Μετάβαση σε περιεχόμενο

Νοέμβριος... μήνας για σπορά! Να φυτευτούν τα σποράκια, να γίνουν όμορφα μωράκια!!!


Froufro

Recommended Posts

στις πριν 50 λεπτά, ο/η efaki90 είπε:

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΕΜΕΝΑ ΚΑΙ ΚΑΛΟ ΜΗΝΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ!!!ΕΥΧΟΜΑΙ ΟΛΟΨΥΧΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΣΥΝΤΟΜΑ ΕΝΑ ΜΕΓΑΛΟ + ΣΤΟ ΤΕΣΤΑΚΙ ΤΟΥΣ!!

ΕΓΩ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΕΧΩ ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΤΕΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΓΙΑΤΙ ΕΧΩ ΟΛΑ ΤΑ ΣΗΜΑΔΑΚΙΑ ΤΗΣ ΠΕΡΙΟΔΟΥ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΚΑΘΟΔΟΝ.ΜΕ ΒΑΣΗ ΤΟ ΤΕΣΤ ΩΟΡΗΞΙΑΣ ΑΔΙΑΘΕΤΩ 8/11.

ΤΕΤΑΡΤΗ ΠΑΩ ΣΤΟ ΕΛΕΝΑ ΜΕ ΒΑΣΗ ΤΙΣ ΟΔΗΓΙΕΣ ΤΟΥ ΓΙΑΤΡΟΥ ΜΟΥ ΓΙΑ ΝΑ ΞΕΚΙΝΗΣΩ ΤΙΣ ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΕΣ ΣΠΕΡΜΑΤΕΓΧΥΣΗΣ. ΟΠΟΥ ΑΚΟΜΑ ΜΕΣΑ ΜΟΥ ΒΑΘΙΑ ΔΕΝ ΕΧΩ ΑΠΟΦΑΣΙΣΕΙ ΑΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΤΗ ΚΑΝΩ ΤΕΛΙΚΑ.

ΠΙΑΝΩ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΜΟΥ ΝΑ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΚΛΑΙΕΙ ΣΥΝΕΧΕΙΑ.ΝΙΩΘΩ ΠΛΗΡΗΣ ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΣΗ.

Καλημέρα ❤️❤️ 
 

ποσο καιρό προσπαθείτε;; θα σου πω τη δικιά μου ιστορία, κ εμένα μου πρότεινε ο γιατρος σπερματέγχυση μετά από 1 χρόνο προσπαθειών με σπερμα λίγο κάτω από το όριο σε αριθμό χαμηλή ΑΜΗ κ λίγο ψηλή προλακτινη! Αρχισα αγωγή για προλακτινη Γενάρη κ μου είπε ελεύθερα κ στον Φεβρουαριο κ αν δεν να πάμε τον Μάρτιο για σπερματέγχυση! Κ εγώ ένα σοκ κ εγώ στεναχωρεθηκα κ εγώ δεν ήμουν έτοιμη κ είχα βάλει στόχο μέχρι τον Οκτώβριο του 22 που είχα κ τον γάμο μου! Ήθελα να πάρω μια δεύτερη γνώμη αν κ ήξερα ότι θα μου έλεγαν τα ίδια απλά μόνο κ μόνο για την ψυχολογία μου ήθελα να ακούσω μια δεύτερη γνώμη! Τον Φεβρουαριο τελικά τον χάσαμε λόγο κοβιντ που κόλλησα, πήγα ομως στην άλλη γιατρο τα ίδια μου είπε αλλά με λίγο διαφορετική προσέγγιση κ είπαμε ας δώσουμε ακόμα λίγη ευκαιρία στο σπερμα με τις καινούργιες βιταμίνες, στην προλακτινη να κάνω ξανά μια εξέταση προλακτινης κ προς το καλοκαίρι ας κάναμε μια ορμονοθεραπεία για αρχή! Τελικά στον κύκλο του Μαρτη μενω εγκυος φυσιολογικά, ενώ σύμφωνα με τον άλλο γιατρο θα πήγαινα για σπερματέγχυση! Τώρα είμαι 32 εβδομάδες!! Σε 1.5 μηνα θα έρθει το μωράκι μου στο κόσμο!!

ελΠιζω να σου έδωσα θάρρος ❤️❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΟΥ!!! ΠΟΣΟ ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΟΤΑΝ ΔΙΑΒΑΖΩ ΤΕΤΟΙΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ!! ΑΥΤΟ ΤΟ ΑΠΡΟΣΜΕΝΟ HAΡPY END 😍

ΕΜΕΙΣ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΜΕ ΕΝΑ ΜΙΣΗ ΧΡΟΝΟ.ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΟΛΕΣ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΚΑΛΕΣ,ΟΡΜΟΝΟΛΟΓΙΚΕΣ ΣΠΕΡΜΟΔΙΑΓΡΑΜΜΑΤΑ ΣΑΛΠΙΓΓΟΡΑΦΙΑ.ΟΛΑ ΤΑΚΤΟΠΟΗΜΕΝΑ ΡΥΘΜΙΣΜΕΝΑ ΑΝΑΜΕΣΑ ΣΕ ΑΥΤΑ ΚΑΙ Ο ΘΥΡΕΟΕΙΔΗΣ ΜΟΥ.

ΤΟ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ ΔΙΑΣΤΗΜΑ ΜΑΛΙΣΤΑ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΩ ΚΑΙ ΤΕΣΤ DIGITAL  ΓΙΑ ΝΑ ΞΕΡΩ ΜΕ ΑΚΡΙΒΕΙΑ ΤΙΣ ΣΩΣΤΕΣ ΜΕΡΕΣ. ΕΓΩ 32,Ο ΖΥΖΥΓΟΣ 34. ΚΑΙ ΝΟΜΙΖΩ ΠΩΣ ΤΑ ΠΑΜΕ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ ΣΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΚΟΜΜΑΤΙ ΠΛΕΟΝ ΓΙΑΤΙ ΜΟΥ ΕΦΥΓΕ ΤΟ ΑΓΧΟΣ ΤΗΣ ΕΠΑΦΗΣ.

Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΠΡΟΤΕΙΝΕ ΛΟΙΠΟΝ ΣΠΕΡΜΑΤΕΓΧΥΣΗ ΛΟΓΩ ΗΛΙΚΙΑΣ Κ ΑΡΙΣΤΟΥ ΙΣΤΟΡΙΚΟΥ. ΤΗ ΤΡΙΤΗ ΠΟΥ ΘΑ ΑΔΙΑΘΕΤΗΣΩ ΞΕΚΙΝΑΩ SEPRAFAR KAI CYCLACUR. ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ Κ ΛΕΩ ΠΩΣ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΑΠΟΦΑΣΙΣΩ ΑΝ ΘΑ ΤΗ ΚΑΝΩ ΜΕΧΡΙ ΤΗ ΣΤΙΓΜΗ ΠΟΥ ΘΑ ΔΩ ΑΙΜΑ ΚΑΙ ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΑΡΩ ΤΑ ΠΡΩΤΑ ΧΑΠΑΚΙΑ. 😔😒

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η efaki90 είπε:

ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΟΥ!!! ΠΟΣΟ ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΟΤΑΝ ΔΙΑΒΑΖΩ ΤΕΤΟΙΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ!! ΑΥΤΟ ΤΟ ΑΠΡΟΣΜΕΝΟ HAΡPY END 😍

ΕΜΕΙΣ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΜΕ ΕΝΑ ΜΙΣΗ ΧΡΟΝΟ.ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΟΛΕΣ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΚΑΛΕΣ,ΟΡΜΟΝΟΛΟΓΙΚΕΣ ΣΠΕΡΜΟΔΙΑΓΡΑΜΜΑΤΑ ΣΑΛΠΙΓΓΟΡΑΦΙΑ.ΟΛΑ ΤΑΚΤΟΠΟΗΜΕΝΑ ΡΥΘΜΙΣΜΕΝΑ ΑΝΑΜΕΣΑ ΣΕ ΑΥΤΑ ΚΑΙ Ο ΘΥΡΕΟΕΙΔΗΣ ΜΟΥ.

ΤΟ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ ΔΙΑΣΤΗΜΑ ΜΑΛΙΣΤΑ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΩ ΚΑΙ ΤΕΣΤ DIGITAL  ΓΙΑ ΝΑ ΞΕΡΩ ΜΕ ΑΚΡΙΒΕΙΑ ΤΙΣ ΣΩΣΤΕΣ ΜΕΡΕΣ. ΕΓΩ 32,Ο ΖΥΖΥΓΟΣ 34. ΚΑΙ ΝΟΜΙΖΩ ΠΩΣ ΤΑ ΠΑΜΕ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ ΣΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΚΟΜΜΑΤΙ ΠΛΕΟΝ ΓΙΑΤΙ ΜΟΥ ΕΦΥΓΕ ΤΟ ΑΓΧΟΣ ΤΗΣ ΕΠΑΦΗΣ.

Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΠΡΟΤΕΙΝΕ ΛΟΙΠΟΝ ΣΠΕΡΜΑΤΕΓΧΥΣΗ ΛΟΓΩ ΗΛΙΚΙΑΣ Κ ΑΡΙΣΤΟΥ ΙΣΤΟΡΙΚΟΥ. ΤΗ ΤΡΙΤΗ ΠΟΥ ΘΑ ΑΔΙΑΘΕΤΗΣΩ ΞΕΚΙΝΑΩ SEPRAFAR KAI CYCLACUR. ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ Κ ΛΕΩ ΠΩΣ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΑΠΟΦΑΣΙΣΩ ΑΝ ΘΑ ΤΗ ΚΑΝΩ ΜΕΧΡΙ ΤΗ ΣΤΙΓΜΗ ΠΟΥ ΘΑ ΔΩ ΑΙΜΑ ΚΑΙ ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΑΡΩ ΤΑ ΠΡΩΤΑ ΧΑΠΑΚΙΑ. 😔😒

 

Κ εμεις 1 χρόνο + προσπαθούσαμε! Κ εμας λόγο ηλικιας εγώ 30 κ ο άντρας μου 31 μας σύστησε σπερματέγχυση …αλλά δεν ενιωθα έτοιμη για αυτή τη διαδικασία κ για αυτό μόνο κ μόνο ψυχολογικά ήθελα να πάρω δεύτερη γνώμη! Άσε που είχα κ χαμένο μήνα  εκείνο τον κύκλο προσπαθειών λόγο δουλειας πίεσης για παρουσιάσεις εκδηλωσεισ που είχα κτλ + ότι χάσαμε τον παππού του άντρα μου πάνω στις γόνιμες μερες κ τον είχα εντελώς χαμένο γιατί 1 επαφή είχαμε ολες κ ολες κ κάτι άσχετες… είναι να σε θέλει κιολας είναι πιθανότητες είναι πολλά πράγματα που παίζουν ρολο! Κορίτσι μου ότι αποφασίσεις θα ξερεις ότι το κανεις για ένα σκοπο! Εγώ το είχα πάρει απόφαση ότι τον Οκτώβρη μετά τον γάμο θα προχωρούσα σε υποβοηθούμενη… ισως να το χώνεψα επειδή έβαλα όρια; Μειώθηκε η προλακτινη; Βοήθησαν οι βιταμίνες; Δεν ξέρω…ότι κ να κανεις στειλε μας την απόφαση σου ❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια τι κάνετε ; 
εμενα εχτές για πρώτη φορά κόλλησε ο αντρας μου κορονοιο 😕 Και είναι τόσο βλακεία γιατί ο καημένος φοράει μάσκα στην δουλειά συνέχεια και να προσέχει δεν έχουμε πάει πουθενά ούτε για ένα καφέ και η συνάδελφος του ήταν θετικοί οι γονεις της αλλά αρνητική αυτήν και πήγε στην δουλειά χωρίς μάσκα και την άλλη μέρα το πρωί βγήκε θετικη  τον πήρε τηλ και το βράδυ βγήκε και ο αντρας μου 

φοβάμαι για το μωρό τώρα μην έχει κολλήσει και αυτό 😢

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η efaki90 είπε:

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΕΜΕΝΑ ΚΑΙ ΚΑΛΟ ΜΗΝΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ!!!ΕΥΧΟΜΑΙ ΟΛΟΨΥΧΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΣΥΝΤΟΜΑ ΕΝΑ ΜΕΓΑΛΟ + ΣΤΟ ΤΕΣΤΑΚΙ ΤΟΥΣ!!

ΕΓΩ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΕΧΩ ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΤΕΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΓΙΑΤΙ ΕΧΩ ΟΛΑ ΤΑ ΣΗΜΑΔΑΚΙΑ ΤΗΣ ΠΕΡΙΟΔΟΥ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΚΑΘΟΔΟΝ.ΜΕ ΒΑΣΗ ΤΟ ΤΕΣΤ ΩΟΡΗΞΙΑΣ ΑΔΙΑΘΕΤΩ 8/11.

ΤΕΤΑΡΤΗ ΠΑΩ ΣΤΟ ΕΛΕΝΑ ΜΕ ΒΑΣΗ ΤΙΣ ΟΔΗΓΙΕΣ ΤΟΥ ΓΙΑΤΡΟΥ ΜΟΥ ΓΙΑ ΝΑ ΞΕΚΙΝΗΣΩ ΤΙΣ ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΕΣ ΣΠΕΡΜΑΤΕΓΧΥΣΗΣ. ΟΠΟΥ ΑΚΟΜΑ ΜΕΣΑ ΜΟΥ ΒΑΘΙΑ ΔΕΝ ΕΧΩ ΑΠΟΦΑΣΙΣΕΙ ΑΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΤΗ ΚΑΝΩ ΤΕΛΙΚΑ.

ΠΙΑΝΩ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΜΟΥ ΝΑ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΚΛΑΙΕΙ ΣΥΝΕΧΕΙΑ.ΝΙΩΘΩ ΠΛΗΡΗΣ ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΣΗ.

Με το καλό η σπερματεγχυση...!!! Να δούμε αν αξίζει και αυτή γιατί και εγώ την σκέφτομαι.. Αν και κάτι μου λέει μέσα μου ότι είμαι έγκυος αυτό τον μήνα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Elk είπε:

Καλημέρα κορίτσια τι κάνετε ; 
εμενα εχτές για πρώτη φορά κόλλησε ο αντρας μου κορονοιο 😕 Και είναι τόσο βλακεία γιατί ο καημένος φοράει μάσκα στην δουλειά συνέχεια και να προσέχει δεν έχουμε πάει πουθενά ούτε για ένα καφέ και η συνάδελφος του ήταν θετικοί οι γονεις της αλλά αρνητική αυτήν και πήγε στην δουλειά χωρίς μάσκα και την άλλη μέρα το πρωί βγήκε θετικη  τον πήρε τηλ και το βράδυ βγήκε και ο αντρας μου 

φοβάμαι για το μωρό τώρα μην έχει κολλήσει και αυτό 😢

Περαστικά κορίτσι μου εύχομαι να μην κόλλησε το μωρό 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 27 λεπτά, ο/η vou.95 είπε:

Κορίτσια καλησπέρα,

είμαι η κοπέλα με το άσθμα που σας έλεγα στην άλλη μας συζήτηση του Οκτωβρίου. 
Βρισκόμενη στην 7η εβδομαδα , εχω να σας πω πως εμεις δεν καναμε ιδιαιτερα προσπαθειες γιατι ο αντρας μου ελειπε σεζον και λεγαμε οταν με το καλο γυρισει θα μπουμε στην διαδικασια αυτη ,ωστοσο ειχαμε ελευθερη επαφη..Πηγαινα ανα δευτερο  ΣΚ . οποτε πολυ λιγες πιθανοτητες να γινει το θαυμα . Ωστόσο οταν αδιαθετουσα στεναχωριομουν και ας ηξερα οτι δεν εχουμε κανει προσπαθειες ή δεν επεφταν οι γονιμες μερες(τι να σου κανουν και 2 μερουλες) . Την τελευταια φορα λοιπον που πηγα να τον δω γιατι μετα επεστρεφε, ειχα μια ωραιοτατη αδεια απο την δουλεια μου και εκατσε τριημερο, γονιμες μερες και ωορρηξια την τελευταια μερα που επεστρεφα  . συμφωνα παντα με την εφαρμογη της περιοδου που εχω στο κινητο μου , που σε διαφορα τεσπ παπ που πηγαινα και εκανα υπερηχο πεφτε μεσα στην μερα της ωορρηξιας . ΤΕΛΙΚΑ ΕΜΕΙΝΑ ΕΓΚΥΟΣ. και το εμαθα μαλιστα την ιδια μερα που γυρισε ο αντρας μου . Ηταν ομως η μονη φορα που πλεον ειχα πειστει οτι δεν θα πιασει με 3 μερες επαφη ΤΟ ΜΗΝΑ και δεν ειχα καθολου αγχος ή να σκεφτομαι αν θα ερθει η περιοδος η οχι ! Προσπαθηστε να  αποβαλετε το αγχος  οοοοοσο μπορειτε . 

Τώρα οσον αφορα τα συμπτωματα που διαβαζω, ειχα πονακια περιοδου κανονικα , τις πρωτες 10 μερες καθυστερησης  χαμηλα στη κοιλια που κρατουσαν ελαχιστα , εκανα το τεστ την 6η μερα καθυστερησης λογω των πονων γιατι  περιμενα να αδιαθετησω.
Το στηθος αρχισε μετα να με ποναει το μπροστινο μερος για λιγες μονο μερες . Πλεον δεν ποναει καν .
Απο συμπτωματα εγκυμοσυνης εχω την αισθηση εμετου το πρωι . ναυτιας δηλαδη . τρωω κρακερσ η μπισκοτακια στην δουλεια και μου περναει . ΚΑΙ ΣΥΧΝΟΟΥΡΙΑ. πολυ συχνοουρια ! 

Μπράβο συγχαρητήρια 💕 να έχεις μια υπέροχη εγκυμοσύνη!
εγω είχα πολλούς εμετούς από 8 εβδομάδα μέχρι 16.. στον γιατρό σου πηγες ; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 54 λεπτά, ο/η vou.95 είπε:

Κορίτσια καλησπέρα,

είμαι η κοπέλα με το άσθμα που σας έλεγα στην άλλη μας συζήτηση του Οκτωβρίου. 
Βρισκόμενη στην 7η εβδομαδα , εχω να σας πω πως εμεις δεν καναμε ιδιαιτερα προσπαθειες γιατι ο αντρας μου ελειπε σεζον και λεγαμε οταν με το καλο γυρισει θα μπουμε στην διαδικασια αυτη ,ωστοσο ειχαμε ελευθερη επαφη..Πηγαινα ανα δευτερο  ΣΚ . οποτε πολυ λιγες πιθανοτητες να γινει το θαυμα . Ωστόσο οταν αδιαθετουσα στεναχωριομουν και ας ηξερα οτι δεν εχουμε κανει προσπαθειες ή δεν επεφταν οι γονιμες μερες(τι να σου κανουν και 2 μερουλες) . Την τελευταια φορα λοιπον που πηγα να τον δω γιατι μετα επεστρεφε, ειχα μια ωραιοτατη αδεια απο την δουλεια μου και εκατσε τριημερο, γονιμες μερες και ωορρηξια την τελευταια μερα που επεστρεφα  . συμφωνα παντα με την εφαρμογη της περιοδου που εχω στο κινητο μου , που σε διαφορα τεσπ παπ που πηγαινα και εκανα υπερηχο πεφτε μεσα στην μερα της ωορρηξιας . ΤΕΛΙΚΑ ΕΜΕΙΝΑ ΕΓΚΥΟΣ. και το εμαθα μαλιστα την ιδια μερα που γυρισε ο αντρας μου . Ηταν ομως η μονη φορα που πλεον ειχα πειστει οτι δεν θα πιασει με 3 μερες επαφη ΤΟ ΜΗΝΑ και δεν ειχα καθολου αγχος ή να σκεφτομαι αν θα ερθει η περιοδος η οχι ! Προσπαθηστε να  αποβαλετε το αγχος  οοοοοσο μπορειτε . 

Τώρα οσον αφορα τα συμπτωματα που διαβαζω, ειχα πονακια περιοδου κανονικα , τις πρωτες 10 μερες καθυστερησης  χαμηλα στη κοιλια που κρατουσαν ελαχιστα , εκανα το τεστ την 6η μερα καθυστερησης λογω των πονων γιατι  περιμενα να αδιαθετησω.
Το στηθος αρχισε μετα να με ποναει το μπροστινο μερος για λιγες μονο μερες . Πλεον δεν ποναει καν .
Απο συμπτωματα εγκυμοσυνης εχω την αισθηση εμετου το πρωι . ναυτιας δηλαδη . τρωω κρακερσ η μπισκοτακια στην δουλεια και μου περναει . ΚΑΙ ΣΥΧΝΟΟΥΡΙΑ. πολυ συχνοουρια ! 

ΠΟΣΟ ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΜΕ ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ !ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ!!! 

ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ vou.95 !!!ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΑΣ!! 

ΝΟΜΙΖΩ ΟΛΕΣ ΕΔΩ ΜΕΣΑ ΟΙ ΓΥΝΑΙΚΕΣ  ΑΛΛΗΛΟΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΟΜΑΣΤΕ!!

ΤΟ ΑΓΧΟΣ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑΣ ΠΑΡΑΓΟΝΤΑΣ ΠΟΥ ΕΙΛΙΚΡΙΝΑ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΚΑΤΑ ΠΟΣΟ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΤΟ ΠΑΛΕΨΕΙΣ...ΔΕΝ ΛΕΩ ΟΛΕΣ ΚΑΝΟΥΜΕ ΤΗ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ ΜΑΣ...ΑΛΛΑ ΑΧ....ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΠΑΣ ΝΑ ΑΝΕΒΕΙΣ , ΕΚΕΙ ΠΑΛΙ ΘΑ ΠΕΣΕΙΣ...ΕΓΩ ΕΔΩ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΕΧΩ ΒΟΗΘΗΘΕΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ...ΔΙΑΒΑΖΩ, ΣΥΜΠΑΡΑΣΤΕΚΟΜΑΙ ΜΟΥ ΣΥΜΠΑΡΑΣΤΕΚΟΝΤΑΙ ΧΩΡΙΣ ΚΑΛΑ ΚΑΛΑ ΝΑ ΓΝΩΡΙΖΟΜΑΣΤΕ...

ΕΓΩ ΕΛΕΓΑ ΑΥΤΟ ΤΟ ΜΗΝΑ ΔΝ ΘΑ ΑΣΧΟΛΗΘΩ,ΑΦΟΥ ΘΑ ΠΑΩ ΓΙΑ ΣΠΕΡΜΑΤΕΓΧΥΣΗ...Ε ΜΕ ΤΟ ΠΟΥ ΠΕΡΑΣΕ Η ΩΟΡΗΞΙΑ ΑΡΧΙΣΑΝ ΝΑ ΜΕ ΖΩΝΟΥΝ ΤΑ ΦΙΔΙΑ... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η efaki90 είπε:

ΠΟΣΟ ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΜΕ ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ !ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ!!! 

ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ vou.95 !!!ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΑΣ!! 

ΝΟΜΙΖΩ ΟΛΕΣ ΕΔΩ ΜΕΣΑ ΟΙ ΓΥΝΑΙΚΕΣ  ΑΛΛΗΛΟΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΟΜΑΣΤΕ!!

ΤΟ ΑΓΧΟΣ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑΣ ΠΑΡΑΓΟΝΤΑΣ ΠΟΥ ΕΙΛΙΚΡΙΝΑ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΚΑΤΑ ΠΟΣΟ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΤΟ ΠΑΛΕΨΕΙΣ...ΔΕΝ ΛΕΩ ΟΛΕΣ ΚΑΝΟΥΜΕ ΤΗ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ ΜΑΣ...ΑΛΛΑ ΑΧ....ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΠΑΣ ΝΑ ΑΝΕΒΕΙΣ , ΕΚΕΙ ΠΑΛΙ ΘΑ ΠΕΣΕΙΣ...ΕΓΩ ΕΔΩ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΕΧΩ ΒΟΗΘΗΘΕΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ...ΔΙΑΒΑΖΩ, ΣΥΜΠΑΡΑΣΤΕΚΟΜΑΙ ΜΟΥ ΣΥΜΠΑΡΑΣΤΕΚΟΝΤΑΙ ΧΩΡΙΣ ΚΑΛΑ ΚΑΛΑ ΝΑ ΓΝΩΡΙΖΟΜΑΣΤΕ...

ΕΓΩ ΕΛΕΓΑ ΑΥΤΟ ΤΟ ΜΗΝΑ ΔΝ ΘΑ ΑΣΧΟΛΗΘΩ,ΑΦΟΥ ΘΑ ΠΑΩ ΓΙΑ ΣΠΕΡΜΑΤΕΓΧΥΣΗ...Ε ΜΕ ΤΟ ΠΟΥ ΠΕΡΑΣΕ Η ΩΟΡΗΞΙΑ ΑΡΧΙΣΑΝ ΝΑ ΜΕ ΖΩΝΟΥΝ ΤΑ ΦΙΔΙΑ... 

ωχ βρε κοπέλα μου υπομονή ελπίζω να έχεις μείνει εγκυος και να μην χρειαστεί να κανείς σπερματέγχυση στο εύχομαι πραγματικά 😊

και εγω 1,5 χρόνο προσπαθούσα  και καταλαβαίνω πως είναι να περιμένεις κάθε μήνα να δεις αν τα έχεις καταφέρει 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Elk είπε:

ωχ βρε κοπέλα μου υπομονή ελπίζω να έχεις μείνει εγκυος και να μην χρειαστεί να κανείς σπερματέγχυση στο εύχομαι πραγματικά 😊

και εγω 1,5 χρόνο προσπαθούσα  και καταλαβαίνω πως είναι να περιμένεις κάθε μήνα να δεις αν τα έχεις καταφέρει 

ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ !! ΣΥΓΝΩΜΗ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΔΙΑΚΡΙΤΗ ΕΡΩΤΗΣΗ. ΠΩΣ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΑΤΕ ΤΕΛΙΚΑ?

ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΣΤΟΝ ΣΥΖΥΓΟ ΣΟΥ!! ΚΑΙ ΕΛΠΙΖΩ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΝΑ ΜΗΝ ΕΧΕΙ ΚΟΛΛΗΣΕΙ !! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η efaki90 είπε:

ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ !! ΣΥΓΝΩΜΗ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΔΙΑΚΡΙΤΗ ΕΡΩΤΗΣΗ. ΠΩΣ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΑΤΕ ΤΕΛΙΚΑ?

ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΣΤΟΝ ΣΥΖΥΓΟ ΣΟΥ!! ΚΑΙ ΕΛΠΙΖΩ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΝΑ ΜΗΝ ΕΧΕΙ ΚΟΛΛΗΣΕΙ !! 

Ευχαριστώ πολύ 😊

Όταν έκλεισα ένα χρόνο να προσπαθω και με τεστ ωορρηξιας άρχισα να κάνω εξετάσεις έχω Πολυκυστηκες το οποίο το ήξερα απο πριν και ανεβασμένη προλακτινη κάπου στο 34 ήταν και έτσι πήρα χάπι για την προλακτινη και inofert plus και έμεινα εγκυος μετά από 1,5 μήνα που πήρα το χάπι.. το μετάνιωσα που δεν είχα κάνει πιο μπροστά ορμονικές εξετάσεις και άφησα τόσο καιρό να πάει χαμένος.. τώρα έχω ενα κοριτσάκι 2 μηνών 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 2/11/2022 at 3:29 ΜΜ, ο/η Elli13 είπε:

Καλότυχο να είναι το νέο θεματάκι !!

Μακάρι ο Νοέμβριος να φέρει σε όλες μας το πολυπόθητο μπεμπακι ❤️

Αχ ναι μακαρι ❤️ 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια ήρθαμε από τη γιατρο!! Το μωράκι μου ευτυχως έβαλε ικανοποιητικό βάρος καλύτερα από τη προηγούμενη φορά! Είμαι 32+6 1817γρ θα με δει σε 2 εβδομαδες κ μετά ανά εβδομάδα!! Είναι μικρο μωρό αλλά μέσα στις καμπύλες! Δε το πιστεύω ότι έμειναν μόνο 7 εβδομαδες. 😳😳😳

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 ώρες, ο/η Raf123 είπε:

Κορίτσια ήρθαμε από τη γιατρο!! Το μωράκι μου ευτυχως έβαλε ικανοποιητικό βάρος καλύτερα από τη προηγούμενη φορά! Είμαι 32+6 1817γρ θα με δει σε 2 εβδομαδες κ μετά ανά εβδομάδα!! Είναι μικρο μωρό αλλά μέσα στις καμπύλες! Δε το πιστεύω ότι έμειναν μόνο 7 εβδομαδες. 😳😳😳

Ποσες;;;; Παναγία μου.. εγω ακόμα να αρχίσω να μετράω πόσες έμειναν.. θα το καταλάβω μόλις γεννήσεις εσυ νομίζω 🤣🤣🤣

Τώρα το μωρο μόνο βάρος θα βάζει..μια χαρά θα είναι ο παίδαρος..μην ξεχνάς είναι περίπου το βάρος που μετράνε.. και εγώ μικρά μωρά γέννησα και τώρα ο σπόρος μάλλον μικρός θα βγει ..βέβαια τώρα αρχίζει να βάζει βάρος αλλά πάντα ήταν μέσα στην καμπυλη αλλά χαμηλά 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια μου..βλέπω έχουμε νέες κοπέλες στο θεματακι μας.. σας εύχομαι ολόψυχα να έχετε σύντομα θετικά τεστακια.. ο Άγιος Βασίλης να σας φέρει όμορφο δωράκι.

Εγω δεν μπορώ να πω ότι είχα ιδιαίτερα θέματα.. μόνο η ηλικία με προβληματίζε.. ειμαι 39χρ.. όταν ξεκίνησα προσπάθεια ειμουν 37χρ .. έμεινα έγκυος..το έχασα και πέρσι τον Σεπτέμβριο άρχισα ξανά προσπάθεια.. τώρα είμαι 29&2 βδ ... εμενα είναι το 3ο μου βέβαια 

Συμβουλή μου;  πέρα από τα θεματακια που μπορεί να έχει το κάθε ζευγάρι και προσπαθεί να διορθώσει με την βοήθεια του γιατρού και της επιστήμης το πιο σημαντικό είναι η ψυχολογία... να αποβαλετε το άγχος..  εγω έμεινα έγκυος όταν είπα δεν θα κάτσω να μετράω.. δεν θα κάνω στοχευμενα.. ήταν Πάσχα και απλά απολαμβανα τα παιδιά μου και τις μέρες που κυλουσαν.. τελικά ήρθε μαζί με την ανάσταση του κυρίου και το σπορακι.. ξεκινούσαν οι γόνιμες μέρες το Μ. Σάββατο... είναι σημαντικό να απολαμβάνετε τις επαφές χωρίς άγχος.. πολύ δύσκολο το ξέρω.. ουτε εγω μπορούσα να το διαχειριστώ όμως τελικά βοήθησε η ηρεμία 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσια!! 

Είμαι 3 μέρες περιπου πριν την περίοδο. Φυσικά σαν αγχώδης που είμαι κάνω καθημερινά τεστ One step. Για να μην παίρνω ελπίδες και μιας και βγαινουν αρνητικά επεισα τον εαυτό μου ότι δεν υπάρχει πιθανότητα εγκυμοσύνης για να ηρεμήσω. Χτες το απόγευμα είχα κάτι πολύ δυνατά τσιμπήματα χαμηλά , σαν μαχαιριές που με έκαναν για δευτερόλεπτα να πετάγομαι. Το πρωί συνεδητοποίησα ότι μου έχει τελειώσει το Τ4 που παίρνω για το θυροειδη και πετάχτηκα στο φαρμακείο.Σαν παιδάκι στο παγωτατζίδικο δεν κρατήθηκα και πήρα ενα predictor early. (αυτ΄΄ο είχα κάνει και τον προηγούμενο μήνα στη βιοχημική και ήταν αχνό θετικό με 42 μονάδες χοριακή). Το έκανα λοιπόν μιας και εχω πονάκια περιόδου(ποτέ δεν πονάω πριν την περίοδο-εκτός από τον προηγούμενο μήνα και αυτό με έβαλε σε υποψίες)  και έχει μια τόοοοσο αχνή γραμμή που φαίνεται με το ζόρι και μόνο στο φως. Φυσικά δεν παίρνουν τα μυαλά μου αέρα, νομίζω την φαντάζομαι την γραμμη από τη λαχτάρα μου....😢

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια!

Είμαι σχετικά καινούργια εδώ. Σας διαβάζω καιρό αλλά έχω γράψει λίγο.

Να πω καταρχάς συγχαρητήρια σε αυτές που τα κατάφεραν και με το καλό να δουν τα μωράκια τους στην αγκαλιά τους! Και καλό κουράγιο σε όσες προσπαθούν ακόμα!

Εγω προσπαθώ με τον άντρα μου από τον Ιούλιο. Τώρα είμαστε στην 5η προσπάθεια και είχαμε αρκετές επαφές τις γόνιμες μέρες οπότε ελπίζω να δούμε θετικό τεστ αυτό το μήνα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Elli13 είπε:

Καλημέρα κοριτσια!! 

Είμαι 3 μέρες περιπου πριν την περίοδο. Φυσικά σαν αγχώδης που είμαι κάνω καθημερινά τεστ One step. Για να μην παίρνω ελπίδες και μιας και βγαινουν αρνητικά επεισα τον εαυτό μου ότι δεν υπάρχει πιθανότητα εγκυμοσύνης για να ηρεμήσω. Χτες το απόγευμα είχα κάτι πολύ δυνατά τσιμπήματα χαμηλά , σαν μαχαιριές που με έκαναν για δευτερόλεπτα να πετάγομαι. Το πρωί συνεδητοποίησα ότι μου έχει τελειώσει το Τ4 που παίρνω για το θυροειδη και πετάχτηκα στο φαρμακείο.Σαν παιδάκι στο παγωτατζίδικο δεν κρατήθηκα και πήρα ενα predictor early. (αυτ΄΄ο είχα κάνει και τον προηγούμενο μήνα στη βιοχημική και ήταν αχνό θετικό με 42 μονάδες χοριακή). Το έκανα λοιπόν μιας και εχω πονάκια περιόδου(ποτέ δεν πονάω πριν την περίοδο-εκτός από τον προηγούμενο μήνα και αυτό με έβαλε σε υποψίες)  και έχει μια τόοοοσο αχνή γραμμή που φαίνεται με το ζόρι και μόνο στο φως. Φυσικά δεν παίρνουν τα μυαλά μου αέρα, νομίζω την φαντάζομαι την γραμμη από τη λαχτάρα μου....😢

Αν την βλέπει και ο άντρας σου τότε θα υπάρχει 😅 Κάνε τέστ και αύριο με τα πρώτα πρωινά και περιμένουμε τα ευχάριστα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Elli13 είπε:

Καλημέρα κοριτσια!! 

Είμαι 3 μέρες περιπου πριν την περίοδο. Φυσικά σαν αγχώδης που είμαι κάνω καθημερινά τεστ One step. Για να μην παίρνω ελπίδες και μιας και βγαινουν αρνητικά επεισα τον εαυτό μου ότι δεν υπάρχει πιθανότητα εγκυμοσύνης για να ηρεμήσω. Χτες το απόγευμα είχα κάτι πολύ δυνατά τσιμπήματα χαμηλά , σαν μαχαιριές που με έκαναν για δευτερόλεπτα να πετάγομαι. Το πρωί συνεδητοποίησα ότι μου έχει τελειώσει το Τ4 που παίρνω για το θυροειδη και πετάχτηκα στο φαρμακείο.Σαν παιδάκι στο παγωτατζίδικο δεν κρατήθηκα και πήρα ενα predictor early. (αυτ΄΄ο είχα κάνει και τον προηγούμενο μήνα στη βιοχημική και ήταν αχνό θετικό με 42 μονάδες χοριακή). Το έκανα λοιπόν μιας και εχω πονάκια περιόδου(ποτέ δεν πονάω πριν την περίοδο-εκτός από τον προηγούμενο μήνα και αυτό με έβαλε σε υποψίες)  και έχει μια τόοοοσο αχνή γραμμή που φαίνεται με το ζόρι και μόνο στο φως. Φυσικά δεν παίρνουν τα μυαλά μου αέρα, νομίζω την φαντάζομαι την γραμμη από τη λαχτάρα μου....😢

Κανε λίγο υπομονή ακόμα 3 μερες έμειναν… και εγω σαν εσενα έκανα τεστ αρκετά είχα τις ταινιες που ήταν φτηνές και έκανα

θέλει λίγο χρόνο για να δείξει σου εύχομαι να είναι όντως θετικό.. αν μπορείς στείλε καμία φωτο να το δούμε και εμείς 😊💕

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Elk είπε:

Κανε λίγο υπομονή ακόμα 3 μερες έμειναν… και εγω σαν εσενα έκανα τεστ αρκετά είχα τις ταινιες που ήταν φτηνές και έκανα

θέλει λίγο χρόνο για να δείξει σου εύχομαι να είναι όντως θετικό.. αν μπορείς στείλε καμία φωτο να το δούμε και εμείς 😊💕

Καλέ ε΄δω με το ζόρι το βλέπω εγώ και αυτό μόνο στο φως, δεν θα φανεί τίποτα 🤣. Θα κάνω σαν να μην υπάρχει τίποτα, δεν θέλω να απογοητευτώ, Είναι τόσο αμφιλεγόμενο αυτό το δυσδιάκριτο αποτέλεσμα που δεν υπάρχει λόγος να ελπίζω σε κάτι ακόμα. Και όσο είχα πει δεν θα κάνω τεστ μέχρι την καθυστέρηση, τόσο δεν κρατιέμαι κάθε πρωι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 56 λεπτά, ο/η Elli13 είπε:

Καλημέρα κοριτσια!! 

Είμαι 3 μέρες περιπου πριν την περίοδο. Φυσικά σαν αγχώδης που είμαι κάνω καθημερινά τεστ One step. Για να μην παίρνω ελπίδες και μιας και βγαινουν αρνητικά επεισα τον εαυτό μου ότι δεν υπάρχει πιθανότητα εγκυμοσύνης για να ηρεμήσω. Χτες το απόγευμα είχα κάτι πολύ δυνατά τσιμπήματα χαμηλά , σαν μαχαιριές που με έκαναν για δευτερόλεπτα να πετάγομαι. Το πρωί συνεδητοποίησα ότι μου έχει τελειώσει το Τ4 που παίρνω για το θυροειδη και πετάχτηκα στο φαρμακείο.Σαν παιδάκι στο παγωτατζίδικο δεν κρατήθηκα και πήρα ενα predictor early. (αυτ΄΄ο είχα κάνει και τον προηγούμενο μήνα στη βιοχημική και ήταν αχνό θετικό με 42 μονάδες χοριακή). Το έκανα λοιπόν μιας και εχω πονάκια περιόδου(ποτέ δεν πονάω πριν την περίοδο-εκτός από τον προηγούμενο μήνα και αυτό με έβαλε σε υποψίες)  και έχει μια τόοοοσο αχνή γραμμή που φαίνεται με το ζόρι και μόνο στο φως. Φυσικά δεν παίρνουν τα μυαλά μου αέρα, νομίζω την φαντάζομαι την γραμμη από τη λαχτάρα μου....😢

Μην στεναχωρίεσαι, έχουμε φανταστεί και εμείς γραμμές, μέχρι και κλωτσιές μην σου πω!!
Βάλε φωτό να την κάνουμε negative να δουμε και εμείς αν φαίνεται κάτι.
Μακάρι να είσαι και αυτό το σπόρι να ήρθε για να μείνει!!
 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 33 λεπτά, ο/η misofeggaro είπε:

Μην στεναχωρίεσαι, έχουμε φανταστεί και εμείς γραμμές, μέχρι και κλωτσιές μην σου πω!!
Βάλε φωτό να την κάνουμε negative να δουμε και εμείς αν φαίνεται κάτι.
Μακάρι να είσαι και αυτό το σπόρι να ήρθε για να μείνει!!
 

Το προπάθησα και γω αλλά τζίφος. Δεν εχει και το κινητό μου την καλύτερη ανάλυση.. Ευχαριστώ κορίτσια για το ενδιαφέρον.Προς ώρας το ξεχνάω για 2-3 μέρες και βλέπουμε. Ο,τι ειναι να γινει έχει γίνει εξάλλου, τώρα δεν αλλάζει κάτι όσο και να τρελαίνομαι. Θα αφοσιωθώ στο μεταπτυχιακό μου και στις απειρες εργασιες που εχω να κανω και απο Δευτέρα πρώτα ο θεός θα ξανατσεκάρω. Τα One Step γράφουν ότι ανιχνευουν την ορμόνη από 10 μονάδες οπότε φαντάζομαι θα δείξουν απο νωρις .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 ώρες, ο/η Elli13 είπε:

Καλημέρα κοριτσια!! 

Είμαι 3 μέρες περιπου πριν την περίοδο. Φυσικά σαν αγχώδης που είμαι κάνω καθημερινά τεστ One step. Για να μην παίρνω ελπίδες και μιας και βγαινουν αρνητικά επεισα τον εαυτό μου ότι δεν υπάρχει πιθανότητα εγκυμοσύνης για να ηρεμήσω. Χτες το απόγευμα είχα κάτι πολύ δυνατά τσιμπήματα χαμηλά , σαν μαχαιριές που με έκαναν για δευτερόλεπτα να πετάγομαι. Το πρωί συνεδητοποίησα ότι μου έχει τελειώσει το Τ4 που παίρνω για το θυροειδη και πετάχτηκα στο φαρμακείο.Σαν παιδάκι στο παγωτατζίδικο δεν κρατήθηκα και πήρα ενα predictor early. (αυτ΄΄ο είχα κάνει και τον προηγούμενο μήνα στη βιοχημική και ήταν αχνό θετικό με 42 μονάδες χοριακή). Το έκανα λοιπόν μιας και εχω πονάκια περιόδου(ποτέ δεν πονάω πριν την περίοδο-εκτός από τον προηγούμενο μήνα και αυτό με έβαλε σε υποψίες)  και έχει μια τόοοοσο αχνή γραμμή που φαίνεται με το ζόρι και μόνο στο φως. Φυσικά δεν παίρνουν τα μυαλά μου αέρα, νομίζω την φαντάζομαι την γραμμη από τη λαχτάρα μου....😢

Καλημέρα κορίτσι 😘 

Σε καταλαβαίνω απόλυτα κ εγώ έτσι έκανα στις αρχές! Μετά είπα μόνο σε καθυστέρηση θα έκανα τεστ τουλάχιστον να μην απογοητεύομαι εκ των προτέρων! Σου εύχομαι να είσαι εγκυουλα, όσο δεν εχεις περίοδο ελπίζεις 🥰🥰

στις πριν 20 ώρες, ο/η Eliza Kats είπε:

Καλημέρα κορίτσια!

Είμαι σχετικά καινούργια εδώ. Σας διαβάζω καιρό αλλά έχω γράψει λίγο.

Να πω καταρχάς συγχαρητήρια σε αυτές που τα κατάφεραν και με το καλό να δουν τα μωράκια τους στην αγκαλιά τους! Και καλό κουράγιο σε όσες προσπαθούν ακόμα!

Εγω προσπαθώ με τον άντρα μου από τον Ιούλιο. Τώρα είμαστε στην 5η προσπάθεια και είχαμε αρκετές επαφές τις γόνιμες μέρες οπότε ελπίζω να δούμε θετικό τεστ αυτό το μήνα!

Καλή επιτυχία σου εύχομαι!!! Θα περιμένουμε να μας πεις τα νέα σου 🥰🥰🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 5/11/2022 at 8:13 ΠΜ, ο/η Nandia- είπε:

Ποσες;;;; Παναγία μου.. εγω ακόμα να αρχίσω να μετράω πόσες έμειναν.. θα το καταλάβω μόλις γεννήσεις εσυ νομίζω 🤣🤣🤣

Τώρα το μωρο μόνο βάρος θα βάζει..μια χαρά θα είναι ο παίδαρος..μην ξεχνάς είναι περίπου το βάρος που μετράνε.. και εγώ μικρά μωρά γέννησα και τώρα ο σπόρος μάλλον μικρός θα βγει ..βέβαια τώρα αρχίζει να βάζει βάρος αλλά πάντα ήταν μέσα στην καμπυλη αλλά χαμηλά 

Επειδή είναι περίπου για αυτό αγχώνομαι συνήθως είναι πιο λίγο στην πραγματικότητα!! Τελοσπαντων μακάρι να βάζει έστω κ λίγο! Η γιατρος μου λέει είμαστε μια χαρά! Όσο βάζει δε μας αγχώνει!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

Επειδή είναι περίπου για αυτό αγχώνομαι συνήθως είναι πιο λίγο στην πραγματικότητα!! Τελοσπαντων μακάρι να βάζει έστω κ λίγο! Η γιατρος μου λέει είμαστε μια χαρά! Όσο βάζει δε μας αγχώνει!!! 

Αφου βάζει κάθε φορά όλα καλά θα πάνε.. μην αγχώνεσαι 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...