Μετάβαση σε περιεχόμενο

καλός γυναικολόγος στο Έλενα


ΙΟΑΝΝΑ

Recommended Posts

Καλημέρα σας,

θα ήθελα να μου προτείνετε έναν καλό γυναικολόγο στο Έλενα. Με παρακολουθούσε κάποτε ο Κανακάκης, αργότερα πήγα σε ιδιωτικό γυναικολόγο και τώρα θα ήθελα να βρω έναν καλό γυναικολόγο στο Έλενα πάλι. Ευχαριστώ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 15/9/2022 at 9:00 ΠΜ, ο/η ΙΟΑΝΝΑ είπε:

Καλημέρα σας,

θα ήθελα να μου προτείνετε έναν καλό γυναικολόγο στο Έλενα. Με παρακολουθούσε κάποτε ο Κανακάκης, αργότερα πήγα σε ιδιωτικό γυναικολόγο και τώρα θα ήθελα να βρω έναν καλό γυναικολόγο στο Έλενα πάλι. Ευχαριστώ

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ  ,ΕΓΩ 2 ΦΟΡΕΣ ΕΧΩ ΕΠΙΣΚΕΦΤΕΙ ΤΟ ΕΛΕΝΑ ΓΙΑ ΤΕΣΤ  ΠΑΠ ΚΑΙ ΥΠΕΡΗΧΟ ΩΣΤΕ ΝΑ ΓΝΩΡΙΣΩ ΤΟΝ ΚΥΡΙΟ ΣΟΥΛΟ.ΠΟΛΥ ΚΑΛΟΣ ΓΙΑΤΡΟΣ ,ΕΧΟΥΝ ΞΕΓΕΝΝΗΣΕΙ ΑΡΚΕΤΕΣ ΦΙΛΕΣ Κ ΓΝΩΣΤΕΣ ΜΑΖΙ ΤΟΥ.ΑΠΛΑ ΕΜΕΝΑ ΣΑΝ ΧΑΡΑΚΤΗΡΑΣ ΔΕΝ ΜΟΥ ΤΑΙΡΙΑΞΕ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 16/9/2022 at 3:14 ΜΜ, ο/η efaki90 είπε:

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ  ,ΕΓΩ 2 ΦΟΡΕΣ ΕΧΩ ΕΠΙΣΚΕΦΤΕΙ ΤΟ ΕΛΕΝΑ ΓΙΑ ΤΕΣΤ  ΠΑΠ ΚΑΙ ΥΠΕΡΗΧΟ ΩΣΤΕ ΝΑ ΓΝΩΡΙΣΩ ΤΟΝ ΚΥΡΙΟ ΣΟΥΛΟ.ΠΟΛΥ ΚΑΛΟΣ ΓΙΑΤΡΟΣ ,ΕΧΟΥΝ ΞΕΓΕΝΝΗΣΕΙ ΑΡΚΕΤΕΣ ΦΙΛΕΣ Κ ΓΝΩΣΤΕΣ ΜΑΖΙ ΤΟΥ.ΑΠΛΑ ΕΜΕΝΑ ΣΑΝ ΧΑΡΑΚΤΗΡΑΣ ΔΕΝ ΜΟΥ ΤΑΙΡΙΑΞΕ.

Βέβαια η επιλογή γυναικολόγου είναι καθαρά προσωπική. Καταλαβαίνω τι λες. Ευχαριστώ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 18/9/2022 at 10:39 ΜΜ, ο/η troia είπε:

Κολλιόπουλος εγγύηση!

Έχεις κάποιο τηλ επικοινωνίας, κινητό; Έχω ακούσει ότι έχει πάρα πολύ φόρτο εργασίας και δεν αναλαμβάνει εύκολα. Ισχύει; Σε ευχαριστώ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 20/9/2022 at 6:16 ΜΜ, ο/η ΙΟΑΝΝΑ είπε:

Έχεις κάποιο τηλ επικοινωνίας, κινητό; Έχω ακούσει ότι έχει πάρα πολύ φόρτο εργασίας και δεν αναλαμβάνει εύκολα. Ισχύει; Σε ευχαριστώ.

ναι, ισχύει. δεν έχω τηλ. κλείνεις απογευματινό μαζί του

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...