Μετάβαση σε περιεχόμενο

Οκτώβριε Καλωσηρθες, γέμισε μας τις κοιλίτσες ❤️


marinamanoulitsa

Recommended Posts

στις πριν 3 ώρες, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Κορίτσια Σάββατο θα κάνω τεστακι 😑 αυτό τον μήνα δεν γέμισα παντού σπυρακια όπως πριν την περίοδο... Για να δούμε.. Αυτό μου δίνει ελπίδες γιατί πάντα γίνομαι χάλια πριν την περίοδο.... 

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΕ ΟΛΑ ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!!! ΠΕΡΑ ΑΠ ΑΥΤΟ ΕΧΕΙΣ ΚΑΠΟΙΟ ΑΛΛΟ ΠΙΘΑΝΟ ΣΥΜΠΤΩΜΑ?

ΕΓΩ ΑΜΕΣΩΣ ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΩΟΡΗΞΙΑ ΑΡΧΙΣΑ ΝΑ ΕΧΩ ΕΝΤΟΝΕΣ ΚΡΑΜΠΕΣ ΚΑΤΩ ΧΑΜΗΛΑ ΣΤΗ ΚΟΙΛΙΑ , ΟΙ ΟΠΟΙΕΣ ΣΥΝΕΧΙΖΟΝΤΑΙ ΕΩΣ ΚΑΙ ΣΗΜΕΡΑ 20Η ΗΜΕΡΑ ΚΥΚΛΟΥ.ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΑΔΙΑΘΕΤΗΣΩ ΣΤΙΣ 14/10.

ΓΕΝΙΚΩΣ ΑΙΣΘΑΝΟΜΑΙ ΚΑΠΩΣ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΑ ΑΥΤΗ ΤΗ ΦΟΡΑ ΠΡΙΝ ΤΗ ΠΕΡΙΟΔΟ.ΙΣΩΣ ΓΙΑΤΙ ΕΙΔΑ ΘΕΤΙΚΟ ΤΕΣΤ ΩΟΡΗΞΙΑΣ Κ ΕΙΧΑ ΚΑΙ ΚΑΛΕΣ ΕΠΑΦΕΣ ,ΜΑΛΛΟΝ ΕΧΟΥΝ ΠΑΡΕΙ ΤΑ ΜΥΑΛΑ ΜΟΥ ΑΕΡΑ. 😔

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 342
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις πριν 19 ώρες, ο/η efaki90 είπε:

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΕ ΟΛΑ ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!!! ΠΕΡΑ ΑΠ ΑΥΤΟ ΕΧΕΙΣ ΚΑΠΟΙΟ ΑΛΛΟ ΠΙΘΑΝΟ ΣΥΜΠΤΩΜΑ?

ΕΓΩ ΑΜΕΣΩΣ ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΩΟΡΗΞΙΑ ΑΡΧΙΣΑ ΝΑ ΕΧΩ ΕΝΤΟΝΕΣ ΚΡΑΜΠΕΣ ΚΑΤΩ ΧΑΜΗΛΑ ΣΤΗ ΚΟΙΛΙΑ , ΟΙ ΟΠΟΙΕΣ ΣΥΝΕΧΙΖΟΝΤΑΙ ΕΩΣ ΚΑΙ ΣΗΜΕΡΑ 20Η ΗΜΕΡΑ ΚΥΚΛΟΥ.ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΑΔΙΑΘΕΤΗΣΩ ΣΤΙΣ 14/10.

ΓΕΝΙΚΩΣ ΑΙΣΘΑΝΟΜΑΙ ΚΑΠΩΣ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΑ ΑΥΤΗ ΤΗ ΦΟΡΑ ΠΡΙΝ ΤΗ ΠΕΡΙΟΔΟ.ΙΣΩΣ ΓΙΑΤΙ ΕΙΔΑ ΘΕΤΙΚΟ ΤΕΣΤ ΩΟΡΗΞΙΑΣ Κ ΕΙΧΑ ΚΑΙ ΚΑΛΕΣ ΕΠΑΦΕΣ ,ΜΑΛΛΟΝ ΕΧΟΥΝ ΠΑΡΕΙ ΤΑ ΜΥΑΛΑ ΜΟΥ ΑΕΡΑ. 😔

Υπομονή κορίτσι μου... Να έρθει τουλάχιστον η ημέρα της αναμενόμενης περιόδου... Αντε 13/10 κάνε τεστ... Μια ημέρα πριν... Και πάλι παίζεται αν δείξει θετικό... Και εγώ θα κάνω αύριο ενώ περιμένω Κυριακή αλλά θα πάρω 4 τεστακια να έχω... Τα βρήκα καλή τιμή και θα πάω να πάρω αύριο... 

Συμπτώματα έχω κάθε μήνα αλλά τελικά δεν είμαι... Ας πούμε έχω και υπνηλία αλλά μπορεί να είναι και από την κούραση.. Οπότε δεν τα δίνω σημασία πλέον... Αυτό που λες τα πονακια είναι σημάδια εγκυμοσύνης...αν έκανες στοχευμενα λογικά θα έγινε... Πόσο καιρό προσπάθειες; 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια καλημέρα....να κάνουμε λίστα να έχουμε όπως παλιά;;;; για να γράφουμε πότε έχετε ΠΗΤ οι εγκυουλες και πότε περιμένουμε περίοδο όσες περιμένουμε;;;; 

Ποια θα το κάνει;;; γιατί δεν ξέρω πως γίνεται αλλιώς θα το έκανα εγώ... Πως το κάνεις να εμφανιστεί σε κάθε μήνυμα;;; 🙄

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 λεπτά, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Υπομονή κορίτσι μου... Να έρθει τουλάχιστον η ημέρα της αναμενόμενης περιόδου... Αντε 13/10 κάνε τεστ... Μια ημέρα πριν... Και πάλι παίζεται αν δείξει θετικό... Και εγώ θα κάνω αύριο ενώ περιμένω Κυριακή αλλά θα πάρω 4 τεστακια να έχω... Τα βρήκα καλή τιμή και θα πάω να πάρω αύριο... 

Συμπτώματα έχω κάθε μήνα αλλά τελικά δεν είμαι... Ας πούμε έχω και υπνηλία αλλά μπορεί να είναι και από την κούραση.. Οπότε δεν τα δίνω σημασία πλέον... Αυτό που λες τα πονακια είναι σημάδια εγκυμοσύνης...αν έκανες στοχευμενα λογικά θα έγινε... Πόσο καιρό προσπάθειες; 

 

καλημερα !! απλα αυτα τα πονακια ξεκινησα να τα εχω αμεσως  μετα την ωορηξια !βεβαια το στηθος μου δεν εχει πρηστει καθολου οπως σε καθε περιοδο συμβαίνει 10ημερες πριν! δεν ξερω...η αληθεια ειναι πως καθε φορα λεω μην ψαξεις μην ασχοληθεις με συμπτωματα,αλλα ειναι πολυ δυσκολο 😑 ! ειμαστε περιπου στον ενα χρονο και κατι !! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η efaki90 είπε:

καλημερα !! απλα αυτα τα πονακια ξεκινησα να τα εχω αμεσως  μετα την ωορηξια !βεβαια το στηθος μου δεν εχει πρηστει καθολου οπως σε καθε περιοδο συμβαίνει 10ημερες πριν! δεν ξερω...η αληθεια ειναι πως καθε φορα λεω μην ψαξεις μην ασχοληθεις με συμπτωματα,αλλα ειναι πολυ δυσκολο 😑 ! ειμαστε περιπου στον ενα χρονο και κατι !! 

Αααα και εσύ αρκετό καιρό... Έχετε κάνει εξετάσεις;;; πάνω απο χρόνο λέει πρέπει να το ψάχνεις 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Αααα και εσύ αρκετό καιρό... Έχετε κάνει εξετάσεις;;; πάνω απο χρόνο λέει πρέπει να το ψάχνεις 

ΚΑΝΑΜΕ ΤΟΝ ΑΠΡΙΛΙΟ ΣΑΛΠΙΓΓΟΡΑΦΙΑ ΗΤΑΝ ΠΕΝΤΑΚΑΘΑΡΗ ,Κ ΤΟ ΣΠΕΡΜΟΔΙΑΓΡΑΜΜΑ ΗΤΑΝ ΠΟΛΥ ΚΑΛΟ ΧΩΡΙΣ ΚΑΠΟΙΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ.ΤΟ ΕΠΑΝΑΛΑΒΑΜΕ ΠΡΙΝ ΑΠΟ 20ΗΜΕΡΕΣ ΠΕΡΙΠΟΥ ΚΑΙ ΗΤΑΝ ΑΚΟΜΑ ΚΑΛΥΤΕΡΟ.ΜΟΥ ΕΙΧΕ ΠΕΙ Ο ΓΑΒΑΡΗΣ ΑΠΟ ΤΟ ΕΛΕΝΑ ΠΩΣ ΤΟ ΣΠΕΡΜΑ ΑΝΑΝΕΩΝΕΤΑΙ ΚΑΘΕ ΤΡΕΙΣ ΜΗΝΕΣ ΠΕΡΙΠΟΥ.ΟΠΟΤΕ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΠΟΥ Κ ΠΟΥ ΕΝΑΝ ΕΠΑΝΑΛΕΓΧΟ. ΟΙ ΟΡΜΟΝΟΛΟΓΙΚΕΣ ΜΟΥ ΑΨΟΓΕΣ ΚΑΙ Ο ΘΥΡΕΟΕΙΔΗΣ ΡΥΘΜΙΣΜΕΝΟΣ.

ΠΗΡΑ ΣΕΡΠΑΦΑΡ ΓΙΑ 2 ΜΗΝΕΣ ΑΛΛΑ ΕΙΧΕ ΑΡΚΕΤΕΣ ΠΑΡΕΝΕΡΓΕΙΕΣ ΜΕ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΝΑ ΤΟ ΚΟΨΩ.

ΕΓΩ 32,ΣΥΖΥΓΟΣ 34 .

ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΑΥΤΟ ΤΟ ΑΓΧΟΣ ΤΕΛΙΚΑ ΜΑΣ ΕΧΕΙ ...ΕΚΕΙ ΚΑΤΑΛΗΓΩ! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η efaki90 είπε:

ΚΑΝΑΜΕ ΤΟΝ ΑΠΡΙΛΙΟ ΣΑΛΠΙΓΓΟΡΑΦΙΑ ΗΤΑΝ ΠΕΝΤΑΚΑΘΑΡΗ ,Κ ΤΟ ΣΠΕΡΜΟΔΙΑΓΡΑΜΜΑ ΗΤΑΝ ΠΟΛΥ ΚΑΛΟ ΧΩΡΙΣ ΚΑΠΟΙΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ.ΤΟ ΕΠΑΝΑΛΑΒΑΜΕ ΠΡΙΝ ΑΠΟ 20ΗΜΕΡΕΣ ΠΕΡΙΠΟΥ ΚΑΙ ΗΤΑΝ ΑΚΟΜΑ ΚΑΛΥΤΕΡΟ.ΜΟΥ ΕΙΧΕ ΠΕΙ Ο ΓΑΒΑΡΗΣ ΑΠΟ ΤΟ ΕΛΕΝΑ ΠΩΣ ΤΟ ΣΠΕΡΜΑ ΑΝΑΝΕΩΝΕΤΑΙ ΚΑΘΕ ΤΡΕΙΣ ΜΗΝΕΣ ΠΕΡΙΠΟΥ.ΟΠΟΤΕ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΠΟΥ Κ ΠΟΥ ΕΝΑΝ ΕΠΑΝΑΛΕΓΧΟ. ΟΙ ΟΡΜΟΝΟΛΟΓΙΚΕΣ ΜΟΥ ΑΨΟΓΕΣ ΚΑΙ Ο ΘΥΡΕΟΕΙΔΗΣ ΡΥΘΜΙΣΜΕΝΟΣ.

ΠΗΡΑ ΣΕΡΠΑΦΑΡ ΓΙΑ 2 ΜΗΝΕΣ ΑΛΛΑ ΕΙΧΕ ΑΡΚΕΤΕΣ ΠΑΡΕΝΕΡΓΕΙΕΣ ΜΕ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΝΑ ΤΟ ΚΟΨΩ.

ΕΓΩ 32,ΣΥΖΥΓΟΣ 34 .

ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΑΥΤΟ ΤΟ ΑΓΧΟΣ ΤΕΛΙΚΑ ΜΑΣ ΕΧΕΙ ...ΕΚΕΙ ΚΑΤΑΛΗΓΩ! 

Ε ναι κοπέλα μου... Τότε από το άγχος είναι... Χαλάρωσε...δυσκολο αλλα πρέπει να χαλαρώσεις 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 6/10/2022 at 1:15 ΜΜ, ο/η efaki90 είπε:

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΕ ΟΛΑ ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!!! ΠΕΡΑ ΑΠ ΑΥΤΟ ΕΧΕΙΣ ΚΑΠΟΙΟ ΑΛΛΟ ΠΙΘΑΝΟ ΣΥΜΠΤΩΜΑ?

ΕΓΩ ΑΜΕΣΩΣ ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΩΟΡΗΞΙΑ ΑΡΧΙΣΑ ΝΑ ΕΧΩ ΕΝΤΟΝΕΣ ΚΡΑΜΠΕΣ ΚΑΤΩ ΧΑΜΗΛΑ ΣΤΗ ΚΟΙΛΙΑ , ΟΙ ΟΠΟΙΕΣ ΣΥΝΕΧΙΖΟΝΤΑΙ ΕΩΣ ΚΑΙ ΣΗΜΕΡΑ 20Η ΗΜΕΡΑ ΚΥΚΛΟΥ.ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΑΔΙΑΘΕΤΗΣΩ ΣΤΙΣ 14/10.

ΓΕΝΙΚΩΣ ΑΙΣΘΑΝΟΜΑΙ ΚΑΠΩΣ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΑ ΑΥΤΗ ΤΗ ΦΟΡΑ ΠΡΙΝ ΤΗ ΠΕΡΙΟΔΟ.ΙΣΩΣ ΓΙΑΤΙ ΕΙΔΑ ΘΕΤΙΚΟ ΤΕΣΤ ΩΟΡΗΞΙΑΣ Κ ΕΙΧΑ ΚΑΙ ΚΑΛΕΣ ΕΠΑΦΕΣ ,ΜΑΛΛΟΝ ΕΧΟΥΝ ΠΑΡΕΙ ΤΑ ΜΥΑΛΑ ΜΟΥ ΑΕΡΑ. 😔

Καλή επιτυχία σου εύχομαι!! Αλλά κι να μην έρθει να θυμάσαι είναι η πρώτη προσπάθεια με τα τεστακια όποτε δες το σαν πείραμα! 
 

εγω κορίτσι μου δεν είχα καθόλου συμπτώματα μόνο καθυστέρηση! Γενικά ομως κ στην περίοδο δεν έχω συμπτώματα… πολύ σπάνια θα έχω κατι 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΑΙ ΝΑΙ ΤΟ ΞΕΡΩ !!!ΑΠΛΑ ΕΠΕΙΔΗ ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΚΟΝΤΑ ΓΙΑ IVF  ΚΥΡΙΩΣ ΓΙΑ ΨΥΧΟΛΟΓΙΚΟΥΣ ΛΟΓΟΥΣ ,ΤΡΕΦΩ ΜΕΣΑ ΜΟΥ ΜΙΑ ΕΛΠΙΔΑ ΜΗΠΩΣ ΕΧΕΙ ΓΙΝΕΙ ΤΟ ΘΑΥΜΑ !

ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΝΤΑΠΟΚΡΙΣΗ!ΝΟΜΙΖΩ ΠΩΣ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ ΝΑ ΚΑΤΑΝΟΗΣΟΥΜΕ ΚΑΙ ΝΑ ΑΝΤΙΛΗΦΘΟΥΜΕ ΤΗ ΨΥΧΟΛΟΓΙΑ Η ΜΙΑ ΤΗΣ ΑΛΛΗΣ ΕΔΩ ΜΕΣΑ!❣️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα και καλό σκ! 

Κάποια κοπέλα είχε την ιδέα να ξεκινήσουμε πάλι τον πίνακα με τα ονόματα. 

Μπορώ να το φτιάξω εγώ. 

Οποία κοπέλα θέλει ας μου γράψει πότε περιμένει περίοδο και οι εγκυουλες ας μου γράψουν πότε έχουν πητ και τι περιμένουν, αγόρι ή κορίτσι. 

Και τα κορίτσια που γέννησαν και μας έλεγαν τα νέα τους ας μου γράψουν πότε ήρθε το μωρό τους στον κόσμο, για γούρι, και το φύλο για να δούμε και στατιστικά. 

@marinamanoulitsaέκανες τεστ;; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου τι κάνετε?????? Δεν μου φτάνουν οι ώρες της μέρας και σας έχω χάσει! Μπαίνω όποτε μπορώ για να δω τα νέα σας αλλά μπορεί να έχουν περάσει και πολλές μέρες από τότε που τα έχετε γράψει.....

@babyblue94 να σου ζήσει το μωράκι σου γλυκιά μου!!! Υγεία και κάθε ευτυχία στην ζωή της!!!!

@Παρασκευαιδου το πόσο έχω χαρεί με τα νέα σου κορίτσι μου δεν μπορώ να στο περιγράψω! Ήθελα να σου στείλω και πμ όταν το διάβασα, αλλά ειλικρινά δεν προλαβαίνω ούτε να φάω τον τελευταίο καιρό 

@Raf123 τέλειο είναι το μωράκι σου και μην σε προβληματίζουν ανούσια σχόλια 🤗🤗🤗 Όσο για την κοιλιά ανήκω στο αντίθετο γκρουπ... ήθελα να το κρύψω αυτή τη φορά μέχρι την αυχενική και δυσκολεύτηκα πάρα πολύ!!!! Και με έκαναν να νιώθω και εγώ άβολα στις εγκυμοσύνες μου αλλά επειδή έκανα απότομα μεγάλη κοιλιά 😒

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 25 λεπτά, ο/η Froufro είπε:

Κορίτσια μου τι κάνετε?????? Δεν μου φτάνουν οι ώρες της μέρας και σας έχω χάσει! Μπαίνω όποτε μπορώ για να δω τα νέα σας αλλά μπορεί να έχουν περάσει και πολλές μέρες από τότε που τα έχετε γράψει.....

@babyblue94 να σου ζήσει το μωράκι σου γλυκιά μου!!! Υγεία και κάθε ευτυχία στην ζωή της!!!!

@Παρασκευαιδου το πόσο έχω χαρεί με τα νέα σου κορίτσι μου δεν μπορώ να στο περιγράψω! Ήθελα να σου στείλω και πμ όταν το διάβασα, αλλά ειλικρινά δεν προλαβαίνω ούτε να φάω τον τελευταίο καιρό 

@Raf123 τέλειο είναι το μωράκι σου και μην σε προβληματίζουν ανούσια σχόλια 🤗🤗🤗 Όσο για την κοιλιά ανήκω στο αντίθετο γκρουπ... ήθελα να το κρύψω αυτή τη φορά μέχρι την αυχενική και δυσκολεύτηκα πάρα πολύ!!!! Και με έκαναν να νιώθω και εγώ άβολα στις εγκυμοσύνες μου αλλά επειδή έκανα απότομα μεγάλη κοιλιά 😒

Ευχαριστώ πολύ καρδιά μου.  Πραγματικά πλέον με 3 παιδιά είναι ο χρόνος πολύτιμος 😉

Τόσες όμορφες συζητήσεις έχουμε κάνει και ήσουν τόσο δίπλα μου εκείνο το διάστημα που ανυπομουσα να μπεις να δεις τα νέα μου :-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η misofeggaro είπε:

Καλημέρα και καλό σκ! 

Κάποια κοπέλα είχε την ιδέα να ξεκινήσουμε πάλι τον πίνακα με τα ονόματα. 

Μπορώ να το φτιάξω εγώ. 

Οποία κοπέλα θέλει ας μου γράψει πότε περιμένει περίοδο και οι εγκυουλες ας μου γράψουν πότε έχουν πητ και τι περιμένουν, αγόρι ή κορίτσι. 

Και τα κορίτσια που γέννησαν και μας έλεγαν τα νέα τους ας μου γράψουν πότε ήρθε το μωρό τους στον κόσμο, για γούρι, και το φύλο για να δούμε και στατιστικά. 

@marinamanoulitsaέκανες τεστ;; 

Καλημέρα κορίτσια πως είστε ; Καλό Σαββατοκύριακο να έχουμε! 

γέννησα 27/8/22 κοριτσάκι 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 32 λεπτά, ο/η Elk είπε:

Καλημέρα κορίτσια πως είστε ; Καλό Σαββατοκύριακο να έχουμε! 

γέννησα 27/8/22 κοριτσάκι 

Έχουμε 1 μήνα διαφορά στις γέννες, να σου ζήσει! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η misofeggaro είπε:

Καλημέρα και καλό σκ! 

Κάποια κοπέλα είχε την ιδέα να ξεκινήσουμε πάλι τον πίνακα με τα ονόματα. 

Μπορώ να το φτιάξω εγώ. 

Οποία κοπέλα θέλει ας μου γράψει πότε περιμένει περίοδο και οι εγκυουλες ας μου γράψουν πότε έχουν πητ και τι περιμένουν, αγόρι ή κορίτσι. 

Και τα κορίτσια που γέννησαν και μας έλεγαν τα νέα τους ας μου γράψουν πότε ήρθε το μωρό τους στον κόσμο, για γούρι, και το φύλο για να δούμε και στατιστικά. 

@marinamanoulitsaέκανες τεστ;; 

Όχι ακόμα δεν έκανα...ναι εγώ είχα την ιδέα να φτιάξουμε τον πίνακα 😁😁 λοιπόν εγώ εχω αύριο αναμενόμενη περίοδο.. 9/10

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η misofeggaro είπε:

Καλημέρα και καλό σκ! 

Κάποια κοπέλα είχε την ιδέα να ξεκινήσουμε πάλι τον πίνακα με τα ονόματα. 

Μπορώ να το φτιάξω εγώ. 

Οποία κοπέλα θέλει ας μου γράψει πότε περιμένει περίοδο και οι εγκυουλες ας μου γράψουν πότε έχουν πητ και τι περιμένουν, αγόρι ή κορίτσι. 

Και τα κορίτσια που γέννησαν και μας έλεγαν τα νέα τους ας μου γράψουν πότε ήρθε το μωρό τους στον κόσμο, για γούρι, και το φύλο για να δούμε και στατιστικά. 

@marinamanoulitsaέκανες τεστ;; 

Έχω πητ 19/1/23 αλλά θα γεννήσω πιο νωρίς και είναι αγόρι 

Εσυ πως εισαι;  

στις πριν 6 ώρες, ο/η Froufro είπε:

Κορίτσια μου τι κάνετε?????? Δεν μου φτάνουν οι ώρες της μέρας και σας έχω χάσει! Μπαίνω όποτε μπορώ για να δω τα νέα σας αλλά μπορεί να έχουν περάσει και πολλές μέρες από τότε που τα έχετε γράψει.....

@babyblue94 να σου ζήσει το μωράκι σου γλυκιά μου!!! Υγεία και κάθε ευτυχία στην ζωή της!!!!

@Παρασκευαιδου το πόσο έχω χαρεί με τα νέα σου κορίτσι μου δεν μπορώ να στο περιγράψω! Ήθελα να σου στείλω και πμ όταν το διάβασα, αλλά ειλικρινά δεν προλαβαίνω ούτε να φάω τον τελευταίο καιρό 

@Raf123 τέλειο είναι το μωράκι σου και μην σε προβληματίζουν ανούσια σχόλια 🤗🤗🤗 Όσο για την κοιλιά ανήκω στο αντίθετο γκρουπ... ήθελα να το κρύψω αυτή τη φορά μέχρι την αυχενική και δυσκολεύτηκα πάρα πολύ!!!! Και με έκαναν να νιώθω και εγώ άβολα στις εγκυμοσύνες μου αλλά επειδή έκανα απότομα μεγάλη κοιλιά 😒

Και εγώ έκανα νωρίς κοιλιά τώρα στο 3ο .. δεν μπορούσα να την κρύψω με τίποτα.. ουτε να την ρουφαω να μην φαίνεται μπορούσα 🤣🤣

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου σας έχασα αυτό το διάστημα.. την άλλη Κυριακή ειναι ο γάμος μπυ και όπως καταλαβαίνετε τρέχω για τα τελευταία.. εχω και τα παιδιά με τα ιδιαίτερα το απόγευμα.. άρχισα και δεν έχω αντοχες.. έρχονται τα πεθερικά μου από Αλεξανδρούπολη την Τετάρτη και περιμένω πως και πως .. αυτά τα νέα μου... για το μωρο έχω να κάνω την καμπυλη ζαχάρου την επόμενη Παρασκευή και στις 24 θα πάω να το δούμε 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η misofeggaro είπε:

Καλημέρα και καλό σκ! 

Κάποια κοπέλα είχε την ιδέα να ξεκινήσουμε πάλι τον πίνακα με τα ονόματα. 

Μπορώ να το φτιάξω εγώ. 

Οποία κοπέλα θέλει ας μου γράψει πότε περιμένει περίοδο και οι εγκυουλες ας μου γράψουν πότε έχουν πητ και τι περιμένουν, αγόρι ή κορίτσι. 

Και τα κορίτσια που γέννησαν και μας έλεγαν τα νέα τους ας μου γράψουν πότε ήρθε το μωρό τους στον κόσμο, για γούρι, και το φύλο για να δούμε και στατιστικά. 

@marinamanoulitsaέκανες τεστ;; 

Τι βάζουμε και ΠΗΤ ? Εγώ έχω 16.05

Σήμερα πήγα στο νοσοκομείο ένιωθα τρελούς πονους , πήγα σε άλλη κλινική και εκει Έλληνες (όλοι έρχονται Γερμανία για το αγροτικό τους απ ότι κατάλαβα) το καλό για εμάς τους Έλληνες μιλάμε τα ελληνικά μας νιώθουμε και την ασφάλεια μας μας προσέχουν και παραπάνω 😉

Τα νέα μου μάλλον  η ατάκα του γιατρού " ε.. πες το χριστιανη μου 4 μέρες έχεις να πας τουαλέτα απορώ πως δεν έχεις σκάσει " όπως καταλάβατε μου έδωσε να πιω κάτι και σε 8 ώρες θα ηρεμήσω.  

Απ την άλλη είδα το μωράκι μου από 19.09 έχω να το δω μεγαλωσε τοοοσοο πολυ είδα μωράκι 🥰 καρδούλα και όλα μια χαρά. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 34 λεπτά, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Τι βάζουμε και ΠΗΤ ? Εγώ έχω 16.05

Σήμερα πήγα στο νοσοκομείο ένιωθα τρελούς πονους , πήγα σε άλλη κλινική και εκει Έλληνες (όλοι έρχονται Γερμανία για το αγροτικό τους απ ότι κατάλαβα) το καλό για εμάς τους Έλληνες μιλάμε τα ελληνικά μας νιώθουμε και την ασφάλεια μας μας προσέχουν και παραπάνω 😉

Τα νέα μου μάλλον  η ατάκα του γιατρού " ε.. πες το χριστιανη μου 4 μέρες έχεις να πας τουαλέτα απορώ πως δεν έχεις σκάσει " όπως καταλάβατε μου έδωσε να πιω κάτι και σε 8 ώρες θα ηρεμήσω.  

Απ την άλλη είδα το μωράκι μου από 19.09 έχω να το δω μεγαλωσε τοοοσοο πολυ είδα μωράκι 🥰 καρδούλα και όλα μια χαρά. 

Ε μα και εσύ χριστιανη μου.. 4ς μερες;;;; 🤣🤣🤣🤣🤣 φοβερή ατάκα όμως δεν μπορώ να πω🤣🤣🤣

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Nandia- είπε:

Ε μα και εσύ χριστιανη μου.. 4ς μερες;;;; 🤣🤣🤣🤣🤣 φοβερή ατάκα όμως δεν μπορώ να πω🤣🤣🤣

Αυτή η εγκυμοσύνη μου έφερε τόση δυσκοιλιοτητα..  πρέπει να το συζητήσω με την γιατρό γιατί δε με βλέπω καλά... πονάει πολύ. 

Εντάξει όταν την είπε γέλασα τόσο πολύ 🤣

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Nandia- είπε:

Κορίτσια μου σας έχασα αυτό το διάστημα.. την άλλη Κυριακή ειναι ο γάμος μπυ και όπως καταλαβαίνετε τρέχω για τα τελευταία.. εχω και τα παιδιά με τα ιδιαίτερα το απόγευμα.. άρχισα και δεν έχω αντοχες.. έρχονται τα πεθερικά μου από Αλεξανδρούπολη την Τετάρτη και περιμένω πως και πως .. αυτά τα νέα μου... για το μωρο έχω να κάνω την καμπυλη ζαχάρου την επόμενη Παρασκευή και στις 24 θα πάω να το δούμε 

Η ώρα η καλή καλά στέφανα να περάσετε όμορφα και να ευχαριστηθείτε τον γάμος σας 😊 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορίτσια. Είμαι καινούρια στο φόρουμ αλλά σας διαβάζω καιρό τώρα σας χαίρομαι και στεναχωριέμαι μαζί σας αλλά παίρνω και κουράγιο ταυτόχρονα από τις ιστορίες με αίσιο τέλος και εύχομαι όλες να έχετε στην αγκαλιά σας τα αγγελούδια σας σύντομα. Είμαι στη προσπάθεια περίπου 1.5 χρόνο με ΣΠΩ κ άστατο κύκλο. Ευτυχώς με ένα καλό σπερματοδιαγραμα κ ορμονολογικες δόξα το θεό μια χαρά. Περιμένω την περίοδο μου αύριο -μεθαυριο για να πάω για σαλπιγγογραφια η οποία θα είναι και η τελευταία εξέταση που πρέπει να κάνω μιας κ έχουμε κάνει σχεδόν όλες τις απαραίτητες. Ήθελα να ρωτήσω αν κάποια κοπέλα έχει κάνει αυτήν την εξέταση αν πονάει και αν ναι πρέπει να πάρω κανέναν παυσίπονο πριν πάω. Δεν ξέρω γιατί αλλά φοβάμαι την συγκεκριμένη εξέταση χωρίς λόγο. Απλά από ένστικτο. Οποιαδήποτε πληροφορία θα ήταν χρήσιμη. Ευχαριστώ εκ των προτέρων 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η Boubou1 είπε:

Γεια σας κορίτσια. Είμαι καινούρια στο φόρουμ αλλά σας διαβάζω καιρό τώρα σας χαίρομαι και στεναχωριέμαι μαζί σας αλλά παίρνω και κουράγιο ταυτόχρονα από τις ιστορίες με αίσιο τέλος και εύχομαι όλες να έχετε στην αγκαλιά σας τα αγγελούδια σας σύντομα. Είμαι στη προσπάθεια περίπου 1.5 χρόνο με ΣΠΩ κ άστατο κύκλο. Ευτυχώς με ένα καλό σπερματοδιαγραμα κ ορμονολογικες δόξα το θεό μια χαρά. Περιμένω την περίοδο μου αύριο -μεθαυριο για να πάω για σαλπιγγογραφια η οποία θα είναι και η τελευταία εξέταση που πρέπει να κάνω μιας κ έχουμε κάνει σχεδόν όλες τις απαραίτητες. Ήθελα να ρωτήσω αν κάποια κοπέλα έχει κάνει αυτήν την εξέταση αν πονάει και αν ναι πρέπει να πάρω κανέναν παυσίπονο πριν πάω. Δεν ξέρω γιατί αλλά φοβάμαι την συγκεκριμένη εξέταση χωρίς λόγο. Απλά από ένστικτο. Οποιαδήποτε πληροφορία θα ήταν χρήσιμη. Ευχαριστώ εκ των προτέρων 

Καλημέρα και καλώς ήρθες στην παρέα μας.. Πολυκυστηκες, αστάθεια στον κύκλο και λίγο ανεβασμένη προλακτινη ειχα εγω 

δεν γνωρίζω να σου απαντήσω για την  σαλμπιγγογραφια γιατί εγώ δεν έχω κάνει

ίσως κάποια κοπέλα μπορεί να βοηθήσει  😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η Boubou1 είπε:

Γεια σας κορίτσια. Είμαι καινούρια στο φόρουμ αλλά σας διαβάζω καιρό τώρα σας χαίρομαι και στεναχωριέμαι μαζί σας αλλά παίρνω και κουράγιο ταυτόχρονα από τις ιστορίες με αίσιο τέλος και εύχομαι όλες να έχετε στην αγκαλιά σας τα αγγελούδια σας σύντομα. Είμαι στη προσπάθεια περίπου 1.5 χρόνο με ΣΠΩ κ άστατο κύκλο. Ευτυχώς με ένα καλό σπερματοδιαγραμα κ ορμονολογικες δόξα το θεό μια χαρά. Περιμένω την περίοδο μου αύριο -μεθαυριο για να πάω για σαλπιγγογραφια η οποία θα είναι και η τελευταία εξέταση που πρέπει να κάνω μιας κ έχουμε κάνει σχεδόν όλες τις απαραίτητες. Ήθελα να ρωτήσω αν κάποια κοπέλα έχει κάνει αυτήν την εξέταση αν πονάει και αν ναι πρέπει να πάρω κανέναν παυσίπονο πριν πάω. Δεν ξέρω γιατί αλλά φοβάμαι την συγκεκριμένη εξέταση χωρίς λόγο. Απλά από ένστικτο. Οποιαδήποτε πληροφορία θα ήταν χρήσιμη. Ευχαριστώ εκ των προτέρων 

Καλώς ήρθες.  

Είχα φοβίθει τοοοσοο πολυ πριν την κάνω κτλ έλεγα ωχ τι θα κάνω καθώς είμαι και φοβιτσιαρα . Έκατσα στην καρέκλα ούτε μου δώσανε κάτι τα πόδια εκεί ελεύθερα (και εγώ να κάνω σκέψεις αν πονέσω με βλέπω να κλωτσάς τη γιατρό) να μη στα πολύ λόγω ούτε πήρα παυσίπονο ούτε τίποτα δεν ένιωσα ΤΙΠΟΤΑ βασικα ένιωσα σα να με βάζουν νερό( πως όταν τελειώνει ο άντρας απλά σε μεγαλύτερη δόση) 

Όμως η γοατρος μου έλεγε θέλω να έχουμε συνέχεια επαφή και αν πονέσεις έστω και λιγακι να μου το πεις . Η ίδια κατευθείαν κατάλαβε ότι το υγρό φεύγει χωρίς θέμα το βλέπαμε στην οθόνη κιόλας . Αν δεν κάνω λάθος αν πονέσει κάποια κοπέλα σημαίνει ότι έχουμε φραγμένο σημείο, μην πας με αυτές τις σκέψεις. Πάνε και πες θα είμαι σαν την παρασκεθαιδπυ 😉

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...