Μετάβαση σε περιεχόμενο

Η μητρότητα θέλει δύναμη πριν καν ξεκινήσει!


Recommended Posts

Kαλησπέρα σε όλες τις γυναίκες και όλες τις οικογένειες που ζουν καθημερινά στιγμές αγάπης με τα μωράκια τους αγκαλιά, αλλά και σε όλες όσες κάνουν κουράγιο και υπομονή και προσπαθούν για να αποκτήσουν αυτήν την χαρά.. Τόσοι κόποι και αγώνες δεν θα πάνε χαμένοι, και γω μετά από 3 αποτυχημένες προσπάθειες, αφού μετακόμισα θεσσαλονίκη και γνώρισα την γλυκιά κυρία Ζερβακάκου, είμαι πλέον έγκυος 4,5 εβδομάδων. Φοβάμαι πολύ αλλά αυτό που θέλω να μοιραστώ μαζί σας είναι πως χρειάζεται κουράγιο και να βρείτε την δύναμη μέσα σας και κατ επέκταση να μην τα παρατήσετε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Lisaki 80 είπε:

Είναι από αυτά που μου “μυρίζουν» διαφήμιση! 

χα, αν και παλιά , δεν το σκέφτηκα!! δεν έχεις και άδικο... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 1 month later...
στις On 9/10/2022 at 12:53 ΜΜ, ο/η Aναστασία Περιδάκη είπε:

Kαλησπέρα σε όλες τις γυναίκες και όλες τις οικογένειες που ζουν καθημερινά στιγμές αγάπης με τα μωράκια τους αγκαλιά, αλλά και σε όλες όσες κάνουν κουράγιο και υπομονή και προσπαθούν για να αποκτήσουν αυτήν την χαρά.. Τόσοι κόποι και αγώνες δεν θα πάνε χαμένοι, και γω μετά από 3 αποτυχημένες προσπάθειες, αφού μετακόμισα θεσσαλονίκη και γνώρισα την γλυκιά κυρία Ζερβακάκου, είμαι πλέον έγκυος 4,5 εβδομάδων. Φοβάμαι πολύ αλλά αυτό που θέλω να μοιραστώ μαζί σας είναι πως χρειάζεται κουράγιο και να βρείτε την δύναμη μέσα σας και κατ επέκταση να μην τα παρατήσετε!

Ευχαριστούμε για τα καλά λόγια, και γω Θεσσαλονίκη είμαι, ψάχνω να βρω γιατρό μην ακους τιποτα και μην τα παρατάς.. κατι που επρεπε να μου εχουν πει οταν ξεκινουσα τις προσπαθειες ηταν να κανω καταψυξη ωαριων πάντως..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...