τα καταλαβαίνω. Κάποτε θα είμαστε ευτυχισμένοι, αρκεί να εκτιμήσουμε όσα έχουμε. Σου εύχομαι τα καλύτερα... ❤️ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η misofeggaro είπε:

Σε αυτή τη ζωή μπορούν να συμβούν τα πάντα, όλα είναι για όλους κορίτσι μου. Σε άλλους έρχονται πιο εύκολα, σε άλλους πιο δύσκολα. καταλαβαίνω την απογοητευση σου, τη στεναχωρια σου, το θυμό σου, όλα τα καταλαβαίνω. Κάποτε θα είμαστε ευτυχισμένοι, αρκεί να εκτιμήσουμε όσα έχουμε. Σου εύχομαι τα καλύτερα... ❤️ 

Eύχομαι και σε σένα ότι καλύτερο!Είχες ανάλογη εμπειρία?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Alexia23 είπε:

Eύχομαι και σε σένα ότι καλύτερο!Είχες ανάλογη εμπειρία?

Όχι, τώρα ετοιμάζομαι για πρωτη φορα για εξωσωματική, την Πέμπτη κάνω σαλπιγγογραφία και μετά θα μιλήσω με το γιατρό αν δούμε πως θα προχωρησουμε. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η misofeggaro είπε:

Όχι, τώρα ετοιμάζομαι για πρωτη φορα για εξωσωματική, την Πέμπτη κάνω σαλπιγγογραφία και μετά θα μιλήσω με το γιατρό αν δούμε πως θα προχωρησουμε. 

Εύχομαι να πάνε όλα κατ'ευχήν!!Καλή σου επιτυχία!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...