Μετάβαση σε περιεχόμενο

Νοέμβριος... μήνας για σπορά! Να φυτευτούν τα σποράκια, να γίνουν όμορφα μωράκια!!!


Froufro

Recommended Posts

στις πριν 1 ώρα, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου!!! @Raf123ευχαριστούμε πολύ γιορτάζει ο μικρός μου γιος τον λένε Γιώργο Μιχαήλ 😁

Σας ανεβάζω φώτο να μου πειτε αν είναι αχνό θετικό ή όχι... 

@misofeggaroεσύ μπορείς να το κάνεις που έλεγες να δεις αν φαίνεται γραμμή επεξεργασία;;;; εμένα δεν έχει τέτοια το κινητό 🙄

Είμαι πριν την καθυστέρηση αλλά έχω συμπτώματα 

IMG_20221108_075856_edit_387665931118971.jpg

Καλημέρα εγω για να είμαι ειλικρινείς δεν βλέπω κάτι 😕 ελπίζω όμως να είναι νωρίς και να δείξει πιο μετά, όσο δεν αδιαθετείς ελπίζεις 🌸

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσια,

Χρονια πολλά στους εορταζοντες, να χαιρεστε οποιον έχετε!

 

Εγω σημερα ειχα αυτο το τεστακι, πολυ αχνο ακομα αλλα πλεον τη βλεπω λιγο πιο ξεκαθαρα τη γραμμουλα. Δεν εχω καλη καμερα στο κινητο και δεν φαινεται καλα

Πηγα για χοριακη πριν ερθω για δουλεια και τρέμω μεχρι να παρω τα αποτελεσματα!

Βλεπετε κατι;;

IMG_20221108_065745.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου!!! @Raf123ευχαριστούμε πολύ γιορτάζει ο μικρός μου γιος τον λένε Γιώργο Μιχαήλ 😁

Σας ανεβάζω φώτο να μου πειτε αν είναι αχνό θετικό ή όχι... 

@misofeggaroεσύ μπορείς να το κάνεις που έλεγες να δεις αν φαίνεται γραμμή επεξεργασία;;;; εμένα δεν έχει τέτοια το κινητό 🙄

Είμαι πριν την καθυστέρηση αλλά έχω συμπτώματα 

IMG_20221108_075856_edit_387665931118971.jpg

Να σου ζήσει το παιδάκι σου!!! ❤️❤️❤️
 

η αλήθεια είναι ότι ούτε κ εγώ βλέπω κάτι, είναι νωρις νομίζω ακόμη! Αλλά αν εσυ την βλέπεις γιατί ισως είναι πολύ άχνη κ δε φαίνεται στην φωτό 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 56 λεπτά, ο/η Tinasardin8689 είπε:

Καλημέρα κορίτσια..Ολοκληρώσαμε με τις εξετάσεις πια,αποτελέσματα κλπ.Πήρε αγωγή ο άντρας μου,αντιβίωση για 20 μέρες και βιταμίνες τις τρεις μήνες…Ο Θεός μαζί μας,,κουράστηκα..τώρα πρέπει να πάω στον γυναικολόγο να ελεγχθώ γτ φοβάμαι ότι το έχω κι εγώ το μικροβιο..Από τον νέο χρόνο…βλέπουμε αποτελέσματα..Μαρινακι εύχομαι να είναι η τυχερή σου φορά αυτή..

Κορίτσι μου μακάρι να ήταν αυτό το πρόβλημα και τώρα να αποκτήσετε το μωράκι σας 🥰🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Elli13 είπε:

Καλημέρα κοριτσια,

Χρονια πολλά στους εορταζοντες, να χαιρεστε οποιον έχετε!

 

Εγω σημερα ειχα αυτο το τεστακι, πολυ αχνο ακομα αλλα πλεον τη βλεπω λιγο πιο ξεκαθαρα τη γραμμουλα. Δεν εχω καλη καμερα στο κινητο και δεν φαινεται καλα

Πηγα για χοριακη πριν ερθω για δουλεια και τρέμω μεχρι να παρω τα αποτελεσματα!

Βλεπετε κατι;;

IMG_20221108_065745.jpg

Νομίζω πως βλέπω μια γραμμουλα! Μακάρι να είσαι εγκυουλα!!! ❤️❤️❤️ Θα περιμένουμε τα νέα της χοριακης!!! Εχεις σήμερα καθυστέρηση; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Raf123 είπε:

Νομίζω πως βλέπω μια γραμμουλα! Μακάρι να είσαι εγκυουλα!!! ❤️❤️❤️ Θα περιμένουμε τα νέα της χοριακης!!! Εχεις σήμερα καθυστέρηση; 

Ευχαριστώ πολύ, μακαρι το ενστικτο μου να βγει αληθινο!

Με την καθυστερηση προσεγγιστικα το παω γιατι σταθερο κυκλο δεν εχω . Η μια εφαρμογη μου ελεγε περιοδο την Κυριακη, η ΄άλλη που έχω μου λεει σημερα!

Θα δουμε την χοριακη.. Ας βαλουν οι Αρχαγγελοι το χερι τους μερα που ειναι ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου!!! @Raf123ευχαριστούμε πολύ γιορτάζει ο μικρός μου γιος τον λένε Γιώργο Μιχαήλ 😁

Σας ανεβάζω φώτο να μου πειτε αν είναι αχνό θετικό ή όχι... 

@misofeggaroεσύ μπορείς να το κάνεις που έλεγες να δεις αν φαίνεται γραμμή επεξεργασία;;;; εμένα δεν έχει τέτοια το κινητό 🙄

Είμαι πριν την καθυστέρηση αλλά έχω συμπτώματα 

IMG_20221108_075856_edit_387665931118971.jpg

 

 

Να σου ζησει το αγορακι σου πάντα υγεία, αγαπη και τυχη να εχει στη ζωη του!!

Λες να ειμαστε μαζι εγκυουλες ;;; Μακαρι κοπελα μου, το ευχομαι με ολη μου την ψυχη! Εγω πηγα για χοριακη, εχω χασει τον υπνο μου με αυτες τις αχνες γραμμες..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η Elli13 είπε:

Καλημέρα κοριτσια,

Χρονια πολλά στους εορταζοντες, να χαιρεστε οποιον έχετε!

 

Εγω σημερα ειχα αυτο το τεστακι, πολυ αχνο ακομα αλλα πλεον τη βλεπω λιγο πιο ξεκαθαρα τη γραμμουλα. Δεν εχω καλη καμερα στο κινητο και δεν φαινεται καλα

Πηγα για χοριακη πριν ερθω για δουλεια και τρέμω μεχρι να παρω τα αποτελεσματα!

Βλεπετε κατι;;

IMG_20221108_065745.jpg

ΚΟΡΙΤΣΙ ΜΟΥ ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΜΙΑ ΠΟΛΥ ΠΟΛΥ ΜΕΓΑΛΗ ΧΟΡΙΑΚΗ!!ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ !ΑΝΑΜΕΝΟΥΜΕ ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΣΟΥ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Elli13 είπε:

Ευχαριστώ πολύ, μακαρι το ενστικτο μου να βγει αληθινο!

Με την καθυστερηση προσεγγιστικα το παω γιατι σταθερο κυκλο δεν εχω . Η μια εφαρμογη μου ελεγε περιοδο την Κυριακη, η ΄άλλη που έχω μου λεει σημερα!

Θα δουμε την χοριακη.. Ας βαλουν οι Αρχαγγελοι το χερι τους μερα που ειναι ..

Είχες κάνει τεστ ωορρηξιας;; Αν είχες κάνει τεστ και ξερεις την ωορρηξία μετράς 14 ημερες (περίπου) από την επόμενη του θετικού πχ αν είχες θετικό στις 10/10 μετράς 14 ημερες από 12/10 η 11/10 θεωρείται η ημέρα 0

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 26 λεπτά, ο/η Elli13 είπε:

Καλημέρα κοριτσια,

Χρονια πολλά στους εορταζοντες, να χαιρεστε οποιον έχετε!

 

Εγω σημερα ειχα αυτο το τεστακι, πολυ αχνο ακομα αλλα πλεον τη βλεπω λιγο πιο ξεκαθαρα τη γραμμουλα. Δεν εχω καλη καμερα στο κινητο και δεν φαινεται καλα

Πηγα για χοριακη πριν ερθω για δουλεια και τρέμω μεχρι να παρω τα αποτελεσματα!

Βλεπετε κατι;;

IMG_20221108_065745.jpg

Ναι φαίνεται!!!με το καλό περιμένουμε την χοριακή!!!! 

@Raf123 @Elk ευχαριστώ 😘😘 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

Είχες κάνει τεστ ωορρηξιας;; Αν είχες κάνει τεστ και ξερεις την ωορρηξία μετράς 14 ημερες (περίπου) από την επόμενη του θετικού πχ αν είχες θετικό στις 10/10 μετράς 14 ημερες από 12/10 η 11/10 θεωρείται η ημέρα 0

Θα σου πω τι εχω παθει με τα τεστ ωορρηξιας.. Την 15η μέρα βγηκαν σχεδον 2 ιδιες γραμές..Σχεδον ομως! Το ιδιο και την 16η. Μετα μου τελειωσαν. Τα απογευματα λογω του οτι πινω παρα πολυ νερο μεσα στη μερα( 3-4 λιτρα) τα ουρα μου ηταν διαφανα εντελως. Αρα δεν ειμαι σιγουρη για ωορρηξια. Σημερα ειμαι στην 28η μερα παντως.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 4/11/2022 at 12:46 ΜΜ, ο/η vou.95 είπε:

Ναι εχω παει , ημουν στην 5 εβδομαδα οταν πηγα και μου εδωσε να παιρνω και 1 χαπι το βραδυ πριν κοιμηθω utrogestan , για να "κολλησει" καλα μου ειπε να "φωλιάσει" 

πότε είναι το επόμενο σου ραντεβού για υπέρηχο; Σε ρωτάω γτ   σήμερα έκλεισα τις 7 εβδομάδες, είματε πάνω κάτω ίδιες μέρες!

στις πριν 19 ώρες, ο/η marakineos είπε:

Καλησπέρα κορίτσια, έχω μπει αρκετές φορές να σας γράψω αλλά με διακόπτουν και τελικά δεν γράφω ποτέ.

'Εχω χάσει πολλά ελπίζω να είστε όλες καλά, σε μας έχουν συμβεί διάφορα με το χειρότερο την απώλεια του κουνιάδου μου.

Κατα τ άλλα είμαι στην 11η εβδομάδα, οι αναγούλες συνεχίζουν και έχω πάλι κ ένα βαρβάτο συνάχι από χθες που με ταλαιπωρεί. Αυχενική θα έχω από 15/11 έως 30/11 αναμένω ακριβή ημερομηνία από τον γιατρό.

Συλλυπητήρια για την απώλεια..

Εύχομαι τα καλύτερα αποτελέσματα στην αυχενική!

στις πριν 33 λεπτά, ο/η Elli13 είπε:

Καλημέρα κοριτσια,

Χρονια πολλά στους εορταζοντες, να χαιρεστε οποιον έχετε!

 

Εγω σημερα ειχα αυτο το τεστακι, πολυ αχνο ακομα αλλα πλεον τη βλεπω λιγο πιο ξεκαθαρα τη γραμμουλα. Δεν εχω καλη καμερα στο κινητο και δεν φαινεται καλα

Πηγα για χοριακη πριν ερθω για δουλεια και τρέμω μεχρι να παρω τα αποτελεσματα!

Βλεπετε κατι;;

IMG_20221108_065745.jpg

Και εγώ κάτι βλέπω…μακάρι να έχεις μία υψηλή χοριακή!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Elli13 είπε:

Θα σου πω τι εχω παθει με τα τεστ ωορρηξιας.. Την 15η μέρα βγηκαν σχεδον 2 ιδιες γραμές..Σχεδον ομως! Το ιδιο και την 16η. Μετα μου τελειωσαν. Τα απογευματα λογω του οτι πινω παρα πολυ νερο μεσα στη μερα( 3-4 λιτρα) τα ουρα μου ηταν διαφανα εντελως. Αρα δεν ειμαι σιγουρη για ωορρηξια. Σημερα ειμαι στην 28η μερα παντως.

Άμα δεν ήταν ίδια κ πιο έντονο πάει να πει ότι ήσουν κοντά άρα κ τη 17η να παρεις να έκανες ωορρηξία, είσαι ακόμη πριν την καθυστέρηση!! Τελοσπαντων οπως κ να έχει θα μας πεις τα αποτελέσματα!!! Ποτέ σου είπαν θα είναι έτοιμα;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

Άμα δεν ήταν ίδια κ πιο έντονο πάει να πει ότι ήσουν κοντά άρα κ τη 17η να παρεις να έκανες ωορρηξία, είσαι ακόμη πριν την καθυστέρηση!! Τελοσπαντων οπως κ να έχει θα μας πεις τα αποτελέσματα!!! Ποτέ σου είπαν θα είναι έτοιμα;;;

Γυρω στις 12:00 τα ειχα τον προηγουμενο μηνα. Μαλιστα ειχα παρει τηλ και μου ειπε η κοπελα "Ειναι θετικό! 23!" και εγω εκλαιγα γιατι ειχε πέσει...

 

Τελοσπαντων ας μην τα σκεφτομαι αυτα τωρα... Αναμενω και θα σας ειδοποιησω ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Elli13 είπε:

Γυρω στις 12:00 τα ειχα τον προηγουμενο μηνα. Μαλιστα ειχα παρει τηλ και μου ειπε η κοπελα "Ειναι θετικό! 23!" και εγω εκλαιγα γιατι ειχε πέσει...

 

Τελοσπαντων ας μην τα σκεφτομαι αυτα τωρα... Αναμενω και θα σας ειδοποιησω ❤️

Ο Αρχάγγελος Μιχαήλ να σου φέρει τα πιο όμορφα νέα κορίτσι μου!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 59 λεπτά, ο/η Elli13 είπε:

Καλημέρα κοριτσια,

Χρονια πολλά στους εορταζοντες, να χαιρεστε οποιον έχετε!

 

Εγω σημερα ειχα αυτο το τεστακι, πολυ αχνο ακομα αλλα πλεον τη βλεπω λιγο πιο ξεκαθαρα τη γραμμουλα. Δεν εχω καλη καμερα στο κινητο και δεν φαινεται καλα

Πηγα για χοριακη πριν ερθω για δουλεια και τρέμω μεχρι να παρω τα αποτελεσματα!

Βλεπετε κατι;;

IMG_20221108_065745.jpg

Βλέπω μια γραμμούλα άχνη.. έτσι ήταν και εμένα.. σου εύχομαι να ήρθε το σπορακι σου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 36 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

Κορίτσια όσες έχετε μωράκια! Τι προϊόντα περιποίησης πήρατε;; 

Καλημέρα κρέμα για αλλαγή πάνας έχω πάρει της frezyderm baby cream με χαμομήλι είναι..  

αφρόλουτρο πήρα PHARMASEPT Baby Mild Bath είναι για σώμα και μαλλί (εμενα γεννήθηκε και με πολύ μαλλί 😊).. ενα λαδακι σώματος Baby Care Natural Oil της ίδιας εταιρίας (αν και η μαία μου με είχε πει καλό είναι στην αρχή να μην βάζω εγω βάζω αλλα όχι κάθε μέρα )

Από αυτά δεν ξέρω αν έχεις πάρει κάτι όπως καθαρο οινόπνευμα και αποστειρωμένες γάζες για να καθαρίζεις τον αφαλό του.. αμπούλες όρου για να καθαρίζεις την μυτούλα του.. είχα παρει ψαλιδάκι και νυχοκόπτη( για μωρά) για τα νυχάκια 

εγω για την αλλαγή πάνας δεν χρησιμοποίησα ποτε σελτεδακι βάζω υποσεντονα ακράτειας που είναι μια χρήσης αν το λερώσει το πετάω.. τώρα δεν ξέρω αν ξεχνάω κάτι 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Elk είπε:

Καλημέρα κρέμα για αλλαγή πάνας έχω πάρει της frezyderm baby cream με χαμομήλι είναι..  

αφρόλουτρο πήρα PHARMASEPT Baby Mild Bath είναι για σώμα και μαλλί (εμενα γεννήθηκε και με πολύ μαλλί 😊).. ενα λαδακι σώματος Baby Care Natural Oil της ίδιας εταιρίας (αν και η μαία μου με είχε πει καλό είναι στην αρχή να μην βάζω εγω βάζω αλλα όχι κάθε μέρα )

Από αυτά δεν ξέρω αν έχεις πάρει κάτι όπως καθαρο οινόπνευμα και αποστειρωμένες γάζες για να καθαρίζεις τον αφαλό του.. αμπούλες όρου για να καθαρίζεις την μυτούλα του.. είχα παρει ψαλιδάκι και νυχοκόπτη( για μωρά) για τα νυχάκια 

εγω για την αλλαγή πάνας δεν χρησιμοποίησα ποτε σελτεδακι βάζω υποσεντονα ακράτειας που είναι μια χρήσης αν το λερώσει το πετάω.. τώρα δεν ξέρω αν ξεχνάω κάτι 

Σε ευχαριστώ πολύ!! Όποτε θελουμε κρεμα για άλλαγμα, σαμπουάν αφρόλουτρο κ κανένα λαδακι ή body lotion!  Οινόπνευμα δε πήρα ευτυχως που μου είπες… 

να ρωτήσω κάτι ασχετο;; Το μαλλάκι το είδατε από τον 3Δ υπέρηχο; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Elli13 είπε:

Καλημέρα κοριτσια,

Χρονια πολλά στους εορταζοντες, να χαιρεστε οποιον έχετε!

 

Εγω σημερα ειχα αυτο το τεστακι, πολυ αχνο ακομα αλλα πλεον τη βλεπω λιγο πιο ξεκαθαρα τη γραμμουλα. Δεν εχω καλη καμερα στο κινητο και δεν φαινεται καλα

Πηγα για χοριακη πριν ερθω για δουλεια και τρέμω μεχρι να παρω τα αποτελεσματα!

Βλεπετε κατι;;

IMG_20221108_065745.jpg

Θα περιμένουμε νέα σου από την χοριακη… και εγώ αυτά τεστ χρησιμοποιούσα.. εύχομαι να είσαι 💕

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου!!! @Raf123ευχαριστούμε πολύ γιορτάζει ο μικρός μου γιος τον λένε Γιώργο Μιχαήλ 😁

Σας ανεβάζω φώτο να μου πειτε αν είναι αχνό θετικό ή όχι... 

@misofeggaroεσύ μπορείς να το κάνεις που έλεγες να δεις αν φαίνεται γραμμή επεξεργασία;;;; εμένα δεν έχει τέτοια το κινητό 🙄

Είμαι πριν την καθυστέρηση αλλά έχω συμπτώματα 

IMG_20221108_075856_edit_387665931118971.jpg

Καλημέρα να τον χαίρεσαι τον γιο~~ 

Στο έκανα, αλλά δεν βλέπω κάτι.... σου βάζω φωτό.
Εγώ δεν περιμένω την Παρασκευή. 
φανταζεστε να είμαστε όλες μαζί;; 

imageedit_1_9036881928.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια μου.. από χτες εγω εχω βραχναδα και λίγο πονόλαιμο.. χτες είχα κουραστεί κιολας και ένοιωθα σκληρή την κοιλιά μου και πονακια .. σήμερα είμαι κάπως καλύτερα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Raf123 είπε:

Σε ευχαριστώ πολύ!! Όποτε θελουμε κρεμα για άλλαγμα, σαμπουάν αφρόλουτρο κ κανένα λαδακι ή body lotion!  Οινόπνευμα δε πήρα ευτυχως που μου είπες… 

να ρωτήσω κάτι ασχετο;; Το μαλλάκι το είδατε από τον 3Δ υπέρηχο; 

Όχι το είδε ο γιατρός μου στον απλό υπέρηχο το μαλλί και μου είπε ότι έχει πολύ μαλλί αλλά δεν περίμενα τόσο 😅 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Elli13 είπε:

Καλημέρα κοριτσια,

Χρονια πολλά στους εορταζοντες, να χαιρεστε οποιον έχετε!

 

Εγω σημερα ειχα αυτο το τεστακι, πολυ αχνο ακομα αλλα πλεον τη βλεπω λιγο πιο ξεκαθαρα τη γραμμουλα. Δεν εχω καλη καμερα στο κινητο και δεν φαινεται καλα

Πηγα για χοριακη πριν ερθω για δουλεια και τρέμω μεχρι να παρω τα αποτελεσματα!

Βλεπετε κατι;;

IMG_20221108_065745.jpg

Φαίνεται κορίτσι μου! 
Περιμένουμε την χοριακή σου!

 

imageedit_1_8361734984.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια!!! @Raf123 μου γιορτάζεις???? @marinamanoulitsa να το χαίρεσαι το αγοράκι σου, κάθε ευτυχία εύχομαι!

@Raf123 Εγώ παίρνω για την αλλαγή πάνας ΠΑΝΤΑ bepanthol!!! Κρέμα σώματος και σαμπουάν/αφρόλουτρο της frezyderm και κάποια άλλα προϊόντα που έχει τύχει (πχ για βρεφική ακμή) πάλι την προτιμώ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...