Μετάβαση σε περιεχόμενο

Θετικα τεστ, αρνητική αιματολογική


Fjorina

Recommended Posts

Γεια σας,

Εκανα 4 τεστ εγκυμοσύνης που βγήκαν θετικά αλλα μετα εκανα της αιματολογικές οι οποίες βγήκαν αρνητικές, μου ήρθε η περίοδος αλλα μονο 4 μερες( κανονικα εχω 7 μερες), ο γιατρός μου ειπε να ξανακανω σε λιγες μέρες της αιματολογικες. Εσεις τι πιστεύεται θα ειμαι έγκυος η τζάμπα χάρηκα😔

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Fjorina είπε:

Γεια σας,

Εκανα 4 τεστ εγκυμοσύνης που βγήκαν θετικά αλλα μετα εκανα της αιματολογικές οι οποίες βγήκαν αρνητικές, μου ήρθε η περίοδος αλλα μονο 4 μερες( κανονικα εχω 7 μερες), ο γιατρός μου ειπε να ξανακανω σε λιγες μέρες της αιματολογικες. Εσεις τι πιστεύεται θα ειμαι έγκυος η τζάμπα χάρηκα😔

Καλησπέρα θα σου πω την δίκη μου εμπειρία αυτό δεν σημαίνει όμως ότι αυτό συμβαίνει πάντα σε όλες το κάθε σώμα είναι διαφορετικό και θα ακούσεις τον γιατρό σου όταν πας να σε δει 

εγω είχα 2 θετικά τεστ αρνητική χοριακη αυτό λέγεται βιοχιμικη αποβολή.. υπήρχε σύλληψη αλλά για κάποιο λόγο δεν προχώρησε η εγκυμοσύνη σταμάτησε πολύ γρήγορα

Ο γιατρός μου εμένα μου είπε να δω τι θετική πλευρά από την στιγμή που υπάρχει σύλληψη το σύστημα μου λειτουργεί όπως και το σπερμα του συζύγου μπορεί να γονιμοποίηση

Εύχομαι πραγματικά να είσαι εγκυος  κοπέλα μου και να πάνε όλα καλά 💕

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Elk είπε:

Καλησπέρα θα σου πω την δίκη μου εμπειρία αυτό δεν σημαίνει όμως ότι αυτό συμβαίνει πάντα σε όλες το κάθε σώμα είναι διαφορετικό και θα ακούσεις τον γιατρό σου όταν πας να σε δει 

εγω είχα 2 θετικά τεστ αρνητική χοριακη αυτό λέγεται βιοχιμικη αποβολή.. υπήρχε σύλληψη αλλά για κάποιο λόγο δεν προχώρησε η εγκυμοσύνη σταμάτησε πολύ γρήγορα

Ο γιατρός μου εμένα μου είπε να δω τι θετική πλευρά από την στιγμή που υπάρχει σύλληψη το σύστημα μου λειτουργεί όπως και το σπερμα του συζύγου μπορεί να γονιμοποίηση

Εύχομαι πραγματικά να είσαι εγκυος  κοπέλα μου και να πάνε όλα καλά 💕

Ευχαριστώ πολύ,

εχω ενα παιδακι είδη απλα θελω να ξανακάνω αλλο ενα. Ηθελα να σε ρωτήσω είχες συμπτώματα; Γιατι εγω και τωρα εχω κραμπες στην κοιλιά οπως ειχα οταν ημουν εγκυος με την κορη μου και αυτες της δυο μερες ειχα τάση για εμετό. Υπαρχη περιπτώσει όλα αυτα να ειναι απο βιοχημική αποβολή;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 ώρες, ο/η Fjorina είπε:

Ευχαριστώ πολύ,

εχω ενα παιδακι είδη απλα θελω να ξανακάνω αλλο ενα. Ηθελα να σε ρωτήσω είχες συμπτώματα; Γιατι εγω και τωρα εχω κραμπες στην κοιλιά οπως ειχα οταν ημουν εγκυος με την κορη μου και αυτες της δυο μερες ειχα τάση για εμετό. Υπαρχη περιπτώσει όλα αυτα να ειναι απο βιοχημική αποβολή;

Καλημέρα να σου ζήσει το παιδάκι σου και εύχομαι γρήγορα να έρθει το δεύτερο 

Όχι εγώ συμπτώματα δεν είχα μόνο καθυστέρηση και λίγο πρησμένο στήθος

το τι έχεις συμπτώματα είναι θετικό πιστεύω ποτε θα πας να ξανά κανείς εξέταση ; 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Elk είπε:

Καλημέρα να σου ζήσει το παιδάκι σου και εύχομαι γρήγορα να έρθει το δεύτερο 

Όχι εγώ συμπτώματα δεν είχα μόνο καθυστέρηση και λίγο πρησμένο στήθος

το τι έχεις συμπτώματα είναι θετικό πιστεύω ποτε θα πας να ξανά κανείς εξέταση ; 

 

Ευχαριστω παρα πολύ.

Τεταρτη παω εχω να ξανακανω αιματολογικες τωρα θα δουμε, εχω τάσεις για εμετό και σημερα το πρωι το ιδιο και πολλες κραμπες στην κοιλιά παρόλο που δεν εχω πλέον περίοδο, με την κορη μου ειχα πολλες κράμπες στην εγκυμοσύνη.

Οτι και να γινει θα σκεφτομαι θετικα και θα σε ενημερώσω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 23 ώρες, ο/η Fjorina είπε:

Γεια σας,

Εκανα 4 τεστ εγκυμοσύνης που βγήκαν θετικά αλλα μετα εκανα της αιματολογικές οι οποίες βγήκαν αρνητικές, μου ήρθε η περίοδος αλλα μονο 4 μερες( κανονικα εχω 7 μερες), ο γιατρός μου ειπε να ξανακανω σε λιγες μέρες της αιματολογικες. Εσεις τι πιστεύεται θα ειμαι έγκυος η τζάμπα χάρηκα😔

Εύχομαι να είσαι έγκυος 🤰 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Fjorina είπε:

Ευχαριστω παρα πολύ.

Τεταρτη παω εχω να ξανακανω αιματολογικες τωρα θα δουμε, εχω τάσεις για εμετό και σημερα το πρωι το ιδιο και πολλες κραμπες στην κοιλιά παρόλο που δεν εχω πλέον περίοδο, με την κορη μου ειχα πολλες κράμπες στην εγκυμοσύνη.

Οτι και να γινει θα σκεφτομαι θετικα και θα σε ενημερώσω.

Μακάρι να είσαι κοπέλα μου 

να μας στείλεις τα νέα σου και εύχομαι να είναι ευχάριστα 💕

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Elk είπε:

Μακάρι να είσαι κοπέλα μου 

να μας στείλεις τα νέα σου και εύχομαι να είναι ευχάριστα 💕

Ευχαριστω πολυ μου εκανε καλο η συζητήσει μαζι σας😍 θα σας πω την τεταρτη🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 ώρες, ο/η Elk είπε:

Καλημέρα να σου ζήσει το παιδάκι σου και εύχομαι γρήγορα να έρθει το δεύτερο 

Όχι εγώ συμπτώματα δεν είχα μόνο καθυστέρηση και λίγο πρησμένο στήθος

το τι έχεις συμπτώματα είναι θετικό πιστεύω ποτε θα πας να ξανά κανείς εξέταση ; 

 

Καλησπέρα

Απλα ηθελα την γνωμη σας, τωρα που μιλαμε ακομα εχω κραμπες δυνατες και τάσης για εμετο αλλα βεβαια 2 με 3 φορες την ημερα, πηγαινω ακομα στην δουλεια και ειμαι πτωμα και οταν ερχομαι σπιτι ακομα χειρότερα. Τι να σκεφτώ; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...