Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ομάδα αίματος Α+ και ο άντρας μου Β-


Lina_Lily

Recommended Posts

Καλησπερα σας!  Τα φώτα σας . 😝

 Θελω να γίνω μανούλα και όπως καταλαβαίνετε , έχει γίνει Ο ΧΑΜΟΣ για εξετάσεις . Ούτε θυρεοειδή , ούτε προβλήματα γυναικολογικά. Μόνο μια προλακτινη εμφανίστηκε και την ρύθμισα . Αλλά επειδή έχω μπερδευτεί με τις ομάδες αίματος . Εγώ έχω Α θετικό και ο άντρας μου έχει Β αρνητικό . Υπάρχει πρόβλημα στη σύλληψη ; Υπάρχει καμία που να ήταν στην ίδια θέση ; 
Σας ευχαριστώ παρα πολύ !!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 ώρες, ο/η Lina_Lily είπε:

Καλησπερα σας!  Τα φώτα σας . 😝

 Θελω να γίνω μανούλα και όπως καταλαβαίνετε , έχει γίνει Ο ΧΑΜΟΣ για εξετάσεις . Ούτε θυρεοειδή , ούτε προβλήματα γυναικολογικά. Μόνο μια προλακτινη εμφανίστηκε και την ρύθμισα . Αλλά επειδή έχω μπερδευτεί με τις ομάδες αίματος . Εγώ έχω Α θετικό και ο άντρας μου έχει Β αρνητικό . Υπάρχει πρόβλημα στη σύλληψη ; Υπάρχει καμία που να ήταν στην ίδια θέση ; 
Σας ευχαριστώ παρα πολύ !!

Δεν υπάρχει πρόβλημα στη σύλληψη με τις ομάδες αίματος. Μετά στην εγκυμοσύνη θα υπήρχε ανάγκη να κάνεις κάποιες ενέσεις αν είχες εσύ αρνητικό και ο άντρας σου θετικό. Τώρα που εσύ έχεις θετικο δεν υπάρχει κάτι να προσέξεις. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...