Μετάβαση σε περιεχόμενο

Αμοιβες γυναικολογων για τοκετο?


Recommended Posts

Καλησπέρα κορίτσια μου και καλή Κυριακή!

Ήθελα να ρωτήσω όσες έχετε γεννήσει περίπου πόσα χρήματα σας πηρέ ο γυναικολόγος σας, εκτός των χρημάτων για μαιευτήριο? Και ποσά η μαία εάν είχατε? Ευχαριστώ πολύ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Hopemumtobe είπε:

Καλησπέρα κορίτσια μου και καλή Κυριακή!

Ήθελα να ρωτήσω όσες έχετε γεννήσει περίπου πόσα χρήματα σας πηρέ ο γυναικολόγος σας, εκτός των χρημάτων για μαιευτήριο? Και ποσά η μαία εάν είχατε? Ευχαριστώ πολύ!!

Καλημέρα σε ιδιωτικό στη Θεσσαλονίκη οι τιμές παίζουν από 850 μέχρι 1250. Συν ο αναισθησιολογος από 100 μέχρι 300. Μαιες δεν πληρώσαμε. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Hopemumtobe είπε:

Καλησπέρα κορίτσια μου και καλή Κυριακή!

Ήθελα να ρωτήσω όσες έχετε γεννήσει περίπου πόσα χρήματα σας πηρέ ο γυναικολόγος σας, εκτός των χρημάτων για μαιευτήριο? Και ποσά η μαία εάν είχατε? Ευχαριστώ πολύ!!

Καλημέρα! Στη Θεσσαλονίκη γυναικολόγος μου παίρνει 1000€ κ για φυσιολογικό και για καισαρική. Δική μου μαία δεν είχα..

Με το καλό!!!❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 58 λεπτά, ο/η evaioan είπε:

Καλημέρα σε ιδιωτικό στη Θεσσαλονίκη οι τιμές παίζουν από 850 μέχρι 1250. Συν ο αναισθησιολογος από 100 μέχρι 300. Μαιες δεν πληρώσαμε. 

 

στις πριν 19 λεπτά, ο/η Bestrong είπε:

Καλημέρα! Στη Θεσσαλονίκη γυναικολόγος μου παίρνει 1000€ κ για φυσιολογικό και για καισαρική. Δική μου μαία δεν είχα..

Με το καλό!!!❤️

Ευχαριστώ πάρα πολύ κορίτσια μου!!!!❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η KateNik είπε:

Καλημερα σε ιδιωτικό στην αθηνα ο γιατρος μαζί με 2 μαίες 1200€ και σε Φ.τ. Και σε κ.τ. 

Σε ευχαριστω πολυ κοριτσι μου!❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@HopemumtobeΜαία έχεις δίκη σου κ ρωτάς για τιμή; Αν γεννήσεις σε ιδιωτικό θεωρώ προσωπικά ότι δεν χρειάζεται. Εγώ είχα 2-3 από πάνω μου κ δεν ένιωσα καμία ανασφάλεια. Άσε που κάνουν κ την περισσότερη δουλειά, οι γυναικολόγοι είναι guest. Πλησιάζουν οι μέρες σου;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 ώρες, ο/η Zeta. είπε:

@HopemumtobeΜαία έχεις δίκη σου κ ρωτάς για τιμή; Αν γεννήσεις σε ιδιωτικό θεωρώ προσωπικά ότι δεν χρειάζεται. Εγώ είχα 2-3 από πάνω μου κ δεν ένιωσα καμία ανασφάλεια. Άσε που κάνουν κ την περισσότερη δουλειά, οι γυναικολόγοι είναι guest. Πλησιάζουν οι μέρες σου;

Καλημερα Ζετα μου! Για τη μαια το σκεφτομαι γιαυτο ρωτησα αλλα πιο πολυ ηθελα να μαθω ετσι σε γενικες γραμμες τι παιρνουν οι γυναικολογοι για τοκετο. Αυτο που γραφεις οτι ειχες 2-3 εννοεις μαιες του μαιευτηριου?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 31/10/2022 at 8:09 ΠΜ, ο/η Hopemumtobe είπε:

Καλημερα Ζετα μου! Για τη μαια το σκεφτομαι γιαυτο ρωτησα αλλα πιο πολυ ηθελα να μαθω ετσι σε γενικες γραμμες τι παιρνουν οι γυναικολογοι για τοκετο. Αυτο που γραφεις οτι ειχες 2-3 εννοεις μαιες του μαιευτηριου?

Εγω γέννησα σε ιδιωτικό ο γυναικολόγος πήρε 1500 ευρώ (τα ίδια λεφτά παίρνει όπως και να γεννήσεις).. 300 ευρώ πήρε η μαία μου και η κλινική 1800 ευρώ για τρίκλινο δωμάτιο 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 1/11/2022 at 12:01 ΜΜ, ο/η Elk είπε:

Εγω γέννησα σε ιδιωτικό ο γυναικολόγος πήρε 1500 ευρώ (τα ίδια λεφτά παίρνει όπως και να γεννήσεις).. 300 ευρώ πήρε η μαία μου και η κλινική 1800 ευρώ για τρίκλινο δωμάτιο 

Σε ευχαριστ΄ω πολυ πολυ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 31/10/2022 at 8:09 ΠΜ, ο/η Hopemumtobe είπε:

Καλημερα Ζετα μου! Για τη μαια το σκεφτομαι γιαυτο ρωτησα αλλα πιο πολυ ηθελα να μαθω ετσι σε γενικες γραμμες τι παιρνουν οι γυναικολογοι για τοκετο. Αυτο που γραφεις οτι ειχες 2-3 εννοεις μαιες του μαιευτηριου?

Ναι του Διαβαλκανικού Θεσσαλονίκης συγκεκριμένα. Ήταν πολύ εξυπηρετικές κ εννοείτε πως αν θέλεις τους δίνεις κάτι μετά… Εμείς το 2019 δώσαμε 2000€ για φυσιολογική γέννα (+500€ η καισαρική περίπου) κ με μονόκλινο κ 1000€ στον γυναικολόγο. @Elkκαλέ κορίτσι πάρα πολλά χρήματα δώσατε. Αθήνα να φανταστώ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Zeta. είπε:

Ναι του Διαβαλκανικού Θεσσαλονίκης συγκεκριμένα. Ήταν πολύ εξυπηρετικές κ εννοείτε πως αν θέλεις τους δίνεις κάτι μετά… Εμείς το 2019 δώσαμε 2000€ για φυσιολογική γέννα (+500€ η καισαρική περίπου) κ με μονόκλινο κ 1000€ στον γυναικολόγο. @Elkκαλέ κορίτσι πάρα πολλά χρήματα δώσατε. Αθήνα να φανταστώ;

Ναι Αθήνα στο Ιασώ είχα πάει ναι ήταν αρκετά αλλά δεν είχα και πολλές επιλογές.. ηταν και το πρώτο μου παιδάκι δεν ηθελα να αλλαξω και γιατρό οπότε καταλαβαίνεις τα έδωσα.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...