Μετάβαση σε περιεχόμενο

Αναζήτηση παρένθετης μητέρας


astefani

Recommended Posts

Γεια σας,

Μετά από πολλά χρόνια προσπαθειών με εξωσωματικές, καταλήξαμε ότι δεν μπορώ να κυοφορήσω τα έμβρυα που έχουμε διαθέσιμα. Αναζητούμε παρένθετη μητέρα για να μας βοηθήσει.

Αν γνωρίζετε κάποια κυρία που σας έχει βοηθήσει ως παρένθετη και θα ήθελε να το ξανακάνει, ή αν γνωρίζετε κάποια κυρία που θα ήθελε να γίνει παρένθετη μητέρα, ή αν επιθυμείτε να γίνετε παρένθετη μητέρα, σας παρακαλώ πολύ στείλτε μου μήνυμα. Ενδιαφερόμαστε να ξεκινήσουμε τη διαδικασία άμεσα.

Σας ευχαριστώ πολύ και εύχομαι καλή επιτυχία και όλους!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 ώρες, ο/η astefani είπε:

Γεια σας,

Μετά από πολλά χρόνια προσπαθειών με εξωσωματικές, καταλήξαμε ότι δεν μπορώ να κυοφορήσω τα έμβρυα που έχουμε διαθέσιμα. Αναζητούμε παρένθετη μητέρα για να μας βοηθήσει.

Αν γνωρίζετε κάποια κυρία που σας έχει βοηθήσει ως παρένθετη και θα ήθελε να το ξανακάνει, ή αν γνωρίζετε κάποια κυρία που θα ήθελε να γίνει παρένθετη μητέρα, ή αν επιθυμείτε να γίνετε παρένθετη μητέρα, σας παρακαλώ πολύ στείλτε μου μήνυμα. Ενδιαφερόμαστε να ξεκινήσουμε τη διαδικασία άμεσα.

Σας ευχαριστώ πολύ και εύχομαι καλή επιτυχία και όλους!

Καλησπέρα και καλή δύναμη στην προσπάθειά σας. Δε γνωρίζω κάποια κυρία για να προσφέρεται να το κάνει αυτό αλλά έχω διαβάσει πως σε κέντρα εξωσωματικής αναλαμβάνουν αυτοί να βρουν παρένθετη μητέρα, μάλιστα ορισμένα το έχουν μέσα στις παροχές τους αν διαβάσετε τις ιστοσελίδες τους. Ρωτήσατε εκεί που έχετε , αν έχετε , τις βλαστοκύστες σας ,αν το κάνουν? Και αν όχι το κέντρο σας κάποιο άλλο. Ανάλογα και σε ποια πόλη βρίσκεστε.Ελπίζω να βοήθησα έστω και ελάχιστα. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 27/1/2021 at 2:23 ΜΜ, ο/η condios είπε:

Καλησπέρα και καλή δύναμη στην προσπάθειά σας. Δε γνωρίζω κάποια κυρία για να προσφέρεται να το κάνει αυτό αλλά έχω διαβάσει πως σε κέντρα εξωσωματικής αναλαμβάνουν αυτοί να βρουν παρένθετη μητέρα, μάλιστα ορισμένα το έχουν μέσα στις παροχές τους αν διαβάσετε τις ιστοσελίδες τους. Ρωτήσατε εκεί που έχετε , αν έχετε , τις βλαστοκύστες σας ,αν το κάνουν? Και αν όχι το κέντρο σας κάποιο άλλο. Ανάλογα και σε ποια πόλη βρίσκεστε.Ελπίζω να βοήθησα έστω και ελάχιστα. 

Σας ευχαριστώ πολύ για την πληροφορία και για τις όμορφες ευχές! Ναι το έχω ρωτήσει, είμαστε στην αναζήτηση ακόμα. Σας ευχαριστώ και πάλι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 1 year later...
στις On 28/1/2021 at 4:31 ΜΜ, ο/η astefani είπε:

Σας ευχαριστώ πολύ για την πληροφορία και για τις όμορφες ευχές! Ναι το έχω ρωτήσει, είμαστε στην αναζήτηση ακόμα. Σας ευχαριστώ και πάλι!

Καλησπερα! Ελπίζω να είστε ήδη μανούλα! Βρήκατε παρένθετη μητέρα? Το επιλέξατε? Έχω φίλη που το σκέφτεται αλλα δεν ξέρει που να ενημερώθει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 3 months later...

Γεια σας,

Μετά από πολλά χρόνια προσπάθειας με εξωσωματικές, καταλήξαμε ότι δεν θα μπορέσω να κυοφορήσω. Αναζητούμε παρένθετη μητέρα για να μας βοηθήσει (κατα προτίμηση Θεσσαλονίκη ή Αθήνα). Βρισκόμαστε ήδη σε επικοινωνία με κέντρο εξωσωματικής, ίσως εδώ βρεθεί πιο σύντομα.

Αν γνωρίζετε κάποια κυρία που σας βοήθησε ως παρένθετη και θα ήθελε να το ξανακάνει,
ή αν γνωρίζετε κάποια κυρία που θα ήθελε να γίνει παρένθετη μητέρα,
ή αν επιθυμείτε να γίνετε παρένθετη μητέρα,
σας παρακαλώ πολύ στείλτε μου μήνυμα.

Ενδιαφερόμαστε να ξεκινήσουμε τη διαδικασία άμεσα.

Σας ευχαριστώ πολύ και εύχομαι καλή επιτυχία και όλους!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 3 months later...
στις On 21/5/2022 at 5:24 ΜΜ, ο/η Ariel d είπε:

Καλησπερα! Ελπίζω να είστε ήδη μανούλα! Βρήκατε παρένθετη μητέρα? Το επιλέξατε? Έχω φίλη που το σκέφτεται αλλα δεν ξέρει που να ενημερώθει.

Καλησπέρα σας!! Εγώ με τον σύζυγο μου ψάχνουμε παρένθετη μητέρα να κυοφορήσει το παιδάκι μας. Θα μπορούσατε να μας συστήσετε την φίλη σας για να την ενημερώσουμε και να μας πει αν ενδιαφέρεται; Σας ευχαριστω εκ των προτέρων!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 1 month later...
στις On 16/12/2022 at 1:54 ΜΜ, ο/η AnastPapan είπε:

Καλησπέρα σας!! Εγώ με τον σύζυγο μου ψάχνουμε παρένθετη μητέρα να κυοφορήσει το παιδάκι μας. Θα μπορούσατε να μας συστήσετε την φίλη σας για να την ενημερώσουμε και να μας πει αν ενδιαφέρεται; Σας ευχαριστω εκ των προτέρων!! 

γειά σας ενδιαφέρομαι για να γίνω παρένθετη μητέρα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 2 weeks later...

Γεια σας! Είναι ο Κωνσταντίνος και με την κοπέλα μου αποφασίσαμε να κυοφορισει για μια κυρία που δε μπορεί να το κάνει αυτή! Δε ξέρω τη διαδικασία αλλά αν ενδιαφέρεστε μπορείτε να μας καλέσετε ! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 15/9/2022 at 10:06 ΠΜ, ο/η white unicorn είπε:

Γεια σας,

 

Μετά από πολλά χρόνια προσπάθειας με εξωσωματικές, καταλήξαμε ότι δεν θα μπορέσω να κυοφορήσω. Αναζητούμε παρένθετη μητέρα για να μας βοηθήσει (κατα προτίμηση Θεσσαλονίκη ή Αθήνα). Βρισκόμαστε ήδη σε επικοινωνία με κέντρο εξωσωματικής, ίσως εδώ βρεθεί πιο σύντομα.

 

Αν γνωρίζετε κάποια κυρία που σας βοήθησε ως παρένθετη και θα ήθελε να το ξανακάνει,
ή αν γνωρίζετε κάποια κυρία που θα ήθελε να γίνει παρένθετη μητέρα,
ή αν επιθυμείτε να γίνετε παρένθετη μητέρα,
σας παρακαλώ πολύ στείλτε μου μήνυμα.

Ενδιαφερόμαστε να ξεκινήσουμε τη διαδικασία άμεσα.

 

Σας ευχαριστώ πολύ και εύχομαι καλή επιτυχία και όλους!

Γεια σας γνωρίζω μια φίλη μου που θέλει να γίνει παρένθετη μητέρα . Δε ξέρω αν σας ενδιαφέρει ακομα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 3 weeks later...
στις On 29/1/2023 at 8:40 ΜΜ, ο/η Kostas2001 είπε:

Γεια σας! Είναι ο Κωνσταντίνος και με την κοπέλα μου αποφασίσαμε να κυοφορισει για μια κυρία που δε μπορεί να το κάνει αυτή! Δε ξέρω τη διαδικασία αλλά αν ενδιαφέρεστε μπορείτε να μας καλέσετε ! 

Καλημέρα αν προτίθεται η κοπέλα σου να μας βοηθήσει ενδιαφερόμαστε κι εμείς για παρένθετη μητερα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 3 months later...
στις On 21/5/2022 at 5:24 ΜΜ, ο/η Ariel d είπε:

Καλησπερα! Ελπίζω να είστε ήδη μανούλα! Βρήκατε παρένθετη μητέρα? Το επιλέξατε? Έχω φίλη που το σκέφτεται αλλα δεν ξέρει που να ενημερώθει.

Μήπως την  ενδιαφέρει ακόμα ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 19/1/2023 at 5:41 ΜΜ, ο/η gabi.alvz είπε:

γειά σας ενδιαφέρομαι για να γίνω παρένθετη μητέρα 

Θέλεις να μιλήσουμε? Αναζητώ παρένθετη μητερα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 4 weeks later...

Γεια σας. Ενδιαφέρομαι να γίνω παρένθετη μητέρα. Έχω ήδη κάνει ένα παιδί. Μ' ενδιαφέρει πολύ. Όποιος ενδιαφέρεται ας επικοινωνήσει μαζί μου. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 20/6/2023 at 9:10 ΜΜ, ο/η παναγιουλα είπε:

Γεια σας. Ενδιαφέρομαι να γίνω παρένθετη μητέρα. Έχω ήδη κάνει ένα παιδί. Μ' ενδιαφέρει πολύ. Όποιος ενδιαφέρεται ας επικοινωνήσει μαζί μου. 

Γειά σας, μας ενδιαφέρει πολύ. Μπορείτε να μου στείλετε mail στο vasilikiplarinou@yahoo.gr.Δεν γνωρίζω να χρησιμοποιώ επαρκώς το Site οπότε για αυτό σας δίνω το mail μου. Ευχαριστώ πολύ. Θα χαρώ να λάβω μήνυμα σας. Βασιλικη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 3 weeks later...
στις On 27/6/2023 at 5:31 ΜΜ, ο/η vasilikiplarinou είπε:

Γειά σας, μας ενδιαφέρει πολύ. Μπορείτε να μου στείλετε mail στο vasilikiplarinou@yahoo.gr.Δεν γνωρίζω να χρησιμοποιώ επαρκώς το Site οπότε για αυτό σας δίνω το mail μου. Ευχαριστώ πολύ. Θα χαρώ να λάβω μήνυμα σας. Βασιλικη

Κυρία Παναγιουλα. Έχετε δει το μήνυμα μου; Πως μπορώ να επικοινωνήσω μαζί σας; θέλετε να μου στείλετε το email σας; ευχαριστώ. Βασιλικη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα σας,

Ειμαστε σε αναζήτηση για μια παρένθετη μητερα. Οι οδηγιες απο τους γιατρους λενε να ειναι κατω απο 40 ετων, να εχει τουλαχιστον ενα δικο της παιδι και οχι παραπάνω απο μια καισαρική.Ενδιαφερόμαστε αμεσα για Αθήνα.

Προσπαθούμε πανω απο 7 χρόνια με αμετρητες αποτυχημένες προσπάθειες.Εαν καποιος γνωριζει κατι παραπανω ή καποια που ενδιαφέρεται θα παρακαλούσα πολυ να μας ενημερώσει. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 3 weeks later...
στις On 20/6/2023 at 9:10 ΜΜ, ο/η παναγιουλα είπε:

Γεια σας. Ενδιαφέρομαι να γίνω παρένθετη μητέρα. Έχω ήδη κάνει ένα παιδί. Μ' ενδιαφέρει πολύ. Όποιος ενδιαφέρεται ας επικοινωνήσει μαζί μου. 

Καλησπέρα,σε ποια πόλη βρίσκεστε ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 3 weeks later...
στις On 14/7/2023 at 3:28 ΜΜ, ο/η Sara85 είπε:

Καλησπερα σας,

Ειμαστε σε αναζήτηση για μια παρένθετη μητερα. Οι οδηγιες απο τους γιατρους λενε να ειναι κατω απο 40 ετων, να εχει τουλαχιστον ενα δικο της παιδι και οχι παραπάνω απο μια καισαρική.Ενδιαφερόμαστε αμεσα για Αθήνα.

Προσπαθούμε πανω απο 7 χρόνια με αμετρητες αποτυχημένες προσπάθειες.Εαν καποιος γνωριζει κατι παραπανω ή καποια που ενδιαφέρεται θα παρακαλούσα πολυ να μας ενημερώσει. 

Ενδιαφέρομαι να γίνω παρενθετη μητέρα αν ψάχνετε ακομα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 14/7/2023 at 3:28 ΜΜ, ο/η Sara85 είπε:

Καλησπερα σας,

Ειμαστε σε αναζήτηση για μια παρένθετη μητερα. Οι οδηγιες απο τους γιατρους λενε να ειναι κατω απο 40 ετων, να εχει τουλαχιστον ενα δικο της παιδι και οχι παραπάνω απο μια καισαρική.Ενδιαφερόμαστε αμεσα για Αθήνα.

Προσπαθούμε πανω απο 7 χρόνια με αμετρητες αποτυχημένες προσπάθειες.Εαν καποιος γνωριζει κατι παραπανω ή καποια που ενδιαφέρεται θα παρακαλούσα πολυ να μας ενημερώσει. 

Κορίτσια, καλησπέρα,νιώθω την ανάγκη ότι πρέπει να ενημερώσω για το θέμα της παρένθετης μητέρας κ από κει κ έπειτα η καθεμία κρίνει πως θα πράξει.Υπαρχει κάποιος " μεσάζοντας",μεσήλικας  που κυκλοφορεί στα κέντρα εξωσωματικής και ασχολείται με την εύρεση παρένθετων ( τα αρχικά του είναι Γ.Γ.) Προσοχή πρόκειται για ψεύτη κ απατεώνα .Παρουσιάζεται προσιτός κ με διάθεση να βοηθήσει , αλλά εκμεταλλεύεται καταστάσεις.Θυμα του εγώ κ πρόσφατα εντελώς τυχαία σε συζήτηση μια φίλη μου ,που αντιμετωπίζει σοβαρό θέμα υγείας, διαπιστώσαμε ότι είχαμε τον ίδιο απατεώνα μεσάζοντα. Είναι κρίμα να πέφτουμε θύματα τέτοιων απατεώνων που εκμεταλλεύονται την αγωνία κ την λαχτάρα μας για ένα παιδί.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 1 month later...
στις On 19/1/2023 at 5:41 ΜΜ, ο/η gabi.alvz είπε:

γειά σας ενδιαφέρομαι για να γίνω παρένθετη μητέρα 

Καλησπέρα σας. Αν θέλετε επικοινωνήστε μαζί μου στο τηλέφωνο 6972855788. Σας ευχαριστώ πολύ! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 6 months later...
στις On 19/1/2023 at 5:41 ΜΜ, ο/η gabi.alvz είπε:

γειά σας ενδιαφέρομαι για να γίνω παρένθετη μητέρα 

Γεια σας, βρισκομαι κ εγω σε αναζητηση! Σας ενδιαφερει ακομη?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 20/6/2023 at 9:10 ΜΜ, ο/η παναγιουλα είπε:

Γεια σας. Ενδιαφέρομαι να γίνω παρένθετη μητέρα. Έχω ήδη κάνει ένα παιδί. Μ' ενδιαφέρει πολύ. Όποιος ενδιαφέρεται ας επικοινωνήσει μαζί μου. 

Καλησπερα, ειστε ακομη προθυμη? Ενδιαφερομαι σοβαρα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Απαντήσεις

    • Ετσι ειναι!!! Κι αυτος ο ανθρωπος ησουν εσυ γ μενα!!❤️🫶 Μια κοπελα π δν ξερω καλα καλα κ π μου σταθηκε καλυτερα κ απο φιλη!! 😍 Δε λεω κ ο αντρας μου διπλα μου σε ολα! Βραχος... αλλα ειναι αλλιως οταν ο αλλος το εχει ζησει κ εχει τις ιδιες αγωνιες.. περναει τα ιδια σκαμπανεβασματα, εχει κ τις ορμονες να βαρανε κοκκινο, μπαινει στη θεση σου γτ το ξερει πως ειναι κ σε νιωθει με μια λεξη π θα πεις..  Σε ευχαριστω πααααααρα πολυ!!💞💞💞
    • Ευχαριστω Ραμ μου!!!! 🥰 με το καλο ολα!!! 🙏❤️ Καλη αρχη στη νεα προσπαθεια κ με το καλο να μεγαλωσετε την οικογενεια σας!!!💫
    • Γλυκο μου μισοφεγγαρο!!! 🫶❤️🫶 Σε ευχαριστω για ολες τις ευχες!!! 🥰 Μακαρι ο θεος ν μας αξιωσει να γινουμε γονεις!!! Ελπιζω να πανε ολα καλα σε αυτο το ταξιδι π μολις ξεκινησε μεχρι το τελος!!! 🥹
    • Η αλήθεια είναι ότι και εμένα μου φάνηκε κάπως όμως δεν μου έδωσε περιθώρια ο γιατρός να το επεξεργαστώ! Με κοίταξε μου λέει είναι όλα καθαρά ντύσουν και έλα να τα πούμε! Μας ξεκίνησε με τις έρευνες και μας διάβαζε διαφορα πράγματα που είχε μελετήσει και μας λέγε το θα κάνουμε και πως θα προχωρήσουμε όποτε δεν πρόλαβα να σκεφτώ την παλινδρομη! Ναι δεν υπάρχει λογος για εξωσωματικη για την ωρα! Θα δούμε και τις εξετάσεις και τι θα μου δώσει και μετά αν δεν είναι εδώ ο σύντροφος θα καταψηξουμε σπερμα και θα κάνω σπερματεγχυνση! Μου είπε ότι μπορεί να αργησει να έρθει η περίοδος λόγω ΣΠΩ όχι όμως ότι είναι απόλυτο! Απλά για να μην ανησυχήσω! Ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου🙏
    • Τοκυο μου!!!! ❤️ Σε ευχαριστω κι εσενα για ολα!!! 🥰 Αληθεια αν δεν ησουν εσυ ν τα λεμε με dm κ να μου συστησεις αυτο τον τρομερο γιατρο (γενικα ειχα φτασει σ ενα σημειο π ειχα μπλοκαρει κ με ξεμπλοκαρες..), μπορει ακομα να εχανα χρονο κ να ημασταν στο μηδεν οπως τοσα χρονια π ψαχναμε ψαχναμε κ ακρη δε βγαζαμε!!!  Να εισαι καλα κ να χαιρεσαι την οικογενεια σου!!!😊 Με το καλο ν ερθει κ το 2ο παιδακι σας γερο και καλοτυχο!!!🙏💫🎈 Μακαρι κι εμας τα εμβρυακια μας να ερθουν στην αγκαλια μας καποια μερα!🙏
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...