Μετάβαση σε περιεχόμενο

Χοριακες


Recommended Posts

 Καλησπερα .. 8.8.2022 τελευταια περιοδος . Στις 29.8.2022 ειδα αιμα στο στο χαρτι μονο (μαλλον ηταν η μερα της εμφυτευσης)

7.9.2022 πρωτη χοριακη 96.77 ,

9.9.2022 δευτερη χοριακη 164.50

12.9.22 τριτη χοριακη 213.8 και τελευταια χοριακη 14.9.2022  225

Ειμαι να σκασω . Δεν εχω καμια πιθανοτητα κοριτσια ετσι δεν ειναι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η LOPI είπε:

 Καλησπερα .. 8.8.2022 τελευταια περιοδος . Στις 29.8.2022 ειδα αιμα στο στο χαρτι μονο (μαλλον ηταν η μερα της εμφυτευσης)

7.9.2022 πρωτη χοριακη 96.77 ,

9.9.2022 δευτερη χοριακη 164.50

12.9.22 τριτη χοριακη 213.8 και τελευταια χοριακη 14.9.2022  225

Ειμαι να σκασω . Δεν εχω καμια πιθανοτητα κοριτσια ετσι δεν ειναι.

Καλύτερα να κάνεις υπέρηχο αύριο. Έχουν δει πολλά τα μάτια μπυ από χοριακες. 

Να φανταστείς 10.08 τελευταία μέρα περιόδου. 27.08 είδα αιματακι και χοριακή 05.08 και τώρα 19.08 θα κάνω υπερηχο δεν κάνω άλλη χοριακή γιατί μόνο άγχος θα φέρει. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η LOPI είπε:

 Καλησπερα .. 8.8.2022 τελευταια περιοδος . Στις 29.8.2022 ειδα αιμα στο στο χαρτι μονο (μαλλον ηταν η μερα της εμφυτευσης)

7.9.2022 πρωτη χοριακη 96.77 ,

9.9.2022 δευτερη χοριακη 164.50

12.9.22 τριτη χοριακη 213.8 και τελευταια χοριακη 14.9.2022  225

Ειμαι να σκασω . Δεν εχω καμια πιθανοτητα κοριτσια ετσι δεν ειναι.

Τις έκανες στο ίδιο εργαστήριο όλες? Αν ναι, τότε ή λάθος έχει γίνει (συμβαίνουν και αυτά) ή δυστυχώς κάτι δεν πάει σωστά. Αν όμως έχουν γίνει σε διαφορετικά εργαστήρια, τότε υπάρχει πολύ μεγάλη πιθανότητα να είναι όλα καλά και απλά να υπάρχουν αυτές οι αποκλίσεις. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 ώρες, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Καλύτερα να κάνεις υπέρηχο αύριο. Έχουν δει πολλά τα μάτια μπυ από χοριακες. 

Να φανταστείς 10.08 τελευταία μέρα περιόδου. 27.08 είδα αιματακι και χοριακή 05.08 και τώρα 19.08 θα κάνω υπερηχο δεν κάνω άλλη χοριακή γιατί μόνο άγχος θα φέρει. 

Θα κανω σημερα υπερηχο ναι. Λογικα με βαση την τελευταια περιοδο ειμαι 5 βδομαδων και 4ων ημερων . Ελπιζω να φανει κατι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 ώρες, ο/η twinkletwinlkle είπε:

Τις έκανες στο ίδιο εργαστήριο όλες? Αν ναι, τότε ή λάθος έχει γίνει (συμβαίνουν και αυτά) ή δυστυχώς κάτι δεν πάει σωστά. Αν όμως έχουν γίνει σε διαφορετικά εργαστήρια, τότε υπάρχει πολύ μεγάλη πιθανότητα να είναι όλα καλά και απλά να υπάρχουν αυτές οι αποκλίσεις. 

Ναι στο ιδιο εργαστηριο . Μακαρι να διαψευτουν οι χοριακες και να αναπτυσετε κανονικα . Πηρα τοση χαρα οταν το εμαθα και τωρα..

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η LOPI είπε:

Θα κανω σημερα υπερηχο ναι. Λογικα με βαση την τελευταια περιοδο ειμαι 5 βδομαδων και 4ων ημερων . Ελπιζω να φανει κατι.

Θα περιμένω νέα σου και εύχομαι μέσα απ την καρδιά μου να έδειξαν λάθος. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Θα περιμένω νέα σου και εύχομαι μέσα απ την καρδιά μου να έδειξαν λάθος. 

Καλησπερα .εκανα σημερα υπερηχο. Και φανηκε ενα μικρο σακουλακι .πιο μικρο απ οσο θα επρεπε να ημουν με βαση τις βδομαδες μου. Ο γυναικολογος λεει οτι δεν συμβαδιζουν με τις αναλυσεις που εκανα και μου ειπε να κανω αναλυσεις σε ενα αλλο χημειο γιατι λεει μπορει να εχει κανει λαθος το χημειο .τι να πω δεν ξερω . Εγω αυτο που θελω ειναι ενα θαυμα .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 ώρες, ο/η LOPI είπε:

Καλησπερα .εκανα σημερα υπερηχο. Και φανηκε ενα μικρο σακουλακι .πιο μικρο απ οσο θα επρεπε να ημουν με βαση τις βδομαδες μου. Ο γυναικολογος λεει οτι δεν συμβαδιζουν με τις αναλυσεις που εκανα και μου ειπε να κανω αναλυσεις σε ενα αλλο χημειο γιατι λεει μπορει να εχει κανει λαθος το χημειο .τι να πω δεν ξερω . Εγω αυτο που θελω ειναι ενα θαυμα .

Συμφωνώ με τον γιατρό σου στο 200+ δε φαίνεται τίποτα! Περσυ με 500 + σε πολύ καλά μηχανήματα δεν βλέπανε τίποτα. Για να φάνηκε κάτι σίγουρα είσαι πάνω από 1500. Γιατί όμως να κάνεις χοριακή κι άλλη;  κανονικά πας σε καμια εβδομάδα  για επόμενο υπερηχο. Θεωρώ ότι σου γεμίζει άγχος αυτό με τις χοριακες. 

Είμαστε ίδιες ημερομηνίες και ο υπέρηχος μου θα είναι την Δευτέρα.  Χοριακή έκανα μόνο μια και τίποτα άλλο και μου κάνανε χορικη και για προγεστερονη γτ είχα περσυ αποβολή αλλιώς στην 6 εβδομάδα πας βλέπεις το μωράκι και όλα καλά. 

Αχ τζάμπα άγχος σε γεμίζουν.  Το ότι είδατε κάτι μονο χαρά μου δίνει και ελπίδα εύχομαι την επόμενη εβδομάδα  να έχεις δεις και καρδούλα. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 ώρες, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Συμφωνώ με τον γιατρό σου στο 200+ δε φαίνεται τίποτα! Περσυ με 500 + σε πολύ καλά μηχανήματα δεν βλέπανε τίποτα. Για να φάνηκε κάτι σίγουρα είσαι πάνω από 1500. Γιατί όμως να κάνεις χοριακή κι άλλη;  κανονικά πας σε καμια εβδομάδα  για επόμενο υπερηχο. Θεωρώ ότι σου γεμίζει άγχος αυτό με τις χοριακες. 

Είμαστε ίδιες ημερομηνίες και ο υπέρηχος μου θα είναι την Δευτέρα.  Χοριακή έκανα μόνο μια και τίποτα άλλο και μου κάνανε χορικη και για προγεστερονη γτ είχα περσυ αποβολή αλλιώς στην 6 εβδομάδα πας βλέπεις το μωράκι και όλα καλά. 

Αχ τζάμπα άγχος σε γεμίζουν.  Το ότι είδατε κάτι μονο χαρά μου δίνει και ελπίδα εύχομαι την επόμενη εβδομάδα  να έχεις δεις και καρδούλα. 

Εννοειται σε γεμιζει αγχος. Δεν υπαρχει χειροτερο απο το να περιμενεις αποτελεσματα χοριακων. Μακαρι βρε κοριτσι μου μακαρι. Και μενα ελπιδα μου δωσε αλλα μες την ψυχη μου υπαρχει και φοβος . Θα δουμε.

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 1 month later...

κοριτσια καλημερα!!

να ρωτησω το εξης. μπορει να γινει χοριακη πριν τη καθυστερηση ?και αν ναι ,ποσες μερες πριν τη περιοδο ειναι safe να κανεις?δηλαδη να δειξει κατι !! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η efaki90 είπε:

κοριτσια καλημερα!!

να ρωτησω το εξης. μπορει να γινει χοριακη πριν τη καθυστερηση ?και αν ναι ,ποσες μερες πριν τη περιοδο ειναι safe να κανεις?δηλαδη να δειξει κατι !! 

Στην πλειοψηφία των περιπτώσεων η εξέταση της χοριακής είναι αξιόπιστη ακόμα και λίγες ημέρες πριν από την αναμενόμενη περίοδο. Πάντως σε κάθε περίπτωση είναι σίγουρα αξιόπιστη από την 1η κιόλας ημέρα καθυστέρησης. Εγώ θα έλεγα γύρω στις 2-4 μέρες πριν την περίοδο. Γιατί πιο πριν δεν θα έχει γίνει εμφύτευση, πως να δείξει; Σε τι φάση είσαι;; Έχεις γενικά σταθερό κύκλο; Ξέρεις ακριβώς πότε έκανες ωορρηξία;; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η misofeggaro είπε:

Στην πλειοψηφία των περιπτώσεων η εξέταση της χοριακής είναι αξιόπιστη ακόμα και λίγες ημέρες πριν από την αναμενόμενη περίοδο. Πάντως σε κάθε περίπτωση είναι σίγουρα αξιόπιστη από την 1η κιόλας ημέρα καθυστέρησης. Εγώ θα έλεγα γύρω στις 2-4 μέρες πριν την περίοδο. Γιατί πιο πριν δεν θα έχει γίνει εμφύτευση, πως να δείξει; Σε τι φάση είσαι;; Έχεις γενικά σταθερό κύκλο; Ξέρεις ακριβώς πότε έκανες ωορρηξία;; 

ΑΔΙΑΘΕΤΗΣΑ 14/10 ,ΘΕΤΙΚΟ ΤΕΣΤ ΩΟΡΗΞΙΑΣ ΕΙΔΑ 26/10 .Ο ΚΥΚΛΟΣ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΚΥΡΙΩΣ 27 ΗΜΕΡΕΣ.ΤΩΡΑ ΛΟΓΩ ΤΟΥ ΤΕΣΤ ΦΑΝΤΑΖΟΜΑΙ ΘΑ ΑΔΙΑΘΕΤΗΣΩ ΣΤΙΣ 8/11.ΕΙΧΑ ΕΠΑΦΕΣ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ''ΣΩΣΤΕΣ'' ΗΜΕΡΕΣ.

ΟΠΟΤΕ ΤΙ ΛΕΤΕ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Παρασκευή 04/11 είναι πολύ νωρίς θα έλεγα. Από το Σάββατο και μετά, και καλύτερα μια μέρα πριν την περίοδο σου. Καλή επιτυχία, κοντά είμαστε, εγώ αδιαθέτησα 13/10 και δεν περιμένω στις 11 του Νοέμβρη ❤️ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η misofeggaro είπε:

Παρασκευή 04/11 είναι πολύ νωρίς θα έλεγα. Από το Σάββατο και μετά, και καλύτερα μια μέρα πριν την περίοδο σου. Καλή επιτυχία, κοντά είμαστε, εγώ αδιαθέτησα 13/10 και δεν περιμένω στις 11 του Νοέμβρη ❤️ 

ΕΙΧΑ ΜΙΑ ΕΛΠΙΔΑ ...ΚΑΘΩΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΒΔΟΜΑΔΑ ΞΕΚΙΝΑΩ ΔΙΑΔΙΑΚΑΣΙΕΣ ΓΙΑ ΣΠΕΡΜΑΤΕΓΧΥΣΗ....ΗΔΗ ΕΧΕΙ ΑΡΧΙΣΕΙ ΝΑ ΠΡΗΖΕΤΑΙ ΤΟ ΣΤΗΘΟΣ ΜΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΠΟΝΑΕΙ Η ΜΕΣΗ ΜΟΥ.ΤΑ ΚΛΑΣΣΙΚΑ ΠΟΥ ΕΧΩ ΜΙΑ ΒΔΟΜΑΔΑ ΠΡΙΝ ΤΗ ΠΕΡΙΟΔΟ. 😔😔

ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΑΥΤΟΣ Ο ΜΗΝΑΣ ΝΑ ΕΙΝΑΙ Ο ΤΥΧΕΡΟΣ ΣΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΕΡΘΟΥΝ ΟΛΑ ΟΠΩΣ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΕΠΙΘΥΜΕΙΣ!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 1/11/2022 at 4:05 ΜΜ, ο/η efaki90 είπε:

ΕΙΧΑ ΜΙΑ ΕΛΠΙΔΑ ...ΚΑΘΩΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΒΔΟΜΑΔΑ ΞΕΚΙΝΑΩ ΔΙΑΔΙΑΚΑΣΙΕΣ ΓΙΑ ΣΠΕΡΜΑΤΕΓΧΥΣΗ....ΗΔΗ ΕΧΕΙ ΑΡΧΙΣΕΙ ΝΑ ΠΡΗΖΕΤΑΙ ΤΟ ΣΤΗΘΟΣ ΜΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΠΟΝΑΕΙ Η ΜΕΣΗ ΜΟΥ.ΤΑ ΚΛΑΣΣΙΚΑ ΠΟΥ ΕΧΩ ΜΙΑ ΒΔΟΜΑΔΑ ΠΡΙΝ ΤΗ ΠΕΡΙΟΔΟ. 😔😔

ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΑΥΤΟΣ Ο ΜΗΝΑΣ ΝΑ ΕΙΝΑΙ Ο ΤΥΧΕΡΟΣ ΣΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΕΡΘΟΥΝ ΟΛΑ ΟΠΩΣ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΕΠΙΘΥΜΕΙΣ!!! 

Κορίτσι μου δεν ξέρω αν σου έχει έρθει η περίοδος αλλά μην απογοητεύεσαι είχα όλα τα συμπτώματα ακριβώς με της περιόδου μέχρι και την ημέρα που έκανα το τεστ και βγήκε θετικό το πρωί είχα τους «πόνους περιόδου» και ήμουν σίγουρη ότι θα μου έρθει περίοδος γιατί έχω πολυκυστικες και ασταθής κύκλο και έκανα το τεστ απλα

για να το κάνω δεν περίμενα αυτό το αποτέλεσμα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 16/9/2022 at 8:37 ΜΜ, ο/η LOPI είπε:

Καλησπερα .εκανα σημερα υπερηχο. Και φανηκε ενα μικρο σακουλακι .πιο μικρο απ οσο θα επρεπε να ημουν με βαση τις βδομαδες μου. Ο γυναικολογος λεει οτι δεν συμβαδιζουν με τις αναλυσεις που εκανα και μου ειπε να κανω αναλυσεις σε ενα αλλο χημειο γιατι λεει μπορει να εχει κανει λαθος το χημειο .τι να πω δεν ξερω . Εγω αυτο που θελω ειναι ενα θαυμα .

Καλησπέρα τώρα ελπίζω να έχει περάσει καιρός να έχεις κάνει τις εξετάσεις και να είναι όλα καλά, εγώ στην αρχή τις εγκυμοσύνης μου οι 2 από τους 3 γιατρούς βλέπανε ένα σάκο μόνο άδειο ο πρώτος μ είχε πει χαρακτηριστικά ότι δεν ξέρω αν πρέπει να σας πω συγχαρητήρια η όχι και ο δεύτερος να σημειωθεί 6 εβδομάδες μου το έφερνε απέξω απέξω ότι μάλλον έχω το σύνδρομο κενού σάκου και ότι λογικά δεν θα δούμε κάτι στεναχωρήθηκα αγχώθηκα αλλά όλες οι γνωστές μου μου είπαν (μένω εξωτερικό) ότι περίμενε να πας 7-9 εβδομάδες και μετά να ξανά πας στον γιατρό μήπως είναι νωρίς ακόμα λόγω του μη σταθερού μου κύκλου έτσι και έκανα και τώρα είμαι στην 29 εβδομάδα με ενα ψηλό και υγιέστατο αγοράκι ! ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 49 λεπτά, ο/η Alex11 είπε:

Κορίτσι μου δεν ξέρω αν σου έχει έρθει η περίοδος αλλά μην απογοητεύεσαι είχα όλα τα συμπτώματα ακριβώς με της περιόδου μέχρι και την ημέρα που έκανα το τεστ και βγήκε θετικό το πρωί είχα τους «πόνους περιόδου» και ήμουν σίγουρη ότι θα μου έρθει περίοδος γιατί έχω πολυκυστικες και ασταθής κύκλο και έκανα το τεστ απλα

για να το κάνω δεν περίμενα αυτό το αποτέλεσμα!

ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΤΑ ΕΝΘΑΡΡΥΝΤΙΚΑ ΣΟΥ ΣΧΟΛΙΑ!! ΣΗΜΕΡΑ ΕΚΑΝΑ ΕΝΑ ΤΕΣΤΑΚΙ ,ONE STEP,ΤΟ ΞΕΡΩ ΒΕΒΑΙΑ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΝΩΡΙΣ (6ΗΜΕΡΕΣ ΠΡΙΝ ΤΗΝ ΠΕΡΙΟΔΟ) .ΦΥΣΙΚΑ ΒΓΗΚΕ ΑΡΝΗΤΙΚΟ. 😔😔😔

ΕΧΩ ΑΡΧΙΣΕΙ ΗΔΗ ΝΑ ΕΧΩ ΑΜΦΙΒΟΛΙΕΣ ΓΙΑ ΤΗ ΣΠΕΡΜΑΤΕΓΧΥΣΗ.ΦΟΒΑΜΑΙ ΤΟ ΑΡΝΗΤΙΚΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ.ΦΟΒΑΜΑΙ ΟΤΙ ΦΑΩ ΤΑ ΜΟΥΤΡΑ ΜΟΥ ,ΘΑ ΠΕΣΩ ΣΤΑ ΠΑΤΩΜΑΤΑ ΑΝ ΔΕΝ ΠΕΤΥΧΕΙ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Απαντήσεις

    • Ωορρηξία ξέρεις πότε έκανες όμως ακριβώς πότε εμφυτεύτηκε δεν το γνωριζεις. Εδώ σε εξωσωματική δεν το ξέρουμε. Εδώ με υπερήχους και στο πρώτο μου παιδί μετά την β επιπέδου καταλάβαμε ότι ήταν μεγαλύτερος 1 εβδ.  Κάνε λιγάκι υπομονή . Ξέρω πως νιώθεις αλλά σκέψου τίποτα δεν μπορείς να αλλάξεις παρά μόνο να οπλιστείτε με υπομονή
    • Αχ σαν νερό παίρνει ο καιρός.. ο χρόνος . Αχ και αυτός ο χρόνος. Όταν θηλαζω συνήθως έχω πιο ελευθερία 🤫🤫 όχι με τίποτα 3 , ξεκίνησα αντισυλληπτικά χάπια. Ο μικρός αποδεικνύεται θηρίο και εγώ μεγάλωσα για 3 😅 ο δε πρώτος έχει την ζήλια του λογικο αλλά τρελαίνεται για τον αδελφό του.  Εσύ πώς είσαι κοριτσάκι μου. Ξεχνάς τα δικά σου στηρίγματα.. εκεί βράχος δίπλα μου 
    • Ναι βρε συ... εννοειται δν επιλεγουμε εμεις...😊 απλα φευγαμε χθες απο τους κουμπαρους μας κ λεγαμε γ τα κουκουνια μας (εχουμε ξετρελαθει κ λογικο ειναι...) κ του ανεφερα οτι σκεφτομαι κι αυτο π παλευει να εξελιχθει κ του πηρε παραπανω χρονο. Κ γνκ ο αντρας μου αν δει εναν ανθρωπο πιο "αδυναμο" η "ντροπαλο" παντα τον στηριζει, ειναι ετσι σαν ανθρωπος, κ πανω εκει το ειπε..  Οσο γ την ετ, ναι μπορει να αναθαρρυσαμε κ να αφεθηκαμε, αλλα σιγουρα δν εχουμε "δεσει" κατι... ισα ισα, μεχρι τωρα νομιζαμε οτι εχουμε θεμα στη συλληψη (γτ περυσι ειχα παλινδρομη με κενο σακο π σημαινει οτι το εμβρυακι "διαλυθηκε" σε πολυ πρωιμο σταδιο) κ λογω του οτι δν ξερουμε τι φταιει τοσα χρονια π προσπαθουμε, φοβαμαι ολα τα σταδια... Ακομα κ θετικη χοριακη ν δω θα τρεμω.. γτ κ περυσι η χοριακη μου υπερδιπλασιαζοταν σε 48 ωρες κ δν ειδαμε ποτε λεκιθικο ασκο κ εμβρυικα στοιχεια στον 1ο υπερηχο....😢 (6+1 ημουν) Σε ευχαριστω πολυ. ❤️🥰 Μιλαμε τοσο καιρο κ ξερω οτι μου τα λες γ να ειμαι προετοιμασμενη για ολα!! Αλλωστε το εχουμε πει πολλες φορες οτι μετριες βλαστοκυστες εχουν δωσει υγιη μωρακια κ αριστες δυστυχως δν εχουν προχωρησει σε κυηση... Ειναι κι αυτο μια ενδειξη! Ας ελπισουμε οτι θα ειναι υπερ μας! 🙏
    • Ευχαριστω Γιαννα μου!!! ❤️ Να το χαιρεσαι το αντρακι σου!!! Να ειναι γερο κ καλοτυχο!!🙏💙🥰
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...