Μετάβαση σε περιεχόμενο

Τι γίνεται αν δε γίνεται να πάρεις σαλοσπιρ


Recommended Posts

Καλημέρα σας. Είμαι στη 14 εβδομάδα κ μόλις πήρα τις αιματολογικές μαζί κ το παπει. Ο γιατρός μου είπε ότι πρέπει να πάρω ασπιρίνη αλλά για το λόγο ότι είχα έλκος στομάχου πρέπει να κάνω γαστροσκόπηση. Τι γίνεται αν δε μπορώ να πάρω σαλοσπιρ; Έχει τύχει σε κάποια άλλη κοπέλα;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΟΧΙ δεν δέχομαι να υπάρχει τέτοια ερώτηση στο φορουμ.
Και μην ακούσεις καμία γνώμη που θα σου πει πάρε ή μην πάρεις.
Δεν είναι απλό θέμα , κάθε μια περίπτωση είναι μοναδική και μόνο ο γιατρός σου μπορεί να σου πει τι θα συμβεί αν δεν πάρεις σαλοσπιρ! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 ώρες, ο/η vasilikio είπε:

Καλημέρα σας. Είμαι στη 14 εβδομάδα κ μόλις πήρα τις αιματολογικές μαζί κ το παπει. Ο γιατρός μου είπε ότι πρέπει να πάρω ασπιρίνη αλλά για το λόγο ότι είχα έλκος στομάχου πρέπει να κάνω γαστροσκόπηση. Τι γίνεται αν δε μπορώ να πάρω σαλοσπιρ; Έχει τύχει σε κάποια άλλη κοπέλα;

Απ ότι κατάλαβα εννοείς πως κάνοντας την γαστροσκόπηση κ σου πει ο γιατρός  ότι λόγω του έλκους  δεν μπορείς να πάρεις Σαλοσπίρ, τότε τι γινεται… Σωστά; Σε αυτή την περίπτωση μπορεί να σου πει να κάνεις αντιπηκτικές ενέσεις καθημερινά. Εννοείτε πως ακολουθείς τις οδηγίες του γιατρού σου. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα σας . Φυσικά κ κάθε εγκυμοσύνη είναι διαφορετική κ προς θεού δε ρώτησα για να μου πει κάποιος τι να πάρω κ τι όχι. Απλά ρώτησα αν έχει τύχει κ σε κάποια άλλη κοπέλα. Φυσικά κ θα ακούσω τον γιατρό μου. Σας ευχαριστώ πολύ για τις απαντήσεις σας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα, αν δεν γίνεται να πάρεις σαλοσπιρ και πρέπει να θα σε κατευθύνει ο γυναικολόγος σου στο τι να κάνεις ! Να μην αγχώνεσαι και να τον εμπιστεύεσαι σε αυτό το μαγικό ταξίδι της εγκυμοσύνης! 

 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...