Μετάβαση σε περιεχόμενο

Σεπτέμβριος, Φθινόπωρο, όπως πέφτουν τα φύλλα έτσι να πέσουν οι δύσκολες στιγμές και να έρθουν νέα σποράκια στις κοιλίτσες και στις αγκαλίτσες🤰🤰🤱🤱🤱👶👶👶🍼🍼🍂🍂🍂


Nandia-

Recommended Posts

στις πριν 3 ώρες, ο/η misofeggaro είπε:

@lactaki @Lacostaki @Ευάγγελοςτ @Σταυρι που είναι τα κορίτσια μου τα παλιά;;; ❤️ 
 

Εδώ τρελοκομείο 🤣🤣 καλά είμαστε εμείς κορίτσι μου γλυκο!! 16 μηνών πλέον κ τα χω δει όλα με τις δίδυμες γερές να ναι! Τελικά πιο ευκολο ηταν νεογέννητα έως 12 μηνών παρα τώρα.. Μπαίνω κάποιες φορές διαβάζω νέα σας κ σας ευχομαι τα καλυτερα!!!😍😍😍

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 588
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις πριν 27 λεπτά, ο/η Lacostaki είπε:

Καλησπέρα κορίτσι μου!!! Εγώ μπαίνω και σας διαβάζω που και που αλλά δεν έχει συμβεί και κάτι για να γράψω άλλωστε αποφάσισα να το αφήσω εντελώς στην τύχη μέχρι να κάνω το prp και να προχωρήσω στην εξωσωματικη

Ποτε με το καλό lacostaki? Θυμάμαι έλεγες για Σεπτέμβριο. Πως περασε ο καιρός... Όλα καλά Μ το δημόσιο νοσοκομείο κ την Εξωσωματικη? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 ώρες, ο/η lactaki είπε:

Ποτε με το καλό lacostaki? Θυμάμαι έλεγες για Σεπτέμβριο. Πως περασε ο καιρός... Όλα καλά Μ το δημόσιο νοσοκομείο κ την Εξωσωματικη? 

 

στις πριν 12 ώρες, ο/η lactaki είπε:

Ποτε με το καλό lacostaki? Θυμάμαι έλεγες για Σεπτέμβριο. Πως περασε ο καιρός... Όλα καλά Μ το δημόσιο νοσοκομείο κ την Εξωσωματικη? 

Καλημέρα!!! Ακόμα περιμένω τηλέφωνο από τον γιατρό για το prp έπεσε και ο Αύγουστος που είναι όλα κλειστά και έχουμε μείνει πίσω  είπα θα περιμένω μέχρι 15-20 Σεπτεμβρίου και αν δεν με έχει πάρει θα τον πάρω εγώ τουλάχιστον αν δεν έχει καταφέρει να κλείσει μια λογική τιμή για το prp με την καινούρια εταιρεία να προχωρήσω χωρίς αυτό και ότι γίνει

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 ώρες, ο/η Lacostaki είπε:

Καλησπέρα κορίτσι μου!!! Εγώ μπαίνω και σας διαβάζω που και που αλλά δεν έχει συμβεί και κάτι για να γράψω άλλωστε αποφάσισα να το αφήσω εντελώς στην τύχη μέχρι να κάνω το prp και να προχωρήσω στην εξωσωματικη

Τώρα το σεπτέμβρη θα κάνεις το prp αν θυμαμαι καλα; Μακάρι να πάνε όλα καλά, και να βοηθήσει ώστε να έχεις πολλά και καλά ω΄άρια στη συνέχεια με την εξωσωματική! Θα κάνεις και για το ενδομήτριο; 
Τι κόστος περίπου έχει αυτό;;
 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 ώρες, ο/η lactaki είπε:

Εδώ τρελοκομείο 🤣🤣 καλά είμαστε εμείς κορίτσι μου γλυκο!! 16 μηνών πλέον κ τα χω δει όλα με τις δίδυμες γερές να ναι! Τελικά πιο ευκολο ηταν νεογέννητα έως 12 μηνών παρα τώρα.. Μπαίνω κάποιες φορές διαβάζω νέα σας κ σας ευχομαι τα καλυτερα!!!😍😍😍

ναι αλλά εκτός από την τρέλα * δύο έχετε και αγάπη * δύο, γέλια * δύο κτλ (δεν γραφω κλάμα και γκρίνια * δύο, αυτά εννούνται!!)

Γερές να είναι, και να είστε και εσείς γεροί να τις χέρεστε!! ❤️
πότε θα πάτε για επόμενο;;; :P να κάνετε και έναν γιο!! αχαχχαα δεν έχετε ακούσει κανα τέτοιο κουφό από γειτόνισα- θεία - κουτσομπόλα;; 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 56 λεπτά, ο/η misofeggaro είπε:

Τώρα το σεπτέμβρη θα κάνεις το prp αν θυμαμαι καλα; Μακάρι να πάνε όλα καλά, και να βοηθήσει ώστε να έχεις πολλά και καλά ω΄άρια στη συνέχεια με την εξωσωματική! Θα κάνεις και για το ενδομήτριο; 
Τι κόστος περίπου έχει αυτό;;
 

Καλημέρα!!! Ναι αυτό υπολογίζω ότι θα το κάνω τώρα το Σεπτέμβρη μόνο ωοθηκών θα κάνω όχι ενδομητριο αρχικά μου είχαν πει 400 ευρώ τώρα που άλλαξαν εταιρεία περιμένω να μου πουν τη τιμή έχουν κλείσει ελπίζω η καινούργια εταιρεία να μην ζητήσει περισσότερα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Lacostaki είπε:

Καλημέρα!!! Ναι αυτό υπολογίζω ότι θα το κάνω τώρα το Σεπτέμβρη μόνο ωοθηκών θα κάνω όχι ενδομητριο αρχικά μου είχαν πει 400 ευρώ τώρα που άλλαξαν εταιρεία περιμένω να μου πουν τη τιμή έχουν κλείσει ελπίζω η καινούργια εταιρεία να μην ζητήσει περισσότερα

Ξέρεις σε πόσο καιρό θα δεις αποτέλεσμα;; αυτό μπορεί να βοηθήσει και σε φυσιολογικές προσπαθειες;; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 41 λεπτά, ο/η misofeggaro είπε:

Ξέρεις σε πόσο καιρό θα δεις αποτέλεσμα;; αυτό μπορεί να βοηθήσει και σε φυσιολογικές προσπαθειες;; 

Απ ότι έχω διαβάσει στις γυναίκες που δεν έχουν καν περίοδο θέλει από 2 έως 6 μήνες να επανέλθει η περίοδος τους τώρα σε μένα που έχω ακόμα περίοδο υποθέτω ότι θα χρειαστεί κανένα δίμηνο ναι υποθέτω ότι βοηθάει και στην φυσιολογική σύλληψη αλλά δεν σκοπεύω να περιμένω το αν και πότε θα προκύψει θα κάνω το prp και θα προχωρήσω σε εξωσωματική όσο πιο γρήγορα γίνεται ανάλογα με το τι θα πει ο γιατρός τώρα αν προκύψει τίποτα από μόνο του τόσο το καλύτερο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσουδια εδώ και 3 μερούλες νιώθω μια έξαψη... Βάζω θερμόμετρο και είναι 36.9 με 37.1 😁😁😁  θετικότατο σημάδι ❤️❤️ε;;;;; εγώ είχα ανεβασμένη θερμοκρασία στις εγκυμοσύνες μου, εσείς ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Κοριτσουδια εδώ και 3 μερούλες νιώθω μια έξαψη... Βάζω θερμόμετρο και είναι 36.9 με 37.1 😁😁😁  θετικότατο σημάδι ❤️❤️ε;;;;; εγώ είχα ανεβασμένη θερμοκρασία στις εγκυμοσύνες μου, εσείς ;

Μακαρι..περιμένουμε με ανυπομονησία το τεστακι σου…

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Κοριτσουδια εδώ και 3 μερούλες νιώθω μια έξαψη... Βάζω θερμόμετρο και είναι 36.9 με 37.1 😁😁😁  θετικότατο σημάδι ❤️❤️ε;;;;; εγώ είχα ανεβασμένη θερμοκρασία στις εγκυμοσύνες μου, εσείς ;

Από την ωορηξια και μετά παραμένει ανεβασμένη. Αν μείνει ανεβασμένη μέχρι την ημέρα που περιμένεις περίοδο είναι καλό σημάδι! Και εγώ είχα ανεβασμένη στην εγκυμοσύνη. ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Κοριτσουδια εδώ και 3 μερούλες νιώθω μια έξαψη... Βάζω θερμόμετρο και είναι 36.9 με 37.1 😁😁😁  θετικότατο σημάδι ❤️❤️ε;;;;; εγώ είχα ανεβασμένη θερμοκρασία στις εγκυμοσύνες μου, εσείς ;

Κι εγω ειχα 37 πριν το θετικο τεστ. αντε μακαριιιιιιιιιιι❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 46 λεπτά, ο/η misofeggaro είπε:

Από την ωορηξια και μετά παραμένει ανεβασμένη. Αν μείνει ανεβασμένη μέχρι την ημέρα που περιμένεις περίοδο είναι καλό σημάδι! Και εγώ είχα ανεβασμένη στην εγκυμοσύνη. ❤️

Περιμένω Τετάρτη περίοδο και θα κάνω Τετάρτη πρωί το τεστ!!! Για να δούμε!!! Μακαριιι

@Tinasardin8689 σε ευχαριστώ Χριστίνα μου μακάρι να σας δείξω θετικό τεστακι 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Hopemumtobe είπε:

Κι εγω ειχα 37 πριν το θετικο τεστ. αντε μακαριιιιιιιιιιι❤️

Αλήθεια;;; Αχ ωραία καλά πάμε!!! Μακάρι 😘😘

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα και από μένα κορίτσια μου και καλή εβδομάδα.!! Με πρόλαβε η ακατανομαστη χτες τελικά.. έχω στεναχωρηθεί πολύ. Λέω να παραγγείλω τα τεστ ωορρηξίας να δω τι γίνετε και να ελέγξω και την προλακτίνη μου 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 ώρες, ο/η marinamanoulitsa είπε:

 😁😁😁 ❤️❤️

Καλημέρα και καλή εβδομάδα, εδώ ξυπνήσαμε με πολύ βροχή και αέρα, πάει η μπουγάδα, τώρα πρέπει να τα ξανά πλύνω;;; omg! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια καλη εβδομάδα!!! 

Και εδώ χαμός έγινε από εχθές τα ξημερώματα... Πλημμύρα!!!!! 

Και ακόμα είναι μουντός ο καιρός 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλημέρα κορίτσια!

Και εδώ ένας χαμός από βροχή και αέρα εγω παπούτσια είχα πλυμένα 😅

@marinamanoulitsa έχεις πολύ θετικά σημάδια!

Εγω ξεκίνησα χθες τα τεστ ωορρηξίας την 10η μέρα, είχε μια πολύ αχνή γραμμούλα! Έχουμε επαφές μέρα παρα μέρα μέχρι  να δω το θετικό που θα κάνουμε συνεχόμενα, γιατί και το κάθε μέρα κουράζει σε όλες τις γόνιμες βρε κορίτσια!😃

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 48 λεπτά, ο/η misofeggaro είπε:

Καλημέρα και καλή εβδομάδα, εδώ ξυπνήσαμε με πολύ βροχή και αέρα, πάει η μπουγάδα, τώρα πρέπει να τα ξανά πλύνω;;; omg! 

 

στις πριν 12 λεπτά, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Καλημέρα κορίτσια καλη εβδομάδα!!! 

Και εδώ χαμός έγινε από εχθές τα ξημερώματα... Πλημμύρα!!!!! 

Και ακόμα είναι μουντός ο καιρός 

Ποσό σας ζηλεύω με τον βροχερό καιρό…εμεις έχουμε μίνι καύσωνα!! Όλο τον Αύγουστο ήταν δροσερά κ τώρα που επιστρεψαμε στη δουλεια του ήρθε να κάνει μίνι καύσωνα 😅☀️😅

 

στις πριν 2 λεπτά, ο/η marakineos είπε:

Kαλημέρα κορίτσια!

Και εδώ ένας χαμός από βροχή και αέρα εγω παπούτσια είχα πλυμένα 😅

@marinamanoulitsa έχεις πολύ θετικά σημάδια!

Εγω ξεκίνησα χθες τα τεστ ωορρηξίας την 10η μέρα, είχε μια πολύ αχνή γραμμούλα! Έχουμε επαφές μέρα παρα μέρα μέχρι  να δω το θετικό που θα κάνουμε συνεχόμενα, γιατί και το κάθε μέρα κουράζει σε όλες τις γόνιμες βρε κορίτσια!😃

Καλή επιτυχία στις προσπάθειες σας!! Εγώ θα σου ελεγα την ημέρα του θετικού κ την επόμενη σίγουρα! Μη σου πω την προηγούμενη του θετικού κ την επόμενη…εγώ με το κάθε μερα δεν είχα αποτελέσμα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

 

Ποσό σας ζηλεύω με τον βροχερό καιρό…εμεις έχουμε μίνι καύσωνα!! Όλο τον Αύγουστο ήταν δροσερά κ τώρα που επιστρεψαμε στη δουλεια του ήρθε να κάνει μίνι καύσωνα 😅☀️😅

 

Καλή επιτυχία στις προσπάθειες σας!! Εγώ θα σου ελεγα την ημέρα του θετικού κ την επόμενη σίγουρα! Μη σου πω την προηγούμενη του θετικού κ την επόμενη…εγώ με το κάθε μερα δεν είχα αποτελέσμα 

ευχαριστούμε ! ναι ναι αυτό έχω σκοπό! Για να δούμε!! Αχ το κάθε μέρα αν έχει ξεκινήσει απο νωρίς νομίζω πως μόλις φτάνεις στις επίμαχες μέρες έχεις κουραστεί ή νιώθεις πως το κάνεις αγγαρεία!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η marakineos είπε:

Kαλημέρα κορίτσια!

Και εδώ ένας χαμός από βροχή και αέρα εγω παπούτσια είχα πλυμένα 😅

@marinamanoulitsa έχεις πολύ θετικά σημάδια!

Εγω ξεκίνησα χθες τα τεστ ωορρηξίας την 10η μέρα, είχε μια πολύ αχνή γραμμούλα! Έχουμε επαφές μέρα παρα μέρα μέχρι  να δω το θετικό που θα κάνουμε συνεχόμενα, γιατί και το κάθε μέρα κουράζει σε όλες τις γόνιμες βρε κορίτσια!😃

Καλημέρα..εγώ με τα τεστακια αυτά είδα προκοπή πάντως..Έκανα τα clearblue με τη φατσούλα..είχα χαμογελαστή φατσούλα 15,16 και 17…ε έκανα κ τις τρεις…

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η marakineos είπε:

ευχαριστούμε ! ναι ναι αυτό έχω σκοπό! Για να δούμε!! Αχ το κάθε μέρα αν έχει ξεκινήσει απο νωρίς νομίζω πως μόλις φτάνεις στις επίμαχες μέρες έχεις κουραστεί ή νιώθεις πως το κάνεις αγγαρεία!

Ναι εχεις δίκιο δεν αποδίδει καθόλου ούτε εσυ ούτε ο σύντροφος…νομίζω κιολας ότι το σπερμα δεν είναι το ίδιο με το κάθε μέρα! Μπορεί να κάνω κ λαθος αλλά προσωπικά έτσι πιστεύω 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Tinasardin8689 είπε:

Καλημέρα..εγώ με τα τεστακια αυτά είδα προκοπή πάντως..Έκανα τα clearblue με τη φατσούλα..είχα χαμογελαστή φατσούλα 15,16 και 17…ε έκανα κ τις τρεις…

τέλεια! έχω πάρει της home test, τι κύκλο είχες? εγω σταθερό 28-29 ημερών , οπότε νομίζω πως ωορρηξία κάνω 14η-15η μέρα για να δούμε αυτον το μήνα θα δω αν είναι όντως έτσι! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Raf123 είπε:

Ναι εχεις δίκιο δεν αποδίδει καθόλου ούτε εσυ ούτε ο σύντροφος…νομίζω κιολας ότι το σπερμα δεν είναι το ίδιο με το κάθε μέρα! Μπορεί να κάνω κ λαθος αλλά προσωπικά έτσι πιστεύω 

έτσι πιστέυω κι εγώ! μόλις δω το θετικό θα βάλουμε και την πρωινή επαφ'η στο πρόγραμμα! 😅

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...