Μετάβαση σε περιεχόμενο

Οκτώβριε Καλωσηρθες, γέμισε μας τις κοιλίτσες ❤️


marinamanoulitsa

Recommended Posts

στις πριν 1 ώρα, ο/η babyblue94 είπε:

Γενικά τα δικά μου νέα κορίτσια ....

Έχουμε βρει τα πατήματα μας αρκετα. Με την αλλαγή Πάνας και με όλα είμαστε εντάξει. Έχουμε θεματακι με τον ύπνο. Δεν κοιμάται αν την βάλω στο λίκνο. Ξυπνάει ή θα εξουθενωθεί από το κλαμα. Και δεν μπορώ πάνω από 5 λεπτά να την αφήσω να κλαιει. Στενοχωριέμαι πολύ. .

Θέλει μόνο αγκαλιά ή στο κρεβάτι μας για να κοιμηθεί. Όλοι μου λένε και ο γιατρός ότι είναι μικρό ακόμα και θέλει ασφάλεια και να το παίρνω. Εεε δεν μπορώ κιόλας να το αφήσω. Όταν το βλέπω πόσο όμορφα νιώθει όταν το πάρω και ηρεμεί. 

Βέβαια το βράδυ είναι ζόρι. Ξυπνάει ανά 2 ώρες και μπορεί να μην θέλει να κοιμηθεί κιόλας και να κλαιει χωρίς λόγο ενώ την έχω ταισει και την έχω αλλάξει .

Αυτό με δυσκολεύει. Με φτάνει και εμένα στα όρια μου και να μην αντέχω και να κλείνουν τα μάτια. Εξουθένωση πλήρως. . Σήμερα το βράδυ ξύπναγε ανά 1 ώρα. Δυσκολεύτηκα πολύ. Ξύπνησε 3 μετά 4 μετά 5 μετά 6 και μέχρι 8 δεν κοιμόταν. Σε σημείο που έβαλα τα κλαματα από την κούραση. Με είδε ο άντρας μου και την πήρε αγκαλιά εκείνος ενώ έπρεπε να πάει για δουλειά σε λίγο. 

Το βράδυ ειναι δύσκολο. 

Υπομονή με τον ύπνο!! 

Δε μπορώ να σου πω κάτι άλλο ούτε να σε βοηθήσω, γιατί εμένα κ τα δύο κοιμόντουσαν σερί από την αρχή, αλλά έχω ακούσει από μαμάδες που λένε ότι μόλις κοιμόντουσαν μαζί τα μωράκια τους, δεν ξύπναγαν τόσο πολύ. Αν έχεις λίκνο που ενώνει με το κρεβάτι είναι το ιδανικό, γιατί θα είναι κ ασφαλές στο χώρο του, και διπλα σου. Εγώ έτσι είχα στον μικρό μου.

Επίσης έχετε δει για κολικούς;

Υπομονή πάντως, καταλαβαίνω πώς είσαι γιατί κ για μένα θα ήταν ό,τι χειρότερο αυτό..Δηλαδή το πιο δύσκολο κομμάτι σε ένα μωράκι νομίζω είναι να ξυπνάει κ να μη ξεκουράζεσαι😞 Αν μπορεί να σε βοηθάει κ ο άντρας σου λίγο είναι σημαντικό. Να σκέφτεσαι πως όσο περνάει ο καιρός τόσο καλύτερα θα είναι τα πράγματα! 🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 342
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις πριν 3 ώρες, ο/η babyblue94 είπε:

Γενικά τα δικά μου νέα κορίτσια ....

Έχουμε βρει τα πατήματα μας αρκετα. Με την αλλαγή Πάνας και με όλα είμαστε εντάξει. Έχουμε θεματακι με τον ύπνο. Δεν κοιμάται αν την βάλω στο λίκνο. Ξυπνάει ή θα εξουθενωθεί από το κλαμα. Και δεν μπορώ πάνω από 5 λεπτά να την αφήσω να κλαιει. Στενοχωριέμαι πολύ. .

Θέλει μόνο αγκαλιά ή στο κρεβάτι μας για να κοιμηθεί. Όλοι μου λένε και ο γιατρός ότι είναι μικρό ακόμα και θέλει ασφάλεια και να το παίρνω. Εεε δεν μπορώ κιόλας να το αφήσω. Όταν το βλέπω πόσο όμορφα νιώθει όταν το πάρω και ηρεμεί. 

Βέβαια το βράδυ είναι ζόρι. Ξυπνάει ανά 2 ώρες και μπορεί να μην θέλει να κοιμηθεί κιόλας και να κλαιει χωρίς λόγο ενώ την έχω ταισει και την έχω αλλάξει .

Αυτό με δυσκολεύει. Με φτάνει και εμένα στα όρια μου και να μην αντέχω και να κλείνουν τα μάτια. Εξουθένωση πλήρως. . Σήμερα το βράδυ ξύπναγε ανά 1 ώρα. Δυσκολεύτηκα πολύ. Ξύπνησε 3 μετά 4 μετά 5 μετά 6 και μέχρι 8 δεν κοιμόταν. Σε σημείο που έβαλα τα κλαματα από την κούραση. Με είδε ο άντρας μου και την πήρε αγκαλιά εκείνος ενώ έπρεπε να πάει για δουλειά σε λίγο. 

Το βράδυ ειναι δύσκολο. 

 Κοίτα είναι στο μωράκι πιστεύω... Εμενα τα αγοράκια μου ήταν τελείως αλλα μωρά!δηλαδή ο μεγάλος μου επειδή ο καημένος είχε κολικούς από πολύ μικρούλης έως 3 μηνών να φανταστείς... Κράτησαν πάρα πολυ!!! Ανά 1 ώρα ήταν ξύπνιος και θήλαζε...νυσταααααααα σαν φάντασμα ήμουν..οι μαύροι κύκλοι ως το γόνατο 😵😵😵  και δεν θέλω να σε πανικό βάλλω και τα δύο μου αγόρια γενικά σερί ησύχασαν 18 μηνών και μετά... Επειδή τελειώνει και η πολλή μανούρα με τα δόντια κάπου εκεί... 

Ενώ ο μικρός μου γιος καμία σχέση... Ησυχο μωρό θηλάζε κοιμόταν και εγώ τον ξυπνούσα για να τον θηλάζω... Αντε να ξυπνούσε 2 φορές μόνο μέσα στη νύχτα.... Μήπως λέω μήπως τα πρώτα τα κακομαθαινουμε;;; χιχιχιιχι όλες τα ίδια μου λένε τα πρώτα τους ξενυχτουσαν και τα δεύτερα μια χαρά ήταν!!! 

Επίσης θήλαζα αποκλειστικά και εγώ.... Να το πας στο γιατρό να δείτε αν έχει κολικούς και να κόψεις τα γαλακτομικα μήπως τον πειράζουν... Εμένα ας πούμε τον βοήθησε αρκετά όταν έκοψα τα γαλακτομικα πλήρως.... Και του είχε δώσει και σταγονιτσες φυτικές που βοηθάνε στους κολικούς!!! 

Κουράγιο μανααααα😁😁😁❤️❤️❤️❤️ είμαι τρελή αλλά θέλω να τα ξανάζησω😂😂😂😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η evaioan είπε:

Κορίτσι μου γλυκό καταρχάς υπομονή, μας τα κάνει και εμάς καμία φορά. Αν και θηλάζεις μήπως έχει κολικούς; κουνάει τίποτα χεράκια ποδαρακια; σε ρωτώ διότι υπάρχει σιροπακι με χαμομήλι που τα ηρεμεί λίγο τη νύχτα για τους κολικούς. Αν όχι, τότε ειλικρινά ομολογώ ότι και εμένα ειναι μέρες που κοιμάται στην αγκαλιά μου. 

Ναι μπορεί να έχουν ξεκινήσει οι κολικοί. Δεν μαζεύει ποδαράκια. Αλλά το βλέπουμε ενώ νυστάζει ζοριζεται και κάνει κλανιτσες και κλαίει. Και ηρεμεί αν την βάλω μπρούμυτα πάνω μας. Θα της βάλω και κάτι ζεστό στην κοιλίτσα. Μήπως βοηθήσει . 

στις πριν 2 ώρες, ο/η Princess28 είπε:

Υπομονή με τον ύπνο!! 

Δε μπορώ να σου πω κάτι άλλο ούτε να σε βοηθήσω, γιατί εμένα κ τα δύο κοιμόντουσαν σερί από την αρχή, αλλά έχω ακούσει από μαμάδες που λένε ότι μόλις κοιμόντουσαν μαζί τα μωράκια τους, δεν ξύπναγαν τόσο πολύ. Αν έχεις λίκνο που ενώνει με το κρεβάτι είναι το ιδανικό, γιατί θα είναι κ ασφαλές στο χώρο του, και διπλα σου. Εγώ έτσι είχα στον μικρό μου.

Επίσης έχετε δει για κολικούς;

Υπομονή πάντως, καταλαβαίνω πώς είσαι γιατί κ για μένα θα ήταν ό,τι χειρότερο αυτό..Δηλαδή το πιο δύσκολο κομμάτι σε ένα μωράκι νομίζω είναι να ξυπνάει κ να μη ξεκουράζεσαι😞 Αν μπορεί να σε βοηθάει κ ο άντρας σου λίγο είναι σημαντικό. Να σκέφτεσαι πως όσο περνάει ο καιρός τόσο καλύτερα θα είναι τα πράγματα! 🙏

Λίκνο έχουμε και εμείς αλλά δεν κοιμάται εκεί μέσα. Κλαίει συνέχεια αν την βάλω. Θέλει το κρεβάτι μας και αγκαλια Γιάνλ να ηρεμήσει. 

Θα προσπαθήσω το λίκνο πάλι σε λίγο καιρό. Να περάσει 1 μήνας. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η babyblue94 είπε:

Ναι μπορεί να έχουν ξεκινήσει οι κολικοί. Δεν μαζεύει ποδαράκια. Αλλά το βλέπουμε ενώ νυστάζει ζοριζεται και κάνει κλανιτσες και κλαίει. Και ηρεμεί αν την βάλω μπρούμυτα πάνω μας. Θα της βάλω και κάτι ζεστό στην κοιλίτσα. Μήπως βοηθήσει . 

Λίκνο έχουμε και εμείς αλλά δεν κοιμάται εκεί μέσα. Κλαίει συνέχεια αν την βάλω. Θέλει το κρεβάτι μας και αγκαλια Γιάνλ να ηρεμήσει. 

Θα προσπαθήσω το λίκνο πάλι σε λίγο καιρό. Να περάσει 1 μήνας. 

Να σου ζήσει το μωράκι!! 
παρτο στο κρεβάτι σου και εχε την αγκαλίτσα όσο θέλει και όσο αντέχεις! Μην αγχεσαι για πράγματα  τύπου «θα μάθει αγκαλιά κτλ» είναι πολύ πολύ μωρό.. Τα βρεφη αντιλαμβάνονται την ύπαρξη τους μέσα από την αγκαλιά και το χάδι.. Από την πολλή αγκαλιά και την πολλή αγάπη δεν έπαθε κανείς τίποτα! Ο καλύτερος τρόπος για ένα μωρό ανεξάρτητο στο μέλλον είναι ενα μωρό που «πήρε» ότι ήθελε νωρις από τη μαμά του! 
Επίσης οι συνήθειες ενός μωρου εγκαθίστανται αργότερα! Προς το παρόν εχε το μαζί σου, σιγά σιγά δοκίμασε κολλητά το κρεβατακι του με το δικό σου και όλα θα γίνουν.. και να κοιμάται ενα 3μηνο μαζί σου δεν σημαίνει πως 4 ή 5 μηνών δεν θα μπορέσεις να το βάλεις στο κρεβατακι του!! 
Ψυχραιμία και όλα θα γίνουν! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια καλημέρα…ποσό μου αρέσει να διαβάζω τα νέα σας…αλλά θέλω μόνο καλά νέα…🥰..λοιπόν εμείς είμαστε σε διαδικασία εξετάσεων και επειδή βρέθηκε υψηλή κατάτμηση dna στο σπερμα, θα ήθελα να μ προτείνετε αν ξέρετε κάποιον πολύ καλό ουρολόγο εξειδικευμένο στα θέματα αναπαραγωγής στην Αθηνα,Καλαμάτα καπου…Θα ρωτησω κ στο άλλο τοπικ αλλά λέω αν τυχόν..Θέλω να σημειώσω ότι ο γιατρός όταν είπα ότι δεν θα κάνουμε απλό σπερμοδιαγραμμα αλλά και κατάτμηση dna με είπε υπερβολική και ιδού τα αποτελέσματα…Αυτά από εμένα…

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 32 λεπτά, ο/η Tinasardin8689 είπε:

Κορίτσια καλημέρα…ποσό μου αρέσει να διαβάζω τα νέα σας…αλλά θέλω μόνο καλά νέα…🥰..λοιπόν εμείς είμαστε σε διαδικασία εξετάσεων και επειδή βρέθηκε υψηλή κατάτμηση dna στο σπερμα, θα ήθελα να μ προτείνετε αν ξέρετε κάποιον πολύ καλό ουρολόγο εξειδικευμένο στα θέματα αναπαραγωγής στην Αθηνα,Καλαμάτα καπου…Θα ρωτησω κ στο άλλο τοπικ αλλά λέω αν τυχόν..Θέλω να σημειώσω ότι ο γιατρός όταν είπα ότι δεν θα κάνουμε απλό σπερμοδιαγραμμα αλλά και κατάτμηση dna με είπε υπερβολική και ιδού τα αποτελέσματα…Αυτά από εμένα…

Καλημέρα κορίτσια πως είστε ;

καλα κανατε και την κανατε την εξέταση dfi είναι βασική πιστεύω και εμείς την είχαμε κάνει.. κανατε και καλλιέργεια σπέρματος ; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Tinasardin8689 είπε:

Κορίτσια καλημέρα…ποσό μου αρέσει να διαβάζω τα νέα σας…αλλά θέλω μόνο καλά νέα…🥰..λοιπόν εμείς είμαστε σε διαδικασία εξετάσεων και επειδή βρέθηκε υψηλή κατάτμηση dna στο σπερμα, θα ήθελα να μ προτείνετε αν ξέρετε κάποιον πολύ καλό ουρολόγο εξειδικευμένο στα θέματα αναπαραγωγής στην Αθηνα,Καλαμάτα καπου…Θα ρωτησω κ στο άλλο τοπικ αλλά λέω αν τυχόν..Θέλω να σημειώσω ότι ο γιατρός όταν είπα ότι δεν θα κάνουμε απλό σπερμοδιαγραμμα αλλά και κατάτμηση dna με είπε υπερβολική και ιδού τα αποτελέσματα…Αυτά από εμένα…

Καλημέρα κορίτσι μου

Ξέρω τα καλύτερα για τον κύριο Ασβέστη, τον έχουμε επισκεφτεί και εμείς και η αδερφή μου με τον άντρα της και τους βοήθησε σε πολύ σοβαρό θέμα, τον έχουμε αναφέρει εδώ αρκετές φορές διάφοροι.... μόνο ένα κορίτσι μας εδώ δεν είχε τόσο "καλή" εμπειρία μαζί του. Στον αναφέρω και αν θες ψάξε το 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Froufro είπε:

Καλημέρα κορίτσι μου

Ξέρω τα καλύτερα για τον κύριο Ασβέστη, τον έχουμε επισκεφτεί και εμείς και η αδερφή μου με τον άντρα της και τους βοήθησε σε πολύ σοβαρό θέμα, τον έχουμε αναφέρει εδώ αρκετές φορές διάφοροι.... μόνο ένα κορίτσι μας εδώ δεν είχε τόσο "καλή" εμπειρία μαζί του. Στον αναφέρω και αν θες ψάξε το 

Καλησπέρα.. κι εμείς δεν είχαμε καλή εμπειρία.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Καλημέρα κορίτσια!!! 2η ημέρα καθυστέρησης σήμερα 😁😁😁 

Μακάρι να έχεις ευχάριστα σύντομα ! Στο εύχομαι ολόψυχα !!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Sunyyyyyy είπε:

Μακάρι να έχεις ευχάριστα σύντομα ! Στο εύχομαι ολόψυχα !!!!

Αμήν κορίτσι μου και σε εσένα εύχομαι να έρθει γρήγορα... Κάνατε επαφές; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Αμήν κορίτσι μου και σε εσένα εύχομαι να έρθει γρήγορα... Κάνατε επαφές; 

Κάναμε επαφές όχι σωστές βέβαια αλλά προσπαθήσαμε !!!!!! Εγώ βέβαια δ νομίζω αυτό το μήνα αλλά πλέον αρχίζω κ καταλάβω την ωορρηξία μου όποτε εύχομαι κάτι να γίνει …

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μανούλες [smilie=binkybaby.g:
@ELK 27/8/22 κορίτσι
@evaioan 27/07/22 κορίτσι
@MyNa 04/07/22 κορίτσι
@babyblue94 κορίτσι

Εγκυούλες 🤰

@MyElpida 
@marakineos 02/06
@Nandia- 19/1 αγόρι
@Παρασκευαιδου 16/05
@Raf123 24/12 αγόρι

Μελλοντικές μανούλες 🛏️[smilie=love3.gif]🥊
@marinamanoulitsa 09/10
@misofeggaro 12/10


Όποιο άλλο κορίτσι θέλει να μπει στο πινακάκι μου το λέει. 
@marinamanoulitsa ελπίζω σε εσένα γιατί έβαλα θερμόμετρο και είναι στα τάρταρα... 

 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η misofeggaro είπε:

Μανούλες [smilie=binkybaby.g:
@ELK 27/8/22 κορίτσι
@evaioan 27/07/22 κορίτσι
@MyNa 04/07/22 κορίτσι
@babyblue94 κορίτσι

Εγκυούλες 🤰

@MyElpida 
@marakineos 02/06
@Nandia- 19/1 αγόρι
@Παρασκευαιδου 16/05
@Raf123 24/12 αγόρι

Μελλοντικές μανούλες 🛏️[smilie=love3.gif]🥊
@marinamanoulitsa 09/10
@misofeggaro 12/10


Όποιο άλλο κορίτσι θέλει να μπει στο πινακάκι μου το λέει. 
@marinamanoulitsa ελπίζω σε εσένα γιατί έβαλα θερμόμετρο και είναι στα τάρταρα... 

 

 

Αχ τι ωραίο πινακάκι μπράβο Αθηνά μου!!!! Εγώ είμαι 3η ημέρα καθυστέρησης για να δούμε... Περιμένω ακόμα βέβαια.. Αν φτάσουμε Παρασκευή και δεν έρθει έχουμε μεγάλες πιθανότητες 😁😁🙏🙏🙏🙏

@misofeggaroσου εύχομαι να μην σου έρθει και εσένα!!!! Για πες μας όμως και τα νέα σου με την εξωσωματική, τι έγινε ;;;; πως προχωράς; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Αχ τι ωραίο πινακάκι μπράβο Αθηνά μου!!!! Εγώ είμαι 3η ημέρα καθυστέρησης για να δούμε... Περιμένω ακόμα βέβαια.. Αν φτάσουμε Παρασκευή και δεν έρθει έχουμε μεγάλες πιθανότητες 😁😁🙏🙏🙏🙏

@misofeggaroσου εύχομαι να μην σου έρθει και εσένα!!!! Για πες μας όμως και τα νέα σου με την εξωσωματική, τι έγινε ;;;; πως προχωράς; 

Λες βρε Μαρινάκι να έγινε το θαύμα σου;; Μακάρι, στο εύχομαι να είσαι γουρλού, πρώτα για τον εαυτό σου και μετά για όλες μας!

Μόλις αδιαθετήσω ξεκινάω εξετάσεις, αιματολογικές, σαλπιγγογραφία και σπερμοδιάγραμμα ο αντρούλης. 
Αν βγουν καλές, προχωράμε από τον επόμενο κιόλας κύκλο. Αν όχι βλέπουμε τι και πως θα διορθωθεί. 
Φοβάμαι ότι το θέμα είναι στον αντρούλη, γιατί το χειμώνα που είχε πάρει βάρος ενιωθε στην κοιλιά του να έχει πεταχτεί κήλη, η οποία όμως τώρα που έχασε 30 κιλά έφυγε. ΄Όμως είδαμε πρόσφατα στον οσχεικο σακο φλέβα διογκωμένη σαν κιρσός. Και όλα αυτά όσο να 'ναι επηρεάζουν τη γονιμότητα. 


Μερικε΄ς φορες είμαι αισιόδοξη, άλλες πάλι όχι και τόσο. . . .😱 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η misofeggaro είπε:

Λες βρε Μαρινάκι να έγινε το θαύμα σου;; Μακάρι, στο εύχομαι να είσαι γουρλού, πρώτα για τον εαυτό σου και μετά για όλες μας!

Μόλις αδιαθετήσω ξεκινάω εξετάσεις, αιματολογικές, σαλπιγγογραφία και σπερμοδιάγραμμα ο αντρούλης. 
Αν βγουν καλές, προχωράμε από τον επόμενο κιόλας κύκλο. Αν όχι βλέπουμε τι και πως θα διορθωθεί. 
Φοβάμαι ότι το θέμα είναι στον αντρούλη, γιατί το χειμώνα που είχε πάρει βάρος ενιωθε στην κοιλιά του να έχει πεταχτεί κήλη, η οποία όμως τώρα που έχασε 30 κιλά έφυγε. ΄Όμως είδαμε πρόσφατα στον οσχεικο σακο φλέβα διογκωμένη σαν κιρσός. Και όλα αυτά όσο να 'ναι επηρεάζουν τη γονιμότητα. 


Μερικε΄ς φορες είμαι αισιόδοξη, άλλες πάλι όχι και τόσο. . . .😱 

 

Όλα καλά θα πάνε κορίτσι μου... Καλά αποτελέσματα σου εύχομαι... Να μην συμβαίνει τίποτα και να πάτε άμεσα σε εξωσωματική και εως τα Χριστούγεννα να είσαι έγκυος 😁😁

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μ ξέρετε μήπως γιατί τα ουρα μου αφρίζουν ;;; Έχει τύχη σε κάποια; Διάβασα ότι μπορεί μα σχετίζεται με το ζάχαρο κλπ . Έχω λίγο ζάχαρο . Αλλά πρώτη φορά μ συμβαίνει . Διάβασα επίσης ότι μπορεί να σχετίζεται και με τα νεφρά … 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Sunyyyyyy είπε:

Κορίτσια μ ξέρετε μήπως γιατί τα ουρα μου αφρίζουν ;;; Έχει τύχη σε κάποια; Διάβασα ότι μπορεί μα σχετίζεται με το ζάχαρο κλπ . Έχω λίγο ζάχαρο . Αλλά πρώτη φορά μ συμβαίνει . Διάβασα επίσης ότι μπορεί να σχετίζεται και με τα νεφρά … 

Καλησπέρα εγω που είχα λίγο τσιμπημένο ζαχαρο δεν είχα τέτοιο θέμα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Elk είπε:

Καλησπέρα εγω που είχα λίγο τσιμπημένο ζαχαρο δεν είχα τέτοιο θέμα 

Ναι κ εγώ τόσο καιρό πρώτη φορά … τέλος πάντων θα το δω και τις επίμενες ημέρες και βλέπουμε ….

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 λεπτά, ο/η Sunyyyyyy είπε:

Ναι κ εγώ τόσο καιρό πρώτη φορά … τέλος πάντων θα το δω και τις επίμενες ημέρες και βλέπουμε ….

Μπορει να είναι και κάτι περαστικό... Γινόταν και εμένα σε μια φάση αλλά μετά έφυγε... Εκανα και τεστ ούρων και αίματος μετά και όλα καλά ήταν. 

Αλλα κάνε ένα τσεκ απ.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 28 λεπτά, ο/η Sunyyyyyy είπε:

Ναι κ εγώ τόσο καιρό πρώτη φορά … τέλος πάντων θα το δω και τις επίμενες ημέρες και βλέπουμε ….

Δες το πως θα πάει και αν είναι κανε μια εξέταση ούρων 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Μπορει να είναι και κάτι περαστικό... Γινόταν και εμένα σε μια φάση αλλά μετά έφυγε... Εκανα και τεστ ούρων και αίματος μετά και όλα καλά ήταν. 

Αλλα κάνε ένα τσεκ απ.. 

ναι θα πάρω τηλέφωνο να κλείσω ένα ραντεβού …

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μόλις είδα ροζ στο σκούπισμα... 

Ο γιατρός είπε ότι πρώτη μέρα είναι αυτή που βλέπουμε κόκκινο. Άρα Παρασκευή θα είναι 2η μέρα και θα πάω για εξετάσεις. Και μακάρι να έχουμε επιτυχία! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 48 λεπτά, ο/η misofeggaro είπε:

Μόλις είδα ροζ στο σκούπισμα... 

Ο γιατρός είπε ότι πρώτη μέρα είναι αυτή που βλέπουμε κόκκινο. Άρα Παρασκευή θα είναι 2η μέρα και θα πάω για εξετάσεις. Και μακάρι να έχουμε επιτυχία! 

Καλή αρχή κορίτσι μου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Ετσι ειναι!!! Κι αυτος ο ανθρωπος ησουν εσυ γ μενα!!❤️🫶 Μια κοπελα π δν ξερω καλα καλα κ π μου σταθηκε καλυτερα κ απο φιλη!! 😍 Δε λεω κ ο αντρας μου διπλα μου σε ολα! Βραχος... αλλα ειναι αλλιως οταν ο αλλος το εχει ζησει κ εχει τις ιδιες αγωνιες.. περναει τα ιδια σκαμπανεβασματα, εχει κ τις ορμονες να βαρανε κοκκινο, μπαινει στη θεση σου γτ το ξερει πως ειναι κ σε νιωθει με μια λεξη π θα πεις..  Σε ευχαριστω πααααααρα πολυ!!💞💞💞
    • Ευχαριστω Ραμ μου!!!! 🥰 με το καλο ολα!!! 🙏❤️ Καλη αρχη στη νεα προσπαθεια κ με το καλο να μεγαλωσετε την οικογενεια σας!!!💫
    • Γλυκο μου μισοφεγγαρο!!! 🫶❤️🫶 Σε ευχαριστω για ολες τις ευχες!!! 🥰 Μακαρι ο θεος ν μας αξιωσει να γινουμε γονεις!!! Ελπιζω να πανε ολα καλα σε αυτο το ταξιδι π μολις ξεκινησε μεχρι το τελος!!! 🥹
    • Η αλήθεια είναι ότι και εμένα μου φάνηκε κάπως όμως δεν μου έδωσε περιθώρια ο γιατρός να το επεξεργαστώ! Με κοίταξε μου λέει είναι όλα καθαρά ντύσουν και έλα να τα πούμε! Μας ξεκίνησε με τις έρευνες και μας διάβαζε διαφορα πράγματα που είχε μελετήσει και μας λέγε το θα κάνουμε και πως θα προχωρήσουμε όποτε δεν πρόλαβα να σκεφτώ την παλινδρομη! Ναι δεν υπάρχει λογος για εξωσωματικη για την ωρα! Θα δούμε και τις εξετάσεις και τι θα μου δώσει και μετά αν δεν είναι εδώ ο σύντροφος θα καταψηξουμε σπερμα και θα κάνω σπερματεγχυνση! Μου είπε ότι μπορεί να αργησει να έρθει η περίοδος λόγω ΣΠΩ όχι όμως ότι είναι απόλυτο! Απλά για να μην ανησυχήσω! Ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου🙏
    • Τοκυο μου!!!! ❤️ Σε ευχαριστω κι εσενα για ολα!!! 🥰 Αληθεια αν δεν ησουν εσυ ν τα λεμε με dm κ να μου συστησεις αυτο τον τρομερο γιατρο (γενικα ειχα φτασει σ ενα σημειο π ειχα μπλοκαρει κ με ξεμπλοκαρες..), μπορει ακομα να εχανα χρονο κ να ημασταν στο μηδεν οπως τοσα χρονια π ψαχναμε ψαχναμε κ ακρη δε βγαζαμε!!!  Να εισαι καλα κ να χαιρεσαι την οικογενεια σου!!!😊 Με το καλο ν ερθει κ το 2ο παιδακι σας γερο και καλοτυχο!!!🙏💫🎈 Μακαρι κι εμας τα εμβρυακια μας να ερθουν στην αγκαλια μας καποια μερα!🙏
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...